Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#53001) zümzümm


zümzümm
senior tag

Udv!
Szokott jarni keszulek vasarlasra kedvezmeny azoknak az ugyfeleknek akik huzamosabb ideje vannak a Telenornal? Szoval kb 26 eve... :)
Par eve kerdeztem mar a Telenorban de akkor azt mondtak hogy nincsen. A napokban ujra bemegyek megkerdezni mert egyszeruen nem tudom elhinni hogy a szolgaltato semmilyen modon nem dijazza a 25+ evnyi megszakitas belkuli huseget.
Csak gondoltam eloszor informalodok hogy mas Telenorosnak jart mar keszulek vasarlasra kedvezmeny.

[ Szerkesztve ]

(#53002) Prien válasza zümzümm (#53001) üzenetére


Prien
addikt

Ez már rég kiment a divatból. :N

Sőt, sokszor olcsóbban megveheted függetlenül az adott készüléket.

A kevés is több a semminél.

(#53003) Somatom válasza zümzümm (#53001) üzenetére


Somatom
veterán

Üzleti szempontból mellékes, hogy mióta vagy ügyfél. Az a fontos, hogy havonta mennyit hagytál náluk. Ha milla fölött, akkor sztem ingyen kaphatsz egy alsó kategóriás csájnafont. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53004) kory24


kory24
őstag

Sziasztok!

Jól értelmezem?

Ha rendelek egy Hipernet Home S csomagot, akkor az 12 hónapig havi 3990Ft, majd 12 hónapig 4990Ft
Ez tartalmaz 25Gb forgalmat egy hónapra.

És a benne foglalt 1000FT kedvezményből pedig vehetek "100 GB éjszakai adatforgalom" opciót? (920FT)

Tehát az éjszakai (éjjel 23 óra és reggel 8 óra ) közötti forgalom 100Gb-ig nem a 25Gb-os keretet csökkenti?

Illetve még modemet vagy Mifit is ingyen adnak hozzá?

(#53005) jociolaszi


jociolaszi
tag

Még nincs 25éves a telenor max 18.Én 15éve vagyok náluk de csak két_évente enged olcsóbban telefont venni és akkor is csak hűségre!

(#53006) lugosi válasza jociolaszi (#53005) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Igaz az elődje 94-ben kezdte a szolgáltatást a cégnek, az mégsincs 26 éve, csak 23.

(#53007) Syl válasza lugosi (#53006) üzenetére


Syl
nagyúr

Érdekes matek az, ahol a 23 = 26 ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53008) Viktor0610 válasza kory24 (#53004) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Igen, jól értelmezed. ;)

Samsung Galaxy A54

(#53009) #08205312 válasza lugosi (#53006) üzenetére


#08205312
törölt tag

jaj na: lehet, hogy a nick mögött egy tősgyökeres norvégot tisztelhetünk, aki '91-ben még Norvégiában lakott és onnan költözött Magyarországra....így már simán megvan a 26 év szolgáltatói hűség ;]

(#53010) Ádám16


Ádám16
addikt

Üdvözletem!

6 éve vagyok hű szolgája a cégnek, és lassan lejár a hűségem (Blue M).
Erre a tarifára kaptam 2 éve 500Ft havidíj kedvezményt. Most bónuszprogram keretén belül már tudok új készüléket vásárolni tarifahosszabbítással.
"Egyedi ajánlatként" Blue L-et kapok, ami 13600 helyett 12600 lenne havonta, azt viszont nem használnám ki, ráadásul drága is.
Beszéltem velük telefonon, hogy legalább a jelenlegi 500Ft-os havidíj kedvezményem maradjon meg, de nem, ez az ajánlat nekem már/most nem él.
Elmondtam a véleményemet, és letettem.

A kérdésem az lenne, hogy várható-e az, hogy február közepéig, vagy után (hűségidőm lejárta) megkeresnek, és ajánlanak egy értelmes kedvezményt, vagy felejtsem el, és a 6 év hűségemet ennyivel "hálálják meg", és akarnak maguknál tartani (a nagy semmivel, konkrétan. Új előfizető ugyanannyi kedvezményt kap, mint én.)

Ha nem, akkor hagyom a bandát februártól. Ha szoktak akciózni hűségidő lejártakor, akkor pedig várok.

Köszönöm.

(#53011) Zeki válasza Ádám16 (#53010) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem divat honorálni a hűséget, a pontos befizetéseket.
Az ÚJ ügyfél az Isten.
Menj valami flottába, vagy kérd az ügyfélmegtartó csoportot, ha van ilyen.

