Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) zoli62


zoli62
addikt

40 Ft-os percdíjjal nyugodan bevezethető lenne a mp alapú számlázás. Mi a véleményetek az új Hívás tarifacsomagról? Én inkább az 5 perc után nulla forint kedvezményét terjesztettem volna ki minden hívásirányba.

(#5002) dedike válasza zoli62 (#5001) üzenetére


dedike
addikt

Szerintem azért így több lesz a bevétel... :)

Egyébként én nem tartom rossz ötletnek, de ezt mindenkinek magának kell eldönteni, megéri-e az ő mobilozási szokásai mellett. Nekem biztosan nem kellene, de ez én vagyok.

Jó szerencsét!

(#5003) Sas madár válasza Sas madár (#5000) üzenetére


Sas madár
őstag

Mondtam is a kedves ügyintézőnek körlevélbe küldheti a cégnél..
"nemek ne a szülinapomra v. névnapomra írjon sms-t a cég hanem ha ilyen alapvető dolog megváltozik mp.-ről... perc-re azt írja meg.

Nem értem milyen szerződést írhattam az elején alá ha ezt így megtehette...de megtette.?

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#5004) Sas madár


Sas madár
őstag

Én a másodperc alapúra szavazok és szerintem nem kérdés az az egyetlen ami korrektnek nevezhető..
Azért fizess amit el is használsz.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#5005) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Pannonline-on hogyan tudok kártyás egyenleget nézni? (nincs kedvem 60-70Ft-ot fizetni ezért ;))

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5006) Landsmann válasza Motion_Blur (#5005) üzenetére


Landsmann
addikt

Bal oldalon az Egyenleginformáció és feltöltés menűben.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5007) Motion_Blur válasza Landsmann (#5006) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nekem ilyen lehetőségeim vannak :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5008) razsa


razsa
aktív tag

Sziasztok!
Nekem az lenne a kérdésem, hogyha én veszek egy készüléket a pannonnál, de a 3 napos vásárlási garanciaidőn belül visszaviszem azzal(akár bontatlanul is), hogy cseréljék ki ugyanilyen típusú telefonra, csak más színűre, akkor ezt tudják majd teljesíteni?
Köszi a választ előre is.

(#5009) vatomi válasza Motion_Blur (#5007) üzenetére


vatomi
aktív tag

Balról a második, Pannonline menüpont alatt...

(#5010) club1 válasza razsa (#5008) üzenetére


club1
veterán

3 napon belül azt a készüléket kötelesek cserélni, ami garanciálisan hibás. A rossz szinválasztás nem minősül annak.

(#5011) Motion_Blur válasza vatomi (#5009) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Ott csak egy telefonszám gyors kereső van. Nekem biztosan nem jár ilyen szolgáltatás :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5012) aphra2 válasza Motion_Blur (#5011) üzenetére


aphra2
aktív tag

Főoldal--MyPannon--PannonOnline--elektronikus számla, vagy PannonOnline--név-jelszó (regisztráltál ugye?)--belépés--egyenleginformáció és feltöltés.

Nálam így működik :))

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#5013) aphra2 válasza Motion_Blur (#5011) üzenetére


aphra2
aktív tag

Közbe visszaolvastam figyelmesebben, lehet tényleg nem vagy jogosult :F , ilyet még nem is láttam.....érdekes :U

Probléma??Hát az meg micsoda?!!

(#5014) meroly válasza razsa (#5008) üzenetére


meroly
veterán

Előtte jól nézegesd meg és azt a színt hozd el, ami tetszik, mert erre szerintem se vonatkozik a 3 napos szavatosság. :(

Impossible is nothing

(#5015) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Kezd kurvára elegem lenni a pannonból... tegnap délután átváltottam számlás előfizetésről kártyásra. Otthagytam 40k-t... fel lett töltve az egyenlegem 3000 Ft-al, és most reggel már jött az sms, hogy 600 Ft alatt van az egyenlegem. Kb. 10 percet beszéltem összesen és 5 db sms-t küldtem el! Ez felháborító!!! :(((

djuice reloaded-ben vagyok, mielőtt még valaki elkezdeni okoskodni..

