Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48551) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, telenornál flottában vagyok, 400mb-s netes csomaggal, utána lassítás van.
Alap whatsapp és kép küldözgetésre van csak használva.

Hétvégén megyek 4 napra Spanyolországba.

A jelenlegi roaming eltörlés mellett gyakorlatilag azt jelenti, hogy a mobilnetem rendesen menni fog plusz költség és egyéb beállítások nélkül?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#48552) 4Grider válasza Zirowe (#48551) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nekem működött, mert nincs a flottánkban az előfizetéseken roaming-tiltás. Viszont hogy nálatok van-e, azt csak ti tudhatjátok...
A lassítás rész viszont semmiképpen sem működik, ezt a Telenor a hónap elején minden flottának postai levélben megírta.

(#48553) castiels válasza Viktor0610 (#48550) üzenetére


castiels
addikt

Amikor kész az új ÁFSZ? Ami kimondja nem lehet felhasználni a tv csomagokat a keretre?

Nem lenne egyszerűbb engedni a hiperneteseknek az uj tv csomagokra való átváltást a kedvezmény keret terhére amit az előfizuhoz kaptak?

Komolyan nem értem mi értelme..

Most átváltok a régi csomagról az uj tv csomagra a 3500 ft os keretből, mert az ÁFSZ szerint megtehetem majd ha jön az új ÁFSZ akkor visszaállitjáka régi tv csomagra mert a 3500 as keretet nem használhatom az uj tv csomagokra...

[ Szerkesztve ]

(#48554) _Karesz_


_Karesz_
tag

Hetek óta nem tudom megnézni a felhasznált adatkeretemet. Másnak is ilyen?

(#48555) erzol válasza _Karesz_ (#48554) üzenetére


erzol
őstag

Nem történik semmi, ha a "megnézem mennyi mobilnetem van még" szövegre kattintasz?

[ Szerkesztve ]

(#48556) _Karesz_ válasza erzol (#48555) üzenetére


_Karesz_
tag

Eltaláltad. Hetek óta ez van. Régen a szöveg helyén írta a felhasznált adatot, ha rákattintottam, akkor váltott a maradék keretre. Most hetek óta sokkal lassabban tölt és bárhova kattintok, semmi sem történik.

(#48557) erzol válasza _Karesz_ (#48556) üzenetére


erzol
őstag

Most próbáltam, de vagy háromszor újratöltöttem az oldalt mire megjelent.

(#48558) Hosssszu válasza erzol (#48557) üzenetére


Hosssszu
őstag

Csatlakozom, nálam szánalmasan lassú. Sőt az egész my telenor borzasztó lassú, legalább 30-40 másodpercet kell várni, amíg kitalálja hogy pl. van-e számlám. Tehát nálam nem csak a mobilnet kerettel vannak ilyen jellegű gondok. (ezt a böngészős verzióra értem)

(#48559) Viktor0610 válasza erzol (#48557) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A MyTelenor app nem volna egyszerűbb a forgalom követésére?

A lassúság 99%, hogy az adategyeztetés miatt van. Az öszzes rendszerünk eléggé köhög emiatt... :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48560) azbest válasza _Karesz_ (#48554) üzenetére


azbest
félisten

nekem egész simán szokott menni. De ha éjjel nézed, akkor több oldal sem elérhető, mert valószínűleg akkor futnak szinkronizációk a különböző rendszereik közt

(#48561) erzol válasza Viktor0610 (#48559) üzenetére


erzol
őstag

A mobil előfizetésem ott nézem mindig.
A homenet kártya routerben van és a bejelentkezéshez szükséges sms kódot nem igazán tudom megnézni, így nekem egyszerűbb online ellenőrizni az adatkeretem.

(#48562) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Sziasztok!

Februárban kötött (hosszabbított) Blue S előfizetés felmondása esetén milyen költségekkel kell számolni? Nem igazán használom ki és inkább átmennék kártyásba... :U

Készüléket nem vettem hozzá.

B.Cs.

(#48563) MK VII válasza bollokcs80 (#48562) üzenetére


MK VII
veterán

Szia..
A szerződésedet vedd elő és abban minden le van írva...

