Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43301) RootRulez


RootRulez
félisten

Sziasztok!

Tudtok valamit a FUJITSU L20T-4 típusú monitorról?

Üdv: RR

═════════════════════════════════════════

(#43302) Rasiel válasza fLeSs (#43293) üzenetére


Rasiel
senior tag

Gondoltam, mert még fentebb kérdezted is, hogy mi az az IPS Glow. :)
Van, akiket zavar, de persze meg lehet érteni őket is. Én ebből a szempontból jó típust fogtam ki, mert a 23"-es monitoromon enyhébben jelentkezik, filmnézés közben sem igazán zavar, főleg szépen leszabályozott fényerővel. Persze egy A-TW-s kijelző sokkal jobb pl. filmnézéshez is, mert ott szemből nézve nem látható semmiféle Glow effekt.

(#43303) TurboDuck


TurboDuck
csendes tag

Szerdán érkezett meg a Dell U2412M, azóta folyamatosan tesztelgetem, és örömmel jelenthetem ki, hogy nagyon meg vagyok vele elégedve! Gyönyörű kép, ideális méret! Egy kicsit sem bántam meg.

Köszönöm a segítséget Mindenkinek!

Lenovo Y580 (i7, 64 GB SSD, 16 GB RAM, Nvidia Geforce GTX 660M 2GB DDR5), Dell U2412M, Wacom Intuos Pen&Touch M

(#43304) yodamastah válasza Rasiel (#43302) üzenetére


yodamastah
őstag

Otthon most ATW-s monitort használok. Este sötét szobában ATW polarizer nagyon meggyőző tud lenni. Egészen CRT jellegű képe van akárhonnan nézem. Főleg ha sötétebb wallpapert használ az ember vagy ha mozi/játék megy rajta nagyon látványos a glow hiánya.

De mellette a munkahelnyen az ATW mentes IPS monitoron a világos irodában a sok kinyitott dokumentum és böngésző ablak mellett a glow szinte fel sem tűnik. Persze ott is látni néha, de ennyi fényben nem sok gondot okoz.

[ Szerkesztve ]

(#43305) Drizzt válasza yodamastah (#43304) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Milyen monitorok vannak, amikben van A-TW?

I am having fun staying poor.

(#43306) deja vu válasza Drizzt (#43305) üzenetére


deja vu
addikt

LG Flatron W2420R és drága Eizo monitorok, pl: sx2462.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#43307) Rasiel válasza Drizzt (#43305) üzenetére


Rasiel
senior tag

NEC 1990SXi (kapható használtan MonitorGuru-nál), NEC 2090UXi, NEC 2490WUXi, NEC 2690WUXi, LaCie 526, HP DreamColor LP2480zx, LG W2420R. Most így hirtelen ennyi jut eszembe.

Szerk.: Egy még eszembe jutott, de abban tudtommal nincs A-TW Polarizer, de videók, vélemények alapján nincs Glowja: Eizo EV2736W

Egyébként LG W2420R Prad-os tesztjében az A-TW hátrányát is szemléltetik, szóval ez sem tökéletes persze. Plusz, amit Isual írt, cserébe kisebb kontrasztot, nem annyira mély feketét kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#43308) Isual válasza Drizzt (#43305) üzenetére


Isual
veterán

Újonnan semmi. A régieknél meg A-TW van, cserébe 6-7-800-as kontraszt. Ami nem rossz egy profi monitornál, de azért mert itt páran nosztalgiáznak, kár lenne újra elővenni az A-TW témát. Kihalt dolog. Beszélni is kár róla.

(#43307) Rasiel : NEC 1990SXi szerintem nem A-TW-s. Volt ilyenem.

EV2736-nak van glowja, magam is láttam. Ilyen blődséget írni egy IPS-re... minden IPS-nek van glowja, ne jutyúbos videók alapján írjunk már véleményt könyörgöm.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43309) Rasiel válasza Isual (#43308) üzenetére


Rasiel
senior tag

1990SXi

EV2736-ról nem youtube-os videó alapján írtam, hogy nincs glowja. Én sem arra adok, hidd el. Anno külföldi fórumon olvastam, de most rákeresve google-n nem találom hol is volt pontosan.

