Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23601) XeeN


XeeN
senior tag

Én most vettem az E******s-ban egy ue40d6570-et 180,000,-Ft-ért. Mivel kifutó szériáról van szó, ha szépen nézel olcsón odaadják (4db szemüveggel). :)

Felhősödés természetesen van, de csak fekete, illetve teljesen fehér háttéren látványos.

Nálam ha 20 Mbps-nél nagyobb a bitrate, megakad a film wifi-n keresztül (N-es 300- as router), LAN-on, valamint usb-n nincs ilyen gond.

(#23602) sandró60 válasza gerzsol (#23600) üzenetére


sandró60
addikt

Mivel 2010-es model Mostani új ára 190k-nál van árgép szerint,de már nincs jelőlve üzle,hogy árúkészleten van.Úgy az új ár 60%-ért ellehet adni.Függ attól is mennyi üzemóra van benne,szerviz menűben meglehet nézni.Végső soron a kereslet dönti el

[ Szerkesztve ]

(#23603) vlevi válasza Flashget (#23598) üzenetére


vlevi
nagyúr

"akkor a D6100-t veném meg.
Ár: 179900 Ft"
Tegnap láttam, hogy a Nyíregyházi Médiamarktban még mindíg ki van rakva a 40D6100 akciósan, Wifi stick-el együtt, szintén 179.900-ért

(#23604) WolfLenny válasza Tutu7030 (#23593) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nincs valami program amivel ezt a kódolást a pc-vel tudom elvégeztetni? itt van egy 4 magos laptop aminek gyerek játék lenne a kódolás...

(#23605) air válasza WolfLenny (#23604) üzenetére


air
nagyúr

Én a VidCoder-t használom egy ideje. Nekem bevált.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#23606) Tutu7030 válasza WolfLenny (#23604) üzenetére


Tutu7030
veterán

Mármint a magas bitrátából alacsonyabbat?
Esetleg nézz rá a Format factory programra. Az elég nagy választékot ad, konvertálás terén.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23607) WolfLenny válasza Tutu7030 (#23606) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Olyanra gondoltam, ami on fly kódol.
Tehát a feldolgozást a Pc végzi, majd csak a képet rakja ki a TV-re.

(#23608) keke69 válasza WolfLenny (#23607) üzenetére


keke69
őstag

Sziasztok!

Átneveztem a filmet értsd eredi neve tores átírtam törésre de a kiterjesztést meghagytam természetesen avi-nak.A TV azt írja ki lejátszásnál ismeretlen formátum!
Valami ötlet?

Köszönöm! :R

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#23609) bosston


bosston
tag

Sziasztok!

Beszereztem a minap egy Samsung UE32D5000 tévét, amit monitorként is szeretnék használni. Gyors kérdésem annyi volna, mik a legjobb beállítások a böngészéshez, meg úgy általában a monitorként való használathoz.

Köszönöm a segítséget előre is!

(#23610) Imco válasza WolfLenny (#23607) üzenetére


Imco
őstag

Ez egy szép terv! :)
Csak nem megy realtime...
A re vagy inkább átkódolás, processzor igényes, hosszú feladat.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#23611) Imco válasza keke69 (#23608) üzenetére


Imco
őstag

Nevezd vissza. Ha akkor is azt írja akkor valami kodek probléma van.
Próbálj más fajta avit!
Ha az megy, akkor kódold át ezt.

Szerintem...

Üdv! Imco

(#23612) keke69 válasza Imco (#23611) üzenetére


keke69
őstag

Ha visszanevezem akkor lejátsza!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#23613) keke69


keke69
őstag

Közben megoldottam!Az AllShare programban le kellett tiltani a Windows-Media-Playerst!
Azért köszi!

Soha ne vitatkozz idiótákkal,mert lesűllyedsz az Ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

(#23614) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Hali!

- Van egy UE32D5000-es tévém, amit tavaly decemberben vásároltam. Az e-manual nekem angol nyelvű. Most vett egy barátom ugyanilyen tévét a tescoban. Neki magyar az e-manual? Mi lehet ennek az oka? Frissebb firmware van neki? vagy mi?

- ha firmware-t frissitek, akkor a csatornalista és a divx reg. megmarad, avgy ujra kell hangolnom a tévét és ujratennem a divix reget is?

