Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#30701) masholnap válasza Ice&Lime (#30696) üzenetére


masholnap
senior tag

nálam egy note win8-as rendszerrel volt egyetlen kemény napig, a win8-at pedig vissza lehet állítani gyári állapotba. kicsit molyoltak a dologgal, de visszakaptam a pénzt. az túlzás, hogy boldog vagyok, de legalább nem vesztettem sokat. örültem volna, ha inkább minden oké. mai napig nem tudnám megmondani, hogy valóban hibás volt-e a "gépem" vagy csak minőségen aluli, én mindenesetre inkább elálltam ettől a példánytól, illetve szériától. kicsit kutattam azóta, és azt lehet mondani, az adott széria kb. 2/3-a tuti minőségen aluli. de ennél már csak a sípolós precisionok a röhelyesebbek

(#30702) masholnap válasza masholnap (#30701) üzenetére


masholnap
senior tag

háháhá, valaha tudtam hejesen írni :D XD

(#30703) Dhampir válasza masholnap (#30701) üzenetére


Dhampir
félisten

ennél már csak a sípolós precisionok a röhelyesebbek

Nekem ez új, mesélj! Két hónapig használtam egy M4600-ast Windows Vistával és Ubuntu Linuxszal, de sohasem sípolt, terhelés alatt sem. Hűvös, halk, mégis erős gép volt, ha lenne pénzem rá, olyat vennék ismét, de már nagyobb kijelzővel, mert a fullHD zoomolással együtt is kicsi volt számomra a 15,6" kijelzőn, dokkolóra és külső kijelzőre pedig már nem futotta.

Konkrétan melyik típusról van szó, M4600, M4700? NV Quadro vagy FirePro dGPU-val?

[ Szerkesztve ]

(#30704) masholnap válasza Dhampir (#30703) üzenetére


masholnap
senior tag

itt lehet olvasni egy főrumtársunk esetét:
http://prohardver.hu/tema/dell_precision_m6600_velemenyek_tapasztalatok/hsz_1641-1641.html

M4600, de egy M6700-as sípolós problem is épp megoldás alatt leledzik

(#30705) Ice&Lime válasza Baszics (#30700) üzenetére


Ice&Lime
veterán

köszi a linket, az írást, hát felháborító és undorító ami itt folyik ez ügyben.
én ide írom, amit nekem küldtek a 8 napos internetes vásárlás esetén az elállási joggal kapcsolatban, amit előre megérdeklődtem:
"Természetesen internetes (nem személyes vásárlás esetén) érvényes az elállási jog. Viszont azt figyelembe kell venni, hogy előtelepített szoftveres gépekre ez nem érvényes, mert az bontott/személyre szabott szoftvernek minősül. Csak abban az esetben érvényes, ha Ön nem bontja ki a gépet! Még elég sok kitétel van ezzel kapcsolatban, tehát a személyes véleményem az, hogy nem tetszés esetén inkább ne vásárolja meg a gépet, mert nem minden esetben tud élni az elállási joggal. Ez esetben ajánlom azt amit a vevők 99,99%-a teszi, hogy vagy olyan gépet rendel meg amit használni is szeretne, vagy pedig az üzletünkben előzetesen megnézi a gépet, esetleg meg is vásárolja azt. Illetve kipróbálja."

ez nekem nem tiszta. akkor ez is csak félrevezetés..? megint egy "ügyes félrevezetés.
valaki segítsen légyszi.

[ Szerkesztve ]

(#30706) Tikakukac válasza Ice&Lime (#30705) üzenetére


Tikakukac
titán

Ilyet se hallottam még.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30707) masholnap válasza Ice&Lime (#30705) üzenetére


masholnap
senior tag

nekem visszavásárolták a win8-as gépem. teljes áron. pont (szállítást, pixelgaranciát nem kaptam vissza, de erről nem is szól az elállás)

minimalizálni akarja a bolt a veszteségét. vásárolj inkább máshol.
nem elég konkrét egyébként a szabályzás ez ügyben. szerintem a géppel járó oprendszer a gép "tulajdona", és mivel szériából való, nem lehet egyedi összeállításként kezelni

hallgassunk meg azért még másokat is

(#30708) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

hova írhatom be ezt a kifogást?, olyan fórum, ami naprakész.

masholnap: az rendben van, hogy minimalizálni akarja az veszteségeket, attól még szabályferdítés és ezt becsapásnak hívják.
Tikakukac:hát ez az, én sem.

kíváncsi vagyok, utána szeretnék járni, ezért kéne valami fórum vagy hely erre, ahonnan választ kapok.

