Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) rimbo válasza Bagira01 (#2000) üzenetére


rimbo
tag

Az akciók általában nem összevonhatóak, gondolom ez most is érvényben van. De külön-külön ki lehet használni őket.

(#2002) Viktor0610 válasza Bagira01 (#2000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bagira01:
A 3G-készülékekhez kapcsolódó beszámítási kedvezményről írtam korábban, h. csak új előfizetés vásárlással él.
Tessék visszaolvasni!


piqla:
A 1220-as számon tudsz kérni ügyfélszám-összevonást. Telefonszám és jelszó szükséges hozzá.

Samsung Galaxy A54

(#2003) Octi válasza wgaborw (#1988) üzenetére


Octi
aktív tag

Ezt nem a két szép szemedért ajánlották fel.

Törvényileg, ha a készülék javítása meghaladja a 15 napot KÖTELESEK cserekészüléket biztosítani.
A 30. nap után pedig KÖTELESEK a készüléket cserélni.

Én ezt most zongoráztam le egy 200e HUF-os TV-vel. Nálam is csere lett belőle.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#2004) nRu3 válasza piqla (#1999) üzenetére


nRu3
addikt

ha az előző akció lejárt a kártyán akkor lehet meglévé kártyára új akciót kötni.

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#2005) Qru


Qru
MODERÁTOR

Telefon aksijára tényleg nincs gari?
Októberben vettem egy Motorola C261-et. Most hiába töltöm 3 órát vagy egész este ha leveszem töltőről 10perc beszélgetés után lemerül. Pannonban azt mondták aksira no gar. :Y
Ezt nem hiszem el! :W

Márkaszervízben érdemes próbálkozni?

#nincsbennetarcsi

(#2006) paramedic válasza paramedic (#1995) üzenetére


paramedic
aktív tag

Viktor? :F [link]
Előre is köszönöm!

(#2007) Bagira01


Bagira01
veterán

Samsung d900-at véglegesen levették vagy csak mint annak idelyén a k750i-t egy rövid időre? Remélem lesz kifutóba. Habár ez egy keresett készülék és sajnos gyorsan el fog fogyni mint a 6280 :(

[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2008) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

paramedic:
Ez a kártyaszintú jelszavad, korlátozottan tudsz vele ügyet intézni -lopás miatti tiltás, kártyacsere/-pótlás.
Valószínűleg a kapcsolattartó így vette le a válláról az ügyintézés terhét. ;)


Qru:
Vidd csak vissza az üzletbe, mert egy éven belül az akkumulátorra is vonatkozik a garancia. Az 1+1 éves jótáőllás második évében nem vonatkozik a garancia a tartozékokra -akkumulátor, töltő, mem.kártya, stb...

Samsung Galaxy A54

(#2009) Qru válasza Viktor0610 (#2008) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Bármelyik Pannon boltba vissza vihetem, vagy csak ahol vettem?
(konkrétan Tescoba vettem Astoriára pl vissza vihetem? Gar jegy megvan term.)

#nincsbennetarcsi

(#2010) Viktor0610 válasza Qru (#2009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bárhova viheted, csak ne az Astoria bemutatóterembe, valószínűleg rengeteget kellene várnod.

Samsung Galaxy A54

(#2011) Qru válasza Viktor0610 (#2010) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig az van, közel de akkor máshova megyek. Thx! :R

mod: Addikt lettem WoW! :DDD

[Szerkesztve]

#nincsbennetarcsi

(#2012) paramedic válasza Viktor0610 (#2008) üzenetére


paramedic
aktív tag

Köszi!
Megváltozott a számlainformáció összetétele is, ezért arra is gondoltam, hogy kiraktak a céges mobilkörből. Bár az szerződésmódosítás lett volna és arról értesíteniük kellett volna... :F

(#2013) Sanya8707


Sanya8707
csendes tag

Valaki nyilatkozzon nekem arról, hogy milyen készülékváltozások várhatók a pannonál?

(#2014) paramedic


paramedic
aktív tag

Hangposta szolgáltatást hol, hogyan tudom lemondani?
1220-on melyik menüpont? Qrva sokat tekeregtem már közöttük... :(((

(#2015) Viktor0610 válasza paramedic (#2014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1741. Menüpontot ne kérdezz, de nem bonyolult. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2016) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

A nap vicce: [link]... :))

Még jó, h. újra kapható a Nokia 6030 a Pannonnál 26400 Ft-ért... :U

Ez az ár még feltöltőkártyával is sok ezért a készülékért, nemhogy előfizetéssel?! :Y

Samsung Galaxy A54

(#2017) nemma válasza Viktor0610 (#2016) üzenetére


nemma
addikt

Ez már nem mai dolog, szerintem legalább egy hete így van fent, néztem is nagyot. Asszem rohanok és veszek egyet!