(#43310) Rasiel válasza yodamastah (#43304) üzenetére


Rasiel
senior tag

Így van, tényleg jó dolog. Azt azért nem mondanám, hogy CRT-szerű feketéje van így a monitoromnak, de azért egy fokkal jobb az IPS felfénylésnél. :K Nappali fényviszonyok mellett a Glow-t nem tartom egyáltalán zavarónak.

Közben rákerestem az Eizo EV2736W-re. Igazat adok Isual-nak, hiszen van rajta glow effekt. Egyik tulaj is írta: "little cyan glow". :) Szóval én írtam baromságot ezzel kapcsolatban, viszont azt az irományt a francba se találom, ami alapján úgy tudtam, hogy nincs rajta felfénylés.

Részemről OFF vége, mert ez nem ebbe a topikba tartozik!

(#43311) Dany007


Dany007
veterán

No, helyén a monitor. :)
Gyors kérdés aztán majd csak késő este leszek megint...

Minden szép és jó. Így 5 perc után már feltűnt, hogy a betekintési szögek azért nem egy ips... persze minimális dologról van szó, de picit látni torzulást ha csak pár centit biccentem a fejem akkoris. Persze ezt egy hétköznapi ember az életbe nem venné észre...

Viszont a kérdés, hogy észrevettem néha megnyeklik a kép. Olyan, mint amikor játék alatt nincs bekapcsolva a V-Sync. Na itt általánosságban is van néha. Ez mitől van? Van az az AMA cucc ami gyorsítja a "monitor" pixelváltásait. Az High-on van. Ez okozhat ilyet? Filmben vagy hirtelen képváltáskor látni, hogy picit mintha kettévágódna a kép.. Hát tipikus olyan mintha hiányozna neki a V-Sync, csak nem olyan durva mint játékokban szokott lenni...
Közben néztem a Tv-t is, ott nincs ilyen.

Na majd este jövök. Még úgyis túl világos van a próbához.

(#43312) Archttila válasza Rasiel (#43307) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez az EIZO a videon! egesz jol mutat... azaz pont, hogy nem mutat... (glow) :-) Persze eloben nyilvan mas :P

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#43313) Isual válasza Rasiel (#43309) üzenetére


Isual
veterán

hiszek ez öregnek, de nekem, amikor nálam volt egy egyébként tőlük vásárolt darab - akkor nagyon is volt rajta glow, igazi S-IPS-re jellemző... szóval vagy nem volt rajta A-TW (mert én hivatalos forrást nem találtam, ilyenkor), vagy S-IPS-sel nem olyan látványos, mint a H-IPS-eken lévő A-TW

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43314) KAMELOT válasza Rasiel (#43310) üzenetére


KAMELOT
titán

Kicsi glow van rajta! Tudom mert előtte ülök, de csak kikapcsolt állapotban. Amikor megy a monitor nem venni észre!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43315) #67688960 válasza Dany007 (#43311) üzenetére


#67688960
törölt tag

nekem nincs ilyen, és nem hiszem hogy ez normális, próbáld ki másik kábelel attól is lehet asszem

(#43316) Dany007 válasza #67688960 (#43315) üzenetére


Dany007
veterán

Nem lehet azert mert mindket monitor ment klonban? Marmint a monitor es a teve is. Gondolom probalja egyik behozni a masikat.

Egyebkent durvan latszik a Tv-m input lagje...:)

Majd meg probalkozok este aztan ha megint elojon kabelt cserelek.

(#43317) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok
Olyan kérdésem lenne hogy erről a monitorol mia vélemény SAMSUNG P2770HD 27" ára 40.000 lene májusig samu garis.. Egy Benq 2220HDA 22" monitor váltana le.
Választ elöre is köszönöm

(#43318) Dany007 válasza #67688960 (#43315) üzenetére


Dany007
veterán

No megoldódott. Catalyst-ban kellett valamit állítani. Röhej. =/ De fogalmam sincs mit állítottam, mert több dolgot is egyszerre. Tudom nem jó hibakeresési metódus, de biztosra akartam menni.
Szóval probléma megszűnt.

