Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#269451) Memmaao válasza Tsebacsi (#269450) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem a DSM-5 hozna rá címkét, brutál súlyos nárcisztikus személyiségzavarban szenvedhet. Értetlenül pilláztam a sorai előtt.
Küldtem neki képet, hogy nagyon csúnya, opálos belül az üveg. Küldött képet, hogy nem az, nézzem meg, sealed. És ezen még nincs alatta semmi. ( Kvázi meggyanúsított, hogy én biztosan másik órát fotóztam be.)

Aztán írta, hogy küldjem vissza. Persze csak akkor fogadja el, ha a matricák rajta vannak, a szíj nem lett beállítva...

Már ez a matricazas dolog is bizarr. Sőt, írta korábban, hogy titkos jelölést rak a szerkezetre 🙈
Végül szét hergelte magát, amikor írtam, hogy lehetetlen feltételhez köti a visszaküldeni kívánt órát, hiszen a matricák nincsenek már rajta és szakszerűen kiszedték egy szemet is. Végül totál lekezelő módon közölte, hogy tartsam meg a peanuts értékű órát, neki ez kvázi gombok összeg.

My name is Bond, James... Dean.

(#269452) krono. válasza Memmaao (#269451) üzenetére


krono.
tag

Hű, elég érdekes a pali. Soha nem értettem ezeket, mert ez egy borzasztó üzletpolitika. Nyilván, ha úgy nézi a vevő, akkor hatalmasat nyert, hiszen ingyen kapta az órát, ugyanakkor a nap végén egyik fél sem elégedett, és az eladó sem szerzett így visszatérő vendéget.

Kvázi magát lőtte lábon, többet refundolt, mintha valamilyen megállapodásra jutottatok volna, de a bizalmadat is elvesztette.
"you must be satisfied now." - sajnos az elégedettség nem így működik. Persze én megtartanám az órát, az ő döntése volt a refund, de le is írnám neki, hogy ez így nem egy jó lépés volt.

(#269453) Tsebacsi válasza Memmaao (#269451) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Ilyet tapasztalatom szerint olyankor csinálnak, amikor pontosan tudja, hogy probléma volt az órával, de már nem akar vele érdemben foglalkozni. Nézd a jó oldalát, a refundból meg tudod csináltatni.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#269454) mqm


mqm
senior tag

Boldr Naton.

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#269455) Memmaao válasza krono. (#269452) üzenetére


Memmaao
addikt

Leírtam neki, hogy abszolút nem vagyok elégedett, .ért ez részéről egy eléggé lenéző, egyoldalú döntés volt és sajnálom, hogy ilyen impulzív rossz döntést hozott az üggyel kapcsolatban.
#Tsebacsi: biztos vagyok benne, hogy tudott a dologról. Belül törölgetés nyoma látszik. Egy órás, vagy óra kereskedő mesterséges világítás mellett, lupe alatt megnézi, mit ad el. Nem létezik, hogy ne tudta volna. Ki lehet pucolni, csak macera,.mert az üveg is ki kell, hogy jöjjön és utána lehet takarítani. Szerintem egy jó órás megoldja.

My name is Bond, James... Dean.

(#269456) Tsebacsi válasza Memmaao (#269455) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Egyetértek :K

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#269457) 5-ös kezelő válasza Memmaao (#269455) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Akármilyen is az óra, sztem nem tisztességes megtartani a vételárat és az órát is.
Valami köztes megoldás kellene, h mindenki jól aludjon.
Viszont a Casio acél modelljével, amit a Timex felett mutattál, rendesen megmérgeztél. ;]
Csak a 46 ezer forintos ára tart vissza a vásárlástól, pedig alig látnám, és mégis. :O

(#269458) |AP| válasza 5-ös kezelő (#269457) üzenetére


|AP|
veterán

"Viszont a Casio acél modelljével, amit a Timex felett mutattál, rendesen megmérgeztél. ;]"
Nekem van egy és tényleg öröm kézbevenni. Kivételesen egy acél Casio. Amiért nem hordom sokat az a gyári szíj. Egyébként sem vagyok nagy fémszíj párti, de a gyári szíj amellett, hogy tépi a szőrőm, szerintem még kicsit nőies is.
De persze lehet, hogy csak az én kislány méretű csuklómon :)

Sok szíjat próbáltam már vele (bőr, nato, szilikon), de ez a típusú óra mégis fémszíjjal a legszebb.
Most egy ilyen van rajta, nem az igazi, de azok közül amiket próbáltam még ezzel néz ki a legjobban:

(#269459) Memmaao válasza 5-ös kezelő (#269457) üzenetére


Memmaao
addikt

Egyetértek veled! Kifejezetten lenéző részéről ez az egész magatartás. Mert ez nem erkölcsi fölény, hogy: tqrsd meg, nekem ez szotyi pénz.

