Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#44501) Dalzarus válasza Tűzkígyó (#44465) üzenetére


Dalzarus
tag

Mennyi volt a szállítási költség? Én is szemeztem a dologgal, csak kicsit sokallom az árát figyelembe véve, hogy rájön még 27% adó meg a szállítás költség ami nem tudom mennyi. Csak amikor már 4-5 órát eljátszogatok a gép előtt akkor fáj a szemem rendesen, szóval kéne valami megoldás :DDD

(#44502) Infranyuszi válasza StSanya (#44498) üzenetére


Infranyuszi
tag

Köszönöm szépen az értelmes választ :)
Pont az U2312HM-es és a P2414-s monitor között vacillálok hosszú napok óta .. én is sajnos órákig monitort bámulok, de nem azt, hanem a munkahelyit. Amit vennék azt naponta 3-4 órát bámulnám kb (inkább úgy mondom,hogy napi 1-2, hétvégeken meg 8 :)) de talán ennyi bámulással nem para. Játékra az U szériás a jobb? Nem vagyok profi, átlag felhasználó vagyok, mindegy hogy tükröződik-e a monitor vagy nem (ha igen max tudok elötte sminkelni :D) de az fontos, hogy játékra kifogástalan legyen. Szóval Te jobban ajánlod a p2414-et ?

(#44503) StSanya válasza Infranyuszi (#44502) üzenetére


StSanya
őstag

Ha az árkülönbséget bírja a pénztárcád, akkor igen, a 24"-es P2414H-t vedd. Nagyobb méret, nagyobb élvezet. ;) Esetleg itt a szakemberek megmondják, hogy bemeneti késleltetésben melyik jobb, játékra, főleg ilyen lövöldözősben, az fontos infó. (Én nem játszom, így nekem nem szempont).

Mindkét monitor matt, nem tükröz, de a P2414H-nak ez a bevonata finomabb, az U2312HM-é durvább, ez is zavart itt már pár embert. Én mondjuk ebben nem láttam igazán különbséget, talán azért, mert ablak előtt van a monitor, s nem kap fényt szemből.

"Használati utasítás amatőröknek való! A profik rengeteg ideig szívatják magukat, majd fórumoznak egy kicsit..."

(#44504) Saci18 válasza BomiBoogie (#44478) üzenetére


Saci18
csendes tag

A következőkkel szembesültem a két monitor kapcsán

Aoc i2369Vm kontra Dell u2312hm
Kontrasztja: AOC-nak jobb
Illuminationje: AOC-nak jobb
Fogyasztása (25 W) AOC-nak jobb. (Dell: 70 W)
Panele: (AH-IPS) Aocnak sokkal újabb, jobb (Dell: e-IPS)
Válaszideje: (6 ms) AOC-nak jobb. (Dell: 8 ms)

Miért gondoljátok, hogy a Dell a jobb?

[ Szerkesztve ]

(#44505) Infranyuszi válasza StSanya (#44503) üzenetére


Infranyuszi
tag

Nem 4 ezer ft-on múlik a dolog :) De mostmár tényleg nem tudom .. :D

(#44506) Isual válasza Saci18 (#44504) üzenetére


Isual
veterán

A kérdés, hogy te miért gondolod, hogy az AOC jobb. Mert ez alapján alapvető hiányosságaid vannak IPS monitorok kapcsán és mégis ezen töröd magad.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#44507) BomiBoogie válasza Saci18 (#44504) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Panele: (AH-IPS) Aocnak sokkal újabb, jobb (Dell: e-IPS)
Válaszideje: (6 ms) AOC-nak jobb. (Dell: 8 ms)

Ezeket kifejtenéd bővebben? :)

A válaszidőben ez a különbség említésre sem méltó, soha, semmilyen körülmények között nem fogod észlelni.
A panel "sokkal újabb, jobb". Miért is? :D

Egyébként pedig a panel típusa egy dolog, a minősége pedig egy másik.

