Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49251) Viktor0610 válasza whiskeys (#49249) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Elnézésed kérem, hogy megpróbáltam segíteni. :U Többet nem fordul elő. :P

Samsung Galaxy A54

(#49252) zseko válasza whiskeys (#49248) üzenetére


zseko
veterán

Na most akkor tisztázzuk már hol élsz jelenleg, Fehérgyarmat, Cegléd, vagy Öregszőlő...

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#49253) MK VII válasza zseko (#49252) üzenetére


MK VII
veterán

Fuu, baszki... Most én is visszaolvastam többször is a témát, de én sem tudom eldönteni, hogy neki most hol rossz a net..
Ott a hol lakik, Öregszőlőn, vagy Fehérgyarmaton ahol lakott, vagy Cegléden ahol épp volt? :DDD
Ezt bogózza ki valaki.. :)

[ Szerkesztve ]

(#49254) Somatom válasza MK VII (#49253) üzenetére


Somatom
veterán

Öregszőlő Ceglédhez tartozik.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49255) MK VII válasza Somatom (#49254) üzenetére


MK VII
veterán

Gyulafirátót meg Veszprémhez...
De ettől még mindig nem tudjuk, hogy neki hol rossz a net, mert össze vissza zagyvált már mindent...
Konkrétan sehol nem írta, hogy xy településen mérte a gyenge sebességet, de legalább már tudjuk a fél életútját, hogy hol élt, most hol él, és, hogy néha hol szokott tartózkodni.. :)

[ Szerkesztve ]

(#49256) azbest válasza MK VII (#49255) üzenetére


azbest
félisten

Pedig nem bonyolult, fehérgyarmaton mért gyors netet, ezért a készülék és sim valószínűleg jó.
De most valamiért a cegléd külterületén lévő öregszőlő utcában szeretné használni, viszont ott szinte még térerője sincsen :)

én is faluró' gyüttem oszt' arrafele is van öregszőlő, de mégsem cegléd, biztos azé' értem :D

Érdekes, mert a lefedettség térkép szerint 4G is kellene legyen arra, de 3G legalább. Ha magyar hálózatba szánt samsung j3-a van, akkor elvielg kellene ismernie a b20-at is. Nem tudom létezik-e olyan térkép, ahol jelezve van, hogy milyen sávot haszálnak adott területen mobilnetre. A 2016-os változat a mobilaréna szerint tudja.

[ Szerkesztve ]

(#49257) azbest válasza azbest (#49256) üzenetére


azbest
félisten

bár úgy bekattintva a lefedettség térképet, ahogy fentebb volt

Úgy beltéren tényleg határeset lehet a 4G. Esetleg külső antennás router jobb lehet, de a tutit szerintem senki sem tudja így bemondani.

Bár a j3 2016 hátlapja alatt is mintha lenne valami külső antenna csatlakozó.

(#49258) Somatom válasza azbest (#49256) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt még egy született főfalusi is símán vágja, ha párszázszor ment már a 4 -es úton. Ott ki van táblázva, hogy Cegléd Öregszőlő. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49259) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Üdv!
Az valami új szabályozás hogy pl a KLIKK 1GB csomag esetén ha tört hónap van akkor nem adják meg a teljes 1gb-ot?
Persze az szerint is számláznak

Ma aktiválta a rendszer és 699mb-ot kaptam 14.-ig

[ Szerkesztve ]

(#49260) #08205312 válasza aprokaroka87 (#49259) üzenetére


#08205312
törölt tag

Majd lesz 2 teljes hónapod, azután megint egy tört.

(#49261) aprokaroka87 válasza #08205312 (#49260) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

De ez már nem a kedvezményes KLIKK, az most járt le 21.-én
Ma töltöttem a kártyámra...a KLIKK1GB pedig felfüesztettet állapotban volt.
Az SMS-ben pedig már az szerepelt nagyjábol amit írtam

(#49262) magellaner


magellaner
tag

Sziasztok ,mytv programban tv-n néha megakad a hd adás ,valahogy nem lehet kapcsolni hogy eppen ne hd ra rakja az adast amit néznék?

