Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49501) Bferibörs válasza Bferibörs (#49490) üzenetére


Bferibörs
addikt

A hangposta közben megjelent a beállításokban, tegnap még nem volt ott.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#49502) vegyszer


vegyszer
addikt

Sziasztok!

Saját néven lépő flottából flottakezelő nevén lévő flottába vittem a számom.
Sajnos itt nem tudok mindent szabadon állítgatni, pedig kéne.

Az a kérdésem, hogy a Telenor hova dugta el azt a táblázatát, amelyben a 1220-ra ingyenesen küldhető SMS beállító kódokat foglalta össze.
Akár hogy próbálom keresni, nem lelem.

Köszi!

(vagy ha a hangpósta lemondó kód megvan, az is elég. ami a vodánál aszem XHP)

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#49503) bigdigit


bigdigit
addikt

Nem olvastam most vissza de problémák vannak a számlákkal. Mivel csak hello data óta vagyok előfezető még vannak jóváírásaim.Megjött az értesítés minden fronton aktuális összegről és amikor mytelenoron akartam befizetni egy magasabb összeg várt. Elmondásuk alapján a kevesebb összeg(jóváírással csökkentett) ami sms-ben emailben és az aplikációban is szerepel a jó de mytelenoron nem számol vele.
Tanács szerint várjak még a befizetéssel....
Csak azért írom nehogy valaki aki hasonló cipőben jár automatikusan rányomjon a befizetésre.

(#49504) Viktor0610 válasza bigdigit (#49503) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Amennyire tudom, az összeg magától nem fog csökkenni.
Lehet, hogy azért kértek a várakozásra, mert ők csökkentik majd a jóváírás összegével a számlád?

Csak mert nálam volt egy ilyen történet. Volt kb. ezer forint túlfizetésem, amit addig nem vontak le, míg én kifejezetten nem kértem azt. Miután kértem, még aznap megtörtént a számla összegének csökkentése.

Samsung Galaxy A54

(#49505) bigdigit válasza Viktor0610 (#49504) üzenetére


bigdigit
addikt

Maga a neten sms-ben kapott számlám jóváírással már csökkentett.Csak mytelenor oldalán nincs benne a jóváírás.Ez egyébként az első hóban befizetett havidíj amit előre kellett fizetni és később írják jóvá.

(#49506) wetomi válasza bigdigit (#49505) üzenetére


wetomi
aktív tag

A html formátumú egyszerűsített számlaképet, vagy a pdf-et nézed, a fullos elektronikus számlát?
Az egyszerűsített számlakép esetén nem biztos, hogy minden számlaszintű tétel rajta lesz.

(#49507) bigdigit válasza wetomi (#49506) üzenetére


bigdigit
addikt

Pdf. De amiben nincs részletező ott is a kisebb összeg szerepel. Mondom ha csak simán ezek alapján utalok fel sem tűnt volna.

(#49508) wetomi válasza bigdigit (#49507) üzenetére


wetomi
aktív tag

Esetleg nem maradt befizetetlen a legelső 1-2 napos időarányos számla és az lenne a többlet?

(#49509) bigdigit válasza wetomi (#49508) üzenetére


bigdigit
addikt

Részletezőben egyértelműen látszik az összegeken az előleget nem vonja ki a webes mytelenor számla befizető rész.

Más:
Hol lehet kikapcsolni hangposta szolgáltatást helo data esetén?Én nem találom sehol.

(#49510) Rich49


Rich49
tag

Sziasztok!

Hello Data előfizetéshez lehet kérni egy adatmegosztó SIMet?

Kösz a segítséget :R

(#49511) Viktor0610 válasza Rich49 (#49510) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem.

Samsung Galaxy A54

(#49512) kicsihp


kicsihp
csendes tag

Sziasztok!

Másnak sem látszik az adatforgalma a Telenor Online fiókban? Egy jó ideje nem írja ki mennyi a keretem és hogy mennyit fogyasztottam a HIPERNET-ból. Nem félek, hogy elfogy, de azért szeretném tudni, hogy mennyi a fogyasztásom. ;)

(#49513) Bferibörs válasza bigdigit (#49509) üzenetére


Bferibörs
addikt

Olyat keress,hogy Helo Data Start ( akármi ami csomagod van) Módosítás a sor végén ( visszakapcsolni később itt már nem lehet, kikapcsról kapsz egy sms- amiben benne van a telszám ahol visszakapcsolható ). Érdekes módon webes felületen a Módosítás nem mindíg jelenik meg nálam.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#49514) nyisziati válasza kicsihp (#49512) üzenetére


nyisziati
veterán

Nekem a MyTelenor app szépen számolja.

