Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48201) lm83


lm83
őstag

Nekem eddig MyTV közszolgálati csomagom volt, ingyen.
Most akkor már ez megszűnt, akkor fizetni már biztos nem kell miatta. De most lett nekem valami más? :F

[ Szerkesztve ]

(#48202) Viktor0610 válasza Armahun (#48200) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Eleget szívott eddig emiatt. :D

Samsung Galaxy A54

(#48203) azbest válasza lm83 (#48201) üzenetére


azbest
félisten

van még adás? akkor nem szűnt meg :D Egyébként, ha jól sejtem, kb ekvivalens a start csomaggal, ami szintén ingyenes akciósan továbbra is.

(#48204) atoszmester


atoszmester
tag

Sziasztok,

Hipernet Home L előfizetésem van és eddig a 3500 Ft-os kedvezménykeretet felhasználtam a MyTV Családi csomagra, ami ugye 3490 Ft. Láttam, hogy tegnaptól megújult a MyTV és elgondolkodtam rajta hogy meg kéne rendelni a Max csomagot, ami pont egy ezressel lenne csak drágább. Viszont azt már nem látom a Telenor honlapján hogy erre az új csomagokra is fel lehet-e használni a kedvezménykeretet. Pórul járni meg nem akarok, mert ha lemondom a családi csomagot, utána már nem tudok visszalépni.

Szóval az lenne a kérdésem, hogy az új MyTV csomagokat is fel lehet használni a kedvezménykeretbe?
Nagyon nem mindegy hogy csak egy ezressel lenne drágább a számlám vagy pedig a teljes, 4490 Ft-os árral.

(#48205) z67 válasza atoszmester (#48204) üzenetére


z67
őstag

Hát ezt még a Telenor sem tudja, ha gondolod olvassál vissza.

(#48206) atoszmester válasza z67 (#48205) üzenetére


atoszmester
tag

Köszi a választ!

Éppen ez az hogy visszaolvastam, de nem értettem :)
Úgy látszik nem vagyok vele egyedül :)

(#48207) z67 válasza atoszmester (#48206) üzenetére


z67
őstag

Akkor várj ki amíg tisztázodik. Visszaút nem lesz és nem tudod elkölteni a 3500-öt és még TV-d sem lesz.

(#48208) atoszmester válasza z67 (#48207) üzenetére


atoszmester
tag

Igazad van, kivárok. Köszi a tájékoztatást!

(#48209) erzol válasza atoszmester (#48204) üzenetére


erzol
őstag

Ma váltottam családi csomagról Maxra.
Kétszer hívtam fel őket és a második ügyintéző is azt mondta, hogy a kedvezménykeretbe beleszámít, így megléptem és azonnal váltott is a csomag.
A beszélgetéseket azért felvettem.
Viszont azt mondták, hogy csak a Maxot számolják tört időszakra, a családit teljes havi díjjal.
A számlám elkészülte után ezt azért megreklamálom, mert ez így szerintem nem korrekt...

[ Szerkesztve ]

(#48210) Somatom


Somatom
veterán

Beállítottam a telót manuális hálózatválasztással Telekom D -re. Most azt csinálja, hogy váltogatja a "3G", és a "nincs szolgáltatás" kijelzést, de, közben a net megy folyamatosan. Érdekes.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48211) radio100jozs válasza z67 (#48205) üzenetére


radio100jozs
őstag

Őszinte legyek én sem értem, a Telenor oldalán átnyálazva az ÁSZF-eket sehol nem találom, hogy a My TV csomagokra felhasználható a Hipernet Home kedvezménykeret. De most a régebbieket megnézve azt sem találom, hogy eddig, hogy volt felhasználható. Én nem piszkálom az biztos, főleg, hogy nekem az ingyenes My TV közszolga+HBO GO van hűség nélküli 2490-ért, míg az új HBO GO meg 3190,-.

(#48212) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

Telekomról váltanék, mert már tele a hócipőm velük. Arra lennék kíváncsi, hogy a Telenornál mennyire jó a B20-s lefedettség? Főleg Hajdú-Bihar érdekelne.
Nektek mi a véleményetek róluk, mint szolgáltatóról és szolgáltatásról? Mobilnetnél mekkora a max sebesség? Köszi, aki válaszol a kérdéseimre :R

(#48213) radio100jozs


radio100jozs
őstag

Megtaláltam!