[ Szerkesztve ]

(#49263) zseko válasza MK VII (#49253) üzenetére


zseko
veterán

Azt én nagyjából végül megértettem, hogy Öregszőlősön rossz a netje, csak mind három helyre úgy hivatkozik, hogy itt ahol lakom :)

HR24.hu

(#49264) whiskeys válasza azbest (#49256) üzenetére


whiskeys
őstag

Telenoros j3 a készülék. Mi abban a lényeg hogy egész életem leirjam? Fehérgyarmat a születési hely és jelenleg öregszőlő a lakhelyem. Ez szerintem érthető. De mi köze ahhoz az ügynek hogy miért itt lakom jelenleg? Attól még nem lesz jobb a netem. Hidjetek el hogy itt nem jó a Net és gyarmaton pedig szuper. Óvodás korú emberek is megértik ezekből hogy itt szar a lefedettség. Hisz tapasztalat alapján írok és ti pedig csak úgy térkép szerint. :(((

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#49265) whiskeys válasza MK VII (#49255) üzenetére


whiskeys
őstag

Nem együtt őrizzük a libát. Ezt a hangnemet kikérem magamnak.

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#49266) MK VII válasza whiskeys (#49265) üzenetére


MK VII
veterán

Ne libázzunk kérem.. :)
Milyen hangnem? Mert leírtam, hogy zagyváltál össze vissza értelmetlenül? Ne legyünk már ennyire sértődékenyek. Ez az igazság.. Egyszer nem írtad le konkrétan, hogy hol rossz a neted, csak azt, hogy épp hol laksz meg honnan költöztél hova, meg, hogy 100/40-nek kéne lennie...

Tehát akkor szép sorjában...
Jó ez a ceglédi telenor 4g. Ebből nekem az jönne le, hogy Cegléden sz@r a neted.
Fehérgyarmati vagy, ott éltél ahol 100/40 volt a net. Ok ez még talán érthető is.
Hova költöztél? Hol járkáltál? Mi van?
Lényegtelen hozzászólás.
Itt írtad, hogy ahol laksz ott 100/40 a telenor netje. Aztán belekeverted Ceglédet. A végén pedig leírtad, hogy jelenleg Öregszőlősön laksz. Ebből nekem az jön le, hogy Öregszőlősön 100/40 a neted, de még mindig nem tudtuk meg pontosan, hogy hol rossz.. :D

Egy város/település nevet kérek szépen, hogy hol rossz a neted, mert már tényleg olyan kesze kusza minden amit leírtál, hogy rossz nézni..
És még neked áll feljebb meg libázol.. :F
Fogadd el, hogy nem volt ebben a témában egy értelmes hozzászólásod.. Nem harapja le senki a fejed ez miatt. :R

Az aláírásod legalább elég jó. :C

[ Szerkesztve ]

(#49267) #08205312 válasza MK VII (#49266) üzenetére


#08205312
törölt tag

Érdekes: nekem már a sztori elején érthető volt, miről beszél....hiába na: nem vagyunk egyformák!

(#49268) azbest válasza whiskeys (#49264) üzenetére


azbest
félisten

Azt mi nem tudhatjuk, hogy felhasználói hiba, vagy épület árnyékol vagy szimplán peches környék. Linkeltem képet, elvileg a telóra lehetséges kötni antennát. Talán segít valamit. Talán kapni olyat olcsón. Elhiszem, hogy bosszankodsz, de vedd észre, hogy többen is segíteni próbálnak, csak próbáljuk egyértelművé tenni a helyzetet, hogy ne kapj rossz tanácsot :)

[ Szerkesztve ]

(#49269) erzol válasza magellaner (#49262) üzenetére


erzol
őstag

Androidon használom, ha rányomsz a teljes képernyős adásnál alul középen megjelenik három csík, arra katt és jobb oldalon lesznek a felbontási lehetőségek.

(#49270) MK VII válasza #08205312 (#49267) üzenetére


MK VII
veterán

Tényleg érdekes...
Tehát már az elején világos volt, hogy Cegléden rossz a netje...