[ Szerkesztve ]

(#30709) Dhampir válasza Tikakukac (#30706) üzenetére


Dhampir
félisten

Most már halljuk. :DDD Elég szomorú. :(

(#30710) nash2 válasza Ice&Lime (#30705) üzenetére


nash2
tag

Szia,

szerintem kérdezd meg : ITT Mivel hatóság, ezért tenni is tudnak valamit, nem csak ajánlásokat adnak. Épp itt a lenne ideje hogy a piti kis kiskapus "okosságokat" befejezzék az ilyen boltok.

Nash

(#30711) Dhampir válasza nash2 (#30710) üzenetére


Dhampir
félisten

Épp itt a lenne ideje hogy a piti kis kiskapus "okosságokat" befejezzék az ilyen boltok.

+1 :C

(#30712) subidu


subidu
tag

A múltkor a rádióban (kossuth) volt a fogyasztó védelem szóvivője, és hasonló dolgokról volt szó. Na most, ott a hölgy azt mondta, hogy a boltnak nem kötelessége vissza venni a terméket, csak ha azzal kapcsolatban hiba merült fel. Ha csak annyi az indok, hogy nem tetszik, akkor minden a bolt jóindulatán múlik. Általában a jó hírük megtartása miatt veszik vissza a gépet. Szép is lenne, ha mindenki visszavetetné a gépét, mert nem gondolta meg jól a vásárlást. Én kb. 8 hónapig fontolgattam az x230-as megvételét, de végül megvettem és nekem tetszik.

(Mondjuk laptop hűtőt vettem már az MM-ben, ami nem tetszett, 1 nap után, visszavittem, ott azt mondta a vevőszolgálatos, hogy a termék hibátlan, de adott egy papírt és a főnöke döntött, hogy vissza kapom a pénzt vagy csak levásárolhatom. Akkor visszakaptam.)

Akit komolyan érdekel az ilyen információ, az kérjen állásfoglalást a fogyasztó védelmi hatóságtól.

ThinkPad X230, Dell XPS M1530, NIKON D90, Nikon D750, Nikon 18-105/F3.5-5.6 AF-S DX ED VR, Nikon 35mm/1.8G AF-S DX, Nikon 50mm/1.4G AF-S, Nikon 24-70mm f/2.8E ED VR, Nikon 70-200mm f/4G ED VR

(#30713) kovadika válasza Ice&Lime (#30708) üzenetére


kovadika
őstag

Fogyasztóvédelmet keresd meg.

(#30712) subidu

A távollévők közötti szerződés elég egyértelműen fogalmaz: "§15 (1) A fogyasztó a szerződéstől nyolc munkanapon belül indokolás nélkül elállhat."

[ Szerkesztve ]

(#30714) masholnap válasza subidu (#30712) üzenetére


masholnap
senior tag

igen, ez igy van akkor, ha szemelyesen vasarolsz. VISZONT! webaruhazaknal soxor eselyed sincs kiprobalni a termeket. na erre talaltak ki az elallas jogat, hogy ne kelljen egy olyan keszulekkel egyutt elned, amirol azt gondoltad, neked megfelel, eloben viszont kiderul, hogy baromira nem, vagy esetleg eleve brutalisan minosegen aluli cucc.

ami meg az en szemelyes velemenyem, hogy igy is sokkal tobb selejtes termek marad hasznalatban, mint amennyit visszavisznek nemtetszes miatt.

egyebkent meg gondolj bele: a legtobb esetben teszteles nelkul kapsz a kezedbe egy notebookot; mar csak legyen meg a jogod arra, hogy legalabb te tesztelni tudd, ha mar ezt lesporolta a gyarto.

szoval en szeretem az elallas jogat, mert igy nem kell egyutt elnem egy olyan geppel, melyet nem tudok elviselni. nyugodt korulmenyek kozotti szemelyes tapasztalat nelkul ez nem derult volna ki.

azt is mondhatnam: ne mukodtessen webaruhazat az, aki nem tudja bevallalni az elallas jogat.

