Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49151) bodzasfanta


bodzasfanta
csendes tag

A Hello Data csomag szerződési feltételeit olvasom és... nem vagyok jogász de ha jól értelmezem az apróbetűs részt akkor a csomag mégsem korlátlan?

Mit jelent a magas forgalmi összeghatár?

Gondolom ez tényleg hülye kérdés de nem értem az egészet

>A számlás Előfizető minden számlázási ciklusban az igénybevétel felső korlátjaként meghatározott összeghatárig (magas forgalom összeghatára) használhatja a szolgáltatást, kivéve, ha a Szolgáltató
értesítését követően a jelen pont szerint előleget fizet. A Szolgáltató az előleg megfizetéséig jogosult a szolgáltatást korlátozni. A magas forgalom összeghatárai egyéni (lakossági) számlás Előfizetők esetén – amennyiben a Felek eltérően nem állapodnak meg – a következőképpen alakulnak:

>16500,-Ft, mely a 6. hónap letelte után 25400 Ft-ra módosul.

>A magasforgalomi összeghatár számlálása akkor kezdődik, amikor az előfizetésen aktív tarifacsomag és/vagy szolgáltatás(ok) díjában foglalt kedvezmény felhasználásra került. A magas forgalomnak nem képezik alapját a MobilVásárlás és a Mobil-tartalomszolgáltatások. Az Előfizető nem tagadhatja meg az általa a magas forgalom összeghatárát meghaladóan igénybe vett díj megfizetését arra hivatkozva, hogy a Telenor a magas forgalom összeghatárának elérését követően nem korlátozta az előfizetői szolgáltatást.
Ha az Előfizető a korlátozás okát megszünteti (előleget fizet vagy a magas forgalmat magában foglaló számlát megfizeti), és erről a Telenor hitelt érdemlő módon tudomást szerez, a Telenor az Előfizető kérésétől számított legfeljebb 72 órán belül, vagy Előfizető kérését megelőzően a befizetés
feldolgozását követően a korlátozást feloldja.

>A fentieken túl amennyiben az adott számlázási ciklusban az Előfizető eléri az ÁSZF 1/A. mellékletben (Számlás Díjszabásban) is részletezett, a jelen szerződés 3.1. pontjában megjelölt tarifacsomag, ill. a megrendelt kiegészítő szolgáltatás kapcsán meghatározott adatmennyiségeket, a Telenor az
alábbiak szerint korlátozza az internetelérés sebességét:

>belföldön: 0 Ft/MB EU 1-es zónában: 2017.06.14-ig: 17,81 Ft/MB 2017.06.15-06.20-ig: 2,75 Ft/MB 2017.07.01-től: 2,77 Ft/MB

[ Szerkesztve ]

(#49152) Diák66 válasza bodzasfanta (#49151) üzenetére


Diák66
őstag

Üdv!

Ez a telenor Hello Data tarifa esetében akkor valósulhat meg, ha túl sokat telefonálsz és a leírt összegeket túlléped. (havidíjra értendő). Ráadásul a számláló csak a tarifacsomagba foglalt percek után indul.
Pl emelt díjas hívásokkal könnyen elérhető.

Ekkor korlátozzák a csomagod, hogy ne lehessen a havi számlád (+ havidíjad) magasabb. Akkor nincs korlátozás, ha túlfizetésed van. Adatra nem nagyon értelmezhető ez a rész szerintem. (persze a korlátozás erre is érvényes lesz)

[ Szerkesztve ]

(#49153) bodzasfanta válasza Diák66 (#49152) üzenetére


bodzasfanta
csendes tag

Köszi a választ, igen most többször átolvasva ez a rész gondolom a hivásra és az SMS-re vonatkozik, mert gondolom az adaton nincs ilyen limit.

>A magasforgalomi összeghatár számlálása akkor kezdődik, amikor az előfizetésen aktív tarifacsomag és/vagy szolgáltatás(ok) díjában foglalt kedvezmény felhasználásra került.