(#48564) bollokcs80 válasza MK VII (#48563) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Átolvastam, de nem lettem okosabb....

B.Cs.

(#48565) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!

Nektek van mobilnetetek? Ma reggel óta a P9-emen semmit se tudok elérni, csak a telenor honlapját. Egyébként van még az adatkeretemből ls a telefonom is azt mutatja, hogy van hálózati kapcsolat :/

Vamos a la playa.

(#48566) MK VII válasza bollokcs80 (#48564) üzenetére


MK VII
veterán

Akkor legegyszerűbb, ha felhívod az ügyfél szolgálatot és ők talán meg tudják pontosan mondani neked.. De elvileg a szerződésbe bele szokták írni, hogy milyen kötbérre kell számíts, ha felmondanád vagy megszeged a szerződésben foglaltakat... Mondjuk aztán, hogy újabban miket írnak bele az is megérne egy misét...

(#48567) Hosssszu válasza juuzer (#48565) üzenetére


Hosssszu
őstag

Hali!
Nekem van. Telenoros P9, Hello Data Start tarifacsomag.

(#48568) juuzer válasza Hosssszu (#48567) üzenetére


juuzer
addikt

Én mondjuk kártyás vagyok. De akkor lehet a P9-cel van a baj :(

Köszi! :)

Vamos a la playa.

(#48569) Hosssszu válasza juuzer (#48568) üzenetére


Hosssszu
őstag

Nincs mit. :)

(#48572) lugosi válasza Viktor0610 (#48559) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Lehet tapasztalni az üzletekben már az utolsó pillanatos adategyeztetők rohamát?

(#48573) Viktor0610 válasza lugosi (#48572) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eléggé.

Samsung Galaxy A54

(#48574) Syl


Syl
nagyúr

A Hello Data díjcsomagok csak telefonban működnek, vagy táblagépben is? Vagyis, ha táblagépbe rakom a sim-kártyát, akkor azzal is tudom a laptop felé osztani a netet?

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48575) Viktor0610 válasza Syl (#48574) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bármilyen eszközben működik. :)

Samsung Galaxy A54

(#48576) Syl válasza Viktor0610 (#48575) üzenetére


Syl
nagyúr

:R

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#48577) z67 válasza Viktor0610 (#48575) üzenetére


z67
őstag

Hát Vízplusz kártyája bárkinek lehet, és azt gondolom ide tartozik (hátha valaki rendelés előtt áll), de ha nem hát nem.

Jövök még egy képpel, ami hónapok óta megoldatlan a számomra. Igazából csak megy az egymásra mutogatás, ki miatt nincs hotspot iPaden, ami amúgy iPhone-on van. Eddig még menüpont sem volt, a 11-ben már van. Akkor most hogyan tovább?

(#48578) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Még mindig van a Klikkre az első 3 hónapos kedvezmény?
Ha jól emlékszem 1Gb/500Ft/hó
Ha még elérhető,hogy tudom megrendelni?
Mytelenorban nem láttam csak ezt a Klikket.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#48579) darvinya válasza z67 (#48577) üzenetére


darvinya
titán

Ugyanaz firmware van mind2 eszközön?
Ugye szifonnak átka, hogy annyi megkötése van, emiatt használhatatlan.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48580) Viktor0610 válasza Doggy dog (#48578) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Doggy dog:
Az árából kiindulva ez csak elírás. Ez az egy gigás Klikk lesz.

z67:
Mivel nem forgalmazzuk az iPadeket, ezért nincs benne a hotspot funkció. Azt, hogy ez az Apple vagy a Telenor hibája, nem tudom, de mindegy is szerintem, mert nem működik, és ez a lényeg.

A VízPlusz kártyás képet nem akartam, hogy töröld, csak jeleztem, hogy egy-két dolgot nem írtál le. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48581) z67 válasza Viktor0610 (#48580) üzenetére


z67
őstag

Direkt úgy vágtam ki, hogy alul látszódjon.

