Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#250251) "_Maverick_" válasza djeperto (#250235) üzenetére


"_Maverick_"
kezdő

,,Lünetta ,tok forma ,szíj ugyanaz - nem látod?"
:DDD ;] ;)

(#250252) SOAD19 válasza djeperto (#250235) üzenetére


SOAD19
addikt

Már nem azért, de az almánál 2 óránál van a korona... :P

(#250253) Laurh válasza LimaBravo69 (#250222) üzenetére


Laurh
aktív tag

Köszönöm a gyors választ, felvettem vele a kapcsolatot. :R
Búvár órák tekintetében ebben az árszegmensben 50e ft környékén van ajánlott kategória MDV-n kívül?

[ Szerkesztve ]

I ain't as good as I once was, but I am good once as I ever was.. http://bit.ly/1pxNjZA

(#250254) djeperto válasza SOAD19 (#250252) üzenetére

Jah, ahol "ki van harapva" :))
File:Apple-logo.png - Wikimedia Commons

"there are more jacks then one at the fair..."

(#250255) Polarstar válasza Laurh (#250253) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Vostok Amphibia... :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#250256) m3tr0 válasza lenox (#250249) üzenetére


m3tr0
senior tag

Ugyanezt akartam írni,hogy pfejjj bakker még egy Rolex copy...nem is értem. :DDD
Mondjuk akkor nekem is az összes órám Rolex koppintás,mert mind búvár,acélszíjas,a tok forma is hasonló,sőt még valamelyiken küklopsz is van. :D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#250257) LimaBravo69 válasza Laurh (#250253) üzenetére


LimaBravo69
tag

Igazán nincs mit :)

Mostmár legalább ketten elmondhatjuk majd, hogy ugyanolyan óránk van, mint Bill Gates-nek :DD

[ Szerkesztve ]

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#250258) arn


arn
félisten

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#250259) LimaBravo69 válasza arn (#250258) üzenetére


LimaBravo69
tag

kocka homázs :DD

"The perfect number of watches for a collection can be expressed by the equation "N + 1" where 'N' = the number of watches you already have."

(#250260) bigmasterg válasza arn (#250258) üzenetére


bigmasterg
addikt

GAE-2100RC-1AER
Már van egy ideje, csak kapni nem lehet itthon.
Pedig kéne'.

[ Szerkesztve ]

(#250261) Szulita28 válasza djeperto (#250244) üzenetére


Szulita28
senior tag

Ment pm.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#250262) rozsgyi válasza arn (#250258) üzenetére


rozsgyi
tag

En szeretem, igazi szabadidos ora, jelenleg a fekete lunettaval szoktam felvenni.

[ Szerkesztve ]

(#250263) hallador válasza fagyalllo (#250248) üzenetére


hallador
addikt

De a Seiko sokkal jobb nem? :D
Ja nem, mert ha a 62Mas-t összehasonlítom ez eredeti Submariner-el, akkor tényleg copy a Seiko. Csak a Rolex továbblépett.
Ha ugyanannyiért van Rolex mint Seiko, ki az a hülye aki a Seiko-t veszi, mert tudjuk, hogy van 2,3 - 2,8 milláért is Seiko modell, ami majdnem 62mas csak mégsem. (Persze a raktáron maradt alacsony eurós áron, mert ha majd eléri a 400 Ft-os euro a szegmenst, akkor ez is 3,5 milla lesz)

Te meg egy kettő Órakedvelő Seiko-t venne mindenki más meg Rolex-et (Értem ezalatt, hogy az órás szakma 99%-a, akik nem ti vagytok). Hozzáteszem én sem a Seiko-t venném meg csak úgy mondom, mert annyira ellenszenves lett számomra a márka a ténykedésetek miatt. Pedig nekem is van Seiko-m, de az még az a modell, ami itt nem menő.... (Nem felel meg annak a trendnek, hogy vegyél Seiko-t mert önzetlenül tudunk ajánlani neked olyan órát.... ) :((

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

(#250273) Lev Abalkin


Lev Abalkin
tag

Mostanában indokolatlanul sokat nézegetem ezt:

[link]

Érdekes módon az ihletet adó SKX-ra soha nem kívántam rá, ennél viszont - a visszafogott színkombináció mellett - tetszik a "szerszámóra" jelleg.

Amúgy a tokja nagyobb, mint az SKX-é (44 × 50 mm), zafír, NH-35, 300 m, héliumszelep (tudom, tudom...).

A beszámolók szerint szépen kidolgozott óra, és még a chapter ring sem ferde...
Az ára sem rossz, mellesleg a San Martin, Steeldive, Heimdallr és társai is szépen beérték ezt az árfekvést.

