Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45001) _Karesz_ válasza DrBubo77 (#44999) üzenetére


_Karesz_
tag

Ezt értem, de ez tapasztalat? Mármint arra gondolok, hogy a youtube elvileg szintén tud 80-as porton működni, ami hálózaton böngészésnek számít. (Nem kötekedésnek szánom, pusztán csak kíváncsi vagyok, hogy a gyakorlatban hogyan működik.)

[ Szerkesztve ]

(#45002) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Telenor boltban mennyi egy olyan új SIM ami már alapbol a MyMinute csomagot tudja, és mennyi egyenleg van rajta?

Huawei Mate 9

(#45003) Bferibörs válasza H.Istvan25 (#45002) üzenetére


Bferibörs
addikt

[link]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45004) Maist


Maist
senior tag

Elég régen neteztem ezelőtt Telenor hálón, de most a Hipernet home miatt újra náluk kötöttem ki. Több telefonnal próbálva, összesen 3 kártyával (az előfizetéses fő kártya, az adatmegosztó, és egy feltöltős) valamiért ma, -és visszagondolva, már tegnap este is-, itthon (Kecskemét belváros) ha B3-as cellán vannak a telefonok, akkor -kiváltképp- a feltöltés nagyon lassú:
Alsó 3 mérés B20-on, a többi felfelé B3:

Hibabejelentem a dolgot, szerintetek tudnak ezzel mit kezdeni? Esetleg ennyire terhelt lehet ez a cella? Reggel 7-kor is már ilyen volt egyébként. Ha ez így marad, sajnos vissza kell majd vinnem 30 napon belül ezt a Hipernet home netet.
Ez a cella az, ha esetleg valaki mérne rajta:

[ Szerkesztve ]

(#45005) Maist válasza Maist (#45004) üzenetére


Maist
senior tag

Opensignal-al nézve sem javult sokat a helyzet. Legalsó eredmény B20 (repülő mód után először erre csatlakozik a telefon, majd magától átáll), többi az előbbi képen látható B3-as cella: Talán nem szereti a szolgáltató a sebességmérő programokat? :) Egyre rosszabb lett a mérés eredménye a végére már:

[ Szerkesztve ]

(#45006) siebener


siebener
aktív tag

Napot!
Valaki mondja már meg nekem pls, hogyan lehet SIM kártyát aktiválni online.
Rákerestem, kidob egy linket, ami aztán átdob a my.telenor főoldalára.
Ott email címmel beregisztráltam, beléptem, kiválasztottam a SIM kártya aktiválást, erre mi történt? :W
Visszadobott a my.telenor belépőoldalára. Mondom rendben, beléptem újra, főoldal. Megint kikerestem az aktiválást, megint kijelentett, és átdobott a my.telenor főoldalára.
Van valakinek tippje? Mert minden ötletet szívesen fogadok, amúgy pedig azon a ponton vagyok, hogy kidobom a p...ába ezt a nyomorult kártyát, lassan feladom. :R

(#45007) vpanangin


vpanangin
senior tag

Üdv!
MyTelenorban tudok Praktikum+Net Flat Exp.-ről MyMinute-ra váltani? Belépek, de nem találok "Tarifacsomag váltása" menüpontot sehol.
Köszönöm.

(#45008) Handball94 válasza vpanangin (#45007) üzenetére


Handball94
aktív tag

Nem, csak 1220-on.

(#45009) vpanangin válasza Handball94 (#45008) üzenetére


vpanangin
senior tag

Köszönöm.

(#45010) kicsihp válasza siebener (#45006) üzenetére


kicsihp
csendes tag

Szia! Nekem elég kínai ez a cellás teszt dolog, viszont én is a "Hírös" belvárosban lakom. Magát a hipernet home-t még nem tudom tesztelni, de myminute-val müxik rendesen az ingyenes közszolgálati TV-k (igaz még nem néztem csak 1-2 percet egyszerre "tesztként"). Szóval bízom benne, ha telón megy a tévé rendesen akkor a nem lesz gond a telenóris nettel.

