Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96001) trec12 válasza Somatom (#96000) üzenetére


trec12
addikt

Képminőségre gondoltam meg az előttem szóló is.

(#96002) Sword válasza Somatom (#96000) üzenetére


Sword
őstag

Szvsz a képminőségre gondolt. Ezt megerősítem, de egyben azt is, hogy dolgoznak a "háttérben", hogy ez változzon.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#96003) trec12 válasza Sword (#96002) üzenetére


trec12
addikt

Na ez jó hír!

(#96004) EA's hit válasza r3dsnake (#95998) üzenetére


EA's hit
őstag

Mivel ez nem publikus infó, nem is fogsz róla találni semmit. Ez egyedi ajánlat, amit vagy kapsz a számodra, vagy nem, nem arról van szó, hogy egységesen minden hello datás 30% kedvezménnyel tud váltani. Nekem pl. egy régi XS-es csomagom van, amit szintén kivezetnek, 35% kedvezményt kapnék az új XS-re, de másnál hallottam már 40%-ot is. Hívd fel a 1220-at/menj be üzletbe, és megmondják, hogy tudsz váltani. Lehet hogy 30%, lehet hogy 40, és ugyanígy lehet hogy semmi.

(#96005) Landsmann


Landsmann
addikt

Elszállt az írásom. Na, akkor még egyszer. Érdekes dolgokat vélek felfedezni a Cellmapper térképen. Több olyan helyen jelent meg 5G, ahol eddig nem volt. Múlt heti arra járásomkor még nem volt. A hétfői és a tegnapi bejárásom most került fel és ott több településen is megjelent az 5G. Ellenőrzésképpen aki az alábbi településeken jár, vagy ott lakik, kukkantson már rá, hogy valóban helyes-e az infó. Doboz, Vésztő, Zsáka/Furta, Berettyóújfalu, Derecske. Gyulán a kórház környéke, ahol múlt héten még nem volt semmi. Közös ezekben a településekben, hogy pár hónapja volt modernizálás. Ha valóban ott az 5G, akkor az robbanásszerű elterjedésre adhat okot, ugyanis Doboz viszonylag kicsi, nem főút mellett fekvő település, turisztikailag sem túlságosan ismert. Zsáka és Furta sem nagyobb, szinte egybeépült két település, viszont a 47-es főút Furta mellett, részben Zsákán keresztül halad. Berettyóújfalu meg ugyebár elég nagy ahhoz, hogy lehessen. Vésztőn is ott az 5G a térkép szerint, vezetés közben nem tudom/akarom a telefont nyomkodni. Szomszéd város, ami járási székhely és lakosság szempontjából is nagyobb, ott nincs, mint ahogy nálunk sincs még, de modernizálás sem volt.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#96006) bociusz válasza Landsmann (#96005) üzenetére


bociusz
aktív tag

Nekem gyanús, hogy valójában csak beragadt a Cellmapper és tévesen jelzi az 5G lefedettséget. A múltkori, M1-M0-M4 útvonalon húzott vonalon végig egységes jelerő is erősen erre utal, se saját helyszíni mérés, se a hivatalos lefedettségi térkép nem mutat arra kiépítettséget.

(#96007) 4Grider válasza bociusz (#96006) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nperf-nél is néha előfordul.

(#96008) eLevente válasza Landsmann (#96005) üzenetére


eLevente
csendes tag

Kistarcsan a modernizacio ota pl neha 1-1 napon van 5G, de altalaban nincs...

