Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#30551) runner 125 válasza Nixon18 (#30547) üzenetére


runner 125
nagyúr

Megvan, de azt tudd, ilyenkor saját költségen kell visszaküldeni a gépet sértetlen gyári dobozában, az utolsó zacskóig minden egyes gyári tartozékának meg kell lennie, s nyilván a gép is hibátlan, mikrokarcmentes, eredeti állapotnak kell örvendjen. Ha, bármi nem stimmel jogszabály engedni, h az üzlet ezen okokból vonjon le a gép árából. Plusz, a pénzvisszafizetésre 30 nap áll a rendelkezésére.
Illetve a másik fontos, h szolgáltatás és pl. vásárolt OS ára nem jár vissza!

Pocok256

Gratula hozzá, nagyon jó választás volt, pláne annyiért. Németben vetted tényleg?

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30552) Sadol89


Sadol89
csendes tag

Sziasztok!

Munka miatt sajnos mar nem felel meg az asztali szamitógep, mert mobilitasra lenne szuksegem, ezert be kell szerezzek egy notebookot. Namarmost ugy vagyok vele, hogyha már veszek, akkor olyat vegyek amit mostansag nem kell majd lecserelni. Mivel en nem ertek hozza egyatalan, igy hozzaerto segitseget szeretnek kerni, hogy melyiket valasszam. Kb. 200ezer forint lenne ra. Melos cuccokra (word, excel, stb) kell elsosorban, de mivel jatszani is szeretek, ezert az is szempont, hogy jol fussanak rajta a legujabbak is. [link] tunik talan megfelelonek, de szeretnek latni errol nehany hozzaerto velemenyt is, mert abszolut hulye vagyok hozza. Hogyha esetleg egy hozzaerto szerint ez valamiet nem jo, akkor varnek par alternativat, amit ti ajanlotok. Mivel meg sosem volt notebookom ezert olyan kerdesekre, hogy pl. a kijelzo matt, vagy fenyes nem tudok valaszolni es ebbol kovetkezik, hogy nem ragaszkodom egyetlen gyartohoz sem, mert egyikkel sincs tapasztalatom.

Valaszokert koszonet elore is!

(#30553) drzozo válasza Sadol89 (#30552) üzenetére


drzozo
senior tag

Huhú, sikerült kb. a lehető legrosszabbat kiválasztani. :) De majd kapsz mindjárt jobb ajánlatot úgyis.

[ Szerkesztve ]

(#30554) Pocok256 válasza runner 125 (#30551) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi szépen :R
Igen egyik áruházban volt pár napos akció :) Szerencsére vannak német rokonaim mert csak német honba szállítanak így nekik ki küldtem, aztán ők meg leküldik nekem :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30555) runner 125 válasza Pocok256 (#30554) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ilyenkor mindig elkeseredem, h a hazai gép árak - fizetések milyen arányban vannak. :(
Noh mind1, nem is bonyolódom bele.
Billentyűzet nem fog zavarni, vagy kicseréled? Még úgy is jó bőven jó árban vagy.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30556) Pocok256 válasza runner 125 (#30555) üzenetére


Pocok256
veterán

Igazából a német és a magyar ugyanaz (legalábbis számban) így is úgy is vakon gépelek, ha gépelek (mármint noti billen.. legtöbbször külső billre van kötve) így mindegy. Este ha néha néha le is csúszik a kezem akkor sem az Á és a Ó gombok alapján pozicionálom vissza magam :) Ha meg nagyon zavar akkor matrica, vagy igen egy magyar bill bele :)

Amúgy ne is mond vérlázító árazás van Magyarországon ... Ennek a gépnek itthon normálisan 180-190k körül kéne lennie nem pedig 200k fölött...

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30557) runner 125 válasza Sadol89 (#30552) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az éppen szóban forgó Lenovo Z500 sokkal jobb választás. K Asus (és önmagában az Asus is) nem jó vétel. Nagyon gyenge minőségűek, rossz support-tal.
Google-zz rá a típusra, elegáns vékony gép.

Ha, mégsem szimpatikus, egy 5520 Inspiron is belefér. SSD egyébként mindkettőbe ajánlott.

