Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41001) 4Grider válasza Ice&Lime (#41000) üzenetére


4Grider
nagyúr

Settings\Mobile network settings\Access point names
Az APN sort kell átírni online helyett net -re.

(#41002) Ice&Lime válasza 4Grider (#41001) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Az APN pontban van egy telenor online lehetőség, kiválasztom, semmi. Nincsenek benne lévő értékek. Beállítottam ez alapján de hiába. Olyan meg nincsen hogy apn sor átírható egyszerűen net-re.
Sajnos ez így nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#41003) 4Grider válasza Ice&Lime (#41002) üzenetére


4Grider
nagyúr

Minden androidban van apn sor. És szerkeszthető. Ha pedig szerkeszted, akkor arra írod át, amire akarod.
Az általad linkelt oldalon minden képernyőképen ott az apn sor: A telekomos apn neve internet, a Vodafoneos internet.vodafone.net, a Telenoros net, a Digié pedig digi.

(#41004) Ice&Lime válasza 4Grider (#41003) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Azt nem tudtam megcsinálni, de meglettek a szerződési papírok hozzá.
Az benne van, hogy ha a díjcsomagban foglalt adatmennyiséget eléri, akkor lecsökken 32/32kbps-re, és így is lett, egyébként ezek szerint havi 10GB-os a limit. A kérdésem már csak az lenne, hogy lehetséges-e, hogy többet fizet az ember, mint amennyi a díjcsomagban foglalt összeg?

(#41005) Ice&Lime válasza Ice&Lime (#41004) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Még emellett hozzá, az apn sort átírtam net-re, mentettem, de nem történt semmi.

(#41006) #65388800


#65388800
törölt tag

Sziasztok!

Ez az ingyen nem születésnap alkalmából még megvan?

(#41007) Dyingsoul válasza DrBubo77 (#40975) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ugyanilyet kaptam ma Telenornál. Most kivártam a sorom, 40 perc volt csupán! :K
Először Nano-t szerettem volna és hozzá egy adapter kitet, mivel még idén tervezem lecserélni a telefonomat és még nem tudom mire (tényleg szóba jöhet 200k+ vagy 60k körüli kategória is, még nem tudom mi lesz) ezért akartam most olyan tekintetben tutira menni, hogy majd ha vásárlásra kerül a sor ne azon kelljen görcsölnöm, hogy a SIM-em jó-e a készülékbe.

Na a lényeg az, hogy az ügyintéző azt mondta, hogy 1500 egy adapter kit. Na mondom az nem lesz jó, erre mondta, hogy ha csak micro és mini simet használok (ez a 2FF és 3FF aszerint amit korábban mutogattatok) akkor tud adni egy ilyet, mint amit Vodafone-osban mutattál.
Csak kidobta elém az asztalra bontatlan csomagban, én bontottam én is törtem ki belőle a simet, egyből be telóba és már aktív is volt.

Egyébként Telenor előtt elmentem egy GSM üzletbe is itt a debreceni plázában. Azt mondja ott a srác, hogy 1500 és kitesz elém egy ilyen ebayen 200 Ft-os adaptert. Na egyből rávágtam, hogy viszlát mire azt mondja egy ezresbe is ideadhatja. :DDD Na ekkor már csak a hátamat látta az ürge.

Tényleg venni fogok e-bayről is csak most költözés előtt is állok, nem biztos, hogy megjön addig a csomag amíg még itt lakom. Simet meg most munkaügyek miatt nem tudok nélkülözni fél percre sem...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#41008) DrBubo77 válasza Dyingsoul (#41007) üzenetére


DrBubo77
addikt

A vásárolt telefonba ez a micro méretű kellett. Az a jó, hogy ezt át lehet alakítani nagyobbra. Szerintem én is beszerzek ilyen adapter készletet.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41009) 4Grider válasza DrBubo77 (#41008) üzenetére


4Grider
nagyúr

Áruld már el végre, hogy milyen készülékről van szó, mert utoljára arra a konszenzusra jutottunk, hogy nano kártyát (4FF) kaptál (és annak a fényképét tetted ide).

