Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84001) donjohnson válasza Viktor0610 (#84000) üzenetére


donjohnson
addikt

bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de ha a 4 jegyű kódommal adtam hozzá a telefonszámot, az nem minősül ügyfélszintű hozzáadásnak?
az üzletben kérték és adtam meg egy 4 jegyű számot.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#84002) Viktor0610 válasza donjohnson (#84001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Alapból csak kártyaszintű jelszó kerül beállításra.
Mondjuk, ha csak egy számod van, akkor a kártyaszintű jelszó szolgál(na) ügyfélszintűként.

Samsung Galaxy A54

(#84003) zoli62 válasza Viktor0610 (#84000) üzenetére


zoli62
addikt

Én direkt ezért kértem videochaten ügyfélszintű jelszót létrehozni, ennek ellenére a My Telenorban az előfizetés részletei alatt nem látszik a feltöltött elektronikus dokumentum. Erre telefonos ügyfélszolgálaton azt mondták, hogy a szerződéskötés után másfél, két hétbe is beletelik, mire ott megjelenik.

(#84004) zoli62 válasza Viktor0610 (#83991) üzenetére


zoli62
addikt

Most viszont újabb technikai hiba van. Eredetileg be volt kapcsolva a hívásvárakoztatás, de kértem a foglaltságjelzést, meg bekapcsoltam a hívásértesítőt, és a hangpostát is. Miután kicsit tesztelgettem a hívásértesítőt, és rájöttem, hogy foglaltság esetén nem működik, pedig egyik kollégád ügyfélszolgálaton elmondta, hogy milyen számot kell beírni az átirányitáshoz, hogy működjön, ezért pénteken kikapcsoltattam a foglaltságjelzést , hogy legalább a hívásvárakoztatás működjön, és tudjam, hogy ki keres, ha foglalt vagyok. Ekkor kezdődtek a gondok, a foglaltságjelzés a kikapcsolás ellenére máködött, aztán amikor a rendszerben már úgy látszott, hogy törölve lett, akkor bekapcsoltam újra a hívásvárakoztatást. Ekkkor az engem hívók, miközben én foglalt voltam, azt hallották a telefonjukon, hogy a hívott fél letiltotta a bejövő hívást. Több ühyintézővel beszéltem, az egyik panaszt vett fel, amit nem is értettem, mert ez szolgáltatási hiba, mire eljutottam a legutolsóhoz, aki felvette hibára. Szóval, ha nincs a hívásvárakoztatás bekapcsolva, akkor annak a kikapcsolása ellenére tovább él a foglaltságjelzés, ha pedig a hívásvárakoztatás él, akkor a fenti hangbemondást hallják az engem hívók. Elég nyögvenyelősen indul az újabb előfizetői időszakom a Telenornál. Hallottál már ehhez hasonló esetről, mert számomra hihetetlennek tűnik, hogy ilyen megtörténik?

(#84005) Gyuree91


Gyuree91
tag

Hali! Valakinek esim-ről valami infó…? :U

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#84006) zzola válasza Gyuree91 (#84005) üzenetére


zzola
félisten

Hónapok óta "érkezik".
:DDD

(#84007) Viktor0610 válasza Gyuree91 (#84005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Továbbra is: várhatóan idén érkezik.

Samsung Galaxy A54

(#84008) Viktor0610 válasza zoli62 (#84003) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Törölted, majd újra hozzáadtad a fiókhoz a számod? Mert csak akkor jelenik meg az Elektronikus dokumentumok link.
Ha maga a dokumentum nem jelent meg, arra hirtelen nincs ötletem. Úgy emlékszem, a saját fiókomban szinte azonnal láttam a doksikat, de lehet, kollégának van igaza, és kell neki x idő, mire ott megjelenik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#84009) Viktor0610 válasza zoli62 (#84004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Olyannal találkoztam már, hogy az egyes szolgáltatások
(foglaltság, hívásvárakozás, hívástartás) megrendelése/lemondása esetén nem úgy működött a hívások kezelése, mint kellett volna. De végül meg tudtuk oldani vagy az volt a megoldás, hogy az úgy nem működik. (Pl. bekapcsolt készülék mellett hívásértesítő.)

