Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49001) zippofcy válasza philoxenia (#49000) üzenetére


zippofcy
senior tag

Az Extreme Digitalt?

Te minek nevezed azt ha veszel egy TVt, hibás. Visszaküldöd, erre kihozzák UGYANAZT.
Kérded ezt hogy, azt mondják ez már új TV, csak a doboza a régié mert a régit az új dobozába kellett visszaküldeni a gyártónak. Hogy a hibája is ugyanaz, az mellékes.

Mert én pofátlan átkúrásnak.

Az Extreme Digitalt jogállamban már bezárták volna. De itt ellébocolnak a langyons lábvízben amit magyar jogi környezetnek hívnak.

A Galaxis Útikalauz Stopposoknak tuti így jellemzi őket: "Csaló banda akiket másodikként állított falhoz a forradalom."

Ezek a linkek mik amúgy? Ilyen szövegértéssel hogy lehetsz moderátor? :U

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49002) eight válasza zippofcy (#48993) üzenetére


eight
senior tag

Köszönöm hogy ismét ilyen sokat írtál, de én a HM-et és nem az M-et kérdeztem, mert fontos a hdmi.

A garancival kapcsolatban, meg sajnos nem értünk egyett, a lakásra sem azért köt az ember biztosítást, mert arra számít, hogy egyszer majd biztos leég. Egyébként sem a magyar kisker állapotok miatt jöttem ide, azokat köszönöm szépen jól ismerem. Tanácsért jöttem monitorral kapcsolatban, mert tudom hogy ebben a topicban ténylegesen vannak szakértők.

(#49003) madgie válasza zippofcy (#48993) üzenetére


madgie
titán

Nem lehetne, hogy máshol oszt meg hatalmas bölcsességeidet?

Bődületes, miket össze tudsz hordani... tékozló homár szint.

(#49004) mexel válasza mexel (#48977) üzenetére


mexel
veterán

Na kiderült a turpisság, ezt nem hittem volna. valami a HDMI kábellel volt. Kicseréltem és azóta hibátlan a kép.
32-33-ért elég jó vétel az IPS 22"-os LG, elvileg ráadásul nem PWM-es. mindössze nekem ami gond, hogy túl világos a kép, sokkal sötétebben szoktam nézni. Ha nagyon leveszem a fényt akkor meg sötétek a játékok- oldalak stb. Így viszont a fehér nagyon világít. ( persze új monitornál mindig így van, a 10 éves már nem ennyire friss :) )

[ Szerkesztve ]

(#49005) #83062016


#83062016
törölt tag

Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Monitor vásárlás előtt állok. (A monitorom már régi, Samsung SyncMaster 2243LNX.) Körülbelül 40-50 ezer forintot szánnék rá, ha egy két ezerrel túl lépi az ötvenet, de indokoltan az még beleférhet. Ha lehet ne nagyon legyen kisebb a mostaninál, szóval minimum 21-21 colos legyen. Játszani és filmezni használnám. (A monitor ablak alatt van, a szobát be tudom sötétíteni.)

(#49006) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Hali! Most vennék használtan egy acer p235 black 23coll monitort.. 1centis csikarással..
A kérdésem acer jó márka? És megér ez a tipus 18000ft ot?

(#49007) Isual válasza #83062016 (#49005) üzenetére


Isual
veterán

Dell S2340L - fényes külső bevonta. Dell P2214H - matt külső bevonat. Ezek jó dolgok. Ha ne tetszik írj és írok mást.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#49008) old_artist válasza #83062016 (#49005) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

A legjobb választásod a Dell U2312HM vagy a Dell P2314H, de ha 22"-osban nézelődsz, akkor a Dell P2214H (mind matt előtét panelesek) :K
... de ha nem fér bele a keretedbe, akkor LG 23MP65HQ vagy LG 23MP75HM

[ Szerkesztve ]

