Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) tomp válasza Vangelis (#15000) üzenetére


tomp
félisten

és erről a telenor tehet...
Jól fizető és elég magas perc forgalmú ügyfél vagyok és egyre több probléma jön elő.

(#15002) Roach


Roach
csendes tag

Itt egyes embereket fizetnek vajon, h lehúzzák a telenort a fórumon? Mert naphosszat itt úgy látszik nincs más dolga némelyeknek tényleg.

[ Szerkesztve ]

"Wake me up when its all over, When I'm wiser and I'm older."

(#15003) Prien válasza Roach (#15002) üzenetére


Prien
addikt

Bárcsak pozitív dolgokról lehetne írni...

A kevés is több a semminél.

(#15004) Vangelis válasza Roach (#15002) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos pont ellenkezőleg. Még minket húznak vagy húznának le.

De ha visszaolvasol azért láthatod, hogy a telenyomor mindig elismerte, hogy hibáztak tehát nem vaktában beszél itt szerintem senki.

Elmondjuk mi a probléma és megosszuk másokkal is, hogy tanulnak belőle.
Ez a fórumozás egyik lényege.

[ Szerkesztve ]

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15005) csab2


csab2
veterán

Meg akarom rendelni a Deezert. Elküldtem a "zene" szót a 1750-re, majd a válasz után az "ok" üzenetet is. Erre is megjött a válasz, hogy rögzítették a megrendelésemet, és az aktiválásról SMS-ben fognak tájékoztatni. Kérdésem, hogy most már mehetek a zene.telenor.hu-ra regisztrálni, vagy még ezt a 3. SMS-t is meg kell várnom?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#15006) darvinya válasza csab2 (#15005) üzenetére


darvinya
titán

Az oldalon ez áll:
„Ha megkaptad a megrendelésről szóló visszaigazoló SMS-t, akkor itt erősítheted meg a számodat, amelyre a szolgáltatást megrendelted. Csak ezután fogod tudni folytatni a regisztrációt a Deezer oldalán.”

Szerintem egyértelmű.
Már csak regisztrálni kell.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15007) csernak75 válasza Prien (#15003) üzenetére


csernak75
senior tag

Pozitív:
-jelenleg korlátlan a hipernet 170 gb nál tartok.
-jó gyors a DC-Hspa+ is de ahol LTE van ott nincs ellenfele
-nem korlátoznak VOIP-ot(gyakorlatban)
-stb.

(#15008) csab2 válasza darvinya (#15006) üzenetére


csab2
veterán

Azért nem teljesen egyértelmű, mert a megrendelésről megjött a visszaigazoló SMS, de abban az üzenetben még egy aktiváló SMS-t említenek, azt meg még nem kaptam meg. Mindegy, megpróbálok regisztrálni a zene.telenor.hu-n.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#15009) axioma válasza Roach (#15002) üzenetére


axioma
veterán

Forumok altalanos tulajdonsaga, hogy a nem torzstagok akkor kerulnek ide, amikor valami bajuk miatt a neten keresgetve megtalaljak az adott topikot - ok nyilvan panaszkodnak. A torzstagok meg alt. jobban kihasznalna'k a specialitasokat - amit meg nem mindig sikerul a szolgaltatonak a reklamnak megfeleloen teljesiteni -, es igy ezekrol az atlagos minosegnel nagyobb %-ban szamolnak be mint hibarol.
Az soha nem hir, es senki nem is irja be igy sehova, hogy van egy alapszolgaltatasa, ami az osszes szempontbol a vallaltaknak megfeleloen mukodik (legfeljebb ha szemelyesen megkerdezik, akkor beszamol errol.)
Masreszt tegyuk hozza, hogy minden cegnel a valtozas okozza a legnagyobb kavarodast, es az most van dogivel.

(#15010) club1 válasza csernak75 (#15007) üzenetére


club1
veterán

Azért ezzel sem dicsérted túl őket, mert a 3 pozitív dologból kettő hálózattervezési hiba következménye. OK hogy neked előfizetőnek ez jó, de egy szolgáltató esetében ez nem kicsit gáz. Aztán meg ez nem fog örökké tartani, előbb-utóbb már csak ki fogják rúgni azt az egy-két embert aki ezzel küzd már bő egy éve...

