Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48251) Viktor0610 válasza darvinya (#48250) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen nem használható fel itthon a keret "kinti" része. ;)
Egyelőre hibás a kijelzés ezek szerint.

Samsung Galaxy A54

(#48252) darvinya válasza Viktor0610 (#48251) üzenetére


darvinya
titán

Hurrá.
És hogyan lehet több EU keret belföldinél, amikor azt fel sem használhatom?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48253) Deck válasza Zeki (#48240) üzenetére


Deck
titán

Van benne. Nekem a max van ;)

PS5

(#48254) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Ilyen levásárolható keret ugye a hellodata startban nincs ugye? Ne hülyézzetek le, csak kérdezem.

(#48255) Genova1983


Genova1983
tag

Sziasztok!Olvasgatom a változásokat a mytv-ről.Nekem még az alapcsomagom van (25 csatorna 1290Ft/hó).
Most akkor,ha nem piszkálgatom a dolgot akkor megmaradhat így ebben a formában?Mert nekem ez pont megfelel árban és csatorna kínálatban is.

(#48256) ElektrikusDE válasza Viktor0610 (#48251) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Tulajdonképpen nagyjábol jó (lenne) a kiirás, ha nem lenne két adatirány összevonva a 2GB-s adatnál.

Tehát a 2 GB ugy jön ki hogy 1GB a Chat irányokba + 1GB az egyéb irányokba.

Viszont a belföldi 1GB az csak egyéb irányra vonatkozik, a Chat irányba korlátlan.

Más kérdés hogy nekem elfogyot az egyéb irány 1GB-m
ennek ellenére müködik tovább lassitva roaming helyzetben is , az ASZF-lel ellentétben.

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#48257) Harkovz válasza Genova1983 (#48255) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Nekem is az van.Szerintem igen mivel a hűség idő mindkét felet köti,addig nem változtathat.

(#48258) Zeki válasza azbest (#48243) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, hogy csak mytv appal megy a wifis tv-n... na ez igy mar nem okes.

(#48259) azbest válasza Zeki (#48258) üzenetére


azbest
félisten

legjobb tudomásom szerint nincs más okos platformra. Korábban is csak samsung smart hub-os volt, nem tudom még fejlesztik-e azt.
Az android tv rendszerű készülékeken persze van android tv mytv otthon app. Igy néz ki, nem úgy, mint a telefonos/tabletes. Ezen kívül apple tv -re van még.

[ Szerkesztve ]

(#48260) Somatom válasza azbest (#48259) üzenetére


Somatom
veterán

Valamint az összes, Androidot futtató ARM, és X86 PC -n is megy, beleértve a RemixOS -t is. Továbbá bármin, amin Kodi futtatható.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48261) azbest válasza Somatom (#48260) üzenetére


azbest
félisten

A tabletes rendszerű boxokon alapból csak tabletes mytv app megy. Külön, kézzel feltehető persze a tévés otthon változat, de a play store nem kínálja fel. A többség csak használni akarja, nem kézzel ügyeskedni. Ezért elsősorban a hivatalosan támogatott megoldásokat érdemes ajánlani szerintem.

A samsung smarthubosról egy-két egy éves hírnél többet nem látni, nem tudom lett-e belőle valami. Hivatalos leírásokban nem látom.

A nem hivatalos kodi addonos megolásnak kb vége. Olyan addon-hoz volt, amit kalózkodáshoz használtak elsősorban, így lelőtték annak a nem hivatalos addonnak az elérhetőségét.

Ja és jut eszembe, telefonról chromecast-tal is át lehet küldeni tévére, hogy mit mutasson.

[ Szerkesztve ]

(#48262) Somatom válasza azbest (#48261) üzenetére


Somatom
veterán

"csak tabletes mytv app megy"
Oszt azzal mi a baj? Telepít, használ, ennyi. Remix alatt kicsit nyűgös, de ARM boxokon tökéletesen használható. Az egyik TV -mre az van kötve, és hibátlanul működik, nem kellett rajta semmit sem hekkelni.
Nem tudom, hogy mikori a Kodis infód. Legutóbb kb. két hete telepítettem, és tegnap este még működött.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48263) zseko válasza Somatom (#48262) üzenetére


zseko
veterán

Arra gondolt szerintem, hogy akinek már megvan az tudja használni, de újra letölteni már pl. te sem fogod tudni egy esetleges újratelepítésnél, mert megszüntették az oldalt és a repositoryt ahonnan leszedhetted.

