Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) asdf_ válasza Apollyon (#34999) üzenetére


asdf_
veterán

Ameddig a regi tarifacsomagod megszuntet nem tertis levelben kozlik, addig en kulonosebben nem foglalkoznek vele (leven ugye ez egy szerzodesmodositas, azt meg azert nem csak ugy a seggunkbol kirantva hajtunk vegre). Telefonoskisasszonytol is azt kernem, hogy nem jatszunk impulusvasarlosdit, a csak most, csak onnek, utolso alkalom cimu bullshitet tartsak meg, szepen kuldjek el levelben/emailben, hogy a dijcsomagom mikor fog megszunni, ahol elolvashato, hogy tenylegesen megszunik, vagy csak uj elofizetest nem engednek mar kotni ra egy adott datumtol (ebben az esetben szarod le az egeszet, mert teged ujabb huseg vallalasaig nem erint ez az egesz).

(#35002) St3ven válasza Apollyon (#34999) üzenetére


St3ven
addikt

blue mobile

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35003) Armahun válasza Apollyon (#34999) üzenetére


Armahun
addikt

Ma anyut is felhívták, neki még pannon 50 van valami 2800 körüli havidíjjal.

Ajánlott neki my tarifot VISZONT 2 ÉV HŰSÉGGEL ,
Nooormálisak ezek?
Holnap megyek a lidlibe számhordozási nyomtatványért.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#35004) St3ven válasza Armahun (#35003) üzenetére


St3ven
addikt

Tessék: [link] :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35005) Armahun válasza St3ven (#35004) üzenetére


Armahun
addikt

Köszi, már ki is töltöttem, de azért reggel bemegyek, mert kell valami reggeli. :DDD

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#35006) St3ven válasza Armahun (#35005) üzenetére


St3ven
addikt

Szívesen.

Még ki kell töltened egy előfizetési szerződést is, megtalálod azt is a Dokumentumtárban. Elküldheted őket levélben, de szkennelve email-en is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35007) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Azoknak akik mennek. Törölnek a rendszerből, de a végső számlaértesítő linkjén be fog engedni a régi jelszóval.
[link]
Érdekes ténél nincs KD és az SMS nem pluszban van hanem a csomag része, a hangposta is. Ezért nyúltak meg nekem a telenor számlák. Pluszban jöttek.

(#35008) tomp válasza Apollyon (#34999) üzenetére


tomp
félisten

Engem a tarifa emeléskor hívtak fel 2x, hogy van ez a csúcs szuper tarifa. Sőt még telefont is kapok mellé. Egy csúcskategóriás Sony Xperia M4 Aqua-t. Nem kell. Nincs tervben új telefon.
Rám akarták erőszakolni a mytariff izét mert az jó. Ahha jó lenne nekik, ha havi 9ezerrel lenne több a havidíjam. Persze. :D
Az említett telefont pedig megvettem. Csak nem a telenornál hanem a sony üzletben. :DDD

(#35009) Rolly


Rolly
veterán

Sziasztok, hátha itt valaki tud segíteni: érdeklődnék, hogy van-e valami kedvező arú megoldás arra, hogy ügyfeleinknek nagyobb mennyiségű notifikáció / értesítő smseket tudunk küldeni (pl rendelés visszaigazolás, foglalás / átvétel emlékeztető) gsm adapterrel (modemmel) szolgáltatókon keresztül jó áron :)

(#35010) #79335424 válasza Rolly (#35009) üzenetére


#79335424
törölt tag

Sztem lehet egyedi szerződést kötni a szolgáltatókkal. Vagy, ki lehet küldeni VOIP szolgáltatón keresztül is. Azzal csak annyi a gond, hogy a nyomorult T. és V., SMS -nél blokkolja a virtuálisan küldött hívóazonosítót. Tehát, ha nem Telenoros a címzett, akkor nem a Te számod fog megjelenni küldőként. Én is mindíg aláírogatom az SMS -eimet, bár, a haverjaim már megszokták, hogy ha német számról kapnak SMS -t az vszínűleg tőlem jött. Szerencsére, nem túl gyakori, hogy SMS -ben kommunikálok.

[ Szerkesztve ]

(#35011) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Köszönöm a válaszokat.
Nemsoká felhív megint az ügyintéző, megmondom neki hogy a főnökei kapják be, és ha nem tudunk dűlőre jutni akkor viszem a számhordozós nyomtatványt egy másik szolgáltatóhoz.