Samsung Galaxy A54

(#84010) Gyuree91


Gyuree91
tag

Köszi Urak! :R (Akkor várok türelmesen, a maradék 1.5 hónapban... )

Ha nem lenne elektromos áram, gyertyafénynél kellene tévéznünk... :)

(#84011) Littoral válasza Littoral (#83819) üzenetére


Littoral
aktív tag

Volt ez a jelenség (illetve van is), hogy a hálózaton lévő telefon nem fogad hívásokat, stb. Bejelentettem a hibát, ÉS elmentem sim-kártyákat cseréltetni.
A helyzet semmit nem változott. Xiaomi, Samsung és Iphone készülékeken egyidejűleg nem jelez a hívás, miközben hálózaton vannak.
Megérkezett a válaszuk: cseréltessem a sim-kártyát.
Cseréltetve lesznek a sim-kártyák, a közelgő hűséglejáratkor is, színeltéréssel.
Hát ennyi. "No one was saved" (T-Eleanor Rigby).

[ Szerkesztve ]

(#84012) Somatom válasza Littoral (#84011) üzenetére


Somatom
veterán

Gondolod, hogy máshol jobb? A Vodánál nyár óta akadozik a rendszer. A legújabb az, hogy érvényes SIM -eket egyszerűen kizárt a rendszeréből. Se net, se telefonálás.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#84013) Littoral válasza Somatom (#84012) üzenetére


Littoral
aktív tag

A Vodafone, mióta nem UPC, nekem kiiratkozott a létező szolgáltatók közül. Van egy másik kártyám, ugyanabban a telefonban, ahol a telenoros renyhén működik, ez nyilván nem telenoros, nem vodafonos és nem digis, biztosan lejön, hogy milyen. Az elmúlt négy évben, mióta megvan, nagy baj nem volt vele, egyszer, Szilveszter éjjelén az Almagyar utcától a Dobó térig (~500 m) tartó séta alatt keletkezett rajta 129 db nem fogadott hívás, amíg a tömegbe értem (új volt a kártya, én se' tudtam a számát még), de egyébként semmi extra.
Volt egy egyszerű felmérésem, hogy amikor benépesült az utcánk, ki milyen szolgáltatónál volt tv/mobil ügyben, és most milyenben van. Nos, a UPC/Telenor/Telekom nagyságrendi válaszok mára mind Telekom, és két (ebből én egy) UPC/Vodafone és Telenor lett.

(#84014) Somatom válasza Littoral (#84013) üzenetére


Somatom
veterán

Ez egyéni preferencia kérdése. Minimális a telefonálásom, ezért a hanghívós kártyámon másiknál sem tudnék nagyságrendeket spórolni. Svájci free net csak a Vodánál van, 6000 -ért két, korlátlan netes kártyát pedig csak Telenor flottában kapok (24GB roaming). Ráadásul nem NAT -oltak. Ilyesmi nincs, vagy csak horror pénzért lenne a Tkomnál.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#84015) MadMancs válasza Somatom (#84012) üzenetére


MadMancs
veterán

A rendszer akadozik, de a szolgáltatás legalább stabilan működik. :DD Na jó ez a feltöltős, egyszeri sim baki gáz volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84016) zoli62 válasza Viktor0610 (#84008) üzenetére


zoli62
addikt

Igen, persze, töröltem, hozzáadtam, látszik, hogy ügyfélszintű jogosultság, megvárom, mi lesz, már egy hete kaptam erről emailt, igaz, flottás előfizetés, lehet, ott kicsit bonyolultabb.

(#84017) zoli62 válasza Viktor0610 (#84009) üzenetére


zoli62
addikt

Hát remélem, hogy nem marad így, mivel foglaltság esetén nincs hívásértesítő papír szerint, ezért a hívásvárakoztatásra szükségem van. Ráadásul a flottában ez volt az alapbeállítás, és működött is az elején.