(#96009) Landsmann válasza bociusz (#96006) üzenetére


Landsmann
addikt

Én is gondoltam rá, de nem folyamatos. Ha megnézed a térképet, Gyuláról kihaladva nincs 5G, 4G van. A térképen nincs semi.Aztáén ahogy közeledtem Doboz felé, akkor újra megjelent, a települést jócskán elhagyva ismét megszűnt, majd ugyanez a helyzet Vésztő esetén is. Ha visszaváltott 4G-re, akkor 5G újra csak akkor lehetne, ha tényleg van. A térképen látványosan látszik, hogy a lefedett nyomvonal az a települések közepére esik. Magyarán, látszik, hogy az adott településről nyomják az 5G-t.
A 47-esen Zsáka felől délre Darvas irányába elenyészek a nyomvonal, majd Darvas előtt újra megjelenik. Innen jobbra haladtam és ez után már csak a Berettyó hídján, ami magasabb pont mint a közút, két pont újra megjelenik, de csak a hídon. Előtte, utána semmi.
Van még egy érdekes pont. Füzesgyarmatnál az alsó vasúti átjáró előtt ismét egyetlen pont. Az átjáró is egy nagyon picivel magasabban van mint a közút. Kb 1 méter. Beragadt adat nem lehet, hiszen előtte már több mint 10 km óta csak 4G volt.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#96010) bul07 válasza Landsmann (#96005) üzenetére


bul07
nagyúr

Berettyóújfalu és környékén nagyon kevés a (Pannon,Telenor) Yettel telefonszámok
De tényleg az emberek 80-90% nem e szolgáltatótól van száma

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#96011) r3dsnake válasza EA's hit (#96004) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi! Vajon hol/hogy van nagyobb esély a kedvezményre? Személyesen vagy telefonon? Van valami konkrét dolog, amit érdemes mondani ilyenkor?

(#96012) EA's hit válasza r3dsnake (#96011) üzenetére


EA's hit
őstag

Valószínűleg ugyanazt a kedvezményt tudják adni mindkét helyen, ha tudnak. Bőven elég annyit mondani hogy van ez a tarifád, tudod hogy meg fog szűnni, mire tudnál váltani róla?

(#96013) tomp válasza r3dsnake (#96011) üzenetére


tomp
félisten

Megszűnik a Hello Data és érdeklődnél milyen tarifára kerülnél át és mennyiért.
Engem miután azonosítottak máris mondta, hogy Prime+ és van rá örök 30% ha aláírok 11hónapot.
Az egész 4perc volt és 3 aláírás.(30%, 11hónap hűség, tarifaváltás)
Érdekes amúgy, hogy online váltásnál nem mutatta nekem a 30%-ot azaz kötelező velük kommunikálni.

(#96014) qltsar válasza tomp (#96013) üzenetére


qltsar
addikt

Ugyanebben a cipőben vagyok én is, de nekem a kisebb Hello Data van, így valószínűleg elmegyek Telenortól, netfone "csoda" 100GB Net mellé 100 Percet ad 5.000-ért, keret után 19Ft percdíjért, ennek megfelelőt nem találtam máshol.

A számhordozásos folyamatot meg lehet oldani nem személyesen? Sajnos nem találtam erre vonatkozó információkat a Yettel oldalán.

Köszönöm :R !

VAk voltam.

[ Szerkesztve ]

(#96015) Hosssszu válasza tomp (#96013) üzenetére


Hosssszu
őstag

Köszi!
Ezt teljesen jól leírtad! :R
Azt tudja esetleg valaki hogy meddig kell ezt meglépni? Májusig, vagy előfordulhat hogy mondjuk már jövőhéten átraknak egy másik előfizuba a hello data start helyett?

(#96016) tomp válasza Hosssszu (#96015) üzenetére


tomp
félisten

Májusnál hamarább NEM csinálnak semmit.
A tarifacsomagváltásra számlázási ciklushoz igazítva, a 2023. május 1-jét követő első számlazárással kerül sor, ennek megfelelően legkésőbb 2023. június 2-ig minden érintett ügyfelünknél megtörténik a tarifacsomagváltás.

(#96017) qltsar válasza tomp (#96013) üzenetére


qltsar
addikt

Felhívtam én is őket, ugyanezt ajánlották, gondolom minden Hello Data előfizetőnek ezt fogják.

