Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#3901) umek7 válasza AxBattler (#3899) üzenetére


umek7
őstag

Milyen leckére gondolsz?

(#3902) hippohopp válasza janos666 (#3896) üzenetére


hippohopp
csendes tag

Ha egyszer kezed közé kerül egy K szériás ánusz, akkor megtudod mi a magyarok Istene ;]
Ha x230i-ből IPS panelt szeretnék, akkor a Premium HDt kell keresnem ?

[ Szerkesztve ]

(#3903) janos666 válasza Borote (#3900) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ó, szóval így a Toshibától kapnék:
- gyorsabb Radeon VGA-t (kétszer annyi shader procival biztos nyer, akármennyit újított a Terrascale 3.0)
- AMD helyett Intel CPU-t, amiben viszont fele annyi mag van, bár örülnék én, ha minden software használna legalább kettőt, és ahogy én elnézem, az i3 két maggal is leveli szintetikus többszálú tesztben azt a négy magos AMD csodát :F 4500M és i3-2350M. (És buknék olyan csoda új utasításkészleteket, amiket majd 5 év múlva használ is pár software. :DDD)
- Az üzemidő persze kevesebb (de elég 2 óra), az anyagminőség viszont elvileg jobb.

Nem hangzik rosszul. :C

HP 4535s:
Szép ez a fém borítás, nagyon tetszik a külső design. :B Viszont az a CPU+GPU azért már jelentősen gyengébb, mint a fenti Toshiba vagy épp a korábban említett ASUS. (Ja, én mondtam hogy nem kritérium a sebesség, de azért ökölszbályént minél gyorsabb, annál jobb, és egy gép inkább legyen gyors, mint szép...) De azért még itt hagyom egy darabig a lista végén.

A fenti két gép kijelzőjéről tudtok mondani valamit?
Kicsit érzékeny vagyok a különösen szar TN panelekre (Acer-ekben szoktam látni mostanság olyanokat, hogy nem is tudom honnan kaparják össze, mert az LCD korszak hajnalán voltak ilyen látványos ditherzajok a képen, de akkor nem gyártottak még 1366-ot, hogy maradvány lenne. :P)
Emiatt toltam félre gyorsan az Acer-t a Trinity listáról. De amúgy sem szokott tetszeni az anyaghasználatuk tapintásra és ránézésre sem.

Kezdem úgy érezni most haladtunk egy nagyot a célhoz, hogy egy kitételnek megfelelő és azon túl jó ár/érték arányú modellt találjunk ebben az ársávban. Köszönöm a segítséget és szívesen fogadok még tippet. :R

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#3904) reelc


reelc
veterán

Sziasztok!

Nem ezt a szériát várom, de a héten jelent meg: Fujitsu Lifebook AH552. A gyártó szerint "slim" kategória.

http://www.notebook.hu/notebook/fujitsu/fujitsu-all-round.html?limit=15

Amiért belinkeltem: mindegyik új modell 2 év garanciával van. Megnéztem több hazai oldalt, ugyanez a helyzet erre az új szériára.
Az A532 sem lehet már messze... vajon arra is 2 év lesz?

Sziasztok!

(#3905) runner 125 válasza reelc (#3904) üzenetére


runner 125
nagyúr

..majd, ha valamelyik normális shop elkezdi forgalmazni, kiderül.
Persze elképzelhető, h átállnak 2 évre ők is, cserébe, ha kicsit csökken az ár, akkor utólag abszolút korrekt 8.900FT-ért bővíthető 3 évre.
Ott van alul: "Fujitsu Lifebook All-Round sorozathoz +1év garancia bővítés +8 900 Ft"

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3906) reelc válasza runner 125 (#3905) üzenetére


reelc
veterán

Igen, köszi. A bővítést nem láttam.
Több hazai oldalon is 2 év, bár még csak pár helyen van ez a széria.
Melyik számít normális shopnak?
A notebook.hu-val van rossz tapasztalata valakinek? Ezt a helyet néztem ki a későbbi vásárlás egyik lehetséges helyeként, mert helyben van boltjuk, nem kell futárral foglalkozni. Tudom, van ahol lehet Pick Pack Pont-tal is intézni, de ha lehet maradok a személyes bolti átvételnél.