Megnéztem az ÁSZF-t is és csak annyit találtam, hogy Hello Data-val a kiegészitő adatjegyeket nem lehet megrendelni (mert korlátlan a csomag) illetve csak az 1. zónában történő adatroaming bővitésére lehet felhasználni

[ Szerkesztve ]

(#49154) Diák66 válasza bodzasfanta (#49153) üzenetére


Diák66
őstag

Őőő igen azt kifelejtettem, hogy adatnál (internet) roaming esetén is össze lehet gyűjteni az említett összeget. Mondjuk EU-n kívüli roaming, ami (látatlanban) gondolom elég borsos még mindig.

(#49155) #97544192


#97544192
törölt tag

Sziasztok!

Lehet tenni valamit, ha Németországban egy olyan területre tévedtem, ahol svájci hálózatra lépett a telefonom, és 8 MB adat töltése miatt 19.000 Ft-ot kiszámláztak? :U

(#49156) 4Grider válasza #97544192 (#49155) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mondjuk legközelebb vigyázol a nem EU országok határán. Vagy vodafone-ra váltasz.

(#49157) szabogabor10 válasza 4Grider (#49156) üzenetére


szabogabor10
veterán

Egyszerűen nem értem, hogy ha a Vodánál Svájc EU tarifa tud lenni, akkor a másik kettőnél miért nem, ráadásul elképesztően brutális árakat szabnak meg. Annyira alapvető lenne szerintem. :U
Komolyan úgy csinálnak, mintha Svájc valami afrikai vagy ázsiai ország lenne.
(Telekomos vagyok, és ez a Svájccal való baszakodás mindig is rohadtul zavart)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#49158) azbest válasza Diák66 (#49154) üzenetére


azbest
félisten

az eu (1-es) zónában kereten felüli adatforgalom: 2,77 Ft/MB

(#49155) BR4D
úgy látom lehetséges, ennél azt írják, hogy 19 170 Ft -ba 7,4 MB adat fér 2es zónában. De biztos benne van a díjszabásban pontosan.

Lehet-e korlátozni valahogyan, hogy helyi, max 1-es zónás hálózaton roamingoljon?

[ Szerkesztve ]

(#49159) ElektrikusDE válasza #97544192 (#49155) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Utólag semmit.

Elkerülhető:

Prepaidra váltással, és/vagy kézi szolgáltató választással! (tudom hogy kényelmetlen)

Vagy ISP váltással...

[ Szerkesztve ]

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#49160) Somatom válasza #97544192 (#49155) üzenetére


Somatom
veterán

Automatikus hálózatválasztáson hagytad a telót svájci körzetben? Hiba volt.
azbest:
Na, ez egy jó kérdés. Lehetőség lenne a Telenornak arra, hogy vmi hasznos pluszt adjon.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49161) kicsihp válasza azbest (#49149) üzenetére


kicsihp
csendes tag

Amikor én vettem akkor még 0 Ft volt az Apple TV.

Itt rendeltem meg, azzal a különbséggel, hogy az Ár 0 Ft (most ugye már nem ingyenes) és a 100%-ban felhasználható előleg volt 18 ezer.

https://online.telenor.hu/Netshop/Pages/Shopping/CustomerData.aspx?brand=Pannon&lang=0&cartID=dada427c-394a-42c4-96bc-89fe7984b367

Mi az a forgalmi előleg?

A vásárlás során előre fizetendő összeg, az előleg, magában foglalja az első havidíjat, valamint tartalmazhatja a készülék miatti előleget is, amit akkor kérünk tőled, ha készülékedet a listaárnál kedvezményesebb áron kapod tőlünk. Az előleg összege a készülék értékétől, valamint a választott tarifakategóriától függően változhat.
Az előleget visszakapod! A befizetett előleg összege a szerződéskötést követő 4. hónaptól számláid végösszegéből levonásra kerül, azaz ilyenkor az előleg összegének mértékéig csökken havi számlá(i)d végösszege.
A vásárláskor az első havidíjat minden esetben ki kell fizetni, azonban a készülék miatti előleg összege bizonyos esetekben csökkenthető bankkártyás fizetéssel.

Én eddig mindig 5912 Ft-ról kaptam számlát (4db), illetve az első havi számla volt 634 Ft, mivel csak 3 nap volt az aktiválástól a havi számlazárásig. Sehol semmi levonás. :(((

(#49162) asdf_


asdf_
veterán

Az a baj, hogy amennyiben a feltetelek elore kozze vannak teve, sajnos nem all meg a gazdasagi erofolennyel valo visszaeles. Pedig ha valami kurvara az, akkor az a 236,93 Ft/0,1 MB-os tarifa.

