Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-28 10:49:25

LOGOUT.hu

Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Inflációkövető díjkorrekció 2024

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72002) NeoPampalini válasza #72445440 (#72001) üzenetére


NeoPampalini
aktív tag

Félreértés van, én nem akarok/nem fogok ehhez venni már semmit, csak gondoltam, arra az x napra, amíg lesz rendes vezetékes net, hátha megjavul, de erre akkor nincs esély. :D

(#72003) novinyul válasza Viktor0610 (#71948) üzenetére


novinyul
veterán

Nekem most intézte el az ügyfél megtartó hölgyike hogy, 20 év után elvigyem a számomat(az utolsót is) Eddig mindig meg tudtunk egyezni, de most annyira gáz ajánlatot tett hogy, nagyjából új ügyfélként is jobbat kapok. Ráadásul amit írtam neked privátba esetet, na azért sem kértek elnézést!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#72004) simpley válasza novinyul (#72003) üzenetére


simpley
őstag

Na és mi volt az ajánlat?

signed by simpley.

(#72005) szaboi6512 válasza castiels (#71921) üzenetére


szaboi6512
őstag

Szia!
Vélhetően nincs. A listában nem látni új HD csatornát, Mozi+HD-t sem.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#72006) novinyul válasza simpley (#72004) üzenetére


novinyul
veterán

Nem részletezem, de lényegében a 2 évvel ezelőtti ajánlatot is bőven alul múlta. De hab a tortán a tavalyi Telenor húzás volt, egy nem létező tartozásomat adták el az Instrum felé!!! Nem kerestek meg semmilyen formában, mert akár el is felejthettem volna a befizetést(kemény 4000ft-l szólt a történet) Persze jó szokásom hogy elrakok mindent, ez a számla is meg volt. Az Instrum lelécelt mikor megfenyegettem őket egy finom perrel, a Telenor még annyit sem mondott hogy húzd meg a f.szom :( 20 év után nem ezt várná el az ember, szóval most már nem tudtunk megegyezni. Megyek a Vodafone BKV csomagomba(a volt Telenor számok már ott vannak) Sajnálom hogy így alakultak a dolgok, de ez kiverte a biztosítékot nálam.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#72007) TODI1111 válasza novinyul (#72006) üzenetére


TODI1111
addikt

Ez azért nálam is kiverte volna a biztosítékot. :((

(#72008) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok! Gondolkodom telefon vásárlásban, előfizetésre és az lenne a kérdésem, hogy tényleg ennyit kell fizetnem amikor megkötöm az előfizetést vagy kell még más összeget fizetnem?

(#72009) sfdrakex válasza Karcub (#72008) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Ha már előfizető vagy, nincs tartozásod, akkor nem kérnek előleget. Szóval igen, ennyit kell fizetned.

Egyébként ha nyomtál volna egy print screent, normálisabban tudtad volna idetenni a képet . . .

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#72010) Karcub válasza sfdrakex (#72009) üzenetére


Karcub
senior tag

Bocsi a képért! :R
van előfizetésem, havi 7500ft kb, a telefont amit most használok azt akkor egy összegben fizettem ki, igy csak a csomagot fizetem havonta, igy is tudok kihozni új telefont?

(#72011) bul07 válasza sfdrakex (#72009) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy jobb böngészőben(Firefox) van beépített és akkor még egyszerűbb

Kép hogy hol

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#72012) 4Grider válasza Karcub (#72008) üzenetére


4Grider
nagyúr

Oda van írva, hogy mivel nem meglévő előfizető vagy, így hitelképesség-vizsgálatot végeznek és így simán kérhetnek (általában kérnek is egy 260000 Ft-os készüléknél) készülék-előleget, amit majd a két év alatt lebeszélhetsz.
Szerk.:
Jelentkezz be, hogy lássák, meglévő előfizető vagy.

[ Szerkesztve ]

(#72013) simpley


simpley
őstag

Kaptam egy e-mail-t hogy hozzáadtam az előfizetésem a MyTelenor fiókomhoz, de én csak beléptem a mai nap folyamán.
Valaki visszaélhetett vele? (más nem ismeri a jelszót)

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#72014) tusik


tusik
tag

16.-án digitálisan aláirt szerződés most jött meg.(Email) :C
Hajrá Telenor. A postás hamarabb kihozta volna. Lenne mit csiszolni a rendszeren. :DDD

(#72015) Viktor0610 válasza tusik (#72014) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Szerintem max. az értesítés ment ki most.
A rendszerben én azonnal láttam a digitálisan aláírt szerződéseket, ha valamit kerestem. Illetve, mikor a saját számomra intéztem valamit boltban, ott is szinte azonnal megérkezett a Gmailemre.