Amúgy a blue mobile, teszkó, mol mobil mind a vodafone hálózatát használják? Azt tudom hogy a UPC pl. igen, de ott 4 ezer ft alatt nem úszom meg (meg amúgy sem kell korlátlan net).

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35012) polonic válasza Apollyon (#35011) üzenetére


polonic
félisten

blue és mol a telekom hálózatát, tesco a vodafone hálózatát

(#35013) #79335424 válasza Apollyon (#35011) üzenetére


#79335424
törölt tag

A Blue az Telekomos, a Tesco meg, ha jól tudom, akkor Telenoros. A többi passz.

Szerk: vagy, még a Tesco is passz. :)

[ Szerkesztve ]

(#35014) Csaba1512


Csaba1512
tag

"A Telenor a korábban lezárt tarifacsomagjait és kiegészítő szolgáltatásait
2015. november 30-ig fokozatosan kivezeti, így azok a későbbiekben
nem lesznek elérhetőek. A Telenor a változással érintett
Előfizetőket közvetlenül értesíti. A kivezetést a Telenor a honlapon
közzétett Díjszabásokban (ÁSZF 1/A. és 1/B. mellékletek) az érintett
tarifacsomag és kiegészítő szolgáltatás neve mellett tünteti fel."

(#35015) Apollyon válasza polonic (#35012) üzenetére


Apollyon
Korrektor

& Somatom: köszi.

Az előbb megint felhívott az ügyintéző. Kérdeztem, hogy milyen más opció van, hogyan tudnánk ezt megoldani, úgy, hogy ne szívjam meg, ha már annyira hűséges vagyok, meg annyira szeretnek engem.

Sehogy. Vagy élek a bullshittel (mytariff xs), vagy nincs más opció (mármint hogy ne kelljen többet fizetnem).

Elmondtam neki, hogy mennyire gáz ez az egész, hogy egyre többet kell fizetnem egyre kevesebb telefonálásért, holott már Romániában is ingyen beszélnek korlátlanul pár ezresért meg hasonlók. Csak azért fárasztottam ezzel szegény ügyintézőt, mert rögzítik a hívást, nem tudom volt-e értelme, de ne ezen múljon.

Felajánlott még 2 éves hűséget is 2800 Ft-ért.

Szóval mivel nem tudtunk megegyezni, harmadjára is elmondtam neki hogy akkor addig használom a csomagomat amíg lehet, utána felmondom az előfizetésem és megyek más szolgáltatóhoz. Azt mondta egyébként hogy legkésőbb október 30-ig vezetik ki a csomagokat. Meg majd küldik a levelet a változásról, minimum 30 nappal a változás előtt. Köszi, ja és még hozzátette hogy mivel hűséges vagyok és az én kényelmem a legfontosabb bármikor élhetek a már elmondott kedvezményekkel (1 évig havi 500 Ft), holott tegnap még azt kamuzta hogy csak most élhetek vele, máskor már nem.

Sajnos úgy néz ki, hogy 2000 Ft alatt sehogy sem tudom megúszni az előfizetést, úgy se, ha nem akarok sokat pofázni. De amúgy internetről is le tudnék mondani ha lehetne olcsón beszélni meg sms-ezni, de ez a 40 Ft-os sms valami elképesztő szánalmas.

(#35014) Csaba1512: érdekes hogy nekem október végét mondott...

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35016) Csaba1512 válasza Apollyon (#35015) üzenetére


Csaba1512
tag

A szeptember 12.-től érvényes díjszabásban feltüntetik hogy mit vezetnek ki. A régi lezárt tarifacsomagok, és internet csomagok 90%-át.

[link]

(#35017) wwenigma válasza Apollyon (#35015) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

DPI flotta,meg sok más, vagy ha Digis vagy akkor huseg nelkul 1500ft 1GB net, dual simes teloba be es voip-t probald ki. A masikat meg kartyasra atvaltani amig jon a Digi Mobil...en ezt csinaltam es nem bantam meg... (eddig)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#35018) _ocsisajt válasza _ocsisajt (#34998) üzenetére


_ocsisajt
őstag

meg azert koran reggel valtasom elott raprobaltam a mobilnet bekapcsolasra... jeee' nem kaptam extra sms-t... (igen meg a rossz tereros helyen sem)... azota sem... szerintem nem volt rossz otlet, hogy felhivtam oket :U

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#35019) Apollyon válasza Csaba1512 (#35016) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Köszi. Eszerint az én csomagom is nov. 30-ig él. Király, akkor még van 3 hónap gondolkodási időm.

