Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74001) MadMancs válasza tibor23 (#74000) üzenetére


MadMancs
veterán

Akkor az a baj. Vodánál új előfizetés esetén 72oran belül aktiválják 4G. Ha előbb akarná az ember akkor 1270 és bekapcsolják manuálisan. Így egy nem engedélyezett hálózatra kényszeríted azért nem működik net se. Nincs az év világon semmi baj egyébként Voda VoLTE vel. Február óta aktív (A50).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74002) Somatom válasza tibor23 (#73998) üzenetére


Somatom
veterán

Sztem nem a 4G Switcher működik furán, hanem a telód (meg az enyém is). Sztem amit látsz, annak semmi köze a 4G Switcher -hez. Az egy apk -ba csomagolt parancsikon, egy kutyaközönséges intent, ami meghívja a telód nemtomexynosnálhogyhívják menüjét (MTK -nál engineer mód a neve). Ezt egy normális launcher -rel is elő lehetne hívni. Azért a sok "sztem", mert Nova -ban bepróbálkoztam, de az én telómon csak a "Beállítások" alkalmazásnak 309db meghívható parancsikonja van. Nincs türelmem végigbogarászni. A lényeg az, hogy a Phone 0/1 opció hiányáért nem a 4G Switcher a hunyó, hanem a teló gyártója.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#74003) Landsmann válasza gabor9991 (#73996) üzenetére


Landsmann
addikt

Én a V380-at használom, ezt adták a kamerához is. Először nekem sem ment mobilnetről. Ilyen irányú beállítás nincs sehol. Aztán hónapokkal később frissült az app, és onnantól fogva megy mobilnettel is. Ezek úgy működnek, hogy kínai szerveren keresztül megy a kamera képe. Lehet, hogy ott a kamera kínai szerverénél van valami félre konfigurálva.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#74004) eddie17


eddie17
addikt

Lehet csak véletlen (nem hiszem, hogy ennyi idő alatt hozzányúltak volna) de ma reggel ugyanott mértem egyet és ~7.6/2,2 lett az eredmény. (Tegnap ugyanekkora ugyanott ~3,7/0)
A munkahelyem ~155/35-éhez képest ez még mindig siralmas, viszont már legalább használható normálisan böngészésre, videókra :)
Stabilan hozta, többször is próbáltam.

(#74005) Somatom válasza eddie17 (#74004) üzenetére


Somatom
veterán

Végzett a celládon lógó torrenthuszár.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#74006) eddie17 válasza Somatom (#74005) üzenetére


eddie17
addikt

Na mondjuk ebben van valami :(
Én már elégedett lennék ha így maradna, mert akkor a célját teljesíti, hogy ne használjam a homenet-et addig amíg itthon kell dekkolnom a gyerekkel. Mert elég ha azok viszik az adatforgalmat, így is necces a hó vége.
Ezért jött kapóra a 100 giga, június közepéig ki tudom húzni vele 2x1000 Forintból.

(#74007) darvinya


darvinya
titán

Szuper sebességgel érkezik a szolgáltató SMS. :DDD
Ok, hogy 1+99GB nem jön meg pár napon belül.
De, hogy az adategyeztetés ily módon lehetetlen kategória lett online módon.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#74008) MadMancs válasza darvinya (#74007) üzenetére


MadMancs
veterán

Szolgáltatói sms nagyon. Hugomnak kellett volna feltölteni mytelenor app ban ( visa kártyát nem fogad el, nekem MC van) ~1 hete. Ugye beírtam telszám azt mondtam küldje sms nekem ha megkapta. Nem ment, 10perc múlva újra , nem ment, még 10 perc újra , nem ment. Végül inkább feltöltöttem neki netbankomból ( csak ugye itt 3000 volt legissebb, My van meg 1500 lett volna).

2 napja megkapta mind a 3 sms-t. 🤣🤣🤣

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74009) gabor9991 válasza Landsmann (#74003) üzenetére


gabor9991
őstag

App a legfrissebb, egyébként fogalmam sincs mi lehet a probléma ezért kértem segítséget tőlük hátha kiderült volna.
Telekom és Vodafone simmel működik normálisan így azért esélyesebb hogy nem szerver oldalon van a gond.

[ Szerkesztve ]

(#74010) eddie17 válasza eddie17 (#73987) üzenetére


eddie17
addikt

Na megjött a válasz. :D
Tudják, hogy sz@r itt az összes hálózat térereje (2G, 3G, 4G), de nem fognak fejleszteni.
IJ, miért nem érdeklődtem előtte mielőtt a Telenorhoz jöttem. :DDD :C

(#74011) MadMancs válasza eddie17 (#74010) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha viszont nem tudnak megfelelő minőségben szolgáltatni, ezt el is ismerik. Megér egy kört NMHH illetve jogosult vagy kötbér nélkül felbontani a szerződést. Igaz ez netre nem vonatkozik ott 0/0 a garantált. Akkor érvényes ha a hanghívással is gond van.
De ha 14 napon belül kötötted a szerződést online akkor elálhatsz minden további nélkül. Személyesen 3 napon belül ( Bér ez utóbbi nem tudom érvényben van e még). Vodánál 30 nap van rá hogy elállj ha nem vagy elégedett.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74012) kekesj


kekesj
tag

sziasztok
huawei modemeknek ma már nincs kezelőfelületük? vettem egy újat, sim kártya bele, feltelepült, de semmiféle kezelőfelületet nem látok, csatlakozik automatikusan és ennyi

