Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48101) azbest válasza 123xyz (#48095) üzenetére


azbest
félisten

ha jól látom a korábbi kisebb (25) és közepes (52) csomag helyett egy közepes (~50) és egy nagy (~70) csomag lett. Az árazás is ehhez mértnek tűnik.
Viszont, ha a hbo go külön opcióként van csak és 3200-ért, akkor az drágább lett.

(#48100) tsteve
ez a szöveg tényleg ilyen. De érdemes nézni hozzá azt is, hogy az akciós doksi változott -e. Mert sokszor az alap ászfet az akciós enyhíti határozatlan időre. A régi ászf is pont ugyanezeket a szöveget tartalmazta.

[ Szerkesztve ]

(#48102) azbest


azbest
félisten

A Telenor akciók 2017. június 15-től doksi sérült, nem olvasható. Gondolom az is változott, csak hibásat sikerült feltölteni.

szerk: a docx-et töltötték fel pdf kiterjesztéssel :Y Érdemes lehet megpinkeli a belsősöknek a közzétevő csapatot :D

Ebben szerepel, hogy

1.2. Korlátlan tematikus MyTV adat

A Telenor a MyTV szolgáltatással rendelkező Előfizetők részére az akció ideje alatt korlátlan tematikus forgalmi keretet biztosít a szolgáltatás belföldi használatához.
A Telenor MyTV Hétvégi korlátlan adatjegyben foglalt forgalmi keret külföldön nem vehető igénybe.
Az akció igénybevételének feltételei:
Az Előfizető rendelkezzen MyTV szolgáltatással, és átalánydíjas adatforgalmi tarifacsomaggal vagy átalánydíjas adatforgalmi szolgáltatással.
Az akció Telenor Blue tarifával rendelkező előfizetőkre nem vonatkozik.

Az akció 2015. július 17-étől visszavonásig érvényes.

3.15 szerint a hbo go is 1990 akciósan, hűséggel. Szóval ez nem emelkedett.

És úgy látom a hello datához ingyen hozzácsaptak különböző mytv csomagokat is.

[ Szerkesztve ]

(#48103) 123xyz válasza Somatom (#48096) üzenetére


123xyz
tag

Nem sietnek vele, hogy frissítsék az aktuális információkat... de gondolom idővel majd megcsinálják :)

(#48099) boxfan
Maradnak a régiek, de újonnan már nem lehet azokat rendelni. Csak akkor használhatod, ha eddig is használtad. Legalábbis én így értelmezem. (A ** megjegyzés szerint lezárásra kerültek, tehát újonnan már biztos nem lehet majd rendelni.)

(#48100) tsteve
Az a rész a korábbi ÁSZF-ekben is ilyen (direkt megnéztem az előző kettőt), szóval a telenoros ingyenes adatforgalomnak máshol kell lennie. Látom közben azbest meg is találta...

[ Szerkesztve ]

(#48104) jociolaszi


jociolaszi
tag

Sziasztok
Valaki meg tudná mondani mert még az ászf-ben sincs benne!
Hogy hány hónap után lehet készüléket cserélni kszülékcsere dij nélkül! Én 20hónapra emlékszem . Nekem van egy p8 lite 13 hónapja és még mindig 24ezer a csere.A saját oldalamon se tudom megnézni!Köszönöm a válaszokat előre is.

(#48105) air válasza wetomi (#48098) üzenetére


air
nagyúr

Ez nem biztonság, ez szívatás.
A biztonsági hitelesítést elegendő 1x elvégezni. Akkor kiküldik az aktiváló kódot az adott számra, azt beírom az alkalmazásba, és kész. Telekomnál ez működik. Nem kell minden alkalommal aktiválni.

"Bezzeg ha éppen ezért vásárolna pl a szomszéd a te előfizetésedre, akkor meg menne a hiszti, hogy szemét szolgáltató, szar az alkalmazása meg hasonlók."

