Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:43:10

LOGOUT.hu

Opel topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15551) kisspista válasza Jim Tonic (#15550) üzenetére


kisspista
senior tag

Na akkor 5,7 USD-ért én is rendelek egyet, mert ennyiért nem tudok! 1.200 Ft-ot adok érte, többi borravaló!
Komolyan, ha tudsz ennyiért, akkor szólj mert érdekel! :)

(#15552) kisspista válasza Jim Tonic (#15550) üzenetére


kisspista
senior tag

Ha neked ilyen van elfekvőben, akkor veszek tőled egyet! Talán maradt még a 30-ból, nem? :)

Mert lehet kapni a www.autokulcs.eu-n is, de ott 9.990 Ft postával együtt! Na annyit nem ér a műanyag darab :)

(Elvileg van nekik a 1998-2004-es évjáratokhoz is kulcsszáruk, mert a képen lévő az újabb típusoké)

[ Szerkesztve ]

(#15553) Jim Tonic válasza kisspista (#15552) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem maradt.
Tessék, ismerős a kép?
[link]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15554) kisspista válasza Jim Tonic (#15553) üzenetére


kisspista
senior tag

Ez nem az, ami nekem kell. Nekem a HU46-os típus kell, ami ritkább:
OPEL modified 2 button flip remote key HU46 case :)

Itt amúgy van szállítási költség, ami nem is kevés!!! Szóval ez bukta....de mondom 5,7 USD-ért érdekel engem! Add meg azt, ahonnan te is rendeltél :)

(#15555) Jim Tonic válasza kisspista (#15554) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Fogsz találni olyat is, ha körbenézel.

Innen rendeltünk az Alibabáról. Találd már fel magad, könyörgöm. [link]

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15556) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#15555) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

[link]
Meg ne rendeljem neked?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15557) kisspista válasza Jim Tonic (#15556) üzenetére


kisspista
senior tag

Miért nem olvasol vissza? 1 db kell nekem, nem 10. Itt nem lehet rendelni kis tételben, és az ár sincs feltüntetve. Illetve a kérdés, hogy ki fizeti ki a DHL 175 USD (34.000 Ft) szállítási költségét?!

Nekem sokkal biztosabb forrásom van a beszerzésre, de nem árulom el honnan. Viszont ezt 5.000 Ft-ért tudom adni! :)

[ Szerkesztve ]

(#15558) Jim Tonic válasza kisspista (#15557) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na, akkor még egyszer. Én csak annyit mondtam, tisztességes az árrés. 5.7dollár volt a darabja, amikor mi rendeltünk.
A szállítás akkor annyi, ha azt választod.
Az első linken, ahol a hu100-ast megadtam, megtalálható a 46-os is. Csak nem nézted meg. Ő például egy darabot is leszállít és 1-10 dollár között árulja. Nyilván egy darab az 10$, de az kemény 1900Ft.
Ne én tanítsalak meg keresni a neten. Annyit jegyeztem meg, hogy durva árrés van a cuccon.

A nem árulom el honnan szövegeddel meg akár el is húzhatsz ebből a topikból.
Remélem, több kérdéssel nem tolod ide a p.fád.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15559) _seth_ válasza kisspista (#15557) üzenetére


_seth_
veterán

"Beszálltam a forgalmazásba, 5.000 Ft-ért lehet vásárolni tőlem!
A termék külföldről érkezik. Szállítási idő: 17-20 nap
Utánvét nincs! "

" 1 db kell nekem, nem 10."

Nem akarok kötkedni de úgy akarod forgalmazni, hogy egyesével rendeled?

Nem tudom feltűnt-e de ez nem a hülyék gyülekezete.

Ebay és társai itt mindenki számára nyílt titok, ne itt próbálj meg pénzt keresni pláne ne így...

5e forintért komplett bicskakulcs szett is van már még ha az más is :)

2700FT-tól indul a buli ingyen postával.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15560) Jim Tonic válasza _seth_ (#15559) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem is ez a legnagyobb bajom, de ki adja itt pénzért az infót? Ki akart itt keresni a másikon? Valaki kérdez majd, én meg beírom, hogy 5e-ért megmondom?
Kérdezi tőlem, honnan, simán leírom neki. Ő meg beírja, hogy nem árulom el? Pfff.
Rajtunk ne keressen, akik mindenben szívesen segítünk, bammeg.
Menjen ezzel ahová akar! Pofátlan.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15561) _seth_ válasza Jim Tonic (#15560) üzenetére


_seth_
veterán

Most mondjam azt, hogy nekem is sok cucc ebayről jön és bár én valóban kereskedem vele de nem itt, egy ph-s hirdetésem sincs vaterán megy és kész, itt is van 1-2 aki tőlem rendeli oké, de volt aki linket kért, hogy honnan rendelem és megkapta a konkrét termékre mutató linket csak rá kellett kattintani, hogy Buy it now...