Samsung Galaxy A54

(#72016) szaboi6512 válasza Viktor0610 (#72015) üzenetére


szaboi6512
őstag

:K
Tegnap du voltam bent, 1 óra múlva letöltöttem.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#72017) tomp válasza TeeJay (#71819) üzenetére


tomp
félisten

Közben kiderült, hogy a korábban említett helyszíneken nem kapcsolták le a 3CA-t hanem átkonfigurálták!
Alapesetben 2CA van. Ez nálam az elején B3+B20 de mivel a bázisállomás látja, hogy tudja a B7-et így inkább B3+B7-re terel át de nem azonnal. No de! Ha elkezdek forgalmazni és elérem a 200Mbites letöltést máris változik a felállás! A bázistól rögtön megkapom a B20-at is és máris B3+B7+B20 lesz. Azaz default a 2CA de ha a bázis azt látja, hogy nagy igénybevétel van azaz a 2CA sebessége túllépi a 60%-ot máris adja a 3. frekit és elosztja a terhelést a 3 freki között.
Ma eléggé lassan reagált a bázis így B3+B20-al elértem a 220Mbitet azaz gyakorlatilag kihajtottam a max kapacitást majd 1-2mp elteltével érkezett meg a B7 is és folytatta a gyorsulást.
mérés

(#72018) Littoral válasza novinyul (#72006) üzenetére


Littoral
aktív tag

Ez a nemlétező tartozás behajtatása (-ának kísérlete), úgy látszik, visszatérő motívum náluk, nekem azt sugallja, hogy azon az osztályon, ahol ezt intézik, nem megfelelő munkafegyelem. Ezzel az a baj, hogy emberek idegrendszerével játszanak, és nem mindenki vevő erre. Nálam a megfelelő partnerre találtak. Egy közel 80e Ft-os „tartozás” volt a játék, de úgy, hogy végrehajtó küldte a levelet, ami már bírósági ügyszámra hivatkozott. Előtte semmi érdeklődés, értesítés, bármi hasonló. Nos, a biztos igazam tudatában (nem volt az ügyben semmiféle tartozás) én előbb megfogalmaztam egy feljelentést, egy panaszlevelet a végrehajtónak és a kamarájának, egy beadványt a békéltető testületnek, egy továbbit a bíróságnak, mindezeket mellékelve egy rövid, de a tényekre szorítkozó levelet a szolgáltatónak. Nem találnátok ki, mi történt - és milyen hamar! Úgy látszik, ha van megfelelő fegyelmi motiváció, tudnak gyors és pontos munkát végezni. Egyedül a feljelentést nem küldtem el, de félretettem sablonnak... Semmiféle elnézést kérő, vagy annak megfelelő gesztus (levél, sms) nem érkezett tőlük, pedig lett volna mire. Ez volt az a pont, ahol le kellett volna lépnem, de ők nem bízzák ezt a véletlenre, ha elsőre nem megy, mindig jön egy következő lépés. Most is van, talán majd egyszer megírom, sok függ a szolgáltató interakciójától. Azért bízom a fent írtaknál jobb megoldásban.

TL;DR: Mostohán kezeli az ügyfelet a szolgáltató, ám az még kitart.

[ Szerkesztve ]

(#72019) 4Grider válasza Littoral (#72018) üzenetére


4Grider
nagyúr

Nálunk rendszeres a számlajóváírás, mert hosszú hónapokig képtelenek a számlázást a flottaszerződésnek megfelelően paraméterezni. A jóváírások egyike sem volt eddig 100% pontosságú, az átlag olyan 80%. Persze bízom abban, hogy eljutunk a 100%-ig, a kis excel táblácskáikra én mindig készítek egy sajátot, amire eddig nem tudták kihozni az övékét, de már legalább közelít...
Munkafegyelemnek is mondhatjuk, de fejétől bűzlik a hal. Az egész munkakoncepció amire a törökbálinti ház épül engem egy civil szervezetnél töltött éveimre emlékeztet. Munkahelynek viszont nem lehet rossz, már ha az ember nem kellően igényes a saját munkájára.

(#72020) tusik


tusik
tag

Viktor0610
Gmailra jött nekem is. Lehet körbe utazta a földet előtte. :DD

[ Szerkesztve ]

(#72021) simpley válasza simpley (#72013) üzenetére


simpley
őstag

rendszerhiba miatt került kiküldésre, nincs semmi gond szerencsére. :))

signed by simpley.

(#72022) 4Grider válasza tusik (#72020) üzenetére


4Grider
nagyúr

A fejlécből rögtön kiderül, hogy mikor adták fel és hol keringett eddig.

(#72023) tusik válasza Viktor0610 (#72015) üzenetére


tusik
tag

Értesités ez is, most látom. A szerződést hol is tudom megnézni?
MyTelenort már végigtúrtam de nem találtam rá.

