Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48151) Viktor0610 válasza Somatom (#48149) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem kell hozzá netcsomag.

Samsung Galaxy A54

(#48152) Viktor0610 válasza Gedeon31 (#48146) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem az EU-ban használható részt is megjeleníti ott.
Nézzétek meg a részleteket, ott mutatja külön-külön. :)

Samsung Galaxy A54

(#48153) Somatom válasza Viktor0610 (#48151) üzenetére


Somatom
veterán

Wow! Köszi! Akkor lemondom a feltöltősön a havi 1GB -ot.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48154) z67 válasza Deck (#48150) üzenetére


z67
őstag

Nem, mert nem fogok erre a szarra 4500 Ft-ot fizetni.

(#48155) denorbi válasza Somatom (#48149) üzenetére


denorbi
tag

otthoni gépen lévő adatokat akarom elérni telefonnal! Vodafone és telekom hálózattal elérhető, telenorral nem!

(#48156) Bferibörs válasza Viktor0610 (#48152) üzenetére


Bferibörs
addikt

Ezt úgy érted Viktor, ha a feltöltőkártyámhoz nem tartozik semmiféle net - csak hanghívás- akkor is lehet arról a telefonról nézni a MyTV-t ?
Bocs ha hülye kérdés !

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48157) Viktor0610 válasza Bferibörs (#48156) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen. :)
Kipróbáltuk egy ügyfél kártyáján korábban. :)

Samsung Galaxy A54

(#48158) Bferibörs válasza Viktor0610 (#48157) üzenetére


Bferibörs
addikt

:Y :R :C

A trollkodásomhoz:
Ma is méregettem több helyen amerre járok, korrekt térerő volt mindenhol, sajnos nekem fontos méregetnem mert több órát töltök napközben olyan helyeken ahol gond lehet minden szolgáltatóval

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48159) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Most ez komoly hogy többet nincs feltöltőkártyához 3 gigánál nagyobb opcio?

Huawei Mate 9

(#48160) Viktor0610 válasza H.Istvan25 (#48159) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak feltöltőkártyához, de valóban így van.

Samsung Galaxy A54

(#48161) asdf_


asdf_
veterán

Valahogy hozni kell a Hello data szamokat :D

(#48162) H.Istvan25 válasza Viktor0610 (#48160) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Elmennek a francba, emiatt hagytam ott a Vodát 12 év után. Ha nem akarnék váltani Hello Data-ra akkor otthagynám a Telenort, de a másik két szolgáltató még rosszabb. Gondolom ezzel akarják rávenni az embereket a korlátlan csomagra. Enélkül is váltottam volna elöbb-utobb Hello Datára de ez most egy feketepont a Telenornak

Huawei Mate 9

(#48163) Viktor0610 válasza asdf_ (#48161) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jönnek azok maguktól... ;]

Samsung Galaxy A54

(#48164) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok!
Elméletileg mától nincs roaming díj telefonálásnál EU-n belül.
A mobilnetre sem kell már Roaming díjat fizetni?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#48165) Zeki válasza takacsbotond (#48164) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem kell.

(#48166) Viktor0610 válasza Zeki (#48165) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért ez nem ilyen egyszerű.
Sok csomagnál valóban nem kell, de célszerű pontos infóért a Roaming változások oldalon "Az EU-ban felhasználható adatmennyiség" lenyitható részen található "EU-s adatkeretek összefoglaló táblázata" részen megnézni. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48167) ElektrikusDE válasza Viktor0610 (#48160) üzenetére


ElektrikusDE
senior tag

Az akcios aszf szerint még +30GB-s kiegészitö csomag is rendelhetö, ami visszavonásig korlátlanul felhasználható az 1-es roaming zonaban is...

“Lex malla, lex nulla. A bad law is no law.” A rossz törvény, nem törvény! DW: The Moment is Coming || Doctor Who BBC www.youtube.com/watch?v=uZAO6E2x9xs

(#48168) Viktor0610 válasza ElektrikusDE (#48167) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az lehet, de valójában meg már nem rendelhető. (Jelen pillanatban a MyTelenor appot, a MyTelenor fiókot és a honlapon felsorolt lehetőségeket tudom megnézni, figyelembe venni.)
Akinél jelenleg aktívak ezek a netcsomagok, azok használhatják továbbra is, lemondás esetén viszont már nem lehet azokat újra megrendelni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48169) Gedeon31 válasza Viktor0610 (#48152) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igazad van :)

(#48170) #08205312 válasza Gedeon31 (#48169) üzenetére


#08205312
törölt tag

szerintem csupán azt mutatja, hogy a következő 4 hónapban mennyi adatot használhatsz összesen felár nélkül roamingban. (4 hónapos fair use policy elv)

(#48171) Viktor0610 válasza #08205312 (#48170) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Magyarul az eu-s kvótát mutatja. ;)

Samsung Galaxy A54

(#48172) z67 válasza Deck (#48150) üzenetére


z67
őstag

Elkérte egy kedves hölgy a számom és visszahívott a Facebook poszt hatására. Egy hónapot jóváír és bekapcsolta. Neki sincs gőze sem, hogy mehet-e az ajándékkeret terhére. Egy (vagy több) hónapja szervez a Telenor egy projektet, de promotálni, tisztázni a feltételeket, normálisan bevezetni, azt büdös. Pedig elég ütősre sikerült, még ha 67 is az a 72 csatorna.