[ Szerkesztve ]

(#41010) 4Grider válasza #65388800 (#41006) üzenetére


4Grider
nagyúr

Mi az az ingyen nem?

(#41011) DrBubo77 válasza #65388800 (#41006) üzenetére


DrBubo77
addikt

Miről van szó?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41012) Viktor77 válasza 4Grider (#41010) üzenetére


Viktor77
titán

Talán napra gondol.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#41013) #65388800 válasza 4Grider (#41010) üzenetére


#65388800
törölt tag

bocs a telefon kijavította :DDD :B

ingyen NET :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#41014) DrBubo77 válasza 4Grider (#41009) üzenetére


DrBubo77
addikt

LG K8 4G a készülék. A mellékelt képen 1FF-3FF SIM van.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41015) MADcat válasza #65388800 (#41013) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

tortát egyél, bulizz, sört igyál a szülinapodon, ne ingyen netezz.... :DDD

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#41016) #65388800 válasza MADcat (#41015) üzenetére


#65388800
törölt tag

sajnos nem nekem van szülinapom :O :O Csak nem az én nevemen van a kártya :DDD

(#41017) MADcat válasza #65388800 (#41016) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

hogy ezen miért nem lepődöm meg ;]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#41018) 4Grider válasza DrBubo77 (#41014) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ebből a a videóból következően nano sim kell bele. Vagy neked nem ilyen a készüléked?

(#41019) DrBubo77 válasza 4Grider (#41018) üzenetére


DrBubo77
addikt

De ilyen készülékem van. A leírásokban azt találtam, hogy micro SIM való bele és elfogadtam az infót.
Most megnéztem, tényleg kisebb a SIM, mint a micro. Ezek szerint tényleg nano.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41020) Skynet258 válasza DrBubo77 (#41019) üzenetére


Skynet258
veterán

De miért nem nézed meg a készülék saját manual-ját? 3 perc alatt kiderült volna, hogy nano sim kell bele. Vagy ha leveszed a hátlapot, egyből látszik az írás, hogy "nano sim". :F

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#41021) lm83 válasza Hosssszu (#40993) üzenetére


lm83
őstag

Nekem múlt hónapban fogyott el szerintem több hónap után. előtte biztos jó volt.
Szerintem próbálnak minket átterelni másik csomagba, vagy csak adatjegy vásárlásra buzdítani :((

(#41022) DrBubo77 válasza Skynet258 (#41020) üzenetére


DrBubo77
addikt

Eredetileg az volt a téma, hogy a Telenornál milyen SIM kártyát adnak. A sajátomat csak példaként írtam emlékezetből.
De elismerem, tévedtem, hogy milyen típus való az én telefonomba. Elnézést, ha valakit félrevezettem.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41023) bigdady


bigdady
nagyúr

Hali

Ha rendelek külföldre egy eu hetijegyet honnan tudom hogy elfogyott és nem nem arany áron megy a mobilnet? Érdemes 4g-rol 3g-re allitani a halozatot is ne szippantsa le hipphopp?

[ Szerkesztve ]

(#41024) taip válasza DrBubo77 (#41022) üzenetére


taip
senior tag

Na jó, de az sem volt igaz, amit írtál, hogy a Telenornál olyan SIM-et adnak, amiben a teljes méretűből a micro méretű törhető ki...

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41025) asdf_ válasza bigdady (#41023) üzenetére


asdf_
veterán

2k huf/gigabyte az "aranyar".De nyilvan kuldenek sms-t, meg a telenor appban is latod.

