Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) #15490560 válasza nyisziati (#53999) üzenetére


#15490560
törölt tag

iPhone7+, tudja!

(#54002) The Goth válasza gabipaci (#53997) üzenetére


The Goth
tag

Innen letudod tölteni.

"A fények csábítóak, de a sötétség több izgalmat rejt"

(#54003) 8


8
senior tag

Telenor advent dec 16

SPÓROLJ IDŐT A KONYHÁBAN!
Hogyan használd fel okosan a megmaradt karácsonyi finomságokat? Két exkluzív tipp Fördős Zétől a Telenor ügyfeleknek a mai napon.
youtube

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#54004) Beniii06 válasza 8 (#54003) üzenetére


Beniii06
őstag

[link] €€€. Ha már trollkodunk a teljesség kedvéért: "Money, money, money..." :))

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#54005) nyisziati válasza #15490560 (#54001) üzenetére


nyisziati
veterán

Akkor passz. Elvileg a 4G+ két frekvencia összekapcsolásából érhető el, (nálunk jellemzően a B3 és B20 frekvenciákkal), amit a szolgáltató végez cat. 6-os bázisállomásokkal. Bár ha jól emlékszem, a készüléknek is alkalmasnak kell lennie az LTE+ ra.

Vagy az is lehet, hogy nálatok csak B20 van, más frekvencián nem áll rendelkezésre 4G. Így nincs mit összekapcsolni.

(#54006) Viktor0610 válasza Beniii06 (#54004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi a probléma?
Az ajándék J3 még mindig megy, egészen vasárnap estig. ;)

Samsung Galaxy A54

(#54007) Viktor0610 válasza nyisziati (#54005) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Korábbi, itt folytatott beszélgetésből én azt szűrtem le (bár nem értek hozzá), hogy többféle összekapcsolás létezik a 4G+-ra, ha a készülék nem azt támogatja, mint a szolgáltató, akkor nem fog működni.

Samsung Galaxy A54

(#54008) #15490560 válasza nyisziati (#54005) üzenetére


#15490560
törölt tag

B3 a legerősebb, 100Mbit körül (maximum térerő), B20 40-et tud itt nálunk (3 csík térerő). B525 router sem kapcsolja össze a hálózatokat, olyan mintha a környéken lévő tornyokon nem lenne bekapcsolva az opció.

(#54009) Cyberbeni válasza Cyberbeni (#53982) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ehhez még annyit fűznék hozzá, hogy a jelenlegi fogyasztások megjelenítése sem teljesen tökéletes. Tegnap lett volna nekem a hónap első napja, de még mindig ott volt a nem 0 Ft-nyi fogyasztás és hívások időtartama nem 0 volt, a lejjebb írt hátralevő perc mennyiség pedig a HDS-hoz tartozó 50 perc.

(#54010) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Fördős Zé visszatér! ;]
Szóval a mai meglepetésben az a meglepetés, hogy nem lepődök meg. Főzőcske de okosan.

(#54011) Tannen válasza Cyberbeni (#54009) üzenetére


Tannen
tag

Ez nálam is ilyen, lenne még mit csiszolni! :(
A hó elején pl. a jelenlegi fogyasztásoknál a múlt havi adatokat mutatja (és nem nulláz) egészen addig, amíg az első hívás/sms nem indul az új ciklusban.
Egy pozitív változtatás viszont volt az elmúlt időszakban, hogy már magától beírja a kapott SMS kódot akkor is, ha wifi-n jelentkezem be, és nem kell macerásan bepötyögni, bár továbbra is kb. 3 naponta kér azonosítást.

[ Szerkesztve ]

(#54012) Syl válasza lugosi (#54010) üzenetére


Syl
nagyúr

Jó ez a fórum! Előbb ide jövök tájékozódni és utána (általában nem) nyitok csomagot a telenor appban :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#54013) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha Mo-ról románba telefonálak az helyi (elofizetes) szerinti árakon megy? Telenor oldalon egyszer azt írják,hogy helyi árak,máskor meg felár. Most melyik? :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54014) asdf_ válasza FIREBLADE78 (#54013) üzenetére


asdf_
veterán

Az nemzetközi hívás, természetesen plusz pénzbe kerül, nem helyi hívás áron megy. Helyi árak akkor vannak, ha a magyar kártyáddal romániából telefonálsz haza.

(#54015) FIREBLADE78 válasza asdf_ (#54014) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az fasza. Mert vendég erről beszélt és azt hittem ingyenes mivel az elofizetessel ingyen beszélünk.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54016) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Ha magyar simet hívok és külföldön tartózkodik akkor is roaming?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54017) asdf_ válasza FIREBLADE78 (#54015) üzenetére


asdf_
veterán

91 vagy 142 ft/perc attól függően, hogy vezetékest, vagy mobilt hívtál. De nem értem amúgy a dolgot, magyarországról egy külföldre telefonálni sosem volt ingyen és sosem volt olcsó. A roaming meg nem nemzetközi hívás, azzal előszeretettel keverik páran.