(#15011) darvinya válasza csab2 (#15008) üzenetére


darvinya
titán

Csak ismételni tudom magam.
„Ha megkaptad a megrendelésről szóló visszaigazoló SMS-t…”
Megkaptad

„…akkor itt erősítheted meg a számodat, amelyre a szolgáltatást megrendelted. …”
Ez a következő lépés

„…Csak ezután fogod tudni folytatni a regisztrációt a Deezer oldalán.”
Akkor:
„üzenetben még egy aktiváló SMS-t említenek”

Így már érthető.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15012) csab2 válasza csab2 (#15008) üzenetére


csab2
veterán

Elkezdtem a regisztrációt a zene.telenor.hu-n, amikor pont megjött az aktiváló SMS. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#15013) Szokenesz válasza club1 (#15010) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Nem úgy néz ki, mintha annyira küzdenének a hiba elhárításával.. lehet ez már ügyfél megtartás miatt van, hisz ha a Klikket márciustól lazán korlátozzák, akkor nem hiszem, hogy a többi csomagnál akkora feladat lenne ezt megoldani.. :D

(#15014) tomp válasza Szokenesz (#15013) üzenetére


tomp
félisten

Klikknél egyszerűbb megoldani. De egy hipernet előfizetésnél illetve egy okostarifánál már kicsit bonyolultabb. Elemezni kell kell minden adatcsomagot és aszerint lassítani vagy nem lassítani.

(#15015) Szokenesz válasza tomp (#15014) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Hát azt még megértem, de pl.: márciusban korlátozták a Klikket, átálltam Mobile Online 100ra, az is ugyan az, csak a neve más. Mégis korlátlan szerencsére.. ha már sávszél nincs is a hálózatban, mert 0,8/0,3Mbit a vége és elvileg Hipernet42 is van itt.. :DDD

(#15016) darvinya válasza tomp (#15014) üzenetére


darvinya
titán

De online-mnál sincs korlátozva, pedig az megegyezik a klikk-el.
Az más kérdés, hogy a rendszer megjelöli a klikk-es ügyfelet.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15017) csernak75 válasza Szokenesz (#15015) üzenetére


csernak75
senior tag

A Mobile Online és Okostarifa csomagok lassítva vannak max. 1024/256kbps érhető el velük!

(#15018) Szokenesz válasza csernak75 (#15017) üzenetére


Szokenesz
senior tag

Tényleg? Hát akkor ez se működik megfelelően, tegnap délelőtt egy 580Mb-s fájl végig 650kb/s körül jött, az meg ~5Mbit... meg tegnapi mérés:


(4/1-es hálózatnál, telefon is 7.2/384es modemmel rendelkezik.)

Csak késő délután, estére ragad be ilyen 0,5-1Mbit környékére..

[ Szerkesztve ]

(#15019) bopeti98 válasza csernak75 (#15017) üzenetére


bopeti98
őstag

Amúgy a Mobile Online csomagokat korlátozzák? Csak mert az ismerősömnek teljesen kikapcsolják ha eléri a Mobile Online 500-ba az 500MB-ot.

[ Szerkesztve ]

(#15020) lugosi válasza Roach (#15002) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mi van ? A telenornál dolgozol és fáj az igazság? :DDD

(#15021) Prien válasza csernak75 (#15007) üzenetére


Prien
addikt

Tehát a pozitív dolgok a hibák, amiket bármikor javíthatnak, megszüntethetnek, stb.
Nézzük a negatívokat: nincs normális számlás csomagjuk, megszabott, hogy melyik hálózatba mennyit beszélhetünk.
Az ügyfélszolgálat telefonon nehezen elérhető, sokat kell várni, kevesen vannak vagy sok a panaszos?
Az előfizetéses csomagjaik hűséggel vállalhatatlanok, általában havonta van Ászf módosítás és minden egyes változás csak rosszabb az ügyfeleknek.
A régi ügyfelek nincsenek megbecsülve, a bónuszaikat kb.sms-re használhatják fel...
Csak ki ne essek a szerkedztési időből, talán a többiek még mondanak pár dolgot. :D

A kevés is több a semminél.

(#15022) Landsmann válasza tomp (#15014) üzenetére


Landsmann
addikt

Ez legyen az ő nyomoruk. Mi a francért kellett ennyire agyon bonyolítani? Ilyen az, mikor visszanyal a fagyi. :D

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#15023) Vangelis válasza Landsmann (#15022) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Sajnos már nem ügyfélközpontúak.
Én most a t-mobilnál vagyok komplett csomagban. Paletta (net+tv+vezetékes telefon+mobil+mobil net)

Összesen 300ft ot emelnek.

Ez is idegesít... de talán még ez viselhető.

telenyomor meg szétbarmolta a céges tarifámat. + havidíj és megszűnt első percben a másodperc alapú számlázás.

