Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44151) BomiBoogie válasza germinator66 (#44150) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Van belőle 22-es is. :K

(#44152) South Velen válasza Isual (#44146) üzenetére


South Velen
addikt

de a GW2320 IPS. És ezt mindenki benézte a topikban. :D

Bár én még nem láttam, és nem is tudom, milyen IPS panel kerülhetett bele.

[ Szerkesztve ]

(#44153) Dany007


Dany007
veterán

Üdv!

Hadd kérdezzem meg, mit jelent a következő beállítási lehetőség a monitornál:

DDC/CI - on vagy off.

Ez konkrétan mire jó? Nem igazán láttam különbséget semmiben. Számíthat ez bármiben is? Nyilván igen... de na. :) értitek mire gondolok.

(#44154) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

2011-ben a Dell U2311H volt a slágertermék. Idén mit érdemes 50-60.000 Forint körül vásárolni? A Dell P2314H a leginkább ajánlott ebben az árkategóriában? Esetleg ezalatt az ár alatt mit érdemes venni, hogyha matt kijelzős, IPS panellal szerelt monitort szeretne az ember vásárolni?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv.

(#44155) Isual válasza South Velen (#44152) üzenetére


Isual
veterán

Pedig pár hete még meg is lepődtem, amikor a hivatalos honlapon láttam, hogy IPS. De most a hszt olvasva automatikusan AMVA-nak kategorizalta az agyam. :D

A 24-es tesó egész descent lett, lehet ez a 23-as se rossz.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#44156) Wellin


Wellin
csendes tag

Sziasztok !
Van valakinek tapasztalata / véleménye a LG 24EA53VQP 24" IPS LED Monitorról. Eddig a Dell P2414h monitor-t néztem ki,de ez valamivel olcsóbb,így inkább ezen gondolkodok ( Játékra használnám).
Válaszokat,tanácsokat előre is köszönöm.

(#44157) Narakh


Narakh
senior tag

Ismét én. Egyre jobban tolódtam a tévévásárlás irányába, drága monitorom azonban mind határozottabb módon jelzi, hogy lassan nyugdíjba vonulna.

Akadt egy olyan elképzelésem, hogy a DVI-ra kötött számítógép mellé HDMI-n egy UPC-féle HD mediaboxot dugok, így zárva rövidre a monitoron tévézés problémakörét. Ennek kapcsán merült fel két kérdés: 1) lehet-e a monitorokon mindenféle ki-bedugdosás nélkül váltani két eszköz képe között? 2) ezek a szolgáltatói set-top-boxok HDMI-n egy az egyben köthetők monitorra, vagy igényelnek még további tunert (ami a tévékben ugye adott)?

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#44158) KAMELOT válasza sanyek2 (#44145) üzenetére


KAMELOT
titán

1. 2560x1440 27" monitor
U2713HM 3 év garival 150K
U2713H 3 év garival wide gamutos 183K
EIZO EV2736WFS 5 év garival 237K de van más üzlet ahol megvásárolhatod 190K környékén is.

2. Szeretnél eyefinityben játszani vagy csak 3 monitort akarzs használni?
3. Ha TV-t is akarsz rajta nézni akkor vegyél a gépedbe TV kártyát.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#44159) Reweall válasza Reweall (#44109) üzenetére


Reweall
csendes tag

Hali

Most azon gondolkodtam hogy egy több monitoros rendszert akartam már régóta összerakni, de mivel nincs tapasztalatom esetleg 3 monitoros rendszerrel két monitort már használtam rokonnál és nagyon kényelmes viszont ugye a 3 monitor is érdekesnek hangzik főleg gaming szempontból szóval ha valakinek van tapasztalata ebben kíváncsi lennék a véleményére/véleményetekre. :)
Viszont egy ilyen több monitoros rendszernél a U2414H 6 mm-es kerete jól jönne egy ilyen összeállításban persze az lenne jó ha idén esetleg a a 27" kategóriában is jönne ilyen vékony keretes monitor. :)

