Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:53:21

LOGOUT.hu

Telekom (vezetékes telefon, IP / kábel / műholdas TV, xDSL / kábel / optinet)

Figyelem! Fontos!
Felhívnánk mindenki figyelmét, hogy, aki hatósági karanténban vagy önkéntes karanténban van, esetleg beteg, köhög, lázas stb, annál sem a hibajavítás, sem a létesítés nem fog megtörténni, hanem halasztásra kerülnek!
Kérlek titeket, csak akkor hívjátok a szerelőket ha tényleg semmi bajotok nincs (bár ez sem garancia semmire)!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#141381) Marci112233


Marci112233
őstag

Üdvözletem!

Nem találtam jobb helyet neki így itt kérdeznék.
Röviden a Telekom is elkezdi építeni nemsokára a falunkban az optikai hálózatot.
Na most a régi telefon oszlopokon fog jönni legalábbis a papír szerint amiről lesz a egy kép a leírás alatt. Most is is továbbra is a két területen van 1-1 oszlop a mi területünkön. Eddig azt hittük nem oda fogják majd vezetni az új kábelt, de úgy néz ki ott fog érkezni.
na most kérik az engedélyt hogy felrakják a meglévő oszlopra. van lehetőség arra hogy simán engedélyezzük, vagy egy olyan lehetőség, hogy engedélyezzük, de az alábbi feltételekkel.

Na most utóbbihoz mit lehetne írni annak fényében hogy mint írtam 2 oszlop is van a területünkön?

[link]

Gigabyte B660 Gaming X DDR4, IntelCorei5 13600K/Arctic LF III 360,Kingston 4x8GB DDR4 3200MHz,MSI RTX 3070 Gaming X TRO,Samsung 970EVO Plus 500GB, Samsung 980 1TB SSD,Phanteks Eclipse P600S ,FSP Hydro G 650W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.