Kommenteket köszi!

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#23615) Freestyle79 válasza vilmaboy (#23614) üzenetére


Freestyle79
tag

Szia!
Két oka lehet:
-Nem erre a régióra szánt TV-t vásároltad
-Vagy csak simán átcsúszott a gyártósoron a tévesen feltöltött TV.
Nem kis fejetlenség volt ebből az első pár hónapban a gyárban, miket átéltem ez miatt :Y

(#23616) vilmaboy válasza Freestyle79 (#23615) üzenetére


vilmaboy
őstag

Hmm... A Samsung ügyfélszolgálat álláspontja az, hogy bocsi-bocsi, de ez van... :K Firmware update-el sem fog álláspontjjuk alapján kimagyarosodni az e-manual. Mondjuk így ezzel a sukár informatikus agyammal nem értem, hogy ha 2 ugyanolyan tévé-t egymásmellé teszek, akkor miért nem fogja tudni mindegyik ugyanazt. Miért nem lehet mindegyiknek ugyanaz az agya... :F

Ha valaki okosabb ebben a témakörben, az legyen kedves magyarázza el ennek a miértjét nekem.

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#23617) 8nemesis8 válasza vilmaboy (#23616) üzenetére


8nemesis8
veterán

Valóban nálam is magyar. Nálad van a gond...

(#23618) vilmaboy válasza 8nemesis8 (#23617) üzenetére


vilmaboy
őstag

ezt tudom :R csak a megoldást nem :W de kinyomozom :K

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#23619) leslieke válasza vilmaboy (#23614) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Nálam firmware frissítésnél a csatornalista és a kedvencek is megmaradt, nem kellett semmit újra beállítani.

Divx reget nem csináltam meg. Van értelme? :F

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23620) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hi,

Egy UE40B8000-em van. Megoldható valahogy, hogy TV ott "álljon", amikor bekapcsolom, mint amikor kikapcsoltam? A "SOURCE" gombbal kiválasztom, hogy HDMI1-es kimenetre álljon. Kikapcsolom a TV-t, majd vissza és megint TV-n van. Megoldható valahogy, hogy egyből arra álljon rá?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23621) Tutu7030 válasza TazLeacher (#23620) üzenetére


Tutu7030
veterán

Szervizmenüben van olyan opció, hogy mi legyen az alapértelmezett "bemenet", de jobb azt nem bolygatni.:)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23622) Moneszka80 válasza XeeN (#23601) üzenetére


Moneszka80
csendes tag

Szia, Megmondanád esetleg, hogy melyik E*****s-ban vetted? Csak azért mert, ahol én lakom jelenleg hiánycikk ez a tv, és nekem a UE40D6500-st akarják 220.000 ft-ért adni. A kettő között elvileg csak a külsőben van különbség, akkor viszont nem értem, hogy egy üzletlánc és ilyen különbség van két áruháza között?? köszi a válaszod.

(#23623) TazLeacher válasza Tutu7030 (#23621) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A TV-m HDMI-n van összekötve a T.Home-os Box-al, és ugyan azon a HDMI-n keresztül érkezik a PS3/BD lejátszó is...magát a TV-n semmi nem jön. (bekapcsolom, nincs adás). Ha TV-zni akarok, át kell kapcsolnom a HDMI-re, ha játszani akarok, át kell kapcsolnom HDMI-re, ha filmezni akarok, át kell kapcsolnom HDMI-re...tehát minden bekapcsolást azzal kezdek, hogy átkapcsolom HDMI-re...ezért lenne fontos. Megnézem mit lehet állítani, a segítséget köszönöm. :R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23624) TazLeacher válasza Moneszka80 (#23622) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, mindegyik külön cég általában. Vannak közös akcióik, de a többi cuccot annyiért adják, amennyiért akarják. Így van ez a Saturn, Media hálózatokban is.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#23625) Tutu7030 válasza TazLeacher (#23623) üzenetére


Tutu7030
veterán

Nálam a ps3 bekapcsolja a tv-t, és hdmi-re is átkapcsolja.(d6570)

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23626) kaboska


kaboska
aktív tag

Kiváncsiságból rákérdeztem a vaterán 1 eladónál hogy beszámolná e a tv-met az általa kínált tv árába!Rendes volt mert azt mondta hogy beszámolja 140 000-et tud adni érte!
Csak hát még nincs 1 éves a tv-ém jótállás is van rá és 275 000-ért vettem most meg csak
felét éri?UE46C6000-ről van szó és UE46D8000-be akartam beszámoltatni!