(#49009) zippofcy válasza eight (#49002) üzenetére


zippofcy
senior tag

Ha a magyar biztosítók gyakorlatát is ismernéd akkor lakásra se kötnél biztosítást. Mert elárulom neked hogy ha több milliós károd keletkezik akkor pont arra a káreseményre nem lesz érvényes a biztosításod.
Persze mehetsz a bíróságra, de a biztosítónak állandóra alkalmazott ügyvédei vannak, havi fixért.
Vagyis a biztosítónak nem kerül pénzbe hogy veled pereskedjen, míg neked meg kell fizetned az ügyvédet, a szakértőket, közben persze laknod is kell valahol, mivel ugye a biztosító nem fizet.

De ha szerencséd van a pereskedés előtt felajánlja hogy kifizeti a kár 10-25%-át.

Kérdezz majd meg egy ügyvédet milyen eséllyel lehet pert nyerni biztosító ellen.

Hát ilyen ez a popszakma ;]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49010) zippofcy válasza #83062016 (#49005) üzenetére


zippofcy
senior tag

Vagy ha rendes feketét szeretnél szürke helyett, hagyd az IPS-t és vegyél VA panelest.

Ezt vagy ezt.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49011) Isual válasza zippofcy (#49010) üzenetére


Isual
veterán

"hagyd az IPS-t és vegyél VA panelest." - Játékra? :U Legrosszabb választás a VA. A pocsék képminőségről, anyagminőség, mechanikáról nem is beszélve. Betekintési szöge akár egy TN-é :

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#49012) Isual válasza Isual (#49011) üzenetére


Isual
veterán

IPS:

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#49013) #83062016


#83062016
törölt tag

Szóval eddig van 4 típus:
-DELL S2340L
-DELL P2214H
-DELL P2314H
-DELL U2312HM

Nem nagyon tudok dönteni, illetve nem tudom mi alapján döntsek. Az mindegy, hogy HDMI vagy DVI? A fényes és a matt között mi a különbség? Mondjuk egy sötétebb szobába melyik a jobb?( az egyik fényes, a másik nem..x) )
Az amúgy véletlen, hogy mind a 4 ajánlott típus Dell?
Köszi az eddigi segítséget és bocsi, ha valami hülyeséget írtam, sajnos nem nagyon értek hozzá.

(#49014) #65675776 válasza zippofcy (#49010) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ugyan mindegy, hogy VA vagy IPS. LCD-n csak akkor látsz feketét ha kikapcsolod és/vagy letakarod vastag fekete posztóval.

(#49015) #83062016


#83062016
törölt tag

illetve még van a 2 Lg is:
-LG 23MP65HQ-P
-LG 23MP75HM-P
Az ezeknél elvileg jobb a válaszidő. Szerintetek?

(#49016) Mikisys válasza #83062016 (#49015) üzenetére


Mikisys
őstag

Philips.

Üdv!

(#49017) zippofcy válasza #83062016 (#49015) üzenetére


zippofcy
senior tag

A Dell-ekben LG panel van. A gyári képprofiljaik jobbak, ezért akinek munkára kell annak megéri a felárat.
Játékra nem a legjobb ár/érték aránnyal rendelkeznek.
Ráadásul tuti rádsózzák a kalibrációt (ami csak akkor ér vmit ha a saját VGAdhoz kalibrálják) meg a 3 napos pixelgariért is külön kell fizetned.

A helyedben viszont meggondolnám az IPSt, még a TN feketéje is jobb.

Ja és ha el akarod kerülni a HDMI szívást akkor lehetőleg olyan monitort vegyél amin van DVI bemenet.
Ha nem hiszed nézz vissza itt a fórumban, sok embernek előjön.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49018) Wasp91 válasza zippofcy (#49017) üzenetére


Wasp91
aktív tag

"még a TN feketéje is jobb."