(#30715) subidu válasza masholnap (#30714) üzenetére


subidu
tag

Igaz, itt is így írja.

[link]

Vannak kivételek, de a laptop nem az. Az én szakmám szerencsére pont ilyen kivétel, nem jár vissza semmi. :)

ThinkPad X230, Dell XPS M1530, NIKON D90, Nikon D750, Nikon 18-105/F3.5-5.6 AF-S DX ED VR, Nikon 35mm/1.8G AF-S DX, Nikon 50mm/1.4G AF-S, Nikon 24-70mm f/2.8E ED VR, Nikon 70-200mm f/4G ED VR

(#30716) cigam


cigam
félisten

1.980
2.1007
3.987
Teljesítmény szempontjából ez jó sorrend? Nem nagyon találtam cikket az új procikról és azok teljesíményéről.
Esetleg a 120k-ig van olyan noti aminek a CPU-jában több a kraft?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30717) Salak


Salak
tag

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni notebookvásárlás tekintetében.

Barátnőm szeretett és igazán jól szolgált Dell Inspiron 1525 típusú gépe elhalálozni készül 5 év után, így nagyon belátható időn belül úja masinát szeretne venni. Mivel nem igazán ismerjük a ma kapható gépeket, így szívesen vennénk, ha tudnátok ajánlani nekünk olyat, ami jobb esetben teljesen, némileg rosszabb esetben többségében megfelel az alábbi elvárásoknak:

Fontos lenne:

- legyen könnyű (max 2kg)
- minél hosszabb akku idő
- ne melegedjen túlzottan
- jó lenne, ha lenne benne valamennyi SSD a rendszernek, de legalábbis lehessen bele venni, ha alapból nincs. + HDD (igazából van egy nagy külső merevlemeze, tehát ez kevésbé fontos)

Jó lenne, ha lenne:

- matt kijelző
- fém ház
- minimum 2 év garancia (de jó lenne a 3)

Barátnőm nem használja sem játékra, sem hang/videovágásra, így videokártyából nem kell bele extra, nem fontos, hogy legyen benne optikai meghajtó, billentyűzet háttérvilágítás vagy numerikus billentyűzet.

A keret, amit rá tud költeni 200-220K.

Ennek fényében tudnátok segíteni ajánlani olyan modelleket, amik megfelelnek a lehető legtöbb fenti elvárásnak? Illetve, hogy hol érdemes megvenni ilyesmit, ahol megbízható és hozzáértőek az eladók is és nem csak az a céljuk, hogy rádsózzanak valamit.

Köszönöm szépen előre is! :R

Szép napot!

"Winners never quit and quitters never win."

(#30718) Borote válasza cigam (#30716) üzenetére


Borote
addikt

Ezzel most így pontosan mit is szeretnél? :B (Érdemes azt figyelemben tartani, hogy ha notebookot készülsz vásárolni, akkor nem asztali gépes szempontok alapján kell azt tenni, azaz a 'mennyi kraft van a processzorban' kérdés igen retek gép vásárlását eredményezheti).
Meg tudnád válaszolni a kiemelt HSZ-ben lévő 11 kérdést?

