Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) xmaas válasza feri1014 (#39999) üzenetére


xmaas
őstag

Hat sokmindentol fugg azt is jo lenne tudni hogy milyen feltetelekkel probalod lehet csak bizonyos elofizetessel, vagy bizonyos arfekvesu keszulek vasarlast engedi szamodra a rendszer, ha minden igaz meg a kor is szamit.

Hivd fel az ugyfelszolgalatot mert azon keresztul is lehet rendelni keszuleket es akkor ott megmondjak pontosan hogy mi a problema

(#40002) erahurka


erahurka
félisten

Sziasztok!

Velencefürdő környékén szokott járni valaki? Tegnap max Edge hálózatot látott a telefonom, pedig elvileg van B20 LTE támogatás benne. Van ezen a környéken (VI. utca) lefedettség a tapasztalataitok szerint?

(#40003) 4Grider válasza erahurka (#40002) üzenetére


4Grider
nagyúr

Full beltéri van végig a déli parton. Majd legközelebb megnézem, hogy B20-e.

(#40004) DrDobos válasza darvinya (#40000) üzenetére


DrDobos
őstag

Ez teljesen biztos?

Samsung Galaxy A55 5G

(#40005) hallerlaller


hallerlaller
addikt

kaptunk egy ilyen vicces SMS-t a telenortól:

tudja valaki hogy mit tartalmaz ez a csomag, illetve miben tér el az eddigi menedzser 4000 csomagtól? adatkeret mennyi ebben, percdíjak?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40006) 4Grider válasza hallerlaller (#40005) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden szolgáltató az ÁSZF-je alapján kell, hogy működjön. Abban fel vannak sorolva az üzleti díjcsomagok is.
https://www.telenor.hu/altalanos-szerzodesi-feltetelek
A téged érintő pdf.
Ez egy kisebb díjcsomag, kevés nettel és drága perc- és sms díjakkal.

[ Szerkesztve ]

(#40007) hallerlaller válasza 4Grider (#40006) üzenetére


hallerlaller
addikt

fasza, és vajon miért ebbe raktak rákérdezés nélkül?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40008) xmaas válasza hallerlaller (#40007) üzenetére


xmaas
őstag

Mert mindent megtesznek az elofizetok kenyelme erdekeben :DD

Ilyenkor fel kell hivni oket es szepen elintezni hogy egy normalis tarifaban rakjanak csak vissza gyorsan amig nem boritod a fejukre az asztalt

(#40009) hallerlaller válasza xmaas (#40008) üzenetére


hallerlaller
addikt

igazából már nincs hűség, szóval borít rájuk asztalt a fene. Hova érdemes most menni? Upc? Néztem ezt a Freedom L-t, az tetszik, hogy nincs hűség, nem írunk alá semmilyen rablóbandának 2 évre, nincs az az isten :DDD

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40010) xmaas válasza hallerlaller (#40009) üzenetére


xmaas
őstag

Hat egyelore elofizetessel eleg jo arak vannak UPC mobile nal es ottvan meg a korlatlan net csabitasa is ami eleg nagy plusz habar ok a Vodkafone halozatat hasznaljak es gyengebb az LTE halozatjuk mint a Telenor+Telekom nak akik kiegeszitik egymast .

Hat korbe kell nezni az alapjan mire van szukseged beszelgetesi ido stb. net, es kivalasztani a 4 szolgaltatas kozul melyik adja legkedvezobb felteteleket.Meg korbe kene nezni az ilyen flotas elofizeteseknel is milyen feltetelek vannak mert ott sokkal kedvezobb dijakat kapsz osszes szolgaltatonal van itt PH n flottas topik ahol megmondjak melyikhez erdemes belepni

(#40011) snooze


snooze
veterán

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem olyan forumozohoz,aki a telenornál dolgozik..
Van egy elöfizetésem,és ma nézegettem a mytelenorban az elöfizetésemnél a szolgáltatások között,és találtam egy olyat,hogy Díjmentes Plusz 5gb,amit ingyenesen lehet megrendelni..gondolom az internetre van..persze az üfsz szerint ö ezt nem látja..ha megrendelem,lehetséges az,hogy ezt kiszámlázzák nekem ezt az adatmennyiséget?vagy pontosan mi lenne ez?Köszi!