Válaszokat előre is köszönöm :)

Youtube/Steam/Origins/etc.: Reweall

(#44160) schawo válasza Reweall (#44159) üzenetére


schawo
titán

Mivel nem tettél fel kérdést, nehéz lesz válaszolni.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44161) rígel


rígel
őstag

Sziasztok,

szeretnék venni egy 21,5-22"-os 16:9 képarányú monitort. A lélektani árhatár 40k, de 2-3 ezret még rádobok ha kell.
Kritériumok: IPS panel; HDMI és/vagyDVI bemenet; stabil, nem ingó talp, nem recsegős káva.

Ezek alapján eddig 2 kiszemeltem van:
-DELL S2240L ( tetszik, stabil, minőségi kialakítás, viszont tükröződő panelje van, de ez annyira nem érdekes)
-LG 22EA63V-P (nagyon dícsérik a képminőségét az árához viszonyítva, matt panel, viszont tartok tőle hogy gagyi, recsegős külseje van, és az olcsó LG-kre jellemzően nem túl stabil a talpa.)

Melyiket ajánljátok? Pro/kontra tapasztalatokon alapuló érveket szívesen meghallgatok.
Esetleg ha más - a kritériumaimnak megfelelő - monitort tudtok ajánlani, megköszönném.

köszönöm a segítséget

(#44162) Dany007 válasza Dany007 (#44153) üzenetére


Dany007
veterán

Nemár, senki nem tudja mi ez? :)
A wiki-s oldalt én is megtaláltam, elolvastam. De igazából nem látom hogy gyakorlatban ez mit is jelent...

(#44163) schawo válasza Dany007 (#44162) üzenetére


schawo
titán

Semmit. Ha kikapcsolod, akkor a számítógép nem látja a monitor adatait. Nem tudom, mi a fenének van rá lehetőség. Ne nyomkodd, mert minek.

És akkor kérdezni se kell:D

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#44164) KAMELOT válasza Reweall (#44159) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha játékra kell 3x 1080p monitor akkor remélem van hozzá VGA-d is és abból is legalább 780Ti?

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#44165) Dany007 válasza schawo (#44163) üzenetére


Dany007
veterán

Oké, akkor jó. :D

(#44166) janics0723 válasza rígel (#44161) üzenetére


janics0723
újonc

Benq GW2320 .Szerintem nem rossz,IPS,és 40e környéke.

(#44167) j.bravo válasza Isual (#44146) üzenetére


j.bravo
addikt

Köszi, az eizo cserét jegelem, irodai melóra oké az AMVA, vagy a benq-féle IPS? (gw2320)

Whatever.

(#44168) rígel válasza janics0723 (#44166) üzenetére


rígel
őstag

Ez nagyon olcsó, gyanúsan olcsó. De attól lehet jó, bár a Benq-t nem favorizálom. Majd keresek róla valami tesztet.

(#44169) sanyek2 válasza KAMELOT (#44158) üzenetére


sanyek2
senior tag

Efféle stílusban gondolkoztam. Tudom, ekkora monitort nem kapok milla alatt, de "néhány" coll-al nagyobb kellene.. Tudom 24-nél nagyobbat írtam... Sorry.. :U
A fenti példa totálisan az én stílusom, és nem tudom mit érdemesebb venni. tv-t, vagy monitort...? Méretben is az amit nem szégyellek.

Csak egy monitort használnék.
TV-k közt is vannak olyanok, amelyeket játékra is használhatok, ha gépre kötöm?

(#44170) StSanya válasza janics0723 (#44166) üzenetére


StSanya
őstag

Szerintem az elírás a magyar nyelvű oldalukon, hogy IPS.

A global-on, az overview fülön "VA LED" szerepel...

[link]

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#44171) rígel válasza StSanya (#44170) üzenetére


rígel
őstag

Furán olcsó is lenne, és a dobozán sem írja, akkor ezért....