(#35017) wwenigma: UPC-s vagyok, nálunk nem elérhető a digi.. De ha ők is mobilszolgáltatók lesznek, és nem vesznek részt a kartellben, akkor tuti átmegyek hozzájuk. Most ezt a Mol mobile-t nézegetem, 1K a 100 mega mobilnet (elég) meg 28 Ft percdíj.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35020) Varszegig


Varszegig
veterán

Praktikum +Net-hez rendelhető a Plusz 100 MB? Asszony djuice reloadban van+netezz mobilon 100, ami megszűnik szintén. Arra esetleg jó lenne.

(#35021) rgeorge válasza Csaba1512 (#35016) üzenetére


rgeorge
addikt

Csak én nem találom ebben a Hipernet 5-öt?

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#35022) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

(#35023) axioma


axioma
veterán

Ismeros telefont vasarolna, raneztem a rank vonatkozo vallalati arlistara. A telefonok nagy resze 2 ev huseggel vagy 1000 vagy 2000 Ft-tal olcsobbak csak, mint 1 evvel. Ez valami uj modi, miota az "allando cserelehetoseg" eletbe lepett, vagy valami atmeneti allapot?

(#35024) #79335424 válasza wjbhbdux (#35022) üzenetére


#79335424
törölt tag

Na, ez igazán Telenorosra sikerült! Csodálkoznak a Telenyomor gúnynéven? Látom, van egy telefonszám, amivel egyből a rám vonatkozó változásokat írja. Na, végre egy innovatív megoldás! Azt nem értettem, hogy miért nem alapértelmezett az aktuális telefonszám, de ne legyünk telhetetlenek! Bepötyögöm a számot. Küldés után fekete képernyő, "a MyTelenor alkalmazás leállt" felirattal. A böngészőt is vitte magával. Újranyitom az oldalt, beütöm a kapott kódot. Eltűnt az ablak, de nem jött helyette infó. Király! Ennyit az innovációról! Jöhet a manuális mód. Tarifacsomag kiválaszt....ana, de a Praktikum Ász nincs a listában. És most? :F Mi ez, ha nem Telenyomor?

[ Szerkesztve ]

(#35025) apaszka válasza #79335424 (#35024) üzenetére


apaszka
veterán

+1 :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35026) mokalade válasza Apollyon (#35019) üzenetére


mokalade
tag

Vigyázz, a MOL-os 28ft/percre sokáig ne számíts, én úgy látom Szept. 1-től megszűnik és marad a 40ft.

2015. szeptember 1-jétől hatályos változások
A MOL mobile ÁSzF-ből kivezetésre kerülnek a Multipont pontbeváltással egybekötött perc- és sms díjkedvezmények.

Kezdetben nagyon jó volt, egész feltöltésre szólt a kedvezőbb díj, majd csak időhöz kötve. Ez már szerintem lassan a vég, nem lennék meglepődve, ha kompletten megszűnne hamarosan a MOL Mobile úgy ahogy van.

(#35027) mokalade válasza Varszegig (#35020) üzenetére


mokalade
tag

Nálam MyTelenor aplikációban már rendelhető. (Online a MyTelenorban még nem...)

Az adatjegyek egységesen rendelhetőek feltöltős/számlás előfizetés esetén is.

(#35028) Doggy dog


Doggy dog
senior tag


Megjött nekünk is!Akkor most végleg megszüntetik ezeket és átbaxnak másik csomagba?! :((( :W

1. kérdés: Párom nem használ mobilnetet már.Gondolom akkor ettől jobb feltöltős csomag nincs is neki?Maradnánk Telenornál,mert számhordozásos procedúrára most nincs idő a baba mellett!
2. kérdés: Nekem van net,klikk.Akkor ez is megszűnik ezzel a csomagváltással?Illetve mivel nekem kell a net,így melyik feltöltős csomag "érné" meg nekem?
Kösz Tnor,B+ Nem szoktam fikázni őket,de ez azért már...... f@ck

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#35029) gyurkikrisz válasza Doggy dog (#35028) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A Klikket már nem lehet tovább megrendelni, aki régebben "előfizetett" rá, annak még megy. Azon a listán, amiben a kivonultatott díjcsomagok vannak nincs benne, viszon a Mobil Online 100MB, ami egyenlő a Klikkel, az igen, úgyhogy én nem reményekdnék, illetve mostanság divat lett kivezetetni a túlforgalamazásos tarifákat, mint a Klikk.