Ez marhaság. Hogyan tudna a szomszéd az én kártyámra vásárolni? Ő nem ismeri az aktiváló kódot, amit egyszer beírtam az alkalmazásba. Azt nem értem, miért kell minden alkalommal ellenőrizni.
Másik szolgáltatónál miért működik jól?
Van webes regisztrációm, de az alkalmazásban kényelmesebb és gyorsabb ránézni, vagy vásárolni.
De mindegy is. Legalább tudom, hogy szándékosan szívat a Telenor ezzel. Egyel több ok, hogy minél hamarabb felhasználjuk az évek alatt felhalmozott egyenleget, és elvigyük az előfizetést tőlük.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#48106) Deck válasza 123xyz (#48103) üzenetére


Deck
titán

Nekem most a családi csomag van de váltok a pluszra van pár csatorna ami érdekel de a max már nem.

Plusz: havi 3k
AMC, Minimax, Spektrum, TV Paprika, Sport 1, Sport 2, TV2, Super TV2, Spíler HD, Kiwi tv, Prime, Mozi +, Chili tv, Humor+, Izaura tv, Zenebutik, Fem3 (új), Duna, Duna World, M1, M2, M4 HD, M5, COOL, FILM+, FILM+2, SOROZAT+, MUZSIKA, RTL II, RTL, Klub, RTL+, Nickelodeon, Nick Jr., Comedy Central, Paramount channel, RTL Spike, LifeNetwork HD, Disney Channel, Discovery Channel, IDX, TLC, Discovery Science, DTX, Animal Planet, National Geographic, National Geographic Wild, FOX, Cartoon Network, CNN, Telenor Ajánló

[ Szerkesztve ]

PS5

(#48107) vpanangin válasza Deck (#48106) üzenetére


vpanangin
senior tag

"Max" csomag listát hol tudom megnézni?

Köszönöm. Megtaláltam.

[ Szerkesztve ]

(#48108) 123xyz válasza vpanangin (#48107) üzenetére


123xyz
tag

A néhány kommenttel korábban linkelt ÁSZF-ben (pdf dokumentum)

[ Szerkesztve ]

(#48109) wetomi válasza air (#48105) üzenetére


wetomi
aktív tag

Írd meg a problémádat és az ötleteidet, mivel lehetne fejleszteni az alkalmazást.

(#48110) snooze válasza vpanangin (#48107) üzenetére


snooze
veterán

Hol talàltad?àszf-be hibát ir a jun.15-i..

GO Gunners!!!

(#48111) Deck válasza vpanangin (#48107) üzenetére


Deck
titán

Max: 4.500 Ft
AMC, Minimax, Spektrum, TV Paprika, Sport 1, Sport 2, TV2, Super TV2, Spíler HD, Kiwi tv, Prime, Mozi +, Chili tv, Humor+, Izaura tv, Zenebutik, Fem3 (új), Duna, Duna World, M1, M2, M4 HD, M5, COOL, FILM+, FILM+2, SOROZAT+, MUZSIKA, RTL II, RTL Klub, RTL+, Nickelodeon, Nick Jr, Comedy Central, Paramount channel, RTL Spike, LifeNetwork HD, Disney Channel, Discovery Channel, IDX, TLC, Discovery Science, DTX, Animal Planet, National Geographic, National Geographic Wild, FOX, Cartoon Network, CNN, Telenor Ajánló, Spektrum home, Film Cafe, JimJam, BBC World News, BBC Earth, Disney Junior, Travel Channel, Fine living, Food Network, E-entertainment, MTV, VIVA, OzoneNetwork, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, Viasat History/Nature HD, Boomerang, Comedy Central Extra, VH1, MTV Rocks, MTV Hits

[ Szerkesztve ]

PS5

(#48112) radio100jozs


radio100jozs
őstag

A Telenor elég jó kis táblázatban összefoglalta, hogy milyen internetes csomagok/opcióknál mennyi az EU-s keret, mik a feltételek.
[link]

(#48113) vpanangin válasza Deck (#48111) üzenetére


vpanangin
senior tag

:R

(#48114) Deck válasza vpanangin (#48113) üzenetére


Deck
titán

;) NG-nek örülök és a Discovery Sciencenek is :D

PS5

(#48115) zseko válasza azbest (#48102) üzenetére


zseko
veterán

És úgy látom a hello datához ingyen hozzácsaptak különböző mytv csomagokat is.