(#84018) MadMancs válasza MadMancs (#84015) üzenetére


MadMancs
veterán

Visszaszívom, ma valahogy az se. :F

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84019) Diák66


Diák66
őstag

Üdv! Lehet szívás lesz a Samsung Galaxy A52s 5G készülékkel, mert a Telenortól lett rendelve? Náluk volt a legolcsóbb kártyásan, gyfélszolgálat azt mondta független és ugyan az, amit máshol is meg lehet kapni. Bár gyanús, hogy Samsung esetében vannak szolgáltatói ROM-ok, konfigok. Ez változtatható? Régen huawei pl. leszedte a SIM 1 tálcában lévő szolgáltatói ROM-ot OTA Update esetén. Ez Samsungnál is így van? Vagy itt örökre telenoros marad? Telekom + Vodafone menne bele. Köszönöm.

(#84020) MadMancs válasza Diák66 (#84019) üzenetére


MadMancs
veterán

Samsung esetén már nincs pár éve szolgáltatói rom Telenornál. Sima XEH mintha pl samsungnál vennéd.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84021) Diák66 válasza MadMancs (#84020) üzenetére


Diák66
őstag

Na az szuper, kedden mindenesetre kiderül.

(#84022) szabonagyur válasza Diák66 (#84021) üzenetére


szabonagyur
félisten

Sammobile oldalon felnézel sincs már más ROM hozzá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#84023) Gubu0101 válasza Diák66 (#84021) üzenetére


Gubu0101
veterán

Tuti fuggetlen evek ota.Most vettem a fold3-at egy honapja, az is fuggetlen(telenor,voda,telekom simekkel hasznalom.)

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#84024) Stonerice


Stonerice
őstag

Sziasztok!
Mostanában váltottam hipernetre más szolgáltatóról. A munkahelyemen ugyan szintét van lte-A. 3 bandre ugrik egyszerre. Viszont ezmiatt épületben. Nem igazán akar oldalakat sem betölteni. Szerintem jobb lenne 4g+ helyett ha 1 banden Lógna. Viszont ezt csak rootolva lenne hajlandó megtenni a Xiaomi készülékem. Activity launcheren van Band választási lehetőség de nem igazán alkalmazza. Legfeljebb néha pár másodpercig. 3g nincs a környéken.
Valami ötlet erre?

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: 5600X / Msi B450 Gaming Plus Max / 16GB 3733 cl16 / Sapphire Nitro Rx480

(#84025) donjohnson válasza Stonerice (#84024) üzenetére


donjohnson
addikt

én a samsung band selection -t használom, ehhez nem kell root. ebben lehet lte sávokat váltani kézzel (ha telefonálsz, tedd vissza auto-ra vagy VoLTE-ra).
viszont lehet, hogy a nevéből adódóan xiaomi-n nem működik majd.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#84026) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Kellene egy kis segítség. Olyan helyet keresek leginkább a 11-be, vagy a környékén, vagy legrosszabb esetbe Bp-n, ahol nincsen semmilyen (2G,3G-s) lefedettsége a telenornak? Olyan helyen legyen ahova be tudok menni, ha kell szóval ne nálatok a cégnél a pincébe, mert nyilván oda nem fogok tudni bemenni tesztelni a cuccot. Ja és másik szolgáltatóknak (voda, T) legyen lefedettsége. (2-3G)
Köszi előre is.

(#84027) 4Grider válasza INGJOKE (#84026) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ez így garantáltan nem lesz egyszerű ennyi bázisállomás mellett.

(#84028) INGJOKE válasza 4Grider (#84027) üzenetére


INGJOKE
veterán

Már közben találtam pár ügyfelet, akinél gáz volt, holnap megyek is ki hozzájuk. :D
De köszi

(#84029) 4Grider válasza INGJOKE (#84028) üzenetére


4Grider
nagyúr

A gáz volt és az egyáltalán nincs 2G/3G lefedettség (és a másik kettőnek van) nem ugyanaz.

(#84030) INGJOKE válasza 4Grider (#84029) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nincs beltéri lefedettség, ki kellet menni az udvarra. Így írom a gázt. Egy terminállal, meg az nem olyan jó. :)

(#84031) Sn00k


Sn00k
veterán

Hi all
Van aki myTv telenor appot hasznalja?

