Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38001) dptrsk válasza MasterDeeJay (#38000) üzenetére


dptrsk
addikt

Neked kell kérned, hogy elektronikus számlát szeretnél.
Ha elektronikus számlád lesz s időben fizeted, akkor nem lesz plusz költség.
Amíg papír alapú számlát kapsz(ez van beállítva a rendszerben), addig akár 23-án is kifizetheted a 24-én elkészülő számlát, akkor sem fogod megkapni az e-komfort kedvezményt.

(#38002) MasterDeeJay válasza dptrsk (#38001) üzenetére

Na most regisztráltam újra a mytelenorra más email címel és ott felvettem az elektronikus számlát fizetési módnak mert ott volt nagy betükkel!
Valószínű az volt a gond hogy a korábbi telenoros belépésem ezer éves és közben vodafonos lettem egy flottába 3 évig majd onnan visszajöve használtam a régi belépésemet. Most az új regisztrációval már ott az elektronikus számla igény.
De érdekes módon most fent van egy szám ami számlás de megszüntetve, valószínű a flottás kevercnél volt egy hónapig ideiglenesen. Remélhetőleg most jó lesz. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#38003) goop válasza Gigi01 (#37996) üzenetére


goop
őstag

Hja, csak itt pár forintért veszel idő alapú hozzáférést a mytv-hez ...

(#38004) wetomi válasza MasterDeeJay (#38000) üzenetére


wetomi
aktív tag

Tehát a 11.24-12.23-ig tartó időszakról (adatbázis szinten) 12.24-én kelt a számla, ami végösszeget, számlaképet tekintve inkább 25 lesz, mire a rendszer legenerálja elektronikusan. Ekkor megy az anyag a nyomdába, a tiéden kívül még néhány ezer másik számlával együtt.

Jött a karácsony, valószínűleg később került nyomtatásra a számla, a nyomdász is ember, ami a jellemző fizetési határidőhöz adott plusz 2-3 nappal is próbáltak ellensúlyozni a Telenor részéről.

Valószínűleg 26-27-én megkaptad a számlaértesítőt, ami alapján 29-én már befizetted azt a számlát ami amúgy kb. akkor került postára.

A magyar postán a normál postai levelek kézbesítésének sebessége lassan már a törött szárnyú postagalambétól is elmarad.

Tekintve, hogy ismét közbejött egy ünnepnap és egy hétvége, érezd magad szerencsés, hogy a posta jóvoltából már január 4-én megkaptad a számlát, amit ugyan befizettél korábban, de azt visszahívni nem fogják, ezért kaptad meg a számlát.

Félre ne értsd, nem támadni akarlak, csak gondold végig légy szíves, miért kaptad meg a számlát később, mint ahogy azt befizetted.

Az E-komfort csomag nem teljesítési díját pedig mindig utólag számlázzák, hiszen azt előre nem tudják megmondani, hogy minden feltételt teljesítesz-e.

Tehát a december 24-én kelt számládban az előző, november 24-én kelt számlád miatt terhelték a díjat, a feltételeknek megfelelően.

Tekintve, hogy ez legutóbbi, decemberi számlád is papíron készült, még a következő számlában is nem teljesítési díja. Ha átváltasz elektronikus számlára, akkor érdemes írni nekik, hátha elengednek 1-2 havi e-komfort nem teljesítési díjat.

szerk:
Egyszerűen megy ez az e számla. Írjál nekik az elektronikus űrlapon, hátha elengednek, jóváírnak valamennyi díjat.

[ Szerkesztve ]

(#38005) Gigi01 válasza goop (#38003) üzenetére


Gigi01
őstag

Ezt nem értem.Eddig úgy volt,hogy pl. fizettem érte havi 1000Ft-ot.
Most meg 1000Ft+az adatforgalma.