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#49019) zippofcy válasza Wasp91 (#49018) üzenetére


zippofcy
senior tag

Igen, legalább nem olyan szürke. Képzeld van akit zavar :P

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49020) LLKobe válasza zippofcy (#49019) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem tudom ez mennyire igaz, nem értek hozzá, de hogy minden második hsz.-ben leírod, már szintén unalmas.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#49021) mexel


mexel
veterán

Engem is szívatott a hdmi, főleg a kábel, de megoldódott, így nem gond hogy csak hdmi van az LG-n. ( mondjuk kár hogy lespórolják a dvi-rt és van pofájuk a dobozba csomagolni egy régi vga kábelt. Aki azt használja az szerintem nem is tudja hogy ips monitort vett)
Én nem ragaszkodtam a design-hoz, nem érdekelt a Cinema-nak keresztelt keretmentesnek csúfolt reklám és marketing, megvettem az olcsóbb, normál keretű darabot. A képe szép, van pixelgari, elvileg nem PWM-es, van sok állíthatóság, és nem tükröződik. 5ms-t írnak rá, nem tudom ebből mi igaz. Az ára viszont a 24"-osnak is 50e alatt van, ami szerintem igen jó. A 22-es pár napja 32 ezer volt, ezt én überelhetetlennek tartottam, azért is vettem, és főként mert még nem volt itthon IPS-em és ki akartam próbálni. Eddig is 22-esem volt, csak 16:10-es, az nagyobb volt és nem full HD.
Ha valaki olcsón keres, szerintem ezek az újabb MP szériás LG-k verhetetlenek árban, nem hiszem hogy csalódás lenne.
Nem tud valaki ehhez magyar leírást, hogy melyik menüpont pontosan mire jó? ( az ilyen reader funkciók és hasonló társaik engem nem nagyon hatnak meg, más-más névvel ilyen volt már a régi crt-ken is, de a pwm mentesség és az elvileg gyors ips panel az jó dolog. Olvastam egy tesztet, ahol jókat írtak a színekről is.

A PWM mentességet hogyan tudnám egyszerűen ellenőrizni? Volt itt leírás de az olyan macerás volt hogy neki sem kezdtem :)

Attól függetlenül egyébként úgy látom ( én nem vagyok semerre sem elfogult) hogy egy jó TN-es monitor is még mindig használható játékra, netre, nem kell leírni, az IPS sem egy csoda szerintem, csak sokan akik megveszik ezt soha nem fogják beismerni. :D

A fentebb említett szürke- fekete szerintem túl van hegyezve, én egyiken sem láttom mert a fényerő mindig igen alacsonyra van állítva nálam.

[ Szerkesztve ]

(#49022) El Kebir válasza zippofcy (#49017) üzenetére


El Kebir
őstag

a linkelt videóval átvered a fórumozókat! :W

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#49023) LLKobe


LLKobe
veterán

Tényleg, lenne egy kérdésem is: Képminőségben számít valamit hogy DVI vagy HDMI kábelt használok?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#49024) El Kebir válasza LLKobe (#49023) üzenetére


El Kebir
őstag

elvileg nem számít, de mivel jellemzően a hdmi-t tv kimenetnek tekintik a gyártók, ezért sokszor alapból arra van beállítva, és nem pixelpontos PC módra. (néha nem is lehet tökéletesen pc módra átállítani)

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#49025) LLKobe válasza El Kebir (#49024) üzenetére


LLKobe
veterán

Aha. Az adatlapomon szereplő monitorral gond nélkül ment a hdmi.
Igazából mindkettő jó lenne, de mindkettő miatt szívok: a DVI jó, mert elfér a pc-m se**nél az asztalban, de a win a hdmi-t tekinti a primary kimenetnek, és akármit varázsolok, ha megnyomom a win+p-t a monitort veszi kivetítőnek, ami idegesítő.