(#96018) Hosssszu válasza tomp (#96016) üzenetére


Hosssszu
őstag

Ohh, köszönöm szépen! :R
Akkor még van időm bőven. :))

(#96019) r3dsnake válasza tomp (#96013) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Köszi! A legkisebb hellodata-ra is érvényes lehet ez a kedvezmény vajon?

(#96020) 4Grider válasza r3dsnake (#96019) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért válogatnának közöttük?

(#96021) tomp válasza r3dsnake (#96019) üzenetére


tomp
félisten

Minden HD tarifára.
Én is HD Starton voltam.

(#96022) EA's hit válasza tomp (#96016) üzenetére


EA's hit
őstag

Valóban, viszont érdemes minél előbb intézni, mert semmi nem garantálja, hogy pár hét múlva is megkapja majd az ember a 30% (vagy épp bármennyi) kedvezményt.

(#96023) zseko válasza r3dsnake (#96019) üzenetére


zseko
veterán

Igen, most voltam bent, nekem is a legkisebb volt és megkaptam rá.

HR24.hu

(#96024) tomp válasza EA's hit (#96022) üzenetére


tomp
félisten

Szerintem ha a májusi utolsó számlazárás előtt érdeklődik az ember náluk akkor megadják. Ez a szolgáltató érdeke is.
De tény jobb minél hamarabb megcsinálni.

(#96025) EA's hit válasza tomp (#96024) üzenetére


EA's hit
őstag

A szolgáltató érdeke 30% kedvezményt adni? Hááát... :)

(#96026) tomp válasza EA's hit (#96025) üzenetére


tomp
félisten

Adunk 30%-ot és fixen legalább 1 évig még fizeti a havidíjat vagy nem adunk és jövőhéten lelép. Na? :))

(#96027) zseko válasza EA's hit (#96025) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem arra gondolt, azért hogy ottmaradjon az ügyfél, és még így is többet fog majd fizetni mint ha maradna a HD csomag. ~6800 vs. 8400, vagy nálam 9400, mivel vettem új telefont is, és így már ezzel is jól járt. Ahogy én is, mert egyébként is vettem volna, így meg itt lett a legolcsóbb a telefon gyári garanciával, nem 'sufni' boltival.
Ha nem kaptam volna meg a 30%-ot én is léptem volna a Telekomhoz és ott vettem volna meg a telefont is, a vezetékes net + telefon amúgy is ott van.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#96028) EA's hit válasza tomp (#96026) üzenetére


EA's hit
őstag

De nyilván nem fog mindenki elmenni, akit átváltanak, sőt, a nagyobb része biztosan nem. Ennyi erővel ha ezen az elven haladna a Yeti, nem vezetnék ki a régi, népszerű tarifákat :)

(#96029) 4Grider válasza EA's hit (#96028) üzenetére


4Grider
nagyúr

Viszont akik elmennek, azokat jó darabig elveszíti a szolgáltató. Itt sem hülyék dolgoznak, tudják jól, hogy miért van szükség az ügyfélmegtartásra. Az automatikus tarifaváltás viszont garantáltan sok elégedetlen ügyfelet jelent, úgyhogy ha marad az utolsó pillanatig sok ezer előfizető a régi csomagjában, akkor az ügyfélszolgálat egy részét rájuk kell uszítani. Jó/csábító ajánlat nélkül meg ez nehéz lesz, szóval ezért nem értjük amit írtál...

(#96030) EA's hit válasza 4Grider (#96029) üzenetére


EA's hit
őstag

De a kettő nem zárja ki magát. Nyilván meg akar tartani a cég minél több ügyfelet, de ez még nem jelenti azt, hogy bármikor dobálni fogja a 30-40% kedvezményeket az érintett ügyfeleknek. Most van, de ki tudja meddig, szóval aki élne vele, érdemes minél előbb kihasználnia. Nem értem, ezen mit lehet nem érteni...

