Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22951) kischico válasza Napfénysüti (#22950) üzenetére


kischico
tag

Valóban van mit fejleszteni ezen a téren. Néha lassú néha nem. Internetezni szinte lehetetlen vele, inkább csak a youtube-t szoktam nézni. De van hogy ott is csak tököl valamin és a nagy erőlködésben a tv újraindítja magát :Y Ha egy normális kurzor irányítót kitalálnának hozzá már jobb lenne a helyzet. Az igazi az lenne ha az online filmes oldalakat tudná kezelni de a videók nem indulnak el ezeken az oldalon. (mozicsillag.com - online-filmek.hu stb.stb)

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#22952) Napfénysüti válasza kischico (#22951) üzenetére

Köszi az infót. :R
Mondjuk ez pont megerősítette hogy nekem fölösleges lenne még a Smart funkció. :(

Més que un club!

(#22953) midian


midian
tag

Sziasztok
Köszönöm az infót mindenkinek. :)
Szerintetek honnan érdemes rendelni netről tv t?
G

(#22954) Superbad válasza midian (#22953) üzenetére


Superbad
tag

Szerintem nem érdemes TV-t netről venni, de ha mégis, akkor inkább a nagyobb áruházakból. Az a kis plusz összeg szinte garancia arra, hogy mindent megkapsz a dobozban, és még normális garanciát is mellé.

"Jobb" netes áruházakban pedig a kiszállítás is ingyenes, ami szintén nem kevés egy nagy doboznál...

(#22955) zazahoho válasza midian (#22953) üzenetére


zazahoho
őstag

AV PLANET ,én akármit is rendeltem tőlük az elmúlt 5 évben azzal soha semmi gond nem volt,viszont árat és garanciát is érdemes figyelembe venni

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#22956) alebog


alebog
csendes tag

Sziasztok!

Hogyan tudom kitörölni a DLNA-s Samsung TV-ből a PC Share M.-mel rátett filmeket? :W

iPhone 4 16 Gb iOS 5

(#22957) sziryboy válasza midian (#22953) üzenetére


sziryboy
csendes tag

Szia! Én innen rendeltem a TV-t: [tvudvar]
Csak ajánlani tudom. Akciók is vannak, érdemes szétnézni.
Másik ajánlatom: [avplanet] itt talán a kiszállítás is ingyenes.

[ Szerkesztve ]

(#22958) sityupityu válasza sziryboy (#22957) üzenetére


sityupityu
veterán

Számomra egy felejtős dolog ez az egész internet tévé. Azért írom így,mert nekem nem "okos" tévém van,hanem egy c650,de gondolom ugyanazok az app-ok jönnek be. Először még érdekelt a You tube,Google map,Origo stb,de idővel ráuntam,pláne hogy tetű lassú az egész. Rájöttem hogy jóval egyszerűbb és kényelmesebb megnéznem ezeket a dolgokat pc-n,mint ahogy eddig is tettem. :) Már kb fél éve nincs is rákötve a net-re,azóta hogy egyfolytában "zaklatott" hogy frissítsek. Nem bonyolítom a dolgokat,filmeket is külső vinyóról nézem. Amikor megvettem azért megnéztem hogy működik e rendesen a pc-ről történő lejátszás azt annyi. Viszont valamelyik nap kíváncsiságból rákötöttem a net-re,és megdöbbenve tapasztaltam hogy mennyi újdonság van rajta. :Y Csupa haszontalan és f@sz dolog. :D

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#22959) sityupityu válasza sziryboy (#22957) üzenetére


sityupityu
veterán

Elnézést! Nem hozzád akartam írni! :R

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#22960) sonye


sonye
senior tag

Akartam ma frissíteni a TV-t, de eltűnt a samsung oldalán a letöltési lehetőség. Nincs fent egy fw sem.

De megtaláltam a gépemen a decemberi fw-t. Hogyan kell telepíteni?
Pendrive-ra kicsomagoltam bedugtam a TV-be, de csak annyit jelzett, hogy van egy pendrive. A frissítést nem látta. Tudom, hogy volt már szó róla, ha a régi leírást linkelitek az is segítség!

Köszi!

(#22961) kaboska válasza sonye (#22960) üzenetére


kaboska
aktív tag

Nem tünt el!
Terméktámogatás fül van olyan hogy további segítség és ott vannak a letöltések!