HR24.hu

(#48264) Somatom válasza zseko (#48263) üzenetére


Somatom
veterán

Igen, én nem voltam naprakész. Jóban vagyok az addon fejlesztőjével, és persze rögtön rákérdeztem, hogy mi ez az egész. Nem tiltásról van szó, hanem arról, hogy anyagi, és humán erőforrással sem bírták a repo üzemeltetését. De, ettől még az addon él, és a fejlesztő megpróbálja megteremteni a lehetőségét a repotól független elérésre (pl. Github).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48265) MK VII válasza tusik (#48249) üzenetére


MK VII
veterán

Köszi a tippet.
Így csináltam és szépen átírta az adatokat, csak a levélre várunk, hogy megküldjék benne a kódot..
Köszönöm mindenkinek a segítséget. ;)

(#48266) zseko válasza Somatom (#48264) üzenetére


zseko
veterán

Van ott más is, legalábbis annál a reponál amiről hallottam, csak nem akartam jobban belemenni, de maga az addon az ettől még persze működőképes, igen. Már többször szemeztem a MyTV-vel, de egyszerűen nem nézek annyit tv-t, hogy erre feleslegesen költsek. Pláne ennyit. Főleg úgy, hogy az adók majd' a fele (számomra) 'szemét' :)
Bár, kb. a Deezer árában az összes adóért, még annyit talán fizetnék ;]

HR24.hu

(#48267) Somatom válasza zseko (#48266) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem nagyon hasznos. Szinte folyamatosan utazom, nincs is más előfizetésem. Bárhol rádugom a TV -re a boxomat, és működik. Vagy, a telón. Így, free roamingban pedig pláne nagy királyság. Az előbb mértem, 240p -ben 71MB volt 10 perc. A flottás kártyámon van 10,5GB roaming, ami kb. 25 óra TV -t jelent.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48268) vpanangin


vpanangin
senior tag

Hmmm ...

Királyság van.

Május 13-án rendeltem Tarr Kft. vezetékes net helyett egy Hipernet Home L csomagot 24 hó hűségnyilatkozattal, bízva a 30 napos kötetlen visszavételi garancia miatt. Kipróbáltuk, jó a 4G lefedettség, Huawei asztali router OK, jól szórja a netet a házban. Június 1-én visszavittük mert korlátlan mobilflottás netet vettünk az egyik flottától. Mikor leadtuk a routert meg a kártyát, kaptunk az eszközről papírt, viszont szerződésbontásról nem. A hölgyike azt mondta, hogy majd elektronikus úton. Oké.

Számla ma megjött, be lesz fizetve 30-ig. Oké. De nézem a MyTelenorban, az előfizu még él. Telefon 1220-ra, ügyintéző megerősít. Tanácsolta, hogy üzletbe be, reklamálni!

Ilyenkor mi van? Nem akarunk kifizetni + egyhavi számlát és kéthavi kötbért mert a nyilvántartás szerint kicsúsztunk a 30 napos visszavásárlási garanciából.

Peace!

(#48269) snooze válasza vpanangin (#48268) üzenetére


snooze
veterán

Ne elektronikus uton tájékoztasd a hölgyikét,hogy tévedett,és végezze rendesen a meloját..gondolom azt sem tudta miröl van szó..igaz,le is tagadhatja,mivel a boltban nincs hangfelvétel..

GO Gunners!!!

(#48270) vpanangin válasza snooze (#48269) üzenetére


vpanangin
senior tag

Bemegyünk személyesen az biztos, máshogy talán nem is lehet ezt intézni.

(#48271) Troy.


Troy.
addikt

Sziasztok!

Telenor myTV hány eszközön használható? Honlapon nem látok erre kitérő részt.

.