Ha Klikked van, akkor te is feltöltősben nyomod, a Plusz xxxxMB/GB csomagok lehetnek számodra érdekesek, én is arra váltok

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#35030) Doggy dog válasza gyurkikrisz (#35029) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Aktív a klikk és nem áll szándékomban hagyni,hogy "kifusson"!
Nekem ez a praktikum+net lenne a "jó választás" majd,mint új,jobb faxább csomag??ha már kivezetik a djuice 29-et :O

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#35031) darvinya válasza gyurkikrisz (#35029) üzenetére


darvinya
titán

Azért nem egyenlő a Online 100MB a Klikk-kel, mert 150MB-re lett emelve a kerete a Klikk-nek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#35032) 123xyz


123xyz
tag

A következő részletet ajánlanám mindenki figyelmébe, a korábban linkelt telenor.hu/valtas oldal legaljáról:

"Amennyiben a módosítás az előfizető számára hátrányos, az előfizető az értesítéstől számított 15 napon belül további jogkövetkezmények nélkül jogosult felmondani a határozott időtartamú előfizetői szerződést, kivéve, ha a szerződést a határozott időtartamból eredő kedvezmények figyelembevételével kötötte meg, és a módosítás a kapott kedvezményeket nem érinti."

Ebből ezt a kivéve... részt tudja valaki értelmezni? Én nem igazán értem, pontosan mire gondolnak.

+ Engem számlás 20 csomagból smarttarifa 2-be akarnak tenni, havidíjkedvezménnyel. Így pár száz forinttal kevesebbet kéne fizetnem, de nagyságrendekkel kevesebbet is tudnék beszélni (a 100 helyett 250MB net és korlátlan facebook nem sokat segít ezen). Készüléket is vettem anno, aminek a törlesztése már véget ért, kb 1 év hűségem van még a 2-ből. Az a kérdés, hogy ezek alapján én vajon hivatkozhatnék arra, hogy számomra előnytelen a váltás, vagy szerintetek esélytelen a szerződés felbontása?

(#35033) asdf_ válasza 123xyz (#35032) üzenetére


asdf_
veterán

Hogy ha pl. 80 ropi helyett 45-ert hoztal el egy telefont az elofizu melle., ez a kedvezmeny 35e Ft, es mivel ez a kedvezmeny nem valtozik a radkenyszeritett dijcsomag-modositassal igy felmondani sem lehet a szerzodest. Magyarul aki vett telefont is, annak buko a felmondas.

[ Szerkesztve ]

(#35034) Xpredi01


Xpredi01
tag

Elegem van, hogy lassan már havonta emelnek meg dobálgatnak egyik csomagból a másikba kedvük szerint, meg járkálhatok, meg olvashatok utána, hogy mégis mi a fenét tegyek, no meg persze lehet bogarászni a több 10 oldalas jogászszövegeket a honlapjukon. Kapják be f.szom! Ennyit tudok mondani! :(((

Váltok a Bluemobilera!

(#35035) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Kártyás vagyok.

Most kellene feltöltenem a a számomat, azzal az évi egyszeri 3000 forintal, amiből maradt mostanra is 300...
Ez a tarifaváltási mizéria már engem is zavar, de csak azért érni meg szolgáltatót váltani, hogy ne ezt a bandát tápláljam. Szerintetek váltsak? (Számlás 29 [vicc, hogy így indult]ról praktikumra váltanának...)

(lehetőségeim kb: http://www.internetet.hu/mobiltelefon-csomagok.html

Az alszolgáltatós (Blue, mol, miegymás) rendszertől annyiban félek, hogy ha a főszolgáltató és az al szétmegy, hoppon vagyok, vagy ha az alszolgáltató kivonul szintén...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35036) Apollyon válasza ledgeri (#35035) üzenetére


Apollyon
Korrektor

"Az alszolgáltatós (Blue, mol, miegymás) rendszertől annyiban félek, hogy ha a főszolgáltató és az al szétmegy, hoppon vagyok, vagy ha az alszolgáltató kivonul szintén..."

Most ahogy nézem, a blue mobil a legolcsóbb. Csak úgy kivonulni szerintem nem fognak, tekintve hogy a telenyomor fantasztikus akciójának köszönhetően kicsit megugrik a blue előfizetők száma.

(#35026) mokalade: Ja igen, köszi hogy szólsz, bár mondjuk van még időm, de akkor ez kiesett.)