"Fej vagy gyomor"

(#22962) hTic válasza pepe4 (#8332) üzenetére


hTic
csendes tag

Üdv mindenkink!

Többen panaszkodtak hogy a Samu C530 filmlejátszásnál gondok vannak az mkv vel.
Nekem 1 éve van 37C530-asom de eddig még minden mkv-t sikerült lejátszanom kivétel nélkül (min. 200db) annyi az egész hogy nem commanderrel másolom fel a pendrájvra hanem mkvmerge GUI 2.1.0-val felmuxolom a pendrájvra, csak a magyar hangot hagyom benn, és tökéletesen lejátsza mindet. Ez főleg a racis és a the vegas rilézeknél kell. Az m2ts kiterjesztést is lejátsza ha átnevezem mp4-re. Wmv-vel sem volt gondom, avit nem sokat játszottam vele de azokat is vitte. Eszembe sem jutott eddig médiaplajert venni vagy förmözni.
Egyetlen gondom volt eddig amit még nem sikerült megoldani, és amiért feljöttem a fórumra, hogy az mkvból kiszedett feliratot mivel kell átkonverálni, hogy az ékezetes betűk helyett ne krixkraxok legyenek.
Level 5.1 el kapcsolatban passz! Mivel lejátszik mindent ezért nem szoktam nézegetni az adatait. Majd keresek hátha azt nem visz, bár a tesóm 3Ds LG-jére is azt mondták hogy nem viszi, és muxolás után simán viszi a 3D HalfSBS 1080p-t Level5.1-el. Az más kérdés viszont hogy az meg egy csomó 3D HalfSBS 1080p-t Level4.1 es filmet nem játszik le. Annak viszont hiába nézegetem az adatait, nem találok bennük összefüggést, úgyhogy a segítség jól jönne!

(#22963) sonye válasza kaboska (#22961) üzenetére


sonye
senior tag

Helló! Sajna UE37D6100 esetében nincs semmi :(

(#22964) BBéci válasza GLOCK34 (#22948) üzenetére


BBéci
titán

Azt nem tudom, melyik filmet érdemes megvenni. Nálam, itthon, tesztelésre kapott Pana, Samu, Sony, Sharp demólemezek, valamint Avatar, Shrek, Ice Age vannak fixen. Ezeken kívül láttam még 6-8 BD-filmet, amik alapján azt mondom, jó dolog a 3D, de csakis full HD-ban. Az SBS annyira nudli, bòvli, hogy inkább legyen 2D 1080p, amihez szemüveg sem kell.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22965) mrzed válasza sonye (#22963) üzenetére


mrzed
senior tag

(#22966) Imco


Imco
őstag

Valaki vigasztaljon már, hogy csak az én tvmben nincs elem! :)

Áramszünet / kb. 1 óra/ után be kell állítani mindig az órát, ki-bekapcsolás időzítést?
Felvétel időzités még nincs benne, de lehet azt is.

Normális ez 2012-ben egy 6510-en?

Köszi!

Üdv! Imco

(#22967) Flashget válasza >-48-< (#22947) üzenetére


Flashget
félisten

sima analóg adásnál a sötét részekben nincsenek részletek, (pl sötét éjjelen suhanó fekete autó egyszerűen nem látszik :( ) hiába állítgatom a képet

ez a TN panelos samsung monitorokra igaz..

Realme GT Master Edition

(#22968) kischico válasza Imco (#22966) üzenetére


kischico
tag

Az enyém sem tudja mennyi az idő hiába beállítom manuálisan... :(( de annyira nem zavar mert nem szoktam felvenni vele.
Nem, nem normális :N

[ Szerkesztve ]

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#22969) ikendu válasza szilacus (#22941) üzenetére


ikendu
csendes tag

Hogyan nézed a YouTube-ot HD-ban? Nekem is D5500 van, de a YT ikon még a régi fekete.A tv folyamatosan rá van kötve a netre, elvileg kellett volna magát frissítenie, nem?