(#48173) azbest válasza Viktor0610 (#48152) üzenetére


azbest
félisten

Haha, rá is csodálkodtam előbb, hogy új számokat látok :)

(#48174) Somatom válasza denorbi (#48155) üzenetére


Somatom
veterán

Nem tudom, hogy mi lehet nálad a hiba. Oda-vissza használok FTP, WEB, SMB szervereket Telenoros hálóval. Az otthoni routerem is 4G -s, Telenor hálón. Mögötte van a NAS -om, és minden külső elérésem működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48175) tomp


tomp
félisten

Hát engem igen csak meglepett ez a nagy csatornabővítés a MyTV-n. :)
Fox HD, NatGeo HD, MTV Hits :C

(#48176) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Úgy látom egy napon belül is mindent ismételni kell!

Ezen a linken a Telenor hivatalos PDF-e, hogy mely adatcsomagok, adatopciók mennyi részét lehet EU roamingban használni:[link]

+ akció mától:

"Az akció időtartama alatt az ÁSZF számlás díjszabás és az ÁSZF kártyás díjszabás III.3.1.5. és III.3.1.6., illetve az Üzleti ÁSZF IV.4.3.8, és IV.4.3.9. pontjaiban található 3GB, 5 GB adatjegy” és „Plusz 3 GB, 5GB, 10 GB, 30 GB csomag” szolgáltatáscsomagok esetén a szolgáltatáscsomagokban foglalt adatmennyiség teljes egészében felhasználható belföldi, illetve 1. roaming díjzónában történő forgalmazásra is."

(#48177) radio100jozs válasza H.Istvan25 (#48159) üzenetére


radio100jozs
őstag

De van, csak Plusz adatopcióként akár még + 3 GB is.
Azaz rendelsz egy 3 GB-osat, majd ha lefogy rendelsz hozzá egy Plusz 3 GB-ot, az már 6 GB.
Ez még mindig jobb, mint a max 1 GB a Vodánál. De a Telekomnál sincs sok a feltöltősöknek, ott is max 5 GB van a NetPlusz XXL-el, vagy 4GB a Maratonnal. Gondolom ez üzletpolitika, hogy aki többet netezik, válasszon havi előfizetéses csomagot.

(#48178) azbest válasza Somatom (#48174) üzenetére


azbest
félisten

Nem lepne meg, ha online apn-es lenne, mivel hangos csomag. A szolgáltatásoknál esetleg látszik a my.telenor.hu oldalon, hogy van-e aktiválva a net apn aktiváló.
Az adatkártyámnál külön van egy ilyen. Amikor kértem az ügyéntiző kislány alapból bekapcsolta. Lusta voltam megcserélni a kártyákat, a megosztót tettem a routerbe és valóban net apn-es és publikus címet kap.

(#48179) Deck


Deck
titán

Aktiválni akartam a MAX-ot megjelent a Családi lemondása és az új aktiválása. Tovább, sikeres.
De bármennyiszer is csinálom meg a Családi eltünt, az új pedig nem aktív. :W

PS5

(#48180) z67 válasza Deck (#48179) üzenetére


z67
őstag

Hát ezt leírtam lejjebb. Hol jártál?

Vagy mint a horrorfilmeken? Ne menj be oda...

[ Szerkesztve ]

(#48181) Deck válasza z67 (#48180) üzenetére


Deck
titán

Megoldva. Telefonos ugyfelszolgálatos segített ;)

PS5

(#48182) Viktor0610 válasza azbest (#48178) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A megosztó kártya online APN-nel megy, szerintem ez a hiba.

Samsung Galaxy A54

(#48183) z67 válasza Deck (#48181) üzenetére


z67
őstag

Es mivel kecsegtettek?

Ja, es hány csatornát látsz?

[ Szerkesztve ]

(#48184) denorbi válasza Somatom (#48174) üzenetére


denorbi
tag

Ha telenor hálózattal csatlakozok a szerverre akkor ennél megakad: '150 Opening data channel for directory listing of'
Publikus IP kell kérnem?

[ Szerkesztve ]

(#48185) takacsbotond válasza Viktor0610 (#48166) üzenetére


takacsbotond
őstag

Azt nem tudom pontosan milyen csomagban vagyok, (talán Blue M) viszont a csomag mellett fizetek havi +1GB-nyi extra netet is. Ha jól értem ez benne van?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#48186) azbest válasza Viktor0610 (#48182) üzenetére


azbest
félisten

denorbi hello datájáról volt szó :)

Én csak leírtam példának, hogy a megosztó kártyán is külön van net apn aktiváló szolgáltatás és így nem online. Nálam minden okés és úgy megy, ahogy szeretném. :K

(#48184) denorbi
szerinted mégis hogyan érnéd el a gépedet ip cím és port alapján, ha a gépednek nem az az ip címe, hanem a szolgáltató mögött egy alhálózatban van natolással? :U

Mondjuk az sem derült ki, hogy a gépedben van-e a sim. Szóval a géped kap -e ip-t vagy egy routerben van és még ott is van plusz natolás.