(#49163) azbest válasza asdf_ (#49162) üzenetére


azbest
félisten

Ez itt teljes képzavar. Ha nem lenne közzétéve, akkor sem erőfölény lenne a probléma.
Egyébként pedig van másik két szolgáltató, szóval nem monopólium, hogy annyira erőfölénybe kerüljün. Hacsak nem arról van szó, hogy te éppen egy telefontársaságot szeretnél alapítani és miattuk nem tudod drágábban adni ezt a szolgáltatást.

Egyébként van külön szolgáltatásuk a 2es zónás netezésre, például [link]. Csak megszoktuk már, hogy ha valaki fogalmatlanul szerződik, akkor annak nincs következménye. Hát van. Ahhoz képest 18 ezer még olcsó tanulópénz, hogy a figyelmetlenségek és tájékozatlanságok mennyibe is kerülhetnek más téren.

Úgy látom egyébként, hogy alapból aktív ez a netroaming figyelő, korábban mintha nem láttam volna a szolgáltatások részen. Gondolom ez fogta meg neki is, hogy nem csinált sokkal nagyobb számlát.
Szóval, a figyelmetlenek esetén megakadályozza azt, hogy több százezres számlát hozzanak össze, amire volt már példa sima itthoni mobilnetnél is csomagon kívüli alapértelmezett tarifás netezéssel pár éve. [link]

Az biztos, hogy az eu roaming változása után jó lenne, ha a szolgáltatók lehetővé tennék az 1-esen kívüli roaming külön tiltását is.

[ Szerkesztve ]

(#49164) #71835392 válasza szabogabor10 (#49157) üzenetére


#71835392
törölt tag

a Svájccal való baszakodás mindig is rohadtul zavart

Szerintem pedig ennél sokkal, de sokkal zavaróbb és hihetetlen pofátlanság is egyben, hogy Magyarország két szomszédjánál annyiba kerül roamingolni, mintha több ezer kilométerre lennél egy másik kontinensen. Csupán azért, mert az a két ország nem EU tag.

(#49165) Somatom válasza azbest (#49163) üzenetére


Somatom
veterán

Nem is értem, hogy a szolgáltatók döntéshozói melyik bolygón élnek. Az 1 -es zóna megkülönböztetését júni 15. -ével kellett volna bevezetniük. Jó reggelt, Telenor!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49166) magellaner


magellaner
tag

Sziasztok ,valaki eltudna mondani,hogy most a hipernet home l es csomaghoz a 3500fo os keretbol lehet e my tv plust rendelni hozza? Mert nem eggyertelmű. Az ugyintezo aztmondta mikor megkotottem,hogy belefer az extra adatkeretbe az ejszakai net meg a mytv csomag 50 csatornaval,köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#49167) #97544192 válasza azbest (#49163) üzenetére


#97544192
törölt tag

Lehet, hogy figyelmetlen és tájékozatlan voltam ezen a téren, soha nem szoktam átolvasni sok oldalas szerződéseket... remélem nem járok soha úgy, mint a South Parkban a srácok... DE, mint azt az előző hozzászólásomban is írtam, Németországban és nem pedig Svájcban voltam. Legközelebb figyelek rá. ezek szerint a többi szolgáltatónál nincs ilyen díjszabás a 2-es zónára... Még egy ok amiért váltani fogok. :))

(#49168) radio100jozs válasza magellaner (#49166) üzenetére


radio100jozs
őstag

ÁSZF-ben egyértelműen benne van már:

"A Hipernet tarifacsomagok esetén a szolgáltatás havidíjára az Extra Kedvezmény Keret
felhasználható. Kivételt képeznek ez alól a MyTV Plus, MyTV Max és HBO GO szolgáltatások."

(#49169) radio100jozs válasza #97544192 (#49167) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez ugyan akkora szívás, ha a Szerb, vagy az Ukrán határ közelében vagy, semmivel nem különb szituáció szerintem.