(#49515) bigdigit válasza Bferibörs (#49513) üzenetére


bigdigit
addikt

Már rájöttem miért nem látom a dolgokat. Facebook profillal vagyok belépve mert fogalam sincs mi a jelszavam.:)
Így nincs mindenhez jogosultságom.
Csak személyesen tudom megtudni mi is a jelszavam?

(#49516) Viktor0610 válasza bigdigit (#49515) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nézd meg milyen emaillel vagy regisztrálva, majd kérj egy jelszó-emlékeztetőt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#49517) raider21 válasza tomp (#49456) üzenetére


raider21
aktív tag

Azért vidéken más a beltéri 4G sebesség: 25-45/15-30 Mbit/s között ingadozik a torony leterheltségtől függően.

raider21

(#49518) nullpoint


nullpoint
senior tag

Egy vodafone-os havernak telenorról nem tudunk smst küldeni. MIndenhova kimegy az sms, egyéb voda számokra is, csak oda nem. Telenor hibája lehet vagy vodafone-é ?

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#49519) bebe159


bebe159
aktív tag

Sziasztok!
Lehet tudni, hogy a most hétvégi korlátlan internet mikor aktiválódik? Már éjfél után, esetleg reggel, hajnalban? Éjszaka fogok dolgozni, és jól is jönne a "szabadság."

Majd nemsokára kipróbálom a hellodatát.

(#49520) nyisziati válasza bebe159 (#49519) üzenetére


nyisziati
veterán

Éjféltől éjfélig szoktak tartani az akciók.
Nem írták, hogy most másképp lenne, úgyhogy én erre készülök.
De ha fontos, a 1220-on biztosat mondanak.

[ Szerkesztve ]

(#49521) bebe159 válasza nyisziati (#49520) üzenetére


bebe159
aktív tag

Rendben, köszönöm a választ! :R

(#49522) domerator válasza 4Grider (#49480) üzenetére


domerator
veterán

Ezt komolyan úgy merik hívni hogy digitális JÓLÉT ??? :Y :W

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#49523) joelke HU válasza domerator (#49522) üzenetére


joelke HU
senior tag

Miért ne mernék? Végülis az, csak nem annak, aki igénybe veszi. :D

[ Szerkesztve ]

Motorola G51

(#49524) domerator válasza joelke HU (#49523) üzenetére


domerator
veterán

Ott a pont :DDD

Viszont ez akkor is beteg dolog és a pofátlanság teteje. :((

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#49525) tsteve válasza domerator (#49524) üzenetére


tsteve
senior tag

Angliában megvalósitották: havi 3000 perc valódi másodperc alapon + 1 GB kb. 3600 Ft-ért és mindez a teljes eu-ra is érvényes... a kormány ügyködése sem kellett hozzá... 2 napja használom, itthon is működik, igaz a net csak 3G... viszont a céget a fair use nem érdekli (másfél év tapasztalata alapján)

2 napja kb. 1 Ft/perc-ert hívok magyar mobilokat is, magyar mobilrol.... a nemzetközi percdij pl. így 100-ad részére csökkenthető... és ez nem VOIP minőség...

[link]

(legalul nézd az add-on-okat)

[ Szerkesztve ]

(#49526) DrBubo77 válasza tsteve (#49525) üzenetére


DrBubo77
addikt

És hogy tudsz erre előfizetni Magyarországról?

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#49527) tsteve válasza DrBubo77 (#49526) üzenetére


tsteve
senior tag

ez prepaid... bankkártyával veszek egy vouchert-t a
mobiletopup.co.uk oldalon ha kell, s feltöltöm... telefonkártyát pedig lehet rendelni akár ebay-ről is...én is onnan rendeltem másfél éve az itthoni horribilis nemzetközi dijak miatt...

[ Szerkesztve ]

(#49528) Bferibörs válasza raider21 (#49517) üzenetére


Bferibörs
addikt

a vidék eléggé relatíve, van ahol 100 felett mértem, van ahol 4 Mbit/s és nem a faluban (Sóskút,Pusztazámor, egymástól kb. 5 km. a mérési hely ) , nálam 50-110 Mbit/s , munkahelyemen szintén,mindkettő vidék Budaörs,Diósd ha vidéknek számít.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#49529) tsteve válasza tsteve (#49525) üzenetére


tsteve
senior tag

ja és a legjobb benne: elkepesztően jó a lefedettsége Mo-on, mert a Telenor +Telekom rendszerein is roamingol ez az angol kártya...

