Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48851) Viktor0610 válasza Aryon87 (#48850) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Meglévő ügyfelektől csak az első törlesztőt szoktuk kérni, ha a telefon nulláért elvihető, akkor annyit. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48852) Aryon87 válasza Viktor0610 (#48851) üzenetére


Aryon87
félisten

be vagyok lépve a számommal, de ezt az összeget írja továbbra is, azért nem értem.

[kép]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#48853) Viktor0610 válasza Aryon87 (#48852) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Látom már.
Az a megoldás, hogy a Hello Data Starttal néhány készülékkel van min. kezdő, a nagyobb Hello Data csomagokkal nincs.
Tehát, ha a Starttal akarod megvenni, akkor ennyi kezdőre kell számíts.

Samsung Galaxy A54

(#48854) Rage47 válasza #71897088 (#48846) üzenetére


Rage47
veterán

imessage sunyiban sms-sel aktiválja magát, ezért is lehet plusz tartozásod

(#48855) #71897088 válasza Rage47 (#48854) üzenetére


#71897088
törölt tag

Azt szerencsére kizárhatjuk :D

Említettek valamit hogy a szerződés megkötése után lesz pont 2-3 nappal a számlazárás és lehet kapok valami töredékszámlát. Egyenlőre még nem jött semmi majd ott talán okosabb leszek a részletezésnél.

(#48856) zsoltzsolt válasza #71897088 (#48855) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Működik valakinek a Wallet-ben a fizetés (számla befizetése)?
Hol azt írja, hogy
- hálózati hiba
- a számlabefizetés jelenleg nem elérhető
- nyitott számlák lekérdezése jelenleg nem elérhető

??? :F :F

Update: belépve azt írja, hogy folyamatban (ezt már tegnap is lejátszotta)

[ Szerkesztve ]

(#48857) Viktor0610 válasza zsoltzsolt (#48856) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Próbáld újratelepíteni, hátha segít. :)

Samsung Galaxy A54

(#48858) zsoltzsolt válasza Viktor0610 (#48857) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Köszi! Ez nehéz lesz, gyári alkalmazás. Le tudom szedni a frissítést, majd újrafrissíteni. Most ezt fogom kipróbálni.

(#48859) zsoltzsolt válasza zsoltzsolt (#48858) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Tök jó.
Leszedtem a frissítést, újra frissítem.
Regisztrálok megint, hajrá.
Most megy, látszólag, kéri a kódot, hogy befejezze a vásárlás (havi számla befizetését), majd kiírja, hogy nem érhető el a bankkártyarendszer.
Kissé kezdem unni...

próbálja meg újra. Ok, szófogadó vagyok, most azt írja: Általános hiba (hibakód: 112).

De, azért se adom fel

Kapja be, ráment pár órám :D
De sikerült

[ Szerkesztve ]

(#48860) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Az igaz, hogy a Telenor üzletben ingyen vágják a simet nano simre?

Huawei Mate 9

(#48861) zsoltzsolt válasza H.Istvan25 (#48860) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nekem úgy tették.

(#48862) DrBubo77 válasza H.Istvan25 (#48860) üzenetére


DrBubo77
addikt

Igen. Én is cserélni akartam SIM-et nanora, a csávó már kapta is elő a vágót, hogy levágja. Mondtam neki, hogy köszönöm, inkább nem. A mostani telefon micro-s, csere esetén majd újrapróbálom.

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48863) H.Istvan25 válasza zsoltzsolt (#48861) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Rendben, akkor kivágatom, ősztöl meg úgyis váltok Hello Data-re és akkor majd kapok új kártyát, csak valami kell addig is

Huawei Mate 9

(#48864) -Ben-


-Ben-
veterán

Sziasztok,

Adott egy kártyás csomag, ami véletlenül lejárt, nem töltöttem fel a megadott határidőig és kikapcsolták. Most azt mondja, hogy idézem: „a hívott szám az előfizető kérésére nem kapcsolható”. Mit lehet ezzel tenni? Milyen megoldás van erre? Online el tudom intézni?

Köszi.

(#48865) Viktor0610 válasza -Ben- (#48864) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ilyenkor még feltöltéssel újraaktiválható.
Ha meg az elmulasztott adategyeztetés miatt kapcsolta ki a Telenor, akkor azt boltban/online tudod visszakapcsoltatni.

Samsung Galaxy A54

(#48866) zseko válasza H.Istvan25 (#48863) üzenetére


zseko
veterán

Miért gondolod hogy kapsz új kártyát?

HR24.hu

(#48867) asdf_ válasza -Ben- (#48864) üzenetére


asdf_
veterán

A 20 Forintos kerdes a: mikor jart le.