(#44508) El Kebir válasza Saci18 (#44504) üzenetére


El Kebir
őstag

kontrasztja, illuminationje (ez mi a szösz is akar lenni? :) ), fogyasztása

ezeket is elég érdekesek, hogy mi alapján bököd rá, hogy jobb... mert lehet hogy csak jobbat hazudik az adatlapján, amúgy meg ugyanolyan. (pl a fogyasztás adat tuti "gázos", mert még a ccfl és a led között sincs ilyen különbség... itt meg ugye két ledes van összehasonlítva)

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#44509) alázógyík válasza Saci18 (#44504) üzenetére


alázógyík
őstag

Adtam el nem kevés AOC-t, de szerintem kriminális a minősége/képe. Igaz, azok csak LED-es tft-k voltak. Én nem vennék magamnak olyat, az tuti.

(#44510) dave118


dave118
senior tag

Aki a Dell diktatúrát megdönteni óhajtja, nagy fába vágja fejszéjét :DDD

... Ami ami, az az.

(#44511) El Kebir válasza dave118 (#44510) üzenetére


El Kebir
őstag

nem kellene itt trollkodnod...

mert pl ez:
"Fogyasztása (25 W) AOC-nak jobb. (Dell: 70 W)"

tiszta hülyeség... ha fordítva lennének a számok akkor is...

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#44512) Isual válasza dave118 (#44510) üzenetére


Isual
veterán

... egy AOC monitorral megdönteni kívánja... Így a helyes. Egy NEC, EiZO szó nélkül tarolna, csak azt nem vesztegetik 100k alatt. Ár/érték arány. Így egyelőre továbbra is verhetetlen a Dell.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#44513) dave118 válasza El Kebir (#44511) üzenetére


dave118
senior tag

Ezért tettem off-ba. Nem mindenki érti a szarkazmust ... a fogyasztási "adatokról" pedig nem nyilatkoztam. ;)

(#44512) Isual: ennyi.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#44514) rígel válasza Isual (#44512) üzenetére


rígel
őstag

Szia,

ment egy pü...

üdv

(#44515) El Kebir válasza dave118 (#44513) üzenetére


El Kebir
őstag

Nem, bizony nem, ezért sincs szükség az ilyen szarkasztikus hozzászólásokra... így is van már egy "csakazértsemdell" hozzáállás egyeseknél. Nem kell szítani a parazsat.

[ Szerkesztve ]

"Igazából valós véleményekre lennék kíváncsi"

(#44516) dave118 válasza El Kebir (#44515) üzenetére


dave118
senior tag

Szarkazmustól függetlenül senkinek sem kötelező Dell monitort venni, vagy hallgatni a hozzáértők ajánlásaira. Ha valaki AOC monitort akar venni, akkor vegyen. Ettől még ugyanúgy tény marad Isual néhánnyal ezelőtti hozzászólása.

... Ami ami, az az.

(#44517) rígel


rígel
őstag

Szigorúan lcd panelt és elektronikát figyelembe véve (fő szempont :képminőség, pwm flickering ) melyiket vennétek?
DELL S2340L
LG 23EA63V(-P)

(#44518) dave118 válasza rígel (#44517) üzenetére


dave118
senior tag

Nekem az S2340L van. Egyáltalán nem zavar a tükrös felület, sőt ... bátran ajánlom. Az Lg olcsóbb, biztosan pwm-es (ha ez téged zavar akkor számíthat), gagyibb hatású a kialakítása és az állványa, billeg stb. Viszont képminőségre az sem rossz, de elektronikában biztos hogy az előbbi jeleskedik. Ha van rá keret, én továbbra is a Dell-t választanám.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#44519) rígel válasza dave118 (#44518) üzenetére


rígel
őstag

Tudom hogy gagyibb, ezért irányult a kérdésem a képminőségre. Már letettem a voksomat a DELL mellé, mikor kiderült hogy pwm-es és nem pwm-es darabok is vannak.
A te DELL-ed eszek szerint nem PWM-es???

(#44520) TaylorPro válasza dave118 (#44518) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nem billeg az olyan könnyen. Az itteni tesztben is azt írták hogy az állványa rendben. Kinek mi a gagyi nézőpont kérdése. A PWM-re is azt írták hogy a jobbak közzé tartozik. Teszteltem ezt a villogást, 30-as fényerőnél alig vibrál ha kamerával nézem. Nekem érzékeny a szemem de semmi gondot nem tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#44521) rígel válasza TaylorPro (#44520) üzenetére


rígel
őstag

Láttam élőben, háát nekem gagyi és billeg.
De bevállalnám ha kissebb a PWM flickeringje mint a DELL-nek, mert az jobban zavar.