Közben észrevettem, hogy nem erre hozzászólásra akartam válaszolni :Y

[ Szerkesztve ]

(#45011) Dave1984 válasza Maist (#45005) üzenetére


Dave1984
őstag

Nincs LTE-A hálózata Kecskeméten a Telenornak? Az eszkozod tudja?
Azt tapasztalom hogy ahol van b3as 4g cella ott már üzemel az LTE-A.
Legalább is Tolna - Baranya megyében.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#45012) Maist válasza Dave1984 (#45011) üzenetére


Maist
senior tag

Van itthon egy Xiaomi redmi note 3 pro is (Kenzo verzió, csak B3-at tud), ami elvileg tudná az LTE-A-t, de az is ugyanezeket a gyászos eredményeket produkálja, mint a Redmi 3s. Ha viszont úgy mozgok itthon a Redmi 3s-el eldugott sarkokban, hogy már csak 2 pálcika lenne a B3-as 4G jelerőssége, akkor átáll B20-ra, amin rögtön jó a ping, 30-60 Mbit/s a letöltés, és 10-25 közötti a feltöltés folytonos mérésekkel, tartósan. A Huawei E5577s modemmel is ugyanez a helyzet. Ha úgy rakom le, hogy már a jel miatt a B20-ra álljon, akkor jó minden, ha nem dugom el a sarokba, akkor majdnem teljes térerővel B3-ra áll, aztán vége a dalnak, megáll a net, főleg a feltöltés. Ugyanezekkel a telefonokkal a rózsaszín konkurencia B3-on stabil 110/50, B20-on 40/25 Mbit/s-t tud itthon.

[ Szerkesztve ]

(#45013) radio100jozs válasza Maist (#45012) üzenetére


radio100jozs
őstag

Nem az a titok nyitja, hogy Budapesten kívül a B20-as a Telekom-Telenor közösen használja, és Kecskeméten mint Kelet-magyarországi terület, az a Telekom kiépítésű ( a nyugati rész a Telenoros).
Miközben meg a B3-as az csak a Telenor sajátja, így akár érthető is lenne az ekkora eltérés, mert eltérő cég hálózatáról is van szó.

[ Szerkesztve ]

(#45014) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
A Hipermet Home L díjcsomaghoz kapott routert lehet csatlakoztatni egy másik routerhez?
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#45015) _Karesz_ válasza seefried (#45014) üzenetére


_Karesz_
tag

Mármint pontosan mire gondolsz? Az E5577S-re?

(#45016) radio100jozs válasza seefried (#45014) üzenetére


radio100jozs
őstag

Milyen router?

Ha az asztali Huawei E5186, vagy B525, akkor az ugyan olyan, mint egy normál vezetékes router, csak van benne mobil interface is sim kártyával. Így a LAN portokra UTP kábellel, ugyan úgy hozzá lehet láncolatba kötnie egy másik routert, vagy AP-t is.

[ Szerkesztve ]

(#45017) seefried válasza _Karesz_ (#45015) üzenetére


seefried
tag

Igen. Ez az. Csak még nem aktiválták a kártyát. Jó lenne már.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#45018) #79335424 válasza radio100jozs (#45016) üzenetére


#79335424
törölt tag

Gyanítom, hogy a SIM -es router után szeretné kötni a másikat. Ebben az esetben a bridge mód a kérdés. Ha nincs bridge lehetőség, akkor sanszos a dupla NAT.

[ Szerkesztve ]

(#45019) _Karesz_ válasza seefried (#45017) üzenetére


_Karesz_
tag

Még bridge módba se lehet rakni. Nekem még a laptop sem ismerte fel USB-n. Én inkább váltottam asztalira.

(#45020) seefried válasza _Karesz_ (#45019) üzenetére


seefried
tag

Hogyan váltottál? Kértél másikat?

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#45021) _Karesz_ válasza seefried (#45020) üzenetére


_Karesz_
tag

Privátban megírom.

(#45022) anorche1 válasza anorche1 (#44992) üzenetére


anorche1
őstag

Voltam a telenorba, ahonnan 2 ügyintéző is sarki gsm boltokba irányított, mert hogy ott olcsóbb. Mondtam hogy nem, itt szeretném. Oké, de még 2 és fél hónap gari (05.20.), csak után lehet, és 3hétig tart. Ez igaz, hogy amíg gari van rajta addig nem lehet? Kártyásan lett véve.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#45023) Viktor0610 válasza anorche1 (#45022) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kártyásnál bármikor kérheted a függetlenítést.
Előfizetésesnél is, csak ott a hűség alatt kötbért is kell fizess. ;]
Ha teheted, menj bemutatóterembe, ott hamarabb megoldják. ;)

Samsung Galaxy A54

(#45024) #65388800


#65388800
törölt tag

Üdv!