Amúgy is vicc ez a Catalyst. Nem találtam meg benne, hogyan lehet beállítani, hogy klónozza a képernyőket és ne terjessze ki. Kénytelen voltam windowson belül beállítani... :) Persze lehet csak az én hülyeségem...

No, rövid vélemény. Szép képe van. Kb az amire számítottam. Mondjuk mivel IPS-ről jövök így annyira áll leejtős dolgot nem tudott mutatni.
Néztem a feketét. Hát, so-so. Egy fokkal jobb, mint az IPS, de semmi több.
Kellően szép a képe na. :) Ez nem vitás.
Ami még meglepett, hogy itt a színek élénkebbek. Alap saturáción hagyva is kb olyan, mint a tévén beállított értékem ami 20%-kal magasabb ennél mégis kb egy szinten van az élénkség. Ami nekem pozitív. Nem is érzem szükségességét, hogy feljebb vegyem.

A reszponzivitás, mint már írtam korrekt. Szemmel láttam a különbséget a monitor és a tv között. Brutális. Az egérrel is mindjárt jobb létezni, már nem érzem úgy mintha jégen korcsolyáznék. :)

Na, szóval elsőre kb ennyi. Még egy rakás teszt és próba vár rám. Sajnos a fekete tesztjeimen megbukott. :D De jobban teljesített, mint a tévém.

Egy a lényeg, köszönöm nektek, hogy lebeszéltetek a TN-ről az elején. :) Azért az csúnya visszalépés lett volna.

(#43319) Isual válasza Dany007 (#43318) üzenetére


Isual
veterán

Köszönjük a véleményed és a reális hozzáállásod a témához. Ilyenkor látszik az, hogy nem beszélünk hülyeséget és nem minden fekete fehér. Szóval jó volt olvasni ezt a véleményt! :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43320) Dany007 válasza Isual (#43319) üzenetére


Dany007
veterán

Nem, hát én nem mondtam semmi rosszat erről a monitorról. :) Alap TN-nel össze sem hasonlítható.
Tényleg azt kaptam amire vártam és tényleg szép a képe. Most néztem pár filmrészletet és elég komoly. Olyan "smooth" simák a képek, szvsz azért, mert 75-80cm-ről nézem. Könnyen lehet, hogy igazam volt és nagyobb élmény ezt nézni innen, mint a 42-est 2,2m-ről.

Ami meg a feketét illeti, ott olyan referenciám van, amihez max egy oled tudna felérni. Persze azért kicsit többre számítottam, de így is kellően jó. Mármint jobb, mint az IPS-en és itt nincs glow.

Most egy kicsit finomhangoltam a színeket. A tft centralos beállítás nekem túl meleg volt. Ahogy az sRgb is. Kicsit lejjebb vettem a zöldből meg a pirosból. Ránézésre most így korrekt.

Szóval ja, ennyi pénzért nem szabad csodát várni. Mindazonáltal egy alap tn a közelébe se ér. Asszonynak van itt egy HP mini 10 colos tn panellel... : ) Na az nézhetetlen. Ellenben nekem is volt régen egy 28-as HannsG monitorom, ami szintén TN volt. No de ott nem voltak durva torzulások, legalábbis hirtelen tesztkép nélkül láthatóak. Azt egy Ph-s ips troll vette meg tőlem, mert 40k-ért árultam... És mikor eljött tesztelni, nemakarta elhinni, hogy Tn paneles. : ) Szóval Tn és Tn között is lehet hatalmas különbség.

(#43321) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

LG 22EA63V-P vállalható?

Most laptopról működök, de ne tudjátok meg, hogy visszasírom a Dell U2312HM-et.
Nem vagyok egy felbontás meg panelmániás, de az után még nekem is durva visszalépés minden. :(

(#43322) yodamastah válasza Rasiel (#43310) üzenetére


yodamastah
őstag

Nem is a feketére gondoltam elsősorban. Hanem hogy az IPS kiválóan tartja a gammát és a színeket a látószög változás mellett (VA és főleg a TN nem) Ebbe viszont kicsit belerondít a glow. Egy 24es monitornál már szemből is, 27en meg főleg. ATW-vel meg ez nincs, és tök stabil a kép a normál nézési pontokból akárhonnan nézem. Mindegy hagyjuk mert ez az ATW téma sajnos a múlté...