(#44522) dave118 válasza rígel (#44519) üzenetére


dave118
senior tag

Őszintén szólva engem nem igazán érdekel hogy PWMes-e vagy nem. Kipróbáltam mindkét említett monitort, a Dell P2314h val egyetemben. nekem az s2340L tetszett a legjobban, külsőre és képminőségre is. A "sima" Delleknél az AG coating nem jött be túlzottan. Ezért választottam a tükröset.

(#44520) TaylorPro: Az Lg vel sem volt semmi baj, szerintem sem vészes a talpa, nyilván a Dellnek jobb. Főleg a P szériának az emelhető forgatható felfogatása.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#44523) TaylorPro válasza rígel (#44521) üzenetére


TaylorPro
addikt

Nekem tetszik, egyedül az nem hogy fényes a talpa. De ugye ízlések és pofonok. Ez a gagyizás elég óvoda dolog szerintem. Nekem nem fér bele a fórum morálba. Ha nem tetszik oké, attól másnak lehet pont ez jön be. Nőjön már fel mindenki.

dave118: Ilyen egy értelmes hozzászólás! Köszi! Nem az hogy gagyizunk....

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#44524) dave118 válasza TaylorPro (#44523) üzenetére


dave118
senior tag

Ezért írtam hogy "gagyibb hatású". Nyilván minden relatív, főleg ha az ember leteszi az asztalra aztán max 2 hetente letörli róla a port, nem nagyon számít h billeg. Pláne ha fali konzolra megy :) Dehát ez is pl egy szempont amiért az ember ezt vagy azt veszi.

... Ami ami, az az.

(#44525) BomiBoogie válasza dave118 (#44524) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Igen, csak akkor számít, mennyire billeg, ha azon múlik, hogy amikor meglököd az asztalt véletlenül, leesik-e vagy sem. :K :)

[ Szerkesztve ]

(#44526) TaylorPro válasza BomiBoogie (#44525) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ez megint egy városi legenda! :) Meg ezzel van szét offolva a topic hogy az LG billeg és PWM, a DELL meg milyen jó. A DELL minőségibb nincs is ezzel gond. Annyira gyerekesen offoltok hogy az ember nem szeret ide benézni sem. Nálam az ár döntött és még sok mindenki másnál is. Meg tetszik az LG képe, bízom is a márkában. Nem tudom de én nem lökdösöm az asztalt. Ha meg kormány menne rá akkor fali konzol oszt jó napot.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#44527) dave118 válasza TaylorPro (#44526) üzenetére


dave118
senior tag

Ez egyértelmű, amennyivel olcsóbb az LG annyival billegősebb az állvány, stb. Szerintem azért az árért az is best buy, ahogy a Dell is annyiért amennyi. Szerintem te sem jártál rosszul az LG vel, nem véletlenül szokták más topikokban is ajánlani. Mindenki a saját pénztárcája alapján vásárol. Semmi baj nincs ezzel.

... Ami ami, az az.

(#44528) BomiBoogie válasza TaylorPro (#44526) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Már ne is haragudj, de a monitorhoz nem csak a képe, hanem az állvány is hozzátartozik, nem gondolom ezt akkora "gyerekes offolásnak".

Egyébként meg hadd ne vegyem ezt személyeskedésnek, és akkor maradjunk ennyiben. :)

(#44529) Saci18 válasza Isual (#44506) üzenetére


Saci18
csendes tag

A számuk önmagukért beszélnek, melyeket hivatalos profi tesztekből merítettem.
A Dellnek egy 2009-es panele van, míg az AOC-nak az LG féle 2011-es.
Ráadásul a Dell jóval drágább.

Engem nem érdekel a márka felirat és nem vagyok ostoba ezért még többet is fizetni. Számomra az AOC ezen új terméke jobb a Dell régebbi monitoránál.
Sajos most emelkedtek az árak, így jelenleg a legjobb ár-értékű termék az LG 22EA63V-P

Komoly játéknál pedig igen is fontos a válaszidő. Rengeteg tesztben olvastam, hogy ez fontos paraméter.
Ezért is tetszik még az Asus VN247H monitora.

