Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48351) _Karesz_ válasza castiels (#48348) üzenetére


_Karesz_
tag

Még mindig nem értem, hogy ez miért akkora kár. 500 forinttal kevesebbért kevesebb csatorna is jár.

(#48352) castiels válasza _Karesz_ (#48351) üzenetére


castiels
addikt

Azert mert eddig "ingyen volt" koszonhetoen az elofizihoz jaro 3500 ft ingyenes keret miatt. Ahoz járt valaszthato tv csomag, de mostmár fizetned kell erte.

(#48353) _Karesz_ válasza castiels (#48352) üzenetére


_Karesz_
tag

Pont ezt mondom, hogy a régi szerintem jobb biznisz. Nem értem, hogy miért kellene az újra váltani?

(#48354) castiels válasza _Karesz_ (#48353) üzenetére


castiels
addikt

Mert akinek pl hbo go+ alapcsomaggal kötötte meg honapokkal a szerzodest es most nagyobbra szeretne váltani ezt már nem teheti meg....

Köszönhetően annak hogy a régi csomagokat megszüntették amikböp egyêbkênt lehetett volna váltani , most az ujakkal már ezt nem.engedik..

Vagyis lehet de akkor + kiszámlazzák a hipernet mellé, a 3500 ft-os kreditet meg kidobhatod a kukaba....

[ Szerkesztve ]

(#48355) z67


z67
őstag

Ez érdekes lehet:

A Telenor MyTariff tarifacsomagok esetén csak a MyTV Videótár és MyTV Start csomag
egyenlíthető ki az Extra szolgáltatás keretből. A Hipernet tarifacsomagok esetén a
szolgáltatás havidíjára az Extra Kedvezmény Keret felhasználható.

[link]

187. oldal

(#48356) _Karesz_ válasza z67 (#48355) üzenetére


_Karesz_
tag

Pont most kerestem ki én is.

"A Hipernet tarifacsomagok esetén a szolgáltatás havidíjára az Extra Kedvezmény Keret felhasználható."

(#48357) _Karesz_ válasza castiels (#48354) üzenetére


_Karesz_
tag

Nem lehet, hogy te HBO-val együtt akartál váltani és az már nem jön ki a 3500 forintból?

(#48358) castiels válasza _Karesz_ (#48357) üzenetére


castiels
addikt

Irok a telenornak hogy akkor most mi van...

Nem, nem ugy akartam..

Csak szimplán felhasználni a keretből..

(#48359) castiels


castiels
addikt

"A régi szolgáltatásokat valóban a keret terhére igénybe vehető, de az új szolgáltatásokat nem tudjuk jóváírni ebből a kedvezményből."

(#48360) _Karesz_ válasza castiels (#48359) üzenetére


_Karesz_
tag

Akkor linkeld neki a hatályos ÁSZF-t a telenor.hu-ról... :D
Egyébként javaslom, hogy menj be egy flagship Telenor üzletbe, ott többet tudnak majd erről mondani, mert nekem még írásban sosem tudtak segíteni.

(#48361) Novver válasza Viktor0610 (#48327) üzenetére


Novver
senior tag

Köszönöm Viktor0610! :R

Ma du megyek is intézni a KöKi-be, remélem ott is legalább ennyire képben lesznek :R

Ha nem, majd mutogatom a hozzászólásod :D

(#48338) Dave1984 : Nekem megér most ennyit jövő márciusig, így remek alternatíva, annyi kötelezettséggel hogy legalább egyszer hívjak normál módon valakit és ne használjam a kártyát más eszközben. Tekintve hogy csak a telóban marad és nem akarok trükközni, nekem ez most a tökéletes megoldás, mivel így nem kell nézegetnem hogy wifin kívül úristen vajon mit nyithatok meg anélkül hogy belassulna számlazárásig a net.

Life is a game... The game is my life!