(#3907) Tekmen


Tekmen
aktív tag

(#3908) rizso


rizso
addikt

Helló Srácok!

Köszönöm a tippeket és javaslatokat, tegnap végül megrendeltem egy 2530p-t :) Remélem nem bánom meg. Mondjuk kicsit félek tőle, mert 17,3" után biztosan éles váltás lesz a 12,1", illetve teljesítményben is más lesz az XPS-hez képest.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#3909) Khelben válasza Tekmen (#3907) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ugyanilyenem van, csak i5-ös procival. Kérdezz nyugodtan.

(#3910) runner 125 válasza reelc (#3906) üzenetére


runner 125
nagyúr

Panaszt nem hallottam még rájuk, csupán drágábbak, mint a többi webshop.
Kérdéses, h ők melyik disztribútortól szerzik be a gépeket. Azért is írtam, h érdemes megvárni mire megjelenik mondjuk a laptopszalon-nál, ipon-nál, pcx-nél, aqua-nál, mysoft-nál, fujitsushop-nál.., mert akkor már elkönyvelhető lesz, h alap esetben tényleg lecsökkentették-e a garit 2 évre.

Árakat figyelembe véve én továbbra is azt mondom, h várd meg a többi boltnál való megjelenést is, mert a notebook.hu-hoz képest jó pár ezer FT-tal is olcsóbb lehet ugyanaz a termék, s akkor már inkább megéri futárral megrendelni. Persze a te döntésed, de én soha nem voltam a tárcám ellensége.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3911) B-L-A-C-K válasza Tekmen (#3907) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó gép, ajánlott vétel, viszont a a régebben ajánlott DV6/Y570-el szemben alul marad, VGA gyengébb ebben, plusz ennek magasabb a felbontása is, ami azt jelenti hogy játékok alatt még gyengébben teljesít valamivel, mint ugyan ez vga 15"-os gépben.

Ha ezt választanád itt 20 ezerrel olcsóbb, de tényleg jó gép, meg most nagyon jó áron van, régen 200 felett volt, csak mint említetted nekem BF3-al is játszanál arra pl ez már kevés lenne szerintem.

(#3912) Tekmen válasza B-L-A-C-K (#3911) üzenetére


Tekmen
aktív tag

és az nagyon zavaró lenne, ha 17,3as kijelzőn 1366X768-ban játszanék? :F

[ Szerkesztve ]

Tekmen

(#3913) B-L-A-C-K válasza Tekmen (#3912) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Romlik a kép minőség, engem zavar, téged nem tudom mennyire zavarna, de akkor se fogja hozni a GT555M/6770M szintjét. Ha komolyan gondolod a játék témát az előbb leírt vga-k közül lejjebb ne vegyél.

[ Szerkesztve ]

(#3914) Tekmen válasza B-L-A-C-K (#3913) üzenetére


Tekmen
aktív tag

Rendben! Köszi a segítséget :R Majd augusztus végén meglátjuk, hogy milesz! :DD

Tekmen

(#3915) rizso válasza Tekmen (#3912) üzenetére


rizso
addikt

Engem 17,3"-en igazából még az 1280*720p sem zavart játék közben - bár többnyire majd egy méterre volt tőlem a gép.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#3916) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Erről mi a véleményetek?

I3 proci, 640 GB HDD , 1 USB3.0 , 131.173Ft

Toshiba gépekről mit lehet tudni megbízhatóság , kijelző?

[link]

(#3917) B-L-A-C-K válasza Gedeon31 (#3916) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mire szeretnéd használni, és mennyi a maximális összeg amennyit rászánsz egy gépre?

(#3918) Gedeon31 válasza B-L-A-C-K (#3917) üzenetére


Gedeon31
addikt

Igazából menjenek rajta HD filmek.

Max 140000

[ Szerkesztve ]

(#3919) B-L-A-C-K válasza Gedeon31 (#3918) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Arra egy alap gép is jó. Ez pl árban, és minőségben is kedvezőbb:

Fujitsu A531:

Jó anyagokból összerakott, matt kijelző, cseppálló billentyűzet, 3 év garancia...B960-as proci i3-as szintjén van majdnem, átlagos felhasználásra bőven elég. Nem összekeverendő a gép Fujitsu Siemens-el, a cég külön vált, ez már csak Fujitsu, és nagyon korrekt gépeket gyárt. Negatívumként talán a gyengébb hangszóróit tudom felhozni, de gondolom nem ezen lesz koncertezés..