GO Gunners!!!

(#40012) Viktor0610 válasza hallerlaller (#40007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(Valószínűleg) Nem kérdezés nélkül lettetek ebbe a csomagba áttéve.
Szám nélkül csak általánosságokat írhatok, de valószínű levelet kaptatok valami más csomag ajánlattal kapcsolatban, erre nem reagáltatok, így a Telenor élt az ÁSzF és az egyéb rendelkezések adta lehetőségeivel, és átváltották a csomagotokat.

Samsung Galaxy A54

(#40013) hallerlaller válasza Viktor0610 (#40012) üzenetére


hallerlaller
addikt

Ezt már ismerem, ráutaló magatartás, hallgatás beleegyezés stb. Mindegy nem szeretnénk ilyen szolgáltatóknál maradni aki gyk azt csinál amit akar, mi van ha holnap 500 huf lesz a percdíj meg 100k huf a havidíj? Megteheti? Meg, max kapnak büntit nmhhtól, de attól nekem nem lesz jobb.

Nekem is vannak jogaim, élni is fogok a számhordozás jogával.

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40014) wetomi válasza hallerlaller (#40013) üzenetére


wetomi
aktív tag

Ez nem ráutaló magatartás, hanem üzleti előfizetői szerződésben meghatározott lehetőség az egyoldalú módosításra. Érdemes elolvasni, ha eddig X év alatt nem tette meg senki. Érdemes lenne az ügyfélszolgálattól is megkérdezni, hogy mégis miért váltottak át, volt-e értesítés korábban?

Ha nincsen hűségetek, akkor nincsen probléma. Válthattok szabadon tarifát, vagy hordozhattok is.

Amúgy a Telenornál sem kell új hűséget vállalni. Az All-In és a Team tarifák is elérhetőek hűség nélkül is. [link]

(#40015) darvinya


darvinya
titán

Amióta 4G a sláger, azóta 3G jobb.
Értem ezalatt, hogy korlátozva 4G-n 25-50kbps, míg 3G-n 40-210kbps a sebesség.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40016) Viktor0610 válasza darvinya (#40015) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát a korlátozott sebesség aztán nagyon fontos ismérve a hálózatnak. :P

Samsung Galaxy A54

(#40017) DrBubo77 válasza Viktor0610 (#40016) üzenetére


DrBubo77
addikt

Akinek kevés a netes kerete, annak fontos lehet a korlátozott sebesség.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40018) darvinya válasza Viktor0610 (#40016) üzenetére


darvinya
titán

Hát 25kbps-hez képest már 100kbps is 4x sebesség.
Böngészéskor észrevehető, YT/letöltéskor persze nem nagy, de nem is arra használom.

Amúgy mikor lesz sebesség alapú tarifa, mostani adatmennyiség helyett? ;]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40019) asdf_ válasza hallerlaller (#40013) üzenetére


asdf_
veterán

Kaptál értesítést róla, hogy átraknak az egyik csomagból a másikba annak megszűnte miatt? Kb. 100%, hogy igen (már csak azért is, mert törvényi kötelessége a szolgáltatónak tájékoztatni). Elolvastad? Kb. 100%, hogy nem. Lehet számhordozni meg minden, csak alaptalanul ne legyél már felháborodva.

[ Szerkesztve ]

(#40020) KTU válasza darvinya (#40015) üzenetére


KTU
addikt

Elméletbe 100kbps-ra lassított net, 4G-s huawei mifi, + laptop, (wifi 5Ghz laptop is tudja)
spedof.me 220/140, 260/130, 250/140 kbps.

őő 3G-n nem mértem :U
Fottás net, havi 1695Ft áfásan,
ezért kapsz 4GB netet, sebességkorlát nélkül,
elfogyás után lassítják a fent leírt sebességre.
Csak adatkártya!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40021) darvinya válasza KTU (#40020) üzenetére


darvinya
titán

Csakhogy egyén személyként nem igazán tudnék flottába lépni.
Ráadásul számomhoz kell net, nem külön kártya és 4GB kevés még így is.