A DVI-HDMI átalakítóval nincs ilyen problem, de azzal már olyan hosszú a csatlakoztatás, hogy nem fér be rendesen az asztalba a ház. :(

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#49026) mexel


mexel
veterán

Akkor tulajdonképpen nem ugyanazt kapom dvi-n és hdmi-n? Akkor miért hdmi van a monitorokon újabban, miért nem dvi ha az jobb? Akkor hagyják ki a hdmi-t és maradjon a dvi. Biztos hogy jobb?

(#49027) El Kebir válasza LLKobe (#49025) üzenetére


El Kebir
őstag

ha jól értem (mert nem írtad) a tv és a monitor is van a gépre kapcsolva és mikor bekapcsolod a tv-re a képet, akkor az átveszi az elsődleges megjelenítő szerepét. Ez inkább vga kártya miatt van így, az nvidia-nál preferált a hdmi. (az ázsiaiak tolták/tolják nagyon a hdmi-t)

(#49026) mexel

a hdmi kicsit jobb lehetne (szerk.: új szabványok nagyobb sávszélességűek, kicsi kompaktabb csatlakozó és kábel), ha nem kellen a régi tv-s dolgoknak is megfelelnie, azért vannak vele problémák, mert alapbeállításban vagy PC vagy TV módba állítják, ha meg neked pont nem az a mód kellene amire állították, akkor vagy át tudod állítani (ha egyáltalán van rá beállítási opció), vagy nem. (és a vga kártyákon is ugyanez a probléma a hdmi-vel)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#49028) mexel válasza El Kebir (#49027) üzenetére


mexel
veterán

Mit jelent hogy PC vagy TV mód? ( a fentebb írt pixelpontos pc módra gondolsz? Mert ezt nem teljesen értem, illetve érdekesnek tartanám)) Mi a különbség, és honnan tudom hogy át tudom-e állítani? Most be van kötve a monitor hdmi-vel és működik. ( végre) Képminőségben gondolom nincs különbség, a hdmi alapból a hangot is viszi úgy tudom. Valahol valaki írta hogy játékra nem venne hdmi monitort, indok nem volt, én hülyeségnek tartottam.

(#49029) El Kebir válasza LLKobe (#49025) üzenetére


El Kebir
őstag

(egy "pipa" hdmi átalakító nem segíthetne a helyproblémában? )

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#49030) El Kebir válasza mexel (#49028) üzenetére


El Kebir
őstag

"( a fentebb írt pixelpontos pc módra gondolsz? Mert ezt nem teljesen értem, illetve érdekesnek tartanám)"

pedig tv módban nem feltétlenül pixelpontos a kép, a tv átdolgozhatja a képet, beállítás kérdése, hogy milyen lesz.

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#49031) Isual válasza zippofcy (#49017) üzenetére


Isual
veterán

"Játékra nem a legjobb ár/érték aránnyal rendelkeznek." - Épp ellenkezőleg.
"kalibrációt (ami csak akkor ér vmit ha a saját VGAdhoz kalibrálják)" - Tévedés.
"meg a 3 napos pixelgariért is külön kell fizetned." - Nem tájékozódtál, megint hülyeséget beszélsz. Két hétre, _teljes körű_ pixelgarit ad a két cég (azaz akár _egy_ subpixelre cserélnek, amit semmilyen gyártó nem csinál, kivéve a high-end NEC-k, de azok fél évig). ;)

Ami a videót illeti, El Kebirhez kell csatlakozni, ártalmas a fórumbeli működésed, félművelt, nagy hévvel előadott véleményed rengeteg nálad laikusabb kérdezőt vezet, vezethet félre, ami nincs jól.

(#49013) multo:

P2214H/2314H egy kaptafa. Jó minőségű talp, gyors IPS panel, jó kontraszt, jó kalibrálhatóság.

S2340L - glossy, ami szubjektíve élesebb, tisztább, kontrasztosabb képet eredményez, viszont fényben erősen tükröződik - értelemszerűen. Egyebekben hasonló teljesítményt nyújt, mindössze a talp nem olyan "okos" mint a többi Dellnél, ez csak dönthető, nem forgatható, s magassága sem állítható.