3njoy the Lif3

(#84032) Viktor0610 válasza Sn00k (#84031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szoktam. :D
Mi a kérdés? ;)

Samsung Galaxy A54

(#84033) Sn00k válasza Viktor0610 (#84032) üzenetére


Sn00k
veterán

Gondolkozom elofizetek ra csak erdekelne par dolog. Le lehet tenni kis ablakba az alkalmazast, illetve a reklamoknal at lehet tekerni ja es meg egy dolod vissza lehet nezni musorokat foleg az EU sport erdekelne.?
Thx :DDD

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#84034) Viktor0610 válasza Sn00k (#84033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Max. csak osztott ablakban működik a háttérben az app.
A reklámokat nem tudod áttekerni, visszanézésre tudtommal nincs mód, mert a MyTV konkrétan olyan, mint bármelyik lineáris (asszem, így hívják) szolgáltató.

Samsung Galaxy A54

(#84035) whiskeys


whiskeys
őstag

Sziasztok. Lenne pár kérdésem. HelloChat megújuló net kapcsán. Ha nem helló tarifás vagyok akkor átmehetek rá vagy csak új kártyát véve? Aztán, messenger vagy insta hívás is benne van keretbe vagy ezt már számolja a rendszer az 1 giga adatból? 2e Ft havidijban minden hónapban adnak még pluszban 1 giga netet vagy ez csak egyszeri az aktiváláskor? Köszi szépen a segítséget.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#84036) MadMancs válasza Sn00k (#84033) üzenetére


MadMancs
veterán

Telefon függő.
Samsung esetén kiválóan működik ablakban is. :DD
Egyébként maga az app önállóan nem képes rá.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84037) Somatom válasza MadMancs (#84036) üzenetére


Somatom
veterán

Nem csak Samsungon. Ezt 7 -től minden droid tudja, csak aktiválni kell a funkciót. DeX -képes Samsungokon gyárilag aktív.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#84038) MadMancs válasza Somatom (#84037) üzenetére


MadMancs
veterán

Azt nem tudom.
Huawei illetve sziamiau esetén csak osztott módot találtam, popup méretezhető ablakban való bármely app futtatást nem.
Ettől függetlenül biztos működik. :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84039) Somatom válasza MadMancs (#84038) üzenetére


Somatom
veterán

Rejtett feature. ADB -n kell engedélyezni, a fejlesztőiben pedig bekapcsolni az átméretezett ablakok kényszerítését.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#84040) MadMancs válasza Somatom (#84039) üzenetére


MadMancs
veterán

Mindig tanul az ember :R

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84041) zoli62 válasza Viktor0610 (#84009) üzenetére


zoli62
addikt

Sajnos, mióta törölve lett a foglaltságjelzés, azóta nem tudják javítani a hibát.A telefonon be van állítva a hívásvárakoztatás, ha hívásban vagyok az engem hívók azt az automata üzenetet hallják, hogy a hívott fél letiltotta a bejövő hívások fogadását. Amennyiben viszont ki van kapcsolva a hívásvárakoztatás, akkor,egyszerűá foglaltságjelzés hallatszik, pedig központi oldalról kikapcsolták a foglaltságjelzést. A Telenor azt írta, hogy rendszereikben nem találtak hibát, ez így patthelyzet. Pedig a foglaltsághelyzet bekapcsolását megelőzöen működött a hívásvárakoztatás. Mit lehet itt még tenni?

(#84042) Mátés


Mátés
csendes tag

Telenorban vásároltam korábban egy készüléket, dolgozói flotta csomagban, részletfizetéssel. A készüléket a vásárlástól (január 23.) óta kb 2 havonta vissza kell vinnem mert meghibásodik. Vagy a töltő vagy a hívás, sms adja meg magát. És mostanra cserélték ki egy ugyanolyan készülékre, de ismét jelentkeznek a problémák. Erre van lehetőség, hogy visszaadjam nekik és visszakapjam a pénzem vagy levásároljam azt ott náluk?