(#53012) Viktor0610 válasza Zeki (#53011) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"vagy kérd az ügyfélmegtartó csoportot, ha van ilyen."
Igen, van. :)

Samsung Galaxy A54

(#53013) Prien válasza Ádám16 (#53010) üzenetére


Prien
addikt

Sokszor elmondjuk (és lelke mélyén Viktor0610 is egyetért,csak nem mondhatja ki :) ), hogy aki teheti (kb.mindenki) hagyja a méregdrága lakossági csomagokat a fenébe és lépjen be valamelyik flottába!

Magányos lakossági előfizetőként 50 év hűség után sajnálkozva nem adnak 500 Ft kedvezményt sem, miért kellene ezen bosszankodni bárkinek is, amikor már régóta van más megoldás?

A kevés is több a semminél.

(#53014) Blackmirror


Blackmirror
senior tag

Most látom hogy van black friday is a Telenornál . Időben kapcsolok mi? :D
Nem egy nagy eresztés, de ezt az ajándék Apple tv dolgot remelem elővezetik jövőre is.
( esetleg ha népszerűbb telefonokat adnának olcsóbban meg is látszana a bevételükön)

A flottás csomagra pedig erősen +1-ezni tudok. Nem kapsz akkora kedvezményt a telefonra, de havidíjon sokat spórolsz

[ Szerkesztve ]

iPhone X@R, iPad Pro

(#53015) zümzümm


zümzümm
senior tag

Syl es 8
Nem kell kifigurazni. Ugy irtam hogy kb azaz KB(!!!) 26 eve!
Mert nem emlekszem hogy pontosan mikor is volt mert qrva regen volt.

[ Szerkesztve ]

(#53016) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok telenor hello data starthoz my tv csomagot hogy akvitáljam kb 2,5 hónapja van meg

(#53017) Viktor0610 válasza Szupercsirke (#53016) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyik MyTV csomagot? ;)
Egyébként a legegyszerűbb a MyTV appon keresztül. :)

Samsung Galaxy A54

(#53018) cherubion08


cherubion08
aktív tag

Picit olcsóbbak lesznek a csomagok jan.1-től az áfa változások miatt : [link]

(#53019) Andrewstarr


Andrewstarr
aktív tag

Sziasztok!

Feltöltős csomagban veszek telefont, akkor függetlenül adják vagy kifüggetlenítik utána kérésre? :U
Előre is köszönöm a válaszokat! :R

(#53020) bollokcs80 válasza cherubion08 (#53018) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Aztán egy jól irányzott áremeléssel ezt is leverik rajtunk...

Aki teheti, tényleg menjen flottába, vagy kártyásra.

B.Cs.

(#53021) bollokcs80 válasza Ádám16 (#53010) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Esetleg pendítsd meg, hogy át akarsz menni kártyásba, egyből lesz jó ajánlat, csak most, csak neked... :))

B.Cs.

(#53022) Syl válasza bollokcs80 (#53021) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem biztos. Én több előfizetésre havi soktízezret fizetek és amikor a múlt héten bementem, hogy lejárt a két év a táblagépes netemről, adjanak valami jó ajánlatot, elém tolták a "sima", mindenkinek szóló ajánlatot. Erre azt mondtam, hogy köszike, inkább felmondom azt az előfizetést. Nem került elő jobb ajánlat... :(

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53023) zoli62 válasza Viktor0610 (#53012) üzenetére


zoli62
addikt

Én nem tudok ilyen csoportról, csak az EICS-t ismerem, nekik nincs közvetlen elérhetőségük. :)

[ Szerkesztve ]

(#53024) whiskeys


whiskeys
őstag

fura hogy havonta x összeggel irják csak jóvá a telenor data start előre befizetett összegét. arról volt szó hogy 4. hónap után, de nem az hogy havi 4240 lesz az 5990 helyett.... :W

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#53025) Viktor0610 válasza zoli62 (#53023) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Publikus számuk, mail címük valóban nincs, de megszüntetési igény esetén keres(het)ik az ügyfelet. :)

Samsung Galaxy A54

(#53026) Bferibörs válasza whiskeys (#53024) üzenetére


Bferibörs
addikt

volt már erről itt szó, a netet állítólag pénzügyileg nem tudják jóváírni az előlegből -rákérdeztem a telenornál

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53027) Def26


Def26
félisten

Ha a hello telenor tarifát akarom rendelni online ezt a képernyőt kapom. Nálam lehet a gond?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#53028) bollokcs80 válasza Syl (#53022) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Változnak az idők... :)

B.Cs.