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5016) Landsmann válasza Motion_Blur (#5011) üzenetére


Landsmann
addikt

Mindenkinek jár. De ha tegnap váltottál, akkor elképzelhető, hogy kell pár nap míg a rendszerben frissül. Sőt, mikor én váltottam, igaz kártyásról számlásra, újra kellett regisztrálnom. De ha van másik előfizetésed is és ez a kártya ahhoz az ügyfélszámhoz tartozik, (magyraul mindkettőnek ugynaz az ügyfélszszáma) akkor a másik előfizetéshez belépve onnan kiválasztva lehet a másikhoz belépni. Haver is így járt.
Várj 3 napot, aztán ha akkor sem lesz aktív, akkor töröld a regisztrációt, majd regisztrálj újra. Nekem is újra kellett, mert tulajdonképpen csak az alapadatokat láttam.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5017) kovacs_t


kovacs_t
csendes tag

Sziasztok

Vettem egy Lenovo U350 notebookot amiben van beépített HSDPA modem, és SIM kártya foglalat.

A Win 7 rendszerkezelő driver telepítés után fel is ismeri a modemet.

A mobilnettel ugye kaptam USB sticket, azzal megy is a net, de ha a SIM kártyát a notiba teszem, nem ismeri fel a rendszer, nem tudok netezni.

Mi lehet a megoldás?

A pannonak van Lenovo s12 gépe beépített modemmel és SIM foglalattal, kell hogy legyen megoldás, kezelőprogram, stb.

Tud valaki segíteni?

(#5018) meroly válasza kovacs_t (#5017) üzenetére


meroly
veterán

Itt ugyanerről csevegnek. Nem olvastam végig, talán van rá megoldás.

Impossible is nothing

(#5019) club1 válasza kovacs_t (#5017) üzenetére


club1
veterán

Ha Lenovo/IBM, akkor azzal kezdjük a kérdést, hogy model: xxxx type: xxx . Ha ezt leírod, akkor nagyban megkönnyíted a válaszolók dolgát.

(#5020) kovacs_t válasza club1 (#5019) üzenetére


kovacs_t
csendes tag

A típus Lenovo Ideapad U350.

Modelszám 20026

Ez a gép az: LINK

(#5021) club1 válasza kovacs_t (#5020) üzenetére


club1
veterán

A te WWAN (HSDPA) adaptered Win7 drivere/programja a következő linkről tölthető le:
[link]

(#5022) Motion_Blur válasza Landsmann (#5016) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Újra regeltem, most már minden ok.

Csak azt nem értem, hogyan lett 2,5k-val kevesebb az egyenlegem 16 óra alatt, amikor 1db sms-t küldtem és 12 percet beszéltem :):):)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5023) Landsmann válasza Motion_Blur (#5022) üzenetére


Landsmann
addikt

A Pannonline-on a megrendelt szolgáltatásoknál nézd meg, hogy nincs-e valami havidíjas szolgáltatás aktiválva. Lehet, hoyg annak a díját vonták le. Mondjuk, ha emeltdíjas számot hívtál, akkor egyszerűen levonhatták a 2,5 ezret. :D

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5024) Motion_Blur válasza Landsmann (#5023) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nincs semmi. Telefonsex meg nem a stílusom :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5025) csab2 válasza Motion_Blur (#5015) üzenetére


csab2
veterán

"djuice reloaded"

Jó lesz az reload-nak is, nem a Matrixban vagyunk. :)

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#5026) SzalaiG válasza Motion_Blur (#5024) üzenetére


SzalaiG
addikt

:C

Én is furcsálom, h ilyen rohadt drága még mindig a telefonálás... :(((

(#5027) konfar.dani


konfar.dani
aktív tag

Sziasztok.
Az X200-as modemet össze tudom hozni Windows 98-cal?
Előre is köszönöm szépen a válaszokat! :R

Los ángeles nunca mueren

(#5028) FerNandor


FerNandor
őstag

Hali,

lenne egy fontos kérdésem.
Van még hűségem a Pannonnál, viszont a telefon ki lett teljes egészében fizetve, csak infoként mondom.

Az lenne a kérdésem, hogy ha kifüggetlenítem valahol a telómat, akkor azt a pannon megtudja valahogy? vagy ha esetleg elromlik valamije és szervízbe kell vinnem(amíg persze van garancia) ott látják valahogy, hogy ki lett függetlenítve? és így akkor elvész a garancia?

Megmarad nekem a pannonos előfizetésem, csak ebbe a telefonba szeretnék néha másik kártyát is rakni, ezért akarom függetleníteni. Vagy, lehet, hogy másik telefonba rakom a pannonos számomat.

előre is köszönöm :R

üdv

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5029) Sas madár válasza FerNandor (#5028) üzenetére


Sas madár
őstag

Ha a garancia lejárata előtt függetleníted,és nem olyan lesz a függetlenítés ami újra visszazárható akkor a garancia mindenképp ugrik.
Viszont van lehetőség visszazárni(hálózatfüggővé tenni)akkor simán vihető a szervizbe.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#5030) FerNandor válasza Sas madár (#5029) üzenetére


FerNandor
őstag

Köszönöm a választ! Frankó!