(#48272) Bferibörs válasza Troy. (#48271) üzenetére


Bferibörs
addikt

"Nincs több konfliktus abból mit nézzen a család esténként, mert 1 MyTV előfizetéssel egyszerre 4 készüléken 2 adást nézhettek párhuzamosan! "

ez is érdekes :

"Hello Data Start és Standard mellé MyTV Start csomagot tudsz 0Ft-ért igénybe venni: töltsd le az alkalmazást és élvezd a korlátlan adatforgalom nyújtotta lehetőségeket!
Hello Data Medium mellé MyTV Pro csomagot tudsz 0Ft-ért igénybe venni: Küldd a MYTVPLUS szót a 1750-re, töltsd le az alkalmazást és nézz 50 csatornát mobilon, tableten vagy okostévén!
Hello Data Medium mellé MyTV Max csomagot tudsz 0Ft-ért igénybe venni: Küldd a MYTVMAX szót a 1750-re, töltsd le az alkalmazást és nézz 72 csatornát mobilon, tableten vagy okostévén!"
-lehetnek némi elírások benne
Medium gondolom, hogy ez prémium akart lenni.

forrás

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48273) Troy. válasza Bferibörs (#48272) üzenetére


Troy.
addikt

Kösz, épp csak a szemem nem szúrta ki. :U

.

(#48274) z67 válasza Bferibörs (#48272) üzenetére


z67
őstag

Ezt vajon hogy kell érteni amúgy?

"Nincs több konfliktus abból mit nézzen a család esténként, mert 1 MyTV előfizetéssel egyszerre 4 készüléken 2 adást nézhettek párhuzamosan! "

Kíváncsiságból elindítottam egyszerre 6 eszközt, és ment.

(#48275) lm83 válasza Bferibörs (#48272) üzenetére


lm83
őstag

Ez amúgy érdekes megfogalmazás:)
Persze értem én, hogy 4 készüléken lehetsz belépve egyszerre mondjuk, és azokon egyszerre csak két készüléken lehet adást nézni, gondolom a harmadiknál vagy szól, vagy egyik kirúg...

De lehet nézni úgyis, hogy két-két készüléken lehet egyszerre ugyanazt nézni :D

(#48276) scorpy02


scorpy02
aktív tag

ászf meg úgy fogalmaz, hogy egyidőben csak 2 eszköz.

"Egy Előfizető egy regisztrációhoz összesen négy eszközt párosíthat, de egy időben egyszerre csak két eszközön tudja igénybe venni a Telenor MyTv Szolgáltatást. "

na most akkor hogy is van ez valójában?! :))

[ Szerkesztve ]

(#48277) Bferibörs válasza lm83 (#48275) üzenetére


Bferibörs
addikt

hát jó kérdés, nem használom csak egy próbát tettem eddig vele asztali gépen ,jelenleg még tvgo fut nálam, az 4 kütyün megy egyszerre

(#48276) scorpy02

akkor meg van a megoldás

4 eszközre telepítheted, abból egyszerre kettőn nézheted

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48278) Somatom válasza Bferibörs (#48277) üzenetére


Somatom
veterán

Azt hogyan ellenőrzi, hogy hány eszközre telepítettem, és négy fölött mit csinál? Törli az alkalmazást? Hogyan? Az autóban levő, céges Tabon nincs Play, meg alapértelmezett fiók. Telón kimentettem az apk -t, átmásoltam, telepítettem a Tabon, telóról adtam hotspottal netet, bejelentkeztem a Tabon futó MyTV -be, és néztem a filmet.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48279) Bferibörs válasza Somatom (#48278) üzenetére


Bferibörs
addikt

passz nem tudom mytv-t egyenlőre nem használom , a tvgo simán kiléptet minden cuccodból és újra regelhetsz

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48280) z67 válasza Somatom (#48278) üzenetére


z67
őstag

Valószínűleg egyelőre nem ellenőrzik.

(#48281) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Elfogyott a feltöltés után járó netem.
Rendelnék,hogy újra legyen.
Annak is hófordulóhoz van kötve a lejárata? 27.én van hófordulóm.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#48282) jociolaszi


jociolaszi
tag

igen csak annak van a fordulóhoz köze.A feltöltés utáni bonusznak nem.