(#44172) Zozzer888 válasza rígel (#44161) üzenetére


Zozzer888
addikt

Szia!

Én ilyen céllal néztem monitort és szintén e kettő között vacilláltam. Nekem nagyon kellett volna a matt, de így pár nap használat után azt mondom nem vészes ez a fényes se. Sőt ha nem figyelem nem is nagyon tűnik fel.

Azért nem az LG nyert, mert annak brutálisan rossz volt a talpa és nagyon bólogatott kis mozgatásra is. Végül nem is 22-es, hanem 2340-es lett, de lényegében ugyanaz. (Olyan kevéssel volt drágább, hogy jobban megérte szerintem így)

Üdv.

Z

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#44173) Narakh válasza Narakh (#44157) üzenetére


Narakh
senior tag

Valaki?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#44174) rígel válasza Zozzer888 (#44172) üzenetére


rígel
őstag

Én is inkább a DELL felé hajlok, képen az LG jól néz ki, de a munkahelyen rengeteg gagyi LG-vel találkozom, hiába jó a paneljük, ha úgy inognak mintha össze akarnának esni. Ráadásul recsegnek ropognak, ami engem idegesít.
Akkor ilyen az EA63P-V is ezek szerint?

Nos, én is néztem hogy +3-4 ezer a 23"-os, ami képátlóban kb.+4 cm. Viszont én szándékosan nem akarok 21,5-nél nagyobbat. Ez pont olyan magas mint a 17"-osom, +56 képponttal.
A 23"-os 2-3 cm-el magasabb szintén 1080 pixellel, ergo "darabosabb" a kép a nagyobb pixelek miatt. Kérdés hogy ez látványosan észrevehető-e? Az az igazság, hogy nekem jelenleg a kb. 27 cm-re jutó 1024 pixel se túl sok, ennél rosszabb arányt nem szeretnék. Az s22-n ugynilyen magasságra 1080 pixel jut, ez picivel jobb arány.

(#44175) Zozzer888 válasza rígel (#44174) üzenetére


Zozzer888
addikt

Én azt néztem meg és ingott eléggé. Amazonon volt aki írta, hogy neki félév után megadta magát és eltört. Gondolom állandóan hintázott mert nem vmi stabil az asztala. Enyém is ilyen "modern stílusú" szóval nem olyna mint a régi fenyő :D Ezen hintázott volna rendesen.

Nekem egy 4:3-as 17"-os van mellette és azt kell mondjam a 23assal teljesen jó. Bár még nincsenek szintbe hozva, de jó lesz ez. Küldök privátba printscreent dual monitoros setuppal, hogy hogy néz ki, ha érdekel.

(magasságok:
21,5" - 26,77cm
23" - 28,64cm

4:3as, 17" : 27 cm)

szerk: a magasságok a képernyő magasságára vonatkoznak persze)

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#44176) rígel válasza Zozzer888 (#44175) üzenetére


rígel
őstag

érdekel persze, küldd csak.

Na ezzel végképp le is mondtam az LG-ről.

Én is mértem, hasonló számokra jutottam, 21,5-23 között ott van az a kb. 2 cm magasságkülönbség ugyanarra a pixelszámra. Nem tudom. AA nélkül szeretek játszani, fontos a kis pixeltávolság. Nem tudom mennyire észrevehető a különbség, és nekem bőven elég a 21,5"-os is....

(#44177) dances válasza StSanya (#44170) üzenetére


dances
tag

A .eu -n is IPS -t írnak: link
Ráadásul akkor a global -on a Specifications fülön sem stimmelnek a dolgok, a VA panelosok Native Contrast -ja ugyanis 3000 körül van!

Only the Good die young.

(#44178) janics0723


janics0723
újonc

Akkor a Benq GW2320-as IPS vagy nem?,mert tíz oldalból kilencen IPS írnak.