(#22970) midian


midian
tag

Köszönöm a segítséget
DE még mindíg nem tudom hogy adjak e ki érte plusz 10 000 et :)

(#22971) sandró60 válasza sonye (#22960) üzenetére


sandró60
addikt

Nemtudom megoldottad már a frissitést? Leirom pontokba szedve.
1:a tipusnak megfelelő frissités letöltése gépre
2:a frissités kicsomagolása FAT32-re formázott pendrive-re
3:tv-usb-re csatlakoztat, nemnyúl semmihez amig ki nem irja,hogy a frissités sikerűlt pár percig is eltarthat

[ Szerkesztve ]

(#22972) Imco válasza kischico (#22968) üzenetére


Imco
őstag

Sikerült lehangolnod!
Köszi! ;)

Üdv! Imco

(#22973) Imco


Imco
őstag

Lehet off leszek egy kicsit, de valaki segítsen légyszí!

T-home analog kábel tv csatorna kiosztás kéne.
Legalább egy link formájában.
Csatorna szerkesztőben szeretném feliratozni, de csak a khz látszik.
Így nem tudom azonosítani. :(

Köszi!

Üdv! Imco

(#22974) hajdú válasza hTic (#22962) üzenetére


hajdú
csendes tag

Nekem amikor ilyen ékezet gondom volt, úgy oldottam meg, hogy elmentettem újra szövegfájlként (pl. sima jegyzettömbbel: Total Commanderben F4, a kódolással kellett játszani, de csak valami triviálisat kellett választani, asszem az Unicode és az UTF-8 is jó).

(#22975) hajdú


hajdú
csendes tag

Abban tudna nekem segíteni valaki, hogy lehet-e valahogy növelni a maximális filmfelirat betűméretet? (D6570-es tévém van) Mármint tudom, hogy lehet választani kicsi-normál-nagy méret között, de még a legnagyobb is elég kicsi, minimum másfélszer ekkorának kéne lennie, hogy rendes filmfeliratnak nézzen ki... szóval ezen lehet hekkelni? (A fekete körvonal meg már csak hab lenne a tortán.)

(#22976) leslieke válasza hajdú (#22975) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Erre én is nagyon szeretném tudni a választ, (egyszer már kérdeztem, de sajnos nem kaptam választ), mert pont ugyanez a problémám.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#22977) BBéci válasza hajdú (#22975) üzenetére


BBéci
titán

Amikor azt írjuk, hogy a beépített médialejátszó nem az igazi, az efféle hiányosságok miatt tesszük. Bármelyik 10-15000 forintos külső eszköz nagyságrenddel többet tud. Elég csak a 24p lejátszást említeni, amire semelyik beépített nem képes.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#22978) azozo


azozo
senior tag

VIDEA widget :) :C

(#22979) Rebell


Rebell
senior tag

Szevasztok

1 kérdés, feldobta már vki a 1016 os Firmware-t az UE40D6100 Tv-re? tapasztalatok? mi változott?, nekem még az eredet 1014es van fent.
USB-ről vagy netről frissítsem?
:R

(#22980) Imifej válasza zazahoho (#22949) üzenetére


Imifej
senior tag

Nekem is háromszoros árnyékolású a kábelem, de a TV és az Alcor DVB-T vevő közt van egy méter bolti kábel. Még az a gondom, hogy ha ez egy leválasztó, akkor a tápfeszt sem engedi ki az antenna felé.

Marantz PM7000N, JBL TLX500

(#22981) bbazso válasza Rebell (#22979) üzenetére


bbazso
tag

Semmi változás, csak a CI modul sebességén növeltek :
1. Title
2011 model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
UE**D60**,D61**,D62**,D63**
3. Carrier or Corporate Customer
- Open Market
4. Description
T-GAS6DEUC-1016.0

improve speed of CI+ connection

(#22982) Rebell válasza bbazso (#22981) üzenetére


Rebell
senior tag

Köszi,

azt láttam én is, hogy mi volt a ?jel alatt leírva, csakhát kitudja, hogy változott esetleg más is, amit nem írnak le. :R

[ Szerkesztve ]

(#22983) bbazso válasza Rebell (#22982) üzenetére


bbazso
tag

Esetleg az új youtube, de nem tudom összefüggésben van e vele.

(#22984) Tutu7030 válasza azozo (#22978) üzenetére


Tutu7030
veterán

Hol, milyen tv-n?