(#2018) Ramius


Ramius
őstag

Viktor, mitgondolsz megéri váltani pannon 50-ről 60-ra? :D
csak mert a számlám mindig 3000ft körül mozog.
a 120-as csomag már sok nekem.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2019) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Ramius:
Végül is igen, mert két forinttal kedvezőbb a percdíja, és túlbeszéled a havidíjat. Viszont a váltás díja 860 Ft lesz.


nemma:
Persze, tudom, csak ma akadtam bele. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2020) Ramius válasza Viktor0610 (#2019) üzenetére


Ramius
őstag

akkor már intézem is, csak megerősítésre vártam :D
köszi

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2021) Ramius


Ramius
őstag

na elintéztem pannonline-on keresztül, és a költségnek nem 860, hanem 190 ft-ot írt. így még jobb is :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2022) Viktor0610 válasza Ramius (#2021) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A tarifacsomag-váltás csak 190 Ft? :F

Mindegy, legyen igazad... ;)

Samsung Galaxy A54

(#2023) Ramius válasza Viktor0610 (#2022) üzenetére


Ramius
őstag

ennyit írt ki költségnek. majd ha megkapom a számlát akkor örülök inkább, hogy tényleg csak ennyi :D

mod: egyébként azt is írta még az elején, hogy az öszeg eltérhet a 860-tól

[Szerkesztve]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2024) V.Stryker válasza Ramius (#2023) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Lehet,hogy a neten történő váltás miat :((( csak ennyi a díja...nekem is 860 volt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2025) Viktor0610 válasza V.Stryker (#2024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Érdekes lenne ez a ''diszkrimináció''. :U

Azt hiszem, ennek utánajárok... :F

Samsung Galaxy A54

(#2026) V.Stryker válasza Viktor0610 (#2025) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Annyira nem diszkrimináció, mert számos cég, pl. internet szolgáltató ajánlatában van olyan,hogy ha neten rendeled meg és nem telefonon vagy személyesen, akkor nincs bekötési díj.Az is diszkrimináció? :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2027) Rick4 válasza Viktor0610 (#2022) üzenetére


Rick4
félisten

a kérdésem részben ide tartozik, a mobil internetes topicban már beszéltünk róla. kérdeznék tőled olyat, hogy van egy option gt max hsdpa-képes pcmcia kártyatelefonom, meg egy előfizus adat simem, 3 giga nettel. namost, Szegeden lakom nem a belvárosban, de a táblán belül, mégis edge sebességgel jön, beljebb, ahol a trémobil 1.3down, 300K up sebességet tudott, ott ez 980K down, 90K up....ez utóbbi aggasztó. létezik valamilyen megoldás erre a türelmen kívül? ha megvettem, így jártam, vagy jogosan reklamálhatok a lefedettségi térkép alapján?

[Szerkesztve]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#2028) Viktor0610 válasza Rick4 (#2027) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg ezt nem veszik hibának, mert a 980 kbps letöltési sebesség jóval az EDGE és a 3G felett van, meg a lefedettségi térkép sem ér túl sokat. Az elérhető max. Sebesség sok mindentől függ, domborzat, távolság a toronytól, stb.
Nem akarom védeni a Pannont, sőt! Mikor megkötöttétek a szerződést, a kolléga ellenőrizte és közölte-e veled használat helyén lévő lefedettséget? Amennyiben ez elmaradt, erre még hivatkozhatsz...

Samsung Galaxy A54

(#2029) Rick4 válasza Viktor0610 (#2028) üzenetére


Rick4
félisten

mondjuk előtte t-mobilos volt, az sem ment itt a tábla közelében gyorsabban, de a belvárosban meg hasított....dehogy nézett lefedettséget a csaj....csak azt ecsetelte, hogy hamarosan kiépül szépen, meg odakünn városon kívül lassabban megy....max megpróbálom ugyanazon a ponton megmérni, mit tud a a pannon...itthon úgyis 8 megás netem van wifivel, út közben fontos a mobilinternet, ott meg úgysem fog hasítani...csak gondoltam, rákérdek, de látom, ebben a pannonos mobilinternetben csak a 3 giga, meg a havidíj biztos, nyilván nem akarta a cég sem magát keretek közé szorítani.... :W ezeken kívül minden más olyan értéket mutat, amit senki sem tud pontosan...

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#2030) Rick4


Rick4
félisten

ugyanott a belvárosban mérve nem is olyan rossz ez a pannonos net:
[kép]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#2031) piqla


piqla
őstag

Udv!

Legyetek szivesek segiteni. Szeretnek uj telefont (n73, most akciosan 9990) de nem szeretnek uj telefonszamot/elofizetest, stb. Igy is az akcios ar ervenyes meg ram, hogy a regi szamomat megtartom? Vagy esetleg elhozhato 0 forintert is?:C A tavaly marciusban 18 honapra megkotott elofizetesemet TENYLEG csak 18 honap utan tudom lemondani, jelentos rafizetes nelkul, vagy mar van ra eselyem? Elore is koszi valaszt.