"Fej vagy gyomor"

(#23627) WolfLenny válasza kaboska (#23626) üzenetére


WolfLenny
senior tag

A műszaki cikkek sosem befektetés.

(#23628) Flashget válasza kaboska (#23626) üzenetére


Flashget
félisten

a számítástechnika már csak ilyen..hamar elavultnak számítanak.

Realme GT Master Edition

(#23629) Flashget válasza Moneszka80 (#23622) üzenetére


Flashget
félisten

franchise alapon működő üzleteknél ez nem meglepő.

Realme GT Master Edition

(#23630) Imco válasza TazLeacher (#23623) üzenetére


Imco
őstag

Ott biztos minden rendben van a tv-vel?
6 éve nyomom egy LG LCD-vel.
Hol HDMI-n, hol csak RGB-n a számitógépet, néha TV-zek.
Alapvető kényelmi funkciónak tartom amit szeretnél. -és nálam megy is.
Ahol kikapcsolom ott folytatja.
Nem ismerem a típusod, de illő lenne mennie! :)

Üdv! Imco

(#23631) kischico válasza TazLeacher (#23623) üzenetére


kischico
tag

Kipróbáltam. Ott indít ahol kikapcsoltam.

It's Only Rock 'N' Roll (But I Like It)

(#23632) sityupityu válasza TazLeacher (#23623) üzenetére


sityupityu
veterán

C650 szintén onnan indul ahol ki lett kapcsolva.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#23633) joci66


joci66
tag

D550 is onnan indul ahonan kivan kapcsolva.

(#23634) leslieke válasza kaboska (#23626) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Inkább add el, úgy többet kapsz érte.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23635) tjnet


tjnet
aktív tag

Sziasztok
40D6500 tv-n 1018-as firmware után hogy lehet használni a samygo-t?
A plusz widgetek telepítve

SAMSUNG QE75Q85RATXXH - Samsung S20+ - K1Pro - ACER H6810 - MARANTZ 5012 - DALI Spektror

(#23636) Tutu7030 válasza tjnet (#23635) üzenetére


Tutu7030
veterán

A root nem megy( és ezzel együtt még elég sok dolog nem működik).
http://forum.samygo.tv/viewtopic.php?f=24&t=3507

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#23637) odrif válasza kaboska (#23626) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Én sem adnál el a C650-et, töredékét sem adnának érte mint amennyiért vettem.

20 éve a Prohardveren

(#23638) Giovanny


Giovanny
őstag

Sziasztok,melyik tv-t érdemes most venni,plazma vagy led?

Zero Defect.No Compromise !

(#23639) forrest85 válasza Giovanny (#23638) üzenetére


forrest85
senior tag

led, de plazma se rossz. embere válogatja

A futás csak azoknak való, akik nem elég intelligensek a TV nézéshez!

(#23640) krisztiánzen


krisztiánzen
csendes tag

sziasztok

a pct hdmin keresztül ha rákötöm a tvre (plD551) akkor lehet olyan jelenség hogy elmosódnak picit az ikonok? mintha nem 1 az 1 ben jelenítené meg aképet. valaki találkozott esetleg ilyennel :F

pls help

Allak Akbar trrrrrrrrr

(#23641) TriplaT válasza tjnet (#23635) üzenetére


TriplaT
csendes tag

Mivel lett jobb, hogy lefrissítetted ? Vagy mi volt a baja , hogy frissítetted ?

(#23642) tibike8 válasza kischico (#23631) üzenetére


tibike8
őstag

Nálam is - 40D6500.

(#23643) leslieke


leslieke
Jómunkásember

A 46D6500 is onnan indul ahol ki lett kapcsolva.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#23644) szelidorzo válasza Giovanny (#23638) üzenetére


szelidorzo
aktív tag

Led, vagy plazma?