(#43323) KAMELOT válasza BomiBoogie (#43321) üzenetére


KAMELOT
titán

Egyáltalán minek adtad el azt a jó monitort? Laptopról üzletemberek meg nők írnak. :D
Na meg otthon laptop? MInek? Kicsi felbontás, képernyő, továbbá elég xar képminőség. Eléggé visszaléptél!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43324) BomiBoogie válasza KAMELOT (#43323) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Erősen. Igazából az adta meg a végső lökést, hogy a gyatra kép mellett akárhogy nyúzom, a legegyszerűbb játékokban sem tudok kicsikarni belőle játszható FPS-eket, pedig már 100 fokon megy a VGA. :D

Hiába, ennyit tud. Azért még válaszolhatsz, Papa, vagy már nem állsz szóba velem? :DDD

(#43325) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Meg tudjátok mondani, hogy melyik a legolcsóbb 24-es és 27-es 120 Hz-es monitor (amit lehet Mo.-on kapni)?
Előre is köszi!

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43326) KAMELOT válasza fLeSs (#43325) üzenetére


KAMELOT
titán

EIZO FORIS FG2421-BK
ASUS VG248QE
ASUS VG278HR
BenQ XL2420T
BenQ XL2720T
90-150K között mozognak!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43327) deja vu válasza KAMELOT (#43326) üzenetére


deja vu
addikt

Az az Eizo foris is szuper olcsó a maga 180 ezres árával, és 90-150 ezer között mozog.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#43328) I3EI\ICE válasza fLeSs (#43325) üzenetére


I3EI\ICE
aktív tag

Az aprón most van egy 23-as 120Hz-es bagóért :D

[ Szerkesztve ]

(#43329) KAMELOT válasza deja vu (#43327) üzenetére


KAMELOT
titán

Én abból az árból indultam ki ami nálunk van. Eizo Foris 125K :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43330) fLeSs válasza KAMELOT (#43329) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Köszi, de ez kimaradt: [link] XL2411T ~77-ért. Ahogy elnézem ez a legolcsóbb.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43331) KAMELOT válasza fLeSs (#43330) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja én az újabb verzióját írtam, de az is tökéletes

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43332) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Nos, az a helyzet, hogy kezdek meghülyülni. :D Egyszerűen nem tudok dönteni, és ez két okra vezethető vissza.

1. a szemben lévő (középső) monitornak MUSZÁJ magasságállíthatónak lennie, egyszerűen ilyennek kell lennie, én állva és ülve is melózok (magasságállítható az asztal), és a helyes testtartást (szem magasság, könyök) próbálom szem előtt tartani + máshogy kényelmetlen. Az utóbbi 1 napban direkt figyeltem, illetve próbáltam visszaemlékezni, hogy milyen gyakran állítgatom a monitorom magasságát, és rengetegszer hozzányúlok, szóval ez nálam az alap, mindig is ilyen monitorjaim voltak.

Végignéztem a nem magasságállítható 27-eseket, és a következő a helyzet magasság szempontjából:
LG IPS277L/27EA63 - 449 mm
AOC i2757Fh - 449 mm
Iiyama X2783HSU - 446 mm
Benq GW2760HS - 472 mm
Philips 274E5QHxB - 470 mm
Samsung S27C590H - 462 mm
Asus VX279Q - 441 mm
Viewsonic VX2770SML - 459 mm
HP 27xi - 454 mm

Mind baromi alacsony, ha állok a gép előtt, akkor a szemem a monitor felett van (főleg a Benq és a Philipsen kívülieknél), ez teljességgel elfogadhatatlan. :D

Szóval a középsőnek magasságállíthatónak kell lennie.
27-esből megfizethető és vékonykávás csak egy létezik, az Asus VN279QLB.

2. eléggé komoly luxusnak érzem azt, hogy vegyek három ilyen monitort, mikor a két szélső az idő 95%-ában ki lenne kapcsolva, szóval lényegében csak dísznek lenne. :D mivel desktopon feleslegesen lennének bekapcsolva, nem olyan a melóm, amihez kell (illetve lehetne, de jelenleg nem az :D). 100%-ban a simracing miatt kell 3 monitor.