A többi szolgáltatónál mit értesz? Mert a Voda az egyetlen, ahol Svájc és Törökország un. EU tarifába sorolt évek óta. A Telekom és Telenor esetében ugyan azok az árak Svájcban, sőt internet terén a Telekomnak horribilisek.
pl. Svájcban Világjáró Net plusz adatjegy 7 napra 500 MB 3700 Ft-ért, Telekomnál Travel&Surf World 3 napra 100 MB net 1990 Ft-ért.
De Vodánál meg ha maradunk mondjuk Szerbiában, ott a fent írt két cégnél ezek a net tarifák vannak, a Vodánál meg 2.990 Ft naponta, és ezért adatkeretet sem kapsz, hanem a saját hazai adatkeretedet választhatod.

(#49170) #97544192 válasza radio100jozs (#49169) üzenetére


#97544192
törölt tag

Akkor voda, bocs. Meg is lepődtem volna, ha a telekomnál nincs ilyen. :U

Tényleg nem különb szitu. Nyilván nem én vagyok az első, akivel ilyen történik.

[ Szerkesztve ]

(#49171) azbest válasza magellaner (#49166) üzenetére


azbest
félisten

ha még a változás előtt megkötötted a tévét is, akkor valsz beleszámít (tehát, ha nem a mytv plus vagy max, hanem a régebbi fajta van). Ha viszont akkor nem rendelted meg, akkor ez a vonat már elment sajnos.

Szóval, ha jól értelek, akkor nincs tévéd most. Így ez teljesen feláras lesz.

[ Szerkesztve ]

(#49172) magellaner válasza azbest (#49171) üzenetére


magellaner
tag

Julius 12 én lett megkotve.Azon a napon az uzletbe bealitottak a mytv plust es az ejszakai netet is. Azota netezek meg tv zek is.Az ugyintezo hatarozottan mondta hogy a keretbe belefer mindketto.Namost ha kiszamlazzak nekem a tv elofizetest akkor nyilvan nem az uzlet lessz a hibas.

(#49173) Viktor0610 válasza magellaner (#49172) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ügyintéző tévedett.
Erre nem nagyon van más megoldás, mint a havidíj ellenében való használat vagy a lemondás.

Samsung Galaxy A54

(#49174) tlala


tlala
addikt

A balatoni nyaralómban szeretném megoldani a nyári mobil internetet normális ár/érték arányban.
Szerintetek erre alkalmas lehet a Hello Data?
Simán fel tudom mondani augusztus végén? Van valami buktató?
Köszi előre is minden segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#49175) radio100jozs válasza tlala (#49174) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ha a mobiltelefonról megosztva neked jó az internet, akkor simán működik a dolog.

(#49176) tlala válasza radio100jozs (#49175) üzenetére


tlala
addikt

Köszi, igen, úgy használom.
De tényleg simán fel lehet mondani 1,5-2 hónap után?
(Gondolom szüneteltetni biztos nem lehet.)
Csinált már valaki ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#49177) razorka777


razorka777
veterán

Üdv!
Tegnap megrendeltem online a hello data start csomagot.
Írták is, hogy jövő héten átvehetem.

Ma viszont ezt az SMS-t kaptam.

Ilyenkor mi a teendő?

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#49178) Viktor0610 válasza razorka777 (#49177) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdeklődsz írásban az email címen? :U :D

Valami probléma van/lehet az adataiddal, ezért nem tudsz szerződni a Telenorral.

Samsung Galaxy A54

(#49179) Sify válasza razorka777 (#49177) üzenetére


Sify
senior tag

Szerintem menj be valamelyik ugyfelszolgalatra es intezd ott. Az online ugyintezes elegge hosszadalmas.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#49180) pharckas


pharckas
csendes újonc

Sziasztok

Az utan erdeklodnek, hogy van egy Telenor Hello Data Start dijcsomagom. 8-an van a fordulonapom. Elozo honapba felhivtam a telenort, hogy szeretnek Blue dijcsomagra valtani, mondta semmi gond a kovetkezo fordulokor fog atvaltani a Data Start, Blue-ra. Adott egy kiszallasi szamot is. Viszont a dijcsomagom, nem valtodott at. Idokozben megoldottam maskepp es mar nem is szeretnem, hogy atvaltsak. Bar, szerintem nem is fogjak, hisz a fordulonapom eltelt es azota se valtott. At fog valtodni vagy mi lehet az oka, hogy nem valtott at?