Ez ilyen ritka vagy különleges dolog, ez a visszazárhatóság? Bárhol tudnak ilyet csinálni? Nokia E66 egyébként.

"A shark could swim faster than me, but I could probably run faster than a shark. So in a triathlon, it would all come down to who is the better cyclist."

(#5031) Sas madár válasza FerNandor (#5030) üzenetére


Sas madár
őstag

Ezt ha nem magad csinálod,hanem keresel hozzá olyan mobilost aki megteszi akkor ott kell ezt tisztázni.
Legfőképp ,hogy a visszazárásér kér-e újra pénzt,vagy benne az árban.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#5032) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Van egy elég régi praktikum kártyám (kb10éves) most vettem egy S5230 telefont és észrevettem hogy elég sok szolgáltatás nem megy pl mms.Azt szeretném kérdezni hogy ha ezeket a szolgáltatásokat aktiváltatni szeretném,ezért kell fizetni?pl mms,wap,net Vagy nem is tudom, hogy mit tud ez a samsung s5230 ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#5033) polonic válasza ToBeY (#5032) üzenetére


polonic
félisten

A szolgáltatás aktiválásáért tudtommal nem kell fizetni. Csak majd a wap/net csomag havídíját, ha olyat kérsz.

(#5034) meroly válasza ToBeY (#5032) üzenetére


meroly
veterán

Természetesen tudsz vele mms küldeni és netezni is EDGE-n, ha ilyened van, mert ha jól látom ebben nincs 3G. :(

Impossible is nothing

(#5035) ToBeY válasza meroly (#5034) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó de mit hogyan kérjek hogy aktiválják?Mert nekem ez a praktikum kártya 2000 óta van meg,és akkor meg még nem volt semmi ilyesmi.

(#5036) meroly válasza ToBeY (#5035) üzenetére


meroly
veterán

Szerintem az automatikusan aktív mindenkinek. Próbáld meg beállítani őket és ha nem megy akkor ügyfélszolgálat.

Impossible is nothing

(#5037) #02683648 válasza ToBeY (#5035) üzenetére


#02683648
törölt tag

Reggelj be a pannonline oldalára, ha még nem tetted volna: pannonline.pannon.hu

Aztán lépj be, és nézd meg a "Szolgáltatásinformációk" menüben, hogy az aktív szolgáltatások között ott van e a mms. Ha nincs, add hozzá.

U.i. regisztrációnál "kártyaszintű regisztrációt" kell választani.

(#5038) ToBeY válasza #02683648 (#5037) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Köszi beléptem és elvileg aktív mms.Van még pár szolgáltatás ami 0FT,csak nem tudom melyiket érdemes még aktivá tenni.

[ Szerkesztve ]

(#5039) #02683648 válasza ToBeY (#5038) üzenetére


#02683648
törölt tag

Üdv!

Nem tudom, neked mik jelennek meg, én megnéztem, nálunk a céges kártyákon mik aktívak (magán pannonos kártyám már nincs egy ideje):
- EDSZ deaktiválás (emelt díjas hívás, sms, fogadott sms korlátozása)
- E-mail studio (ha akarsz pannonos mailcímet, mi nem használjuk)

Amit viszont semmi esetre ne kapcsolj be, az a mobil internet start, kivéve ha csilliós forgalmi díjakat akarsz fizetni. Ha netezni akarsz a telefonon, rendelj meg egy erre szolgáló csomagot (480-tól van/hó), de ne használd a startot, mert abból utána csak anyázás lesz, h "szemét pannon, 10 ezreket levont a kártyámról"

U.i. ha előfizetésed van, akkor az elektronikus hívásrészletezést is add hozzá, de úgy láttam nem az van.

(#5040) Landsmann


Landsmann
addikt

Ha nagyon régi az előfizetés, akkor azon alapból se a wap, se az MMS nincs aktiválva. Azt aktiválni kell a szokásos módok közül valamelyiken. Azt viszont tudni kell, az MMS önmagában nem fog műk9dni, ha nincs megrendelve semmilyen adatkommunikációs szolgáltatás.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5041) meroly válasza Landsmann (#5040) üzenetére


meroly
veterán

Igen, viszont ha jól tudom az mms díja tartalmazza azt az adatforgalmat is amit generál, tehát nem lesz plusz wap forgalom a számlán ha mms küldesz/kapsz, csak a szolgáltatásnak kell meglennie.