(a TELENYOMOR szót már nem javítja a helyesírás ellenőrző)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15024) tomp válasza Roach (#15002) üzenetére


tomp
félisten

Nem fizetnek. Sőt! Nekem kell plusz összeget fizetni!
Ilyen nehéz elviselni, hogy a telenornál sz@rnak az ügyfelekre? Illetve, hogy ha megoldódik valami panasz, akkor előjön egy másik dolog amiért újra panaszt lehet írni?
Tavaly nyár óta folyamatosan gond van velük. A mostani a 4. panaszom. 2009 decemberétől használom a telenort. 2009 decemberétől 2011nyaráig 0 azaz NULLA panaszom volt. Most meg kevesebb mint másfél év alatt 4.
2011 nyarán történt valami a telenorral!!

(#15025) darvinya válasza csernak75 (#15017) üzenetére


darvinya
titán

Marhaság nekem online 100MB van és max. 7Mbps min. 1Mbps. szokott lenni le, fel min. 1Mbps és nincs korlátozásom.
Akkor hogy is van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#15026) asdf_ válasza Vangelis (#15023) üzenetére


asdf_
veterán

En azt neztem, hogy van ez az uj uzleti csomag (uzlettars), es siman nagyon nyeronek nez ki. Lehet, hogy tul sok elofizut mondtak le, mert nagyon szimpi arakkal jottek elo ;). 2 simre havi brutto 12.2 ezerert (10.1e lebeszelheto ebbol) brutto 20 ft-os percdij, egymaskozti ingyendumaval.

(#15027) csernak75 válasza darvinya (#15025) üzenetére


csernak75
senior tag

Akkor csak Okostarifánál van korlát?

(#15028) Vangelis válasza asdf_ (#15026) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen de lehet mégsem a legjobb. Mert havi 12ezer fix kiadás. Meg persze gondolom az ingyen dumára is van 2,5 ft kapcsolási díj.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15029) asdf_ válasza Vangelis (#15028) üzenetére


asdf_
veterán

Ahogy neztem, egyaltalan nincs kapcsolasi dij :P
En szamoltam has adatokkal, hogy nalunk hogy jonne ki, par simnel is sokezer a kulonbseg a ketto kozott az uj javara.

[ Szerkesztve ]

(#15030) bopeti98 válasza csernak75 (#15027) üzenetére


bopeti98
őstag

Meg a Klikknél.

(#15031) Vangelis válasza asdf_ (#15029) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Elhiszem. Akkor ki kell próbálni!

De ne gyere majd sírni :D :O :P

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15032) lugosi válasza asdf_ (#15026) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Dehogy jók azok a csomagok. Ami előtte volt nekünk, az az osztható már nincs?

Mert itt pár dolog is gyík az előzőhöz képest, plusz pénzt kérnek azért, hogy osztható legyen, illetve 50%-ban hálózaton belül beszélhető le és csak 50%-ban hálózaton kívülre (mekkora kicsinyes pitiáner dolog már - főleg hogy úgyis stabilan kifizeted minden hónapban, biztosan), illetve ha előfizeted a cégen belüli 0 ft-ot plusz pénzért, akkor számonként 1000 perc van ingyen... Lehet hogy azt mondod, hogy az is elég, de miért van bekorlátozva, amikor eddig nem volt? Az tizenpár óra, megkockáztatom hogy nálunk simán volt olyan cégen belül amikor ezt átléptük, simán voltak másfél órás beszélgetések per darab.

Szóval ezekkel az új hiper-szuper csomagokkal csak erősödik bennem az, hogy a telenor egy süllyedő hajó, egy folyamatosan romló, vergődő szolgáltató, aki még azt se érdemli meg hogy második szolgáltató legyen. Örülök, hogy hamarosan megszabadulunk tőlük.

tomp: valami hasonló a véleményem, szerintem nekünk egy fél évvel korábban kezdődtek a problémáink a telenorral mint neked, de én is érzékelek egy éles határt, amikor valami elromlott. Szerencsére még pár hónap, és nem kell gondolkoznom azon hogy ki mit, miért, mikor rontott el, és hogy még mennyire van nekik lejjebb.

[ Szerkesztve ]

(#15033) BéHGT válasza Roach (#15002) üzenetére


BéHGT
senior tag

Én ebben biztos vagyok. Ilyenekkel sajnos élőben nem találkozom. :((( :((( Pedig van "finom és nőies" oldalam, persze ő nem azt ismerné meg. :DDD

(#15034) asdf_ válasza lugosi (#15032) üzenetére


asdf_
veterán

Az uzleti keret van meg, de azt elcsesztek, ha megnezed, annal van kiegeszito havidij, magasabb az egymas kozt 0 Ft havidija, a percdija meg jelentosen magasabb. Ugyanugy 50/50-ben lehet lebeszelni mar azt is. Az egymas kozti meg azert van 1000 percre korlatozva, mert az egymas kozti ingyenduma alapjan is telekomadot kell nekik fizetniuk. Ergo ha havi 3000 percet beszelsz ingyen, az nekik 6e ft ado (aminek befizetesehez 7620 bruttot kell beszedniuk, hogy ki tudjak fizetni)

(#15035) lugosi válasza asdf_ (#15034) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem mondod hogy már az üzleti keret is!!! Ezt a bandát!!! :W

(#15036) tomp válasza lugosi (#15032) üzenetére


tomp
félisten

Nagyon nagy változás történhetett odabent. Mivel majdnem folyamatos panaszom van velük.
Vissza kellene állítani a tavaly év eleji állapotot. Mármint a vezetőség területén.