(#54018) viktorhu válasza FIREBLADE78 (#54016) üzenetére


viktorhu
veterán

Akkor ő roamingol, Te pedig magyar telefonszámot hívsz, és aszerint fizetsz. (Ő pedig EU-n belül most már nem fizet a hívás fogadásáért, EU-n kívül viszont annál keményebben.)

(#54019) asdf_ válasza FIREBLADE78 (#54016) üzenetére


asdf_
veterán

Nem, akkor neked rendes hívásdíj -a nem ingyenes hívás tarifája, tizenhuszon forint/perc, a csoporton belüli ingyenes hívás ilyenkor nem él- a fogadónak meg ingyenes hívásfogadás.
Azt az "apróságot" elfelejtetted közölni, hogy a hívott fél magyar kártyás ;)

(#54020) FIREBLADE78 válasza asdf_ (#54019) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekünk all in biznisz van korlátlan beszéddel. Szimplán oda adtuk a telefont egy románnak mivel rosszul tudtam a dolgokat. Illetve ő azt mondta,hogy magyar számot hív. Sebaj. Majd le lesz verve róla :D. Lényeg a lényeg. Nincs ingyen semmi. Max ha kintről hívom az otthoniakat.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#54021) nyisziati válasza Viktor0610 (#54007) üzenetére


nyisziati
veterán

Köszi az infót, eddig csak egyfajta 4G+ ról tudtam, ezek szerint több is van.

(#54022) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Nem rég lettem Telenoros, azon belül is üzleti flottás. Megtörtént a regisztrációm My Telenor -ban üzleti ügyfélként.
Próbálnám használni az oldalt, de iszonyatosan lassú. Ez egész konkrétan azt jelenti, hogy van olyan menüpont ami több mint 1 perc alatt töltődik be és a többsége ilyen...
Amióta használom ezt az online felületet azóta tapasztalom ezt a lassúságot. Próbálkoztam már más szolgáltató hálózatából is, többféle eszközről is.
Másnál is ilyen lassú a webes felület és ez a megszokott a Telenornál vagy pedig csak nálam lehet vmi gubanc?

[ Szerkesztve ]

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#54023) Bferibörs válasza pvt.peter (#54022) üzenetére


Bferibörs
addikt

igen, eléggé katasztrófa a webes felület, sajnos

most egy kicsit gyorsabb éppen mint lenni szokott - de így is elég lassú

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54024) pvt.peter válasza Bferibörs (#54023) üzenetére


pvt.peter
őstag

Értem, köszönöm a választ.
Eddig azt hittem, hogy a Telekom webes felülete a tr*gya :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#54025) pvt.peter válasza Bferibörs (#54023) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nem utolsó sorban pedig user experience szempontból értékelhetetlen az oldal.
Teljesen áttekinthetetlen az oldal ami megjelenítési hibák tömkelegével van tűzdelve (pl. tooltip -ben szarul jelenik meg a sortörés, vmiért a <br> taget nem tudja parsolni... :D ).
A kérdés az, hogy aki nem jártas annyira az informatikában az hogyan tud eligazodni rajta? :D
Remélem a szolgáltatás nem lesz annyira sz*r mint az oldal :D :D

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#54026) castiels


castiels
addikt

felmondható a hipernet L csomag? Ha a szerződéshez járó alapcsomag+hbo go csak akkor használható ha van még hátra a 100gb-ból (200gb).Ha nincs akkor meg nem lehet használni csak más internet forrásból..

[ Szerkesztve ]

(#54027) Apa+Fia


Apa+Fia
aktív tag

Üdv! Mytv Max tv csatornákból mennyi érhető el HD-ban?

Apa csak 1 van!

(#54028) radio100jozs válasza castiels (#54026) üzenetére


radio100jozs
őstag

Minden felmondható bármikor, ezért mi a kérdés?
Persze ha hűségben vagy, akkor annak következményivel, de akkor is felmondható, ha kifizeted a kötbért. Minden más esetben ott az NMHH.