(#49271) whiskeys válasza azbest (#49268) üzenetére


whiskeys
őstag

köszönöm a segitséget mindenkinek. csak azt nem ertem hogy aki olyat kerdez ami nem a gondomhoz tartozik. pl. hogy miért ott lakom ahol lakom... ezek gondolom csak bosszantás miatt irták. és ezzel nem segitettek megoldani a gondom.... de akkor ezek szerint nincs megoldás sajnos hogy jobb legyen a vétel... gondoltam hogy valami eszkőzzel esetleg lehetne segiteni, de ezek szerint nincs rá mód....

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#49272) whiskeys válasza MK VII (#49266) üzenetére


whiskeys
őstag

hozzád nem szóltam, és soha nem is kérek tanácsot. tartsd meg magadnak a stilusod. semmi közöd szerintem ahhoz hogy lakom, ez nem olyan topic. nem irok inkább jelzöt rád. pááááá. :Y :C :DD

[A smiley nem sorvezető. :P
Köszi. :) ]

[ Módosította: Viktor0610 ]

"Jól jegyezd meg,ha egy krokodil a kezedből eszik, az enni fog a lábadból is."

(#49273) MK VII válasza whiskeys (#49272) üzenetére


MK VII
veterán

Te jó ég...
Még mindig nem veszed észre, hogy csak arra próbáltam rávilágítani, hogy nem voltál egyértelmű?? Más is próbált rávilágítani, szóval nem csak nekem volt problémám a megértéseddel.
Az engem nem érdekelt sosem, hogy Te hol laksz. Te írtál le több települést ahol laktál vagy épp laksz, vagy megfordultál. Pont ez volt a lényege a mondandómnak, hogy feleslegesen hoztál fel több települést az irományaidba. Ha azzal kezdted volna, hogy Cegléd mellett Öregszőlősön nincs meg a 100/40-es net az egyértelmű lett volna. Ehelyett 3 településsel dobálóztál, hogy honnan hova költöztél és most hol laksz... Nem én voltam kíváncsi rá, meg szerintem itt senki... Egy értelmes mondatra vártam amit a jelen pillanatig nem kaptam meg tőled...
De még Te saját magad sem érted jelenleg, hogy miről van szó..
Nem irigyelem a környezetedben élőket. :N :R

[ Szerkesztve ]

(#49274) azbest válasza whiskeys (#49271) üzenetére


azbest
félisten

engedjétek már el a cicaharcot :)

Ahogy írtam: olcsó lte antenna a telefon hátulján lévő mini aljzatra dugva. Ha a telefonálás nem szempont, akkor vannak olyan mobil routerek, amiknek van külső antenna csatlakozása és az antenna kihelyezésével talán jobb. De a hangsúly a külső antennán van. A telón más csatlakzó van, mint a routereken, lehet adapterrel lehet csak rádugni.

Ha külső erősítő dobozra gondoltál, akkor olyan nincsen. A vodának van olyan femtocellája, ami tud rossz lefedettségű helyen mobilhálózatot csinálni, de az vezetések internetet használ, azon át lép fel a szolgáltató gerinchálózatára. Szóval neked az ilyen megoldás eleve kapufa, mert neked pont a net miatt kéne térerő, mert nincs vezetékes.

Valaki ezen a videón egy olcsó kínai anennával próbálgat egy telenor mifit. Az úgy tűnik nem segített neki, bár nem tudni, hogy jól csinálta-e.
Itt egy másik videó, amiben mobilnetet varázsolnak a pusztába valami komolyabb antennával [link]

(#49275) Vikooo


Vikooo
addikt

Sziasztok!

Siofok-sosto környékén milyen most a hálózat? Szörnyű a hangminőség szakadozik a vonal és a mobilnet.

Telenor szerint nincs kiesés.

(#49276) zoli62


zoli62
addikt

Adott egy tarifacsomag, amit 24 hónap hűségidővel lehet igénybe venni. Az ügyfélszolgálat egybehangzóan azt állítja, hogy két éven belüli felmondás esetén nem az igénybe vett, hanem az összes kedvezményt ki kell fizetni kötbérként. Ez igaz, vagy szokás szerint rossz információ? Az ÁSZF igénybe vett kedvezményről ír.

