Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43801) mekelek válasza d@minator (#43800) üzenetére


mekelek
csendes tag

csak 120 lesz a távolság max a szememtől, úgy is kevés?
ebben a pillanatban adtam le a rendelést :DDD?

[ Szerkesztve ]

(#43802) Ashenvale86 válasza d@minator (#43800) üzenetére


Ashenvale86
tag

120 cm nem két méter :) kb ennyiről nézem most a dolgokat 21.5 colon, igaz nagyítva a böngészőt.

Mekkelek: Egy p2414h 60k alatt van, ha van rá keret, azt vedd meg.

[ Szerkesztve ]

(#43803) mekelek válasza Ashenvale86 (#43802) üzenetére


mekelek
csendes tag

Ez csak méretben több vagy másban is?

mekelek, nem mekkelek :DD, az azthiszem foglalt volt

[ Szerkesztve ]

(#43804) Isual válasza BomiBoogie (#43798) üzenetére


Isual
veterán

Az a panelen lévő tükröződésgátló bevonat. Ha elégedett voltál a 2312-vel, akkor nincs semmi gond, azoknak ajánlott a P - kifejezetten emiatt - , akiket zavart a korábbi túl agresszív bevonat miatti szemcsés hatás, gyöngyházfény hatás és még sok neve van.

Kalibrálás: bemész, kibontanak egy monitort, táp, DP rá és elvégzik a kalibrálást. 15-30 perc. Ha kérsz pixelgarit is, akkor előtte pixelteszt EiZO monitor test-tel. De ha ott leszel személyesen, akkor majd meglátod. ;)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43805) zack válasza madgie (#43795) üzenetére


zack
nagyúr

Ajaj. Ilyenem biztos nem lesz. :) Akkor ez a projekt még várat magára. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#43806) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok,

Teljesen általános felhasználásra egy DELL P2414H milyen választás?
23-24"-os, FHD, IPS-t szeretnék.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#43807) Ashenvale86 válasza mekelek (#43803) üzenetére


Ashenvale86
tag

Itt egy teszt, ami összefoglalja a dell s,u,p monitorcsaládok tagjait. Ezenkívül a tftcentral nevű oldalon találod a legrészletesebb teszteket angol nyelven.

Én Dell p2414h-t készülök venni jövőhónapban.

[ Szerkesztve ]

(#43808) vond válasza runner 125 (#43806) üzenetére


vond
MODERÁTOR

Teljesen jó választás. :K

Ha még nem tetted meg, akkor esetleg hasonlítsd össze az U szériával (pontosabban az U2312HM-mel). Lehet, hogy felmerül olyan igény, ami miatt az jobb lenne.

Isual kiváló írása segít ebben. ;)

[ Szerkesztve ]

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#43809) BomiBoogie válasza Isual (#43804) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Köszönöm. Nem volt ilyen gondom a 2312-vel.

S akkor az, hogy a P-ben újabb IPS panel van, akkor nem igazán számít?

(#43810) mekelek válasza Ashenvale86 (#43807) üzenetére


mekelek
csendes tag

Köszönöm :R Leadtam már a rendelést, majd hívnak, bár ez már csak holnap lesz szerintem. Még jó hogy 30k-ról indultam, majd max 45, később látva a 27es monitorokat elértem az 50+k-t és most meg már szálítással 60k-nál járok :DDD szerintem maradok a a 23-asnál és inkább kivágok az asztalból egy darabot, mert ha így haladok, és még egynapot gondolkozok rajta 27 inch és 80 k lesz belőle :D

(#43811) Ashenvale86 válasza BomiBoogie (#43809) üzenetére


Ashenvale86
tag

Sasszemmel kiszúrod a különbséget. ;) Csak emiatt nem érdemes lecserélni.

Mekelek: Nincs mit!

[ Szerkesztve ]

(#43812) Isual válasza BomiBoogie (#43809) üzenetére


Isual
veterán

Csak betűk. Nincs lényegi különbség az AG coatingot leszámítva.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43813) d@minator válasza Ashenvale86 (#43802) üzenetére


d@minator
addikt

"120 cm nem két méter" Valóban. Nem is tudom honnan jött. A nők az oka. :D
(#43801) mekelek: Esetleg böngészésnél lehet hosszútávon kényelmetlen de az is lehet, hogy neked nem lesz az. A lényeg, hogy lesz egy jó monitorod. :-)

(#43814) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!
Ajánlottatok egy monitort ami nagyon tetszett (Dell P2414H), sőt a nemrég megjelent újabb szériája (Dell Ultrasharp U2414H) már HDMI-vel felszerelt is csak van egy probléma: Nem minden darabja PWM mentes bár a listán rajta van [link]......ugyanolyan mint a Dell U2412M....10-ből kb. 2 db csak PWM mentes......viszont a "régi" széria a P2414H az egytől egyig PWM mentes, viszont nincs rajta HDMI.....Nézegettem egy más kategóriás monitort a Dell Ultrasharp U2713HM...nos ez a monitor már nem FHD-s :) és elvileg PWM mentes és van HDMI is benne....csak hát az ára......megéri az árát???