Akkor mennyi is az annyi normál mostani adatkeretes tarifa 4GB-hoz?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40022) KTU válasza darvinya (#40021) üzenetére


KTU
addikt

Régi Klikk-ed van ha jól emlékszem, 1000Ft-ért kapsz 500MB-ot :U
elfogyás után lassítják , 25kbps helyett 100kbps-re

4GB elfogyás után lassítják , 100kbps helyett 220kbps-re,
havi 1695Ft áfásan, + 6000Ft vagy 3000Ft diák évente a tagsági

akkor melyik a jobb?

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40023) DrBubo77 válasza darvinya (#40021) üzenetére


DrBubo77
addikt

Van egy Mobil flották topik, ahol "publikusan" elérhető flottákról van szó. Érdemes ott is körülnézni. Magánszemélyek részére is vannak ajánlatok.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40024) darvinya válasza KTU (#40022) üzenetére


darvinya
titán

Nézz jobban utána Klikk-nek, mert bizony összevissza infó van.
Első régi Klikk 1000Ft/100MB lassítás
Régi Klikk 1200Ft/150MB lassítás
Új Klikk 1500Ft/500MB nincs lassítás

DrBubo77

Ránézek, de nem szeretnék minden miatt flotta tulaj engedélyét/meghatalmazását kérni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40025) KTU válasza darvinya (#40024) üzenetére


KTU
addikt

Nem nézek, régi nem érdekel :P
Meg úgy is csak az tudja igénybe venni, aki már használja.
Neki kell tudni miért fizet! ;]

Az újat ismerem, használom. :U

És rosszul tudod:
"Új Klikk 1500Ft/500MB nincs lassítás"
1GB-ot kapsz 1500Ft-ért, ha a promóció letelt.

"Nézz jobban utána....." :P
:D
:)

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40026) darvinya válasza KTU (#40025) üzenetére


darvinya
titán

Ok, én meg újat nem nézem a shutdown miatt.

Flotta ahogy nézem nem jön be sehogy.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#40027) hallerlaller válasza asdf_ (#40019) üzenetére


hallerlaller
addikt

Lehet hogy küldtek, de ez így akkor se korrekt hogy beraknak a legdrágább percdíjas csomagba. Megmondom őszintén nem is nagyon érdekelnek már, lehet valamelyik kollega kihajította, csak idegeskedés hogy folyton változik valami smsben értesítenek, kinek van energiája állandóan ászf-et bújni. Ez a csomag is rögtön mikor aláírtunk köv hónapban drágább lett, ráraktak kiegészítő havidíjat amit növeltek mindig, kapcsolási díj, havidíj lebeszélhetősége a fele lett stb és még mindig nincs normális üzleti csomag amit jól láttam szóval ez az utolsó hozzászólásom a topikban, elindítottam a számhordozást upcnél. sziasztok.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#40028) DrBubo77 válasza darvinya (#40024) üzenetére


DrBubo77
addikt

Több flottánál is az van, hogy a flottakezelő csak kiállít egy engedélyt és azzal bemész a szolgáltatóhoz és te szerződsz.
Utána minden ügyet te intézel a szolgáltatóval.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40029) akyyy


akyyy
senior tag

Az igen, az sms jön hogy tartozásom van, de online bármire megyek, Service Unavailable.

azt már a boltba se lehet kifieztni a számlát, csak ujságosban. ami nincs is a városba. LOOOOOL

(#40030) xmaas válasza akyyy (#40029) üzenetére


xmaas
őstag

Hat ja rendesek , ha mar ugyis ottvan a sok bolt ugyfelszolgalattal ugyintezokkel mi a fraszert nemtudtak hagyni a feltoltest/fizetest is mar magas , majd fizessen be mindenki e-bankon keresztul meg utalassal, vagy keresgeljen befizetopontokat .Mindent az felhasznalokert tesznek

(#40031) DrDobos


DrDobos
őstag

Szep napot!
Mar egy hete problémám van a mobilnettel. A hetvegen kint a varosban jaarkaltam, volt amikor tudott csatlakozni a netre, de az csak par masodpercig tartott. Az intezmenyen belul ahova jarok haa bemegyek mar egyaltalan nincs net, eddig volt. Mi lehet a baj?

Ez a nagy feher csik a mobilhalozat állapotanal ez normalis?