Szereted az állatokat?

(#2032) Viktor0610 válasza piqla (#2031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt tudod, h. a 9990 Ft-os as csak a kezdőrészlet?
Utána meg 1/1,5 évig fizeted a készüléket. Egyébként a számod megtarthatod, de a bank nagyon sok papírt kér a hitelhez. (Sz.tem nem éri meg telefont hitelre venni. A kamat éves szinten 20%, az ügyintézés lényegesen hosszabb -kb. egy-másfél óra, stb...)

Előfizetés felmondás. A Pannonnál csak két évre írhattál alá, esetleg régebben egy évre, de másfélre tuti, nem. :)

Samsung Galaxy A54

(#2033) Carpio


Carpio
tag

Ugye jól gondolom, hogy a Pannon új számlás előfizetései (Pannon 60, 120, stb.) megint csak a lebeszélhető perceket tartalmazzák és az sms-ek ezen felül számlázódnak.
Sajnos úgy gondolom, hogy így van és akkor a Pannon burkolt áremelést hajtott végre.
:( :(

A legnagyobb télben tanultam meg, hogy legyőzhetetlen nyár lakozik bennem.

(#2034) Viktor0610 válasza Carpio (#2033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Így van, a Pannon-csomagok továbbra is csak beszélgetésre felhasználhatóak.

A djuice számlás 10 csomag 3900 Ft havidíja felhasználható SMS-re, viszont az meg csak SMS-re felhasználható, beszédforgalomra nem... :(

Samsung Galaxy A54

(#2035) nemma válasza Viktor0610 (#2034) üzenetére


nemma
addikt

Hihetetlen, hogy a régi Djuice-val még mindig jobban járok, mert megtehetem, hogy legtöbbször 4 után meg hétvégén beszélek és felhasználhatom sms-re és beszélgetésre is a havidíjat. De azért jó lenne már egy normális csomag ;]

(#2036) piqla válasza Viktor0610 (#2032) üzenetére


piqla
őstag

Persze, tudom, hogy csak reszlet. De eddig minden telefonomat elofizetessel vettem, egyreszt a havik lebeszelhetoek, masreszt meg nincsen egyszerre ennyi penzem, leven egyetemista vagyok, inkabb eliszom :C

Papirok kellenenek nekem ahhoz, hogy pannonnal reszletre telefont veszek? Na ne am mar. Eddig mindig az volt, hogy bementem, csokolom ezt szeretnem, fenymasolas, alairas es mehettem haza...
Ok, igazad van, kevertem invitel elofizetesemmel. Akkor remelem mar lejart :)

Szoval a kerdesemre meg mindig nem kaptam (szamomra ertheto:DDD) valaszt: nekem is 10 ezer forintba kerul a telefont, ha en csak hosszabitani akarom meglevo elofizetesemet?

[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#2037) Viktor0610 válasza piqla (#2036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, neked is ennyi a kezdőbefizetés.

Lássuk csak, mit kér a Credigen:
- személyi,
(- amennyiben rendelkezel vele: lakcímkártya),
- adókártya,
- előző havi, a nevedre és bejelentett címedre szóló közüzemi számla (amennyiben nincs ilyen, mert nem a te nevedre szól, szükséges még egy nyilatkozat a számlafizetőtől, melyben leírja, h. ő a te ... -szülőd, testvéred, stb...)-, a papír beszerezhető bármely Pannon üzletben,
- munkáltatói igazolás (beszerezhető bármely Pannon boltban) vagy utolsó havi számlakivonat, amennyiben utalással kapod a fizetést.

Jut eszembe, azt írod, egyetemista vagy, ez esetben (ha nem dolgozol mellette legalább 3 hónapja, bejelentve), nem vagy hitelképes. Ez esetben kezessel tudsz vásárolni.

(Arról az ''apróságról'' nem is beszélve, ha Bónusz Programban szeretnél hitelre vásárolni, ''váratlanul'' el fog fogyni mindenhonnan a készülék...)

Samsung Galaxy A54

(#2038) piqla válasza Viktor0610 (#2037) üzenetére


piqla
őstag

De akkor az ez elotti harom keszuleknel miert nem kertek semmi ilyesmit tolem, pedig az en nevemen volt es elofizeteses mindegyik...

Szereted az állatokat?

(#2039) nemma válasza piqla (#2038) üzenetére


nemma
addikt

Talán mert nem részletre vetted? :U

(#2040) piqla válasza nemma (#2039) üzenetére


piqla
őstag

Hat akkor a faszom sem erti, pedig ot is megkerdeztem. Nem listaaron vennem, hanem 10ezres kezdessel, es havonta, a szamlaban benne foglaltatna a reszlet, amit le tudnek beszelni, ahogyan eddig is. hogy is van ez:F

Szereted az állatokat?

