Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48301) 4Grider válasza Imilenni (#48298) üzenetére


4Grider
nagyúr

Régi klikket már senkinek sem tudnak bekapcsolni, az új klikk pedig leállítós.
Akkor is ha önhibádon kívül kapcsolták le az előző klikket...

[ Szerkesztve ]

(#48302) Gedeon31 válasza 4Grider (#48301) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ahhoz képest a páromnak visszakapcsolták miután panaszt tettem ,mert megváltozott a személyije és erre hivatkozva törölték az adategyeztetés után.

(#48303) Doggy dog válasza Doggy dog (#48281) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Senki?
Egyszeri adatjegy lenne,nem havonta megújulós.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#48304) Speccy válasza azbest (#48288) üzenetére


Speccy
senior tag

Ja.. aztán vagy válaszolnak, vagy nem.. nekem nem válaszoltak.

There is hope!

(#48305) Imilenni válasza Gedeon31 (#48302) üzenetére


Imilenni
addikt

Személyesen tettél panaszt az egyik irodában? S a régi Klikket kapta vissza?

Press "F" to pay respects.

(#48306) tusik válasza Imilenni (#48298) üzenetére


tusik
tag

[link] [link]
És újra lett aktiválva minden plusz költség nélkül.

(#48307) azbest válasza Speccy (#48304) üzenetére


azbest
félisten

Engem fel is hívtak és utána mailben is megkaptam leírva, hogy rakták rendbe a kavarodást.
Kérdezni tudni kell ;]

[ Szerkesztve ]

(#48308) Imilenni válasza tusik (#48306) üzenetére


Imilenni
addikt

Én sajnos később kaptam egy sms-t hogy aktiválták újra, mint mindíg ugyebár hogy 150MB internet van. Csak hogy most nem lassítás történt letelte után. Hanem egyszerűen nincs net-em :/
De otthon felhívom majd a 1220-at.

Press "F" to pay respects.

(#48309) tusik válasza Imilenni (#48308) üzenetére


tusik
tag

Én ahogy megkaptam az sms-t a klikk törléséről, már hivtam is a 1220-at. :K
2 nap múlva újra működött.

[ Szerkesztve ]

(#48310) Gedeon31 válasza Imilenni (#48305) üzenetére


Gedeon31
addikt

Személyesen nem mentem volna sokra. 1220-on tettem panaszt és két nap múlva vissza is kapcsolták.

(#48311) unravel


unravel
őstag

1 GB mobilnet jár a kártyás csomagomhoz.
Most mégis 3,64 GB érhető el.
Hogyan? Feltöltésem miatt?

¯\_(ツ)_/¯

(#48312) Viktor0610 válasza unravel (#48311) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyiben a MyTelenor appon keresztül nézed, a részletek alatt láthatod, hogy milyen "plusz" adatforgalmaid vannak, amiket roaming során használhatsz. :)

Samsung Galaxy A54

(#48313) Bferibörs


Bferibörs
addikt

A MyTelenor miért írja azt a 100 MB adatjegyre, hogy megújuló adatjegy, amikor az 1x-i adatjegynek van feltüntetve? Le kell mondanom ha a következő hónap/ ciklusban nem kérem? Lemondási lehetőséget egyébként nem találtam az appban.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48314) Viktor0610 válasza Bferibörs (#48313) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Két féle adatjegy van a Telenornál. A megújulók Plusz előtaggal rendelhetőek, az egyszeriek az e nélküliek.
Lemondani a webes MyTelenor fiókban, telefonon vagy személyesen tudod.

Samsung Galaxy A54

(#48315) Bferibörs válasza Viktor0610 (#48314) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48316) IamTheDog


IamTheDog
tag

Esetem a Telenorral

Nagyjából induláskor előfizettem erre az új Hello Data csomagra, gondoltam milyen jó lesz, ha a dualsimes telefonomban a beszéd, sms a korlátlan telekomos kártyáról megy, a net meg a korlátlan telenorosról. Klassz is volt, mígnem a Telekom közölte, hogy a nyárra korlátlan adatot ad nekem, így gondoltam akkor le is mondom a Telenort, úgysincs rá hűség. Előleget is fizettem be, minden príma, lemondom még a számlazárás előtt.