Mivel nem wifi-n nézném.Digis vagyok,és akkor már használnám azt ingyen,tehát csak adatforgalomért fizetek.
Melyik tarifacsomagban van a legkedvezőbb,legtöbb net,ehhez gondolom már elkéne,napi 1óra tv-zéshez.(20óra tv havi szinten kb.)

[ Szerkesztve ]

(#38006) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

My Telenor appal mi van?
"Hoppá, valami nem stimmel..." felirat fogad.

[ Szerkesztve ]

#?*@&!

(#38007) tomp válasza zeon.hu (#38006) üzenetére


tomp
félisten

MyTelenor weboldalon belépésnél megtudjuk mi az oka.
"A MyTelenor online ügyfélszolgálati oldalon rendszerfrissítést végzünk, ezért a szolgáltatás átmenetileg nem elérhető.
Megértésedet és türelmedet köszönjük."

(#38008) zeon.hu válasza tomp (#38007) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Kösz!
Ritkán nézem a weboldalt :)

#?*@&!

(#38009) bzs73


bzs73
őstag

Üdv.
Azt jól látom hogy ha pl most teló nélkül veszek új M tarifa-t 2 évre, akkor az 4190ft? Van ennél jobb most? Ez hálózaton belül korlátlan beszéd, azon kívül 180 perc, és 500mb internet. Ennek semmi + költsége? tehát konkrétan ennyit kell majd fizetnem?

If a second or you are the first to lose.

(#38010) kaposznyak válasza MasterDeeJay (#38000) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Sziasztok.

Van a számlámon egy 2 órás hívás, ami szerintem nem történt meg. (Megnéztem a telefonomban is a kimenő hívásokat, biztosan nem történt meg.)

Van értelme a reklamálásnak? Számlarészletezőt ma kértem.

Meghülyítettem a betűformátumoló generátort...

[ Módosította: Viktor0610 ]

(#38011) dptrsk válasza kaposznyak (#38010) üzenetére


dptrsk
addikt

Lehet reklamálni, de kevés esély van rá, hogy jóváírják .
Az nem mérvadó, hogy mi van a híváslistádban, akár ki is törölhetted(vagy ha más használta, végzett és kitörölte).
Fel kéne hívni a másik számot is legyen szíves megnézni, hogy az ő híváslistájában benne vagy-e fogadottként. Ha ott benne van a 2 órás hívás, akkor biztos megtörtént. Ha ott sem vagy benne, akkor kérdés, hogy még ki fért hozzá a telefonhoz(esetleg mindkét telefonon törölték).
Esetleg a telefonod percszámlálóját megnézni(ami független a hívásnapló törlésétől), hogy abban benne van-e ez a 2 óra vagy ott is hiányzik.

(#38012) kaposznyak válasza dptrsk (#38011) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Tudom, hogy lehet manipulálni ezt-azt.

Kérdésem arra irányult, hogy volt-e a fórumozók esetében olyan eset, amikor sikeres volt a reklamáció és ha igen, mivel tudták bizonyítani a hívás meg nem történtét.

Ha nagy macera, akkor nem fogok vele fáradni.

Kissé esélytelennek érzem, hiszen az én szavam és készülékem adatai (a megbízhatatlan ügyfélé), állnak szembe a szolgáltató tévedhetetlen és 100% korrekt rendszerével...

(#38013) dptrsk válasza kaposznyak (#38012) üzenetére


dptrsk
addikt

Még az jutott eszembe, hogy részletező alapján egy konkrét számmal történt 2 óra beszélgetés vagy esetleg Telekom/Vodafone/egyéb forgalomként lett számlázva 2 óra, amit te úgy gondolsz, hogy Telenoros számmal beszéltél? Csak mert utóbbi esetben a számhordozással is kell számolni!

(#38014) kaposznyak válasza dptrsk (#38013) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

A 2 óra a probléma, van itthon vezetékes telefon, arról beszélek általában.

Mobilról csak pár perces beszélgetéseket indítok. És a kérdéses időben karácsonyi szabin voltam idehaza.

Gyerek, asszony nem fér hozzá a mobilhoz.

