Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#105001) 4Grider válasza MadMancs (#105000) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ezt a backup calling-ot megcsináltatták volna úgy is, hogy kapcsolható legyen térerő esetén is. Iszonyat pénzeket lehetne vele megspórolni nem EU roaming alatt...

(#105002) barnibooo válasza MadMancs (#105000) üzenetére


barnibooo
tag

Mi is ennek a funckiója? Hogyan működik?

(#105003) MadMancs válasza 4Grider (#105001) üzenetére


MadMancs
veterán

Jogos. De egyenlőre az is haladás hogy van. Bár eleve nem lenne rossz hogyha Google nativan belerakná Androidba.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#105004) MadMancs válasza barnibooo (#105002) üzenetére


MadMancs
veterán

Egy Samsung funkció. Aktív VoWifi szolgáltatással képes VoWiFi kapcsolatot létrehozni a másik sim mobilnetjén keresztül ha nincs, vagy nagyon gyenge a térerő.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#105005) barnibooo válasza MadMancs (#105004) üzenetére


barnibooo
tag

Köszi! Hasznos egy funkció, kár, hogy iOS-en ez nincs...

(#105006) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Akik Yetteles ZTE MC801A-t használnak melyik FW verzió most a legújabb?
Nekünk 3 hónapja egy telefonos ügyintéző küldött rá egy másik FW-t, mint ami volt alapból.

Más:
Nem találom sehol, neten sem, hol lehetne beállítani, hogy ez a ZTE Router ne lépjen ki 1-2 perc után a menüből?
Amennyiben nem lehet ezt állítani, létezik valami program, ami folyamatosan kiírja, hogy a Router melyik csatornákra van csatlakozva?

[ Szerkesztve ]

(#105007) Csaba197412 válasza Krystal_s (#105006) üzenetére


Csaba197412
csendes újonc

Szia. Ugyanez a szoftververzió van nálam is.

(#105008) Fenyi Leopol válasza Krystal_s (#105006) üzenetére


Fenyi Leopol
tag

Ha végigcsinálod a video alapján, akkor a gyárihoz képest több beállítási lehetőséged is lesz. Nekem működött. ZTE routert már visszaadtam a Yettelnek. https://m.youtube.com/watch?v=UyI4N-ycYjE

FL

(#105009) MadMancs válasza barnibooo (#105005) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs mit. Egyenlőre androidon se (csak Samsung, oneui feature). Oneui 5.0-al jött ez a funkció azaz tavaly decemberben. Csodálom hogy nem vette még senki át.

Diginél vettem többször hasznát, ahol ugye lefedettség foghíjas volt, de VoWifi adott volt (másik simen meg a mobilnet).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#105010) 4Grider válasza MadMancs (#105009) üzenetére


4Grider
nagyúr

Sajnos le kellett állnom a backup calling használatával Telekom SIM mellett, mert ma volt több hívásom is, ahol nem hallottam semmit, engem viszont tökéletesen halottak.

(#105011) fokukac válasza Krystal_s (#105006) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem 1BD_MC_801AV1.0.0B02, és azt mondja, hogy az a legújabb... szóval szám szerint a tied frissebbnek tűnik. (1.0.1 vs. 1.0.0)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#105012) m4tyik4


m4tyik4
csendes tag

Sziasztok,

Karácsonyra szeretnék iPhone 15 PRO-t vásárolni részletre. Az lenne a kérdésem, hogy habár a netes checkout folyamat nem kér a részletfizetésnél kezdőrészletet, ha bemegyek az üzletbe akkor lehetséges így módon csökkenteni a havi részletet?

Köszönöm előre is

(#105013) MadMancs válasza 4Grider (#105010) üzenetére


MadMancs
veterán

Igen ez benne lehet a pakliban, nagyban múlik ugye a másik sim hálózatától. Technikailag ugye VoWifi, Szűk keretmetszet a mobilnet lehet. Mélyebb tapasztalataim nekem nincsenek vele 2 hónapig volt Netfone és Digi sim párban, talán 3-4 hivasom ha volt ez idő alatt olyankor amikor backupcall aktív volt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#105014) pourri válasza m4tyik4 (#105012) üzenetére


pourri
aktív tag

Ezt nem tudom, viszont ha már megvetted részletre online felajánlja a számlafizetés oldalon a készüléknél az előtörlesztést, amivel tudod csökkenteni a részleteid és hátralevő tartozásaid egyenlegét.