Mindkettőnek van előnye, hátránya a másikkal szemben. Leginkább neked kéne tudnod, hogy mire és milyen körülmények között szeretnéd használni. TV-zés, filmnézés, számítógépes játékok, esetleg 3D. Mekkora képátlót szeretnél, milyen távolságról néznéd, milyenek a fényviszonyok, ahol a TV lenne.
Optimális körülmények között nekem a plazma képe jobban bejön (persze ez is típus függő)

Ennek ellenére samu ledmegvilágítós van (a valódi led Tv egy más kategória)
Miért ezt vettem? Méret gondok miatt, fényviszonyok miatt.
Azt sem árt tudni, hogy nyáron amikor (netán klíma nélkül) elég meleg van, kifejezetten kellemes dolog tud lenni egy hősugárzó üzemeltetése, mert a plazma képernyője tolja ám az arcodba a meleget.

kérdezni nem szégyen, nem tanulni inkább www.nokia6230.uw.hu

(#23645) kaboska válasza odrif (#23637) üzenetére


kaboska
aktív tag

Hát én is úgy döntöttem hogy még egy darabig marad a C6000 /kb amíg birja/ :B
Az eladó azt írja hogy ő új UE46C6000-et 175 000-ért adja ezért tud csak 140 000 -et adni
érte!Én rákerestem ahol vettem most is 234 000-ért árulják meg még egy helyen annyi máshol drágább!Sajnos nem úgy állok hogy csak 130 000-el dobálózzak!

"Fej vagy gyomor"

(#23646) krisztiánzen válasza krisztiánzen (#23640) üzenetére


krisztiánzen
csendes tag

olvastam valami olyasmit, h 1:1 Pixel Mapping (1:1PM). ezt a funkciót tudja ma már minden készülék vegy erre külön oda kell figyelni?

Allak Akbar trrrrrrrrr

(#23647) bejmuller


bejmuller
aktív tag

Sziasztok!

Átnézegettem a forumot, rá is kerestem, de egyértelmű választ nem kaptam a következő problémámra:

Van egy Ati HD2400Pro-m, amin nincs HDMI. Lehet hogy adtak vele vásárláskor DVI->HDMI átalakítót, de jó eséllyel az már nincs meg. A héten vagy a jövő héten szándékomban áll venni, egy UE32D5000-es Samsung TV-t. Tehát vagy szerzek valahonnan egy eredeti ATI-s átalakítót, vagy jobb híján egy sima DVI-D->HDMI kábelt

Ha jól értem, akkor ahhoz hogy géphez kapcsolva jó képet adjon, akkor DVI-PC módba kell kapcsoljam. Ekkor viszont nem lesz hang. Ha HDMI módba teszem, akkor nem lesz jó a kép.

Így van?

Mi lesz a különbség az ATI-s átalakító és egy direkt DVI-D->HDMI kábel között? Van egy olyan kábel, amiről biztosan tudom, hogy átvisz hangot is, csak azt nem tudom, hogy milyen videokártyával.

És még egy kérdés. De csak zárójelben, mert nem Samsung, es mégcsak nem is TV, de azért hátha tudtok válaszolni. Van egy LG HT806PH hangrendszerem. Nem a csúcs, de nekem megfelel. Az inputok választásánál, van egy olyan, hogy TV-audio. De ilyen bemenet nincs. Ez lehet a HDMI 1.4-esben levő Audio return channel (ARC)?

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#23648) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Köszönöm az itteni segítségeket :C , UE32D5000 gazdája lettem.
Azt kell, hogy mondjam nem bántam meg. Nagyon jó a képe, D-SUB-ról is tűéles.
Nagyon bejön, eléggé logikus is a menü és az egész TV rendszere.

Jah és nem mellesleg bolti ár alatt jutottam hozzá egy bontatlan darabhoz :)

(#23649) RI/OS


RI/OS
őstag

edigitalban -10% van ma mindenre.

(TV-kre is)

(#23650) Giovanny válasza szelidorzo (#23644) üzenetére


Giovanny
őstag

Hát akkor valszeg Led lesz belőle,tegnap voltam MM-be és megnéztem egy pár TV-t,nekem jobban bejön a Led képe,egyébként a Smart mennyire hasznos/előnyös ? Mivel netezni úgy is tudok ha összekötöm a PC-vel.

Zero Defect.No Compromise !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.