[ Szerkesztve ]

(#30719) Tikakukac válasza Salak (#30717) üzenetére


Tikakukac
titán

Innen felfele kb. mindegyik jó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30720) cigam válasza Borote (#30718) üzenetére


cigam
félisten

-13-14-es notit keresek, használt is jó(60k-ig), de egy új garis példánynak is örülnék(hitelre 60k önrésszel).
A kérdés onnan jött, hogy mind3 procival lehet 100k alatti notit kapni:

Asus X401 B980-al ~93k
Acer V5 1007-el ~100k
Acer V5 987-el ~115k
ugyanakkora cpu tesztben:
Név, passmark, helyezés
Intel Pentium B980 @ 2.40GHz 1953 640
Intel Celeron 1007U @ 1.50GHz 1592 769
Intel Pentium 987 @ 1.50GHz 1194 955

Mintha a kraft és az ár fordítottan arányos lenne. (oké a RAM, és a merevlemez más, ezért nem teljesen korrekt az összehasonlítás, és az utólagos bővítés csere is macerássabb az átlagnál)

A V5-1007-es szimpi lenne, ha jól láttam akkor ez egy (használtpiacos)P8400-al (1469,821) pariban van.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30721) Borote válasza cigam (#30720) üzenetére


Borote
addikt

Most jön a Jackpot kérdés: és szerinted milyen minőségűek?
Éppen az imént mondtam, hogy ezek nem asztali gépek, itt egészen mást kell megfizetni, nem a teljesítményt. Lehet, hogy ezt így elsőre nehezen hihető, de ez a kőkemény igazság.

Kérlek, segítsd a dolgunkat, válaszold meg azt a 11 kérdést, nem véletlenül vannak ott.

(#30722) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Elképesztő mennyire meglátszik a notik árában a HUF ingadozás :U
Ha nem lép valami írtó hülyeséget a kormány 1 hónap múlva mindenen lesz egy kis akcijó

All Black...

(#30723) Salak válasza Tikakukac (#30719) üzenetére


Salak
tag

Köszi, végignézegetem. Így első blikkre az jutott eszembe, hogy lehetne egy picit vékonyabb/könnyebb, de tudom, hogy nem lehet mindent véges pénzért ..

"Winners never quit and quitters never win."

(#30724) Tikakukac válasza Salak (#30723) üzenetére


Tikakukac
titán

Van könnyebb meg vékonyabb is, az más kérdés, hogy fasorban sincsenek ehhez képest.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30725) cigam válasza Borote (#30721) üzenetére


cigam
félisten

(1) kp60 (hitelre max 100-120)
(2) 13-14" 1440x900 max. a használtba fér el.
(3) mind1
(4) munka, videóvágás(EDIUS), konvertálás. (Tudom hogy egy erőmű kellene, de per pillanat ennyire futja.)
(5) 50-50%
(6) Van egy OEM W7 a fiókban, de egy OEM matricás W8-nak örülnék?
(7) tárhely 160GB felett már jó, memória 2-4GB, de idővel SSD és 4-8GB a cél, amennyit enged a gép)
(8) eSata nem lenne rossz, van eSata/USB-s külső winyóm, HDMI is játszik (médiacenter tv-re kötve), de egyik sem feltétel
(9) Amit eddig linkeltem. Használtban ezeket néztem: Dell 630, ill gondolkodtam egy T61+SSD talán blefér kombóban.
(10) ebben a hónapban venném meg, 1 hónap múlva kicsit 5-10k-val növelhető a keretösszeg.
(11) mindkettőre vevő lennék, de a használt az legyen újszerü állapotban.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30727) KBear válasza DBC (#30301) üzenetére


KBear
tag

Szia , a cégnek minden nap van egy adott termékre vonatkozó napi akciója, 28-án volt a Z500-as így elérhető.
A másik 10% egy bizonyos hitelkártyával való vásárlás esetén érvényes, asszem minden termékre.

29-én már nem láthattad az akciót, mert addigra elmúlt... ;)

XBOX (360, ONE) gamertag: KBear2112

(#30728) Borote válasza cigam (#30725) üzenetére


Borote
addikt

Akkor lesd meg pl alfa156 kínálatát, illetve ezeket a gépeket keresd: ThinkPad T400, T410, EliteBook 6930p, 8440p, Dell Latitude E6400 és E6410, E4300 :)

" de a használt az legyen újszerü állapotban." - :DDD

Újonnan értelmes 13-14"-os gép nem nagyon lesz ennyiért, 100k-ért már találsz Fujitsu A512-t, az korrekt gép :)