A My TV ÁSZF-ben pl. a 2017.05.16-iban is még a csatornakiosztás táblázatok alatt van egy ilyen:

"Valamennyi díjcsomag havidíjára az Extra Kedvezmény Keret a Telenor Előfizetők számára felhasználható a Telenor ÁSZF II. fejezet 2.10. pontja szerint."

Itt a PDF 9. oldalon: [link]

Ez a korábbi My TV ÁSZF-ekben is benne volt.

Láss csodát a 2017.06.15-től érvényes My TV ÁSZF-ben ez a rész kiveszett!

Itt kéne lennie a 13-14. oldalon, de nincs: [link]

De akkor mi van a régiekkel, azaz akkor ezentúl kiszámlázzák???
Na ennek írásban utánajárok a Telenornál.

(#48214) Rage47 válasza kungzi (#48212) üzenetére


Rage47
veterán

Tegnap váltottam Vodáról, mármint tegnap raktak át számhordozással. Ügyintézés a boltban 10 perc volt papírozással együtt. Minden úgy volt, ahogy mondták.
Az iOS app sokkal jobbnak tűnik már ránézésre is, mint a Vodáé. Én Budapesten vagyok és a lakásban a Vodával 3-4-es térerő volt, Telenorral maxon van. Sebességet mértem tegnap este, ahogy átraktak, 170mb/s a letöltés.

(#48215) radio100jozs válasza kungzi (#48212) üzenetére


radio100jozs
őstag

Kelet-Magyarországon a B20-on (800 MHz) a Telekom hálózaton szolgáltat a Telenor (A Dunántúlon meg a Telenor hálózatán a Telekom). A városokban van jellemzően 1800 MHz-es 4G is, amit mindenki a sajátját használja, de ott nem hinném, hogy gond lenne, lényegében a Telekom, Telenornak azonos a 4G lefedettsége.

[ Szerkesztve ]

(#48216) kungzi válasza Rage47 (#48214) üzenetére


kungzi
veterán

Köszönöm szépen mindkettőtöknek a segítséget! Akkor délután el is intézem a számhordozást! Mennyi idő náluk a számhordozás? :R

(#48217) Rage47 válasza kungzi (#48216) üzenetére


Rage47
veterán

Szerdán mentem be, akkor mondták, hogy péntek 20-24 között fog megtörténni. Így is volt. Abban a 4 órában egy 20-as számon leszel elérhető. Kb. 3 és fél óra volt nálam, míg megkaptam a 70-es számot újra.
Amit nem értettem, hogy kétszer is kaptam arról SMS-t, hogy mentsem el a beállításokat, melyeket nemsokára küldeni fognak. Nem kaptam semmit, gondolom valami beragadt automata üzenet :D

(#48218) Bferibörs válasza kungzi (#48212) üzenetére


Bferibörs
addikt

ha belefér vegyél egy feltöltőkarit, tegyél rá némi pénzt- utána 100 MB net + klikk és 3 hónapig tesztelheted ( ez kb. 1700 Ft. ) - én is ezt teszem amerre járok.Az a tuti.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#48219) castiels válasza radio100jozs (#48213) üzenetére


castiels
addikt

Ezt jó lenne végre letisztázni

(#48220) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Sziasztok! Hűségidőn belül, hogyan tudok felmondani egy csomagot?

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#48221) asdf_ válasza takacsbotond (#48220) üzenetére


asdf_
veterán

Felhivod a 1220-at, megkerdezed, mennyi lenne a kotber, ha most felmondanad, majd az osszeg ismereteben felmondod vagy nem mondod.
Alternativ verzio: elolvasod a szerzodest melyet alairtal :U

Ha a modja erdekelne, akkor 1220-on szoban, bemutatoteremben irasban, vagy ajanlott level utjan.

[ Szerkesztve ]

(#48222) cigam válasza Armahun (#48200) üzenetére


cigam
félisten

Kivéve, ha a Szerb/Ukrán határon él.

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#48223) z67


z67
őstag

Amúgy valakinek van tippje, ha tévére nem, akkor mi a bubanatra költhető el 3500 Ft extra keret?

(#48224) Somatom válasza z67 (#48223) üzenetére


Somatom
veterán

Villogj vele a csajoknak! :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48225) radio100jozs válasza z67 (#48223) üzenetére


radio100jozs
őstag

Éjszakai +100 GB 920 Ft/hó.

(#48226) z67 válasza radio100jozs (#48225) üzenetére


z67
őstag

Oké, egyszer. Meg deezer 1390,-? Az 2310,- Osztjónapot?