Inmedio és Relay befizetés már nem számít bele az e-komfort csomagba?

(#45025) Maist válasza radio100jozs (#45013) üzenetére


Maist
senior tag

Lehet, hogy ez a titok nyitja, amit írsz, bár gondolom ennyire nem lehet rossz a Telenor saját hálózata sem.
Most próbáltam újra, hasít a feltöltés. :K
10 perc alatt ennyit haladt drive tárhelyre a feltöltendő 100 megás fájl:

Azt nem tudom, hogyan jelentsem én ezt a hibát be, mikor mindenhol le van írva, hogy a garantált sebesség 0 Mbit/s a le és feltöltésre?

[ Szerkesztve ]

(#45026) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok.
Androidos my telenor app a legtöbbször:
"Ne haragudj! Hibás szerver válasz" fogad az esetek túlnyomó részében.
Most is!
Ez ilyen?

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#45027) Amarth válasza Doggy dog (#45026) üzenetére


Amarth
aktív tag

Nálam rendben megy.

Porfestés Szegeden, rövid határidővel!

(#45028) anorche1 válasza Viktor0610 (#45023) üzenetére


anorche1
őstag

Köszi! :R
Akkor holnap meglátogatom egy másik üzletüket, hátha ott nem az utcáról beterelt, képzetlen emberek
dolgoznak.
Meg nagyon remélem, hogy nem 3hét. Egy rohadt kódot kell csak beírni.

[ Szerkesztve ]

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#45029) Genova1983 válasza Doggy dog (#45026) üzenetére


Genova1983
tag

Nem találkoztam még én sem ezzel a hibával,pedig droidos tv-boxon elég sokat megy.

(#45030) Doggy dog válasza Amarth (#45027) üzenetére


Doggy dog
senior tag

& Genova1983 most nagy nehezen belépett.
Kód beírás után írta,hogy megújult a mytelenor.El kellet fogadni a felhasználói feltételeket is.
Köszönöm a visszajelzéseket!

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#45031) Bferibörs


Bferibörs
addikt

1 GB feltöltés Hipernet Praktikum

Egyszeri díj
2 786 Ft

ez tényleg ennyibe kerül :F :U

és mindez: Sebesség 7 Mbps :DDD vicces :K

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45032) Viktor0610 válasza Bferibörs (#45031) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bferibörs:
Ez egy régi csomag, ami kicsit idejétmúlt. :)

anorche1:
Nem feltétlen képzetlenek, csak valószínű, nem sűrűn találkoznak a függetlenítéssel. Bemutatóteremben általában 3-5 munkanap alatt meg van a kód. Viszonteladónál azért hosszabb, mert onnan szervizbe küldik a készüléket.

kalm007:
Nem a befizetés helye számít, hanem az elektronikus számla megrendelése ÉS a számla időben való rendezése. Ez esetben nincs e-komfort nem teljesülési díj.

Samsung Galaxy A54

(#45033) anorche1 válasza Viktor0610 (#45032) üzenetére


anorche1
őstag

Ez a bemutatóterem micsoda? Miskolcon van ilyen?

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#45034) Bferibörs válasza Viktor0610 (#45032) üzenetére


Bferibörs
addikt

Köszi, és mi az időszerű csomag most ?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45035) Viktor0610 válasza anorche1 (#45033) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

anorche1:
Bemutatóterem = saját üzlet, viszonteladó = alvállalkozó, partner.
Miskolci üzletek. :)

Bferibörs:
A különböző netcsomagok hangalapú kártyákhoz. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45036) #65388800 válasza Viktor0610 (#45035) üzenetére


#65388800
törölt tag

Ja közben meg felét bezárják a netes oldal meg szar. Győrben is 1 darab maradt aztán az ember szívhat mennyien vannak.

(#45037) Bferibörs válasza Viktor0610 (#45035) üzenetére


Bferibörs
addikt

ja fix előfizetéssel, vagy ft- kártyáshoz aranyporért, arra jelenleg nincs szükségem.Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45038) Viktor0610 válasza #65388800 (#45036) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

kalm007:
Bemutatóterem gondolom, csak van. ;] A boltbezárások tényleg megnehezítik az ügyintézést.