Erről tudsz valami konkrétabbat mondani? Kíváncsi vagyok. Bár meg kell mondanom, hogy annyira tele van számomra hasztalan csatornákkal, hogy előfizetni biztosan nem fogok rá ennyiért :B Az eddigi árát sem érte meg nekem.

HR24.hu

(#48116) radio100jozs válasza radio100jozs (#48112) üzenetére


radio100jozs
őstag

Már felül is lehet akciós jelleggel írni a táblázatot, mivel az EU roamingban a nagy adatcsomagokban is ugyan annyi forgalmazható le, mint belföldön:

"Az akció időtartama alatt az ÁSZF számlás díjszabás és az ÁSZF kártyás díjszabás III.3.1.5. és III.3.1.6., illetve az Üzleti ÁSZF IV.4.3.8, és IV.4.3.9. pontjaiban található 3GB, 5 GB adatjegy” és „Plusz 3 GB, 5GB, 10 GB, 30 GB csomag” szolgáltatáscsomagok esetén a szolgáltatáscsomagokban foglalt adatmennyiség teljes egészében felhasználható belföldi, illetve 1. roaming díjzónában történő forgalmazásra is."

(#48117) zseko válasza zseko (#48115) üzenetére


zseko
veterán

Megtaláltam, a Start-ra ez nem vonatkozik, csak a másik három csomagra. Ennyit biztos hogy nem ér meg nekem :)

HR24.hu

(#48118) Deck válasza zseko (#48117) üzenetére


Deck
titán

Nekem 3k-t igen, úgy hogy 4 en nézzük a családba így fejenként csak 750ft :D

PS5

(#48119) HXY


HXY
addikt

HelloData routerben történő felhasználás
Online Chat kérdezz-felelek

Én: Routerben használható?
Telenor Ügyfélszolgálat:Mobiltelefonos használatot rögzítünk a felhasználási feltételekben.

Én:És mit történik ha valaki routerbe rakja?
Telenor Ügyfélszolgálat:A tarifa oldalának alján, az Adatforgalmi tudnivalókban találod a felhasználási feltételeket: https://www.telenor.hu/telenor-hello-data. A szerződésben rögzítjük a felhasználás feltételeit, ami mobiltelefonban történő használatot ír körbe. A Telenor Hello Data csomagokról havonta minimum 1 alkalommal várjuk el, hogy hanghívást kezdeményezzenek. Ha feltételezhetjük a visszaélést, a szerződésnek megfelelően járunk el, ami a szolgáltatás korlátozásával, vagy mobilinternet tarifacsomagra történő tarifacsomag váltással is járhat.

Mobiltelefonos használatot írunk elő, ha feltételezhetjük, hogy nem mobiltelefonban használod a tarifát, a szerződés szerint korlátozhatjuk vagy átválthatjuk

[ Szerkesztve ]

(#48120) Deck


Deck
titán

Az új mytv csomagokat mikor lehet rendelni? Alkalmazás on belül, weboldalon se látom őket.

PS5

(#48121) Somatom válasza Deck (#48106) üzenetére


Somatom
veterán

Köszi!
Ez tetszene (meg talán a másik is), csak még nem tudom, hogy mennyi adatomat zabálná le roamingban. Még csak német kártyával teszteltem, Kodin keresztül. Úgy SD felbontásban 10 perc, 180MB körül volt. A flottás kártyámat egy hete nem voltak képesek beaktiválni, úgyhogy azzal nem tudom tesztelni, a feltöltősömön levő 1GB -ot meg nem szeretném tesztre pazarolni. De, nemsokára kiderítem.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48122) radio100jozs


radio100jozs
őstag

A HBO GO is maradt, csak anyi, hogy kell egy élő My TV csomaggal rendelkezni, azaz kvázi jó hozzá az ingyenes My TV Start csomag is, és akkor mehet a HBO GO, lényegében semmi változás nincs.

