Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101001) Landsmann válasza donjohnson (#100998) üzenetére


Landsmann
addikt

Nekem 3 Xiaomi telefonom van és az ismerősi körömben is jónéhány. Senkinek nincs vele hálózati problémája. Egyedi esetek elehetnek, mint bármelyik márkánál, de nem kell általánosítani, mert az úgy abban a formában nem igaz. Ettől függetlenül az adott készülék lehet hibás. Az viszont még nem lett tisztázva, milyen beszerzési formából származik, hogy egyáltalán azokat a frekvenciákat tudja-e készülék amik az adott helyen elérhetők.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#101002) Landsmann válasza nullpoint (#100981) üzenetére


Landsmann
addikt

Próbált meg úgy, hogy a bluetooth-t kikapcsolod.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#101003) Viktor0610 válasza Landsmann (#101001) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem simán csak olyan helyen/helyeken használja, ahol gyenge a Yettel sebessége.
A Mi 10T Lite tudtommal csak globalban jelent meg, vagyis minden frekvenciát támogat, amit a Yettel használ.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#101004) Viktor0610 válasza Landsmann (#101002) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem ez csak a wi-fi sebességére lehet hatással, arra is csak akkor, ha a 2,4 GHz frekvenciát használjuk.

Samsung Galaxy A54

(#101005) 4Grider válasza Landsmann (#101001) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ahány xiaomi, annyi gyártási hely.
Ha nem tudja az N78-at, akkor elvileg nem írhatja ki a telefon, hogy 5G-n van. Gyakorlatilag meg pont kínai telefonon láttam 5G kijelzést olyan helyen, ahol nem lehetett 5G.
Egy biztos, iszonyat nehéz N78-on 1 Mbps alatti sebességeket mérni a képen látható térerő mellett, ráadául több helyen is. Nekem ez egyértelműen telefon problémának tűnik.

(#101006) Landsmann válasza Viktor0610 (#101003) üzenetére


Landsmann
addikt

De mindig csak olyan helyen van, ahol gyenge a Yettel adatforgalma? Azt sem tudjukm még, hogy mindig, mindenhol ezt tapasztalja, vagy csak adott helyen, ahol a legtöbbet tartózkodik.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#101007) Viktor0610 válasza Landsmann (#101006) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, tényleg hibás a teló, ez igaz.

Samsung Galaxy A54

(#101008) Landsmann válasza 4Grider (#101005) üzenetére


Landsmann
addikt

Valamilyen hálózatfigyelő program adata sokat segíthetne, hogy mi a helyzet a hálózattal az adott helyen. Mert például a térerő hiába jó, ha a jelminőség csapnivalóan rossz.

[ Szerkesztve ]

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#101009) 4Grider válasza Viktor0610 (#101003) üzenetére


4Grider
nagyúr

100 MHz sávszélességű 5G frekvencián marha nehéz ilyen sebességet összehozni. Ehhez egy tűzijátéknyi ember kellene...
És ezeket az AAU-kat jellemzően nem mikróra köti a yeti, tehát amit megoszt arra a 100 MHz-re, az sem kevés.

(#101010) tomp válasza Viktor0610 (#101004) üzenetére


tomp
félisten

Igen mivel a Wifi és bluetooth ugyan azt az antennát használja.
Viszont érdekes, hogy az N78 tud interferálni a bluetooth átvitellel.
pl ha van egy masszív letöltés(1Gbit feletti) akkor az LDAC-s audio átvitel már problémás.

(#101011) MadMancs válasza sfdrakex (#100992) üzenetére


MadMancs
veterán

Itt is remekül szuperál.

5G, csak képen nem jól írja. És beltér.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#101012) sfdrakex válasza nullpoint (#100990) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Próbáltad mindkét foglalatban a kártyát? Nincs más szintén Yetteles a közeledben akinek a telefonjával tudtok mérni?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#101013) pourri


pourri
aktív tag

Sziasztok!
Yettel Tv minősége milyen? Legfőképpen a sportcsatornákra gondolok?

(#101014) tomp válasza pourri (#101013) üzenetére


tomp
félisten

Ha csak az M4 Sportot akarod nézni akkor okés. Ha a többit is akkor már háááát...
Februárban az indulás után nagy tervek voltak aztán szép csendben kihunyt a lángja...
Szerintem már csak vegetál a szolgáltatás. Talán majd az Etisalat(az új többségi tulaj) csinál egy normálisabbat.