(#48227) Somatom válasza z67 (#48226) üzenetére


Somatom
veterán

Mit szeretnél? Ingyen hambit a mekiben? Egy mobilszolgáltató mit adhatna?

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48228) z67 válasza Somatom (#48227) üzenetére


z67
őstag

B@meg, TV-t mint eddig.

(#48229) Somatom válasza z67 (#48228) üzenetére


Somatom
veterán

Ja, bocsi! Nem tudtam, hogy azt a lehetőséget elvették.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48230) z67 válasza Somatom (#48229) üzenetére


z67
őstag

Ők maguk sem tudják, de tényleg.

(#48231) cigam válasza z67 (#48226) üzenetére


cigam
félisten

Ha jól láttam 4 dologra lehet használni:
- Deezer Zene szolgáltatás
- Telenor Net Pajzs
- korlátlan böngészés és e-mailezés
- plusz 100 GB-nyi extra belföldi éjszakai adatforgalom

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#48232) azbest válasza cigam (#48231) üzenetére


azbest
félisten

"- korlátlan böngészés és e-mailezés"

ezt alapból tartalmazza a hipernet home, nem?

Nem tudom még, hogy az adatmegosztó sim ~650-es ára beleszámít-e.

A díjszabásban ez van a 26ios oldalon a hipernet home-nál:

"A hűségvállalás időtartama alatt a tarifacsomaghoz biztosított Extra Kedvezmény Keret
kizárólag a jelen Díjszabás III. fejezetében így megjelölt szolgáltatás(ok) havidíjára
vehető igénybe. A tarifákhoz igénybe vehető más eseti díjas szolgáltatásokra (pl. Extra
1GB, Extra 4GB, Extra 10GB adatjegy), valamint forgalmi árazású (pl. SMS és roaming
adatforgalom) díjakra nem használható fel."

és a III-as fejezet végén 11-es pontként ott a mytv is.

[ Szerkesztve ]

(#48233) z67 válasza azbest (#48232) üzenetére


z67
őstag

Ha ez így kerek, akkor valaki felolvashatná az ügyfélszolgálaton dolgozó kollégáknak is.

(#48234) cigam válasza azbest (#48232) üzenetére


cigam
félisten

De ugye nem mindenkinek "hipernet home" előfiztése van? Nem csomagokra bontva ajánlanak "extra kedvezményt", hanem az előfizetés nagyságától függően felhasználható keretösszeget adnak meg.

Közben az általad linkelt PDF-ben találtam még részt is:
- A Korlátlan hálózaton belüli SMS szolgáltatás havidíja 1.290 Ft, melyre az Extra kedvezmény keret felhasználható.
- A Hálózaton kívüli 100 perc szolgáltatás havidíja 1.390 Ft, melyre az Extra kedvezmény keret felhasználható.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#48235) azbest válasza cigam (#48234) üzenetére


azbest
félisten

van néhány másik csomag is, aminek van kerete. Meg van pár szolgáltatás, ami máshol van és külön kiírták, hogy használható extra terhére.

Csak nem egyszerű követni, mert 4-5 pdf van amik időnként egymásit is felülbírálják, mivel a normálra jön a kedvezményes és akciós.

[ Szerkesztve ]

(#48236) Carline válasza azbest (#48235) üzenetére


Carline
őstag

Jó lenne ha a Home M-re meg lehetne tudni, hogy a már igénybe vett MyTV Alap csomagot ha nem mondom le akkor azt kapom-e az extra keret terhére mint eddig vagy sem.
0619.-ig mondhatom le a kipróbálási időszakban kötbér mentesen. Épp a TV volt az egyik ami végett ezt rendeltem és nem a Hello Datát. De ha már a TV-t nem lehet leforgalmazni belőle, akkor lehet szerződést bontok és megyek flottába.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#48237) TeeJay


TeeJay
félisten

Mi a szösz.
Dolgozói flotta csomagban vagyok eddig 990 forintért kaptam 500MB mobilnetet most meg 6GB hátralevő forgalom van mytelenorban.
Egész jó így már :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#48238) radio100jozs válasza azbest (#48232) üzenetére


radio100jozs
őstag

Szuper, te voltál a nyerő kereső!!!

Mivel a MyTV-nek külön ÁSZF-e van, nem is néztem a rendes díjszabási ÁSZF-et végig, és tényleg a 11-es potn az a III-as alá tartozik.