(#3920) Gedeon31 válasza B-L-A-C-K (#3919) üzenetére


Gedeon31
addikt

Ennyi pénzt kiadok csak I3 proci jöhet szóba más nem.

(#3921) Borote válasza Gedeon31 (#3920) üzenetére


Borote
addikt

Mert annak szebb a neve? :)
Van belőle i3-as is, csak az egy 20-assal drágább...
C-s Toshibát nem vennék 130k-ért.

[ Szerkesztve ]

(#3922) B-L-A-C-K válasza Gedeon31 (#3920) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha amire neked kell és bőven elég ez is, akkor megkérdezhetem miért?

(#3923) Dhampir válasza rizso (#3908) üzenetére


Dhampir
félisten

Várom a beszámolót róla. :)

(#3924) rizso válasza Dhampir (#3923) üzenetére


rizso
addikt

Kedden jön meg (ha minden igaz), estefelé talán már tudok róla nyilatkozni:)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#3925) reelc válasza runner 125 (#3910) üzenetére


reelc
veterán

Ismét köszönöm a választ, várakozok, közben megfontolom. :-)

(#3926) Dhampir válasza rizso (#3924) üzenetére


Dhampir
félisten

Ráérsz vele, nem akarlak sürgetni, majd ha már alaposan kivesézted. :R

(#3927) Dhampir válasza B-L-A-C-K (#3887) üzenetére


Dhampir
félisten

Viszont 1 éven belül kiadják az Y1000 típust, amiben már passzív hűtés lesz, és nem úgy zúg majd, mint egy sugárhajtómű, és addigra leárazzák az idei őszön debütáló Y590-et Luxemburgban a 2013-as Fall Fantasy fesztiválon, ahol Nobel békedíjjal jutalmazzák az Y570-et légkalapáccsal elpusztító magyar-lengyel siketnéma klub tagjait, akik a Mazuri tavakig vezető utat szerviztesztek izzadságtól gyűrött papírfecnijeivel és véglegesen kihűlt alaplapok megtaposott maradványaival fogják kikövezni. :DDD

(#3928) Nanehogyma


Nanehogyma
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Elég láma vagyok az informatikában (már), előre szólok:)
Megpurcant az asztali gépem, és most pótolnám. Viszont nem tudom mivel.
Úgy 100-110 körül költenék rá, de egyelőre azt sem tudom, hogy asztali PC-t vagy laptopot vegyek... Sok helyen sok cuccot megnéztem, és kb. azt szűrtem le, hogy az asztali PC ugyanazon árért pont kétszer olyan jó, mint egy laptop.
Amire én használnám, az leginkább netezés, néha játék, de leginkább filmezés. Az mindenképpen szükséges, hogy a tévével össze tudjam kötni, és akár monitorként is tudjam a tévét használni.Tévén csatlakozók :HDMI,Scart,USB. (Így mondjuk esélyesebb egy laptop gondolom)
Akkor most PC vagy laptop? És milyen márkából? Esetleg konkrét javaslat lenne, azt is megköszönném.

Üdv. P.

(#3929) gk004


gk004
tag

Sziasztok!

Milyen laptopot tudnátok ajánlani az alábbi feltételekkel? Normál használat, 0 játék, főleg internetezésre, és filmnézésre használnák.

- Magyar Windows
- Normál méret (15,6 körül)
- Bírja a fHD filmeket
- HDMI port
- Wifi
- kb. 3 évig ne kelljen lecserélni
- Kártyaolvasó

Egyik ismerősöm venné, de én sajna nem vagyok otthon laptop témában, inkább az asztali gépekben hiszek, gondolom megkérdezem a beavatottakat ;)

A keret kb 150ezer Ft.

Köszi előre is!

CMDR Blian

(#3930) B-L-A-C-K válasza Dhampir (#3927) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ú te beteg vagy..:D

(#3931) runner 125 válasza Nanehogyma (#3928) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha, játszani szeretnél, ennyi pénzért új, játékra korlátozottan alkalmas notebook-ot nem fogsz kapni. Max. használtat.