Be is mentem az Aleeban található Telenorhoz, ahol közölték, hogy ők nem tudnak semmit tenni ezzel, hívjam a 1220-at, ahol lemondhatom az előfizetésemet. Hívtam is a számot, nagy nehezen eljutottam egy ügyintézőhöz, aki közölte, hogy két lehetőségem van: vagy elkapcsol az ezzel foglalkozó osztályhoz, ahol 8-30 napon belül megszüntetik a számomat, vagy bemegyek egy üzletükbe, ahol azonnal átválthatom kártyássá a számot. Gondoltam jó lesz az utóbbi, mivel ezzel a 8-30 nappal nem férek be a számlazárás elé.

Bementem az Astoriánál található Telenorba, ahol az ügyintéző közölte, hogy simán visszamenőlegesen is megszüntethetem a számot, mivel a rendszer látja, hogy a számlazárás előtt kérvényeztem az üzletben. Rendben, mondom, akkor jó lesz, nem váltom át kártyásra, az ügyintéző pedig mondta, hogy majd hívnak,
és ott mondjam, hogy mikor voltam bent az üzletben. (Egyébként egyszer már szüntettem meg számot a Telenornál, akkor bementem, mondtam ezt szeretném, és azonnal megszüntették. Bár itt valószínűleg közrejátszott, hogy elhunyt édesapám számáról volt szó.)

Ma pedig hívtak, és én elmondtam, hogy ezt beszéltem az ügyintézővel, a telefonban pedig közölték, hogy ők nem tudják az időt visszaforgatni, csak annyit tudnak tenni, hogy nem kell a nyolc napot megvárnom, hanem a mai nappal megszüntetik az előfizetésemet. Magyarán, ha az első hívásomkor azt kérem, hogy kapcsoljanak a felmondási osztályhoz, vagy mihez, akkor simán, számlazárás előtt megszüntethettem volna a számom, de mivel ott belengették a nyolc napot, illetve, hogy a feltöltőkártyával azonnal megszűnik, így ezt nem tudhattam meg.

Most végül nem szüntettem meg a számom, jelenleg már úgyis a következő számlázási ciklusban vagyok, szóval minek rohanjak vele (bár a simkártyát nem használom a bolti felmondási kérelem óta). A telefonos ügyintéző még közölte, hogy mindegy mit mondott a bolti ügyintéző, az nem úgy van, és arról amúgy sem készült hangfelvétel, szóval bizonyítani sem tudom.

Szóval ez a sztorim, örülök, hogy elmondhattam.

[ Szerkesztve ]

(#48317) k-adi


k-adi
nagyúr

Hali.

Előzőhéten bementem az allee-s telenor üzletbe.. kértem függetlenítést.. kifizettem 7000 valammenyit, számlát is kaptam, stb. Az ügyintéző srác elküldte az emailt, kérte a kódot. Azt mondta 3 nap és hív. Letelt a 3 nap, semmi jelzés.
Várjak még vagy menjek be üzletbe ? Ez tényleg ilyen sok időbe telik? (egy nyamvadt email egy kóddal??) :U

[ Szerkesztve ]

(#48318) rgeorge válasza k-adi (#48317) üzenetére


rgeorge
addikt

Kérdezz rá személyesen vagy telefonon (ha lehet). Engem sem értesítettek.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#48319) k-adi válasza rgeorge (#48318) üzenetére


k-adi
nagyúr

Csak akkor tudnám minek kérte el az értesítési telefonszámom az ügyintézés végén....? :U 2017 van, a kutya rúgja meg..

(#48320) Viktor0610 válasza k-adi (#48317) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sajnos, van olyan gyártó, aki akár heteket is képes ülni a kódon.

A beküldött kódlekérésre nem kap választ a ügyintéző sem. Amennyiben később rápróbál, és a kód már felkerült a rendszerbe, akkor szerez csak erről tudomást.

Felhívhatod a boltot, bár a növekvő eht-s rohamban nem lennék meglepve, ha nem tudnák felvenni a telefont.

Szerintem egyszerűbb, ha bemégy, és mielőtt beállsz a sorba, megkérded, megérkezett-e már a kód, mert különben nem várnád végig, míg sorra kerülsz.