De ami a lényeg, ha lemegyünk az itt is felsorolt csomagok táblázatai végére, hoppá 2017.06.15-én hatályosban ezt találni:

"A Telenor MyTariff tarifacsomagok esetén csak a MyTV Videótár és MyTV Start csomag
egyenlíthető ki az Extra szolgáltatás keretből. A Hipernet tarifacsomagok esetén a
szolgáltatás havidíjára az Extra Kedvezmény Keret felhasználható."

Tehát a Hipernet csomagok extra kerete bármely MyTV csomagra felhasználható, az újakra is!!!

[ Szerkesztve ]

(#48239) azbest válasza Carline (#48236) üzenetére


azbest
félisten

A meglévő szerződésnél nem szokott változni az ilyen feltétel. Nameg több részen is olyan szöveg szerepel, ami alapján továbbra is lehetnek extra keretesek a tévé csomagok.

látom közben szépen megújult a mytv info oldala is.

(#48238) radio100jozs
na azt nem is láttam, de passzol az elképzelésbe :) Ennél egyértelműbben már le sem lehet írni.

[ Szerkesztve ]

(#48240) Zeki válasza azbest (#48239) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jol latom, hogy a max csomagban nincs boomerang tv?
Koltozkodes elott allunk. Vagy draga telekom kabeltv, vagy telenor mytv csomag. Wifis tv van. Arban meggyozo a telenor mytv. Mit erdemes meg hozza rendelni? Otthoni wifis netre is hasznalhato legyen?
Jobb neten, vagy szemelyesen rendelni?
Mennyibe is merulne sz havonta?

(#48241) MK VII


MK VII
veterán

Üdvözlet.
Online adategyeztetésnél mindenképp a kártya eredeti tulaja kell vagy más nevére is lehet egyeztetni a számot? Mint a Telekomnál?
Mama, Papa számát kéne megcsinálni.. Papáé egyszerű, mert az én nevemen van, de a Mamáét már elfelejtettük, hogy kinek a nevén lehet. Vagy megmondják, ha megkérdezzük?

(#48242) taki01 válasza MK VII (#48241) üzenetére


taki01
őstag

Simán átírják más nevére, én is apum helyett mentem és átírták az én nevemre. Ja de ezt csak személyesen tudod megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#48243) azbest válasza Zeki (#48240) üzenetére


azbest
félisten

azt látom, amit te is a weblapon és az ászf-ben :P

Én a huawei b525-ös routert választottam a 100GB-os csomaghoz. Nekem úgy tűnik, hogy jó a 2.4 és 5GHz lefedettsége a lakásban. Persze okosan kell elhelyezni, főleg a 2.4 miatt, mert azon szoktak zavarni a szomszédok. Neten rendeltem, hozták a megadott időben, szerződéseket aláírtam és utána pár napra aktiválták.

Személyesre azt szokták mondani, hogy nem biztos, hogy azon az értékesítési ponton van olyan eszköz, amit szeretnél. Ott azonnal aktiválják a simet. De most ezen a pár napon ne múljon.

Ha már aktív a kártya, akkor a my.telenor.hu oldalon rá lehet regisztrálni a saját fiókra, amit már korábban is lehet regisztrálni hozzá. A mytv oldalon is a telszámmal lehet regisztrálni (érdemes azon aktiválni a szolgáltatást és nem a my telenor oldalról, mert abból az irányból nekem nem sikerült és ügyintéző segtségére volt szükség, hogy helyretegye).

Később esetleg lehet éjszakai 100GB-ot is aktiválni 920-ért, ha esetleg néha töltögetnél nagyobb tartalmat is éjjel. De alapból valsz felesleges, az extra keretet úgyis kitölti a komolyabb tévés csomag.

Hasznos lehet majd később adatmegosztó simet is kérni hozzá. Azt személyesen lehet értékesítési ponton. Viszont hétköznap most marha sokan vannak a prepaid kártyák egyeztetése miatt, szóval esetleg hétvégén vagy jövő hónapban, ha talán lecseng ez a dömping, akkor jobb. Már ha jól jön plusz egy sim, amit más eszközbe betehetsz, magaddal vihetsz, hogy ne csak otthon legyen neted, tévéd.