(#38015) Viktor0610 válasza kaposznyak (#38014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem védeni akarom a Telenort, de volt egy saját példám, amikor felhívta a nővérem a mamámat (vagy fordítva, de ez mindegy), és a beszélgetés végeztével nem tették le a telefont, csak a rendszer bontotta egy óra múlva a vonalat. Nem lehet, hogy nálad is ilyen probléma van?

Bár a részletező mindenképp' megoldást vagy legalábbis támpontot fog adni a plusz két óra keletkezésére...

Samsung Galaxy A54

(#38016) kaposznyak válasza Viktor0610 (#38015) üzenetére


kaposznyak
aktív tag

Minden lehetséges, még akár én is hibázhattam, de:

a telefonom híváslistája (amit tudom, lehet manipulálni, de nem tettem ilyesmit) mutatja mely számot, hány percig hívtam.
Persze mondjuk onnan is kitörlődhetett (a technika ördöge ugye).

Na, majd ha kiderül, ki volt a hívott fél, okosabb leszek.

Meg nem akarom a Telenor rossz hírét kelteni, 15 éve vagyok előfizetőjük, eddig nem volt ilyesmi (legalábbis ekkora eltérés még nem volt a forgalomban).

(#38017) Ithuriell


Ithuriell
csendes újonc

Sziasztok!!
Az érdekelne, hogy ha online vásárolok, akkor ugye kapok egy 15000 forint értékű tartozék-kupont, na ezt fel tudom használni több tartozék vásárlására? Pl 2db 7500 forintos cuccot tudok venni vele? Vagy akár többet is, pl headset-üveglap-sd kártya? Köszi előre is!

(#38018) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok!

Van valakinek egy felesleges Huawei E3272 stickje? PÜ-t dobjon ha akad egy valakinek pls :R

(#38019) zseko válasza Gigi01 (#38005) üzenetére


zseko
veterán

Milyen adatforgalommal jár a szolgáltatás igénybevétele?

1 órányi videólejátszás adatforgalmi igénye hozzávetőlegesen:

Okostelefon: 300 - 400 MB
Tablet: 800 MB – 1 GB
PC / laptop: 1,2 – 1,5 GB

Így számolj netcsomagot. Ez alapján telefonon használva is legalább 10GB kell (6000Ft).

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#38020) *Älex*


*Älex*
csendes tag

Sziasztok!

Olyan kerdesem lenne, hogy meg lehet e azt oldani, hogy egy bizonyos szammal ingyen beszelhessek? Amugy ez a szam 30-as... Van barmi modja ennek? Esetleg akar ugy hogy nekem van netem es a masik felnek nincs? :U

Elore is koszi a valaszokat!

Ja natürlich! Ich bin dumm... Aber Wer ist nicht?

(#38021) #71835392


#71835392
törölt tag

Azt valaki meg tudná magyarázni, hogy Telenor-Telenor telefonhívásban hogyan kerül a vonalba analóg zaj és áthallás? Tisztára az a feeling volt, mint mikor régen beáztak a telefonvonalak a Matávnál...

(#38022) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Sziasztok! Ha rendelek 10gb netet, 6e ft-ert, feltoltos vagyok, akkor fog aktivalodni a 10 gb, ahogy feltoltottem vagy kiszamlazzak? Koszi

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#38023) zseko válasza pr1mzejEE (#38022) üzenetére


zseko
veterán

Abban a pillanatban ahogy feltöltötted, DE előtte tudd meg mikor van a ciklus zárásod, mert nagyon megszívod ha nem figyelsz oda!!

HR24.hu

(#38024) pr1mzejEE válasza zseko (#38023) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Koszonom! Honnan tudhatom meg a leghamarabb? (Bocsanat a primitiv kerdesekert, nem vagyok otthon a temaban.)