(#96031) qltsar válasza EA's hit (#96030) üzenetére


qltsar
addikt

Nálam az ügyfélszolgálat egy pillanatig nem erősködött, hogy maradjak, egyáltalán nem érződött, hogy meg akarnának tartani, pontosabban semmilyen formában nem kaptam reakciót, hogy szolgáltatót fogok váltani HD megszűnés után. Aztán lehet, hogy pont kifogtam egy "lelkes" ügyfélszolgálatost.

[ Szerkesztve ]

(#96032) aprokaroka87 válasza qltsar (#96031) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Erősködni szerintem ilyen esetben nem nagyon illik eleve.

(#96033) zseko válasza qltsar (#96031) üzenetére


zseko
veterán

Nálam onnantól lett nagyon lelkes, mikor mondtam hogy készüléket is vennék :DDD Bár lehet anélkül is megkaptam volna a 30% kedvezményt, így meg még a tartozékokra is - fólia, tok, töltő - adott 20%-ot :DDD

HR24.hu

(#96034) aprokaroka87 válasza zseko (#96033) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De nem azzal kezdtél hogy figyu én léptem, szevasztok?
Inkább megvártad mit ajánlanak?

(#96035) tomp válasza aprokaroka87 (#96034) üzenetére


tomp
félisten

Nem kell mondanod a 30%-hoz, hogy lépsz.
Szeretnéd tudni mire raknak át és mennyiért. Ennyi.

(#96036) p2pp válasza zseko (#96027) üzenetére


p2pp
őstag

Sztem amiről itt szó van a 30% nem mindenki kapja meg. Nálam semmi meggyőzés nem volt. Pedig így nagyon sok ember el fog tünni.
Eszem ágában sincs többet fizetni!
Sőt a fele annyiért, majd a dupláját!
Várom a Flottás és bármilyen ajánlatokat a HD Starthoz hasonló csomagokra. Nem kell korl. adat. 50-100GB simán elég. Nem sokat beszélek amúgysem.
De itt többen mondták, h mindenképpen el kellene

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

(#96037) zseko válasza aprokaroka87 (#96034) üzenetére


zseko
veterán

Szándékosan nem mondtam előre semmit, hogy megtudjam felajánlják-e. Csak annyit amit tomp is említ, hogy megszűnik és mit tudnak ajánlani. Csak a legvégén említettem meg, hogy ha nem ajánlották volna akkor felmondom és átmegyek a Telekomhoz.

HR24.hu

(#96038) zseko válasza p2pp (#96036) üzenetére


zseko
veterán

Sőt a fele annyiért, majd a dupláját!

Ezt nem értem. Korlátlan adatnak hogy van fele :F :DDD

Hello Data > korlátlan net + 50 perc = ~6100,
az új Prime+ > korlátlan net + 250 perc = ~8400 (a kapott 30% kedvezménnyel).

A Yettel S Net+ pedig, ami 50GB net + 50 perc, eleve 8400 kedvezmény nélkül.

HR24.hu

(#96039) aprokaroka87 válasza zseko (#96037) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Értem.

(#96040) aprokaroka87 válasza zseko (#96038) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Na oké, de mivel ez egybe csomag, így igazából nem tudod hogy melyik része mennyi :)
Nyilván ha nem használod ki a 250 percet akkor már más a szitu.
Akkor elvileg 200 perccel kapsz többet, több pénzért.

(#96041) snooze


snooze
veterán

azért jo lenne,ha ez a yeti cég még a megadott időpontig biztositsa a szolgáltatást,ha már ki van fizetve,az app alig akar indulni,a cc meg egyáltalán nem megy,más jol megy a cc-n..🤔🤔

GO Gunners!!!

(#96042) tomp válasza aprokaroka87 (#96040) üzenetére


tomp
félisten

Azt se felejtsük el, hogy mennyi EU adat van a Prime+ tarifába. 50GB szemben a HD tizen valamennyivel. Ez sem elhanyagolható különbség.

