Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#185013) DVDfun


DVDfun
csendes tag

Sziasztok!

A tanácsotokat, segítségeteket kérném. Apámtól örököltem egy ilyen 29 köves Poljot de luxe automata karórát. Ő és én keveset hordtuk, az óra kívülről viszonylag jó állapotú. Régebben is volt probléma a megörökölt órával, de mivel akkor az óra annyira nem érdekelt, letettem, nem foglalkoztam vele. Nagyon sok év után nemrég újra elővettem az órát, és azt tapasztaltam, hogy nagyon pontatlan és mind viselés közben, mind asztalra aljával letéve kiszámíthatatlan és indokolatlan módon megáll, és ilyenkor a másodpercmutató mindig a 8. percre (tehát 1-2 óra között) mutat. Megrázva az órát újraindul. Az órát elvittem egy bp-i óráshoz, aki az óra karbantartása/szervize során a pontatlanságán tudott segíteni, de ezen a véletlenszerű, de mindig ugyanott történő megállással második próbálkozásra sem boldogult. Szerintetek van értelme másik óráshoz is elvinnem a ketyerét, vállalva az újabb költségeket? És ha igen, akkor hova? Sajnos nem értek az órákhoz, így nem tudom és merem kinyitni és szétszedni, hogy mutassak nektek belőle valamit. Bocs, ha hosszú voltam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.