(#74013) szaboi6512 válasza kekesj (#74012) üzenetére


szaboi6512
őstag

Milyen modem?
Általában a 192.168.8.1
A meghajtón van a drivere.
Usb csatlakozás után meg is nyitja, automatikusan.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#74014) kekesj válasza szaboi6512 (#74013) üzenetére


kekesj
tag

huawei e3372, működik, de nem találok semmi megnyithatót, nem látok kezelőfelületet...

(#74015) MadMancs válasza kekesj (#74014) üzenetére


MadMancs
veterán

Telepítsd a HiLink appot. Jóideje ezen keresztül kommunikálnak a Huawei routerek/MiFi-k.

Illetve pl B525 öm az általánostól eltérően 192.168.8.1 en kommunikált.

Update, most nézem ez egy usb modem. Ott pedig a pc re telepíthető szoftverével kezelheted. Huawei oldala szerint a HiSuite az övé PC-re.

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74016) kekesj válasza MadMancs (#74015) üzenetére


kekesj
tag

köszönöm szépen!
igen, ez is a 192.168.8.1 -en van

(#74017) bopeti98


bopeti98
őstag

Van két Blue+ XS csomag a nevemen, mindkettőn készülékkedvezményes hűségidő (még 1 év). Ezt átválthatom Telenor XS csomagra, és bevonhatom HiperCsoportba? Csak mert ha jól értem, akkor így mindkét előfizetés árából lejönne 10% kedvezmény, plusz ingyen beszélnék párommal. A hűségidőt érintené valamiben?

(#74018) MadMancs válasza bopeti98 (#74017) üzenetére


MadMancs
veterán

Ha nem olcsóbb az új csomag mint a régi akkor elvileg válthatsz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74019) bopeti98 válasza MadMancs (#74018) üzenetére


bopeti98
őstag

A Telenor XS meg a Blue+ XS ahogy nézem, ugyanaz csak más néven, így alapból nem is lenne sok értelme váltani, de HiperCsoportba a Blue+ XS elvileg nem bevonható, igy végeredményben olcsóbb lenne ha váltok, mert hiába ugyanannyi a Telenor XS, lejönne az árából 10%.

(#74020) bedibazsa válasza bopeti98 (#74017) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Akkor tudod bevinni őket HiperCsoportba, ha van mellettük 2 minimum M-es csomag. Ha ezek megvannak, ezt a 2 XS-t be tudod rakni. Havidíj-kedvezmény a kis csomagokra nem jár, ellenben a 2 XS egymást, és a 2 M-est is korlátlanul hívhatja.

(#74021) Prien


Prien
addikt

Erről valahol valami bővebb infó?
Ma egész nap vacakolt a net.

A kevés is több a semminél.

(#74022) Trebron09


Trebron09
őstag

Nálatok is rosszalkodik a net? (B525 - Home M) Konkrétan 4G-n semmi sem működik, most a 3G egyelőre megy.

- Kreatív módon kell áramvonalasítani a stagnáló koncepciót! -

(#74023) bul07 válasza Trebron09 (#74022) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt a Román határ mellet nincs gond, annyi mint szokott

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#74024) Füleske válasza Trebron09 (#74022) üzenetére


Füleske
addikt

Igen. Jó pár év alatt talán párszor volt ilyen.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#74025) nyisziati válasza Trebron09 (#74022) üzenetére


nyisziati
veterán

Már múlt hét óta GPRS sebességen megy a 4G. :(((
Följebb van is egy mérésem.
A 3G még úgy-ahogy használható, de a "békebelinek" ez is kb. a harmada. A ping meg a háromszorosa.
Ja és ez Dél-Pest. :(((

(#74026) Bferibörs válasza Trebron09 (#74022) üzenetére


Bferibörs
addikt

Nem, Budaörs,Diósd 4G+ 120-150

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#74027) Soma01


Soma01
veterán

Ezt a "100GB Hipernet 1000 forintért" opciót újra lehet rendelni akkor is ha még nem fogyott el ez az adatkeret vagy nem járt le a 30 nap az előző megrendelés óta?

(#74028) MadMancs válasza Soma01 (#74027) üzenetére


MadMancs
veterán

"Az új Hipernet adatjegy további előnye, hogy akinek 100GB-nál is több adatra van szüksége, egy telefonszámhoz többször is megrendelheti az 1+99GB opciót ugyanezen az áron."