(#54029) Bferibörs válasza pvt.peter (#54025) üzenetére


Bferibörs
addikt

(#54024) pvt.peter

nem carabb mint a telekomé, ez legalább nincs tele hibákkal , és szinkronosabb az appal mint a telekomé :DDD

Áttekinthető az oldal ha megszokod- csupán más mint a telekomé-szerintem , ha meg nem megy itt kérdezhetsz :DD

ha meg nem tetszik a cucc ma már lehetőség van a szolgáltató váltásra számhordozással, akár irány vissza a telekom :K :DDD

telekomtól jöttem nem túl régen, nekem a szolgáltatással nincs gondom itt sem - HD start és céges előfizut használok itt ,nem akad nem dadog, semmivel sem jobb vagy rosszabb mint a telekom ( csak a saját tapasztalatomat tudom elmondani a saját szokásaimnak megfelelően ) -de lényegesen olcsóbb !!
a weboldalt megszoktam, az app pedig egyszerűbb,átláthatóbb mint a telekomé ( használom mindkét szolgáltató webes és app-os cuccát is ) :R ( egy apró megjegyzés még a telekom webes és app megbízhatatlan, sokszor nem működik és tele van hibákkal, félre vezető információk tömkelegével,persze itt is vannak hasonló gondok de töredéke hidd el )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54030) Viktor0610 válasza Syl (#54012) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

De ne felejtsétek el, hogy az ajándék J3 2016 vasárnapig él, plusz -bár ez nem adventi akció- a Galaxy S-széria és a Note 8 árából 40000 forint mínusz. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#54031) Beniii06 válasza Viktor0610 (#54030) üzenetére


Beniii06
őstag

Most ez csak annak éri meg, aki pont eltervezte, hogy vesz egy note 8-at 2 éves előfizetéssel és így jár mellé a J3. Egyébként meg nem éri meg igazán főleg nekem flottásként egy kétszer olyan drága előfizetésre váltani, így két év alatt többet húzna le rólam a szolgáltató, mint amennyit ér az J3 és 2 év múlva meg tudnám venni az árából akár a 2018/2019-es J3-at is, ha akarnám, de nem, mert 40 ezerért kicsit jobb ár/érték arányt vár az ember, főleg ha munkához is kell a telefon és fontos a kétsávos wifi megléte.

A korábbi hozzám intézett hozzászólásodra válaszolnék #54006, hogy ne legyen +1 hozzászólás e miatt.
Nincs problémán ezzel az akcióval, csupán beavis83-nak szerettem volna viszonozni a múltkori videós beugratását ;] Csatlakozom én is az előttem szólókhoz, hogy előbb ide jövök a fórumra tájékozódni, mivel a telenor app-ot/wboldalt már az első videó óta nem néztem meg :DD

[ Szerkesztve ]

"Got any other secret weapons?"

(#54032) Somatom válasza Beniii06 (#54031) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt írtam én is. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#54033) castiels válasza radio100jozs (#54028) üzenetére


castiels
addikt

Kötbér nélkül

(#54034) nimmrody


nimmrody
tag

Sziasztok!

Azt tudja e valaki, hogy a Hello Data "belfoldi korlatlan" csomagnal kb mi az az adatmennyiseg amitol mar ki megy egy figyelmeztetes esetleg szunetelteti a szolgaltato?

Magyarul valoban korlatlan e adatmennyisegben? Pl ha sacc.. 500-600 Gb-ot forgalmazok egy honapban az meg belefer e?

Koszi szepen

(#54035) Halaman válasza Beniii06 (#54031) üzenetére


Halaman
tag

Sajnos ezt tudomásul kell venni, flottásként nem éri meg. Nem tudom miért nincs olyan, hogy ha meghosszabbítja az aktuális előfizetését akkor ilyen vagy olyan kedvezményt kap. Nem csodára vágyom, csak egy kis figyelmességre, hogy ugyanannyit érek mint egy új flottatag.

(#54036) RedCactus válasza castiels (#54026) üzenetére


RedCactus
senior tag

Küldtek egy általános tájékoztatót, amiben leírták, hogy erre hivatkozva nem lehet felmondani.

(#54037) xviktorx válasza RedCactus (#54036) üzenetére


xviktorx
tag

Hol talahato ez az altalanos tajekoztato?

(#54038) lm83 válasza Viktor0610 (#54030) üzenetére


lm83
őstag

Hát én csütörtök óta rágódóm ezen, hogy akkor most vegyünk telefont, hogy van hozzá ajándék. Vagy várjuk a jövő hétig, hátha lesz valami tarifakedvezményes akció is :F
Aztán ha nem lesz akkor így jártunk :F

(#54039) Bferibörs válasza nimmrody (#54034) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hali!