(#101015) pourri válasza tomp (#101014) üzenetére


pourri
aktív tag

Köszönöm, az a helyzet hogy sweet.tv-ről váltanék, mert nekem a spíler tv hiányzik az ottani kínálatból, viszont azért a minőség se legyen olyan “meh”. Mert akkor már nem olyan megérős.

(#101016) tomp válasza pourri (#101015) üzenetére


tomp
félisten

Sweet TV-től jobb a minősége.
Csak a 25p-s kép az ami nagyon tré.

(#101017) yanna válasza tomp (#101014) üzenetére


yanna
őstag

Fordítsd le légyszi, egy hétvégi hobbira, 32"-os tv-re vetítve, 20-50 Mbps mobilnet hozzáférés lehetőséggel.

[ Szerkesztve ]

(#101018) BossBoss válasza pourri (#101015) üzenetére


BossBoss
őstag

Mivel végre elérhető a lett a címemen, én is most váltottam Sweetről, Yettel TV-re. Meglepően jól működik. A Yettel által adott boxon is, és Philips 65" oled-en is hibátlan. A régi yettel app nálam sokat fagyott. Felvevős funkció is bejön. Spíler miatt volt nekem is fontos, mert alapvetően a Sweet TV is szuper volt. Nekem nincs gondom a sportcsatikkal, de az tény hogy M4Sport néz ki a legjobban.
Még Applet TV-re megoldhatnák és boldog lennék. Bár így androidos tv melett még nem fáj annyira.

[ Szerkesztve ]

(#101019) tomp válasza yanna (#101017) üzenetére


tomp
félisten

Ha nincs a tv-ben csilivili mozgásjavítás akkor az M4 Sporton kívül a többi sport csatorna mozgása eléggé darabos "akadozós" lesz.

(#101020) yanna válasza tomp (#101019) üzenetére


yanna
őstag

Köszi, ez eléggé gáz... A cobra 11-ben ki lehet elemezni a BMW repüléseket is...? :D:DD:Y:DDD:U

(#101021) nullpoint válasza sfdrakex (#101012) üzenetére


nullpoint
senior tag

A telefon rendben van, bizonyos helyeken van megfelelő hálózat, csak kevés helyen. Én ahhoz voltam szokva hogy a pannon/telenor jó volt az esetek 99 százalékában, most meg max 10.

Ahol nekem nem jó ott más yettelesnek sem jó, telefon márkájától függetlenül.

Ma este volt hogy mérten kiváló értékeket, mozgás közben is , tehát bizonyos helyeken működik, csak nagyon kevés helyen.

Gondolom ebben benne van az is hogy egy fejletlen hálózatra tették rá az otthonnetet, ami az amúgis katasztrófális rendszerüket még inkább gyengévé tette.

Lehet hogy csinálgatnak fejlesztéseket, de onnan ahol most van a yeti, legalább öt év kell hogy újra ajánlható cég legyen, és akkor tényleg nagyon-nagyon bele kell húzniuk a fejlesztésbe.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#101022) pourri válasza BossBoss (#101018) üzenetére


pourri
aktív tag

Köszönöm szépen. :D

(#101023) nullpoint válasza Landsmann (#101001) üzenetére


nullpoint
senior tag

Beszerzési forma:

Media Markt. Magyarország. Online rendelés. Személyes átvétel. Készpénzes fizetés.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#101024) szabonagyur válasza nullpoint (#101021) üzenetére


szabonagyur
félisten

Tedd hozzá, hogy szerinted ilyen.

Én is, meg nagyon sokan sok olyan helyen járnak az országban ahol bizony a szolgáltatás kiváló, 5G is bőven jó sebességet ad.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#101025) 4Grider válasza nullpoint (#101021) üzenetére


4Grider
nagyúr

Teljesen fogalmatlan vagy. Közel két éve indult a hálózatmodernizáció, amivel mára elérték, hogy jelen pillanatban már a hazai legmodernebb hálózattal rendelkeznek.
Vegyél már kézbe egy szifont vagy egy Samsungot (ezek sem feltétlenül tökéletes telefonok) és mérjél már egy párat...