(#44179) BomiBoogie válasza rígel (#44174) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Engem is ez tántorít el kicsit az LG-től, hogy a Dell nem annyival drágább, de sokkal stabilabbnak tűnik és azért nem mindegy, hogy mondjuk tudod a monitort kicsit dönteni vagy emelni, vagy mindenféle könyveket kell alápakolni (magas vagyok, szóval nekem soha nincsenek elég magasan a monitorok).

[ Szerkesztve ]

(#44180) rígel válasza BomiBoogie (#44179) üzenetére


rígel
őstag

Így igaz, azt az 1-2 ezret simán megéri a sokkal jobb anyaghasználat. Sőt, van ahol még annyi különbség sincs a DELL S2240L és az LG 22EA63V-P között

(#44181) #67688960 válasza Narakh (#44157) üzenetére


#67688960
törölt tag

1 a gw-s benq monitoromon van három személyre szabható gomb amiből egy alap beállítással is a bemenetváltás, szóval ezekkel lehet(egyébként a könyvét szedd le annak amit kinéztél benne lesz hogy lehet-e)
2. digis boxal semmi különös nem kell, amit egyébként is be kell állítani csak azt kell, kipróbáltam az enyémen hdmi-vel, de van a gépemben egy pci technisat vevő azt használom, a box a másik szobában van
amúgy ha jól tudom és még nem változott a helyzet upc-hez csak az ő kártyás cuccuk jó, és a tv-hez is kell használni hiába van c-tuner benne

[ Szerkesztve ]

(#44182) Archttila válasza Tengri (#44078) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

En irtam egy egyszeru scriptet ami tartalmazza az icc eleresi utvonalat, ezt beraktam startup-ba, es azota is szepen mukodik a dolog. :K (Meg GUI sem kell hozza :DD)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#44183) #67688960 válasza Dany007 (#44153) üzenetére


#67688960
törölt tag

ha bekapcsolod akkor hozzáfér a gép a monitorhoz, pl. lehetne állítani a fényerőt szoftveresen meg ilyesmi

(#44184) Narakh válasza #67688960 (#44181) üzenetére


Narakh
senior tag

Köszönöm az infókat. Időközben UPC-ékkel is megértekeztem a dolgot.

A szolgáltató-féle STB kényszere nem gond. Egyébként is az volt a terv - miután rájöttem, hogy ilyet lehet -, hogy az övékét használom mindenféle kerülőút helyett, ha már egyszer úgyis bejön a szobámba a kábel, és előfizetés is van. :) Már csak az kérdéses, hogy kötöm ki boxról a hangot a hifimre, aminek egy darab - foglalt - bemenete van.

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#44185) #67688960 válasza Narakh (#44184) üzenetére


#67688960
törölt tag

analóghoz van kétbemenetes csati, és ne küldj rá egyszerre mindkettőről, vagy rá kell szerkeszteni egy kapcsolót vagy valamit

(#44186) Narakh válasza #67688960 (#44185) üzenetére


Narakh
senior tag

Közben felhívtam egy műszerész ismerősöm, aki a kapcsolós megoldást javasolta. Azt mondta, a sima elosztóval búghat, még ha nem is szól egyszerre a két eszköz.

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#44187) Tengri válasza Archttila (#44182) üzenetére


Tengri
senior tag

A kalibrált színprofil szebb képet add és Windowsnál sem sok idő a beállítása.....Kubuntura szombaton váltok majd meglátom, hogy mire jutok....bár az Oázisnál mondták, hogy hívjam őket és segítenek.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#44188) Tengri válasza Zanik (#43600) üzenetére


Tengri
senior tag

Dettó.....csak annyi az eltérés, hogy nekem bekalibrálva 36 a fényerő és 75 a kontraszt.
Illetve az ideális árát én csak 65e Ft körülire raknám....de nekem fontos volt a HDMI és emiatt mindenképpen ilyen típusú monitort szerettem volna.
Teljesen meg vagyok vele elégedve, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy szombaton mire jutok a linux, illetve pc box-olt win7-el és a kalibrálással.....