Az ár meg ott van a weblapon. Ha jól emlékszem talán egy ezrest be kellett fizetni megrendeléskor (gondolom a kamu megrendeleéseket elriasztandó). Azt majd valamikor jóváírják. A router 0 ft volt. A havidíj, meg amikor már teljes hónap van és nincs más plusz külön díjas szolgáltatás is használva, akkor annyi, mitn a weblapon. 5912 [link]

A wifis tévé mit jelent? Ha nem android tv rendszerű, akkor alapból nincs benne mytv app. Szóval vagy veszel hozzá egy olcsó 25 ezer alatti mi box international kütyüt, vagy esetleg a telenoros apple tv + modem ajánlatból valamelyiket. A rendes asztali modemes kombinációban már valamennyit oda is rá kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#48244) MK VII válasza taki01 (#48242) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Azért köszi. :)

(#48245) andatti


andatti
senior tag

Ami a telenor my tv-t illeti, még nem látszik mindenütt ugyanaz... A csatornakínálat oldalán amit mutatnak nem teljesen egyezik azzal, amit a tv-n láttam...
Nekem 13-a volt a fordulónap, simán levonták a szokásos 3490 Ft-ot. Viszont a csatornakínálat alapján azt látom, hogy épp pl. a BBC Earth-ot átteszik a max csomagba, amit pl. nagyon sokat néztem. A film+2-n meg bemondták, hogy X naptól az RTL Gold lesz helyette. De az említett csatornakínálaton "csak" 1 MTV van, A rock és a másik nincs feltüntetvce ott. Illetve a VH1-sem... Mytv nélkül 69-et számoltam, azaz innen még hiányzik 5-6 csatorna. Pedig már kezdtem örülni, hogy 500 Ft-al olcsóbb lesz a csomagom. (telenorosoknak ugye 2990 az 50 csati)

Amit írtatok a kedvezménykeret terhére, nekem "kínai". Nekem flottás korlátlan mobilnetem van, 6500 Ft-ért. Abban biztos nincs ilyen, mert én külön fizetem a tv-s díjat, pedig jó lenne...

Nnna mind1, én még ráérek agyalni jövő hó 13-ig, hátha addig letisztul, hogy milyen csatornák, melyik csomagba kerülnek/kerültek... Pedig szimpatikus, hogy ennyi természetfilm-értelmes csatorna került bele...

Jah és a honlapjukon is azt írták, hogy marad a 10 csatorna ingyenes, bár abban nem csak közszolgálati csatik vannak... MyTv Start néven...

(#48246) Bile Demon válasza Viktor0610 (#48135) üzenetére


Bile Demon
őstag

Elintéztem egy üzletben a MyMinute-re váltást, azzal nem is volt gond.

Viszont adategyeztetés is kellett az egyik kártyánál. Kész szerencse, hogy ott volt a kártya (anyám használja és épp velem volt, de ez csak véletlen). Naivan azt hittem, hogy a kártya minek, hisz az én nevemen van, a szerződés megvan papír alapon, az egészben a szem.ig.szám, ami változik...

Hát nem, új szerződés. Hazajövök, és koppanás, az online.telenor.hu alatt törölve lett az a szám, lehet visszamenni kártyaszintű jelszóért, hogy újra be tudjam regisztrálni.

Ahhoz már ugye nem fog kelleni a kártya?

Bruhe

(#48247) Somatom válasza andatti (#48245) üzenetére


Somatom
veterán

Az extra keret a Telenoros Hipernet Home csomagokhoz van. A 6500Ft -ból gondolom, hogy Neked is EQ korlátlanod van, társkártyával. Ahhoz nem jár semmilyen extra keret. De, nézd a másik oldalát, mi kevesebbet fizetünk a korlátlan netért.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#48248) Viktor0610 válasza Bile Demon (#48246) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Bile Demon:
Ahhoz nem kell a SIM. :)

TeeJay:
Nézd meg a MyTelenor appban a részleteket is, a roaming változások miatt az EU-ban használható keretet is hozzáadja az itthonihoz.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#48249) tusik válasza MK VII (#48241) üzenetére


tusik
tag

Én online csináltam, és nem a nevemen volt. Pár nap múlva hozta a postás a levelet, és az abban levő érvényesitő kódot sms-ben vissza kellett küldeni a megadott számra.

(#48250) darvinya válasza Viktor0610 (#48248) üzenetére


darvinya
titán

Ok, hogy hozzá adja.
De felhasználható is itthon?
Az meg kész vicc, hogy belföldi adatkeret fel EU Roaming -nak.
Pontosabban MyChat csomagnál 1Gb belföldi, 2Gb EU Roaming.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.