Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) Bferibörs válasza 4Grider (#47999) üzenetére


Bferibörs
addikt

Há de nincs 2G van.Telekom sem fullon fut.2G-n meg semmi nem megy ,kaki.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48002) Viktor0610 válasza Bferibörs (#47996) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nyilván van olyan része az országnak, ahol fordított a helyzet. :K
Ezeknek a beírásoknak kb. semmi értelme. ;)

Samsung Galaxy A54

(#48003) flegga92 válasza 4Grider (#47999) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem sem minden helyen van 4G ahol a Telekommal volt 800 Mhz-es volt. Valamiért inkább H+-ra vált.

(#48004) sharp4 válasza Bferibörs (#48001) üzenetére


sharp4
őstag

Amúgy trollkodni, köpkölődni jársz ide? :(((

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#48005) Bferibörs válasza sharp4 (#48004) üzenetére


Bferibörs
addikt

Mert? Váltanék telenorra, jelenleg tesztelem.Neked ez jön le ebből? Nem egészen értelek, de bocs ha megzavartam az elmédet!
Viktor 0611
Ok megtartom magamnak ezekután.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48006) sharp4 válasza Bferibörs (#48005) üzenetére


sharp4
őstag

Igen, sajnos ez. Amikor nyilvánvaló, hogy a Telenor és Telekom ugyanazt a hálózatot használja, így ugyanolyan erősségű jelnek kellene lennie. Ergó a hiba a Te készülékedben van. De még ezek után is a saját "igazadat" hajtod.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#48007) 4Grider válasza flegga92 (#48003) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem 4G only üzemmódban működnek a mobilnetes routereim, így nem váltogatnak sehova. Maximum néhány eldugott helyen néhány pillanatig, esetleg egy-két percig nem lesz net...

(#48008) Bferibörs válasza sharp4 (#48006) üzenetére


Bferibörs
addikt

. ,szevasz,szép napot!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48009) taki01 válasza lugosi (#48000) üzenetére


taki01
őstag

Nálam hajnali 3 fele ment el a 4g eleinte után meg nem is vot térerő, de másfél óra után helyre állt. Pont Sony E3-as konferenci közben. :(((

(#48010) darvinya


darvinya
titán

Valami volt hálózattal, mert reggelre térerő volt, de net nem.
Viszont itt más lehetet a gond, mert villamos hálózat is 4h körül újraindult, ami áttételesen kihatot tornyokra.

De ahogy olvasom előbbi pár hsz-t, itt országos vill.hálózati rendszer probléma volt.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48011) zseko válasza taki01 (#48009) üzenetére


zseko
veterán

Nem lehet, hogy ez volt az oka?

"Értesítés a Telenor karbantartási munkálatairól

A Telenor Magyarország Zrt. értesíti előfizetőit, hogy egyes hálózati elemek karbantartása miatt mobil rádiótelefon szolgáltatását 2017. június 13-án rövid ideig, országosan szünetelteti. A munkálatok elvégzésére hajnali 03:00 és 04:30 között kerül sor, és az alábbi szolgáltatásokat fogja érinteni:

- belföldi és roaming hívásindítás, valamint hívásfogadás – legfeljebb 5 perc;
- Emelt Díjas Szolgáltatások és MobilVásárlással igénybe vehető szolgáltatások (pl. Nemzeti e-matrica vásárlás, MobilParkolás) - legfeljebb 5 perc;
- Számlainformáció és Egyenleginformáció szolgáltatások – legfeljebb 5 perc;
- belföldi és roaming adatkapcsolat létesítés (mobil internet, GPRS szolgáltatás) – legfeljebb 30 perc időtartamban."

Volt is belinkelve vagy ide, vagy másik telenoros hírhez, ezért tudok én is róla.