A másik, hogy forgalmaztok vagy nem - ha megengeded, hogy így fejezzem ki magam - a legnagyobb baromság. Előre mutató az, hogy ha nem vagytok képesek a forgalmazásban megegyezni egy céggel, akkor megkeserítitek annak az életét, aki azt használja? Tedd félre az elfogultságodat és ízlelgesd magánemberként, amit mondasz ezzel! Hány és hányféle eszközt nem forgalmaztok? Ők nem ügyfelek Nektek? Akik nem Tőletek vesznek eszközt, nekik ne szolgáltassunk??? Ha valami központibb témában is ilyen elveket vallanátok hamar becsukhatnátok a boltot.

(#48582) Viktor0610 válasza z67 (#48581) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

NEM a Telenor írta az előző hsz.-t, hanem én.

Az pedig hogy az iPad egy funkciója nem működik, valóban sajnálatos, de ha hozzáveszem, hogy a kevésbé zárt droidos, wp-s tableteknél nincs ilyen gond, számomra azt mutatja, hogy a hiba nem feltétlen a Telenor oldalán van.

Samsung Galaxy A54

(#48583) Doggy dog válasza Viktor0610 (#48580) üzenetére


Doggy dog
senior tag

És van még a kedvezményes 3 hónap?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#48584) DrBubo77 válasza z67 (#48581) üzenetére


DrBubo77
addikt

Ebben talán sáros a gyártó is.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#48585) Viktor0610 válasza Doggy dog (#48583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#48586) z67 válasza Viktor0610 (#48582) üzenetére


z67
őstag

Pár rohadt sort kellene megírni, azon a konfig fájlon, ami az iPhone-ra elkészült. Az egész a szolgáltatóktól indult, nem feltétlenül itthon, ha jól tudom az AT&T-nek fájt ez az opció, így gondolom a tiltás az alapállás, de nem hiszem, hogy pénzbe kerülne normálisan lerendezni ezt. Csak egy kis törődés, jó szándék kérdése. Az eszköz alkalmas. T-s kártya be, megy. Telenor kártya - fityisz. Maradjunk abban, hogy az Apple nem sok eséllyel fog lépni ezügyben, ezt a kört a szolgáltatónak kellene megfutni. A fenti okokból. Akár van extra zsír a forgalmazáson, akár nincs. Elfogult vagyok persze én is. A fogyasztó felé.

(#48587) asdf_ válasza z67 (#48586) üzenetére


asdf_
veterán

Ha a Telenor nem is forgalmazza, akkor szerinted kulon azert kerte az apple-t, hogy ugyanmar, azert ennek ellenere tiltsa mar le a tetheringet? Vagy csak ugy -megallapodas hijan automatikusan?- siman magatol letiltotta az apple? En utobbira dobnam a garast. En az almasoknak irnek (akar kulfoldi supportra is), hogy csesszetek mar meg, fuggetlen cumo, MCC: 216; MNC: 01 SIM eseten nincs tethering es oldjak meg, es nem, nem a mobilszolgaltato a hunyo, mert nem is forgalmazzak a cuccot, tehat nem kerhettek a letiltast.

(egyebkent pedig a kaedeset annak -akar eszkozgyarto, akar szolgaltato- amely tetheringet tilt, csesszek meg, a sajat cuccommal hadd csinaljak mar azt, amit akarok... es ez most fuggetlenul attol, hogy almas geppel azert konnyu hazhoz menni a lof*ert ;) )

[ Szerkesztve ]

(#48588) z67 válasza asdf_ (#48587) üzenetére


z67
őstag

Olvasd kérlek lassan a mondatrészemet: 'így gondolom a tiltás az alapállás'

Ügyfél vagyok, van egy szolgáltatom. Nem az én dolgom intézni. Az iPhone-nál sikerült lobbizni? Nincs erre további pár órájuk, tisztességesen elvarrni egy szálat?

[ Szerkesztve ]

(#48589) asdf_ válasza z67 (#48588) üzenetére


asdf_
veterán

Szerintem is, de akkor csak helyben vagyunk, hogy fújj, fújj, köcsög epöl...