(#48362) Somatom válasza #20749568 (#48347) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem a Deezer -t igen, mert a 2GB+Deezer csomagot már rendeltem MyMinute -höz. Igaz, csak az adat miatt rendeltem, a Deezer zeneszolgáltatást egyáltalán nem használtam

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48363) lugosi válasza _Karesz_ (#48360) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egyébként ilyen jellegű gondom volt régebben is a telenorral. Ha az alap-alap előfizetésem volt akkor oké és világos volt minden, de ha volt hozzá valami plusz opció, akkor lett egy nagy kavarodás hogy mi van benne vagy mi nincs. Ez adott esetben volt hogy okozott +19.000 ft-os többletszámlát. Reklamáltam, először azt mondták az úgy jó, aztán jóváírták. Nagyon sok gondom volt velük ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#48364) radio100jozs válasza z67 (#48342) üzenetére


radio100jozs
őstag

Pont a napokban hoztuk össze, hogy az ÁSZF 2017.06.15-től hatályos rendelkezése szerint valamennyi MyTV csomagra felhasználható az Extra adatkeret a Hipernet csomagokban. Ha kekeckednek a Telenornál ezt kell az orruk alá dugni:

Itt az ÁSZF: [link]

1. a 26. oldalon ez van:

"A hűségvállalás időtartama alatt a tarifacsomaghoz biztosított Extra Kedvezmény Keret
kizárólag a jelen Díjszabás III. fejezetében így megjelölt szolgáltatás(ok) havidíjára
vehető igénybe.
A tarifákhoz igénybe vehető más eseti díjas szolgáltatásokra (pl. Extra
1GB, Extra 4GB, Extra 10GB adatjegy), valamint forgalmi árazású (pl. SMS és roaming
adatforgalom) díjakra nem használható fel."

2. letekerünk a III. részbe, és ott a 11. pont a My TV szolgáltatás, majd a csomagok felsorolása, és csatornalista után ezt találni a 187. oldalon:

"A Telenor MyTariff tarifacsomagok esetén csak a MyTV Videótár és MyTV Start csomag
egyenlíthető ki az Extra szolgáltatás keretből. A Hipernet tarifacsomagok esetén a
szolgáltatás havidíjára az Extra Kedvezmény Keret felhasználható.
"

(#48365) _Karesz_ válasza lugosi (#48363) üzenetére


_Karesz_
tag

Én most világosodtam meg pár hónapja, hogy nem mindegy, hogy melyik üzletbe mész be és hogy ott kivel beszélsz. Mikor problémám akadt a Hipernet Home L mifi kütyüjével, akkor bementem a Corvinba megkérdezni a srácokat, hogy hogyan lehetne asztalira cserélni a routert, mert egy szobával odébb már használhatatlanul gyenge a hálózat. Azt mondták, hogy vigyem vissza be hozzájuk, az egészet és megoldjuk. Összecsomagoltam, de mivel az Europark közelebb van hozzánk, először ott kérdeztem meg hónom alatt a szatyorral, onnan szabályosan elzavartak, hogy hülye vagyok, hagyjam őket békén. Bementem vissza a Corvinba, addigra mondták, hogy egész délután ezen gondolkodtak és már vártak, majd olyan szinten lepapíroztak mindent, hogy én magam sem akartam elhinni. Többször kellett vezetőknek telefonálgatni, hogy ezt nem engedi a rendszer, meg azt nem engedi a rendszer, pedig a szabályzat meg a szerződés szerint van rá lehetőség, de végül mindent megoldottak és maximálisan elégedett vagyok, mert mindent elintéztek nekem.

(#48366) castiels válasza radio100jozs (#48364) üzenetére


castiels
addikt

Ennek ellenére is azt mondják, hogy nem lehet felhasználni a tv csomagokat a hipernet mellé kapott 3500ft-ból...

Jó lenne ha kiderülne akkor hogy is van...

Meg aki kotott pát honapja hipernetet mellé alap+hbo go tv csomagot és most kér egy uj tv csomag my tv plus-t elofizut az alap csomag+ az hbo go is megmarad mellé?