Pocok256

Ez világos, igaz.
i5-GT645M konfig szerintem itthon 234 alatt nincs is.. ha, mondjuk levonjuk a Win8 árát, akkor is 214k... :F

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30558) Nixon18 válasza runner 125 (#30557) üzenetére


Nixon18
senior tag

Esetleg a szóban forgó típusról (Z500) nem tudodtok oprendszer nélküli verziót? (ha lenne, nem is gondolkodnék tovább azt hiszem :D)

(#30559) Ice&Lime válasza btudos (#30548) üzenetére


Ice&Lime
veterán

én már nem vagyok ebben annyira biztos.
ismerem és olvastam az erre vonatkozó jogszabályt.
de van egy probléma vele.
múltkor megkérdeztem én is ezt a neten vásárlós és 8 napon belül visszaküldős dolgot.
nekem azt mondták vagy hazudták, ami végül is tök mindegy, hogy más a feltétele a 8 napon belüli vásárlástól elállási jognak, ha op.rendszerrel van árulva a gép és ha nincs rajta semmi.
erről tudsz illetve tudtok valamit, hogy most ilyenkor mi van?, mert szerintem eléggé ki tudnak így szúrni a vevőkkel.

[ Szerkesztve ]

(#30560) Chaser válasza Sadol89 (#30552) üzenetére


Chaser
titán

GT610-nél az integrált intel HD4000 is erősebb - de legalább olyan szintű - kisebb fogyasztással. Ha valóban azt akarod hogy új játékok jól menjenek a gépen - most, meg még jövőre is valamennyire - akkor lenovo Y500 250k körül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30561) Sadol89


Sadol89
csendes tag

Koszonom az eddigi valaszokat. Ezek szerint tenyleg nem jot valasztottam. :) Sajnos az Y500 tul draga nekem, a Z500 es az 5520 viszont bejon. Viszont ha nem nagy gond kerhetnek meg par alternativat? Szeretnek minel tobb felet megnezni mielott valasztok.

Ja es az SSD az pontosan miert ajanlott hozza? Bocs ha hulyeseg de tenyleg nem tudom. :(

Koszi elore is!

[ Szerkesztve ]

(#30562) Piazza


Piazza
tag

Sziasztok,

Hezitálok két gép között..
[HP Probook 6460b] és [HP Probook 6475b]

A kérdés hogy melyiket érdemesebb...
A 6460 valamivel régebbi viszont a 6475 pedig AMD A6 procis amiről nem sok jót olvastam még. Tényleg gyenge, és ebben a gépben is gyenge?

Leginkább arra lennék kíváncsi hogy a 6475 használat közben gyengébb-e mint a 6460.
Az akkut kb egyformán fogyasztják?
Megéri drágábban a 6475?

[ Szerkesztve ]

(#30563) Tikakukac válasza Piazza (#30562) üzenetére


Tikakukac
titán

Minden relatív. Nekem mind2 bőven elég, neked meg nem tudom. Írd le mit mivel használtál eddig és mire használod a géped.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30564) happyguy


happyguy
csendes tag

Sziasztok,

Fujitsu laptopot szeretnék venni, csak még nem tudom, melyik típust. Ami leginkább esélyes, az az A532. Viszont itt van még az A512-es is, amiről nem tudom mit gondoljak. Nem találtam róla teszteket, viszont adatok alapján nem rossz, még jobb, mint az A532-es, és egy árban vannak. Nagyobb a memóriája.

Link az A512-ről:

http://www.laptop.hu/termek/fujitsu-lifebook-a512-i3-3y-noos-8gb-fpr

Adatok alapján én úgy látom jobb. És ha matt a gép külső borítása is, és van fekete színben, ami szerintem jobban mutat, mint a szürke, akkor ezt jobb vételnek tartom. De mint mondtam, semmi tesztet nem találtam erről a gépről.

Itt az A532-es:

http://www.laptop.hu/termek/fujitsu-lifebook-a532-i3-2y-noos

http://www.laptop.hu/termek/fujitsu-lifebook-a532-i3-noos-xt

Itt két linket is megadok, mert szerintem mind a kettő ugyanaz, az egyik mégis olcsóbb 10.000 Ft-al. Írtam nekik, hogy mi a különbség, ha van, de ha tudjátok, akkor ti is megmondhatjátok. Én a link végén lévő "xt"re gondolok, ha jelent valamit egyáltalán, nem tudom mi az. A színre gondoltam, hogy a fekete drágább mint a szürke.

Mit gondoltok a gépekről?

Itt van még egy fél perces videó, az A512-ről. Nem értem miről beszélnek benne, de mintha azt akarná szemléltetni, hogy horpad a billentyűzet.

http://www.youtube.com/watch?v=ateJZ9Og5VM

(#30565) Kolox


Kolox
csendes tag

Sziasztok

Az alábbi 17,3" kijelzős notebook közül melyiket ajánlanátok? Esetleg alternatíva.