(#48123) zseko válasza Deck (#48118) üzenetére


zseko
veterán

Úgy még talán megérné nekem is, de én még a Deezerhez sem találok itthon senkit akit érdekelne, nem hogy tévéhez :D

HR24.hu

(#48124) 4Grider válasza HXY (#48119) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért én rákérdeztem volna, hogy mióta számít hang- vagy üzenetküldésnek, ha netezésre használod a sim kártyát. Márpedig ők a hang- és üzenetcélú használat eszközökre való korlátozását írták elő, ezzel egyáltalán nem zárják ki a routerben történő használatot. Azzal sem, hogy havonta legalább egy hívást kezdeményezni kell a kártyáról, mert ennyi időre bárki ki tudja venni.

(#48125) egera24 válasza 4Grider (#48124) üzenetére


egera24
csendes tag

Azt egyébként látja a szolgáltató, hogy milyen eszközben van a sim kártya?

(#48126) Hosssszu válasza egera24 (#48125) üzenetére


Hosssszu
őstag

Gondolom IMEI szám alapján meg tudja nézni. De biztos van más módszer is.

(#48127) JNSK válasza 4Grider (#48124) üzenetére


JNSK
aktív tag

Szerintem meg a hang alapú pont azt jelenti hogy telefonban használod, mivel azon tudsz telefonálni, nem routeren.. amúgy meg ki kell próbálni routerben, nem itt rugózni ezen. Persze senki se csodálkozzon ha lassítják neki, vagy atvaltjak másik tarifába (ahogy az ügyfélszolgálat mondta)

[ Szerkesztve ]

(#48128) k-adi válasza k-adi (#48061) üzenetére


k-adi
nagyúr

Időközben kiderült hogy automatikus a sim aktiválása. Viszont 0 ft egyenleggel kaptam a kártyát :( azt hittem, hogy lesz rajta egy minimum összeg (1000 ft lebeszélhetőség pl.) :U

(#48129) Viktor0610 válasza k-adi (#48128) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nulla forintért mégis mit vártál? :DDD

Samsung Galaxy A54

(#48130) k-adi válasza Viktor0610 (#48129) üzenetére


k-adi
nagyúr

Hát legalább 1 teszt hívást szerettem volna csinálni vele :D szerintem nem haltak volna bele, de mindegy már

(#48131) ntomi0730 válasza k-adi (#48130) üzenetére


ntomi0730
senior tag

Azt megtudod tenni. Hívd a 1220-at. Teszt hívásnak tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#48132) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Feltöltőkártyás Praktikum díjcsomagomat át tudom váltani a MyMinute tarifára, vagy csak új kártya mellé van ez a csomag?

Bruhe

(#48133) Viktor0610 válasza Bile Demon (#48132) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Válthatsz. Személyesen vagy telefonon. :)

Samsung Galaxy A54

(#48134) Bile Demon válasza Viktor0610 (#48133) üzenetére


Bile Demon
őstag

Köszi! Az jó hír, mert már majdnem tutis lettem (illetve egy családtag). :)
Személyesen, nem akarom rabolni az időt az adategyeztetőktől...
Online nem sikerült, telefonon menüsen lehet, vagy mindenképp ügyintézőnél kell? Mennyi egyenleg kell?

Bruhe

(#48135) Viktor0610 válasza Bile Demon (#48134) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Telefonon csak ügyintézőnél tudsz váltani, pénz nem kell legyen a kártyán. :)

Samsung Galaxy A54

(#48136) Bile Demon válasza Viktor0610 (#48135) üzenetére


Bile Demon
őstag

Rendben, köszönöm!