Ha van egy fölös ezresed, írsz egy tértivevényes levelet az applehunak meg a Telenornak, hogy Tisztelt Apple meg Telenor. Van egy ilyen készülékem, meg egy ilyen sim-kártyám, és a kettő kombinációjával nem elérhető a tethering. Nem tudod, ki miatt, de nem is érdekel, te mind a készülékért, mind az előfizetésedért fizettél/fizetsz, szíveskedjenek a probléma megoldásában mihamarabb együttműködni.
Tértis levélre meg azért általában szoktak válaszolni, néha még nem sablont is (plusz a néma gyereknek szálat is kihúzhatjuk a történetből).

[ Szerkesztve ]

(#48590) atosan


atosan
addikt

Sziasztok,
Kb egy hónapja váltottam MyBusiness All-in M csomagról Hello Data startra (szintén kisvállalkozói). Eddig bármit szerettem volna beállítani/engedélyezni az előfizetéshez (cégen belül 0ft, emeltdíjas szolgáltatások engedélyezése/tiltása, meg ilyenek), minden ment a webes felületen. Most viszont nem találom a cégen belül 0Ft opciót. Az lehet, hogy nincs ehhez az előfizetéshez ilyen opció? 2 számról van szó. Persze most a 1220-at hiába hívom, nincs szabad vonal.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#48591) asdf_ válasza atosan (#48590) üzenetére


asdf_
veterán

-

[ Szerkesztve ]

(#48592) Doggy dog válasza Viktor0610 (#48585) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Köszönöm!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#48593) kicsihp


kicsihp
csendes tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja, hogy kell beállítani Androidos telefonon, hogy külföldön is tudjam használni telefonban a hipernet home L-es kártyámat? Mert mikor átmentünk a határon átváltotta szolgáltatót, de pl üdvözlő sms se jött, semmi szokásos tarifára vonatkozó üzenet. és hiába kapcsolom be hogy adatkapcsolat nem csinál semmit. :( Pedig azt is beállítottam, hogy engedje az adatroamingot.
Szóval milyen paramétert kellene átállítani? Mert a belföldi használathoz azt itt olvastam hogy az APN-t vagy mit ONLINE-ról át kell állítani NET-re, az be is vállt, de így külföldön már nem működik :(

(#48594) darvinya válasza z67 (#48588) üzenetére


darvinya
titán

Miért Telenor hibás egy olyan eszköznél, ami csak pénz-pénz-pénz ellenében tud működni.
Nem azért jó alma, mert tényleg jó, hanem sokat és mindenhol kifezeted Önfényező reklámokat.

Telenor nem fizetet, emiatt tiltott egyes szolgáltatásokat.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48595) atosan válasza kicsihp (#48593) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nekem is így volt, alapból tiltva van az előfizetésben az adat roaming, sms-ben lehet engedélyezni. Formátum: XDATROBAR, sms szám: 1744

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#48596) radio100jozs válasza erzol (#48561) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ha a mobilodról WiFi-n csatlakozol a Homenetes sim-es routerre, akkor a MyTelenor app is a Homenet előfizetésre fog bejelentkezni, így láthatod a havi forgalmat is.

(#48597) radio100jozs válasza Doggy dog (#48578) üzenetére


radio100jozs
őstag

Igen van még a Klikk 1GB akció a feltőltőkártyásoknak, azaz egy 1390 Ft havi díjat fizetsz, és 3*30 napot kapsz majd, már ha még nem használtad el korábban ezt az akciót azon a kártyán.

(#48598) _Karesz_ válasza azbest (#48560) üzenetére


_Karesz_
tag

Bármikor nézem, mindig ezt látom.

(#48599) kicsihp válasza atosan (#48595) üzenetére


kicsihp
csendes tag

Köszi :) Most egyelőre nem tudom még tesztelni mert mostanában nem megyek külföldre. De be tudnád linkelni azt az oldalt ahol ez hivatalosan le van írva? Mert a google-val egyelőre semmit nem találtam erre vonatkozóan :(

(#48600) Doggy dog válasza radio100jozs (#48597) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Még nem használtam fel. :)

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.