Samsung Galaxy A54

(#48321) k-adi válasza Viktor0610 (#48320) üzenetére


k-adi
nagyúr

Amikor fizettem, utána előttem küldte el az emailt az ügyintéző, én azt hittem, hogy ő is kap választ, nem csak a rendszerbe töltődik fel egy ilyen szuper-kód. Még mondta is, hogy figyelni fogja a számom...csak akkor tudnám hogyan ha nem kap róla értesítést? :D Azt kétlem, hogy mindennap végén manuálisan ránézne a rendszerre...

(#48322) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

ha egy hónapja áthordoztam a feltöltőkártyás telefonszámomat egy másik szolgáltatótól a telenorhoz, akkor idén nem kell megcsinálnom az adategyeztetést, jól gondolom?

(#48323) #08205312 válasza Stanley-B. (#48322) üzenetére


#08205312
törölt tag

Jól.

(#48324) Novver


Novver
senior tag

Szervusztok!

Van egy meglévő My Tariff S csomagom (szánalmas 500megányi adatmennyiséggel ami nem vészes, mert legtöbbet wifi közelben vagyok de sokkal kényelmesebb lenne a korlátlan adatmennyiség), és tavaly vettem egy S7-et.

Rettentően szimptatikus a Hello Data Start, amennyiben valóban csak annyi "buktatója" van hogy havonta egyszer legalább egy hívást kell kezdeményeznem. Más eszközben nem használnám, csak a telefonban, így gondolom baj sem lehet.

Jövő márciusig van hűség.

Kérdéseim:
1. Mennyibe kerülne nekem a csomag? Ha minden igaz 7 490 Ft mert meglévő készülékem mellé venném.
2. Márciusban akkor lejárna a hűség, nyugodtan megváltoztathatnám akkor a Hello Data csomagot is másra?
3. Márciusban a hűség lejártával csökkenne a havidíj 5990 Ft-ra?

Egyéb észrevételeket és tudnivalókat amiket kihagytam is szívesen fogadok.

Előre is köszönöm a felhomályosítást :R

Fellőttem a Batsignal-t @Viktor0610 :R

Life is a game... The game is my life!

(#48326) Viktor0610 válasza #20749568 (#48325) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mire volnál kíváncsi?
A 4G elérhetőségét netelőfizetés nélkül is tesztelheted, láthatod, a Hello Data hűség nélkül kipróbálható, a Hipernet Home csomagokra 30 napos visszavételi lehetőség van.

A lefedettségi térkép azért annyira pontos, ha a beltéri lefedettséget választod ki, akkor nagyjából megfelelő infót ad.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48327) Viktor0610 válasza Novver (#48324) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1. Igen.
2. Igen, akár a hűség lejárta előtt is. A Telenor Light kivételével minden csomagra válthatsz.
3. Igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#48329) szemesi69 válasza #20749568 (#48328) üzenetére


szemesi69
addikt

Az nem kis távolság gyalog :) Elég jó a 4G lefedetség, mindhárom szolgáltatótól van kártyám :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi redmi note 12 pro

(#48331) szemesi69 válasza #20749568 (#48330) üzenetére


szemesi69
addikt

Jó sétálókád van :) Neki nem indulnák gyalog, régen volt rá példa :) A tesco+ kilométer a vasútállomáshoz képest :)

Xiaomi redmi note 12 pro

(#48332) chungee


chungee
addikt

Estét!

Klikk 1gb-ot hogyan tudom lemondani:F :B Mytelenor online-os módszer kizárva

[ Szerkesztve ]

(#48333) _Karesz_


_Karesz_
tag

Azt nem tudja esetleg valaki, hogy Hipernet Home L csomaggal használt MyTV csatornalista most hogyan is alakul? Mert ugye 1000 forinttal drágul elvileg az előfizetői díj, arra pedig már nem elég a kedvezmény keret. A rendszer szerint nekem viszont még mindig a Családi csomag van beállítva, ami pedig már megszűnik és pont a két új lista között van.

Szerk: közben megtaláltam a választ: "akinek korábban meg lett rendelve valamelyik most lezárt MyTV csomag, az továbbra is használhatja a szolgáltatást, új megrendelés esetén azonban a jelenlegieket tudjuk nyújtani"

[ Szerkesztve ]

(#48335) Viktor0610 válasza chungee (#48332) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fentebb a válasz egy másik netcsomag kapcsán. :P

MyTelenor online oldalán (ez most ugye kizárva), telefonon, személyesen. :)

Samsung Galaxy A54

(#48336) whiskeys


whiskeys
őstag

USB-n keresztül osztható a hello Data netje gépen. Nem tud valaki valami olyat hogy ne telóban legyen a kártya, hanem más eszközzel osztanám meg esetleg?