My name is Bond, James... Dean.

(#269460) Churpik válasza Memmaao (#269459) üzenetére


Churpik
junior tag

Már utalt, vagy csak goodnight volt, aztán felejtős?

(#269461) Memmaao válasza Churpik (#269460) üzenetére


Memmaao
addikt

Már írt az eBay, hogy 400€ refundot kaptam.

My name is Bond, James... Dean.

(#269462) ledgeri válasza Tsebacsi (#269450) üzenetére


ledgeri
nagyúr

...amikor valakit úgy nyomnak egyetemre, hogy csak a papír megléte számít, mindegy, hogy az milyen!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#269463) dzsi23 válasza 5-ös kezelő (#269457) üzenetére


dzsi23
addikt

"nem tisztességes megtartani a vételárat és az órát is"

Általában nem, de jelen esetben, a leírtak alapján én tisztességesnek gondolom; az eladó nem volt partner a tárgyalásban, hát akkor így járt. Innentől az órát örömmel kell hordani, a visszatérített összegből pedig jöhet másik óra és/vagy az asszonynak valami. :)

(#269464) ricsik válasza dzsi23 (#269463) üzenetére


ricsik
őstag

Igen, úgy érzem a korrekt hozzáállás és szándék megvolt Memmaao részéről. Ezzel nem élt, sőt flegma és lekezelő volt. Valószínű hibás órát próbált elsózni, de nem jött be, emberére akadt. Ha tényleg órás lenne, megcsinálhatta volna, gondolom nem egy nagy javítást lett volna.
Úgy látom az emberünk nem korrekt, hazudós, átverős, nem helyénvaló stílussal, ráadásul még bolond is egy kicsit.
Én az ügyet ezzel le is zárnám.

(#269465) 5-ös kezelő válasza |AP| (#269458) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Na most még te is. Hogy legyek így erős? Kezdhetek spórolni, ha nem múlik el a vágy.

(#269466) mqm


mqm
senior tag

Ha már retro lázban ég a csoport, én is elkezdtem szemezni egy ilyennel! :U
Friss szervíz, kézi húzós (YEMA FE 233-69), 37*42, 65 magyar pénz szállítással együtt.
Szerintem nem egy rossz ajánlat..

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#269467) @mriya@ válasza mqm (#269466) üzenetére


@mriya@
őstag

Szerintem drága. :F

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#269468) busman válasza mqm (#269466) üzenetére


busman
addikt

Hajrá,ne hagyd magad lebeszélni. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#269469) Polarstar válasza mqm (#269466) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Sok Örömethúúú de utállak most és boldogságot hozzá! :DDD Szép darab! :C :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#269470) mqm


mqm
senior tag

Zsebóra beépítés. Nem kicsi 47mm kn, viszont az a tok nagyon komoly, meg úgy az egész!

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#269471) @mriya@ válasza mqm (#269470) üzenetére


@mriya@
őstag

A komám most vett egy ilyet. :Y

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#269472) Polarstar válasza mqm (#269470) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Mindkettő csodaszép. Ellenben nem mindenkinek áll jól a mérete miatt.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#269473) mqm válasza Polarstar (#269472) üzenetére


mqm
senior tag

Ohh nálam az nem probléma. 50-es Citizen-t is felveszem a 18,5 csuklómra. Viszonylag termetes vagyok, így az összkép nem olyan szörnyű. :DDD

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#269474) Mulderpapa


Mulderpapa
aktív tag

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy a Casio ECB-950 széria Bluetooth kapcsolaton keresztül jelez a hívásoknál / értesítéseknél is, vagy csak az időt állítja be, stopper adatokat lehet küldeni és telefon keresésre használható?