Kicsit megtoldva a keretet: Samsung Series 3, Lenovo G580 lehet jó döntés. De, ha nem kell mobil gép, akkor lehet jobban jársz egy PC-vel.

gk004

Mindenképpen Win7-tel együtt szeretnéd megvenni?

W7 nélküli alternatívák; Lenovo G570, Fujitsu A531, HP ProBook 4535s.
W7-tel ebben a kategóriában nem is nagyon találok ajánlott vételt, talán egy ezt a Samsung-ot nézd még meg.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#3932) Nanehogyma válasza runner 125 (#3931) üzenetére


Nanehogyma
csendes tag

Köszönöm a segítségedet! Megnézem őket!

(#3933) gk004 válasza runner 125 (#3931) üzenetére


gk004
tag

Köszi a segítséget!

CMDR Blian

(#3934) meszi16


meszi16
tag

Sziasztok!

Egy jó kis netezős, filmnézős gépnek megfelelne egy Fujitsu Siemens Amilo Li1705?

Ha nem milyet ajánlotok? Netezésre meg filmnézésre kellene valami olcsóbb gép.

Köszönöm szépen!

(#3935) belabena


belabena
csendes tag

mi erről a vélemény?

(#3936) Borote válasza meszi16 (#3934) üzenetére


Borote
addikt

Jól értem, használt gépet keresel - mennyit szánsz rá?
Én Amilo gépet nem vennék... főleg azért, mert nem ismerem, melyik tartozott a hulladék tucatgép szériába.

(#3935) belabena: jó kis gép, jó áron ;) Ja, most nézem, win7-tel, úgy még inkább jó :)

[ Szerkesztve ]

(#3937) meszi16 válasza Borote (#3936) üzenetére


meszi16
tag

30- max35ezer rá a keret, és végül is én sem ismerem, csak már elveszek a használt laptopok, notebokok rengetegében. Nem tudom hogy milyet lenne érdemes venni, tényleg csak netezgetni kellene meg filmnézésre. Meghát tartós legyen.
Eddig egy Thinkpad T23-am volt, nem volt rossz csak a youtube vidiket nekem szagatva játszotta le, ettől jobb lenne valamivel erősebb gép. Köszönöm a segítséget.

(#3938) ussseal válasza meszi16 (#3934) üzenetére


ussseal
tag

Édesanyám használt egy Li1718-as FuSI gépet pár éve, a zsanérok törnek, a billentyűk nagyon gyorsan kopnak...lehet, hogy ez jobb széria, de eléggé lutri, ahogy a szekercés bácsi is mondta, szerintem ne vedd.

Nem tudom mi a kereted, filmnézésre esetleg egy Thinkpad IPS kijelzővel, ha sikerül jó áron kifognod egyet.

Szerk.: Akkor még egy érv a TP mellett, ha volt már Thinkpaded, az a Fu-SI nagyon "gagyi" lesz ahhoz képest :)
Szerk2.: 35-ből viszont már elég nehéz jó állapotú TP-ket találni, akkor mégse :(

[ Szerkesztve ]

(#3939) Borote válasza meszi16 (#3937) üzenetére


Borote
addikt

VIA Chrome-mal? Az nem grafikus gyorsító, hanem lassító o.O
Én a helyedben inkább ThinkPad-et nézegetnék, vagy 1 magos T42 félét, IPS kijelzővel, vagy 2 magos, T60-t. (Nem tudom, hogy Neked mennyi teljesítmény kell).
Ha már FS, akkor inkább LifeBook :)

(#3940) Kerio


Kerio
őstag

Mától egy Lenovo G580 tulajdonosa vagyok.
Eddig minden tetszik rajta.
Viszont a Bluetooth-t nem tudom telepíteni. Azt írja, hogy nincs eszköz csatlakoztatva.
Sajnos nem találtam topikot a kérdésemhez. Úgyhogy sorry, hogy ideraktam fel. Ha valaki tudja, hogyan kell telepíteni, segítsen nekem. Köszönöm! :R

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#3941) Kargod


Kargod
csendes tag

Szép napot!