(#49277) Viktor0610 válasza zoli62 (#49276) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Már többször felmerült.
Amennyiben telefon is van, akkor teljes kötbérösszeg terhelődik, csak tarifára vállalt hűség esetén az igénybevett kedvezmény kerül kiszámlázásra. :)

Samsung Galaxy A54

(#49278) zoli62 válasza Viktor0610 (#49277) üzenetére


zoli62
addikt

Akkor ezt az ügyfélszolgálat miért nem tudja? :)

(#49279) #15490560


#15490560
törölt tag

Sziasztok! A Hipernet sebességét hogyan tudnám a legolcsóbban letesztelni? Most nincs semmilyen kártyám náluk. El akarok hozni egy Huawei B525 routert Praktikummal hogy meg tudjam kötni a flottás Hipernetet (ott 45-ért adnák a routert). Praktikumban viszont percdíj van. 1-2 Speedtestet akarnék nyomni a lakásból.
Mi lenne a legjobb megoldás? (Ismerősöknek senkinek nincs Telenorja)

(#49280) Bferibörs válasza #15490560 (#49279) üzenetére


Bferibörs
addikt

100 MB netet rendelsz ,utána Klikket , kb 2000 Ft összesen, havi 1 GB net ( 3 vagy 4 hónapon keresztül ) amivel tudsz mérni.A mérést a Telenor szerverén végezd.Ha a Klikket ha nem mondod le a lejárati ideig, 3 vagy 4 hónap után levonják havi 1390 Ft ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#49281) air


air
nagyúr

Használja valaki az Androidos MyTelenor alkalmazást?
Mióta nem lehet vele autópálya matricát venni? Nem találom a menüben.
A WP-s alkalmazásban elvileg benne van, de az meg valami miatt nem hajlandó elfogadni a készülékem, amin eddig simán ment. :F

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49282) rgeorge válasza air (#49281) üzenetére


rgeorge
addikt

Átkerült (jó rég) a Telenor Wallet-be a többi hasonló szolgáltatással együtt (parkolás, lottó stb.).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#49283) air válasza rgeorge (#49282) üzenetére


air
nagyúr

Annyira nem régen, mert 1-2 hónapja még a MyTelenorban volt.
Közben a Telenor chat segített.
Kösz.

Ahogy nézem bankkártyát kér. Feltöltős egyenlegre is lehet vásárolni?

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49284) Somatom


Somatom
veterán

Nekem sem világos ez a Wallet. Az egyik slot -ban van a saját feltöltősöm, a másikban pedig a flottás net. Üzenet, hívás a sajátra van beállítva. Arra dobta automatikusan a regisztrációs SMS -t. Kártya hozzáadva. Feltölteni már tudnék a sajátomra, de a flottás számla befizetésére nem látok opciót. Számomra ez nem logikus, mivel e-mail -ben megkaptam a számlához minden olyan azonosítót, ami alapján a Telenor -nak is egyértelmű kéne legyen, hogy mit is szeretnék befizetni. Szóval, sanszos, hogy user error. Hogyan lehet két előfizetést kezelni a Wallet -ben?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49285) air válasza Somatom (#49284) üzenetére


air
nagyúr

Fülemen az üfsz. Elsőre a kislány csak hülyeségeket beszélt.
Most végre kimondta, Androidon feltöltősöknek megszünt az autópályamatrica, a mobilparkolás, a lottó és a többi mobilvásárlás, alkalmazásból.
A MyTelenor appból kivették, a Wallet-ot pedig csak számlások használhatják.
Marad az SMS-en keresztüli pötyögés.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49286) Somatom válasza air (#49285) üzenetére


Somatom
veterán

Mármint úgy értve, hogy a meglévő egyenleg terhére lehetőség szűnt meg. Én most a feltöltőssel vagyok a Walleten, és bár nem vittem végig, de kártyaregisztrálás után nálam aktív az egyenlegfeltöltés, és a pályamatrica opció is. Ha nem használhatnák feltöltősök, akkor minek van benne egyenlegfeltöltés opció?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49287) air válasza Somatom (#49286) üzenetére


air
nagyúr

"Mármint úgy értve, hogy a meglévő egyenleg terhére lehetőség szűnt meg."
Nem, nem csak a meglévő egyenleg, hanem a teljes feltöltős egyenleg terhére történő vásárlás szűnt meg az alkalmazásban. Meglévő vagy jövőbeli, ez ebből a szempontból lényegtelen.