[ Szerkesztve ]

(#49181) Syl válasza tlala (#49176) üzenetére


Syl
nagyúr

Én táblagépben osztottam, két gépre és 3-4 telefonra. Tökéletesen ment, nem lassult, nem szakadt meg. A táblagép állandóan töltőn volt :DDD
Két hét után feleslegessé vált és felmondtam. Volt nekik pár kérdésük, de nem problémáztak. Meg a kezdeti befizetett 5990 forintot még nem tudom mikor fogják jováírni (van pár mobil és tablet előfizetésem is).

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#49182) bodzasfanta válasza Syl (#49181) üzenetére


bodzasfanta
csendes tag

Ha jól tudom az előleget a 4. hónaptól irjak a számlához. De jó kérdés mi történik ha hamarabb felmondod.

(#49183) Viktor0610 válasza bodzasfanta (#49182) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen a befizetett pénz nem vész el, a lezáró számlában kerül jóváírásra. :)

Samsung Galaxy A54

(#49184) Syl válasza Viktor0610 (#49183) üzenetére


Syl
nagyúr

Természetesen nem vész el, ettől nem is félek. Csak mivel van még pár előfizetésem náluk, ezért nem tudom mikor fogják jóváírni. A következő havi számlán (a lemondással pont átcsúsztam a számlazárást) vagy az eredetileg ígért negyedik hónapban?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#49185) Viktor0610 válasza Syl (#49184) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire nem ismerem a számlázórendszer működését, de gyanúm szerint a következő lezárásra kerülő számládban. :)

Samsung Galaxy A54

(#49186) _Karesz_


_Karesz_
tag

Forgalmi előleg mizériához csatlakozva: Február végén kötöttem a szerződést Hipernet Home L-re. 8490 forint forgalmi előleget kértek. Itt a kezemben a számla a kártya tranzakció igazolással, megvan minden papírom róla. Most hogy szóba került, utána néztem az ÁSZF-ben és már le kellett volna vonniuk az előző számlám végösszegéből. Ez nem történt meg. Felhívtam az ügyfélszolgálatot, a hölgy azt mondta, hogy nem látszik a rendszerben, hogy én ilyet befizettem volna, legyek szíves befáradni az üzletbe, mert valami kaki van. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a vége.

(#49187) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Sziasztok!
Lenne egy olyan problémám a Google Play-el, hogy régen még tökéletesen működött a fizetés a Telenor számlával szolgáltatásuk, de mostanában már a fiók-ellenőrzési SMS küldésénél hibát ír ki: QR-DVASA02-02.
Töröltem, majd hozzáadtam újra, de nem segített. Valaki tapasztalt már hasonlót?

(#49188) Viktor0610 válasza tojaaji (#49187) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MyTelenor oldalán, telefonon vagy személyesen töröltesd a PayMarket szolgáltatást, majd rendeld meg újra.

Samsung Galaxy A54

(#49189) tojaaji válasza Viktor0610 (#49188) üzenetére


tojaaji
aktív tag

Igen, úgy látom, hogy ez a szolgáltatás nem aktív a számlámon.
Viszont online úgy tűnik nem tudom megrendelni, telefonon pedig nem listázza ki a megrendelhető szolgáltatások között. :F

(#49190) Viktor0610 válasza tojaaji (#49189) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem jó szinten vagy regisztrálva. Most kipróbáltam egyik előfizetésemen, simán ment a lemondás/újra megrendelés.
Javasolnám a személyes ügyintézést, mert akkor be tudsz állíttatni ügyfélszintű jelszót, és ha ott vagy már, akkor megrendelheted ezt a PayMarket.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49191) tojaaji


tojaaji
aktív tag

Rendben, köszi. Pedig egy 4 számjegyű jelszóval léptem be, de akkor ezek szerint az csak kártyaszintű jelszó.