(#48283) otps


otps
aktív tag

Az bug, vagy feature, hogy a Telenor ügyfélszolgálattal nem lehet rendesen emailezni, mint a másik (az összes többi) szolgáltatóval? Úgy értem, mindegyiknél először kitöltöm a webes formot. A többi szolgáltatónál utána mehet az oda-vissza emailezés, amíg a kérdés meg nem oldódik. Ehhez képest a Telenornál minden egyes válasznál tölthetem ki újra az egész webes formot. Hány éve is csinálják ezt így? Ez az egy 'feature' már önmagában jó ok arra, hogy az ember a másik szolgáltatót válassza. Ha tudja. Nooormális?

(#48284) Doggy dog válasza Doggy dog (#48281) üzenetére


Doggy dog
senior tag

Annyit pontosítanék,hogy egyszeri adatjegyet vennék!
Nem megújulóst.

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#48285) flegga92 válasza azbest (#48259) üzenetére


flegga92
senior tag

Tizenes rendszerű Samsung Tv-n tuti hogy megy. Illetve Kodi-n is van Add-on hozzá, bár az kicsit macerásabb.

(#48286) Viktor0610 válasza otps (#48283) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mondom, hogy nem lehetne úgy, ahogy írod, de hogy valaki emiatt másik szolgáltatót keressen?

Valószínű, a spamek elleni harc az oka, hogy nincs publikus email cím, illetve az lehet még a koncepció mögött, hogy az esetek döntő többségében nem kell válaszolj a Telenor által adott válaszra. ;)

Samsung Galaxy A54

(#48287) #08205312 válasza Viktor0610 (#48286) üzenetére


#08205312
törölt tag

Talán elfogadnám ezt válasznak...de akkor te, felhasználó hogyan bizonyítod azt, hogy írtál nekik.
Miért nem jeleznek automatikusan vissza válasz emailban, hogy ezt írtad?

(#48288) azbest válasza #08205312 (#48287) üzenetére


azbest
félisten

Érkezik visszaigazolás a webes formról.

Tisztelt Ügyfelünk!
Megtisztelő levelét köszönettel fogadtuk. Munkatársunk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot.
Üzenetének adatai az alábbiak:....

(#48289) Viktor0610 válasza #08205312 (#48287) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jajj, ne már... Nem kell bizonygatni, hogy írtál nekik. :U

Természetesen egy automata válasz érkezik, hogy fogadták a levelet, illetve (bár már rég volt ilyen ügyem) a a levélben benne van, amit az ügyfél írt.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48290) #08205312 válasza Viktor0610 (#48289) üzenetére


#08205312
törölt tag

Ha benne van, akkor oké.

(#48291) lugosi válasza Viktor0610 (#48289) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Másik szolgáltatónál jártam úgy már, hogy írtam nekik a szerződésen megadott e-mail címükre, és semmi sem érkezett. Írtam a webes form-on, onnan jött visszaigazolás rögtön. Így, bármennyire is nem tetszik esetleg (nekem se), a sima email nem jó, a webes form jó.
Azért szerintem nem baj, ha bizonyítható, hogy írtam a szolgáltatónak.

(#48292) dptrsk válasza Viktor0610 (#48286) üzenetére


dptrsk
addikt

Sok olyan embert ismerek, akiknek a rendelkezésre állás, elérhetőség megér némi plusz összeget.
SPAM ide- SPAM oda, szerintem (is) gáz, hogy nem lehet közvetlen levelet írni.

Miért jobb a form nekem, ügyfélnek?

Ha esetleg bejelentkezve(formon) írt e-mailre nem 30 nap, hanem mondjuk 10-15 nap lenne a vállalt határidő, akkor még megérteném a formot, de így szerintem csak a Telenor lustasága áll a csak formon vagyunk elérhetőek dolog mögött.
Nem beszélve arról, hogy a form nem ment egy esetleges összeomlás/áramszünet esetén az egész tartalom elveszik, míg az e-mail jobb esetben piszkozatban teljesen el lett mentve.
Más nagy cégek (OTP, Telekom) érdekes módon megoldják a SPAM védelmet, s van közvetlen e-mail cím...

Én úgy látom, hogy a sok panasz miatt lett csak formos bejelentés, mivel így kevesebben írnak levelet...