(#41026) bigdady válasza asdf_ (#41025) üzenetére


bigdady
nagyúr

Ha így van ki az a hülye aki heti EU M 1 GB csomagot rendel 3490 Ft-ért? :F

(#41027) DrBubo77 válasza taip (#41024) üzenetére


DrBubo77
addikt

Az előbb már leírtam, hogy tévedtem.
De ezen az oldalon is az szerepel, hogy micro SIM való a telefonba. Én ebből indultam ki. A kapott SIM-et nem vizsgálgattam, hogy milyen szabványú.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41028) asdf_ válasza bigdady (#41026) üzenetére


asdf_
veterán

Az, aki nem tudja, hogy majustol valami 48 Ft helyett mar csak 19 Ft/MB a tarifa, vagy az, akinek nincs telenoros netcsomagja (mert csak amelle, kiegeszitesul rendelheto az EU net, onmagaban nem mukodik afaik), de kulfoldre kene a net (a kinti hasznalat csokkenti az adatkeretet), igy pl. egy prepaides feltolt haromezret, megkapja a kiralysagos netet, es erre mar ra is rendelheti az EU 1GB netet, mert a kiralysagos 150 MB kulfoldon valoszinu keves lesz.

(#41029) bigdady válasza asdf_ (#41028) üzenetére


bigdady
nagyúr

Merre van ez leírva? Köszi
Itthon korlátlanom van szóval csökkentheti :) A cégem nem tudom miért írta akkor elő hogy csak azt számolhatom el ami netjegy alatti forgalom, mikor netjegy nélkül olcsóbb...

[ Szerkesztve ]

(#41030) 4Grider válasza bigdady (#41029) üzenetére


4Grider
nagyúr

Miért olcsóbb 1900 Ft-ért 100 MB?

(#41031) asdf_ válasza bigdady (#41029) üzenetére


asdf_
veterán

Megtanulok szamolni :D 20 000 Ft/GB, bocsanat ;)
Es ezt a 2khuf/GB-t ugy sikerult leirnom, mintha pont nem en irtam volna par honappal ezelott, hogy csak valami 120 MB-ot hasznaltam a multkor egy het alatt, es a majusi csokkentes araival nekem az EU hetijegy nekem mar folosleges lett volna... :/

[ Szerkesztve ]

(#41032) bigdady válasza asdf_ (#41031) üzenetére


bigdady
nagyúr

Na így már más a leányzó fekvése :DDD

(#41033) taip válasza DrBubo77 (#41027) üzenetére


taip
senior tag

Csak arra akartam rámutatni, hogy 2x is tévedtél (saját telefonról nem tudtad mi való bele, plusz bemutattál egy nano SIM-et tartalmazó kártyát, mint micro SIM), amit mások rögtön láttak és szóltak, de te előadtad igazságként.
Szóval csak annyi, hogy máskor gondold át, mielőtt írsz. :)

asdf_: Így már mondható, hogy aranyár, nem?

[ Szerkesztve ]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41034) DrBubo77 válasza taip (#41033) üzenetére


DrBubo77
addikt

Rendben. Még egyszer bocsánat, hogy rossz infót írtam. :Y

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#41035) #23310336


#23310336
törölt tag

A MyTelenorban megrendelhető MyMucic Start/Nonstop/Deezer csomagok pontosan mit tudnak? Én a weboldalon nem találtam róluk semmit, illetve itt sem látom, hogy szó lett volna róluk.
Köszi!

(#41036) Viktor0610 válasza #23310336 (#41035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Új szolgáltatás, tematikus adatjegy, csak zenehallgatásra használható adatkerettel.

Samsung Galaxy A54

(#41037) #23310336 válasza Viktor0610 (#41036) üzenetére


#23310336
törölt tag

Köszi!
És az árukon kívül mi a különbség köztük?

(#41038) bigdady


bigdady
nagyúr

Mytelenorban nekem a napijegyek ingyenesek ha rakkatintanék a megrendelésre. Miért?
Meg az 5gb plusz keret is dismentes azt irja. Hogy lehet?

(#41039) asdf_ válasza bigdady (#41038) üzenetére


asdf_
veterán

Mert nem a megrendeléssel kattan a forint, hanem a napi első használattal, ha nem netezel aznap, akkor nincs levonás. És mert még senki nem jelentette be őket ezért a félrevezető módszerért.