Bferibörs:
Feltöltőkártya, eseti adatjeggyel? ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#45039) anorche1 válasza Viktor0610 (#45035) üzenetére


anorche1
őstag

Ja oké, köszi ilyenben voltam :D

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#45040) #65388800 válasza Viktor0610 (#45038) üzenetére


#65388800
törölt tag

Árkádban van egy bolt. Fele akkora mint a sétálóutcában volt.

(#45041) Bferibörs válasza Viktor0610 (#45038) üzenetére


Bferibörs
addikt

30 nap az a bajom vele, nekem csak tartaléknak kell,ritkán használom, ezért volt jó a feltöltőkártyás net , mindössze ránéztem , hogy mit lehet választani a szolgáltatásai közül, elképedtem az árakon, ráadásul 7 Mbps-el :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45042) TODI1111


TODI1111
addikt

Azt veszem észre, hogy a drága szolgáltató már nem csak a biztonsági frissítéseken ül hanem egy android fő verzió váltást sem tud kiadni a készülékekre. Érdekes módon minden telekomos és vodofone-os galaxy s7 edge megkapta már az új 7-es verziót csak a telenor nem tud megbirkózni ezzel a feladattal. Elég szomorú, hogy nem tud lépést tartani a versenytársakkal.

(#45043) seefried


seefried
tag

Online vásárolt sim kártyát mikor aktiválják? Hipernet Home L díjcsomag.

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#45044) arnyekxxx válasza Bferibörs (#45041) üzenetére


arnyekxxx
veterán

szerintem keress rá a t-OFFnál a "domino+fix+extra" szavakra, 990forintért kapsz akár házhozszállítva simet amin van 1giga net és 80 perc beszéd, mindez egy év felhasználási idővel.

(#45045) Orionhilles


Orionhilles
senior tag

Sziasztok!

Most vettem egy MyStart kártyát, aktiválni szerettem volna, próbáltam online módon, nem jött össze, ezért felhívtam az ügyfélszolgálatot. Bediktáltam az adataimat, és azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy valamiért nem tudja aktiválni, fáradjak be egy Telenor üzletbe és ott személyesen kell aktiváltatnom a kártyámat.

Kérdéseim: Ez miért is fordult elő? Erre a kérdésre "nem tudom" volt az ügyfélszolgálatos válasza.
Lehet az a gond, hogy nem vagyok még 18? 16 vagyok, és elvileg 14. életév felett már lehet aktiválni saját nevemre :U

Ha elbattyogok a legközelebbi Telenorba ott aktiválják a kártyát, vagy valószínűleg feleslegesen mennék?

Kicsit gáz szerintem, hogy 2017-ben egy kártyát nem tudok online/telefonon aktiválni. :U
Válaszokat előre is köszönöm!

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#45046) Bferibörs válasza arnyekxxx (#45044) üzenetére


Bferibörs
addikt

:R

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#45047) mcdennis


mcdennis
tag

Fú Srácok én most elégedett vagyok a Telenorral. Astoria üzletükben készletkisöprés volt és 62 ezerért tudtam vásárolni Iphone 6 16 gb telefont Blue S tarifacsomagba. Ez elég jó ár szerintem,

(#45048) #71835392 válasza Maist (#45025) üzenetére


#71835392
törölt tag

ennyire nem lehet rossz a Telenor saját hálózata

Nem, ott az állomással lehet valami gond. A baj az, hogy csakúgy mint a másik két szolgáltatónál itt is nagyon határozottnak kell lenni, hogy érdemben foglalkozzanak a hibával és eljusson az illetékes csoporthoz, ne pedig valami sablondumával lerázzanak.

Régi szép idők, mikor a hibabejelentőt olyanok vették fel, akik értettek hozzá...

(#45049) cocka


cocka
veterán

Hi!

A MyMinute kártyás csomag mikor kerül végre bele a hivatalos díjszabásba? Egyáltalán hogy lehet úgy kiadni egy hivatalos díjszabást, hogy publikusan elérhető tarifacsomag(ok) hiányoznak belőle?

(#45050) jozsi968 válasza cocka (#45049) üzenetére


jozsi968
tag

Látom,nem nagyon törted magad a megtalálásán! Február 9-én már megtalálható volt az ÁSZF-ben, én is ez alapján váltottam tarifacsomagot 10-én.
Hőbölögni azt tudsz ! De , hogy utána olvasnál a dolgoknak...?!
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.