Dell Inspiron 3721 a káprázás mentes kijelző miatt
Dell Inspiron 5720
HP ProBook 4740s

Truelife technológiás kijelző mennyivel jobb?

(#30566) Ice&Lime válasza happyguy (#30564) üzenetére


Ice&Lime
veterán

jó a videó. :)
sajnos el kell mondjam neked, hogy a laptopok többségének a billentyűzete, fedele és csuklótámasza horpad és gagyi. - olcsó műanyag, ami hajlamos deformálódni illetve repedni.
ez van, ilyeneket gyártanak mostanság, ilyen a modern piacgazdaság.

[ Szerkesztve ]

(#30567) Baszics


Baszics
csendes tag

Üdv!

Szerintetek megéri 14.000 többért megvenni ezt a Z580-ast (szumma 8 gigarammal), ennél a G580AH-nál?

(#30568) Pocok256 válasza runner 125 (#30557) üzenetére


Pocok256
veterán

Amúgy még annyit hozzá tennék, hogy amikor megnéztem a z500 at azért nem tűnt összerakottabbnak mint a mostani pavilion dv6 om, ebbe a gépbe azért bőven van anyag. Strapabíróság terén inkább a pavilionra szavaznék, egyelőre... de majd a teszt alatt kiderül ha kézhez kapom.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30569) pasadenas


pasadenas
csendes tag

Sziasztok!

Jelenleg Laptop vásárlás előtt állok. Azért Laptop, és nem PC, mert Laptopra van szükségem, kérlek titeket ezen ne vitatkozzunk. :)
Tudom hogy a Laptop bizonyos határokig nem játékra van, de ennek ellenére szeretném a (pénztárcámhoz képest) a legjobb hardvert venni. Két Laptop között nem tudok dönteni, igazából mindegy is hogy melyikek ezek. KÉT fő különbség van a kettő közt.

Az egyik: Core i5 3210M 2mag 3.1 Ghz processzorral, illetve egy Nvidia GeForce GT630M 2GB-os VGA-val van szerelve.

A második: Core i3 3110M 2mag 2.4Ghz processzorral, illetve egy Ati HD 7670M 1GB / Ati HD 8750M 1GB -os VGA-val van felszerelve. (Azért szerepel itt két videókártya mert ez opcinális, "én döntöm" hogy melyik konstrukciót veszem)

Ez a két lényeges különbség van a kettő között.
Melyik összeállítás a jobb, illetve MENNYIVEL jobb?:D:D
i5 szerintem egyértelműen jobb, de a vga miatt meg az Ati-s Laptopok jobbak. Ez az én véleményem ugy hogy nem értek hozzá.:)

A Válaszotokat, ötleteiteket előre is köszönöm! :)
Üdv mindenkinek! ;)

(#30570) Pocok256 válasza pasadenas (#30569) üzenetére


Pocok256
veterán

Ajánlom hogy az első hozzászólásban feltett kérdésekre válaszolj, mert így nem sok segítséget fogsz kapni...

Egy laptop nem csak hardverből áll mint egy pc. Hanem itt hatványozottan fontos a kaszni minősége és a hűtés hatásfoka... Lehet nagyon jó hardver egy gépbe mint pl az Acer -ek többségében ha egyszerűen ramaty a a kaszni és megfőzi saját magát... Ezáltal nem fogod tudni kihasználni a hardver erejét mert folyamatosan throttlingolni fog a cpu és GPU is...

Szóval RTFM !

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30571) pasadenas válasza Pocok256 (#30570) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Sorry:) átrakom másik topicba:)
De amugy nem kell válaszolnom semmire, az ott feltett dolgok amiket "kértek" tök lényegtelenek, én pusztán a rra vagyok kiváncsi hogy melyik a jobb a kettő közül:)
Peace!;)

(#30572) Pocok256 válasza pasadenas (#30571) üzenetére


Pocok256
veterán

Játékra i3 8750m.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30573) pasadenas válasza Pocok256 (#30572) üzenetére


pasadenas
csendes tag

Köszönöm!:)
Feltettem egy másik topicban a kérdést. Innen töröljem?

(#30574) Chaser válasza pasadenas (#30573) üzenetére


Chaser
titán

Ide való kérdés. De értsd már meg, hogy notebooknál hw nem az elsődleges választásnál. Kivéve persze ha nem copatni akarod magad, ha igen akkor én kérek elnézést és sok sikert.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30575) dunc


dunc
nagyúr

Az lenne a kérdésem melyik típusú 15 " notik amik alu házba vannak ? :U

(#30576) Piazza válasza Tikakukac (#30563) üzenetére


Piazza
tag

Szia,
Én általános dolgokra, munkára használom (irodai leginkább, néha egy kis tervezés, de nem ez a lényeg).
Hurcolom ide-oda, fontos az üzemidő ezért is kérdezem hogy jobb-e az AMD-s gép, meg mert még nem is merem az AMD-ket. Ami elgondolkodtat hogy ott alig van processzor memória.
Melyik gépen fut könnyebben a Win7?