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15562) kisspista válasza _seth_ (#15559) üzenetére


kisspista
senior tag

Kérlek, mutass az általad belinkelt oldalon ugyanolyan (!!! UGYANOLYAN !!!) bicskakulcsot, amibe faragás nélkül áthelyezhető a cipő és az elektronika!

Látom kigugliztad az ebay-en a hasonló (!) kulcsokat, csak nem tűnt fel neked, hogy ezek nem olyanok??? Nézd már meg jobban a gombsor elhelyezkedését és a LED helyzetét? Továbbá az Astra H bicskakulcsa (amit linkeltél) nem használható a HU46-os bicskakulcs helyett, mert a régebbi kulcsszár még csak bele sem fér a házba (szélesebb)! Erről ennyit, azt hittem itt olyanok vannak, akik hasznos infóval szolgálnak, de sok a láma.... 2 kérdésem volt ebben a topicban, egyikre sem kaptam normálisa választ..

A kereskedésről: a pék sem mondja meg neked, hogy a 23 Ft-os kiflit 5 Ft-ból állítja elő, illetve veszel egy laptopot METRO-ban, ott is rajtad keresnek, ilyen az élet baby :) INGYENÉLŐK!

(#15563) _seth_ válasza kisspista (#15562) üzenetére


_seth_
veterán

Figyu, szerinted kinek van kedve most veled fogócskát játszani? Azt hiszed, hogy most találtál valahol egy ilyen kulcsot és senki sem fogja rajtad kívül megtalálni? A cipő tutira nem fog beleférni de olyat még lehet találni amibe az elektronika belefér.

Dobd fel aukciós oldalakra és örülj neki de itt kár is ebbe belemenned...
Láma: az meg a térded kalácsa.... mi vagyunk lámák te meg olyanokat írsz, hogy még a halak is röhögnek az akváriumban :D Forgalmazásba beszállsz de egyesével rendeled :D

Ingyenélők? Normális válasz kell? Bocs de nem áruljuk el, megvan tudod a link rá de sokba kerül... Kicsit fura a hozzáállásod, hogy neked segítség kell te meg árulod az infót...

Laptopot metróból meg tudod ki vesz...., a baby meg nem én vagyok, az is fura dolog lenne bár kinek a pap kinek a lánya...

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15564) kisspista válasza _seth_ (#15563) üzenetére


kisspista
senior tag

Neked nem kell beszélnem a kereskedésről, amikor látom, nagyban tolod a Vaterán a külföldi ebay-ről származó cuccokat!
Itt a fórumon még sohasem hirdettem, és nem is fogok, csak leírtam, hogy én ennyiért tudom beszerezni, ha valakinek kell. Erre jött "valaki", és azt állította, hogy 5,7 USD-ért lehet vásárolni és sokat keresek rajta.....pfff... Aztán meg teljesen más termékről dobálóztok linkeket, mondván, hogy ennyiért is van!
Ha lenne olcsóbban, akkor gondolnád, hogy a "hivatalos" kulcsárús 9.990 Ft-ért árulná postával, közel 70%-os profittal a terméket??? Kicsit hihetetlen, de ebbe most ne menjünk bele, mert jogos lenne feléd is a kérdés, mennyit keresel az ebay-ről vett cuccokkal... Mert nem ingyen csinálod, ergo kereskedsz velünk: pénzt keresel.....