(#101026) Viktor0610 válasza yanna (#101020) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért szerintem próbáld ki, ha teheted.
Nekem pont 32"-os a tévém, nem okos, tehát semmi "csilivili mozgásjavítás" nincs, mégis megfelelő a Yettel TV minősége (Mi Box 3-mal használom).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#101027) citkar válasza 4Grider (#100999) üzenetére


citkar
addikt

és #101000sfdrakex:
Thessaoliniki közelében vagyunk. Van 4G,5G az én telefonomon (Oppo find x3 pro) gond nélkül megy a 4 és 5G egyaránt. A kérdéses telefon Realme 8, még az OP rendszer is hasonló, de ezzel ugyan telefonálni az első pillanattól tudott az ember (a hálózatra felcsatlakozott), viszont mobilnet csak akkor jelenik meg (azaz használható), ha visszaváltok 2/3G-re (nem 5G képes), ekkor ugyan 3G nincs, de Edge van és ha ismét 2/3/4G-re váltok akkor úgy tűnik megy rendben a 4G (megjelenik az ikonja és valóban van mobilinternet). Viszont, ha Wifire megy és onnan leválik, kezdheti az ember elölről a procedúrát.
Mindkét telefon ugyanabban a Yetteles flottában van és mindkettő ugyanarra a Nova nevű hálózatra csatlakozik.
A VoLTE kikapcsolása nem változtatott a dolgon.

[ Szerkesztve ]

(#101028) 4Grider válasza citkar (#101027) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért örülök, hogy nem kell kínai telefonokkal küzdjek. A két piacvezetőnek elég nagy a súlya ahhoz, hogy a velük kapcsolatos kompatibilitási problémákat a szolgáltatók elsőként szüntessék meg. Cserébe persze ugyanannyi pénzért a két legnagyobb telefonjai semmit, vagy jóval kevesebbet adnak.

(#101029) szabonagyur válasza 4Grider (#101028) üzenetére


szabonagyur
félisten

Cserébe persze ugyanannyi pénzért a két legnagyobb telefonjai semmit, vagy jóval kevesebbet adnak.

Azért amíg a felhasználók elégedetten használják mert nincsenek anomáliák nem rossz a helyzet.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#101030) prozodus válasza sfdrakex (#101000) üzenetére


prozodus
őstag

Mar regebben Nova, sok honapja.
Viszont sok helyen tenyleg nem tul combos a net...

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

(#101031) 4Grider válasza szabonagyur (#101029) üzenetére


4Grider
nagyúr

Egészen addig, amíg nem jönnek ki velük kapcsolatban is a kompatibilitási/beállítási problémák, addig biztosan használhatóak ők is. Csak éppen amikor valami probléma előjön, vagy valami beállítás hiányzik, az ezekkel kapcsolatos problémákat oldják meg legutoljára (vagy soha).

(#101032) citkar válasza szabonagyur (#101029) üzenetére


citkar
addikt

Érdekes, mert Magyarországon nem volt ilyen probléma, sőt emlékeim szerint Bulgáriában sem.
Amúgy elégedetten használja a tulaj a telefont, 50 ezret nagyon megért, de hát kinek mi a fontos.

(#101033) aprokaroka87 válasza nullpoint (#101021) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

fix helyen méred?
A 3 " torony " közül melyikre csatlakozik fel leginkább?
azok érték még 3.5g esetén is siralmasak lennének.

[ Szerkesztve ]

(#101034) csaszi75 válasza citkar (#101027) üzenetére


csaszi75
senior tag

Kézi hálózatásválasztással menjen fel a NOVA-ra.. (Ne az automatikus legyen.)
Ha közben gyenge a térerő, akkor valamiért átmehet másikra s akkor kezdheted újra.. Ez lehet egy gond.
*Illetve a panaszos SIM-en van 5G jogosultság állítva itthon?
Azt lehet még tesztelni, hogy azon a telón (hálózati beállítások) csakis 2-3-4G hálózat legyen engedélyezve.

[ Szerkesztve ]

(#101035) yanna válasza Viktor0610 (#101026) üzenetére


yanna
őstag

Amennyiben lesz próbára lehetőség, meg fogom tenni. Ez a tv sem tagja a Tudományos Akadémiának, így kell majd valami box is.