(#15037) asdf_ válasza lugosi (#15035) üzenetére


asdf_
veterán

Es kifelejtettem: ott is percalapu lett az elso perc. Szoval en mar szarrakutattam a kisbetuk miatt, de barhogy is nezem, az uzlettars az az uzleti keret joarasitott verzioja. Nagy kerdes, hogy akkor a keretet minek kellett elb***ni, ha egy honapra ra behoznak egy jobbat (tovabbra is tippem, hogy "paran" felmondtak, es "magas" volt az ugyfelelegedettseg a bevezetett valtozasok kapcsan)

(#15038) LEGIOX


LEGIOX
tag

Nem értem hogy akinek nincs hűsége, az minek kínlódik ezekkel a szánalmas előfizetésekkel, percdíjakkal, mikor elérhetőek olyan másodperc alapú ingyenes flották, ahol lényegesen jobbak a percdíjak, előfizetések :( Pl: DPi (Telenor), vagy a kalandlövészes ahol nettó 14 Ft a percdíj (Vodafone)

[ Szerkesztve ]

(#15039) lugosi válasza asdf_ (#15037) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát ez hihetetlen. Még a jó, működő díjcsomagot is elb....sszák. Nyilván attól fogják választani, hogy rosszabb lett...

LEGIOX: pl nekünk még van hűségünk, és mivel az előfizetés céges, ezért lényeges hogy a mi cégünk nevén legyen a költsége miatt.

(#15040) Vangelis válasza lugosi (#15039) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Az talán sok flottánál is megoldható, hogy a ti címetekre menjen.

DPI flottába tényleg olyan egyszerű bekerülni?

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15041) lugosi válasza Vangelis (#15040) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Viszont nem is igazán szeretnék függeni senkitől, jobban szeretem ha az én kezemben van az irányítás.

(#15042) Prien válasza LEGIOX (#15038) üzenetére


Prien
addikt

Legtöbbünknek van hűsége, nekem még 9 hosszú hónap...

A kevés is több a semminél.

(#15043) nightshadow


nightshadow
veterán

A régi előfizetőket, akiknek már lejárt a hűsége, azokra is rákényszerítik ezeket az új díjcsomagokat? Vagy ezek csak az új ügyfelekre vonatkoznak?

(#15044) Melack válasza nightshadow (#15043) üzenetére


Melack
veterán

Csak az újakra. Apunak még 2-vel ezelőtti tarifája ketyeg, és nem szóltak neki, hogy váltani kell.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#15045) LEGIOX válasza Vangelis (#15040) üzenetére


LEGIOX
tag

Én ezt a két előfizetést használom (dpi, kalandlövész ), mindkettőnél én vagyok a szerződő/számlafizető, a nevemre/címemre jön a számla. A kalandlövészesnek sokkal jobb a percdíja, csak a dpi-ben benne vagyok a családdal, barátokkal 6 éve. Dpi-t a lakhelyeden a Fidesz irodában lehet igényelni, a kalandlövészesnél pedig küldeni kell egy borítékot, és küldik a nevedre az igazolást. Itt van a honlapjuk: www.kalandloveszet.hu

(#15046) Vangelis válasza LEGIOX (#15045) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát mivel Jobbik tag vagyok, így nem igazán akarok belépni a zsideszben :)

A jobbikos flotta sem rossz, csak ott is már 3000ft felett van a havidíj amióta bevezette a voda a telkom adót.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#15047) nightshadow válasza Melack (#15044) üzenetére


nightshadow
veterán

Köszi.

(#15048) club1 válasza nightshadow (#15043) üzenetére


club1
veterán

A régieknek csak úgy módosítgatják (kapcsolási díj, lebeszélhetőség, havidíj, percdíj, egyéb feltételek, kedvezmények), hogy ne érje meg egy idő után azokban maradni...

(#15049) LEGIOX válasza Vangelis (#15046) üzenetére


LEGIOX
tag

Nem kell belépni a Fideszbe a dpi-ért.

(#15050) Vangelis válasza LEGIOX (#15049) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hmm...

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.