"Ha nem használhatnák feltöltősök, akkor minek van benne egyenlegfeltöltés opció?"

Én is ezt kérdeztem, mert nekem is hülyeségnek tűnik. Válasz az volt, hogy ha van számlás és feltöltős kártyád is, akkor a számlás előfizetésed terhére tudsz parkolást, lottót, pálya matricát stb. venni, és a Wallethez kapcsolt bankkártyádról tudod tölteni a kártyás előfizetést.
Mondjuk ebben sincs sok ráció, de ezt sikerült 32 perc alatt megszülni.

Közben én is beregisztráltam a feltöltős kártyámat, és mily csoda, sikerült vásárolni. :DD
Ennyit az üfsz. jártasságáról a saját szolgáltatásaik tekintetében. :C

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#49288) Somatom válasza air (#49287) üzenetére


Somatom
veterán

Csütörtökön kell vennem pályamatricát. Megpróbálom Wallet -tel, feltöltősként. Azt viszont még mindíg nem tudom, hogy hogyan tudom Wallet -ből, kártyával kifizetni a flottás számlát. Hab a tortán, hogy egy gyári ROM bug miatt megszűnt az 1 -es sloton a 2G, 3G. Csak 4G van. Ezért, most abban van a flottás net, hogy a másikon elérhető legyek GSM -en. Így viszont nem látja a Wallet azt a számot, és persze SMS -t sem tud fogadni. Ó, miért is nem tudok ilyenkor összefutni a ROM készítőjével! Még a mentőben is ütném.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#49289) #15490560 válasza Bferibörs (#49280) üzenetére


#15490560
törölt tag

Köszi!

(#49290) Viktor0610 válasza Somatom (#49288) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Melyik számmal regisztráltál a Walletbe?
Mert max. csak akkor dobja fel a számlafizetést, ha azzal a számmal regisztrálsz, aminek a számláját fizetnéd. :)

Samsung Galaxy A54

(#49291) gabika318


gabika318
aktív tag

Sziasztok! Rendeltem Hellodata csomagot. Vidéken lakom. A szutyok 5/0.5 MB os Invitel netet szerettem volna Hellodata csomaggal kiváltani, mert nincs más komolyabb alternatíva.

A simet mobilba rakva alapban megy a net. Azonban ahogy megosztom, -két telót is próbáltam-, routerral összekötve, simán, tök mindegy, szakadozik a net, random idöközönként. Kb. 20x kell ráfrissitenem a lapra, ha elsöre nem tölti be.

Valahol olvastam hogy korlátozva lehet a tcp/ip kapcsolatok száma, nem értek hozzá, nem tudom ez mennyire befolyásol, vagy igaz-e.

Probáltam ugy is hogy a tesztelt telokon csak a B20 hálozat menjen, ne váltogasson a többi hálozat között, de ugyanugy szakadozik a net.

Most probálkozom egy kinábol rendelt, usb-s antennás 4g routerrel, meglátjuk, ha megérkezik.

Ha valakinek van ötlete, mi a megoldás a fenti gondra, ne tartsa magában. :) köszi.

[Phone: Jiayu S3 (2GB)][Sys: JIAYU.DE 5.1 RC1][Recovery: TWRP 2.8.7.0]

(#49292) azbest válasza gabika318 (#49291) üzenetére


azbest
félisten

erről jut eszembe, vajon hello data esetén más lehet a QoS profil?

(#49293) #08176384 válasza Vikooo (#49275) üzenetére


#08176384
törölt tag

Katasztrófa és a telekom is. Konkrétan a Galérius fürdő mögött kültéri térerő sincs 4g. Galérius mögötti lakóparkban a teraszon van 1 csík 4g térerő. Lassan mki aki tényleg sokat van lent kizárólag vodafone-t használ. Borzalmas a 4g. Ezért báltottam vodafonera. Azóta max a térerő és a 4g+ miatt 50 megabit alatti értéket még nem mértem. Július 13 óta nekik már 4g+ van az egesz Balaton keleti részen egész Zamárdiig.