(#105015) pourri válasza pourri (#105014) üzenetére


pourri
aktív tag

Bocsi, rossz topik. Azt hittem Telekomnál vagyok, ott van erre lehetőség, Yetinél nem tudom. :D

(#105016) bopeti98 válasza pourri (#105014) üzenetére


bopeti98
őstag

A Yettelnél is van előtörlesztés, de azzal nem a havi törlesztőrészletek összegét csökkented, hanem a hátralévő törlesztőrészletek számát. Ez szerintem a Telekomnál is így van.

(#105017) pourri válasza bopeti98 (#105016) üzenetére


pourri
aktív tag

Igen így van, rosszul fogalmaztam.

[ Szerkesztve ]

(#105018) sirgeoff


sirgeoff
tag

Kis színes VoWifi sztori, fogalmam sincs, hogy hány felvonás (lesz még). :N

Előzmény:
Kb egy héttel ezelőttig flottás voltam, azóta kikértem a számomat a flottától és most feltöltős vagyok, saját nevemen van a sim.
Flottás koromban sikerült bekapcsoltatni a vowifit a 1744-en, működött rendesen. Aztán jött az átállás kártyásra (plusz egy sim csere is), és azóta hiába próbálom a 1744-et, mindig elutasít, hogy nem vagyok jogosult.
Itt is, máshol is olvasom, hogy feltöltős simmel is be tudták kapcsoltatni a vowifit, így nem értem, hogy nekem miért nem sikerül. Mi az, amit mások "tudnak" én pedig nem...

Így hát felhívtam az ügyfélszolgálatot...

Ügyfélszolga hölgy felveszi, elsírom neki a bánatomat. Kis csönd, visszakérdez:
- ez melyik szolgáltatás?
- vowifi - mondom
- csönd... elnézést, melyik?
- vowifi
- csönd... megismételné kérem?
- vowifi, tudja ez a szolgáltatás neve
Kis türelmet kér, zene
- be van kapcsolva a wifi a telefonon és kapcsolódva is van?
- igen
- és a menüben engedélyezve van...
Itt lelőttem, és elmondtam, hogy egy héttel ezelőtt még flottás voltam és akkor ugyanezzel a telefonnal még működött. Nem a telefonnal van a bajom, hanem NEM TUDOM BEKAPCSOLTATNI AZ SMS-sel, mert nem vagyok jogosult
- zene
- elnézést, milyen telefonja is van?
- samsung galaxy s21
- zene
- akkor mi is a bajom pontosan?
- sms, jogosutlság. Másoknak megy feltöltősen is, nekem miért nem?
- zene
- Sajnos most nem tudja a választ, de továbbítja a kérdésem és visszahív ha megvan a megoldás.
Megköszöntem, viszlát.

Nem lehet egyszerű az élete szegénynek, nem tudom, hogy ők hogyan vannak tájékoztatva egy új szolgáltatás indítása esetén.

Mindenesetre ha van ötletetek, azt szívesen fogadom.

(#105019) donjohnson válasza sirgeoff (#105018) üzenetére


donjohnson
addikt

ha azt mondta, hogy visszahívnak, akkor majd visszahívnak, többet mi sem tudunk szerintem. :)
lehet hogy kezdő volt még.

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#105020) Krystal_s válasza Csaba197412 (#105007) üzenetére


Krystal_s
addikt

és
fokukac:
Köszönöm, hogy megnéztétek.
Érdekes, hogy nem mindenkinél egyforma, mégis azt jelzi az a legújabb.
A Script miatt (is) kérdeztem rá. Lehet fw verziótól is függ kinél működik.

(#105021) Krystal_s válasza Fenyi Leopol (#105008) üzenetére


Krystal_s
addikt

Átnézem újra ezt a videót és a másikat is, amit maga a script fejlesztő készített és bemutat minden beállítást.
Ilyen időzítőre vonatkozót nem láttam, pedig többször átnéztem a sima és a rejtett menüt is.
Sajnos sok eszköznél nem lehet állítani biztonsági okokra hivatkozva.
Pedig amíg az ember nem ismeri jól ki a mobilhálózatot a környékén és nem találja meg a házban a legjobb helyet és irányt a Routernek, addig hasznos figyelgetni mikor melyik csatornákra (cellákra) kapcsolgat át.

Jó lenne nekem külső program is. Sima hálózati és Wifi adatokhoz sokféle van, de mobilnethez nem találtam Windowsra.