U2312HM - P2314H-nál igazából alacsonyabb valamivel a kontrasztja, de ami szignifikáns különbség a kettő között az a fényerő szabályozás. Ennek ugyanis minimumra szabályozva is a kelleténél kicsit erősebb a háttérvilágítása, ami este, sötétben sok, zavaró lehet. Egyébként hasonlóan jó monitor, kiváló játékra.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#49032) Isual válasza mexel (#49026) üzenetére


Isual
veterán

DVI-t a DisplayPort váltja. HDMI alapvetően nem monitorokra lett fejlesztve, hanem TV-kre, monitorra a "népszerűsége" miatt keveredett rá, alapvetően azért van ott, hogy HDMI-s konzolt lehessen rákötni. A PC összekötésére DVI vagy DP.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#49033) mexel válasza Isual (#49032) üzenetére


mexel
veterán

Köszönöm. Én DVI-vel kötném, de csak HDMI van a monitoron és ez kezd úgy látszik trend lenni. Ezért is kérdeztem. Nem akarom elhinni, hogy egy csak HDMI-vel rendelkező monitor, ami nem TV, átdolgozza a képet és nem lesz pixelpontos. Ez egy erős visszalépés lenne. Ha viszont igaz akkor visszaviszem a monitoromat és csak olyat veszek amin van DVI is.
Egyébként kifejezetten zavart hogy lehagyták a DVI-t, de az ár/teljesítmény arányt figyelembe véve elhoztam.

[ Szerkesztve ]

(#49034) lama_lamm


lama_lamm
aktív tag

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy egy Dell P2414H-t rá lehet-e bírni valamilyen módon 75Hz-es (vagy 60-nál több) képfrissítésre fullHD-ben?

Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#49035) Shunsuke


Shunsuke
újonc

Sziasztok..Én a segítségetek szeretném kérni, hogy szeretnék monitort vásárolni,ki is néztem 3 lehetséges monitort,de nem tudom melyiket válasszam ..és hogy miért azt válasszam
elsősorban játékra, és filmezésre szeretném használni,a netezés mellett :)

a három lehetséges

Samsung S24D300H

Samsung T24C300EW

Samsung S24D390HL

Előre is köszönöm

(#49036) zippofcy válasza Shunsuke (#49035) üzenetére


zippofcy
senior tag

Az első kettő TN panel szal ha mindenképp a három közül kell választani akkor a harmadik.

PLS panelről itt

De egyiken sincs DVI, én ezt venném (ezt is vettem ;] ) a helyedben:

45 ezer vagy 50 ezer

Legjobb fekete, ugyanolyan response time és monitornak bőven elég betekintési szög.

[ Szerkesztve ]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49037) Goblin12 válasza zippofcy (#49036) üzenetére


Goblin12
őstag

Tyűű ezért mit fogsz megint kapni.

(#49038) old_artist válasza lama_lamm (#49034) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Elviekben nem, de kipróbálhatod egy EDID szerkesztléssel.

(#49039) Rasiel válasza Shunsuke (#49035) üzenetére


Rasiel
senior tag

LG 23MP65HQ-P
Dell S2340L glossy (fényes) felületű, magasságállítás hiánya ugyanúgy fennáll, mint a fenti LG esetében.
Dell P2314H ---> igaz, ez pár ezressel drágább, de természetesen jó választás játékra, filmnézésre és netezésre egyaránt.

Ha kikötés a 24", 16:9, akkor P2414H, ha még belefér. :K

Szerk.: Esetleg még, ami szóba jöhet: ASUS VX239H-t szoktam ilyen keret esetén ajánlani.