[ Szerkesztve ]

(#49294) Cucuska2 válasza gabika318 (#49291) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szia!
Nálam is pontosan ugyanilyen a probléma. Annyit tapasztaltam ki, hogy megosztás előtt érdemes ki-be kapcsolgatni a repülőmódot, valamint tényleg egy dolgot csinálni egyszerre.

Siofok000

Én Lellén vagyok most, közvetlen a parton, de a lakáson belül marha gyenge a jel, és a város többi részén HSDPA-t, edge-et vagy sima 4G-t ír ki, ezek közül a HSDPA rettenet, meg sem mozdul rajta adat.

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#49295) lugosi válasza gabika318 (#49291) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Érdekes ez a hiba nálad is. Azért csodálkozok rajta, mert nálam még mindig hibátlan a megosztás. Nemrég volt egy hosszú kirándulásom (8 óra vezetés), ez osztotta a netet és erről ment a navigáció, meg erről szólt a netrádió, illetve egy laptop kapta róla a netet durván 6 órán keresztül (igaz ezen nem sok forgalom volt, normál böngészés). Az időből is láthatóan elég hosszú út volt, pár helyen jártam ez idő alatt és nem hogy szakadás nem volt, de kimaradás sem semmi.
Nem lehetséges, hogy vagy nagyon zsúfolt helyeken próbáljátok így a mobilnetet azok, akiknek problémás? Vagy (nem bántásképp) alsóbb kategóriás eszközökkel?

(#49296) spect80 válasza azbest (#49292) üzenetére


spect80
senior tag

Én is megrendeltem a Hello Data csomagot. Bár én már az elején sejtettem, hogy vagy nagyon rosszul áll a Telenor szénája, vagy valami szokásos magyaros turpisság van a dologban, mert ha megnézzük a piacot 6000 forintért hűségidő nélkül full LTE sebességgel és 50 perc beszélgetéssel nem nagyon van konkurenciája.
Sajnos az utóbbi látszik igazolódni, nálam is hasonlóak a tapasztalatok, mint ahogy fent írták többen. Megkapja ugyan a teljes sávszélességet, de olyan, mintha idő osztásos lenne a net és nem frekvencia osztásos. Azaz, nem belassul, hanem binárisan működik. Vagy megy vagy nem. Többször kell frissíetni egy oldalt, mire bejön, egy stream folyam is folyamatosan megáll, majd elindul. Speedtest.net-tel folyamatos LTE sebességet mutat (már ha lefut), van hogy gyorsabbb mint a Telekom. Próbáltam Budapesten, északi agglomerációban, Kelet-Magyarországon. Mindenhol ugyanaz a jelenség. A myTelenor oldalon nincs külön QoS bejegyzés. valszeg az a lokációs korlátozásra utalhat nálad.

(#49297) Diák66 válasza gabika318 (#49291) üzenetére


Diák66
őstag

Azt ugye tudod, hogy a Hello Data (ha jól emlékszem) csak olyan eszközben használható, aminek van kijelzője, hívás indítható vele stb.... vagyis elvileg csak mobilban használható?

Amúgy a mobilos wifi megosztásnál nem kell csodálkozni, ha lassú és szakadozik. Sajnos nem internet megosztásra vannak kitalálva a telefonok.

(#49298) spect80 válasza Diák66 (#49297) üzenetére


spect80
senior tag

Tök mindegy. Én tableten használom (amiről indítható hívás, és sms), ha nincs is megosztva, akkor is simán előfordul hogy egy weboldalt 5-6. refreshre tölt be.

szerk.: Ja ehhez még annyi, hogy előtte a Telekom mobilinternetet is erről a tabletről osztottam meg és atomstabil volt nagy terhelés mellett is...amíg le nem merült

[ Szerkesztve ]

(#49299) Cucuska2 válasza Diák66 (#49297) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mobilos USB Tethernél is ugyanezt csinálja. És amikor fél óráig online játszik az ember, majd egy töltőképernyőnél megnyit egy weboldalt, erre elhasal a net, az kétlem, hogy a telefon hibája.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#49300) lugosi válasza spect80 (#49298) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Milyen tablet a ludas?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.