Ha vissza olvasol a topikban találsz némi infót erről.
Röviden:
- ha a cella túlterhelt elvileg azokat a felhasználókat lassítják akik pld. torrenteznek ,ugye a többiek védelmére ,
alapvetően a torrent sincs tiltva ha jól tudom de mint fent írtam ilyen esetben korlátozhatnak ( hozzá teszem ez
a csomag nem erre készült) egyébként teljesen korlátlan a HD.
- eddig nem olvastam korlátozásról a topikban , persze volt akinek belassult a net valamiért időszakosan
- amire én használom videó,tv,oprendszerek frissítése, letöltése ( ami 1-1,5 GB esetenként, na nem naponta
csak ha szükségem van újabb rendszerre linux, win. új cucc ) , böngészés, chetelés , napi 24 órában fut a
mobilnet , laptopra dobom ki rendszeresen mert nekem kicsi a telefon képernyője , de nem használom többet
mintha telefont használnék. A forgalmazásom havi kb. 100-150 GB.

Ha torrentezni szeretnél inkább egy flottát ajánlanék.

Részemről ennyit tudok segíteni.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54040) RedCactus válasza xviktorx (#54037) üzenetére


RedCactus
senior tag

Nekem email-ben küldték a napokban, csak úgy... Link

[ Szerkesztve ]

(#54041) Füleske


Füleske
addikt

Ma mi az ajándék ?
Nekem "Ezzel a telefonszámmal nem érhető el az ajánlat, kérünk, válassz egy másik előfizetést!" van csak. (hipernet home)

(#54042) Bferibörs válasza Füleske (#54041) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nekem ugyan ezt írja ki, lehet, hogy meg kell várni a 8 órát :DDD n weboldalon

appban - 1 nap korlátlan beszélgetés :C akinek szüksége van rá ! hajrá

( választani lehet a "Most kérem" akkor most aktiválódik, vagy a "Később kérem" , ebben az esetben vissza kell térni a 17-i naphoz és aktiválni kell, küldenek sms-ben valami kódot )

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54043) Bferibörs válasza RedCactus (#54040) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát többek között ilyenekért nem kötök hűséget ha nem feltétlenül kell a szolgáltatás vagy van más lehetőség. :( :(((

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54044) kerxy válasza Füleske (#54041) üzenetére


kerxy
senior tag

Mai ajándék nálam már elérhető: korlátlan hipernet egy adott napon (te választod ki, hogy mikor, legkésőbb január 1-ig fel kell használni)

(#54045) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Azt jól értelmeztem a válasz sms-ben hogy a korlátlan hipernet nap az sms nem éjfélig tart, hanem esetemben pl holnap 7:10-ig?

(#54046) xviktorx válasza RedCactus (#54040) üzenetére


xviktorx
tag

En meg nem kaptam ilyen email-t, de biztos megjon majd.Csak azt nem ertem miert irjak azt hogy a valtozas a kedvezmenyt nem erinti.Dehogynem erinti, ha lemegy a keret, akkor nincs tv.Akkor miert ne erintene a valtozas.Eleg furcsa egy gondolkodas mod ez.

(#54047) Bferibörs válasza kerxy (#54044) üzenetére


Bferibörs
addikt

ja igen nekem a net korlátlan ezért kapok lebeszélhetőséget, fordítva meg netet kapnak az előfizetők

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#54048) 8


8
senior tag

Telenor Advent dec 17

„Ajándék korlátlan Hipernet, lebeszélhetőség vagy ajándéktárgy”
RÉSZLETES IGÉNYBEVÉTELI FELTÉTELEK
(PDF)

I. Az ajánlat tartalma

Az ajánlat az ügyfél adott tarifacsomagjának függvényében az arra jogosultak számára
az alábbi időtartamban érhető el:

- „Ajándék korlátlan Hipernet” keretében 24 órányi korlátlan belföldi
mobilinternetezést lehetővé tevő ingyenes adathasználat igénybevételét
biztosítja; vagy

- amennyiben a tarifacsomag már beépített korlátlan adatforgalmazást tartalmaz
(pl. Hello Data tarifák), 24 órányi korlátlan belföldi lebeszélhetőség
igénybevételét biztosítja.

Az ajánlat igénybevételének napját az ügyfél szabadon választhatja meg, a
rendelkezésre álló időszakban, 2017. december 17- 2018. január 1. között.

Hello Data Premium és korlátlan belföldi adatforgalmazást lehetővé tevő üzleti tarifákkal
rendelkező ügyfelek számára az ajánlat fizikai ajándéktárgynak az ügyfél által
megadott szállítási címre történő megküldését tartalmazza.

Hello Telenor tarifával rendelkező ügyfelek számára az ajánlat 30 napig MyTV Plus
szolgáltatást tartalmaz.

[ Szerkesztve ]

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#54049) lugosi válasza 8 (#54048) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ez igen!

(#54050) radio100jozs válasza castiels (#54033) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ha nincs hűséged, akkor kötbér nélkül. De olvasd el a szerződést, ott benne van a kötbér feltétele is. Nem tudom miért kérdezel olyanokat, amire csak te tudod a választ, mi nem látjuk a te szerződésedet, hogy abban mi van benne.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.