(#48868) Viktor0610 válasza asdf_ (#48867) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ha az a bemondás, amit írt, akkor az a megoldás, amit írtam. :)

Amennyiben már teljesen lejárt volna, akkor ezt sem mondaná be. ;)

Samsung Galaxy A54

(#48869) -Ben- válasza Viktor0610 (#48865) üzenetére


-Ben-
veterán

Egyszerűen csak nem lett feltöltve. Küldtek SMS-t, de elfelejtettem... 6-án kapcsolták ki. Akkor csak töltsem fel és újra aktív lesz?

[ Szerkesztve ]

(#48870) Viktor0610 válasza -Ben- (#48869) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen.

Samsung Galaxy A54

(#48871) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Mi lehet az oka annak, hogy részletre nem tudok telefont vásárolni online? Február óta előfizető vagyok vagy ez túl fiatalnak számít még?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#48872) asdf_ válasza Viktor0610 (#48868) üzenetére


asdf_
veterán

Akkor mar jarjunk a vegere ;) Nekem ugy remlik, hogy haromlepcsos a tortenet, van a parnapos, akkor ratolt es megmarad a szam es az egyenleg is, van a raerosebb verzio, amikor az egyenleg oda, de a szamot meg megmenti egy feltoltessel, meg a van a bukott mindent verzio. Jol remlik, vagy tok hulyeseg? ;)

(#48873) Viktor0610 válasza asdf_ (#48872) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háromféle állapota lehet a kártyának az utolsó feltöltéstől számítva.
Alaphelyzet. A feltöltéstől számított egy évig/három hónapig működik.
Felfüggesztett. (Ebben van most az ő kártyája szerintem és a bemondás alapján.) Kb. egy hónapos intervallum, ekkor feltöltéssel újraaktiválható. Az egyenleg megmarad.
Megszüntetett. Amennyiben letelik a fent említett egy hónapos intervallum, a kártya megszüntetésre kerül. A feltöltött egyenleg elvész. Ezután már csak írásban és számlásként kérhető vissza a telefonszám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48874) asdf_ válasza Viktor0610 (#48873) üzenetére


asdf_
veterán

Ahamm, nekem valamiert 30, 60, 180 nap volt a fejemben, de a 60-at ezek szerint csak vizionaltam. Akkor a lenyeg, hogy 30 napon belul meg franko az ember egy feltoltessel, utana mar csak huseg nelkuli havidijas a palya, fel ev utan meg lehet integetni a szamnak. Koszi.

(#48875) -Ben- válasza Viktor0610 (#48870) üzenetére


-Ben-
veterán

Köszi. :R

(#48876) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Azt írja a MyTelenor, hogy van befizetendő számlám (egy piros kör felkiáltó jellel). Belépek és "Jelenleg nincs megjeleníthető számlád!" :D

Most akkor mi is van?! :D

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48877) Viktor0610 válasza iceQ! (#48876) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pár nap és lesz befizetendő számlád.

Samsung Galaxy A54

(#48878) dptrsk válasza Viktor0610 (#48877) üzenetére


dptrsk
addikt

Ezt a Telekomnál sem értem, minek jelenik meg, ha nem lehet megnézni?
Telekomnál látatlanba be lehet fizetni.

Nem hiszem, hogy ennyire bonyolult megcsinálni, hogy akkor jelenjen meg, ha a számla PDF elérhető.
Az ügyfélnek semmi köze, ahhoz, hogy 2 nap múlva fog elkészülni.
Mindkettő apróság, de bosszantó, az ügyfél azt látja mindkét esetben, hogy a szolgáltatót nem nagyon érdekli...

Telekomnál és itt is kb. 3 sort kellene a programkódba írni, csak akkor jelenjen meg a fizetendő összeg, ha van elérhető PDF.

Egyébként a Telenornál a munkavállalók jelzéseire nem figyelnek jobban?
Azt gondolná az ember, hogy ha egy/több belsős személy jelzi, hogy ez/az gáz, akkor tesznek valamit, pláne egy ilyen apróság esetén.

(#48879) iceQ! válasza Viktor0610 (#48877) üzenetére


iceQ!
addikt

Köszi :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#48880) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#48816) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ha "készülékcsere bármikor" keretében vennék új telefont flottás előfizetéssel, akkor szükség van új engedélyre a flottától?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48881) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#48880) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem. :)

Samsung Galaxy A54

(#48882) jociolaszi


jociolaszi
tag

Sziasztok a feltöltésért kapott bónusz mb-ok nem vesznek el a fordulókor? Csak a megvásárolt adatok? Jól tudomvagy nem? Köszönöm előre is.