(#53029) zoli62 válasza Viktor0610 (#53025) üzenetére


zoli62
addikt

Ahogy magának a Telenornak sincs e-mail címe, legalábbis a lakossági előfizetők részére, mert minek is az.:)

(#53030) #08205312 válasza zoli62 (#53029) üzenetére


#08205312
törölt tag

Pedig van nekik....

[ Szerkesztve ]

(#53031) TJ22


TJ22
tag

Sziasztok
Az volna a kérdésem ha belépek a honlapon fiókomba (telefonszám-> belépő pin-kód) akkor autómatikusan küldi a megrendelést a rendszernek vagy ott is szokásosan kell megadni a címet stb. vagy a rendszerben (szerződéskötésnél) megadott címre küldi rögtön a készüléket? Az előfizetés hamarabb lett(augusztus) kötve; most csak a számomra ajánlatra lettem volna kíváncsi.
Számomra nem volt egyértelmű a szöveg: "gyors rendeléshez és egyéni ajánlatokhoz lépjen be"
alsó sor:"! rendeléshez lépjen be SMS-sel"

Elnézést a kellemetlenségért de most léptem be volna a rendszerbe :B :(

There is always hope

(#53032) Viktor0610 válasza zoli62 (#53029) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tényleg minek, ha van több egyéb írásos elérhetőség. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#53033) castiels


castiels
addikt

Sziasztok.

A Telenor My tv csatornák mennyire fognak változni? Várható több HD csatorna? Pl:tv2, m+,cool,supertv2,prime,rtl2..

[ Szerkesztve ]

(#53034) darvinya válasza castiels (#53033) üzenetére


darvinya
titán

Film+HD
Mozi+ is HD, amikor olyan filmet adnak.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#53035) zoli62 válasza Viktor0610 (#53032) üzenetére


zoli62
addikt

Az űrlap nem e-mail.

(#53036) Daffni2 válasza Viktor0610 (#53032) üzenetére


Daffni2
addikt

Faxszám :Y Szóljon már valaki nekik,hogy 2017 van.

fax :W Kíváncsi lennék hány háztartásban található fax.

"Aki ad,az nyer"

(#53037) Viktor0610 válasza zoli62 (#53035) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tudom én, de felveheted velük a kapcsolatot, amire kapsz választ. ;)

Samsung Galaxy A54

(#53038) Tannen válasza Zeki (#53011) üzenetére


Tannen
tag

Valóban, az előfizetői hűség nem üzleti szempont!
Ez jól látszik, hogy ez az új Hello Telenor csomag is elsősorban a másik két szolgáltató ügyfeleit célozza meg és nem a meglévőket.
A Pannon 1994-ben indította a szolgáltatást, én ott vagyok a kezdetektől, sőt még dolgoztam is néhány évet a Pannonnál, de soha semmiféle kedvezményt ilyen alapon még nem kaptam.
.
Hűség helyett a rugalmas hozzáállásra kell átállni ügyfél oldalról is és mindig oda vándorolni, ahol a legjobb ajánlat van.

(#53039) Somatom válasza Tannen (#53038) üzenetére


Somatom
veterán

Pontosan erről van szó. Minek kéne hűségprogram, ha a Telenoré a legjobb ajánlat?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#53040) Tannen válasza Somatom (#53039) üzenetére


Tannen
tag

:) Néhány hónap múlva váltani fogok, majd akkor döntök.
Valószínűnek tartom, hogy a másik kér szolgáltató nem fog addig ölbe tett kézzel ülni és reagálnak a Hello Telenorra.

(#53041) Syl válasza Daffni2 (#53036) üzenetére


Syl
nagyúr

Igen, a Fax egy kihalt állatfaj. Csakhogy (úgy tudom) hivatalosan a tértivevényes levél után a kettes számú bizonyítékként elfogadható kommunikációs forma.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#53042) 8 válasza Daffni2 (#53036) üzenetére


8
senior tag

A fax soksor kényelmesebb és főleg gyorsabb, mint ajánlott tértivevényes levélben küldözgetni hivatalos ügyintézést, ráadásul az ilyen levélért úgyis postára kell menned, onnan meg akkor inkább elfaxolhatod ;)
2017-ben, sőt 2018-ban is ugyanez lesz a helyzet, szerintem 2019-ben is, meg még jópár évig.

Ha nem fontos doksit küldesz, akkor pedig végtelen számú ingyenes online szolgáltatás közül választhatsz, egy-egy oldal elküldésére tökéletes megoldás otthonról vagy akár mobilról.