(#41040) bigdady válasza asdf_ (#41039) üzenetére


bigdady
nagyúr

Köcsögség :(((

(#41041) asdf_ válasza bigdady (#41040) üzenetére


asdf_
veterán

Csak egy karikaba zart i betut kellene odarakni, amire ha raviszed az egeredet, akkor felbukkan a kis ablak, ami ket mondatban leirja ezt, de valamiert -nyilvan- veletlenul nem igy van. Mondjuk szerintem eleve az nonszensz, ahogy az egesz most kinez, az osszes szolgaltatasnak a megrendeleskor linkkent kene funkcionalnia, igy a joember egy kulon tabba/ablakba kinyitja azt, elolvassa, majd eldonti, hogy rabok-e a megrendelem gombra, vagy sem. Ez igy, jelen allapotban szanalomhegy a kobon.

[ Szerkesztve ]

(#41042) darvinya


darvinya
titán

Szuper jó ez a MyMusic, csak sehogy nem rendelhető meg (van különálló net előfizetés).
Mert honlapon MyTelenor app-ra mutat, amiben ilyen nincs.
Mert SMS-t nem ismeri fel.
Mert Üsz nem ismeri, kb. 30 perc után már meguntam a várakozást.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41043) tomp


tomp
félisten

Nem semmi ez a MyMusic.
990Ft-ért korlátlan Deezer, Play Music, Apple Music, Tidal forgalom. Főleg a Tidal? 1 dal kb 25-30mega. Eddig 30gigát kellett fizetnem. Most elég lesz egy pár GB-os+ez. Nagyon szimpi. :C

(#41044) gyurkikrisz válasza tomp (#41043) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Nekem mondjuk a Spotify hiányzik...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#41045) tomp


tomp
félisten

MyMusic
A Telenor MyMusic-kal már 290 Ft-ért normál hangminőség mellett 15 órányit, 990 Ft-ért pedig korlátlanul hallgathatod a Deezer, Apple Music, Google Play Zene és a TIDAL kifogyhatatlan zenetárát vagy az online rádiók adását.
Ez a lépés meglepett!! Ezzel tarolni fog a Telenor.

gyurkikrisz
Spotify nem a Telenor miatt hiányzik.

[ Szerkesztve ]

(#41046) gyurkikrisz válasza tomp (#41045) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hanem?

A Telekom Spotifyos csomagjai megszűnnek nemsokára, úgyhogy reménykedek benne.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#41047) Hosssszu


Hosssszu
őstag

Tetszik ez a My Music. :C
Fordulónapomon meg is rendelem, csak el ne felejtsem. :D

Egy kérdésem azért adódik:
"A havidíj számlázása időarányos, így az aktiválás számlázási/kártyás ciklusában a tört havidíj kerül kiterhelésre, de a teljes forgalmi keret elérhető. A számlázási/kártyás ciklusban fel nem használt keret a későbbiekben nem vehető igénybe."

Jól értem, ha a fordulónapom 27., akkor ha ma megrendelem, (kb. 10 napra), akkor csak kb. 330Ft lenne ebben a hónapban a My Music nonstop? (előfizus Smarttarifa 1 csomagom van)
Mert ha így van, akkor nem várok a fordulónapig.

[ Szerkesztve ]

(#41048) tomp válasza gyurkikrisz (#41046) üzenetére


tomp
félisten

Spotify.
T-nél az ászf szerint aug. 1-től megszűnik a spoti opció. Ide meg nem került be. Brutál nagy veszteségük van. Gondolom spórol a spotify.

(#41049) taip válasza tomp (#41045) üzenetére


taip
senior tag

Jó, hogy van választék, de azért elég valószínűtlen, hogy valakinek az összesnél legyen előfizetése. Valószínűleg csak az egyiket fogja vele használni.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#41050) tomp válasza taip (#41049) üzenetére


tomp
félisten

Nekem van Tidal és Play Music előfizetésem is.
Tidalnál flac-ben megy. :DDD
Havi 20GB összejött mindig csak a Tidallal.

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.