(#49192) Viktor0610 válasza tojaaji (#49191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van. Az lehet. :)

Samsung Galaxy A54

(#49193) Somatom válasza Maist (#48932) üzenetére


Somatom
veterán

Valamit csúful benézek. Beszéltem a flottakezelővel, és ő is azt mondta, hogy üzleti regisztráció kell, kártyaszintű jelszóval, amit sms -ben igazolnak vissza. Megvan a főkártya száma, a MyTelenor app is mutatja, de ilyen regisztrációs menüpontot nem találok. Van vmi "vásárlói profil", de az egy QR kódban végződő zsákutca. Vagy, ilyen regisztrációt csak webes felületen lehet csinálni és ha igen, akkor az a felület működik egy telóról is, vagy PC nélkül felejtős?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49194) Viktor0610 válasza Somatom (#49193) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a MyTelenor appban kell regisztrálj (vagy én értelek félre), hanem a my.telenor.hu oldalon. :)

Ez az oldal működik bármilyen böngészőből, bármilyen eszközön. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#49195) Somatom válasza Viktor0610 (#49194) üzenetére


Somatom
veterán

Nem Te értettél félre engem, hanem én a Telenor -t. Azt gondoltam, hogy ha már van egy külön Androidos kliens, akkor az AIO. Aztán megküzdöttem a webes regisztrációval. Nem volt síma ügy, mert folyamatosan formátum hibával visszadobta a reget. Persze, azt nem részletezte, hogy konkrétan mi a baja. Kiderült, hogy a "nevemEQ" felhasználónév nem tetszett neki. Írtam mást, amivel engedett regelni. Aztán a bejelentkezésnél a
https://online.telenor.hu/Ugyfelszolgalat/pol/Start.aspx
weboldal nem elérhetőt dobott.
Átnyergeltem Dolphin -ról, Firefox -ra. Úgy már beengedett, és ment a kártyás fizetés is. Sőt, mivel a Firefox -ban alapból van "oldal mentése PDF -ként" opció, így az oldal "nyomtat" gombjára megjelenő befizetési infókat egyből le tudtam menteni. Majd kipróbálom a Walletet is, mert rühellem ezt az OTP -s kártyafizető felületet.

Láttam a Wallet -ben ilyen NFC -s fizetési lehetőséget. Kíváncsi leszek, hogy összehangolható -e a német autópályás WC -k érintős rendszerével. Ez viccesnek hangzó igény, de nálam nagyon is valós ez az apró probléma (szó szerint az apró a probléma).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49196) Hosssszu válasza tojaaji (#49187) üzenetére


Hosssszu
őstag

Szia!
Egy két hete nekem is szórakozott, de utána magától, minden piszkálás nélkül megjavult.
Bár én nem flottás vagyok.

(#49197) Rodzser Mór


Rodzser Mór
senior tag

Sziasztok!

A mynenü / mytelenorban lévő "Kihagyhatatlan ajánlatunk", "9 ft/perc minden hálózatba", "Beszlj percenként 5 Ft-ért", "Együtt többet kapsz: perc + sms" esetén hogyan növekszik a következő megrendelésnél az ára és az adatmmennyiség/ percmennyiség? A telenor honlapján ezeknél az opióknál nincs erről infó sajnos.

(#49198) Somatom válasza Rodzser Mór (#49197) üzenetére


Somatom
veterán

Egy algoritmus alapján, ami nem publikus. Neked csak az a lehetőséged, hogy megrendeled, vagy nem rendeled meg az aktuális ajánlatot. Elméletileg! Gyakorlatilag többször előfordult, hogy hiába akartam megrendelni, mert hibára futott a rendelés.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49199) Simon02


Simon02
tag

Sziasztok,
Segítségeteket szeretném kérni: vettem egy Telenor Hipernet usb-1 stick - Huawei E303. Van egy Telenoros sim, azzal rendben működik a 3G, ellenben Hello Data-val nem tud kapcsolódni. Mit ronthatok el, valamit állítani kell a kliens programban, vagy esetleg függetleníteni kellene? Tudom, hogy hivatalosan csak telefonban használható, de alkalmanként (pl nyaralás alatt) jó lenne ha a sticket tudnám laptophoz csatlakoztatni.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#49200) Viktor0610 válasza Simon02 (#49199) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Át kell állítsd az APN-t a netről online-ra.

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.