50.000Ft (!) jóváírás Gránit bank kétperces okostelefonos számlanyitáshoz, feltétel nélküli 0Ft/hó számlával. Mastercard Platinum bankkártya 2 évig ingyen. 500Ft PARKL kupon parkoláshoz. Raiffeisen ajánlókód számlanyitás akár +60k Ft. Revolut regisztrációhoz 8.000Ft tőlem. Privát üzenetben küldöm

(#53043) azbest válasza Daffni2 (#53036) üzenetére


azbest
félisten

Van ott elenkronikus ürlap is, ami kb emailt küld nekik, csak nem teszik közzé a címet, hogy ne menjen rá mindenféle spam.

A fax-ot pedig sok helyen hiteles másolatnak tekintik, elfogadnak aláírt papírokat úgy hitelesnek. Persze, aki kicsit is ért hozzá az tudja, hogy semmivel sem hitelesebb, mint egy emailben küldött fotó, de hát ez még a régi világból megmaradt dolog. Cégek esetén simán lehet ma is azt használják.

(#53044) Ispán_Péter


Ispán_Péter
csendes tag

Sziasztok! A Hello Telenor tarifacsomagról szeretnék érdeklődni. Hiába írtam nekik facebookon, hiába mentem be az üzletbe nem kaptam választ a kérdésemre, csak ködösítenek. Ráadásul az üzletben olyan flegma volt a nő, hogy még én éreztem magam rosszul, hogy meg mertem zavarni a kérdésemmel.
Ha előfizetek a Hello Telenorra, akkor 5990 Ft lesz a 3 hónap összesen, vagy 3 hónapig kell fizetnem havonta az 5990 Ftot?
Ha lejár a 3 hónap, akkor kötelező náluk maradnom vagy felbonthatom az előfizetést?

[ Szerkesztve ]

(#53045) Viktor0610 válasza Ispán_Péter (#53044) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi? :DDD
Természetesen havonta 5990 forint. Értem én, hogy jó csomag, de azért na. :P

Amennyiben nem veszel készüléket (tehát nem vállalsz hűséget), természetesen bármikor felmondhatod.

Samsung Galaxy A54

(#53046) Sify válasza Ispán_Péter (#53044) üzenetére


Sify
senior tag

Havi díjat kell fizetned, vagyis 3 hónapon keresztül havi 5990.- Ft.
Mivel nincs hűségszerződés, így ha lejár a 3 hónap nyugodtan le lehet mondani. Nem kell a Telenornál maradnod.

[ Szerkesztve ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#53047) Ispán_Péter válasza Viktor0610 (#53045) üzenetére


Ispán_Péter
csendes tag

Értem. De akkor ennek az ajánlatnak mi értelme van? Annyival jobb, mint a Hello Data legkisebb csomagja, hogy itt korlátlan a beszélgetés. De az meg engem nem vonz. Így akkor mindegy, hogy ha előfizetek csak simán a Hello Datára.

(#53048) Viktor0610 válasza Ispán_Péter (#53047) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mi az, hogy "Annyival jobb, mint a Hello Data legkisebb csomagja, hogy itt korlátlan a beszélgetés"?
Az benne a pláne, hogy ezt a csomagot alapáron 15000 forintért adja a Telenor? :DDD

Az ne a csomag hibája legyen már, hogy neked nem kellenek a benne foglaltak. :D

Samsung Galaxy A54

(#53049) Bferibörs válasza Viktor0610 (#53048) üzenetére


Bferibörs
addikt

Kedves Viktor!

Szeretném megkérdezni, hogy ezt a telefont :[link] 2 év hűséggel meg lehet vásárolni Hello Telenor csomaggal ? Tehát 5990 Ft/ hó és ezért 2 évig korlátlan beszéd, sms és internet + a telefon jár ?

A facebookon feltettem a kérdést de nem kaptam rá választ. ( a képen és a leírt szövegben szerintem az áll amit feljebb leírtam )

mert érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#53050) Viktor0610 válasza Bferibörs (#53049) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Megvásárolhatod 2 év hűséggel, de a Hello Telenor csomag korlátlansága természetesen csak három hónapig (plusz az első tört időszak) érvényes.
Utána váltanod kell, legalább a Blue S-re. Fontos, ha a Hello Telenor csomagok valamelyikére váltanál, a készülékdíjjal számolnod kell!

Értem már a hozzászólást.
A "trükk" az, hogy a csomag neve marad Hello Telenor, de a korlátlan opciók "leesnek" az előfizetésről.
Tehát maradhatsz ebben akár két évig is, ha szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.