Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43783) Isual válasza dave118 (#43777) üzenetére


Isual
veterán

Akkor, hogy megnyugodj, van ilyen embertípus is. ;)

(#43778) BeriHampeR : VA-nál nincs glow, de felfénylés van, persze valamivel visszafogottabb. Főleg TV-zni, filmezni egyértelműen az az ajánlottabb. Ráadásul ebben a modellben az AMVA panel még egész jó betekintési szögekkel is bír, ezért merem én is ajánlani.

(#43780) zack : Ha a monitor mögött van a fényforrás/ablak, akkor teljesen használható a glossy és szerintem is szubjektíve a legmakulátlanabb képminőséget adja. Tűéles kép, semmi zavaró coating mellékhatás, makulátlan. Viszont oldalról, ne adj Isten hátulról jövő fény mindent elront, ez tény. Én több évig használtam glossy monitort, mai napig ha meglátok egy ilyet, pozitívan nosztalgiázok. Dell S2240L nagy kedvencem, vagy iMac, esetleg a Retina Macbook pro, ami egyszerűen a megjelenítés non plus ultrája és ehhez nagyban hozzájárul a glossy külső bevonat.

@madgie: "Ja, többen vannak, akiknek a szeme merőben más felépítéssel bír, mint a Gullstrand szemmodell." - Szemészet szigorlat után szívmelengető volt ezt a mondatot olvasni. :D

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.