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#48337) castiels


castiels
addikt

Van egy Hipernet L hbo go+ alapcsomag 1500 ft + 100gb ejjeli net 900 ft.

3500 ft a hozza kapott keret.

Válthatok a mytv plusra + hbo go 2990 ért ha lemondom fordulokor a 100 gb netet + a meglevo hbo go + alapcsomagot es akkor nem kell ráfizetnem a plusra. Meholdhato ez? Mikor váltsak 23 vagy 24 dikén?

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#48338) Dave1984 válasza Novver (#48324) üzenetére


Dave1984
őstag

Szia 7490 én is váltani akartam, de ennyiért nem. Husegido végéig ennyi utána 6000ft. Nekem ezt mondta a 1220

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#48339) _Karesz_ válasza castiels (#48337) üzenetére


_Karesz_
tag

Ezt nem teljesen értem, a legolcsóbb MyTV plus + HBO GO 4980 forint (2 év hűséggel). Hol látsz 2990-ért? Vagy lehet, hogy én értek valamit félre.

(#48340) castiels


castiels
addikt

Azt a valaszt kaptam a telenortol hogy a felhasználható 3500 ft keret terhére nem lehet az új csomagokat választani... Illetve a régit átváltani.

Ti hogy tudjátok?

Pár hónapja kötött Hipernet L csomag hbo go+ alapcsomagot (3500 ft-os kapott kreditből levont) nem lehet atváltani az uj csomag valamelyikére a 3500 ft-os keret terhére?

Tehat, hogy az új választott tv csomag is is a felhasználható 3500 ft-os keretből vonódjon le?

Remélem érthető.. :)

[ Szerkesztve ]

(#48341) Somatom válasza whiskeys (#48336) üzenetére


Somatom
veterán

Tedd bele egy stick -be, mifibe, vagy router -be!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48342) z67 válasza castiels (#48340) üzenetére


z67
őstag

Mai ismereteim szerint nem lehet felhasználni. De a felettes hatósághoz fogok fordulni, ha nem tesznek vissza a régi csomagba ez esetben. Van egy csomó képernyőmentésem, napokig össze-vissza infók voltak fent a weblapon.

(#48343) castiels válasza z67 (#48342) üzenetére


castiels
addikt

Átváltottál? Úgy hogy azt hitted felhasználglható?

Egyébként akik most kotnek hipernet előfizit azok felhasználhatják? Beletartozik a 3500 ft ba az uj tv csomagok?

[ Szerkesztve ]

(#48344) z67 válasza castiels (#48343) üzenetére


z67
őstag

Igen. De leírtam lejjebb már. Nemhogy átváltottam, hanem lemondtam, mert a retkes weblapon a lemondást elfogadta, de a rendelést nem. Mert ez lett volna az útja. Így mindjárt két csomagot számláznak. De elértem hogy az újat majd jóváírják. Aztán amikor kijön az első fizetős számla, akkor az asztalra csapok.

Most úgy látom, hogy a 3500-öt el sem lehet költeni, ha nem akkora barom az ember, hogy a 100 gigára rendel egy 2 gigás deezert.

[ Szerkesztve ]

(#48345) Viktor0610 válasza z67 (#48344) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem a 2 giga + Deezert tudod megrendelni a Home csomagok mellé, hanem a "sima" Deezert, 1390 forintért. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48346) castiels válasza z67 (#48344) üzenetére


castiels
addikt

Akkor most + ba fogod azt fizetni amire átvaltottál tv csomagra. Mert eddig az ingyenes 3500 ft os keretből ment a régi tv csomag.

Igen ez igy sajnos gaz..

[ Szerkesztve ]

(#48348) castiels


castiels
addikt

Nagy kár hogy nem engedi a telenor az uj tv csomagra az atállást az ingyenes 3500 ft-os keretből..

(#48349) z67 válasza Viktor0610 (#48345) üzenetére


z67
őstag

OK, akkor mégis mire lehet elszórni ezt a szaros 3500 Ft-ot?

(#48350) castiels válasza z67 (#48349) üzenetére


castiels
addikt

100gb ejjeli 900ft.

Tv csomagra akkor gondolom már nem , esetleg deezer.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.