Tovabba ez a nagy halozatkeresesi ido ami aggaszt

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A55 5G

(#40032) akyyy


akyyy
senior tag

előző hónapba vettem egy + 3Gb -os jegyet, mivel elfogyott a havi adatkeretem (ami így is sok, 1 gb körül van), erre most nézem hogy a következő havi számlán is levonta :O pedig nem is fogyott el az adatkeretem. lehet vajon iylenkor reklamálni? hisz én nemis kértem, nem is volt sehova se írva, hogy azt a szolgáltatást le kell mondani mert akkor le mondom egyből
(hát ha még müködne ez a rohadt mytelenor :( )

(#40033) Szokenesz


Szokenesz
senior tag

Üdv.

Feltöltős számom is van, és közölték, hogy május 23-tól átteszik másik tarifába, így ma átléptem MyStartba és mellé rendeltem MyTalk-ot.
Ügyfélszolgálaton közölték, hogy hófordulótól él, ám azonnal életbe lépett, de szerencsére időarányosan [ :Y ] vonta az összeget, így kaptam 13 percet és 6,5Mb internetet. :DDD
Az internet, ha elfogy ugye csak lelassítják? Ügyintéző erre nem tudott válaszolni, de weboldal szerint lassítós.

Viktor0610:
Belsősöknek nem tudom, hogy tudsz-e jelezni, de kissé bugos a MyTelenor app, 13 percet kaptam, az app fogyasztásnál viszont 13mp-et ír, ami perc alapúnál eleve érdekes lenne. [link]

[ Szerkesztve ]

(#40034) 4Grider válasza akyyy (#40032) üzenetére


4Grider
nagyúr

Le van írva az oldalon:
kiegészítő adatjegy: Ha elfogyott a mobilneted, de szeretnéd továbbra is a megszokott sebességen folytatni a netezést, akkor az egyszeri, kiegészítő adatjegyet érdemes megrendelned. Egy ilyen adatjegy a számlázási időszakod/kártyás ciklus végéig lesz érvényes és megrendelésenként egy egyszeri díj kerül levonásra.

havidíjas / plusz adatcsomag: Ha nem csak esetenként, hanem rendszeresen nagyobb mobilnet kerettel szeretnél internetezni, akkor a havidíjas adatcsomagjaink közül válassz. Ezt a csomagot elég egyszer megrendelni, ezt követően minden hónapban rendelkezésedre áll majd a megnövelt adatmennyiség. A havidíjas adatcsomag ára minden hónapban megjelenik majd a számládban, ha kártyás tarifacsomagod van, akkor pedig az egyenlegedből kerül levonásra a szolgáltatás havidíja.

Azért bepróbálkozhatsz, max. leráznak.
A kiegészítő adatjegyet a 100MB/500MB/1GB/3GB/5GB elküldésével rendeled meg, a havidíjast pedig a előttük a PLUSZ szóval (a te esetedben PLUSZ3GB -ot küldtél el).

(#40035) 4Grider válasza Szokenesz (#40033) üzenetére


4Grider
nagyúr

MyTalk, MyChat és MyTalk&Chat csomagok közös feltételei:
Abban az esetben, ha a csomagban foglalt belföldi adatforgalom elfogyott, és az Előfizető nem rendelkezik Mobil Internet szolgáltatáscsomaggal, a kártyás ciklus végéig a belföldi, általános irányú adatforgalmazás maximum 32/32 kbit/s le- és feltöltési sebességgel lehetséges.

(#40036) dptrsk válasza akyyy (#40032) üzenetére


dptrsk
addikt

Ha jól rémlik a Plusz 3GB csomag mellett ott van, hogy ez egy havidíjas csomag.
Van egy egyszeri díjas 3GB csomag, ami nem újul meg.

Mivel egy havidíjas szolgáltatást rendeltél, ezért amíg le nem mondod megújul.
Reklamálhatsz, de szerintem mivel egyértelműen fel van tüntetve, el fogják utasítani. Egy próbát megérhet.

(#40037) Szokenesz válasza 4Grider (#40035) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Köszi, ezt megtaláltam én is, de akkor jól értelmeztem, úgy legyen :)

(#40038) asdf_ válasza 4Grider (#40034) üzenetére


asdf_
veterán

A kiegészítő adatjegyet a 100MB/500MB/1GB/3GB/5GB elküldésével rendeled meg, a havidíjast pedig a előttük a PLUSZ szóval (a te esetedben PLUSZ3GB -ot küldtél el).