(#15565) _seth_ válasza _seth_ (#15563) üzenetére


_seth_
veterán

Csak, hogy konkrétumokat is írjunk:

Ha van jelentkező 10 db kulcsra, ami akár 5 fő is lehet 2-2 kulccsal akkor darabja 2300 FT mindennel együtt, beleszámolva egy országon belüli sima elsőbbségit legyen 2400 FT a HU46-os darab Amerikából rendelve :)

Ha olcsóbb kell akkor lehet nem a google által kidobott első linkre kell kattintani de nem állok neki keresgélni :)

Szerk:

Igen csak van egy nagy különbség: én annak adom el aki nem akarja boltból venni többért vagy nem akar rendelni külföldről vagy nem tudja az adott cuccot akár hazai forrásból beszerezni. Ugyanakkor annak aki linket kér én adok is :) Hasznot mindenki annyit tesz rá amennyit akar de ahhoz nem lenne pofám, hogy pl egy telefon topikba beírok, hogy segíccség elakadtam majd ha kérdezik,h ogy honnan lehet rendelni tokot akkor jajj azt ám nem adok... többen is kértek már linket és kaptak is, akiben felmerül, hogy érdekli, hogy honnan jön az úgyis meg is rendelni valamelyik külföldi oldalról.

Egyébként arra még nem írtál, hogy ha forgalmazni szerednéd akkor miért egyesével akarod rendelni? Csak mert valóban tudom, hogy több darab olcsóbb nem is kicsivel pláne ahol a posta jelentős összeg mert pl ilyen kis apró vackok eljönnek egy postával is.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15566) _seth_ válasza _seth_ (#15565) üzenetére


_seth_
veterán

Az a fránya időlimit:

[link] Ez az a darab, HK airmail 12$ egy darabra is de 10-re is mivel 1 db 40gramm, 10 darab 400, még jobb is 12 darabot rendelni mert az is csak 480 gramm és a posta ugyanannyi erre is akkor már 1800ft/darab 12 esetén. Én legalábbis így csinálnám... Az, hogy vaterán mennyit teszel rá... ha 10-ért megy az országban 5-ért mehet ott nyugodtan de még akár többért is, ezt úgyis a keresleg szabja meg ami 1-2 hét alatt kiderül. (Én egyébként át is fogom vinni az egészet vállalkozásba mert rendelés is van annyi, havi forgalom is már csak azért stagnál mert nem töltök fel új termékeket mivel még nincs rá időm).

A kereskedéssel pedig nincs gond csak a helyét tudni kell és nem úgy várni segítséget, hogy te pedig keresni akarsz az ittenieken :) Amúgy nekem pl PH-ról nagyon kevés a rendelés de nem is bánom, nem is akarok hirdetni sem ez nem az a közeg ahol keresni lehetne rajta. Itt 5-6 fólia 1200 én 1-et adok 400-ért a boltban pedig 1 db 1500 és többnyire ugyanaz bár az itteniek ahogy nézem direkt a legolcsóbbakat árulják ami annyira nem jó de én inkább rendelek valamivel drágábbat és így még csak 1 panasz jött több száz fóliára vissza, hogy neki nem passzol, az más kérdés, hogy abból a szériából elment úgy 100 darab, hogy mindenki másnak passzolt :D de volt ilyen tokból is, 10 ment el úgy bőrtokból, hogy mindenkinek jó 1nek nem fért bele... más személyesen megnézte neki belefért az ugyanolyan telefon :) )

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15567) kisspista válasza _seth_ (#15566) üzenetére


kisspista
senior tag

"... bár én valóban kereskedem vele de nem itt, egy ph-s hirdetésem sincs..."
"Amúgy nekem pl PH-ról nagyon kevés a rendelés de nem is bánom..."

Most akkor árulod itt vagy sem?! :D :D :D

Látom azért értessz az adásvételekhez, így nem is szeretnélek sem kioktatni, sem pedig tanácsokat osztogatni. Egyet viszont le kell szögezni: ár-érték arány ha rendben van, akkor a másik meghatározó dolog, ami nélkül nem lehet kereskedni: KERESLET ! Ha 1 db-ot sem tudsz eladni rövid időn belül, akkor a 10 db a nyakadon marad. Kénytelen leszel az árat lejebb vinni, hogy el kelljen a termék. Ekkor - a külföldi viszonylatban - megtakarított pénzt el is bukod, hiszen nem kapsz annyi profitot érte, amit szeretnél!
Régóta kereskedek, de mindig csak olyan cuccokba fektetek bele, amik ha rajtam maradnak: sem lesz gond, mert engem is érdekelnek. Viszont mit kezdenék avval, ha minden termékemből 8-10 lenne? Vegyünk egy asztali DVD-írót, abból 8 db szép ki összeg, ezért inkább nem is konkretizálom!