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#44189) Archttila válasza Tengri (#44187) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

"A kalibrált színprofil szebb képet add és Windowsnál sem sok idő a beállítása..."

Tudom. ;)

"én "mezei júzer" dual OP rendszert használok és a kalibráció nem igazán "tökéletes" Linuxon. Az eladó foglalkozik pár népszerűbb Linux disztribúcióval is ilyen téren, de ezek általában elég egyedi módon kezelik a profilfájlokat."

En csak arra probaltam a korabbi hozzaszolasomban ravilagitani, hogy Linux alatt sem ordongosseg a kalibralt szinprofil betoltese, (lasd cli) Kubuntu alatt pedig tenyleg csak par klikk... :K

Ha barmiben segithetek, nyugodtan keress meg privatban!

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#44190) zsolt501 válasza Zanik (#43600) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Írtad a szellőző rést, de szerintem semmi gond nincs vele, nekem egyáltalán nem melegszik a monitor, pedig már pár órája be van kapcsolva. Furcsállom is hogy ennyire nem melegszik, mert eddig minden monitorom eléggé melegedett, de ez még kéz melegnek sem nagyon mondanám.

Ami nekem kicsit fájó pont ennél a monitornál a D-SUB bemenet, és az automatikus portré mód váltás hiánya, eddig 2 portré módot tudó monitor járt nálam egy Samsung és egy Fujitsu-Siemens ott mond a két monitor automatikusan váltott az elfordításkor, itt nem tudom miért nem tudták ezt megoldani. A D-SUB hiányt majd valahogy kibírom.

Amúgy a képminőségre egy szavam sem lehet, mert az nagyon tetszik, és maga a monitor megjelenése is tökéletes.
Én szürkülést nem vettem észre a sarkoknál, és az USB rejtettsége sem zavar, mert ez nem sűrűn használom, illetve a Logitech billentyűzet és egér Unifying érzékelője ide került, ott eldugva tökéletes helyen van.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#44191) zodo


zodo
nagyúr

Sziasztok!

50k körüli összeget szánnék az új, játékra (autó szimulátor programok) is alkalmas monitoromra.

24" 1920x1080 felbontás, 5ms, min. DVI csatlakozó esetleg matt kivitel (de utóbbi nem feltétel) az összes igényem. Lényegtelen a kávaméret, beépített hangszóró, kamera.

LG 24EA53VQ P néztem ki 47k

Egyéb javaslat, mit ajánlotok ?

(#44192) Willie válasza Willie (#44154) üzenetére


Willie
őstag

(#44193) South Velen válasza StSanya (#44170) üzenetére


South Velen
addikt

native contrast: 1000:1

ez inkább az IPS felé mutat, de vicc, h a BenQ honlap se tudja...

lejjebb a látószögnél meg megint IPS-t ír....

[ Szerkesztve ]

(#44194) rígel válasza zodo (#44191) üzenetére


rígel
őstag

Kritikán aluli az anyagminősége, recseg,ropog, instabil. Még az EA63V-P-nél is rosszabb.
Ha ez számít neked.
Ha játékra kell, az input lagot is figyeld. Viszont ez az egyik- ha nem a legolcsóbb ips monitor.

(#44195) KisTé válasza zodo (#44191) üzenetére


KisTé
tag

Szerintem az LG-t felejtsd el, sokkal igényesebb anyagokból van összerakva a Dell U2212HM monitora, ami szintén IPS paneles és garantálom, hogy gyönyörködni fogsz benne, mert az állíthatóság, forgathatóság,kép, betekintési szög és minden egyéb ennél a monitornál a legszebb, szóval U2212HM kell neked ! :)

(#44196) zodo


zodo
nagyúr

Köszi mindkettőtöknek.