Ez igy szep es jo, de azert a telenor appban mind a megujulonal, mind az egyszerinel ugyanaz a +xxx MB YYY FT grafika van felhasznalva, ami kulon marhara logikus, amikor van pluszxxx MB _nevu_ csomag, aminek tulajdonsagai teljesen elternek a nem plusz nevu csomagoktol. Ha mar esetleg Viktor kontaktol az apposokkal, azt a plusz jelet legyenek kedvesek a fenebe eltuntetni az egyikrol... ;) Az ilyennek hulyebiztosnak es egyertelmunek kell lennie, ez pedig nem az. Eleve egy megujulot plusznak nevezni erdekes logikara vall (mert mire gondol az ember automatikusan, hogy _egyszer_ kap plusz x MB-ot), ha rosszindulatu lennek, meg a megteveszto elnevezes szandekossagan es lamentalnek :P Csak a HAVI szot kellett volna elrejteni a csomag neveben :U De tudom, en kotozkodom a legaprobb dolgon is :D Es igen, tudom, ott van felette a magyarazoszoveg -amit csak az elso kettonel latsz, de utana kiscrollozod- , de ez igy akkor sem jo.

vs.

[ Szerkesztve ]

(#40039) 4Grider válasza asdf_ (#40038) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem ez így elég egyértelműnek tűnik, pedig ezzel a szolgáltatóval szemben pláne nem vagyok elfogult. A PLUSZ lehet zavaró, meg lehet rá azt is mondani, hogy minden hónapban van plusz x MB/GB-om, vagy csak most. Ezért van felettük a magyarázó szöveg.

(#40040) akyyy


akyyy
senior tag

Én nekem fogalmam sem volt, hogy olyan is van hogy havonta megújul, azt hittem egyszeri. Az appban fizettem elő rá, és nem görgettem lentebb hogy van másféle típus is, az, ami nekem kellet volna. Én sem hiszem hogy jóváírnák, esetleg csökkentenék az összeget. Mind1, már csak 2 hónap és megszűnik a hűség.

(#40041) zoarden válasza cigam (#39658) üzenetére


zoarden
tag

Esetleg tapasztalat?
a ram kicsit karcsúnak tűnik.

I want to be what I used to be when I used to want to be what I am now!

(#40042) KonZumo válasza DrDobos (#40031) üzenetére


KonZumo
tag

Lehet a telefonoddal van a baj, lehet a sim kartyaval. Elsore kell egy simkartyacsere, ha nem segit akkor szerviz.

"Láttok, hallotok? Ha igen, miért nem?"-Booog

(#40043) DrBubo77


DrBubo77
addikt

Hogyan lehet beállítani a Play áruházban, hogy a Telenoros kártyám egyenlegéről tudjak fizetni?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40044) Dave1984 válasza DrBubo77 (#40043) üzenetére


Dave1984
őstag

Azt ők se tudják nálam több hónapja nem működik 😁

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#40045) KTU válasza Dave1984 (#40044) üzenetére


KTU
addikt

Pedig működik,

user error :U

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40046) DrBubo77 válasza KTU (#40045) üzenetére


DrBubo77
addikt

Csak a Play alkalmazásból működik? És annak a SIM-nek kell lennie a készülékben?

[ Szerkesztve ]

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#40047) KTU válasza DrBubo77 (#40046) üzenetére


KTU
addikt

Igen, mert ellenőrzik.

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#40048) thomas77


thomas77
senior tag

Sziasztok,
Ha a speedtesttel sebességet mérek telenoros simmel telenoros szerverrel, akkor beleszámít az adatforgalomban, mint a telekomnál, vagy nem fogyasztja a keretet, mint a vodánál?

(#40049) Grougon válasza thomas77 (#40048) üzenetére


Grougon
tag

nekem fogyasztja (többszöri teszttel ellenőrizve(nem, később sem írják jóvá)), valakinek meg nem :)

(#40050) DrDobos válasza KonZumo (#40042) üzenetére


DrDobos
őstag

Ma minden rendben volt mar....:D erdekes

Samsung Galaxy A55 5G

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.