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#269475) CactuS válasza mqm (#269473) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

50-es Citizen? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#269476) mqm válasza CactuS (#269475) üzenetére


mqm
senior tag

50,50,47
A Lüm-tec nem saját fotó, nem volt rajtam sokat.. kapott egy 24-es durván jó mesh szíjat.. eléggé kemény lett az összkép! :D
Ha valamelyik megtetszik írj nyugodtan! :U

[ Szerkesztve ]

Eladó Seestern 600t karóra: https://hardverapro.hu/apro/seestern_sub600t_doxa_homage/hsz_1-200.html

(#269477) CactuS válasza mqm (#269476) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Rajtam az 50/52-es G-Shock így áll:

A körülményekhez képest egész jó. :DDD Szülinapi ajándék volt, szerencsére a szíj is átér, szóval megvan az első G-Shock.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#269478) Memmaao válasza CactuS (#269477) üzenetére


Memmaao
addikt

Jól áll! És ez egy jó modell. Én is nagyon szeretem.
rajtam kicsit nagyobbnak hat. :DDD

My name is Bond, James... Dean.

(#269479) dzsi23 válasza Mulderpapa (#269474) üzenetére


dzsi23
addikt

Nem jelez; a telefonkeresésen kívül csak az órás funkciók menedzselésére való rajta a bluetooth.

[ Szerkesztve ]

(#269480) Mulderpapa válasza dzsi23 (#269479) üzenetére


Mulderpapa
aktív tag

Köszi a választ. Közben átlapoztam a kínálatot a Casio oldalán és ahogy látom csak pár G-Shock tudja ezt a funkciót.

"Az élet túl rövid a pendriveok biztonságos eltávolításához"

(#269481) ricsik válasza Memmaao (#269478) üzenetére


ricsik
őstag

Nekem a klasszikus van és nagyon szeretem.

Érdekes, hogy ez nem lett akkora sztár, de ezt még a 6900-nál is jobban szeretem!

[ Szerkesztve ]

(#269482) fagyalllo válasza ricsik (#269481) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nekem az acélgúnyás van és szintén szeretem:

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#269483) ricsik válasza fagyalllo (#269482) üzenetére


ricsik
őstag

Sokáig szemeztem vele, az a fém kabát nagyon szépen meg van csinálva.
Az vette el csak a kedvem, hogy elég dromedár szegény :D
Nem nézem mennyivel nagyobb a többinél, lehet ugyanakkora, de látszatra sokkal tömörebb, nagyobbnak hat.
Viszont az inverz kijelző nagyon jó fajta, jól leolvasható, nem úgy mint sok társa.

Még a Solar/ Rádióson gondolkodtam, de az 90% ugyanúgy néz ki, mint a sima, két egyforma meg minek.

Hasonló okból nem vettem alap DW-5600-at, mert M5610-meg van. Pedig ott több az eltérés kinézetben, de pont nem annyi, hogy keljen két nagyon hasonló.

[ Szerkesztve ]

(#269484) Memmaao válasza ricsik (#269481) üzenetére


Memmaao
addikt

Ennek a második képen lévőnek az eredeti 1994 (96?) kiadása volt az első G-Shock órám. Sajnos már nincs meg, csak ez az új kiadás nekem is.

My name is Bond, James... Dean.

(#269485) ricsik válasza Memmaao (#269484) üzenetére


ricsik
őstag

Szép kollekció, a Casio-k nagy része nekem is megvan valamelyik kiadásban (5/8) :D
Casio A1100-an gondolkodok erősen, csak félek, hogy kicsi lenne a 19cm-es csuklómra.
Az említett óra DW-9052 amúgy, ha valakit érdekel.
1995, ha lehet hinni az oldalnak.

[ Szerkesztve ]

(#269486) CactuS válasza Memmaao (#269478) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Köszi, és az üveg alatti "erezetre" lehet haluzni napfényben, mert "mozog". :DDD A szíj azért karcos volt, utolsó előtti úgy, hogy kicsit bekopott. Még egyet talán lehetne húzni, de akkor szerintem elszorítom a keringésem. :D

Viszont nem tudom lesz-e valaha is nagynak néző órám. Ez a méret felett G-Shockból is talán csak a king van (GX-56BB), de abból azt hiszem már csak fixen negatív számlapos van gyártásban.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#269487) |AP|


|AP|
veterán

két egymástól független kérdésem lenne, de inkább letudom egy hozzászólásban :)