(#72024) novinyul válasza Littoral (#72018) üzenetére


novinyul
veterán

Én megértem őket is, sok a frodos szerződés. De!!! Illene egy 20 éves előfizetéssel rendelkező ügyfelet felkeresni, mielőtt ezt meglépik, sajnos ezt meg sem próbálják. Helyette egy nagy csomagban a létező vagy, rendszerhiba miatt keletkezett tartozást eladják ezeknek a behajtó cégeknek. Azt az ügyfél meg szívjon miattuk!

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#72025) simpley válasza tusik (#72023) üzenetére


simpley
őstag

Ügyfélszinten kell regisztrálnod a számot ha nem úgy van.
aztán ha nem jelenik meg, de így van akkor az előfizetés kiválasztása után a címsorba írd be hogy /dokumentumok

signed by simpley.

(#72026) Tamás34


Tamás34
senior tag

Sziasztok! Nemsokára csatlakozom hozzátok szàm hordozàssal ,most rendeltem meg Hiper M talk díjcsomagot 5GB net Korlátlan beszélgetés belföldön! 7990Ft. Szerintem ez elég jó ár!

[ Szerkesztve ]

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#72027) simpley válasza Tamás34 (#72026) üzenetére


simpley
őstag

Üdv. :DD
(*számhordozással)
Ha bármi kérdésed, problémád lenne írj a topic-ba és megpróbálunk segíteni! :)

[ Szerkesztve ]

signed by simpley.

(#72028) donjohnson


donjohnson
addikt

sziasztok,
a Telenor-os Huawei B618 router webes felüleletén lehet manuálisan LTE sávokat választani?

ThinkPad P51 | ThinkPad X250 | http://www.youtube.com/watch?v=Hp6UjOL0s2Q

(#72029) Tamás34 válasza simpley (#72027) üzenetére


Tamás34
senior tag

Köszönöm! :R

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#72030) torrente777


torrente777
tag

Sziasztok azt szeretném megkérdezni hogy szeretnék venni egy iphone 11 pro max ot és a telenornnál függetlenek e mert szeretném külföldi kártyával is használni?

(#72031) bedibazsa válasza torrente777 (#72030) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nem független.

(#72032) torrente777 válasza bedibazsa (#72031) üzenetére


torrente777
tag

Köszönöm :R

(#72033) nfsu17


nfsu17
veterán

Hogy tudjátok (tudtátok) átverni az ÜFSZ-est, hogy kapcsolja be a "p30 pro"-ra a VoLTE-t, ha tudják, hogy milyen telóm van?

Miért nem aktív alapból?
Ha a teló tudja és be van állítva, úgyis használja, ha nem tudja, akkor meg úgyis mindegy, nem?

[ Szerkesztve ]

(#72034) 4Grider válasza nfsu17 (#72033) üzenetére


4Grider
nagyúr

Azért nem kapcsolják be boldog-boldogtalannak és/vagy teszteletlen modelleken, mert extra ügyfélszolgálati terheltséget jelent minden egyes ezzel kapcsolatos új hibajelentés, plusz licencdíja is van a bekapcsolásnak. Az öntökönlövés lenne, ha bekapcsolják és fizetnek is érte, ugyanakkor az ügyfél nem használja, mert mondjuk rosszabb rajta a hangminőség, vagy adott átirányítás/várakoztatás nem működik rajta, vagy használja és elkezdni ostromolni az ügyfélszolgálatot, esetleg kötbért is követel. Látni kell, hogy a VoLTE nem sikerült igazán szabványosra, ahány gyártó, annyiféle megvalósítás...

(#72035) nfsu17 válasza 4Grider (#72034) üzenetére


nfsu17
veterán

Így érthető :R (off az offban: a digi mégse problémázik vele)

(#72036) tomp


tomp
félisten

Most még megúszhatja a szolgáltató a default VoLTE-t de ha elkezdik a 3G-t leépíteni akkor már nem. Akkor már kénytelenek lesznek alapból mindenkinek engedélyezni.

(#72037) Sunery


Sunery
friss újonc

Sziasztok! Telenornál az utóbbi időben nem megy VPN. Nem csatlakozik föl, pedig korábban rendben működött. NET és ONLINE APN beállítással sem megy. Kósza infó, hogy valamit központilag állítottak, de egyenlőre nem kaptam érdemi választ. Valakinek ötlete vagy infója?

(#72039) adika4444 válasza Littoral (#72018) üzenetére


adika4444
addikt

Rokonomon is próbáltak tartozást behajtani. Annyi a gond, hogy személyesen mondta fel korábban az előfizetését, ahol papírt adtak, hogy nincs tartozása.