(#48883) Viktor0610 válasza jociolaszi (#48882) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Attól függ, melyikről kérdezel. (Bár a fordulónaphoz egyiknek sincs köze.)

A Praktikum+Net mellé adott netkedvezmények a kártya életkoráig használhatók fel, a 3 baráti 20-as mellé adott kedvezmények a feltöltéstől számított egy hétig, egy hónapig használhatók fel, attól függően, menyit töltöttél fel.

Samsung Galaxy A54

(#48884) jociolaszi válasza Viktor0610 (#48883) üzenetére


jociolaszi
tag

praktikum+net van a kislányomnak, és 13-a a forduló egyszer már buktam 3gb-ot mert 12-én rendeltem és 14én nullázta mert akkor volt a forduló.Ebből már megtanultam hogy a rendelt adat a fordulóig tart csak!
Köszönöm a válaszod!

(#48885) Somatom válasza jociolaszi (#48884) üzenetére


Somatom
veterán

Deezeres csomagot kellett volna rendelned. Akkor csak 100Ft -ot fizettél volna 2GB -ért. A Deezeres csomagok időarányosan terhelődnek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48886) jociolaszi válasza Somatom (#48885) üzenetére


jociolaszi
tag

Arra át lehet váltani? A 2gb-ot mire lehet felhasználni? Facebook messenger viber?

[ Szerkesztve ]

(#48887) Viktor0610 válasza jociolaszi (#48886) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez nem váltás, hanem megrendelés. :)

Ha figyelsz rá, hogy ciklus lezárása előtt lemondd, akkor egész költséghatékonyan használható. ;)

Samsung Galaxy A54

(#48888) Somatom válasza jociolaszi (#48886) üzenetére


Somatom
veterán

Az naponta kb. 100 Ft (az 1GB -os valamivel olcsóbb). Akkor érdemes megrendelni, ha közel jársz a fordulóhoz, amikor kifogysz a normál netből. Érdemes a 1220 -on rendelni, és rögtön kérni a fordulóval történő lemondását, mert akkor nem újul meg a teljes havidíjjal, ami elég drága a többi csomagéhoz képest. Egyébként olyan, mint bármely másik netes csomag. Megy rajta minden, és elfogyás után 32/32 -re lassítós.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48889) jociolaszi válasza Somatom (#48888) üzenetére


jociolaszi
tag

Értem köszönöm.

(#48890) ESP23


ESP23
senior tag

Sziasztok!
Jelenleg a Telekomnál van mobilinternet előfizetésem(30 GB).
Olyan a munkahelyem ami egész napos kötöttséget jelent, internetet olyat biztosítanak ami konkrétan használhatatlan( UPC korlátlan).A jelenlegi csomagom nem elég semmire, egy kis TV, HBO, YouTube, Spotify és 8.-án már 15 GB-om van. Szeretném a Telenortól a 100 GB-os csomagot megrendelni, de sehol sem találok arról információt hogy hogyan zajlik a számlázási ciklus, annyit tudok hogy nem 1.-31. mint a Telekom. Illetve hogyan tudom aktiváltatni a SIM kártyát, mert nekem nincs másik Telenoros előfizetésem, és ennek fényében a 100 GB-os éjszakai net rendelése is nehéz lesz.
Köszönöm a segítséget!

(#48891) lugosi válasza ESP23 (#48890) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Válaszd inkább a Hello data startot, az korlátlan.

(#48892) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Erre válasz: (#48890) ESP23

A számlázási ciklus az egyedi, általában a megrendelés napja körül indul. (pl. júl.27-én aktiválod, és már júl. 28 körül fordul), de nem kell megijedni, az első időszak törtidőszakban számláz csak, kapsz egy résszámlát.
A plusz szolgáltatásokat legegyszerűbben a MyTelenorba belépve (weboldalon, mobil ap.) tudod megtenni, de a 1220 tárcsázásával is az ügyfélszolgálatot hívva.
A három mobilszolgáltató egymás ügyfélszolgálatait ingyen hívhatják az ügyfelek, így bármely mobilról hívhatod őket. Sőt meg is kell adnod egy normál mobilszámot (ez is bármely szolgáltató szám lehet), amire sms-t küldenek, meg a szolgáltató értesíthet a Telenortól, tekintve, hogy a Hipernet Home sim csak adatra és sms-re jó.

[ Szerkesztve ]

(#48893) radio100jozs válasza lugosi (#48891) üzenetére


radio100jozs
őstag

De csak mobilba/tabletbe használható, vagy írta a kérdező, hogy mobilba kell neki a net?

