Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#56001) 4Grider válasza reddoors (#55999) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nem érdekel annyira a probléma, hogy foglalkozzak vele.

(#56002) Viktor0610 válasza DrBubo77 (#56000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Úgy emlékszem, csak Blue és MyBusiness All-In csomagokkal érhető el.
Újgenerációs dolgozói csomagoknál új előfizetés vásárlásakor van forintkedvezmény a készülékek árára.

Samsung Galaxy A54

(#56003) sniper112


sniper112
aktív tag

heló érdeklődnék akinek mytalk csomagja van hogy akkor is felajánlja a telenor a kihagyhatatlan ajánlatot mint pl 50 perc 50 sms 7 napig 300 ft ért ? és ami másik kérdés hogy azt számolja a my telenorba ha használja ? vagy csak írja plusz szolgáltatásnak és kész ? előre is köszi a választ.

(#56004) 4Grider válasza sniper112 (#56003) üzenetére


4Grider
nagyúr

Díjcsomagtól független az ajánlat. Tehát ha átváltasz másik csomagra, akkor is megkapod. Viszont ez mindig egy hétre szól. A következő héten már nem 300 Ft-os ajánlatot kapsz, hanem 450-600 Ft-osat. A rá következő héten meg még drágábbat. És ha emiatt egy darabig nem fizetsz elő az ajánlatra, csak szép lassan fog visszatérni a 300 Ft-os ajánlat. Szóval ne éld bele magad...

(#56005) darvinya válasza 4Grider (#56004) üzenetére


darvinya
titán

Jó szép lassan tér vissza.
Nekem lassan 1 éve csak 1000Ft feletti ajánlatom van.
Összegbe nem sok, csak amit adnának érte az nagyon kevés, főleg a net.

Más

Szolgáltatók, hatóságok részéről 5G-t gyorsaság szempontból kezdik elvetni, mert a mostani sebbesség is kiszolgálja az igényeket.
Ellenben tornyok kiszolgáló kapacitása kevés, s adó egység csak szögben tud sugározni.
Most 5G-nek az egyszerűbb gömb sugárzó tornyok legalább 3x-os kapacitással bíráson dolgoznak.
Ha majd tartalmak terjedelme igényli, akkor sebességet könnyen emelhető már.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56006) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Sziasztok!

Hipernek Home L előfizetésben van 5-6GB EU adatkeret, ezt néha használom is, minden tuti!
Viszont van nekem mellé egy adatmegosztó SIM-em. Az eddig mindig belföldön volt, de most az is néha kinézne külföldre.
A kérdésem az hogy az EU adatkeretet lehet használni az adatmegosztóval is? Nem szeretnék belefutni csilliós roaming díjakba.

Köszönöm szépen a válasz(oka)t. :R

(#56007) 4Grider válasza Hosssszu (#56006) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az adatmegosztóhoz nem jár roaming keret, hiszen a főkártya netjét osztod meg vele.

Részletek: https://www.telenor.hu/adatmegoszto

[ Szerkesztve ]

(#56008) negroo


negroo
aktív tag

SZiasztok ki mit tud a telenor eladásáról info-t ki veszi meg és marad a korlátlan net jük? KÖszönöm

(#56009) 4Grider válasza negroo (#56008) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azt tudni, amit az újságok írtak: A Telenor megfontolja a vételi ajánlatot. Ha megfontolta, és el is fogadta, akkor majd közli az eladást. Onnantól számított fél-egy év, míg jobb csomagok várhatóak. Nekünk közel két évre van velük szerződésünk. Ha rosszabb feltételekre akarnak rábeszélni, akkor fizetnek. Akkor is, ha idő előtt felbontják a szerződést. Az eladás ui. nem vis maior.

(#56010) negroo válasza 4Grider (#56009) üzenetére


negroo
aktív tag

Amit halottam már eladta és további országtól is eladta. :( Nem azt mondta, hogy meg fontolja, hanem eladta a cégét.

(#56011) 4Grider válasza negroo (#56010) üzenetére


4Grider
nagyúr

Én meg azt hallottam, hogy jön a világvége.
Link?

(#56012) DonMaster válasza negroo (#56010) üzenetére


DonMaster
addikt

elöször is én reggel halottam a rádióba-hogy szerda van.

másodszor egy iylen emgvételnél párhonapos lefutás van nem azonnali, hatoság is elkell fogadja stb. és ha lesz is iylen hgoy valaki megvenné, akkor az a tv rádió újságban is akár cimlapon lesz, de nincs még ilyen,
más részröl amég átál az uj rendszerrre ha megvette valaki az is fél-1év is, addig meg a megszokot csomagok garantáltan maradnak, ha változás is jönne az csak-is utána, persze itt is él az ha van szerzödésed pl: 2évre akkor az idön belül nem változtathat max ha nagyon nagy mértékben kárpotol hgoy te rosszul jársz. más szoval saját amgát szivatná, szóval ami biztos akinek 2éve van szerzödése azok tuti maradnak abban 2év-ig, akinek nincs hüsége azok krédöjelesek de minimum 6-12honap a lefutási idö , tehát addig marad a csomag, persze feltételezve hogy tényleg van ilyen vásárlási dolog.