(#2041) Kissmano


Kissmano
csendes tag

Sziasztok!
Valaki meg tudná nekem mondani, hogy hol tudom megnézni hogy a Pannon milyen készülékéket fog piacra dobni? Vagy ezt meg lehet egyáltalán tudni valahonnan???:S
Előre is köszi! :) :R

(#2042) Viktor0610 válasza piqla (#2040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

piqla:
A hitelt nem a Pannontól kapod, annak törlesztését a szolgáltatótól teljesen függetlenül teszed. A Credigen küldi a csekkeket, ami pedig a legfontosabb, a részleteket nem beszélheted le, hiszen azokat nem a Pannon felé fizeted.
V. nem volt képben az ügyintéző v. nagyon félreértettétek egymást.


Kissmano:
Ezek az információk az árlista publikálásáig üzleti titoknak minősülnek, pár ember tudja ezeket jóval előbbre, de az alkalmazottak döntő többsége csak pár nappal az akció kezdete előtt ismeri meg a változásokat.

Samsung Galaxy A54

(#2043) bebar válasza Viktor0610 (#2016) üzenetére


bebar
aktív tag

De nagyívben csesznek rá, hogy kijavítsák..

(#2044) Kissmano


Kissmano
csendes tag

Köszi szépen a segítséget! :R

(#2045) Bagira01


Bagira01
veterán

A mobil internet-re elő lehet fizetni egy évre is? Remélem még kiforr a dolog és lesz olcsóbb is mert nekem csak néha kéne mikor elutazom. Gondolkozom ilyen megoldáson a t-mobile-nál jobb feltételek vannak. Végül is ennél mind1 melyik szolgáltatót választom mert mindenképp új előfizetés kell hozzá.

[Szerkesztve]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#2046) Rick4 válasza Bagira01 (#2045) üzenetére


Rick4
félisten

ezt a kérdést én elég alaposan körüljártam, a neten (itt is és pl. a vaterán is) lehet t-mobile-os kártyatelefonokat venni, értelemszerűen hűségszerződés nélkül. ha veszel egy domino kártyát, feltöltöd hogy 6K legyen rajta, megrendeleg a 2 gigás netet, 1 hónapig tart, ha nincs rajta elég stex, nem indul újra a szolgáltatás, viszont 1 évig elérhető marad a sim, vagyis később bármikor újra feltöltöd, onnantól megy a net, a feltöltéssel és a rajta levő pénzzel tudod szabályozni, hogy épp abban a hónapban kell e a net. a három szolgáltató közül szerintem ez a legkönyebben járható út, és a legtöbb adat/ kifizetett forint is a legjobb érték..

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#2047) piqla válasza Viktor0610 (#2042) üzenetére


piqla
őstag

Áhááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :O

Ma voltam bent a Pannonnal, es felvilagositottak. Igazatok volt vegig, de en azert nem ertettem, mert nem igazan esett le, hogy a 9990 forintos ar CSAK a hitelre vonatkozik. Azt hittem, befizetek ennyit, elhozom, aztan szepen havonta fizetem a szamlaval. Tudjatok, mint anno westelnel: van elofizetes es domino. Viszont igy horribilis aru lenne a kinezett keszulek, szoval ennyit errol.

Legalabb 5 eve vagyok Pannonos, de csak masfel eve elofizeteses... Megkerdeztem mennyiert hozhatnam el a telefont, a Bonusz kereteben. 69999 helyett... kapaszkodjatok... 67999 fortinert. O igen. Lofaszt ezeknek, nem huseget.

Ps.: Viktor, amugy koszonom a segitseget.

[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#2048) piqla válasza piqla (#2047) üzenetére


piqla
őstag

Jah, kiegesziteskent: lattam ma a keszulek arlistan, hogy a 9990 forint hitel vagy ket eves bonusz program kereteben ervenyes. Ez utobbi azt jelenti, hogy mar legalabb ket eve bonuszosnak kell lennem, vagy mit?

[Szerkesztve]

Szereted az állatokat?

(#2049) V.Stryker válasza piqla (#2048) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nagyon gyengék ebben. Sajna a másik kettő is egyre inkább.
Épp lentebb írtam,hogy én két év hűség és havi átlag 11k-12k-s számla mellett most újabb két év aláírása esetén egy ezer!!! forint kedvezményt kapok. Brrr. Kurvára megbecsülnek. :(((

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#2050) piqla válasza V.Stryker (#2049) üzenetére


piqla
őstag

Detto... Hat akkor nem lesz n73 telefonom.

Szereted az állatokat?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.