[ Szerkesztve ]

(#105022) donjohnson válasza Krystal_s (#105021) üzenetére


donjohnson
addikt

ez a továbbfejlesztett script működik nálad? https://www.lteforum.at/mobilfunk/script-fuer-zte-router.20462/

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#105023) zoli62


zoli62
addikt

Lehet, hogy a három hónap próbaidőre belül elmondom az Otthonnetet, mert elég alacsony az elérhető letöltési sávszélesség, és inkább vezetékes optikai internetet kérek vagy a Telekomtól, vagy Digitől. A Yettel TV-t viszont meg szeretném tartani, L csomagban vagyok. Van hangalapú Yetteles előfizetésem, ami mellé újból megrendelhető a Yettel TV. Az a kérdésem, hogy hol van egyértelműen leírva, hogy ebben az esetben a Yettel TV L 6000 Ft/hó, mert én így ezt ebben a formában nem találtam?

(#105024) szaboi6512 válasza zoli62 (#105023) üzenetére


szaboi6512
őstag

Már levehették.
Nekem az van mobillal. 6000 ft/hó

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#105025) trec12 válasza zoli62 (#105023) üzenetére


trec12
addikt

Van nálad optika ráadásul Digi és Telekom is? Ilyen helyzetben mi indokolja a "helyhez kötött" mobilnetet? :F

(#105026) 4Grider válasza trec12 (#105025) üzenetére


4Grider
nagyúr

Trendibb.

(#105027) Sword válasza trec12 (#105025) üzenetére


Sword
őstag

Simán lehet, hogy a 2 vezetékes instabilabb. Rengeteg Digis panaszkodik, a családban nálunk is van több Digis előfizetés, az ügyfélszolgálat katasztrófa, a szolgáltatás minősége vetekszik a Vodafone-éval. Spoiler: nem a pozitív oldal csúcsán harcolnak...

Telekom... Van egy Telekom optika előfizetésem, az elmúlt 1.5 hónapban háromszor volt olyan net kimaradás, hogy még a T is észrevette és küldött sms-t, hogy hiba van, ingyen mobilnetet adnak, utóbbi 3 napig tartott. A többiről nincs tudomásom, nem monitorozom 7/24-ben.

A Yettelnél fél év alatt, egyszer volt központi kimaradás, egy fél éjszaka, nappal párszor volt kimaradás, amikor 2 napig egymás után történt, azt megoldotta egy távoli "modem reset".

Összességében megbízhatóbbnak bizonyult, bár 3-4 különböző telepítési pontról beszélünk, teljesen más környezeti feltételek mellett.
Ha belvárosi Yettelt, belvárosi Vodafone vezetékessel kéne összehasonlítani, még sarkosabb lenne a különbség.

The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#105028) orsib78 válasza 4Grider (#104987) üzenetére


orsib78
tag

Természetesen.

(#105029) orsib78 válasza martonl (#104992) üzenetére


orsib78
tag

Persze.

(#105030) juve600 válasza sirgeoff (#105018) üzenetére


juve600
nagyúr

csak a szokásos :)

(#105031) yanna


yanna
őstag

Nem működő RCS kinek a sara? Már legalább 48 óraja "Állapot: Beállítás..."

(#105032) 4Grider válasza yanna (#105031) üzenetére


4Grider
nagyúr

Alkalmazástól, még a használt mobilnettől is függ a működőképessége. Nálam pl. nem szeret a másik kártya mobilnetjét használva regisztrálni.

(#105033) yanna válasza 4Grider (#105032) üzenetére


yanna
őstag

Eddig hibátlanul működött, 2-3 napja tűnt fel, hogy leállt, de lehet már 1-2 hete behányt. Kártya saját netjén lóg.

(#105034) bopeti98 válasza yanna (#105031) üzenetére


bopeti98
őstag

Én úgy tudom, már egyik szolgáltató sem üzemeltet saját RCS szervert, a Google-n keresztül megy a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#105035) 4Grider válasza yanna (#105033) üzenetére


4Grider
nagyúr

Melyik alkalmazást használod sms küldésre?

(#105036) donjohnson válasza yanna (#105031) üzenetére


donjohnson
addikt

próbáld meg ezt:

"Try going here:
https://myaccount.google.com/phone
Disable/Reenable the auto-verification, wait a few minutes. Check back on your Chat Features. You might have to clear cache after you've done this.
I wrote a little piece on Medium about my experience on this 🤓
https://medium.com/@jeremyc.na/google-messages-trying-to-verify-issue-fixed-29b03857627f
"
forrás, reddit: [link]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#105037) yanna válasza bopeti98 (#105034) üzenetére


yanna
őstag

Ez rémlett nekem is, azért is off volt a kérdés.