Még ha meg is engedhetném magamnak, akkor is ellenkezik azzal, amit csinálok (eléggé spúr vagyok :D és állandóan spórolok).

Szóval a következő lehetőségeim maradnak.

1. Asus VN279QLB középre + 2x 27 másik féle a szélekre (Asus VX279H lenne az ideális) - nem jön be az ötlet, hogy különböző monitorjaim legyenek
2. 3x ugyanolyan 27" vastag kerettel - nem tetszik az ötlet, mert ugyanúgy drága lenne mint a 3x VN279QLB + vastag lenne a keret
3. 3x leértékelt 23/24 colos magasságállítható monitor (komolyan hajlok az 1920x1200-as 24-es felé) - egyre inkább barátkozom a gondolattal, hiába vastag a keretük
4. 3x Benq GW2760HS

Tegnap este már a 120 Hz-es TN-eket nézegettem, hogy kipróbáljam a 3D VIsion 2-t, de látva az árakat, tököm fog kiadni annyi pénzt egy TN panelért (az összes drága). Illetve talán még hajlandó lennék a Benq-ra, de előtte ki kéne próbálni, hogy milyen ez a 3D dolog, versenyzésnél állítólag nagyon jól működik, csak nem tudok olyan helyet, ahol meg lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43333) yodamastah válasza fLeSs (#43332) üzenetére


yodamastah
őstag

Amikor a szimulátort építettem inkább külön 3 monitoros rendszert csináltam. Vettem 3db 24'' 16:10es pixelhibás TN Samsungot fél alatti áron. 100e alatt kijött. 3 monitornál úgyis inkább a kép magassága számít, ezért választottam a 16:10est, ez alig alacsonyabb mint a 27esek és azért jóval olcsóbb volt (leglábbis akkor).

A PC asztalomon emellett egy minőségi monitor használok, a Samsungok csak akkor mennek ha megy a szim. Kicsit fölöslegesnek tűnik, de így lehet még olcsóbb is lett. A gond persze az hogy kell plusz hely. Ha ez nincs akkor leves :)

[ Szerkesztve ]

(#43334) fLeSs válasza yodamastah (#43333) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha láttad a képemet nálam a cockpit "begurul" az asztalba, szóval nincs külön monitorállványom és nem is lesz helyhiány illetve praktikus szempontok miatt. Szóval nálam az író/munkaasztalon lesznek a monitorok és eszerint kell választanom.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43335) Isual válasza fLeSs (#43332) üzenetére


Isual
veterán

3x Benq GW2760HS - ennek nem állítható a magassága. :U

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43336) yodamastah válasza fLeSs (#43334) üzenetére


yodamastah
őstag

Persze láttam. Először én is hasonló módon próbálkoztam de beláttam nem lesz jó az íróasztalon. Drágább 3 jó monitort venni és sok helyet foglal az asztalon fölöslegesen. Persze ha máshova nem fér akkor szívás. Ez nekem is gondot okozott és ki kellett dobnom pár dolgot a szomábmól, de megérte...

(#43337) Drizzt válasza fLeSs (#43334) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Elnézve azt a képet amit linkeltél, eléggé nehéz elképzelni, hogy mit is érsz el, amikor állva dolgozol. Szerintem anélkül, hogy a billentyűzet/egér is menne feljebb a monitorral párhuzamosan, túl sokat nem érsz vele.

I am having fun staying poor.

(#43338) fLeSs válasza Isual (#43335) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ja tudom, de még ez a legmagasabb, legolcsóbb. :D ez a végső megoldás.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43339) fLeSs válasza Drizzt (#43337) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Akkor rosszul nézed, mert az egész asztal emelkedik a monitorral, billentyűzettel és egérrel (virággal, fejhallgatóval :D) együtt.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43340) Drizzt válasza fLeSs (#43339) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Akkor bocs. :D

I am having fun staying poor.