(#49530) Viktor0610 válasza domerator (#49522) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Erről kérdezd meg a k. kormányt -link. :P :D

Samsung Galaxy A54

(#49531) raider21 válasza Bferibörs (#49528) üzenetére


raider21
aktív tag

Még hozzád képest is plusz 180 km a távolság, szóval tényleg a reális vidéki kisvárosi 4G -ről írtam. :P ;)

[ Szerkesztve ]

raider21

(#49532) Bferibörs válasza raider21 (#49531) üzenetére


Bferibörs
addikt

alapvetően a különbségekről írtam 5 km távolságban, vidéken is járok 100-150 km-re, ott is kb. ilyeneket mérek, nem mindegy, hogy hol tartózkodom és mikor , nem mindenhol méregetek csak a fontosabb helyeken ( ahol több időt töltök ) máshol meg vagy megy a net vagy nem alapon nézem, a nem megy még nem volt csak 1x kb. 4 hét alatt) :U :P Sóskút, Pusztazámor csak példa volt, erre fejből emlékeztem :DDD

ha valaki vezetékes helyett ( mert pld az kaki )akarja használni annak valszeg nem túl fényes a 15-30 Mbit/s ez érthető

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#49533) bigdigit válasza Viktor0610 (#49516) üzenetére


bigdigit
addikt

Ez eddig okés is de nekem úgy jött le ha nem a vásárlaskor megadott pinkóddal regisztrálom számom a mytelenor oldalán akkor nem férek hozzá minden adathoz. Na ezt a pinkódot nem tudom már.

(#49534) Viktor0610 válasza bigdigit (#49533) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az a kód csak személyesen hozható létre/pótolható.

Közben jött infó a nálad is tapasztalható eltérő számlaösszegekről. Központilag javításra kerülnek majd.
Tehát valóban a várakozás a "megoldás".

Samsung Galaxy A54

(#49535) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, masnal rendben mukodik ez a korlatlan netes hetvege?
En le voltam mar korlatozva, reggel mertem speedtesttel, ott kb 60mbitet mutatott, de az appok es a bongeszes tovabbra is olyan sebesseggel megy, mint amikor korlatozva vagyok.
Volt mar repulogep uzemmodba valtas es vissza+reboot is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#49536) asdf_ válasza Zirowe (#49535) üzenetére


asdf_
veterán

Sziasztok, masnal rendben mukodik ez a korlatlan netes hetvege?

Majd penteken megmondjuk, egyelore csutortok van :)

(#49537) Sify válasza Zirowe (#49535) üzenetére


Sify
senior tag

4-6 között van a korlátlan mobilnet mindenkinek. Igy még ma nem müködik.

Más: 2 hete kaptam meg az új hello data előfizetésemet, így új számot is kaptam. Az egészet netten rendeltem meg, így az ott automatikusan adott számot választottam.
Viszont a tegnapi naptól kezdődően kapok egy 30-as számról (titkos szám, így nem tudom kideríteni ki lehet) egy üzenetet hogy xy bankszámlára xy összeg befizetése érkezett. Ezek szerint ez egy újra kiadott szám lehet. Mit lehet ezzel kezdeni? Ha lehet egyáltalán! Mert az SMS-ek még nem nagyon érdekelnek mert letiltom, csak ha a hívások is elszaporodnának akkor lennék ideges.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#49538) szkaroly válasza Bferibörs (#49532) üzenetére


szkaroly
senior tag

Itt Békéscsabán 65/25 a belvárosban, külterületen (ahol lakom) 16/4. 4G sajnos idáig nem ér el. Ezt már jeleztem a Telenor felé is mivel a lefedettségi térképen sokkal optimistább adatok vannak. Ennek ellenére nekem a Hello Data szinte olyan mint egy karácsonyi ajándék, mivel vezetékes net itt nincs. És ha jövő év végéig a szélessávút be is húzzák az utcába, akkor se biztos hogy kellene, mivel ugye a mobilnet nagy előnye hogy nem helyhezkötött. Persze ez csak akkor érvényes, ha a korlátlan csomag tartósan megmarad és nem csak egy pillanatnyi ötlet a szolgáltató részéről.