A terméket nem itt árulom, csupán leírtam, hogy forgalmazásba kezdtem, akit érdekel. De nem tettem fel kimondottan hirdetésként sem... A linket hogy megadom, vagy sem: a szívem joga. Aki kereskedik, az mind "átveri a vásárlót", mert a profittermeléshez árrés kell, amit a vásárló persze csak sejthet, hogy mennyi...., de jóhiszeműen azt hiszi, az a legolcsóbb! :)

[ Szerkesztve ]

(#15568) wwhy


wwhy
veterán

vita helyett inkább azt mondjátok meg, h a C Corsa kulca 1:1-ben áttehető-e ebbe a bicskába (HU46)? vagy HU100? illetve a kulcs részét "sima" kulcsmásolóban át tudják másolni ? :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15569) kisspista válasza wwhy (#15568) üzenetére


kisspista
senior tag

Ez OPEL Astra G (1998-2004 évj.)-hez jó csak! Viszont, ha az alábbi táblázat tartalmazza a kulcs száradat, akkor a bicskakulcsos megoldás működik, de az elektronikával gond lesz:

A kulcsot gond nélkül másolják bármelyik kulcsmásolóban (szártól függően). Ha viszed a kulcsszárat, kb. 5-600 Ft a másolás díja!

[ Szerkesztve ]

(#15570) wwhy válasza kisspista (#15569) üzenetére


wwhy
veterán

akkor már nem is érdekel a téma :(
vitatkozzatok csak tovább ;]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15571) _seth_ válasza kisspista (#15567) üzenetére


_seth_
veterán

Aprón semmit sem árulok, aláírásomban ott van vagy néha mikor látom, hogy horror áron vennének emberek tokot, nálam 2-3x is drágábban ugyanazt olyankor van, hogy szólok van olcsóbb is, debreceniben amikor látom, hogy keresnek tokot van, hogy ismerősnek (akit már valóban ismerek személyesen) beírom, hogy van vagy tudok vagy raktáron lévőt 2x beraktam eddig de ennyi össz vissz :) Ph-ról rendelést úgy értem, hogy vaterán kinézi de ph-n keresztül rendel magyarul csak itt keres meg :)

Átverés és az árrés nem ugyanaz de értem mire gondolsz :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15572) _seth_ válasza wwhy (#15570) üzenetére


_seth_
veterán

Rakj bele bicskakulcsot :D Nekem is van, gyári is benne így egyszer mikor megkergült az elektronika a lopóember sem tudta elkötni a verdát és együttes erővel kb 2 óra volt mire ki tudtuk nyitni :D Szélvédők valemelyikét akarták betörni mert a fóliás oldalablakok sem a könnyen betörhetőek :D

Aug 20 van, időm van :D Elvagyunk itt, elég nyugisra sikerült a hétvége :)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15573) Jim Tonic válasza kisspista (#15562) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Jézusom. Ha én ingyenélő vagyok, akkor Te egy szarrágó.
De sokkal valószínűbb, hogy én ingyen segítek, Te pedig tényleg szarrágó vagy.
A bébizős 18 éves szövegeddel meg....

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15574) kisspista válasza _seth_ (#15571) üzenetére


kisspista
senior tag

Látom korrekt ember vagy, csak neked, DE CSAK NEKED elárulom, honnan lehet olcsón beszerezni, ingyenes szállítással, rizikó nélkül gyorsan! [:D] Ennél olcsóbban NEM LEHET! Kizárt dolog :)

Így akinek magyaroktól kell, annak számolnia kell az árréssel :)

(#15575) fero02: félsz a sors kezétől? :)

[ Szerkesztve ]

(#15575) fero02 válasza Jim Tonic (#15573) üzenetére


fero02
veterán

;] :DDD ;] :C ;] :D

Higgadjunk urak, nehogy moderáció legyen a vége ennek a hülyeségnek.

:R

[ Szerkesztve ]

(#15576) wwhy válasza kisspista (#15569) üzenetére


wwhy
veterán

megnéztem a kulcsszáramat, de nincs a képen, leginkább a 26-ra hasonlít de a vége nem hegyes, hanem egyenes; szóval teljesen esélytelen, :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#15577) _seth_ válasza kisspista (#15574) üzenetére