(#48293) lugosi válasza dptrsk (#48292) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igen, mondjuk ezt elfelejtettem hozzátenni, hogy egy Telenor méretű cég, oldja már meg, hogy spam elleni védelem. Nekem a munkahelyi e-mail címem publikus, mert kötelező hogy az legyen, mikro cég, és megoldottam a spam-et. Tudják már kezelni ők is.
Ja, hogy akkor sokan írnának? Ez van. Az ügyfél ne csak addig legyen már fontos, amíg szerződik, meg fizet, néha a nyűgjeivel is foglalkozni kell.

(#48294) asdf_ válasza lugosi (#48291) üzenetére


asdf_
veterán

Emailben BCC-zed onmagad es megvagy, a bejovo levele headere kivaloan bizonyit mindent.

(#48295) lugosi válasza asdf_ (#48294) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, igaz, ez nem jutott eszembe. Bár webmailes felületről küldtem, megvan az elküldöttben, hátha ezt csak elhiszik, hogy nem én varázsoltam az elküldöttek közé.

(#48296) otps válasza Viktor0610 (#48286) üzenetére


otps
aktív tag

Valószínű, a spamek elleni harc az oka, hogy nincs publikus email cím

Nem azt mondom, hogy legyen publikus az emailcím, csak hogy legyen úgy, mint a többi szolgáltatónál. Különben is, egy ilyen cégnek teljen már rendes spamszűrőre. A Gmailé pl. tökéletes és ingyen van, tudom, hogy ezek a cégek nem Gmailt használnak. Én szoktam kicsit komplexebb dolgokat kérdezni, ami több levélváltást igényel. Illetve ha ugyanazt megkérdezem több szolgáltatótól, van, amelyik érti elsőre, van, amelyik nem. Ez ilyen.

(#48297) otps válasza dptrsk (#48292) üzenetére


otps
aktív tag

Nem beszélve arról, hogy a form nem ment egy esetleges összeomlás/áramszünet esetén az egész tartalom elveszik, míg az e-mail jobb esetben piszkozatban teljesen el lett mentve.

A szolgáltatótól független hasonló tapasztalatok miatt (plusz túl kicsi szövegdoboz, plusz elküldöm és nem ment el) én mindent a LetterCount.com-on szerkesztek. Piszkozat plusz helyesírásellenőrzés megoldva.

[ Szerkesztve ]

(#48298) Imilenni


Imilenni
addikt

SziasztoK!
Ugye most van ez a feltöltőkártyásoknak aktiválni kell a kártyájukat mizéria.
Nos, barátnőm bement a telenorhoz és aktiváltatta ott a kártyáját. Ő, még fél hónappal korábban megrendelte a Klikk 1GB-os netet (nem biztos hogy ez a neve) s ugyebár az első 3 hónap ingyenes.
Hát, amikor aktiválta félórával később jött neki az SMS hogy deaktiválták ezt a csomagját. (persze elötte levonta tőle a pénzt).
S vissza sem aktiválódott neki. Szóval megint kikellett fizetnie.
Aztán én interneten intéztem, tegnap jött is a levél küldtem az SMS-t minden rendben van gondoltam én. Azután jött az SMS nekem is hogy a Klikk szolgáltatásomat felfüggesztették..(évek óta megvan már, ez még a régi Klikk).
Később jött egy másik SMS hogy újra aktiválták a csomagot. Örültem mint majom a farkának, azután a szokásos letelt a 150MB SMS jött.
De ezután teljesen!! megszűnt az internet a kártyán, jelzi persze hogy van LTE hálózat, de nem jön róla adat. Még a kereső oldalakat sem tölti be. (pénz dettó levonta már érte).
Ezzel most mit lehet kezdeni?

Press "F" to pay respects.

(#48299) 8 válasza Imilenni (#48298) üzenetére


8
senior tag

És a telenor ügyfélszolgálat mit mondott erről, miért nem tudtak segíteni?

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#48300) Imilenni válasza 8 (#48299) üzenetére


Imilenni
addikt

Nincs valami sok időm, ezért írtam most először ide.
ha senkisem tud mit mondani akkor hívom őket :)

Press "F" to pay respects.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.