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#38025) Viktor0610 válasza pr1mzejEE (#38024) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

1220 vagy bármelyik Telenor üzlet. :)

Samsung Galaxy A54

(#38026) pr1mzejEE válasza Viktor0610 (#38025) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Ohh, koszonom. :R

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#38027) zseko válasza pr1mzejEE (#38024) üzenetére


zseko
veterán

Szerintem ha felhívod őket úgy a legegyszerűbb. Régebben lehetett a MyTelenor programban is látni, de a szolgáltató úgy gondolta ez nem fontos adat, így kiszedte.

HR24.hu

(#38028) goop válasza Gigi01 (#38005) üzenetére


goop
őstag

Szóval. Az a helyzet, hogy nem véletlenül írtam az idő alapú hozzá férést, mivel itt szerencsére így megy. 1 óra mytv kb. 1gb adat forgalommal jár, de ez nem érdekel senkit. Van 3, 10 és 50 órás csomag. Árakat nézd meg, nem vészes. A megvett jegyed pedig nem 1 hónapra szól, hanem többre, fejből már nem tudom.

(#38029) #79335424 válasza goop (#38028) üzenetére


#79335424
törölt tag

Lemaradtam valamiről? Nem hosszabbítják az ingyenes adatforgalmat?

(#38030) pr1mzejEE válasza zseko (#38027) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Felhivtam oket, nagyjabol 1 perc alatt el is inteztem. Halasan koszonom a segitseget!

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#38031) goop válasza #79335424 (#38029) üzenetére


goop
őstag

Még nem tudni. :) De ha nem hosszabbítanának akkor így megy.

(#38032) #79335424 válasza goop (#38031) üzenetére


#79335424
törölt tag

Én arra tippelek, hogy véglegesítik (határozatlan időre hosszabbítják). Óriási öngól lenne megszűntetni. Egyrészt a karteltárs konkurencia miatt, másrészt azért, mert az elmúlt fél évben kiderülhetett számukra az, hogy az igényt röhögve bírja a hálózat.

(#38033) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#37994) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszi, át is hordoztam magam :)

Rábeszéltek MyTariff M-re, 4190-ért.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38034) goop válasza #79335424 (#38032) üzenetére


goop
őstag

Másik T-nél a tv go szerintem fele ilyen jó csak. Egyrészt az alsó csomag kb. kétszer ennyi, másrészt a hozzá való net csomagok is jóval drágábbak.

(#38035) Motion_Blur válasza Motion_Blur (#38033) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Most kaptam egy smst a Telenortól hogy a jelenlegi szolgáltatóm elutasította a számhordozási kérelmet. Oka: sikerzelen beazonositas :W

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38036) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#38035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vagy nem a te neveden van a szám vagy egy/több adat nem stimmel.
Keresd fel a jelenlegi szolgáltatód, és egyeztess adatokat. Minél hamarabb intézed el, annál kevesebb lesz/lehet a késlekedés. :)

Samsung Galaxy A54

(#38037) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#38036) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Lakcímem változott fél éve és nem tudtam online megváltoztatni, mert mindenképpen be kell menni személyesen a trébe, ami itt Szfvráron a lehetetlen kategória. (eddig akárhányszor voltam mindig elküldtek hogy úgyse kerülök sorra, 2 órával zárás előtt.... többek között ebből is lett elegem).

Én is erre gondoltam hogy ez lehet a gond. Holnap nyitás előtt 1 órával odamegyek, talán el tudom intézni zárásig :o

Gondolom ezután nekem nem kell majd újra felvenni a kapcsolatot a Telenorral? Majd várom hogy mikor dobja el a hálózatot a trés kártya és akkor tudom hogy vége megszabadultam tőlük :D

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38038) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#38037) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A cím (egyéb adatok) javítása után fel kell keresd a Telenort, és újraindíttatni velük a hordozást.