[ Szerkesztve ]

(#48367) Rage47 válasza _Karesz_ (#48365) üzenetére


Rage47
veterán

áh akkor a corvinba kell menni :D

(#48368) hablatyka


hablatyka
csendes tag

Sziasztok,

Valakinek akinek van Mychat csomagja meg tudja mondani, hogy a net az milyen gyors? Honlapon 7.2 mbps et írnak. Én ezt kicsit lassúnak találom, de a mindennapi használat során ez milyennek bizonyul? Furcsa is am hogy nem 4g t adnak...

(#48369) Viktor0610 válasza hablatyka (#48368) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A használat helyén elérhető max. sebességgel használhatod.

Mindent figyelembe véve max. 300 Mbps lehet a sebesség. Nyilván függ a lefedettségtől, a készülékedtől, SIM-kártyádtól, a hálózat terheltségétől, stb... :)

Samsung Galaxy A54

(#48371) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Udv, melyik szolgaltatonal van lehetőség 1db valasztott telefonszám ingyenes hívására?

A telenornal a csaladi csomagban van erre lehetőség, ha legalább az egyik fél elofizetessel rendelkezik.
Viszont nalunk nincs elofizetes es nem is szeretnék.

Sima feltoltokartyas Sim-mel van ilyen opcio vmelyik szolgaltotnal?

(#48372) #08205312 válasza lionshamlet (#48371) üzenetére


#08205312
törölt tag

Mind a 3-nal van: feltöltős csomag, hálón belül korlátlan.

(#48373) lionshamlet válasza #08205312 (#48372) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Szoval a celszemelynel telenoros kartya van, ha veszek egy telenoros simet, hol tudom ezt beallitani hogy ingyen tudjam hivni?

Mik a feltetelei, minden hónapban lennie kell rajta vmennyi összegnek?

(#48374) #08205312 válasza lionshamlet (#48373) üzenetére


#08205312
törölt tag

"MyTalk & Chat" csomagra kell válts.

(#48375) lugosi válasza _Karesz_ (#48365) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tök jó hogy ha jó tapasztalatot olvasok velük. Látszik hogy itt kiemelkedően ügyfélbarát embereket fogtál ki.

(#48376) _Karesz_ válasza lugosi (#48375) üzenetére


_Karesz_
tag

Először csak érdeklődni mentem be, hogy nem-e lehetne-e esetleg, talán. Aztán mikor szakmailag is kitárgyaltuk, hogy miért lenne szükségem normális eszközre a mifi helyett, onnantól komolyan vettek és tényleg az összes kiskaput kihasználva elintézték a cserét. Pedig megtehették volna, hogy elhajtanak a picsába, mint a másik üzletben. Mert hivatalosan nem járt a 30 napos visszavétel az eszközre, de a szerződésben meg benne maradt, amikor még kötöttem. Aztán végül a központban jóvá hagyták, hogy visszaadjam, mert újra elő is fizettem, csak másodszorra egy asztali routerrel. Meg 1000 forint helyett másodszorra 8 ezret kértek el biztosítéknak, amit ugye majd pár hónap múlva levonnak a számlából. Szóval igen, maximális tiszteletem a srácoké, megoldották minden gondomat.

(#48377) Bferibörs válasza _Karesz_ (#48376) üzenetére


Bferibörs
addikt

:C

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48378) St3ven válasza _Karesz_ (#48376) üzenetére


St3ven
addikt

"hivatalosan nem járt a 30 napos visszavétel az eszközre, de a szerződésben meg benne maradt"

Ha a szerződésben benne volt, akkor hivatalosan járt. Gondolom a Telenor is aláírta a szerződést. :U

Egyébként korrekt volt a hozzáállásuk ettől függetlenül.

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#48379) _Karesz_ válasza St3ven (#48378) üzenetére


_Karesz_
tag

Jogos, javítok: Azóta (tudtommal) már nincs ilyen. Februárban még volt.