Milyen laptopot tudnátok ajánlani nekem? Játék 0, inkább internetezés, filmezés és irodai dolgokra használnám.
- 15,6 lehetőleg
- legalább 3 Gb ram (jól fusson rajta a win7)
- megbízható
- 2 év gari legyen rajta

Keret max 110000ft

Most egyetemre készülő, egyik ismerősöm venne, csak én nem nagyon értek laptopokhoz, csak az asztaliakhoz...

Köszönöm előre is segítséget.

(#3942) balyiwick


balyiwick
csendes tag

Sziasztok! Notebook vásárlás előtt állok és segítséget szeretnék kérni ez ügyben. Egyetemre készülök, ezért válik lassan fontossá a dolog. Egy mindenesre lenne szükségem, játék, netezés, multimédiás feladatok, szövegszerkesztés elvégzése lenne a fő feladata. Nem szeretnék behemót gépet, mivel hurcolászni fogom eleget, ezért a standardnak nevezhető 15.6" alatti képátlójú gépet keresek, a konkrét elképzelés egy 14"-os. Erre a keret 200 ezer forint lenne, ezt max. egy picivel tudnám csak átlépni. Lényeges lenne még, hogy a mai játékok is, habár némi kompromisszummal, de élvezhető sebességen fussanak. A hab a tortán az lenne, ha fehér köntösben jelenne meg mindez, bár ettől el tudok tekinteni. Remélem tudtok segíteni, ájánlani valamit! :R

(#3943) thomeef


thomeef
őstag

Hali, mostanában nem követtem annyira a noti piacot, érdekelne hogy 300k huf alatt van e valami említésre méltó alternatíva jelenleg a LenovoY580-on kívül? (Y560-am cserélem le)
Multimédiás noti érdekel természetesen, elsősorban játékra, másodsorban minden másra. :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#3944) rizso válasza Kerio (#3940) üzenetére


rizso
addikt

Engedélyezd/aktiváld/kapcsold be a vezeték nélküli kapcsolatot, utána próbáld meg telepíteni!

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#3945) Kerio válasza rizso (#3944) üzenetére


Kerio
őstag

A vezeték nélküli hálózatoknál nyoma sincs a Bluetooth-nak

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#3946) B-L-A-C-K válasza Kerio (#3940) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Biosban nézd meg nincs e kikapcsolva.

thomeef: Nincs.

Kargod:

Fujitsu Lifebook A531:

Jó anyagokból összerakott, matt kijelző, cseppálló billentyűzet, 3 év garancia...B960-as proci i3-as szintjén van majdnem, átlagos felhasználásra bőven elég. Nem összekeverendő a gép Fujitsu Siemens-el, a cég külön vált, ez már csak Fujitsu, és nagyon korrekt gépeket gyárt. Negatívumként talán a gyengébb hangszóróit tudom felhozni, de gondolom nem ezen lesz koncertezés..

(#3947) Kerio válasza B-L-A-C-K (#3946) üzenetére


Kerio
őstag

Köszi!

De már néztem. Nincs benne ilyen beállítás.

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

(#3948) mate0314


mate0314
aktív tag

tud valaki 0%thm-es megoldást valahol? (Lehetőleg cetelem) Győr-BP vonal (vagy online intézés ha lehetséges) előnyben!

(#3949) Borote válasza Kerio (#3947) üzenetére


Borote
addikt

Nincs hozzá hardveres (vagy fn billentyűs) kapcsoló? Eszközkezelőben van azonosítatlan hardverelem?
Bluetooth-os változatot vettél? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3950) Kerio


Kerio
őstag

Szerintem a laptopszalon oldalán van elírva.
Itt az van írva, hogy van benne Bluetooth. Viszont nem írnak USB 3.0-át. Pedig van benne kettő is.
Ez lehet a jó adatlap.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG STRIX G15 G513 (G513RS-HQ037) (AMD® Ryzen™ 7 6800H, NVIDIA® GeForce™ RTX 3080 8GB GDDR6, 32GB 4800MHz DDR5, Kingston Fury Impact CL38 (2x16GB) (KF548S38IBK2-32) /// ASUS ZENBOOK 14X OLED UM5401 (UM5401QA-L7208W)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.