[ Szerkesztve ]

(#44530) TaylorPro válasza BomiBoogie (#44528) üzenetére


TaylorPro
addikt

A topicot nyugodtan lehetne zárni. Az összefoglalóba bele kell írni hogy mindenki vegyen DELL IPS-t mert minőségibb még az elektronikája is. A többi vagy billeg, vagy PWM, vagy nem színhű. Személyeskedni? Ez megint óvoda. Általánosítok csak. Fáj? Ezt tiszta Intel vs AMD topik ahol az Intelesek ötször annyian vannak...

Saci18: Nyugodtan vedd meg az LG-t. Játékra sok helyen ajánlják. Esetleg még ezt: 23EA63

Vedd a nagyobbat és nyugodtabban alszol, én is ezt tettem.

rígel: Ha rugdosom az asztalt, vagy szándékosan mozgatom a monitort mozog. Rendeltetés szerű használat esetén nem. Egyéb értelmes építő hozzászólás? :)

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#44531) rígel válasza TaylorPro (#44523) üzenetére


rígel
őstag

Mert szerinted stabil talpa van és minőségi műanyagból rakták össze?
Ne legyünk már álszentek, ha valami fekete, akkor fekete. Az LG bizony billeg, nem is akármennyire. Ez tény!
Az más kérdés hogy van akinek ez nem számít.

Köszönöm hogy minősítetted a hozzászólásomat, de szerintem ez nem a te dolgod..... :R

(#44532) Saci18


Saci18
csendes tag

BenQ BL2410PT monitorról mi a véleményetek (azon kívül, hogy nem Dell, tehát csak rossz/rosszabb lehet) ?

(#44533) BomiBoogie válasza TaylorPro (#44530) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nem, nem fáj, sőt, a topikot sem zárjuk be, mert sokan szeretnének itt tanácsot kérni. :K :)

Épp pár hozzászólással ezelőtt írta Isual kolléga, hogy nem a "DELL IPS" az egy válasz mindenek felett, de ár-érték arányban elég sok monitorukat jól belőtték.

Hidd el, senki nem bérenc.
Sajnos nem kapunk pénzt a DELL-től. Pedig direkt nagy betűvel írom, hátha észreveszik... :DDD

(#44534) TaylorPro válasza BomiBoogie (#44533) üzenetére


TaylorPro
addikt

:DDD Na jól van.

Pixel 8 Hazel

(#44535) dave118 válasza Saci18 (#44529) üzenetére


dave118
senior tag

Ha jól tudom a Dell monitorokban is Lg panel van. Csak a saját elektronikájuk vezérli.

... Ami ami, az az.

(#44536) BomiBoogie válasza Saci18 (#44532) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem mondd meg, mennyi az az összeg, amit rá tudsz/akarsz szánni és megpróbálunk segíteni. :K

Ha akarod, ígérjük, le sem írjuk azt, hogy DELL.

(#44537) Isual válasza Saci18 (#44529) üzenetére


Isual
veterán

"A számuk önmagukért beszélnek" - Eddig olvastam el a hsz-ed. Elég volt.

Na nem dacolok elolvastam. Menjünk sorban:

"Profi teszt" - Hol? Mutasd! :)

"A Dellnek egy 2009-es panele van, míg az AOC-nak az LG féle 2011-es." - Az NEC EA231WMi-nek 2009-es panelja van, valós 8 bites, CCFL-es háttérvilágítása, 96-100%-os sRGB-s fedéssel. H-IPS-re hallgat.
A mai modelleknek az újabb paneljeik 6 bitesek, s advanced fram-rate controllal érik el a 8 bites natív színmélységet, LED-es háttérvilágítással (itt-ott PWM-mel és áldásos hatásaival tarkítva), 90-94%-os sRGB fedéssel, AH-IPS (Advanced High Performance) a nevük. Hogy téged idézzelek: "A számuk önmagukért beszélnek"

"Számomra az AOC ezen új terméke jobb a Dell régebbi monitoránál." - Netto hülyeség.