[ Szerkesztve ]

(#48380) lionshamlet válasza #08205312 (#48374) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Koszi, de sokallom a havi 5.000 ft-ot, ennyit azert normal percdijakon a jelenlegi tarifammal se beszelek, szinte.

(#48381) 8 válasza lionshamlet (#48371) üzenetére


8
senior tag

Hosszabb távon lehet jobban jársz kilépve a szokásos alapértelmezett dobozból (gsm-gsm hívás) és ha az egyik telefon okostelefon akkor körülnézel VOIP témában, esetleg ha mindkét telefon okostelefon akkor ingyenes hívás appokban (viber, skype hanghívás, stb).
Vannak minimálbüdzsés megoldások minimálinternetre feltöltőkártyával VOIP-hez illetve app híváshoz - bluemobile, domino maraton opció stb.
Ha mindkettő butatelefon, illetve ragaszkodsz a gsm-gsm híváshoz, akkor persze a fentiek nem játszanak.
Vagy nagyon olcsó havidíjas flotta előfizetés ahol flottán belül korlátlan a beszélgetés, pl ~1500ft/hó/sim kártya.

Ha mindkettő okostelefon, akkor Telenornál maradva MyChat opció 1849Ft/hó/sim, így korlátlan ingyen viber/messenger/whatsapp hívásotok van. De ilyen esetben, ha csak erre kell, akkor van olcsóbb lehetőség más szolgáltatónál, akár havidíj nélkül (mint említettem, bluemobile, domino maraton).

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#48382) S-eye


S-eye
senior tag

Voltam már bent a Telenornál adatot egyeztetni már egy hete, erre ma kapom ezt az sms-t. Nevet is változtattam, hogy kié a kártya.

"Tisztelt Elöfizetönk! Ezúton értesítjük, hogy elöfizetöi hivószámának átirása megtörtént. "

Ez most azt jelenti, hogy nincs több teendőm, vagy még várni kell valamilyen más sms-re,amire vissza kell jelezni?

(#48383) mayacska


mayacska
csendes tag

Sziasztok, én csak azt szeretném megkérdezni, hogy miért lehet az, hogy a múlt héten pénteken postán átvett Hello Data kártyám még most sem aktív. Kicsit idegesítő már a dolog :(((

(#48384) Kernel


Kernel
nagyúr

Érdekesen működik ez az adategyeztetés.

Először megadtam az SMS-kódot, utána a böngészőben nem történt semmi. Jobb ötlet híján nyomtam egy frissítést, ekkor megjelentek a kitöltendő rovatok.

Mikor ezzel végzek, elküldöm és semmi. Megint a kezdőoldalon találtam magam, mintha mi sem történt volna, email sem jött. Pedig oda volt írva, hogy majd küldenek valamit.

Pár nap múlva jött egy SMS, hogy ideje lenne egyeztetni az adataim, a hónap végéig. Nahát, végre ideért ez is. Pedig hiányoltam, mert illett volna már rég kiküldeni, eddig csak a TV-ből hallottam. De mi van, ha nem hallottam volna?

Majd hamarosan egy email:

Rendszereinkben úgy látjuk, hogy még
nem léptél be a MyTelenor személyes
ügyfélszolgálati felületünkre.

Ha nem emlékszel a jelszavadra,
a jelszóemlékeztetővel kérhetsz újat.
Próbáld ki, lépj be!

Hülyék ezek? Többször is beléptem, épp mostanában is, meg pár éve is.

Most belevágtam ismét az egyeztetésbe, de másik böngészővel, hátha az volt a gond. SMS kódot megadom, utána ezt van:

Tehát a múltkori akcióm mégis észlelték (1-2 hete), azóta küldik a levelet? Ilyen sokáig tart? Ha elkallódik, akkor letiltják a számom? Vagy ez a része ráér később is? Miért nem bírtak dobni egy emailt, hogy mégis tudjak a folyamat állásáról?