HR24.hu

(#48012) taki01 válasza zseko (#48011) üzenetére


taki01
őstag

Tuti az volt csak nem kaptam róla semmi értesítést hogy ezt fogják csinálni és nem láttam a postot. Amúgy a félórából lett másfél óra. Köszi az infot, gyakrabban kell olvasnom a fórumot. :)

(#48013) Bferibörs válasza zseko (#48011) üzenetére


Bferibörs
addikt

A francba ez lehet, elfelejtettem,köszi !! Most gsm sincs éppen .Na majd máskor tesztelek.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48014) Somatom


Somatom
veterán

Pontosan mikor kezdődik a "roamingmentesség"? 15. -e nulla órától? Úgy tűnik, hogy délnémetben csütörtökön kamionstop lesz, és akkor már nyomhatnám a netet Telenor roamingban, nem a vacak Alditalk -kal.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48015) zseko válasza Somatom (#48014) üzenetére


zseko
veterán

Próbáltam megkeresni, de az általános tájékoztatón kívül nem találtam semmit. Az viszont érdekes, hogy a roaming térképük szerint egész anglia az 1-es és a 3-a zónába is egyaránt beletartozik :D

HR24.hu

(#48016) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Vége a trükközésnek, a flottázásnak, a hűségnek, itt az igazi korlátlan mobilnet, ami telefonban, adatmegosztóban is használható hűség nélkül a Telenor hálózatán magánszemélynek havi bruttó 7658 Ft/hó áron.

http://mobilinternet.ephone.ch/

Én voip-ra használom a céget, vezetékes számok lettek áthordozva, innen ismerem őket, és eddigi tapasztalataim korrektek velük.

(#48017) wetomi válasza radio100jozs (#48016) üzenetére


wetomi
aktív tag

Almát a körtével...

(#48018) zseko válasza radio100jozs (#48016) üzenetére


zseko
veterán

Vége a trükközésnek, a flottázásnak

'Mobilinternet flottánknak köszönhetően...'

...

HR24.hu

(#48019) sharp4 válasza zseko (#48018) üzenetére


sharp4
őstag

Mellesleg van ennél jobb ajánlat is :)

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#48020) radio100jozs válasza zseko (#48011) üzenetére


radio100jozs
őstag

Tényleg erről volt szó, csodálkoztam is reggel, hogy a routeren piros volt az internet hálózati jelző ikon (Huawei e5186), egy ki-bekapcsolást kellett csinálnom, és utána már volt net a 4G hálózaton.

(#48021) radio100jozs válasza wetomi (#48017) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ez azoknak válasz, akik routerbe akarják használni a Hello Data sim-et, hogy itt a lehetőség ilyenre is.
De ami ebből is, és eddig is kirajzolódott, a Telenornak elég nagy felesleges kapacitással kell rendelkeznie, hogy ennyire tolja már a korlátlan internet csomagokat, hogy már VOIP szolgáltató is forgalmazza.

(#48022) radio100jozs válasza zseko (#48018) üzenetére


radio100jozs
őstag

Azért ez egy kicsit más, mert ez egy telefon szolgáltató cég, nem egy eddig általában ismert flottás cég.

[ Szerkesztve ]

(#48023) sharp4 válasza radio100jozs (#48022) üzenetére


sharp4
őstag

A lényegen nem változtat, flottaként működik. De legalább van/lesz konkurencia.

Magyarország legnagyobb Xiaomi közössége:https://www.facebook.com/groups/622368221279940/?ref=share Apple Iphone 13 Pro & Ipad Air 5

(#48024) zseko válasza radio100jozs (#48021) üzenetére


zseko
veterán

Azok valószínűleg nem ezt fogják választani "mer' drága". Nem mellesleg már több mint egy éve, tavaly februárjától lehetett használni telenoros korlátlan netet annak aki akart, ha nem is a feléért, de majdnem 3e-el olcsóbban, ugyanígy flottában.

HR24.hu

(#48025) HXY válasza radio100jozs (#48016) üzenetére


HXY
addikt

Telenor HelloData-nál ténylegesen tiltják a routerben történő adatmegosztást?
Ha igen, akkor mit néznek? IMEI számot, vagy TTL értéket, esetleg mást?

(#48026) 4Grider válasza HXY (#48025) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem tiltják, mivel a tarifacsomagnak csak a hang- és üzenetküldő szolgáltatásait tilos olyan eszközzel igénybe venni, amely hanghívások indítására és fogadására nem alkalmas, vagy nem rendelkezik saját kijelzővel, hangszóróval, mikrofonnal és legalább virtuális billentyűzettel.