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#35037) St3ven válasza ledgeri (#35035) üzenetére


St3ven
addikt

"Az alszolgáltatós (Blue, mol, miegymás) rendszertől annyiban félek, hogy ha a főszolgáltató és az al szétmegy, hoppon vagyok, vagy ha az alszolgáltató kivonul szintén..."

Akkor szépen átraknak Domino 5 tarifacsomagba. A T-nek sem érdeke szélnek ereszteni az ügyfeleit, még ha csak kártyások is.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35038) Armahun válasza St3ven (#35037) üzenetére


Armahun
addikt

Én is biztos vagyok benne, hogy ilyen esetben megkeresi a T az előfizetőket és új feltételekkel tovább biztosítja a szolgáltatást.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#35039) Doggy dog válasza ledgeri (#35035) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Mol mobile 28Ft minden? :Y

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#35040) Ra3


Ra3
őstag

Sziasztok, mi is kaptunk sms-t hogy átraknak mert megszűnik a djuice, itt most nincs meg az a lehetőség mint pár hónapja hogy egyoldalú módosítás, amibe nem egyezek bele?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#35041) szabogabor10 válasza Ra3 (#35040) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nincs, mivel nem történik közvetlen áremelés.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#35042) ledgeri válasza Doggy dog (#35039) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Felnéztem, de úgy tűnt az akciósan, vagy kedvezményekkel annyi... (értsd plussz dolgot kérnek érte... de megnézem újból) Szerk!:

(#35036) Iscariah & (#35037) St3ven Köszi

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35043) Top cat válasza ledgeri (#35035) üzenetére


Top cat
őstag

Nekem is most jött az SMS. Eddig Kártyás 29 volt most 2015.10.01-től átraknak Praktikumba.
32,5 helyett 51FT :W

Kár, hogy számhordozáskor nem lehet átvinni az egyenleget a Blue-hoz. Bár nem tudom azok is meddig maradnak ekkora percdíjjal mint most.

(#35044) St3ven válasza Armahun (#35038) üzenetére


St3ven
addikt

A Postafon esetében is valahogy így volt, pedig az nem is csak egy sima saját márka volt, mint a blue a T-nek.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35045) apaszka


apaszka
veterán

[link]

Nekünk is jött az sms.
Djuice Combo csomag volt.....
Nem semmi a telenor.
De már intéződik a lépés innen.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#35046) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Ahogy nézem a prakt+net a jobb választás még annak is,aki nem netezik.Percdíjak alapján.Gyorsan átnézve a tarifacsomagokat.
Azt az 50mb netet hogy adják?Havonta?
Mi az apró betűs rész? Valami alapból aktív és viszi a kreditet,ha kifutok a netből?Vagy xy dolognak teljesülnie kell havonta?
Vagy ne legyek paranoiás :D ,mert minden rendben lesz,zökkenőmentes,nincs csavar?

ledgeri :R

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#35047) St3ven válasza Doggy dog (#35046) üzenetére


St3ven
addikt

A netet feltöltésenként adják, és görgethető a keret elvileg végtelen ideig.

A plusz net (ún. királyság, jutalom) felhasználhatósága viszont időben korlátozott, a kérdésedben szereplő 50 mega érvényessége 7 nap, de a többié 30.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#35048) 123xyz válasza asdf_ (#35033) üzenetére


123xyz
tag

Köszi a választ, így már világos. Csak azt nem értem, hogy mégis miért nem lehet ezt "egyszerű magyar" nyelven leírni, hogy "kivéve akkor, ha készülék vásárlással vettél / hosszabbítottál előfizetést"...

Na mindegy, most akkor lehet majd alkudozni, hogy melyik csomagba menjek, és milyen kedvezményt adnak rá, hogy tartsuk az előző tarifacsomag árszintjét. Szép lesz. :(((

(#35049) Doggy dog válasza St3ven (#35047) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Nincs benne olyan aktív szolgáltatás,ami horror áron számol ha elfogy a net?
Olyan,amit érdemes már az elején kilőni,mert gyárilag be van kapcsolva.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#35050) asdf_ válasza 123xyz (#35048) üzenetére


asdf_
veterán

Mert az igenybe vett kedvezmeny nem csak keszulekvasarlas lehet. Lehet belepesi dij nulla forintositasa, lehet allando havi x ft, dijkedvezmeny es meg mittudomen mi. Egy mondattal, hogy az az osszes elofizeto osszes -barmilyen- kedvezmenyet lefedje, csak igy lehet megfogalmazni a mondatot :/

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.