Most éjjel valami karbantatrás van, mert nem tudom megnyitni a my telenor oldalon azt a részt, ahol ez van. Holnap nézd meg, hogy mi van. A géped ip címéből meg ránézésről tudnod kéne, hogy publikus-e vagy privát. Vagy például ha http://myip.dk/ nem azt mutatja, mint amit a géped kapott, akkor abból is sejtheted.

[ Szerkesztve ]

(#48187) azbest válasza denorbi (#48184) üzenetére


azbest
félisten

áh, összezavartok a kavarással az ip-k körü, hogy miről mit szeretnél.

Passzív módra kapcsold át a kliens ftp-det. Aktív módban a kliens nyitna egy portot hogy a szerver csatlakozzon arra az adatkapcsolathoz. Miven nem publikus a kliensed címe, így nem tud a szerver rákapcsolódni.
Passzív módban a szerver nyit portot ehhez. De ha a szerver is router mögött van és nincs megfelelően beállítva, hogy abból a port tartományból adjon, ami a routeren is rá van irányítva, akkor nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#48188) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Van ötlet, hogy német roaming során miért tudok egy fél pillanatra felcsatlakozni, aztán egyből le is dob, és újra kell indítanom, hogy megint kapjak fél pillanatot, ami alatt egyébként elindulnak a push üzeneteim?

(#48189) Somatom válasza szkorhetz (#48188) üzenetére


Somatom
veterán

Tegnap, meg ma ezzel küzdöttem a flottás kártyámmal. Kiderült, hogy először a Telenor nem aktiválta a roamingot, aztán mára újra letiltotta, és újra kellett aktiváltatni. A notibárra kiíratom a le/feltöltési sávszélességet. Látszott, hogy elindult az adatmozgás, majd megállt, mint a szög. Miután újra aktiválta, már bármelyik német szolgáltató hálózatán működik.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48190) szkorhetz válasza Somatom (#48189) üzenetére


szkorhetz
őstag

Flottás nekem is, de elméiletileg jók a beállítások a flottakezelő szerint.

(#48191) Somatom válasza szkorhetz (#48190) üzenetére


Somatom
veterán

Nekem net -re volt állítva a telóm, úgy működött (mivel a korábban használt kártyám is publikus IP -s). Majd kaptam a Telenortól egy SMS -t, hogy küldik a beállításokat. Megnéztem, abban online APN volt, úgyhogy nem telepítettem. Működik azóta is.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48192) szkorhetz válasza Somatom (#48191) üzenetére


szkorhetz
őstag

Be tudnád vagy valaki a net apn beállításait? Nem találom.

(#48193) Somatom válasza szkorhetz (#48192) üzenetére


Somatom
veterán

Screenshot1

Screenshot2

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48194) darvinya


darvinya
titán

MyChat csomag mióta 3Gb-os alapból?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#48195) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Off nagyon, de hátha kiszedi a Telenor ezt az opciót, tehát akár még építő jellegű is lehet a hsz.
Hello data tarifánál mi értelme plusz adatcsomagot venni? :DDD :F

elnézést a tördelésért, mobilról vagyok.

(#48196) azbest válasza Hosssszu (#48195) üzenetére


azbest
félisten

Mondjuk további roaminghoz lehet olyan szitu. Bár lehet üres az a rész

(#48197) Hosssszu válasza azbest (#48196) üzenetére


Hosssszu
őstag

Meglestem, van 500MB, 1GB, stb.
De ez a roaming tényleg lehet opció, erre nem gondoltam.

(#48198) pellesmartin


pellesmartin
tag

Üdv! MyChat csomagom van,most látom ezt a Romaingos változást.. nem teljesen értem
Szóval most fogok kapni havonta 2gbot amit külföldön csak 1gb-t használhatok szabadon,és 1gb közösségire,belföldön pedig 2gb adatkeret és korlátlan közösségi?
És még azt nem tudom hogy ehhez a MyChathez hogy jár a deezer? Mert most feltöltöttem 3hónap prémium Deezert 99Ftért,de majd ha ez lejár akkor használhatom tovább a Deezert a MyChat csomagom miatt? Vagy csak arra vonatkozik hogy ha Deezeren online hallgatok zenét akkor nem vesz le az adatkeretemből?

[ Szerkesztve ]

(#48199) radio100jozs válasza Hosssszu (#48195) üzenetére


radio100jozs
őstag

EU roaminghoz, mert ugye ott nem korlátlan a kereted, a másik pedig nem EU roaminghoz (Világ csomagok).

(#48200) Armahun


Armahun
addikt

Most aki a határ mellett lakik az kapott egy csomó netet pluszba :U

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.