(#101036) tomp válasza Viktor0610 (#101026) üzenetére


tomp
félisten

Van akit zavar a darabosság van akit nem. :)
A régebbi tv-k paneljei pedig nem olyan gyorsak azaz a panel eleve mosva jeleníti meg a képet. Azokon valóban nem lesz zavaró.

(#101037) Ronex0001


Ronex0001
friss újonc

Sziasztok!
Szerintetek is szopatás, hoyg kb. 2 hónapja 8500 ft-os telefonszámlát kaptam a szokásos 4500ft helyett . Hívtam az ügyfélszolgálatot, hoyg ez hogy lehet .Mondták, hoyg megszünt a családi csomag, áttettük önt az ehhez legközelebbi csomagba, van e kedve 11 hónapos hüséget kötni, mert x százalék kedvezményt kap. És hogy erről sms-t is küldtünk. A fsz dog sms-t olvasni. Ezek után átmenten a Netfone-hoz.

(#101038) Landsmann válasza Ronex0001 (#101037) üzenetére


Landsmann
addikt

Nézd, ha a szolgáltató értesített, hogy a tarifacsomagodat változás érinti és Te azt el sem olvastad, azért ne a szolgáltató legyen már a hibás. De valószínűleg magán a számlán is szerepelt a változás ténye már a határidő előtt minimum 2, de lehet hogy 3 hónappal. Akkor ezek szerint azt sem nézted.

Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

(#101039) szabonagyur válasza Ronex0001 (#101037) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kaptál értesítést amivel nem foglalkoztál és Te vagy felháborodva?

Mit szerettél volna személyes megkeresést, hogy ha SMS-t derogál olvasni?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#101040) csaszi75 válasza szabonagyur (#101039) üzenetére


csaszi75
senior tag

Ez ilyen általános probléma, "mindenki más hibás, csak én vagyok az okos"! :))

(#101041) tomp válasza Ronex0001 (#101037) üzenetére


tomp
félisten

Szembe mész az autópályán és még te vagy felháborodva?
Öcséém nem semmi! :C

(#101042) szabonagyur válasza tomp (#101041) üzenetére


szabonagyur
félisten

Minek engedték szembe menni, felhajtónál szöges csapda, és kilőni :P

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#101043) winbox válasza Ronex0001 (#101037) üzenetére


winbox
senior tag

Csak azért regisztráltál, hogy ezt elmondhasd? :)

hammerhead - angler - flame - sunfish - bluejay - panther - husky*

(#101044) szabonagyur válasza winbox (#101043) üzenetére


szabonagyur
félisten

2 kommentje van, máshol is írhatott még valamit :D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#101045) Schnorkel válasza Ronex0001 (#101037) üzenetére


Schnorkel
tag

nem.

Személyi edzőt keresel? tutitrener.hu

(#101046) csaszi75 válasza szabonagyur (#101044) üzenetére


csaszi75
senior tag

Írja átment a Netfone-hoz.. s ott is írt egy panaszos bejegyzést.

(#101047) szabonagyur válasza csaszi75 (#101046) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nem olvasok minden szolgáltatót itt :) Azt nem gondoltam, hogy így érti, hogy áment... :U

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#101048) Pikari válasza Landsmann (#101038) üzenetére


Pikari
őstag

Technikailag szerződésszegés a szolgáltató részéről. De nem javaslom, hogy polgári pert indítson 8500 forint miatt :D

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

(#101049) 4Grider válasza Pikari (#101048) üzenetére


4Grider
nagyúr

A díjcsomagok piacról történő kivezetése jogszabály által szabályozott módon történik. Tehát azt mondod, hogy a hatályos jogszabályi hely írja le a jogszabályszerű szerződésszegést? :D

(#101050) Pikari válasza 4Grider (#101049) üzenetére


Pikari
őstag

Számodra hátrányosan nem módosíthat szerződést a szolgáltató, ez esetben kötelező bitzosítania számodra a szerződés felbontásának lehetőségét, és erről tájékoztatni.

A Dunning−Kruger-hatás az a pszichológiai jelenség, amikor korlátozott tudású, kompetenciájú vagy képességű emberek rendkívül hozzáértőnek tartják magukat valamiben, amiben nyilvánvalóan nem azok.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.