LG V30-> Iphone 12 Pro Max

(#56013) castiels


castiels
addikt

Az ID csatornán másnak is csúszik a hang?

(#56014) erzol válasza castiels (#56013) üzenetére


erzol
őstag

Tegnap egész nap csúszott nálam.
A Fine Living 3 napja szét van esve és nem történik vele semmi...
:(

(#56015) castiels válasza erzol (#56014) üzenetére


castiels
addikt

lehet nem tudnak róla..

(#56016) szabogabor10 válasza castiels (#56015) üzenetére


szabogabor10
veterán

*nem akarnak tudni

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#56017) castiels válasza szabogabor10 (#56016) üzenetére


castiels
addikt

:U

maguk alatt vágják a fát, ha nem javìtják..

(#56018) darvinya válasza castiels (#56017) üzenetére


darvinya
titán

Lehet bejelenteni.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56019) castiels válasza darvinya (#56018) üzenetére


castiels
addikt

hol?

(#56020) lugosi válasza castiels (#56019) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A Telenornál?

(#56021) darvinya válasza castiels (#56019) üzenetére


darvinya
titán

1220 ügyintézőnél

Párszor írtam erről.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#56022) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Annak mi lehet az oka, hogy most már csak max. 12 hónap lehet a hűségidő (kivéve, ha készüléket is vásárolok), a Telenornál mégis 2 éves tarifahűséget íratnak alá, ha kedvezményes tarifát szeretne az ember készülék nélkül is (pl. All In csomagok)? Ezt engedi a törvény?

(#56023) Viktor0610 válasza Tesztelo.hu (#56022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A max. 12 hó, előfizetésre vállalható hűség csak a lakossági ügyfeleknél van tudtommal. A cégeseket ez nem érinti.

Samsung Galaxy A54

(#56024) erzol válasza erzol (#56014) üzenetére


erzol
őstag

Jeleztem 1220-on Fine Living hibát.
Azt javasolta az üsz, hogy holnap telefonáljak, amikor a technikusok is dolgoznak.
Kérdésemre azt válaszolta, hogy neki nincs hozzá eszköze, hogy megnézze a kérdéses csatornát, hogy működik-e nála... wtf? :U

(#56025) Hosssszu válasza 4Grider (#56007) üzenetére


Hosssszu
őstag

Köszönöm szépen a segítséget! :R
Nézegettem a telenor oldalát, de ezt az oldalt nem találtam. Úgy látszik nem láttam a fától az erdőt.

(#56026) castiels válasza erzol (#56024) üzenetére


castiels
addikt

ID is csúszik, ha ráérsz azt is mondhatod.

(#56027) Syl válasza castiels (#56026) üzenetére


Syl
nagyúr

Azt darvinya úgyis intézi :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#56028) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni, hogy miért nem módosult a kártyás ciklusom?
Tegnap volt az utolsó nap, ma már 2018.02.08 - 2018.03.07 kellene, hogy legyen, ehhez képest még mindig a régi ciklust írja...

[ Szerkesztve ]

(#56029) GEIL válasza Ispán_Péter (#56028) üzenetére


GEIL
addikt

Van mikor várni kell plusz 1 napot hogy átálljon...nekem is így mutatja....sőt, befizetett számla esetén is 24-36 óra mire pl mytelenor alkalmazásban látom "frissülve" és jóváirtak mindent....stb.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#56030) Ispán_Péter válasza GEIL (#56029) üzenetére


Ispán_Péter
csendes tag

Hát ez remek. És ha ma rendelek meg szolgáltatást, akkor azt úgy veszi, hogy 02.08 a ciklusom kezdő napja és aszerint vonja majd le a pénzt?

(#56031) GEIL válasza Ispán_Péter (#56030) üzenetére


GEIL
addikt

Volt hogy a megrendelt plusz "adatcsomagom" elérhetővé vált kb 10 percen belül...de volt olyan is hogy este 22:00 kor rendeltem és másnap reggel 6:00 kor lett elérhető.

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#56032) erzol válasza erzol (#56024) üzenetére


erzol
őstag

Ahogy telefonáltam tegnap este rá fél órára működött a Fine Living és azóta is jó.
Lehet elég lett volna megcsörgetni a 1220-at hosszas beszélgetés helyett?!
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#56033) kovpeti válasza Ispán_Péter (#56030) üzenetére


kovpeti
csendes tag

Nálam ugyanez a helyzet.
Én is a mai naptól szeretnék szolgáltatást megrendelni.

Viszont nálam a szolgáltatások fülnél is hibát dob. (több böngészővel is)

(#56034) Ispán_Péter válasza GEIL (#56031) üzenetére


Ispán_Péter
csendes tag

Na feltöltöttem, aktiváltattam a MyChatet, kb. 2 perc alatt el is indult a szolgáltatás, de ezt is várom el. :)

Viszont van két érdekes dolog, amit nem értek:

1. MyTelenor appban az elérhető egyenleg részleteknél ezt írja:

Az 1GB adatot értem, az a MyChatben van, de a 2 GB roaming adat az micsoda?