Impossible is nothing

(#5042) Landsmann válasza meroly (#5041) üzenetére


Landsmann
addikt

Igen, így van.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#5043) #02683648 válasza Landsmann (#5040) üzenetére


#02683648
törölt tag

Ezek szerint ha vki mms-t akar küldni / fogadni, de nem netezik, akkor is kötelezően bekapcsolva kell lennie a Pannon Lehúzó Start szolgáltatásnak, kitéve magát azon veszélynek, h akár véletlenül is igen komoly számlát tud legenerálni magának vele?
Grt ezúton is a szolgáltatónak (és gondolom másoknál sincs ez máshogy mert tudtommal az mms-t mindenhol gprs alapon továbbítják).

(#5044) meroly válasza #02683648 (#5043) üzenetére


meroly
veterán

Hát kapcsold be a telefonon, hogy kérdezzen rá netkapcsolat előtt és akkor nem lépsz fel véletlenül. A mms bár használ, de nem generál wap forgalmat.

Impossible is nothing

(#5045) #02683648 válasza meroly (#5044) üzenetére


#02683648
törölt tag

Engem nem érint, mivel a) nem pannonos vagyok, b) olyan díjcsomagom van, amiben benne van a net, c) nem küldök és kapok MMS-t.
Csak a tapasztalat szerint a usert meg kell védeni saját magától, ez esetben a legbiztosabb eljárás a lehúzós forgalmidíjas net használatának elkerülésére, ha kikapcsoljuk ezt a szolgáltatást (és másokat is erre bíztatunk).
Különben a user beszívatja magát, aztán jön ide a fórumra hőbörögni, h mocskos XY szolgáltató, mocskos kapitalixták, vénuszprojektet, de azonnal. :DDD Ez meg ugye duplaplusz nemjó, hogy a klasszikusokat idézzem :)

(#5046) meroly válasza #02683648 (#5045) üzenetére


meroly
veterán

Hát nem tudom. Megvédeni saját magától? Inkább ha nem figyelmes, akkor tanuljon a hibájából.
El sem tudom képzelni, hogy mondjuk laikusként belépek a wap menübe és beírom, hogy origo aztán csak lesek, hogy jééé mit tud ez a telefon, ezen van internet is. Aztán mikor megjön a számla meg reklamálok, hogy ez mi. Azért én ennél több bizalmat szoktam szavazni az embereknek.....
De lehet túl naiv vagyok... :U

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#5047) Sas madár válasza meroly (#5046) üzenetére


Sas madár
őstag

Amit írsz igaz de ezzel csak annyi a bánatom a magukat "szolgáltatónak " nevezőknél van 1 olyan furcsa jelenség,hogy nem az igénybevétellel jön létre a szolg.
Pl:új kártyát aktiváltam de az elején befutó üzeneteket nem olvastam figyelmesen végig,közben más kitörölte.Felhívtam az ügyfélszolgálatot milyen üzik jönnek ilyenkor természetesen nem tudták.
Én a lényegre emlékeztem van valami "1mb net ingyen" amit AZONNAL LE SZERETNÉK MONDANI.
Adtak kódot amit elküldve az a válasz érkezett: önnek ez nincs aktiválva.
Ilyenkor akár meg is nyugodhatnál...

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#5048) meroly válasza Sas madár (#5047) üzenetére


meroly
veterán

Hát igen, apróságokból van nagy bevétel. Pl a hívószámkijelzés T-nél még mindig 200 Ft egy-két csomagban. Ez olyan mint régen volt a kapcsolási díj (asszem csak t-homenál), amikor már rég nincs fizikai kapcsolás a központban, hisz elektronikus.

Impossible is nothing

(#5049) Sas madár válasza meroly (#5048) üzenetére


Sas madár
őstag

Itt is az a bánatom még hívnom kell az ügyfszolg. mert valami olyant emlegetett márciustól változik újra valami és nehogy fizetősbe kerüljön ami eddig ingyenes volt és nem is rendeltem. :U

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#5050) Sas madár


Sas madár
őstag

Megfelelő hozzáállás ...szolgáltatónak mindig igaza van
Elég ha az ügyfélszolgálaton kifüggeszt egy lapot vagy belefűz egy irat gyűjtőbe és akkor ezzel az ügyfelek tájékoztatása meg is történt maradéktalanul.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.