(#30729) bozarjoska


bozarjoska
őstag

szeretnék egy laptopot kb 90 ezerért.
netezésre filmezésre meg egy kis játékra (pl: diablo2,warcraft3,dota2).
használt vagy új az mindegy.
tudnátok ajánlani valamit?
köszönöm

(#30730) runner 125


runner 125
nagyúr

Hi,

..mit szívok ezzel az E6530 - mSata SSD kompatibilitással.. Már vagy 7-8 helyen érdeklődtem utána, eddig egál az "igen működik", "nem, nem működik"-ek aránya. :D
Beszéltem Asbis-ékkal is, ők az egyik Dell nagyker, szerintük hivatalosan nem támogatott, de több visszajelzést is kaptak, h megy.
Másik gyakorlati info, h az E6430-asokban tuti megy. Vajon, akkor az E6530-ban meg nem?
Fax kivan, jönne már meg. ;]

bozarjoska

Játékra, minőségi', új gépet minimum 122.900FT-ért kapsz.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30731) szoki007


szoki007
aktív tag

Sziasztok

A hugomnak szeretnénk venni egy kisebb 10 colos laptopot, mi lenne ár/ értékben a legjobb ? 70-75 000 Ft környékén kellene .
Kikötés : min. 2gb ram, Amd/Nvidia vga. Rózsaszín vagy fehér legyen :)

(#30732) Tikakukac válasza szoki007 (#30731) üzenetére


Tikakukac
titán

Netbook topikban keresgess.

12"-tól indul a laptopos buli, alatta netbook van.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30733) szoki007 válasza Tikakukac (#30732) üzenetére


szoki007
aktív tag

Akkor ez már inkább a netbook kategória ? :)

(#30734) Salak válasza Tikakukac (#30724) üzenetére


Salak
tag

Értem, köszi. Akkor azt kell mérlegelni, hogy a teljesítmény-e a fontosabb, vagy a hordozhatóság, mert tényleg sokat kell hurcolnia és ezért jó lenne ha jóval könyebb lenne, mint a mostani.

"Winners never quit and quitters never win."

(#30735) Tikakukac válasza Salak (#30734) üzenetére


Tikakukac
titán

60k-ért vesztek egy 2530p-t és örültök. Könnyű, amire kell bőven elég és nincs gond :N

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30736) fordjee válasza cigam (#30725) üzenetére


fordjee
aktív tag

nézd meg ezt, E4300as

Én ezt néztem ki magamnak, ha megveszed tőlük, írj majd valami tapasztalatot róluk :)
Egyébként megéri ennyiért, nem?

fordjee

(#30737) cigam válasza Borote (#30728) üzenetére


cigam
félisten

Ez a D630 is alfa156 kínálatából való, és papíron csak pár napot ment, szóval nem elképzelhetetlen az újszerü állíapot. + ez is magnézium vázas "business" gép. Van nála egy szimpi t400-as is, de az már túl lóg a keretemen.

fordjee
Köszi a tippet megnézem.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30738) Salak válasza Tikakukac (#30735) üzenetére


Salak
tag

Hm, köszi, ezt is felírtam a lehetőségek közé. Bár ha jól nézem ezt már nem lehet újonnan kapni? Eléggé ódzkodunk a használttól. Ha már nem lehet ezt újonnan kapni, van olyan "megfelelője" amit igen?

"Winners never quit and quitters never win."

(#30739) Tikakukac válasza Salak (#30738) üzenetére


Tikakukac
titán

Van, 370k körül kezdődik a listaára a 2570p-nek :DDD

Remélem tudod, ezek új korukban több száz k-s gépek, totál alumínium burkolattal meg minden egyébbel, így egy szintre emelni egy akármilyen mai vacakkal felesleges.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30740) cigam válasza Borote (#30728) üzenetére


cigam
félisten

A fuji már 15"-os szóval az már nagy.
Most találtam a helyi neppernél egy Dell D630-ast:
strapabíró magnéziumötvözet házban
- Processzor: Intel Core 2 Duo T7250 (két magos) 2000MHz (2MB L2 Cache)
- Memória: 3GB DDR2 RAM
- Merevlemez: 250GB SATA (új)
- Optikai meghajtó: DVD olvasó
- Kijelző: 14,1" WXGA+ kijelző (1440 x 900)
- Grafikus vezérlő: Intel GMA x3100 (max: 358MB)
- Audio: Sigmatel 9200 hangvezérlő
Akkumulátor üzemidő: ~1,5 óra
Használt, jó állapotú