2. MyTelenor böngészőn keresztül meg ezt írja:

(#56035) Viktor0610 válasza Ispán_Péter (#56034) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyire tudom, külföldön nem korlátlan a közösségi média, hanem ezt a 2 gigát használhatod összesen.
A MyTelenor fiókod pedig egyben mutatja az itthoni és az eu-s keretet.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#56036) Ispán_Péter válasza Viktor0610 (#56035) üzenetére


Ispán_Péter
csendes tag

Így már értem. :)

A MyChattel Facebook Lite apban is megvan a korlátlanság? A sima fb appot nem szeretem.

(#56037) Viktor0610 válasza Ispán_Péter (#56036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ennyire nem vagyok otthon a MyChat technikai hátterében, de abból kiindulva, hogy "ugyanazt" a Facebookot éred el vele, szerintem igen.

Samsung Galaxy A54

(#56038) Fifi


Fifi
őstag

Sziasztok!

MyTelenor app mennyi időnként frissíti az adatforgalmat?

Régóta a Call Meter 3G programot használom a hívások és adatforgalom monitorozására és egyezett mindig a MyTelenor által mutatott forgalommal.

Most tesztelném, hogy az adatkeretem lefogyta után mire elég a korlátozott sebesség, de nem sikerül elfogyasztanom. :D

A fenti program szerint 118%-nál járok, a MyTelenor app meg még több gigát mutat elérhető adatkeretként. :DDD

(Ha ez számít az EQ flottában van az előfizetésem)

Bye, Fifi

(#56039) Somatom válasza Fifi (#56038) üzenetére


Somatom
veterán

MyTV, vagy más, Telenor által nem mért szolgáltatás nem kavarhatott be?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56040) Fifi válasza Somatom (#56039) üzenetére


Fifi
őstag

Nem élek ilyenekkel. A hang csomagon felül (mely tartalmaz adatforgalmat is) semmi kiegészítő nincs megrendelve és eddig a mytelenor és az call meter összhangban volt.

Minden hónap 8. napján éjjel van a forduló, azaz 9. én (holnap) 00:00-kor zárják a havi forgalmat és gondoltam, hogy kipróbálom, milyen a lassított net,

Tegnap délutántól (éjszaka kivételével) folyamatosan megy a youtube max felbontáson és szerintem el kellett fogynia a keretnek. Lassítást nem érzek és a mytelenor app is több giga adatot mutat még felhasználhatónak. :F

(#56041) Somatom válasza Fifi (#56040) üzenetére


Somatom
veterán

Az egyáltalán nem biztos, hogy éjfélkor zárják. A feltöltősömön reggel 7-8 között fordult az egyenleg. Az EQ -somról nem tudom, hogy mikor fordul. Korlátlan, ezért nem figyelem.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56042) Fifi válasza Somatom (#56041) üzenetére


Fifi
őstag

Végül is mindegy, hogy pontosan mikor zárják majd holnap. A lényeg, hogy ma még nincs lezárva és a mytelenor kicsit több hátralévőt mutat, mint kellene ...

(#56043) Somatom válasza Fifi (#56042) üzenetére


Somatom
veterán

Ez a jobbik eset. Fordítva rosszabb lenne. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56044) Fifi válasza Somatom (#56043) üzenetére


Fifi
őstag

Igen tudom, kicsit pervez a dolog. :U

Viszont most pont ez lenne a lényeg, hogy elfogyjon a keret. Ki akarom próbálni, milyen a lassított net, mert gondolkodom a gyerekeim telekomos feltöltős kártyáit lecserélném telenoros flottás havira, mert nekik csak a net a lényeg, de azért korlátlan csomagot nem akarok nekik. :B

(#56045) zsoltzsolt


zsoltzsolt
addikt

Működik nektek a Telenor Wallet? Be sem tudok lépni.

(#56046) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon a mytelenor applikációban direkt nincs benne sokminden alapvető információ?

Ilyen pl a Klikk1gb, vagy pl olyanok mint a megrendelt egyszeri adatjegyek megrendelési ideje.

(#56047) Viktor0610 válasza zsoltzsolt (#56045) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, működik. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#56048) Bferibörs válasza Somatom (#56041) üzenetére


Bferibörs
addikt

EQ 25-e
esetleg az EU miatt lehet lényeges, 13.5 GB

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#56049) Somatom válasza Bferibörs (#56048) üzenetére


Somatom
veterán

Tudomásom szerint az EQ 9. -én fordul, és 10,5 GB a korlátlan roamingja. A nap megvan, csak órára pontosan nem tudom, hogy mikor fordul. Nem kevered a másik korlátlanos flottával (nem jut eszembe a neve)? Úgy rémlik, hogy annak hó vége felé van a fordulója, és 13,5 GB a roamingja.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#56050) Bferibörs válasza Somatom (#56049) üzenetére


Bferibörs
addikt

nem,ment pü

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.