(#48027) hgabor19


hgabor19
aktív tag

Akinek gondja van a prepaid adategyeztetős oldalakkal, az személyi helyett próbálja meg a jogsi sorszámmal, netán útlevél számmal a regisztrációt.
Nekem legalábbis személyivel sehogy sem ment, akár hányszor neki feszültem. A Telenor valami állami rendszerből szar adatot húz át rólam.
Beírtam a jogsi számot, és egyből elfogadott mindent.
Egy próbát megér mindenesetre...
(amúgy teljesen logikátlan, hogy jogsival meg miért megy)

[ Szerkesztve ]

(#48028) Bailey válasza hgabor19 (#48027) üzenetére


Bailey
senior tag

Nekem sem fogadta el a személyit 2-3 hete, mikor ingyen sim-et próbáltam rendelni. De a jogosítványt utána simán elfogadta.

(#48029) Lazika


Lazika
senior tag

Még mindig no comment a telenor adategyeztetéses sztori. Apám lement. Azt mondták neki, hogy nem tudják megcsinálni mert folyamatban van az aktiválás.... Erre hívom az ügyfélszolgálatot, hogy mi van. Ő nem tud vele mit csinálni menjen be személyesen. Hiába mondta a csávónak bent, hogy új személyije van azt se írta bele a rendszerbe... Ha én megyek le akkor én átírathatom az én nevemre a kártyát?

Update: Az én nevenre sikerült...küldenek egy kódot levélben, amit el kell küldeni, vicc...

[ Szerkesztve ]

(#48030) antal750 válasza zseko (#48024) üzenetére


antal750
aktív tag

És ez milyen korlátlan net? Valami flottás?

(#48031) zseko válasza antal750 (#48030) üzenetére


zseko
veterán

Mint ahogy a legutolsó mondatban írom is, flottás :)

HR24.hu

(#48032) castiels válasza 4Grider (#48026) üzenetére


castiels
addikt

akkor egy huawei 5577 mifibe betehető?

(#48033) Rage47


Rage47
veterán

akartam menni ma hello data miatt egy budapesti telenorba, de annyian voltak, hogy inkább megfordultam. ennyire nem megy az online adategyeztetés?

(#48034) HXY válasza castiels (#48032) üzenetére


HXY
addikt

Ezt találtam az ephone oldalán:

Telenor Hello Data korlátlan csomagja:
– E-számla nélkül minden Telenor Hello Data csomag 1000 Ft-tal többe kerül
– A Telenor Hello Data csomagok nem használhatók adatmegosztókban

…és a Telenor Hello Data csomag apróbetűs feltételei:

“Normál felhasználás szabályai:

A Telenor Hello Data tarifacsomag kizárólag a normál felhasználás szabályainak betartása mellett használható egyéni felhasználásra.
Az Előfizetőnek számlázási ciklusonkéntlegalább egy hanghívást kell kezdeményeznie.
A tarifacsomag ipari célokra nem használható, ilyen például a telemarketing, ügyfélszolgálati tevékenység, tömeges SMS küldés.
A tarifacsomag kizárólag telefon készülékben használható, egyéb mobil internet eszközzel (pl. router) nem vehető igénybe.
A tarifacsomag nem rendeltetésszerű használata esetén ügyfelünk előfizetését korlátozzukaz aktuális számlázási időszak végéig. A korlátozás ideje alatt az előfizetés nem kapcsolható vissza sem méltányosságból, sem előleg befizetését követően.
Amennyiben a következő számlázási ciklusban sem tartja be a normál felhasználás szabályait:
Nem kezdeményez legalább 1 hanghívást a számlázási időszakban, akkor a tarifacsomagot az ÁSZF-ben foglalt, mindenkori legalacsonyabb havidíjú (hanghívásra nem alkalmas) mobilinternet csomagra váltjuk számlazárással;
Az Előfizető kezdeményez hanghívásokat, de ipari célokra használja a tarifát, akkor számlazárással átváltjuk a tarifacsomagot az ÁSZF-ben foglalt, értékesítés alatt álló, mindenkori legalacsonyabb hanghívásra, alkalmas tarifacsomagra.
A felhasználási feltételek megszegése miatti tarifacsomag váltást követő 6 számlázási ciklus alatt az előfizető nem válthat korlátlan perc és/vagy adatot biztosító tarifacsomagra.”