"Komoly játéknál pedig igen is fontos a válaszidő." - Bizony az, csak volt párszor arról szó, hogy a gtg megadott válaszidő semmit nem mond, semmilyen panel pixel válaszidejéről, ami a valós felhasználást illeti. S meglepően a 6-8 ms-os IPS-ek vannak olyan gyorsak, mint egy 2-4 ms-os TN monitor. [link]

Másik az input lag, ami híresen alacsony az új Dell IPS-eknél, AOC-ról nincs infó.

"Kontrasztja: AOC-nak jobb" - Dinamikus kontrasztra gondolsz. Humbug. Olvass utána. Statikus kontrasztban ugyanazt tudja a két monitor.

"Illuminationje: AOC-nak jobb" - Fényerőnél nincs olyan, hogy jobb. Kalibrálni 120 cd/m2-re szoktak, ami borús-napos időre ajánlott. Estére sok, erős fényben kevés. Erős fényre 250 cd/m2 már elég. Mindkettő tudja ezt, sőt, úgyhogy nincs jobb. Fényerő szabályozásban már van/lehet jobb. ;)

"Fogyasztása (25 W) AOC-nak jobb. (Dell: 70 W)" - Garantáltan fals adat, bizonyítva a "profi" teszt színvonalát.

"Panele: (AH-IPS) Aocnak sokkal újabb, jobb (Dell: e-IPS)
Válaszideje: (6 ms) AOC-nak jobb. (Dell: 8 ms)"
- Megbeszéltük, megbeszéltük.

Egy pontban nincs, nem volt igazad. Lehet ideje lenne a segítő és nálad jobban hozzáértő emberekre hallgatni, vagy ha nem, akkor erre a fórumra sincs szükséged, mindent tudsz.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#44538) BomiBoogie válasza Saci18 (#44529) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Komoly játéknál pedig igen is fontos a válaszidő. Rengeteg tesztben olvastam, hogy ez fontos paraméter.

Igen, valóban fontos, de ha komoly játékos vagy, akkor azt is tudod, hogy fontos az, 5ms vagy 30ms, viszont a 2ms különbség nem számít.

Tudod mit? Úgysincs sok tapasztalat AOC monitorokkal, vedd meg, ha jó árban van és számolj be róla. :K

[ Szerkesztve ]

(#44539) Saci18 válasza BomiBoogie (#44538) üzenetére


Saci18
csendes tag

8ms - 1ms = 7ms

Dellt akkor venném meg, ha 45e Ft körül lenne. Ennyit szánok erre a történetre, mivel inkább könyvre, utazásra, színházra költöm a pénzt.
1992-ben tökéletes volt az akkori CRT monitorom. Most pedig a kornak megfelelő, de túlzásoktól mentesen szeretnék vásárolni, időtállóan. Amerikai ipar pedig nincsen rám hatással. Azt veszem meg, ami a kívánalmaknak mellett ár-értékben a legjobb. (A játék pedig nem nekem szükséges.)

A jövőben inkább szakemberhez fordulok, mivel ez a fórum nekem DELLete.

További monitor bámulást:
Saci, aki AG-Neovo F-415 büszke tulajdonosa (tökéletes és 30e Ft körül volt 9 éve kb) és még videokártyája is csak integrált van. ( Futnak a játékok és szép a képe :K )

[ Szerkesztve ]

(#44540) dave118 válasza BomiBoogie (#44538) üzenetére


dave118
senior tag

+1 :C
A személyes tapasztalatok is sokat hozzátesznek a topik sikerességéhez.

(#44539) Saci18: 45k val én az imént emlegetett Lg vel próbálkoznék ;) De ha meglesz az AOC, akkor plz írj róla tapasztalatot.

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#44541) BomiBoogie válasza Saci18 (#44539) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

(A játék pedig nem nekem szükséges.)

Akkor meg, a jó ég megáldjon, miért rugózol a válaszidőn? :DDD

(#44542) rainman85


rainman85
csendes tag

Sziasztok!

Monitorvásárlás előtt állok, szeretnék tanácsot kérni.