_seth_
veterán

Amit linkeltem azt nézted? Ez csak 1 darab esetén olcsóbb, 2 darabtól olcsóbb amit linkeltem neked (10,26$ a linkemen /db és fix 12$ a posta és ez csak 12 darab fölött kerül többe) bár nem tudom az mennyire megbízható oldal és ha megnézed itt az az oldal hirdet amit találtam az ecuckeys csak kicsit drágábban mivel itt a posta darabszám esetén növekszik a saját oldalukon pedig súlyfüggő pedig ugyanúgy HK post, amúgy a HK airmail rekordja nálam 4 nap ami azért nem gyenge, a szívás akkor van amikor megrendelem és nem ér ide nálam pedig az a gáz, hogy pl amikor van 10színben kérnek egy 11dik félét amit rendelek és hiába rendelem meg van, hogy nem ér ide... na meg vaterán annyi de annyi a debil, hogy el sem hittem volna korábban bár vannak pozitív csalódások is de kevesebb.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15578) KrAt


KrAt
veterán

Akkor most mint moderátor szólok, hogy kérek mindenkit, fejezzük ezt be!

(#15579) Jim Tonic válasza KrAt (#15578) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Én befejezem, de ha ilyen arcok fogják itt azt észt osztani arról, hogy ingyenélők vagyunk, pénzért adják az információt, bébiznek, stb, akkor én itt befejeztem a társalgást. Ilyen hozzáállású Opel-fórum nekem nem hiányzik.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15580) KrAt válasza Jim Tonic (#15579) üzenetére


KrAt
veterán

Nyugi, megoldjuk :)

(#15581) fero02 válasza kisspista (#15574) üzenetére


fero02
veterán

Abszolút nem erről szól a dolog. Csupán nem szeretném, ha akár egy régi, értékes és jófej tag is elmenjen innen, mert itt buzisk@dsz az innen onnan összeszedett linkekkel, a kamusi dumáddal és az ostoba modoroddal. ;)

Tesszikérteni? :)

(#15582) TasiA válasza fero02 (#15581) üzenetére


TasiA
senior tag

:R :R :R :R :R

(#15583) kisspista válasza _seth_ (#15577) üzenetére


kisspista
senior tag

Elvileg ha PayPal-al fizetsz és nem érkezik meg a termék, akkor a PayPal visszafizeti neked a teljes vételárat és postai díjat: igaz ez?! Többen mondták, hogy nincs benne rizikó. Amúgy én is HK Post-tal rendelem a terméket, ma is veszek egyet, remélem nem lesz gond... nekem inkább a PayPal fizetéssel van gondom, de az is hamarosan megoldódik egyik kedves, kollégámnak köszönhetően! :)

(#15581) fero02: olvass vissza légyszíves pár postot: "FEJEZD BE!" :D Rád is vonatkozik!!!

(#15579) Jim Tonic: :D

[ Szerkesztve ]

(#15584) _seth_ válasza kisspista (#15583) üzenetére


_seth_
veterán

Ez nem a paypal szolgáltatása hanem az ebaynek van egy ebuyer protection nevű szolgáltatása ami úgy működik, hogy vásárláskor leütöd a termék árát, levonják a paypalos számládról de nem kapja meg a vevő hanem az ebaynál pihen mindaddig amíg te nem értékeled pozitívan az adásvételt, más oldalakon én még ilyennel nem találkoztam ellenben jól ki van találva mert nekem is van már olyan miatt negatívom vaterán, hogy nem jött meg az állítólag már 2x is elküldött cucc annak ellenére, hogy egyébként olyan 98%-ban minden ideért, van is 1-2 eladó aki szinte 100%, hogy csak másodjára küldi el valóban a terméket pedig csak pár dollárról van szó. HK post megbízható és gyors bár volt már olyan is, hogy HK Airmailos apró kis levél is kb 1 hónap után ért ide... vannak sérültek is néha de az inkább hagyományos levél esetén.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#15585) Jim Tonic válasza _seth_ (#15584) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az az escrow. Itt megkapja mindenképp. Ha nem vagy elégedett, jelentened kell, és ők eldöntik, visszafizetik-e neked. Ők pedig levonják az eladótól, vagy behajtják rajta. Ez inkább egyfajta biztosítás, ami csak akkor működik, ha paypal-lel fizetsz. A paypal amúgy az ebay tulajdona.
De remélem, most Te is kérsz majd nemi haszonrést, ha már segítesz neki. Tudod, semmi sincs ingyen, Bébi!

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15586) ocsi19


ocsi19
senior tag

Sziasztok!