Következő projekt:
Szeretnék rendelni új SIM kártyát, kiszállítással.
A megrendelés része egyszerűnek tűnik, de nem tudom megfelelő lesz e a kártya, mert nem lehet választani.
Most milyen kártyát ad a Telenor alapból? Hol lehet jelezni, hogy mindenképp NANO SIM-et küldjenek?

Bruhe

(#48137) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Valaki kapott plusz GB-t internetet a Mychat csomagból? 1 GB az alapcsomag, erre a mytelenorba 2,9 GB ír ki. Hogy lehet?

(#48138) z67


z67
őstag

Hát én rohadtul bebuktam ezt a tévés szart, senkinek nem ajánlom, hogy belevágjon!

[link]

(#48139) Armahun válasza Somatom (#48043) üzenetére


Armahun
addikt

Köszönöm.

r

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#48140) HXY válasza Bile Demon (#48136) üzenetére


HXY
addikt

Mini SIM-et küldenek, amiből kitörhető a micro.

(#48141) Gedeon31 válasza Benir8 (#48137) üzenetére


Gedeon31
addikt

Nálam is így van :)

(#48142) Benir8 válasza Gedeon31 (#48141) üzenetére


Benir8
senior tag

Nos akkor nem vagyok egyedül. :D
De miért van? Remélem nem hibásan írja ki a Mytelenor app.

(#48143) Viktor0610 válasza Bile Demon (#48136) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bile Demon:
Úgy tudom, már lehet választani, milyen kártyát kérsz.
Amennyiben nem így volna, akkor jelzed a problémád a 1220-on, és szinte biztos, hogy díjmentesen cserélhetsz nano SIM-re, ha nem olyat kapnál. ;)

Benir8:
Nézd meg a részleteket, ott talán írja, hogy miből jön össze a teljes adatmennyiség. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48144) Deck válasza z67 (#48138) üzenetére


Deck
titán

Smsben sem ment az aktiválás? Énis most akartam, de akkor várok.

PS5

(#48145) z67 válasza Deck (#48144) üzenetére


z67
őstag

Meg sem próbáltam, ez a telefonos ügyfélszolgálat teljesen kiégetett. Meg ha valóban nem használható fel a kedvezménykeret, akkor igényt sem tartok rá.

Fontos, hogy visszaút sincs a lelakható kedvezményhez. Állítólag. Fos egy cég, erre már az iPad megosztási problémák után rá kellett volna jönnöm.

[ Szerkesztve ]

(#48146) Gedeon31 válasza Benir8 (#48142) üzenetére


Gedeon31
addikt

Délután megnéztem laptopon a weboldalukon is a Telenor fiókomban is annyit ír :)

(#48147) ElektrikusDE válasza Benir8 (#48142) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Miért nem kérdezed meg hogy mennyi? (1220)

Mivel én nem tudom megnézni online rákérdeztem, sajnos nem nyertem...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#48148) denorbi


denorbi
tag

Sziasztok! Nem rég használom az új Hello Data csomagot ! Saját ftp-re szeretnék csatlakozni de idáig sehogy sem sikerült! Be lehet minden jól állítva, mert telekomos számmal tudok csatlakozni! Lehetséges, hogy az ftp elérését korlátozza a telenor?

(#48149) Somatom


Somatom
veterán

Feltöltőshöz mi a legolcsóbb net? Csak névleg kellene azért, hogy legyen MyTV -m. Az előbb aktiválták a másik slotban levő flottás korlátlan adatkártyámat, így az adatforgalom arról menne.

denorbi:
Mármint a kártya netén futna az FTP szerver? Ha igen, akkor vszínűleg azért nem megy, mert NAT -olva vagy (online APN). Kérj a Telenor technikustól publikus IP -t (net AíPN)!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48150) Deck válasza z67 (#48145) üzenetére


Deck
titán

Teszel egy próbát?

"SMS elküldésével a „MYTVPLUS” vagy „MYTVMAX”
1750-es ingyenes telefonszámra"

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.