1. Timestore-os garitól mennyire kell tartani? Azt tudom, hogy nincs hivatalos márkaszervízbe szóló, hanem hozzájuk kell visszaküldeni, de azért remélem korrektek, ha adódna valami.
Nagyon szerettem volna egy Seiko SRPE61K-t, de már sehol nem lehet kapni, náluk viszont valami csoda folytán feltűnt valamelyik nap 3db.
Gyorsan be is rendeltem egyet és ma meg is jött. Furcsa, hogy nem olyan dobozban érkezett, mint kellett volna, hanem valami teljesen másban (de legalább Seiko :) ). A dobozban semmi kiskönyv, garikártya vagy hasonló. Bár tudom, hogy ha lett is volna benne, azt nem töltik ki.
Nem nagyon szeretnék ezen fennakadni, mert maga az óra makulátlannak tűnik, még a fólia is rajta van a hátoldalán. Nameg ha visszaküldeném, akkor már tuti nem tudnám máshonnan beszerezni ezt a típust. Szóval alapvetően minden oké, de kicsit furcsa ez a csomagolás.

2. a CNS oldalon fellelhető NATO szíjak közül melyek azok a típusok, amik a puhább, hajlékonyabb félék? Szeretem a NATO szíjakat, de a túl merev/kemény anyagúak kényelmetlenek nekem. Ha jól látom a Premium vagy a Deluxe család való nekem. Jól látom?

Köszi előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#269488) Memmaao válasza ricsik (#269485) üzenetére


Memmaao
addikt

Nem lenne kicsi! Az én csuklóm 18as és tökéletes rajta, és van még ettől kisebb órám is.
#Cactus: Garmin gyárt batár órákat. Pl instinct 2x, az 50mm.

Ma megjött a 3. barna full bőr óradobozom. Nekem azt kell mondjam, ez vált be a legjobban. És eBay megvan 7e forint körül.

My name is Bond, James... Dean.

(#269489) tboldi válasza Memmaao (#269488) üzenetére


tboldi
nagyúr

Linket kérhetek a tartóhoz? :R

(#269490) |AP| válasza tboldi (#269489) üzenetére


|AP|
veterán

én itthon itt láttam hasonlókat (van 2-3 darabos is), bár itt drágább, mint ebayről

(#269491) Memmaao válasza tboldi (#269489) üzenetére


Memmaao
addikt

Innen vettem az utolsót express one futár hozta, kb 1 hét alatt megjött.
Ahogy nézem, most akciós is. Ennyit bőven megér. Full bőr kívül. Belül puha mikroszálas anyag.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#269492) bigmasterg válasza Memmaao (#269491) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nekem egy ilyen hármas van német amazonról, kicsivel 30 euró alatt volt. De lent a similar items között van több hasonló pl [link] , vagy [link]
Egy bajom van csak az enyémmel, hogy utazósnak kicsit nagy.

De ahogy nézem ezek alin is megvannak még olcsóbban, egyes, kettes és hárams is. [link] , [link] vagy [link]

(#269493) petipetya válasza tboldi (#269489) üzenetére


petipetya
nagyúr

Ali nagy hirtelen:
1 darabos - 4000
3 darabos - 4200
Free shipping

"nincs rá lezsóidő"

(#269494) Memmaao válasza bigmasterg (#269492) üzenetére


Memmaao
addikt

Igen, Alin olcsóbb és ahogy nézem, ugyanaz

My name is Bond, James... Dean.

(#269495) Veron válasza Memmaao (#269491) üzenetére


Veron
őstag

összenyomhatók a párnák 15-16 cm kerületre, vagy merev belsejük van?

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#269496) ricsik válasza Veron (#269495) üzenetére


ricsik
őstag

Ha már szóba került lehet vennék külön összenyomható párnákat, mert mindkét dobozomnak merev a belseje és különbözőek. Az egyik dobozban lötyögnek az órák olyan kicsi a kerülte, a másik dobozban meg olyan nagy, hogy alig mennek rá az órák.
Hol lehet kapni jófajtát, ócsón, sok kell :D

(#269497) tboldi


tboldi
nagyúr

Köszönöm mindenkinek! :R

(#269498) Memmaao válasza Veron (#269495) üzenetére


Memmaao
addikt

A közép rész belül merev, de elég sok puha rész veszi körül. 15cm elég kis kerület, nem tudom, hogy akkorára össze lehet e.

[ Szerkesztve ]

My name is Bond, James... Dean.

(#269499) Veron válasza Memmaao (#269498) üzenetére


Veron
őstag

Köszi

Megérkezett a Sealander 36 GMT

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#269500) fakekorom válasza petipetya (#269493) üzenetére


fakekorom
tag

nekem a 3-helyesre közel 6k-t mutat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.