(#30577) mutyuru válasza Pocok256 (#30572) üzenetére


mutyuru
aktív tag

Hi Pocok!

Latom vettel egy Z500-t nemetbol. Melyik konfiuracioval:

- 1
- 2
- 3

Valakinek van tapasztalata Lenovo L430-cal?

(#30578) runner 125 válasza mutyuru (#30577) üzenetére


runner 125
nagyúr

i5-3230M - GT645M, ezt írta.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#30579) Pocok256 válasza mutyuru (#30577) üzenetére


Pocok256
veterán

Szia a 2. a nyerő :-)

Igen úgy van ahogy runner 125 írja.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30580) malaati


malaati
csendes tag

sziasztok

szeretnék egy kis segítséget kérni: új laptopot vennék kb 160.000 Ft-ért, és nem tudok dönteni.
ami prioritás: okos videókártya is legyen benne, mert grafikai progikhoz is kéne.

kb. ezt néztem ki:
http://www.laptop.hu/termek/dell-inspiron-3521-i5-s-lx-0

mi a véleményetek?

köszi

üdv,
malaati

(#30581) xSide


xSide
őstag

Az alábbiak szerint kérnék javaslatokat, a jelenlegi 10 éves, akkoriban méregdrágán vett és szervizt nem látott via/intel/nvidia pc helyett laptopot...

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban?
- 150.000

(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
- 15,6, inkább matt, de a fényes sem akadály nagyobb betekintési szöggel

(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
- videó és zene szerkesztés, office, filmnézés és most már játszanék is

(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?
- megbízhatóság és jó ár/érték arány

(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?
- ha jobb a konfig op nélkül, nem ragaszkodom hozzá

(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?
- HDD min 750, RAM min 4

(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
- hdmi, d-sub, usb3, min. intel Core i3

(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
- Lenovo IdeaPad G580 59-366678]
- Acer Aspire V3-571G-33118G1TMA
- Samsung NP350E5X-S01HU

[ Szerkesztve ]

(#30582) Pocok256 válasza xSide (#30581) üzenetére


Pocok256
veterán

A lenovonál meg is állapodhatsz.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30583) Chaser válasza xSide (#30581) üzenetére


Chaser
titán

G580 + 4GB ram. Későbbiekben ssd nem árt. Azt meg nem árt tisztázni, milyen vidiket szerkesztenél. Mert ezekben a gépekben levő HD kijelző sok mindenre nem alkalmas sajnos. Filmezni se egy ilyen kijelzőn fogsz jókat.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30584) xSide válasza Chaser (#30583) üzenetére


xSide
őstag

Pocok256 köszönöm a véleményed.

Chaser a +4GB Ram és +SSD bennem is felötlött természetesen, míg ide írtam több napja a netet bújtam mit érdemes és miért venni.
A kiszemeltekről olvastam jókat és rosszakat, főleg Acer vonalon és inkább a Lenovot választom a netes vélemények megoszlása miatt!
A videók szerkesztése gyorsaság szempontjából érint, szerintem egy laptopon a film nézése inkább a mobilitásról szól és nem a minőségről (arra ott a hdmi kimenet)...

Ami nem egyértelmű a Lenovot érintően, a fülhallgató kimenet kombinált lenne a mikrofonnal és a kamera kis felbontás ellenére jól használható-e skype tekintetében?

Már csak egy olcsó beszerzési lehetőség kell Miskolcon :F

[ Szerkesztve ]

(#30585) Pocok256 válasza xSide (#30584) üzenetére


Pocok256
veterán

Laptopszalonnál 140k ért megkapod és ha jól tudom ingyenes a kiszállítás is :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#30586) Chaser válasza xSide (#30584) üzenetére


Chaser
titán

Szólhat minőségről is, csak nem ebben az árkategóriában, vagy pedig nem új gépnél. Elég sok gépnél kombi megoldás van, de azt kép alapján látod. Ha 1 jack van rajta akkor kombi, ha 2 akkor nem kombi kizárásos alapon.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30587) xSide válasza Pocok256 (#30585) üzenetére


xSide
őstag

És itt 6GB RAM :R

(#30588) Tikakukac válasza Piazza (#30576) üzenetére


Tikakukac
titán

Elég az olcsóbbik megoldás is, akkuban az Intel elég okos, nem nagyon tud alámenni a másik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30589) midnightstar


midnightstar
tag

Sziasztok!