(#96043) lm83


lm83
őstag

Nem tudom hányan néztétek, de fiókba belépve is van ajánlat a mostani előfizetéshez mérten.
Nekem most ír egy:
Yettel XS+ tarifacsomag
20% kedvezmény
5 990 Ft/hó készülékkel és 24 hónap hűséggel.
Jelenleg Smarttarifa Extra 1 van 3000 Forintért.
Másik előfizu:
Yettel S Talk+ tarifacsomag
25% kedvezmény
9 490 Ft/hó készülékkel és 24 hónap hűséggel.
Itt Yettel Blue S csomag van 5000 Forintért.
Ahogy látszik a 8ezer helyett már 12 lenne így a kettő :((
Nagyon megéri, csak nem nekem...
Persze ezek most készülékkel vannak így drágábbak, az nem is lenne szükséges.
Így meg, hogy ránéztem egy két telefonra, mint samu a33, a53, hát a listaáruk több tízezerrel több, mint a samu oldalon...

(#96044) Viktor0610 válasza snooze (#96041) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pontosabban?
Milyen szolgáltatásról van szó?

Ja, régi Yettel TV, a cc pedig nem az ügyfélszolgálat (szakmai ártalom). :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#96045) Viktor0610 válasza lm83 (#96043) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a készülék listaárát fizeted a csomag mellé.
Vagy az adott tarifa mellett is drágább, mint a Samsungnál?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#96046) tomp válasza zseko (#96033) üzenetére


tomp
félisten

Tőlem az elmúlt 1,5hétben 2x is megkérdezték, hogy telefont nem szeretnék e venni.
Ügyintéző hölgynek mondom, hogy hát tokot szeretnék de úgysincs a Yettelnél. Azért ránézne. Oké. OnePlus 11. Öööö hááát izéé ööö hááát tényleg nincs. :DDD
Másik pont tarifa váltásnál: nem akarok telefont? Már nem, múlthónapban vettem. Milyen telefont? OnePlus 11. Na akkor egy ideig nem kell új telefon. Nem. :DD

(#96047) lm83 válasza Viktor0610 (#96045) üzenetére


lm83
őstag

Úgy persze hogy nem, de itt az elv a lényeg, hogy azért eddig a listaár ott volt kb mint a forgalmazó.
És akkor még nem is az emagot írtam.
Semmivel nem kedvezőbb itt megvenni előfizetéssel, hogy készülék mellé még magasabb a havidíj is...
Inkább adjanak készülék nélkül is kedvezményes havidíjat, ha már kikényszerítik az embert a mostani csomagjából.

(#96048) Viktor0610 válasza lm83 (#96047) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Csak a tarifára is vállalhasz hűséget. :K

Samsung Galaxy A54

(#96049) zseko válasza aprokaroka87 (#96040) üzenetére


zseko
veterán

Ebben így tulajdonképpen igazad van :)
Én kb. havi 10-15 percet ha beszélek. Persze részben azért is, mert 50 perc volt eddig, így inkább nem telefonáltam, vagy itthonról a vezetékesről, ami mindenhová ingyenes. Most hogy 250 perc lesz, majd bátrabban fogom használni - talán elérem majd a 40 percet is :D

HR24.hu

(#96050) p2pp válasza zseko (#96038) üzenetére


p2pp
őstag

Kevesebbet kapnánk több pénzért.
Most a Magenta 1-ben 50 GB + 80 perc = 7100Ft.
Egyenlőre itt tartunk. De ez még nincs lefutva.
Van még időnk választani.
Sokkal többet semmikép sem szeretnék fizetni.

Iphone 14 Pro 17.4.1 Huawei Watch GT3 Giga B450 Amd 5600G 2x8 3000 Vengeance 3x1T M.2 Nvme

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.