(#48035) pkaresz válasza HXY (#48034) üzenetére


pkaresz
senior tag

Sziasztok!

Honnan lehetne megtudni, lesz e, a Telenor kínálatában, Sony XZ Prémium, s mikor?
Köszönettel!

Üdv: Karesz

"Könnyebb valamit jól megcsinálni, mint megmagyarázni, miért lett rossz!"

(#48036) asdf_ válasza pkaresz (#48035) üzenetére


asdf_
veterán

Amint kijon az arlista es rajta van, 99.99%-ban igy lehet megtudni, a maradekra belso info, megelozo promo.

(#48037) 4Grider válasza castiels (#48032) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az elérhető Telenor dokumentumokban sehol nincs benne, hogy ne lehetne routerben használni a hello data csomagokat, mivel a dokumentumokban szó nincs arról, hogy adatátvitelre nem lehet használni ezeket a sim kártyákat telefonnak nem minősülő eszközökben. Viszont ügyelni kell rá, hogy hanghívás is menjen ki havonta a sim kártyáról, ez ugye routerben nem igazán megoldható. Tehát a hanghívás idejére ki kell szedni a sim-et a routerből...

(#48038) Somatom válasza HXY (#48034) üzenetére


Somatom
veterán

Szóval, akkor Tablet -be sem rakható, mert az ugyebár nem telefonkészülék. Egyáltalán mit jelent a Telenornál az, hogy "telefonkészülék"? Mert úgy tűnik, hogy ez elég tág fogalom. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48039) 4Grider válasza Somatom (#48038) üzenetére


4Grider
nagyúr

A Telenor világosan leírta a használat szabályait. Sehol nem írta, hogy nem lehet a kártyát betenni adott készülékbe. Azt írta, hogy hang- és üzenetküldésre nem használhatod adapterekben.
Amúgy pedig az én tabletemmel lehet telefonálni.

(#48040) Somatom válasza 4Grider (#48039) üzenetére


Somatom
veterán

Minden Tablet -tel lehet telefonálni. Ha VOIP -on hívok bármilyen telefonszámot, az miért is nem telefonálás?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48041) Somatom válasza HXY (#48034) üzenetére


Somatom
veterán

Ez egyébként erős ferdítése az eredeti feltételeknek. Erre símán ráugorhatna a Telenor.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48042) Armahun


Armahun
addikt

Sziasztok.

Szeretnék egy tableten my tv-t használni.
Jól értelmezem a honlapot, hogy pl az alapcsomagot hűség nélkül havi 1400 forintért vehetem igénybe?
Vagy ez a hűség nélküliség csak a hbo-s csomagokra érvényes ahol 2 ár van írva?
Ha vennék egy feltöltős kártyát és megrendelném a tv-t az addig működne amíg van pénz a kártyán ugye?

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#48043) Somatom válasza Armahun (#48042) üzenetére


Somatom
veterán

Igen. Így használom én is. Feltöltős kártya, és minden hónapban automatikusan vonják a díját az egyenlegemből.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48044) boxfan válasza Somatom (#48043) üzenetére


boxfan
tag

Én is így nyomom

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#48045) castiels


castiels
addikt

Lehet tudni mi lesz a mytv-vel?

(#48046) boxfan


boxfan
tag

Az lenne a kérdésem, hogy ha Hypernet Home csomag netjét osztom a telómra, tudok voipozni? Nincs tiltás?

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#48047) Zeki válasza boxfan (#48046) üzenetére


Zeki
nagyúr

Mar nem tilthato a voip.

(#48048) lugosi válasza castiels (#48045) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Miért? Lesz vele valami? Lemaradtam valamiről?

(#48049) boxfan válasza Zeki (#48047) üzenetére


boxfan
tag

Köszönöm szépen

Vernee Thor,Xiaomi Redmi 5

(#48050) castiels válasza lugosi (#48048) üzenetére


castiels
addikt

valami átrendezésről volt szó vagy megszűnésről ha jól emlékszem

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.