Ebből nekem az jön le hogy ha elfogyott újra rendelhető akár többször is hónapon belül.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74029) Littoral válasza MadMancs (#74028) üzenetére


Littoral
aktív tag

A Facebook-oldalon:

(#74030) MadMancs válasza Littoral (#74029) üzenetére


MadMancs
veterán

Ebből nem derül ki pontosan hogy 30 nap elteltét vagy az adatkeret elfogyása után lehet rendelni. Pl telekomnál az összes extra bővítőt amint elfogy a keret lehet rendelni. Kivéve a 10gb extra 0Ft. Azt csak 30nap lejárta után. 2 hónap alatt itt is ott is így is úgy is többször lesz az eredmény.
Az általam írt "ha nem elég a 100Gb" verzió már inkább azt sugallja hogy adatkeret elfogyása után azonnal rendelhető de az még nem Telenor cikk így fene tudja. Nem találtam se My telenorban, se honlapon konkrét infót. :U

[ Szerkesztve ]

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74031) Soma01 válasza MadMancs (#74030) üzenetére


Soma01
veterán

Rákérdeztem, mert nekem sem volt egyértelmű, akár mennyit is olvastam utána.
Szóval csak akkor lehet újra megrendelni, ha lejárt a 30 nap a megrendelés óta, VAGY elfogyott a megvásárolt, a csomagban foglalt (100GB) adatkeret.

[ Szerkesztve ]

(#74032) MadMancs válasza Soma01 (#74031) üzenetére


MadMancs
veterán

Na. Ez így teljesen korrekt.:)

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#74033) Landsmann


Landsmann
addikt

Ugyebár még az is kérdéses lehetett volna, hogy az adatkeretek milyen sorrendben fogynak. Mert ugyebár nagyon nem mindegy. Példa. Alapból, az előfizetéshez jár 100 mega net. Számlazárás 21-én van. Még az ingyenes 100 gb megrendelésekor azt megrendeltem, ami ma fog lejárni. Most ugye az a kérdés, hogy 21-e óta az adatforgalom a még meglévő 100 gb-os adatkeretből számlálódik, vagy már a 100 megából. Gondolom nem kell magyarázni miért nem mindegy.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#74034) iceQ!


iceQ!
addikt

Üdv

Csoportos beszédés hónap melyik napján indítja a Telenor? Illetve ha van elmaradt számla azt is levonja vagy csak a tárgy havit?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#74035) DrBubo77 válasza Landsmann (#74033) üzenetére


DrBubo77
addikt
LOGOUT blog (1)

A plusz adatkeret fogy előbb, csak utána a beépített.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#74036) bedibazsa válasza iceQ! (#74034) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Úgy tudom, a tartozást nem tudja levonni, csak az adott hó számláját, fizetési határidő utolsó napján.

(#74037) burgatshow válasza iceQ! (#74034) üzenetére


burgatshow
veterán

Mindig a fizetesi hatarido napjan.

De elotte levo nap kapsz rola SMS-t.

[ Szerkesztve ]

(#74038) Prien válasza iceQ! (#74034) üzenetére


Prien
addikt

Most nekem 21. helyett 23.-án indították a csoportos beszedést.

A kevés is több a semminél.

(#74039) iceQ!


iceQ!
addikt

Köszi mindenkinek. Akkor az április havi tartozást levonják vagy utaljam el inkább?! :F

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#74041) iceQ! válasza #72445440 (#74040) üzenetére


iceQ!
addikt

Oké köszönöm :R

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#74042) simpley


simpley
őstag

Na, tegnap kijött az új mobilpiaci jelentés.
NINCS helycsere! :D

signed by simpley.

(#74043) Prien válasza iceQ! (#74039) üzenetére


Prien
addikt

Ha csoportos beszedésivel veszi le a pénzt a Telenor, akkor hiába utalsz, ugyanúgy beszedi, mert nem érzékeli a rendszer, hogy már befizetted! Jártam így!
Aztán túlfizetésed keletkezik, de mivel a következő hónapban is beszedi, így magadnak csinálsz plusz munkát, vissza kell igényelned. Nem írják jóvá.

A kevés is több a semminél.

(#74044) tomp válasza simpley (#74042) üzenetére


tomp
félisten

MÉG ;]
De látható, hogy folyamatosan csökken a részesedés.

Az ország hívás forgalmának a 25%-a már VoLTE-n zajlik!

(#74045) simpley válasza tomp (#74044) üzenetére


simpley
őstag

Aminek a 20%-a a Telekom hálózatán megy.

signed by simpley.

(#74046) tomp válasza simpley (#74045) üzenetére


tomp
félisten

Nyilván!
Telekom rendesen támogatja a telefonokat! Telenor meg még azt sem támogatja amit forgalmaz. Üzleti döntés miatt nem támogatnak forgalmazott telefonokat... Ügyes...

(#74049) bopeti98 válasza tomp (#74046) üzenetére


bopeti98
őstag

Pedig a Telenor VoLTE is jól működik a legtöbb VoLTE képes telefonon, csak nem kapcsolják be mert "nem támogatott".
Most például egy Cubot márkájú telefonnal használtam közel 1 hónapot. Hiba nélkül ment a Telenor VoLTE rajta.

(#74050) tomp válasza #72445440 (#74048) üzenetére


tomp
félisten

Na igen voda is egy érdekes állatfaj...
Nekik még támogatási oldal sincs. Habár a Telenornál hiába van. 1-2 telefonon kívül csak Huawei és Samsung van a listán. Cseppet sem protekciósak... :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.