A gépet 90%-ban szövegszerkesztésre és netezésre használom (film nézés néha, játék pedig nagy ritkán, tehát nem mérvadó), azaz általában fehér háttéren fekete betűket bámulok. Olyan monitorra lenne szükségem, amely extrán szemkímélő, és be lehet úgy lőni, hogy nyomtatott papír hatása legyen. Mivel a szemem nagyon érzékeny, ezért kizárólag PWM-mentes jöhet szóba. A méret se legyen túl nagy, maximum 22-esig, az ár pedig maximum 40 ezer, bár örülnék, ha az alatt megúsznám, de azért rugalmas vagyok.

Olvasgatva a fórumot sokan dicsérték a BENQ GW2265HM monitort. Számomra megfelelőnek tűnik, de azért szeretnék tájékozódni előtte. A kérdéseim főként azokhoz, akinek esetleg ilyen monitora van:

1, Tényleg olyan szemkímélő, mint ahogy a gyártó állítja?
2, Tud-e 75Hz-en működni? (persze nem natívban, hanem az alatti felbontáson) (oké, a legtöbben biztos azt mondják, hogy elég a 60Hz, ez legyen az én személyes agymenésem)
3, A natív alatti felbontásokat szépen jeleníti meg?
4, Nem tükröződik túlságosan? (nálam majdnem az íróasztal mellett van az ablak, vagyis kb. ott kezdődik, ahol a vállam vonala van, talán zavaró lehet majd a tükröződés)

Persze nem ragaszkodom a BENQ GW2265HM-hez, jöhetnek más ötletek is, a lényeg összefoglalva, hogy sok-sok szövegszerkesztés és net, kevés film és játék.

Őszintén szólva engem a csoda full hd sem érdekel annyira, meg a csilivili telt színek, a méret meg pláne (a 16:9-hez azért ragaszkodom), szóval tényleg az a legfőbb szempont, hogy szemkímélő legyen, mivel munka miatt irtó sokat ülök a gép előtt fehér háttéren fekete betűket bámulva.

Ja, és ha tudnátok egy megbízható üzletet Budapesten, ahol meg lehet tekinteni működés közben a monitorokat, annak nagyon örülnék.

Előre is köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#44543) anytime


anytime
őstag

Az U2312HM-nek feljebb lehet huzni a kepfrissiteset 60Hz-rol?

(#44544) dunkel


dunkel
őstag

Sziasztok!
Irodai munkára lenne lehetőségem az alábbi monitorok közül választani. Melyikkel járok jobban?
HP EliteDisplay E241i
HP Compaq LA2405x

(#44545) dandy91 válasza dandy91 (#44495) üzenetére


dandy91
tag

ebben tudna valaki segiteni nekem ?

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

(#44546) Vladek83


Vladek83
tag

Sziasztok!

A következőt néztem ki:

Elvárás:
- Full HD
- 23"
- munkára, játékra

[LG IPS237L-BN]

esetleg, ha valami mást tudnátok ajánlani, azt szívesen venném.

(#44547) tilla23 válasza dandy91 (#44545) üzenetére


tilla23
csendes tag

Szerintem itt próbálkozz: http://prohardver.hu/tema/lcd_monitorbol_tv/hsz_1-50.html

Olvasd el a topikot. Nem olyan hoszú. Lehet már úgy megleled a választ. Ha nem akkor tedd fel a kérdést ott csak írd le a monitor típusát is.

[ Szerkesztve ]

(#44548) tilla23 válasza dunkel (#44544) üzenetére


tilla23
csendes tag

A HP EliteDisplay E241i mindenben jobb kivéve a válaszidőt, de az meg nem fog számítani irodai munkánál szóval azt.

(#44549) rígel válasza Vladek83 (#44546) üzenetére


rígel
őstag

Hosszas vívódás után megrendeltem a DELL S2340L-t. Remélem jól döntöttem. Ehhez is van 3 nap subpixel gari. 47k, az LG 1500 pénzzel lett volna olcsóbb, annyi pluszt csak megér a DELL:-)

(#44550) dandy91 válasza tilla23 (#44547) üzenetére


dandy91
tag

köszi :)

"Never Give up"--"No pain,no gain"--"Who dares wins" Uplay: Bower_0

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.