Szerintetek (a sok Submariner-tisztelgés fényében) gáz ez a forma?

[ Szerkesztve ]

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#250288) Lev Abalkin válasza Lev Abalkin (#250273) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Rossz az időzítés, de erre valaki?
Szívesen venném a véleményeteket.

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#250289) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Ez volt már? (Nem "S" kezdőbetűs gyártó :DDD )

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#250290) momcrew válasza Lev Abalkin (#250288) üzenetére


momcrew
tag

A neve nekem nem órás cég nevét sugallja, de nem hangzik kínaisan. Acél tok, zafír üveg, Seiko szerkezet, ezek együttesével csak, ha nincs szerencséd, akkor lehet mellényúlni. Az indexek ragaszottak, nem nyomtatottak. Ezek egyformaságával szokott probléma lenni az olcsób "gyártóknál". Kerámia számlap, hélium szelep plusz extrák. Látatlanban nem lehet rosszat mondani róla.

(#250291) ricsik válasza Lev Abalkin (#250288) üzenetére


ricsik
őstag

Gondolom keveseknek volt, van valós tapasztalata a márkával, típussal.

Ha megfelel az oldal alapján, nekem az a véleményem, hogy ár / érték arányban remek órának tűnik. Én nagyon szeretem a domborított írásos bezeleket, szép a számlap, a tokforma már régóta bevált receptet követi. Kicsit magas, de nem vészes, valszeg passzos ingujj alá nem fog kényelmesen beférni, de gondolom nem is kell. A szerkezet alap, de az áráért teljesen jó.
Összességében jó masszív lehet, tuti kell hozzá csukló is. Zafír jó, 300m jó, de a gyári fém szíj majdnem az óra árának a fele, ha később szeretnél hozzá.
Jó kis Scopy ez. :)Ez jut eszembe róla, más is csinált nagyon hasonlót.
Én játszósnak el tudnám képzelni, amire nem tud, akar az ember annyira vigyázni

(#250292) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Deep Blue van a Helvetia butikban a belvárosban készleten. Szerintem érdemes benézni. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#250293) arn válasza momcrew (#250290) üzenetére


arn
félisten

Furan nezne ki 深蓝

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#250294) Lev Abalkin válasza momcrew (#250290) üzenetére


Lev Abalkin
tag

A céget 2007-ben New Yorkban alapították, tipikus microbrandként indult, de a forma- és színválaszték, meg az "igazi" búvárórák iránti elkötelezettség alapján azokon - szerintem - már túllépett. [link]
(Van benne önfényezés bőven, de a lényeget szerintem fedi.)

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#250295) Lev Abalkin válasza ricsik (#250291) üzenetére


Lev Abalkin
tag

Több órát váltogatok, majdnem mind eltérő stílusú. Új óra vásárlásánál az a fő szempontom, hogy milyen "élethelyzetben", illetve célra fogom használni (egyre nehezebb újakat kitalálni...).
Ez nekem is nyári, nyaralós óra lenne, merülni nem fogok benne, árnyékban koktélt szürcsölgetni annál inkább :) .
Az úgynevezett "alap" óráin már megvannak, ezért szeretek színben, formában, funkcióban eltérni a meglévőktől.
Egyébként csomagban véve jóval olcsóbb a fémszíj is, de nekem a gumi és bőrszíjak a gyengéim.

A véleményeitek alapján ezek szerint nem annyira gáz, hogy SKX "utánérzés". (Magamnak veszem az órát, persze, csak próbálok objektívebben látni, mivel a kedvező ár is befolyásol.)

[ Szerkesztve ]

...ugyanitt SRPE99K1 Seiko Turtle új gyári fémszíj + 2 db stift eladó.

(#250296) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Nagytakarítás volt, udvari bohócunk megint kipontozódott. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#250297) rozsgyi válasza Lev Abalkin (#250294) üzenetére


rozsgyi
tag

"A céget 2007-ben New Yorkban alapították"

Akkor gondolom kínai gyártás. (nem mintha ez baj lenne)

(#250298) Šolaire válasza fagyalllo (#250296) üzenetére


Šolaire
veterán

Feleslegesen szítja a feszültséget, majd kellemetlenül érzem magam mert van Seiko órám a másik 5 mellett!

“Praise The Sun” \[T]/

(#250299) lenox válasza fagyalllo (#250296) üzenetére


lenox
veterán

A vegjatek egy taktikai csata. Amugy hogy allunk? Az elozo egy honap volt, nem? Milyen fokozatok vannak meg?

(#250300) fagyalllo válasza lenox (#250299) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nem tudom mi jöhet ezután, talán még kap esélyt a végleges kitiltás előtt, én várom vissza.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.