Kicsit szánalmas az egész. Mint a személyes felület, illetve egyenleglekérdezés lassúsága is, ami főleg szánalmas.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48385) conaghy válasza Kernel (#48384) üzenetére


conaghy
csendes újonc

Az adategyeztetés mellett nálad előfizető váltás is történik valószínűleg.

(#48386) Kernel válasza conaghy (#48385) üzenetére


Kernel
nagyúr

Nem szeretném megtudni, hogy az 1999-ben újonnan (tehát nem mástól) vásárolt számom előfizetője megváltozzon.

[ Szerkesztve ]

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48387) conaghy válasza Kernel (#48386) üzenetére


conaghy
csendes újonc

miféle szerződéskötés történik akkor az esetedben?

(#48388) darvinya válasza Kernel (#48386) üzenetére


darvinya
titán

Ha van időd csinálj egy fiókot Telenor honlapon, s utána csináld meg adategyeztetést.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48389) Kernel válasza conaghy (#48387) üzenetére


Kernel
nagyúr

Lehet, hogy a 99-ben kötött szerződést meg akarják újítani, ezt már ők tudják.

(#48388) darvinya

Van egy fiókom már régóta, ott szoktam megnézni néha az egyenleget.

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48390) conaghy válasza Kernel (#48389) üzenetére


conaghy
csendes újonc

vagy a 18 évvel későbbi adataidban akkora változást lát a nyilvántartó hogy új, megváltozott előfizetőnek tekintenek.
Az látszik hogy nem "normál" folyamat zajlik az esetedben, s ez okozhatja talán a lassulást.

(#48391) darvinya válasza Kernel (#48389) üzenetére


darvinya
titán

Rendben.
Viszont volt szigsz változásod, ami nem volt bevezetve, s emiatt akadozik.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48392) Kernel válasza conaghy (#48390) üzenetére


Kernel
nagyúr

Van egy ilyen dosszié-féleség, Pannon GSM felirattal, tőlük kaptam. Ebben tartom a hozzájuk tartozó papírokat, innen vettem elő a korabeli szerződést és másoltam be ugyanazt, hogy még egy betű eltérés se legyen.

Ja, új a személyi igazolvány száma, talán ez a gond? Nehogy már...

Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

(#48393) Zeki válasza Kernel (#48392) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az uj, Most ervenyes szemelyi adatokat kell beirni.

(#48394) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Előfordulhat hogy a telenor hívogat valamiért?
Azért kérdezem, mert az új előfizetésem számát egyáltalán nem adtam meg senkinek, és nem is hívtam róla senkit (nem is azért vettem, hellodatastart), mégis van heti 2-3 nem fogadott hívásom rejtett számról. Mivel a telefon állandóan le van némítva (netmegosztás megy csak) így visszahívni se tudom, és fogalmam sincs hogy ki lehet.

(#48395) Viktor0610 válasza mayacska (#48383) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1220-at, ennyi ideig nem kellene elhúzódjon.

Samsung Galaxy A54

(#48396) Zeki válasza lugosi (#48394) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valaki mas szama volt azelott. Azt az illetot / prostit keresik.

(#48397) Viktor0610 válasza lugosi (#48394) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Telenor számkijelzéssel hív.
Amennyiben zavar, kérj a 1220-on díjmentes számcserét zaklatás miatt.

Samsung Galaxy A54

(#48398) darvinya válasza Kernel (#48392) üzenetére


darvinya
titán

De igen.
Volt már erről szó a topikban, mivel ilyen adat nem stimmelnek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48399) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Most vettem észre hogy a my music már spotifyre is vonatkozik....tudom tudom jó reggelt :))

iPhone X@R, iPad Pro

(#48400) St3ven válasza Kernel (#48392) üzenetére


St3ven
addikt

Ez most komoly, hogy nem az aktuális, hanem a 18 évvel ezelőtti adataidat adtad meg? De akkor mi értelme lenne az adategyeztetésnek?

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.