(#43341) #67688960 válasza fLeSs (#43332) üzenetére


#67688960
törölt tag

Vannak olyan állványok amik a fali tartó felfogatáshoz valók, valaki mutatott egyszer egy 20rugó környékit(de nem emlékszem pontosan az árra)többféle van asszem az csuklós mindenhogy állítható kar volt.
Ilyenen én is gondolkodom, vagy azon hogy csinálok, vagy csináltatok egyet magamnak.
Mindenesetre ha van egy ilyen akkor utána is bármilyen monitorhoz használhatod.
Egyébként én is van hogy állva használom ilyenkor simán hátra döntöm, a gyári talp is dönthető.

[ Szerkesztve ]

(#43342) fLeSs válasza yodamastah (#43333) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Btw ez az egész 3monitoros sz@r@kodás csak egy pótlék addig, amíg nem jön ki az Oculus Rift, amint megjelenik, ezeket elpasszolom, szóval nem látom értelmét 300e-t áldozni rá, amiből eladáskor elbukok legalább ~100e-et, mikor vehetek 150-ért is 3 monitort amiből max 40-50-et bukok. Plusz a 300-as biztosan nem kétszer jobb, mint a 150-es.

szerk: kb. így győzöm meg magamat, hogy ne dobjak ki feleslegesen még több pénzt. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43343) #67688960 válasza #67688960 (#43341) üzenetére


#67688960
törölt tag

pl.: itt van kettő egyik 2xe másik 1xe mindkettő jó pl. az enyémhez is mert nincs 6kg sem pedig 27colos
http://fellowes.hu/termek/426
http://fellowes.hu/termek/427

Oculus Rift? én még a fejhallgatót se bírom elviselni a fejemen pár óránál tovább :D

[ Szerkesztve ]

(#43344) fLeSs válasza #67688960 (#43343) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Hmm, ez adott egy olyan ötletet, hogy nem 1 db 3 monitoros tartókart kéne venni, hanem 3 db 1 monitoros tartókart. Nemtom ez eddig miért nem jutott az eszembe. :D
27 colosokhoz létezik vmi olcsó Mo.-on?

szerk: izé, ezek 20-30e forintba kerülnek... :C :U

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43345) TaylorPro válasza BomiBoogie (#43321) üzenetére


TaylorPro
addikt

Akkor már picivel többért a 23 colos 23EA63. Pár napja használom, meg vagyok vele elégedve. Főként játékra kellett nekem.

Pixel 8 Hazel

(#43346) #67688960 válasza fLeSs (#43344) üzenetére


#67688960
törölt tag

kolink egész jónak tűnik és csak 15-17 között van, a magasságot is be lehet lőni, aztán úgy látom utána már gyorsan lehet tologatni azon a magasságon ide oda
de 20-30 között vannak ennél jobbak,
és 30-40 között már gyorsan mindenhogy állíthatók fellowers, kensington, dell
attól függ hogy mennyit és azt hogyan akarod állítgatni a kensingtonnak van egy 2xrugos rövid karosa is

[ Szerkesztve ]

(#43347) fLeSs válasza #67688960 (#43343) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Ha vennék egy ilyet [link] vagy hasonlót más márkában, és erre tenném a középső monitort, akkor
1. nem kéne magasságállíthatós monitort vennem
2. vehetnék három ugyanolyan 27"-os monitort
3. a középső monitort a kormánykerék elé tehetném játék közben :D

Ez egész jó kompromisszumnak tűnik.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43348) #67688960 válasza fLeSs (#43347) üzenetére


#67688960
törölt tag

ez mennyi?mert 30-40 között de inkább 40felé vannak már ilyesmik, pl. nézd meg a dellt [39e]
de van még itt pár ezeket megnézve a kolink már nem is olyan jó vétel :D itt van olyan 12ért is szerintem menj be és nézz körbe ha lehet

[ Szerkesztve ]

(#43349) fLeSs válasza #67688960 (#43348) üzenetére


fLeSs
nagyúr

[link]

Sztem holnap veszek egy ilyet, ez egy életre szól, szóval most veszek egy f@szát, többet nem akarok foglalkozni vele. De ha tudsz jobbat, akkor szólj.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43350) #67688960 válasza fLeSs (#43349) üzenetére


#67688960
törölt tag

32-35ért, nem hiszem ez elég jónak néz ki, ilyesmi kellene nekem is:D ez baromi jó

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.