Na ezután vagy 5--6 évvel jött az Intrumtól a kis levél. Mivel azonban nem tértis / ajánlott volt, így ennek megfelelően kezeltük. Azóta sem történt semmi, ennek már jónéhány éve...
(#72033) nfsu17:
Ígérd meg, hogy átrakod hamarosan egy másik telefonba. Egyrészt nekik elég ennyi, másrészt a hamarosan szubjektív. ;]

üdv, adika4444

(#72040) azbest válasza Sunery (#72037) üzenetére


azbest
félisten

Nekem működik (net apn, openvpn).
Nálad lehet probléma. Esetleg olyan dns szervert állítottál be, ami blokkolja a címét. Vagy lejárt az előfizetésed vpn-re, esetleg, ha céges, akkor elmulasztottad a jelszómegújítást :D

(#72041) bedibazsa válasza adika4444 (#72039) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Amikor személyesen szünteti meg az ügyfél a számát, 2 dokumentumot ír alá: az egyik a megszűnés dátumát mutatja, a másik pedig azt, hogy kapni fog még egy utolsó, lezáró számlát, amit befizet. Valószínűleg ezt nem olvasta el az illető.
Nincs olyan dokumentum megszüntetéskor, hogy nincs tartozása.

[ Szerkesztve ]

(#72042) UHHH


UHHH
senior tag

Sziasztok!
A pannon gsm alakulásakor lettem "pannonos", de már nagyon unom, mert nem ad semmi pluszt.
Kerestem itt a fórumban és nem egyértelmű: Számhordozásnál a Praktikumos "PREPAID" egyenlegem visszakérhetem majd a Telenortól, amikor már az új szolgáltatónál lesz a számom?

Azt kamuzzák épp a Telenor ÜSZI-sek, hogy elveszik az összegem, ha elhordozom máshova a számom.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#72043) sfdrakex válasza UHHH (#72042) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Milyen pluszt kellene, hogy adjon egy feltöltős csomagra? Gondolod mások a legújabb csúcs telókat dobják utánad ingyen?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#72044) UHHH válasza sfdrakex (#72043) üzenetére


UHHH
senior tag

Mondjuk egy Dominó szerdát, ami ad egy giga netet hetente, 24 órára, vagy fél óra beszélgetést. Full ingyen. Még akkor is, ha semmit se töltöttél fel a kártyára, soha. Csak megvetted 500 ft-ért, egy évre.
Továbbá ehhez az új prepaid sim-hez adnak 1 giga netet 1 évre, meg 80 perc beszélgetést is.

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#72045) 4Grider válasza UHHH (#72042) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha elhordozod a számod, akkor tényleg elveszik az egyenleg. Ez miért lenne kamu?
A törvény szerint akkor jár vissza a prepaid egyenleg, ha az előfizetői szerződés feltöltés hiányában szűnik meg. A hordozás során viszont csak aktív előfizetést tudsz hordozni, megszűntet nem...

[ Szerkesztve ]

(#72046) UHHH válasza 4Grider (#72045) üzenetére


UHHH
senior tag

Mert a kérdésem az volt hogy: Visszaigényelni lehet-e? Utána. Köszönöm a választ, akkor levásárolom előtte. Vagy mire lehet költeni? Pizza SMS már megszűnt rég. Pályamatricát valakinek?! :)

[ Szerkesztve ]

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#72047) 4Grider válasza UHHH (#72046) üzenetére


4Grider
nagyúr

Lehet visszaigényelni, de nem kötelesek visszafizetni.
Lottózd le, vegyél autópálya matricát, vagy parkolj vele...

[ Szerkesztve ]

(#72048) egykori válasza 4Grider (#72045) üzenetére


egykori
őstag

Elnézést, hogy belekérdezek! Azt írtad: "ha az előfizetői szerződés feltöltés hiányában szűnik meg" - nálam is ez lesz hamarosan. A kérdés, kell-e valamit még tennem, vagy nem kell tovább foglalkozni vele, és a sim kártya mehet a kukába?

(#72049) UHHH válasza 4Grider (#72047) üzenetére


UHHH
senior tag

Zöld rendszámmal ingyen parkolok... :) De matricát majd árulok a környéken! :)

Huawei 4G+ router eladó: https://hardverapro.hu/apro/huawei_b525_s-23a_lte_cpe_cat6_fuggetlen_4g_sim_ka/friss.html

(#72050) prozodus válasza egykori (#72048) üzenetére


prozodus
őstag

Ha nincs rajta egyenleg, ami vissza akarsz igenyelni, akkor csak kuka v emlekkonyv :)

A minihitlerek sosem gyoznek, akkor sem, ha adminok. Magasrol!

Útvonal

Fórumok  »  Üzlet és Szolgáltatások  »  Yettel topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.