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#22985) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Agyalok egy tv vásárlásán.
32"nál kezdtem, de rájöttem, hogy nem túl sokkal lenne nagyobb a 24"os monitoromnál és inkább 37"ban kezdtem gondolkodni.

Ahogyan olvasgattam a fórumot, nem ajánlottátok, mert tuti nem samu panel van benne.
Bár ahogyan itt sokan írták nekik sem samu paneles...

A modell alap led. Tehát D5000-ről van szó.

Így kérdésem a következő:
Tényleg ennyire nem szabad 37"osat venni? Néha monitorként is használnám és 40" már tényleg hatalmas lenne.
Valaki használja néha monitorként egyébként a TVjét?

(#22986) zazahoho válasza Imifej (#22980) üzenetére


zazahoho
őstag

Sajnos csak műértő vagyok ezen a téren,tanácsot kaptam és szerencsére bevált.Azt az 1 m kábelt kicserélhetnéd ,abból baj nem lehet.

Az idő nem magnószalag, amit oda-vissza lehet tekerni. (...) Az idő itt van. Használd ki.

(#22987) azozo válasza Tutu7030 (#22984) üzenetére


azozo
senior tag

c650 :)

(#22988) GLOCK34 válasza 8nemesis8 (#22985) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Én használom. 17" noti 55" tv felváltva. Semmi gond nincs vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#22989) 8nemesis8 válasza GLOCK34 (#22988) üzenetére


8nemesis8
veterán

Milyen messzirõl nézed??
Nekem most asztalomon lenne, olyan 1 méterrõl nézném, de csak átmenetileg!

(#22990) Imco válasza 8nemesis8 (#22985) üzenetére


Imco
őstag

5 éve egy 32" LG lcd a monitorom.
Kb . 1,5 m-ről nézem.
1-2 m távról a 37" is nagy monitornak.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#22991) 8nemesis8 válasza Imco (#22990) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi. Nyílván nekem nem azért kell 32"nál nagyobb, hogy monitorként használjam. De ha az ágyban ülve filmezek tvzek, akkor már-már kicsi lenne szerintem.

(#22992) GLOCK34 válasza 8nemesis8 (#22989) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

2,2.5 méter. Azt nem mondom,hogy nagyon sokat használom szövegszerkesztéshez, arra ott a noti de átlag használatra teljesen ideális. Lényeg hogy nagy felbontáson legyen.

(#22993) 8nemesis8 válasza GLOCK34 (#22992) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nyílván. De fullHD fölé akkor sem bírsz menni sajnos...

(#22994) mrzed


mrzed
senior tag

Azért kíváncsi vagyok, hogy fogja bírni a tv a kiképzést...
Mindennap reggel héttől este 10-11-ig megy... napközben vagy mesecsatorna, vagy mese a médialejátszójáról... lehet megbánja a samsung az öt év garanciát... :))

(#22995) GLOCK34 válasza 8nemesis8 (#22993) üzenetére


GLOCK34
aktív tag

Arra gondoltam. Bőven elég. Ha napi több órát használnád monitorként akkor meggondolandó,fárasztó lehet főleg nagyon közelről.

(#22996) kovsol


kovsol
titán

törlöm, mert közben megtaláltam a megoldás magamtól is

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#22997) tibike8 válasza Imco (#22973) üzenetére


tibike8
őstag

(#22998) hajdú válasza BBéci (#22977) üzenetére


hajdú
csendes tag

Jó, hogy ezt-azt nem tud, de azért ez valahol szánalmas: ha már egyszer tudja a bötűket, és még állítható a mérete is, akkor ugyanmár... direkt rakták ilyen picire vagy mi?

(#22999) mezis válasza 8nemesis8 (#22985) üzenetére


mezis
nagyúr

Én 37D5500 -asat vettem pár hónapja. Semmi probléma nincs vele. Felhősödést, pixelhibát nem találtam rajta és van rá 5 év garancia.

mezis

(#23000) 8nemesis8 válasza mezis (#22999) üzenetére


8nemesis8
veterán

Az 5 év garancia az csak tavalyi akcióban volt ugye?
Most ahogyan nézem 2+1 év garanciát ír a samu honlapja regisztráció mellett...
Nekem is eddig nagyon szimpatikus. Élőben is néztem már és nagyon tetszett!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.