Ez már egész jó ajánlat 59k-ért nem?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30741) Tikakukac válasza cigam (#30740) üzenetére


Tikakukac
titán

DDR2 heroin árban van, utólagos bővítésnél duplán szívni fogsz.

Ez a vidkari ami ebben van nagyon harmat, ne vagyok benne biztos, hogy hétköznapi dolgoknál sem fogyna el. Olyan proginál, aminél kell ez is, ott halál lesz.

Még mindig t400-at néznék.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30742) Borote válasza cigam (#30740) üzenetére


Borote
addikt

Én T400-t vennék :)
Egy generációval újabb, DDR3-as (olcsó bővíteni), X3100 helyett MHD4500 van benne, ami videolejátszás szempontjából nyerőbb.
Vagy ott az E4300 is.

szerk.: én is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#30743) Tim82 válasza cigam (#30737) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ha valóban fontos az eSATA, akkor a Dell Latitude D620-at/D630-at kivenném a helyedben a listáról, mivel nincsen bennük Express Card foglalat (csak PCMCIA, amihez ugyan elvileg van eSATA bővítőkártya, gyakorlatban meg hajadra kenheted az átviteli sebességet a PCMCIA korlátai miatt). Ugyanez vonatkozik egyébként a HP 6910p-re.

Express Card foglalatba ugyanis tudsz tenni eSATA/USB 3.0 bővítőkártyát (eBay-ről 3k körüli áron beszerezhető).

Amúgy +1 a T400-ra, de az E4300 sem rossz választás. A lényeg, hogy DDR3-as RAM-ot fogadjon, hogy tudd olcsóbban bővíteni később a memóriát.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#30744) katalin888 válasza Borote (#30631) üzenetére


katalin888
aktív tag

Jobb ajanlat alatt azt ertem, hogy ennyiert FHD matt kiejelzot kapsz es mellette egy jo kozepes hw-t!!
Tehat, hogy mas marka tobbert tudja adni ezt a kategorat jobb anyagminoseggel parositva...

(#30745) Nowi


Nowi
tag

Sziasztok!

Tavaly is kaptam innen jo ötletet igy megint kérdeznék. :R

Milyen notit érdemes mostanság venni 15" méretben általános felhasználásra illetve játékra 200k max-ért?

Tavaly egy időben pl emlékszem elég jó vétel volt a Lenovo z575. Most van vmi hasonlo jo vétel szerintetek??

előre is köszi

(#30746) Gedeon31


Gedeon31
addikt

Ilyen laptopot ennyiért érdemes megvenni?

(#30747) dunc válasza Gedeon31 (#30746) üzenetére


dunc
nagyúr

:DDD Annyira,hogy utalás alatt a dolog,és nagyon valószínű viszik !

[ Szerkesztve ]

(#30748) Gedeon31 válasza dunc (#30747) üzenetére


Gedeon31
addikt

Akkor elkelt :)

(#30749) dunc válasza Gedeon31 (#30748) üzenetére


dunc
nagyúr

Még nem a kaptam meg a pénzt ! :U Addig még nyitott !

(#30750) cigam válasza Tim82 (#30743) üzenetére


cigam
félisten

Nem akarok flame-et, de: Miér éppen Alaszka T400? ;)

A Fujitsu, a Dell, a HP mint brand gyár, és az üzleti notijaik szintén magnéziumvázas, merevített házu. Van vmi teszt/elemzés, hogy miért emelkedik felül a többi gyártón?
Eddig 1 dolgot találtam: T400-ra van W8 támogatás.

A Lenovo topikba meg se merem kérdezni, mert meglincselnek ;]

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.