Max 150.000. Forintért szeretnék új laptopot venni, word, excel, netezés lenne az elsődleges felhasználása, viszont fontos nekem, hogy pl. Counter Strike Source remekül fusson rajta a HD videókkal egyetemben. Matt kijelző mindenképp + pont, i3-as proci is jó lenne bele. Illetve az sem lenne hátrány, hogyha masszív lenne valamelyest. Eddig Samsung NP350-t találtam, mit tudtok még ajánlani? HD 4000 "videókártya" elég lenne az említett feladatokhoz? Előre is köszönöm a segítséget!

VAC up blyat

(#30590) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok! Kérdezni szeretném 140K-ig milyen gépet ajánlatok (17colos) amin mondjuk a BF3 rendesen fut. Köszönöm előre is a segítséget.

(#30591) AxBattler válasza BullKoxa (#30590) üzenetére


AxBattler
félisten

A három dolog közül (17', 140k, BF3) minimum egyről mondjál le, és akkor tudunk ajánlani! :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30592) B-L-A-C-K válasza AxBattler (#30591) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:)

(#30593) Tikakukac válasza BullKoxa (#30590) üzenetére


Tikakukac
titán

Jól mondják ez egy tipikus háromszög, amiből 2 dolog teljesülhet csak.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#30594) BullKoxa válasza AxBattler (#30591) üzenetére


BullKoxa
őstag

Mennyiért lehet venni olyat amiben mind a 3 teljesül ? vagy 15cololban ami belefér a140K ba? (És persze használtan venném,ha találok )

(#30595) AxBattler válasza BullKoxa (#30594) üzenetére


AxBattler
félisten

Dell Inspiron 7720
Dell Inspiron 7520

Igazából még 15'-osban sincs olyan, ami 140k-ból rendesen vinné...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#30596) zoleee24


zoleee24
tag

Sziasztok!

160k-ig milyen laptopot ajánlanátok amibe kicsi játék is belefér?
Nvidia vagy Radeon ajánlottabb? Azt hiszem intel processzorral szeretném és 15"-ban.

Köszi előre is a tippeket

[ Szerkesztve ]

(#30597) Borote válasza dunc (#30575) üzenetére


Borote
addikt

Miért fontos az 'alu ház'?
Illetve mit értesz pontosan 'alu ház' alatt? Hajszálvékony, dekoratív célokat szolgáló alumínium borítást, vagy strukturális célokból, a gép belsejében lévő alumínium(-magnézium) merevítésre, belső vázra gondolsz?

(#30579) Pocok256: garancia mennyi lesz erre a gépre kint? És itthon? Mert eddig ahány külföldi Lenovo-val találkoztam, ott a kinti pl 2 éves garancia külföldön (azaz itthon) csak 1 évre volt érvényes. Nálad mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

(#30598) qwertly


qwertly
addikt

Sziasztok!
Van 2 laptokom HP6910p és egy HP2530p mind a kettő még garis a plusz utazó aksi és dokkoló 3G modemmel van a nagyobbhoz.Mind a 2 fel van fejlesztve 2×2GB memóriára.Most ezeket eladnám és egy kis noti plusz egy Nexus 7 tabletre ruháznék be.
A kinézet noti Fujitsu Lifebook P701 amely 150000Ft kerül.Fontos lenne a szálihatóság hosszú üzemidő és a 3 év gari.Ez az asztali gép mellé lenne.Esetleg van egy jobb javaslat,Noti a munkához kell,hogy jól szálitató könnyű legyen és a plusz gari meg csak jó jöhet.A tablet meg azért mert az androidos telefonal rákaptam a ebook olvasásra és kényelmes az ágyból időnként nettezni vagy filmet nézni meg olvasni 1-2 órát arra meg a tablet is jó.

[ Szerkesztve ]

(#30599) Baszics


Baszics
csendes tag

Üdv!

Szerintetek megéri 14.000 többért megvenni ezt a Z580-ast (szumma 8 gigarammal), ennél a G580AH-nál?

(#30600) samp1998 válasza Borote (#30597) üzenetére


samp1998
csendes tag

Lenovo... szerintetek hülyeség lenne ki bővíteni a RAM-ját?:oooo

Eladó ZTE-Skate telefonom 35k körül :DD + szilikon tok ; 1 Gb Kingston Micro SD Card.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.