Nem akarlak elkeseríteni, de a hivatalos címet a Telenornál is csak személyesen módosíthatod. :U

Samsung Galaxy A54

(#38039) #79335424 válasza goop (#38034) üzenetére


#79335424
törölt tag

Cxakhogy a Telenornak nincs home TV szolgáltatása. Ha van Telekomos TV előfizetésed, akkor a szolgáltatást két Androidos készüléken ingyenesen használhatod, az otthoni előfizetésednek megfelelő műsortartalommal (néhány műsor nem megy mobilon). Ami az adatforgalmat illeti, tudomásom szerint, ősz óta náluk is ingyenes. Én nagynéném előfizetésének a kódját használom. Csak azért van MyTV előfizetésem, mert az app használhatóbb, mint a TV-GO. De, ha visszaállnak fizetős adatforgalomra, akkor tőlem még az előfizetési díjat is bukják. Add össze az előfizetési és az adatdíjat és sztem az jön ki, hogy érdemesebb egy T-Home TV előfizetéssel és TV-GO -val megoldani!

(#38040) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#38038) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jájjjj... ettől féltem..
A szerződés marad? Vagy az is stornó és újat kapok majd? Mivel ugye már megkaptam a SIM kártyát és befizettem egy havi díjat.

Köszi a helpet.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38041) goop válasza #79335424 (#38039) üzenetére


goop
őstag

Hehe, így nem ér. Ennyi erővel jobb a digi. :D A telekom tv előfizetést hozzáadva már bőven sok pénz.

(#38042) Gigi01 válasza goop (#38028) üzenetére


Gigi01
őstag

Köszöntem!
Utánajártam,és ha minden igaz egy DVB-T OTG-s Android-al járnék a legjobban.
Így maradok a Telekomnál(dominó csomagra váltok).

(#38043) Viktor0610 válasza Motion_Blur (#38040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Természetesen nem kell új szerződést köss, csak ún. ráhordozást kell indíttass a Telenornál. :)

Samsung Galaxy A54

(#38044) Motion_Blur válasza Viktor0610 (#38043) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Köszönöm, több kérdésem nincs, remélhetőleg nem is lesz :B

Ma este elintézem trét, holnap meg a hordozást.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#38045) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Lenne egy érdekes kérdésem

Adott egy Sim kártya amit az illető akkor regisztrált amikor volt lakcíme,jelenleg lakcímnélküli(település szinten)

A kérdés az az hogy ezesettben vásárolhat-e készüléket?

A telefonszámát megtartaná

(#38046) Ithuriell


Ithuriell
csendes újonc

Sziasztok!!
Az érdekelne, hogy ha online vásárolok, akkor ugye kapok egy 15000 forint értékű tartozék-kupont, na ezt fel tudom használni több tartozék vásárlására? Pl 2db 7500 forintos cuccot tudok venni vele? Vagy akár többet is, pl headset-üveglap-sd kártya? Köszi előre is!

(#38047) Viktor0610 válasza aprokaroka87 (#38045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bónuszban igen, új előfizetéssel nem.

Samsung Galaxy A54

(#38048) metal01 válasza Motion_Blur (#38033) üzenetére


metal01
őstag

Ez hogy 4190 Ft? Nekem is ez a csomag van, de 7490 pénz.

(#38049) #79335424 válasza aprokaroka87 (#38045) üzenetére


#79335424
törölt tag

Nem, mert nem lehet(ne) előfizetéses. Kivéve, ha a Telenoros munkatárs "nem veszi észre" a lakcímkártyán a változást és a gépben levő paraméterek alapján rögzíti az akciót. Ez tapasztalat, én is lakcím nélküli vagyok, de a Telenor rendszerében még szerepel a címem. :)

[ Szerkesztve ]

(#38050) aprokaroka87 válasza Viktor0610 (#38047) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

értem
amúgy ez miért van?
magát a készüléket is lakcímhez kötik
hisz adott már egy Sim kártya a szolgáltatónál

Az szabályszerű ha lakcím hiányában az ügyintéző megtagadja az ügyintézést?

inkább úgy kérdezem...miért kell pontos lakcím a Sim kártyához

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.