Eddig 4 jelenleg is 2 LG monitor van itthon azért nézelődtem, elsőkörben náluk.
Tudom hogy a DELL itt a favorit de drágállom őket.
U2212HM csak 22" és 24" keresek és ha már megemlítettem akkor legyen IPS paneles.

Szerk:

Betekintési szöge nem eget verő mert szerintem ma már alap a 178/178 és pivot lehetőség sem létkérdés.

[ Szerkesztve ]

(#44197) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! Gondolkodom hogy lecserélem a Samsung SyncMaster T220 monitoromat valami új IPS-es darabra, mert már régóta vágyom olyasmire, főleg kiváncsiság miatt. ( ezzel is meg vagyok elégedve)
Olvasgattam a PWM-es háttérvilágításról. Milyen van még? Honnan tudom hogy melyik milyen? ( pl a T220-am az milyen lehet?)
Amit újak közül kinéztem az az LG 22EA63V. A Dell fényes kijelzője kizáró tényező sajnos.
Nem szeretnék nagyot, még a 22" ami elmegy, de ha lenne ilyen kissebben az sem zavarna. (elég közelről nézem)
Játék is lenne, és elég sokat ülök előtte.
Mik azok amik még jók lehetnek? Lehetőleg max 22", IPS és ha van akkor PWM nélküli. Az ár pedig minél kevesebb annál jobb :D
Van választék, vagy még mindig a TN-ek vannak számfölényben? Nagyon régóta nem néztem a monitorok után.

Ja, az LG 22EA63V -ből láttam olyat is aminek egy P van a típusjele végén. Mit jelent a P vagy annak a hiánya?

[ Szerkesztve ]

(#44198) Dany007


Dany007
veterán

Hoppá, most észrevettem egy olyan beállítási lehetőséget a monitoron, hogy "hdami rgb pc range". És ez valami 16-235-ön volt! :o Gondolom ezt 0-255-re kell tenni a korrekt képért, ugye?
Csak mert így most sokkal több részlet jelent meg, igaz kicsit fakóbbnak is tűnt a kép, de ezt a gamma beállítással korrigáltam.

Akkor ezért volt nekem furcsa, a tft centralos kalibrált beállítás. 20% brightness és gamma 3-as fokozaton. Nekem rohadt sötétnek tűnt és sok részlet is veszett el, ezért nem is így használtam. De most, hogy azt az rgb range-t 0-255-re tettem, így már korrekt a 3-as gamma.

@mexel:

Üdv! :D Ez már a sokadig topik amiben összetalálkozunk! :D Igen ma már van választék, bár még mindig a TN-ből van sokkal több. Van IPS-TN-VA elérhető árban. Dell IPS vagy ha drága (nemtom mennyi) akkor asszem talán az LG-nek is van 21-23 colos méretben IPS-e.
Na de majd a szakértők jönnek.

[ Szerkesztve ]

(#44199) Bagira01


Bagira01
veterán

Sziasztok!
Irodába új DELL P2014H 40k körül 3év garival vagy használt NEC 1990SXi 30k-ért fél év garival lenne jobb vétel a nec nekem túl batár vastagnak tűnik?Még a Dell UltraSharp 2007FP(b)-t néztem de nem találtam használtan garival számlával. Sajnos a korábban említett Dell UltraSharp 2209WA túl nagy lesz ezért nézegetem most ezeket. Most Asus V197D-k vannak de elég szutykok és azok is 34k körül voltak.

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#44200) janics0723


janics0723
újonc

Sziasztok.Még mindig nem lettem okosabb a Benq GW2320-al kapcsolatban hogy IPS vagy nem.Segítsetek,két monitor között hezitálok a Benq GW2320, es a Benq GW2265HM 9H.LASLA.DBE LED,között.Az első ha minden igaz IPS a második VA LED .Inkább játék és filmnézésre kell.Tudom hogy a dell,de árban húzósabb.

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.