[ Szerkesztve ]

(#49040) philoxenia válasza zippofcy (#49001) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Outlet ez nem áll meg az alapján amit linkeltem. Tehát ha még több helyen, pl. az általad gyanúsan preferált és ajánlott üzletekben még kapható valami, ami az ED-nél már nem, akkor azok az outletek.
Az állításod bizonyíték nélkül csak állítás és ráadásul az oldalukon kellene reklamálnod nem itt. Ha valóban az történt amit írtál, gondolom a Fogyasztóvédelmet minimum megjárta már az ügy...

Jogállami reklamációkkal a Magyar Köztársaság megfelelő fórumaihoz fordulj légy szíves! Ezek itt nem azok, a politika pedig csak egy topikban engedélyezett!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#49043) kranyo


kranyo
csendes tag

Üdv!
Akkor most a Benq GW2320 14ms /5 ms értéke tudjuk mit jelent. Csak az a kérdésem, hogy akkor pl. az LG 22MP55HQ-P-nél az 5 ms az mint a Benq-nál a 14 ms vagy az LG 5 ms-ja is egyenlő a Benq 5 ms-jával ami GtoG?

Köszi!

(#49044) flikenflaken


flikenflaken
tag

Sziasztok. Jelenlegi AOC 24" (pieceofshit) monitoromat le akarom cserélni és ebben szeretnék segítséget kérni. Csak vga csatlakozó van rajta, valamint vibrál a kép vízszintes csíkokban, de ez lehet hogy vga hiba lesz, teljesen mindegy.
Kicsit nagyobbat szeretnék ezért 27" között kerestem, továbbá játékokhoz lesz. A lényeg, hogy min. 1080p és dvi csati legyen legalább.

Amit néztem LG 27MP35HQ-B IPS LED 55e ft.-ért. Valahol itt van az ár felső határa is.

(#49045) Isual válasza kranyo (#49043) üzenetére


Isual
veterán

Utóbbi.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#49046) zippofcy válasza philoxenia (#49040) üzenetére


zippofcy
senior tag

"Outletnek" azt hívom ami hibás termékeket ad el. Vagyis olyanokat amiket vki már visszaküldött egyszer egy boltba. Mivel jobb szót nem találtam rá.
Hogy valóban ez történt azt fotókkal és tanúkkal tudom bizonyítani.
Fogyasztóvédelem nem foglalkozott vele mert az ügyvédem közbenjárására visszafizették a pénzt.
De nem mindenkinek van szabadkőműves jó kapcsolatokkal rendelkező ügyvédje, azok simán beszopták volna.

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49047) zippofcy válasza Goblin12 (#49037) üzenetére


zippofcy
senior tag

"Ami igaz nem mindig népszerű. Ami népszerű nem mindig igaz." ;]

Nekem olyan okos a telóm meg a TVm hogy én már nem rajtuk játszok hanem velük. Társasozni szoktunk.

(#49048) tomi5244


tomi5244
őstag

Nos, megrendeltem a Benq GW2760HS monitort az e-digitáltól, most 8 ezerrel vitték lejjebb az árát. :))
Még mindig drágább 1-2 ezerrel mint máshol, de egyéb fizetési lehetőségek miatt ezt a boltot vagyok kénytelen választani.

Remélem holnap át is vehetem. :)

(#49049) Milka 78 válasza tomi5244 (#49048) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Remélem tetszeni fog.Lődd be a színeket(amit linkeltem tesztet régebben az egész jó profil) és kicsit tarts tőle távolságot(90-100 cm).Majd írd le a tapasztalataidat. :K

(#49050) Newyorker


Newyorker
addikt

Nem teljesen idevaló kérdfés, de ennek a monitornak a topikja halott :)

Szval! Van egy Dell UltraSharp U2412M monitorom. A VGA-mon van hdmi dugasz, és látom ezen a monitorn is van vmi hasonló, ezek szerint hdmi kábellel össze tudom kötni a vga-val? Vagy csak d-sub, DVI van.

★ 🎮 ★ PS4 PSN ID.: HUN_Zoocsemege ---> ONLINE BFV

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.