Poco X3 Pro

(#49539) asdf_ válasza Sify (#49537) üzenetére


asdf_
veterán

A szamlaszambol/nevbol kitalalhato, hogy melyik bankhoz tartozik, es veluk kontaktolni, vagy ha meg nem adtad meg a szamot senkinek, esetleg meg most uj hivoszamot kerni. Hogy melyik az egyszerubb es gyorsabb, az itt a huszforintos kerdes.

(#49540) Bferibörs válasza szkaroly (#49538) üzenetére


Bferibörs
addikt

"Persze ez csak akkor érvényes, ha a korlátlan csomag tartósan megmarad és nem csak egy pillanatnyi ötlet a szolgáltató részéről."

még mindig marad a flottás lehetőség (persze ha nem nyúlnak hozzá ahhoz is )

a 15-20 feletti sebesség nekem is megfelel ha az majdnem mindenhol működik. A reklámozott 150-300 sebesség elméleti és ugye reklám :DDD politikusoknak és reklámnak ( lefedettségi térképnek sem ) meg nem hiszek. :DDD működjön oszt jól van. :U

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#49541) Sify válasza asdf_ (#49539) üzenetére


Sify
senior tag

Ebbol nem derul ki melyik bankrol van szo. Meg igazan semmi.

[Moderálva. Bár nem beazonosítható, nem biztos, hogy itt a helye. :) ]

[ Módosította: Viktor0610 ]

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#49542) tsteve válasza Sify (#49541) üzenetére


tsteve
senior tag

Duna Takarék (DT Bank)

(#49543) Sify válasza tsteve (#49542) üzenetére


Sify
senior tag

Köszi! Majd akkor írok nekik. Mondjuk most letiltottam mindenféle tevékenységet erről a számról.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#49544) radio100jozs válasza Sify (#49537) üzenetére


radio100jozs
őstag

Ilyen anno nekem is volt, hogy olyan számot kaptam, amire az egyik banktól jöttek rá az sms-ek. Én akkor felhívtam a bankot, és elmondtam, hogy mi a helyzet, és keressék ki a nyilvántartásban, hogy kié a szám. Meg is szűnt egy idő után az sms. Pedig azért jó pár hónap eltelik a szám parkoltatásából, mire kiadják, így nem is értem hogy nem vette észre az illető, hogy nem jön banki sms.

(#49545) Szupercsirke


Szupercsirke
tag

Sziasztok én ma vettem Telenor MyMinute csomagot beaktiváltam feltöltöttem 1500 ft-al nekemis jár a korlátlan net a hétvégére? :)

(#49546) jozsi968 válasza Szupercsirke (#49545) üzenetére


jozsi968
tag

Igen :K

(#49547) Sify válasza radio100jozs (#49544) üzenetére


Sify
senior tag

Irtam a banknak, már meg is kerestek telefonon. Utána néznek és tájékoztatnak. Gyorsan reagáltak. Ez külön jó pont a banknak!

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#49548) zseko válasza Zirowe (#49535) üzenetére


zseko
veterán

A speedtestet felejtsd el, nem mérvadó az eredménye, egyrészt nem is korlátozzák, másrészt meg valószínűleg prioritása is van :) Arra jó, hogy mit bírna a hálózat, hogy éppen hogy fog menni, arra nem.

HR24.hu

(#49549) zseko válasza raider21 (#49517) üzenetére


zseko
veterán

Azért attól függ milyen vidékről beszélünk. ~1500 fős kistelepülés a Mátra lábánál annak számít? :)

Majdnem ugyanannyi a sebesség a szobámban, mint kültéren, 80/30Mbps alatt nem sokszor mérek, de rendszeres a 110/38Mbps, vagy felette.

Két hete ezzel töltöttem le egy játékfrissítést, egyrészt kíváncsiságból, másrészt a vezetékes netem ennek szó szerint a harmadát tudja (50-es adsl):

Ez tartósan 130-140 Mbps fölött volt, közel tíz percig, mert csak a felénél tűnt fel, hogy frissíti a játékot a steam, és akkor dugtam rá a telefont a pc-re :) Egy 50 centis kábellel volt a gépre kötve. Ha nem lenne hűségem (valamint ha egy telefonos félretájékoztatás miatt nem jóval kedvezményesebben kapnám meg mint egyébként az ára :) ), még az is lehet, hogy kötnék valami mobilnetes internetet.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#49550) #61800332


#61800332
törölt tag

Sziasztok,
Ha aktiválok egy feltöltőskártyát a hétvégi korlátlan nethez,ahhoz muszáj feltöleni valamennyi pénzel?

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.