Mostanában úgy érzem, hogy nem teljesít 100%osan az autóm, sokszor kicsit lomhának tűnik. Egy Astra G 1.4 16v -ről van szó...tudom, nem egy erőgép, de úgy gondolom, hogy valami nem oké a teljesítménnyel. Motordiagnosztikát javasoltak, persze nem a hibakódolvasást, hanem egy komplett motordiagnosztikát hozzáértőkkel. Találtam a neten egy elég korrekt helyet(injektor.hu), de hétköznap nem érnék rá elvinni a verdát és messze is van. Esetleg hasonló helyet tudnátok ajánlani Veszprém vagy Székesfehérvár vonzáskörzetében?
(Esetleg ha van más tanács a motordiagnosztikán kívül, azt is szívesen fogadom.)

Előre is köszi!

üdv.: ocsi

(#15587) fero02 válasza ocsi19 (#15586) üzenetére


fero02
veterán

Üzemanyagot hol tankolsz? A szervizek minden időben meg vannak csinálva, korrekt alkatrészekkel? Kocsi időnként meg van kergetve rendesen?

(#15588) ocsi19 válasza fero02 (#15587) üzenetére


ocsi19
senior tag

Általában MOL, Agip kúton tankolok, elvileg 63000km-el vettem az autót, azóta 10-15000ként olajcsere, 63000nél vezérlés csere, néha persze adok neki :)

(#15589) bambano válasza ocsi19 (#15586) üzenetére


bambano
titán

tankolj bele valami prémiumbenzint, de ne molost. vagy a labancoktól prémium95-öt vagy a kagylós kúton vpowert. 100-asat ne, az ronthat rajta.

utána menj ki a sztrádára és küld meg, de úgy istenigazából, hogy a magasabb nyomástól és hőmérséklettől kiégjen a kipufogó. pl. tedd be 3-ba és padló, 5-6 percig. nekem egyszer 35 kilométerembe került, mire egy csak városban használt astrának megmagyaráztam, hogy hogyan is kell menni :)

egyébként meg a meleg sem tesz jót a motorerőnek, esetleg azt is próbáld ki, hogy éjjel, 15-17 fokban mész vele, erősebbnek fogod érezni.

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15590) Szplöttyy


Szplöttyy
senior tag

Sziasztok!
Gondoltam megosztok veletek, egy tegnap du/este készült videót.
Combo 1.4i(degbeteg) 60lovacska :)
Part1
Part2
Végeredmény(Kép)

[ Szerkesztve ]

Smoke & Torque

(#15591) bambano válasza Szplöttyy (#15590) üzenetére


bambano
titán

és olyan kép nincs, amikor keresztrefeszítés után fejbelövik a sofőrt meg az összes többi idiótát, aki jelen volt, de nem állította le ezt a baromságot?

olvastam én olyan sci-fi novellát, ahol a rosszul kezelt autók széttépték a tulajt...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15592) neduddki válasza neduddki (#15487) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Meriva ujabb adat: jena>munchen>passau 4.7l/100km gyak 90% otopajja munchennel stau-val

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#15593) KrAt válasza bambano (#15591) üzenetére


KrAt
veterán

Sőt, ahogy a többi videót is nézem, pl a mentőautó megelőzőset, ott helyben lőnék le mindenkit.. Idióta ********-ek... :(((

(#15594) Rics22


Rics22
tag

Hali

lenne igény itt E kadett cumókra? van mindenféle cucc,gsi,e caravan,illetve pár dízel cucc...
de akárhova raktam ki,nem viszik... :(

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#15595) KrAt válasza Rics22 (#15594) üzenetére


KrAt
veterán

Jöhet priviben, mi van :)

(#15596) Rics22 válasza KrAt (#15595) üzenetére


Rics22
tag

indul pü,de nem fér bele egybe szerintem... :))

BGA Rework állomás eladó Honton390,Chipek,bontott alkatrészek-X360,PS3/Privátra ha nem válaszolok,akkor rics22service@gmail.com

(#15597) Jim Tonic válasza Szplöttyy (#15590) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Na, a készítők fogják meg kispista kezét, és szeressék egymást egészen közelről.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15598) Calogero válasza Calogero (#15531) üzenetére


Calogero
addikt

Ma megvolt a szerviz...

Olaj csere + pollen és levegő szűrő takarítás, átvizsgálás., bruttó 14 000 Ft-ért.
Plusz amíg vártam az autót, lehetett WIFI-zni a szalonban.

(#15599) bambano válasza Calogero (#15598) üzenetére


bambano
titán

melyik városban?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#15600) Calogero válasza bambano (#15599) üzenetére


Calogero
addikt

Debrecen - Opel Újhelyi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.