(#105038) yanna válasza 4Grider (#105035) üzenetére


yanna
őstag

Google, "gyári".

(#105039) MadMancs válasza yanna (#105031) üzenetére


MadMancs
veterán

Most kipróbáltam, RCS off. Yettel mobilneten nem tudom újra regisztrálni. Digi wifin sikerült. Utána már rendben működik mobilneten is RCS. Mindkettő teló Samsung és Samsung saját üzenet appja.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#105040) yanna válasza donjohnson (#105036) üzenetére


yanna
őstag

Köszönöm! Ez megoldotta. :R

(#105041) yanna válasza MadMancs (#105039) üzenetére


yanna
őstag

Neked is köszi, már próbáltam én is Wifi-n is , de csak az előzőek segítségével oldódott meg.

(#105042) zoli62 válasza szaboi6512 (#105024) üzenetére


zoli62
addikt

Ha kevették, akkor nincs erről infó, így mondhatom úgy, hogy nincs mire hivatkozniuk.

(#105043) yanna válasza yanna (#105040) üzenetére


yanna
őstag

Korai volt az öröm, amint wifire lépett a teló, ugyan az a f@sság állt elő, mobilnetre visszalépve sem működik. Asszem beletojok, itt valami disznóság van... :(((

(#105044) zoli62 válasza trec12 (#105025) üzenetére


zoli62
addikt

Hogy akkor a Yettel TV L kapásból 2000-zel több lesz. Régi Telenor TV-nél kaptál kedvezményes árat hangalapú előfizetés után most úgy számítasz, mintha nem lennél ügyfél.

[ Szerkesztve ]

(#105045) zoli62 válasza Sword (#105027) üzenetére


zoli62
addikt

Nem pont fordítva van. Az Otthonet routerek keresztül még rosszabb, mint telefonon a mobilinternet egy SIM kártyán. 10 és 100 Mbs között ingadozik. Reggel, és estefelé a minimumot éri el, talán éjszaka közelíti meg a 100 Mbs-et. A Digi FTtH nyilván gyorsabb. és stabilabb. A Telekom is valószínűleg.

(#105046) Sword válasza zoli62 (#105045) üzenetére


Sword
őstag

Nálam mondjuk az idő nagyon nagy részében 500-700/170 a Yettel. Igy egyértelműen nem vethető össze a kettő, kb. az első nap lemondtam volna ilyen értékeket (10-100) mérve.


The lesbians next door bought me a Rolex for my birthday. I think they misunderstood when I said I wanna watch...

(#105047) donjohnson válasza yanna (#105043) üzenetére


donjohnson
addikt

akkor állítsd be a telódon a beállításoknál a google dns szerverét.

Here's how to switch to Google DNS on Android 9 or later:
Open “Settings” > “Network & internet” > “Advanced” > “Private DNS.”
Select “Private DNS provider hostname.”
In the “Hostname of the DNS provider” field, enter “dns.google.” (dns.google vagy 8.8.8.8 ha ip-t kér)
Apply the changes.

[ Szerkesztve ]

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#105048) szaboi6512 válasza zoli62 (#105042) üzenetére


szaboi6512
őstag

A szolgáltató szerint csak 4 000Ft/hó Új Otthon Net csomaggal együtt vásárlás esetén.
2000 ft/hó a kedvezmény ha Otthon Net csomaggal rendeled.
Tehát ha van mobil előfizetésed akkor 6000 ft/hó, de ez már nem látható, de így publikálták....

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#105049) Kolondrum válasza tomp (#104900) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ahaa, én megvárom még nekem is kidobja. Jó lenne ha menne, itt az nagyon fontos.

(#105050) Landsmann válasza yanna (#105043) üzenetére


Landsmann
addikt

Ha két SIM van a telefonban, akkor az okozhat némi kavarodást. Leginkább az elsődleges SIM helyen lévő kártyáról megy. MIndkét kártyán nem lesz aktív. A Google saját bevallása szerint is csak egy kártyán támogatott a rendszer működése. Későbbiekben elérhető lesz mindkét SIM esetén. Nekem a Telekom SIM-en aktív, az van az elsődleges helyen is. De volt időszak, amikor automatikusan átmászott a másik SIM-re, a Vodafoneosra. Az istennek nem tudtam rávenni hogy visszamenjen a Telekomosra. Aztán vagy 2-3 hét után magától visszavándorolt.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.