(#84043) szabonagyur válasza Mátés (#84042) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mit vettél ami ilyen rossz? :F

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#84044) Mátés válasza szabonagyur (#84043) üzenetére


Mátés
csendes tag

Redmi Note 9 Pro telefont. De Az előző szolgáltatós Huawei P8 Liteommal is ezek voltak a problémák

(#84045) szabonagyur válasza Mátés (#84044) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egy hívás vagy sms, hogy tudja megadni magát? :F
A töltő is érdekes dolog...

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#84046) Mátés válasza szabonagyur (#84045) üzenetére


Mátés
csendes tag

A hívás úgy, hogy random nem lehetett hallani a másik felet akár SIM-es akár internetes hívásnál, csak kihgangosítva.
Az sms nem lett elküldve vagy csak 2-3 héttel később, másik készülékben pedig jól működött.
A töltő pedig a frissne cserélt készüléknél vagy tölt vagy nem tölt vagy gyorsan tölt vagy lassan tölt. Saját és másik kábel, töltőfejjel is kipróbáltam, de ugyanezek a panaszok.

[ Szerkesztve ]

(#84047) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Van egy telenoros kérdésem:

Megpróbálom higgadtan leírni, de rohadtul nem vagyok az.

Rendeletem egy I13PM telefont a telenortól online.
A rendelés átvételére két opcióm volt.
Futárral házhoz és postapontra.
Nyilván nap közben bizonytalan mikor vagyok itthon és mikor nem így a futár kiesett.
A postapontra kértem, ahol a honlapon fel van tüntetve, hogy van bankkártyás fizetés.
Mondom ok akkor nem fizetek ki előre 480.000 ft, úgy hogy még nincs sehol az amit megvettem.
Tegnap éjjel megérkezett az email, hogy megjött a csomag mehetek érte.
Bementem délután aláírtuk a papírokat és mondom a hölgynek, hogy akkor kártyával fizetnék.
Mondja jó, de az idegen automatás készpénzfelvételnek minősül náluk. Mondom tessék?
Vagy fizethetek kp-val. felhívtam a telenort nyilván semmit nem tudnak tenni küldjem vissza és rendeljem meg megint, mikor így is épp, hogy volt készlet.
Kifizettem és jeleztem a srácnak, hogy panaszt fogok tenni és a bank által felszámolt költséget jóvá fogom íratni.
Szerintetek ez földtől elrugaszkodott elképzelés, vagy jogos?
Én a telenorral kötöttem szerződést, az hogy ők postával dolgoznak, az engem nem érdekel.
(nyilván tudjuk, hogy szarrágó a cég és a legolcsóbb fossal dolgoztat)
A honlapon bankkártyás fizetést írtak ez meg készpénz felvét, aminek egymáshoz semmi köze nincsen.
:(( :((( :W

(#84048) snooze válasza INGJOKE (#84047) üzenetére


snooze
veterán

sajnos a postával vigyázni kell a kártyás fizetésnél,mert tényleg van ahol ugy veszi,hogy kp-t vettél fel..én is jártam igy..és teljesen legális,ilyen egy f@s cég..

GO Gunners!!!

(#84049) MadMancs válasza INGJOKE (#84047) üzenetére


MadMancs
veterán

Szerintem ez postástól függ milyen tranzakciót indít. Rendeléseim 95% át postapontra (egy kisposta) kérem, pár ezertől 100+ ezer ig változatos értékben, mindig kártyás fizetésként számolta el bankom (otp), azaz tranzakciós díj mentesen.
Kp felvetélkent horror ára lenne, időnként azt is szoktam ha lusta vagyok elmenni ATM város másik felére. 2% a tranzakciós költség, azaz a Te esetedben 9600Ft.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#84050) INGJOKE válasza MadMancs (#84049) üzenetére


INGJOKE
veterán

Limitmódosításra már látom a 250 ft-ot, mert ugye elutasította a fizetést, mert nem volt akkora a kártyás limit. Bár először azt felhúztam 500-ra és akkor is elutasította, vagy még nem futott át a rendszeren, vagy nem tudom, mert amikor a kártyás vásárlás limitet is felhúztam 500-ra akkor már ment. Nem tudom mennyi idő alatt jelenik meg az appban a kp felvét költsége, de kíváncsi leszek minek veszi majd. A limit módosítási díj belefér azt így is úgyis kellet volna, de több nem.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.