(#48894) lugosi válasza radio100jozs (#48893) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem írta egyáltalán, hogy mibe kell neki a net, se azt hogy mobilba, se azt hogy routerbe vagy tabletbe. Munkahelyi körülményeket írt, csak úgy jelent meg előttem a kép, hogy nem valószínű hogy ott beüzemelne külön routert, én kapásból mobilra (esetleg kétkártyás) gondoltam. De lehet hogy félreértettem.

(#48895) ESP23 válasza lugosi (#48894) üzenetére


ESP23
senior tag

Elnézést én nem voltam konkrét. Hordozható ruterrel akarom rendelni, külön hang csomagra nincs szükségem.

(#48896) lugosi válasza ESP23 (#48895) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na az tényleg nem a hello data pályája.

[ Szerkesztve ]

(#48897) Cyberbeni válasza ESP23 (#48895) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Telefonálni/sms-t küldeni a csomaggal csak telefonból szabad. (E tarifacsomag hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos olyan eszközzel igénybe venni, amely hanghívások indítására és fogadására nem alkalmas, vagy nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és billentyűzettel (beleértve az érintőkijelzőt is), ilyen pl. az alközpont, SMS küldő berendezés.)

Illetve havonta legalább egyszer kell vele hívást kezdeményezni, különben átrakhatnak a legolcsóbb mobilinternet csomagra.

Ezen kívül lehet mellé hordozható routert venni, legalábbis nem láttam erre tiltást itt amikor elolvastam kb egy hónapja mielőtt én is előfizettem és mobilról is simán megosztottam 2 nap alatt 19GB netet, amíg nem volt itthon elérhető a vezetékes net.

[ Szerkesztve ]

(#48898) azbest válasza ESP23 (#48895) üzenetére


azbest
félisten

A weboldalon megrendelhető. Talán ezer forint volt az előleg, amit kártyával fizettem közben. Utána a megadott időpontban hozza a postás, aki aláíratja veled a szerződés egyik példányát, amit vissza is visz a telenornak.
A kártyát utána pár napon beül aktiválják, amikor visszakerült a szerződés hozzájuk.
Persze személyesen is lehetne intézni, ha valamelyik értékesítési pontjukra mégy be. Az is fenn van az oldalukon, hogy hol vannak. Akkor azonnal aktiválják. Esetleg akkor problémás, ha nekik nincs készleten olyan eszköz, amit szeretnél (de úgy láttam, hogy már nincs 8 féle eszköz a lehetőségek közt, szóval azóta kb 1-1 asztali vagy mifi router a választási lehetőség).

Aztán a my telenor oldalon csinálni kell egy fiókot. Ha aktiválták a kártyát, akkor azt beregisztálni a fiók alá és akkor ott tudod a szolgáltatásokat kezelni, például az éjjeli netet. Természetesen felnőttként és megfontoltan kell nyomogatni a rendszert, mert gyorsan meg lehet rendelni valamit és egy kíváncsi kattintással már le is tudod mondani, ami persze egy havi díját terheli a nyomogatott szolgáltatásnak.

Ha valami nem sikerül jól, akkor a weblapon van hibabejelentő form, amire pár napon belül intézkednek vagy visszahívnak. Persze lehet telefonon is intézni eleve, vagy személyesen.

Adatmegosztó sim-et személyesen lehet csak (650 forint körül van, hogy mégegy simmel használható az adatkeret, szóval két eszközben is ott lehet).

Nekem sincs telenoros hang előfizetésem, nem éreztem hátrányt emiatt még.

Egyébként volt már sok szó arról is, hogy mivel a hipernet home esetén változott az extra keret felhasználhatósági köre (mytv-re nem lehet beszámítani már az újabb előfizetőknek), így lehet jobban megéri valami flottás és korlátlan csomagban kérni hasonló áron a szolgáltatást, ami szintén a telenor hálózatán megy. Bár akkor nem tudom, hogy eszközt is lehet-e kérni hozzá olcsón vagy ingyen.

[ Szerkesztve ]

(#48899) Bferibörs válasza azbest (#48898) üzenetére


Bferibörs
addikt

"Válassz kiegészítőt
3500 Ft értékben!"

Ezt tulajdonképpen akkor mire lehet használni az éjszakai 920 és a MyMusic 269-tól kívül ( mondjuk ennél nem tudom mi a csillagos ég ) ? Elveszik a fennmaradó kiegészítő összege ?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48900) ESP23 válasza azbest (#48898) üzenetére


ESP23
senior tag

2017-ben nem lehet telefonon aktiválni a SIM-et??

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.