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#43815) Isual válasza Tengri (#43814) üzenetére


Isual
veterán

Megéri.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43816) KAMELOT válasza Tengri (#43814) üzenetére


KAMELOT
titán

Igen megéri!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43817) Zanik válasza Tengri (#43814) üzenetére


Zanik
addikt

Ez az info honnan van, hogy nem PWM-mentes az U2414H?! Eddig a TFT Central és a PC Monitors Info is megerősítette hogy az.

Amúgy itt egy friss teszt az utóbbitól: [link]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#43818) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Komolyan, én inkább a procin vagy a házon spórolok kicsit, de legyen egy jó monitorom, elvégre azt nézem egész nap. :D

(#43819) old_artist válasza Tengri (#43814) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Ma bontottam ki pár Dell-t, és a végeredmény:
- 2 db U2414H > mind PWM mentes (!!!)
- 6 db U2412M > 1db volt PWM mentes (!!!) :W
- 2 db U2413 > PWM mentes
- 1 db S2740L > PWM mentes
- 2 db U2713HM > PWM mentes

Igen, megéri az árát az U2713HM :K

(#43820) Narakh


Narakh
senior tag

Úgy négy és fél méter távolságra filmhez még elég lehet a 27", nem?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#43821) schawo válasza old_artist (#43819) üzenetére


schawo
titán

6 db U2412M > 1db volt PWM mentes
Ezt meg hogy csinálják? Valami perverz idióta kockát dobál a gyárban, és minden hatos dobásra egy PWM-mentes elektronikát tesz be a gyártósorra?

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43822) Tengri válasza Zanik (#43817) üzenetére


Tengri
senior tag

A monitorguru mondta :)
A levél amit írtak:

"info@monitorguru.hu
15:37 (8 órája)

Kedves .......

Sajnos, ebben az U2414H monitorban is lutri a PWM mentesség - 10-ből jó,
ha 2db-ot találunk, mint az U2412M monitoroknál is tapasztalható volt.
Az biztos, hogy a P2414H az PWM mentes minden egyes példánya!

Üdvözlettel,
monitorguru

On Tue, 21 Jan 2014 10:32:12 +0200,"

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#43823) Tengri válasza old_artist (#43819) üzenetére


Tengri
senior tag

Szia!

Pedig pont a monitorguru válaszolta ezt a levelemre....hmm érdekes. :F

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#43824) yodamastah válasza old_artist (#43819) üzenetére


yodamastah
őstag

Megoldás egyszerű. A PWM menteseskeet +10k felárral kell árulni. Az igényesek így kaphatnak PWM mentestt, akinek meg mindegy annak van olcsón jó monitor :)

[ Szerkesztve ]

(#43825) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Valaki magyarázza el nekem, hogy mi az a PWM és miért nem jó?

Samsung Galaxy S7 Edge

(#43826) Tengri válasza kalozhun100 (#43825) üzenetére


Tengri
senior tag

Itt a magyarázat:

[link]
Kiemelem a miért nem jó részt:
"A PWM-es fényerőszabályozás jelenlegi hátránya pont az említett frekvenciában keresendő: látszólag már kellően gyors ahhoz, hogy a vibrálást folyamatos fénynek lássuk, de a valóság picit más. Sajnos a 175-240 Hz még távolról sem elég gyors ahhoz, hogy senki számára ne legyen zavaró, rosszabb esetben érzékelhető jelenség. Az erre érzékenyeknél fejfájás, szemfáradtság jelentkezik, és ennek kiküszöbölésére a mostaninál jóval nagyobb frekvenciát kéne alkalmazni. Sajnos a PWM mellékhatásai miatt ez a fajta fényerőszabályozás sok felhasználó szemében nem túl kedvelt megoldás, viszont a hasonló tünetektől mentes, analóg megvalósítás jóval kevésbé elterjedt – ott viszont a fehéregyensúly hajlamosabb nagyobb mértékű elcsúszásra a fényerő változtatásának hatására."

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#43827) old_artist válasza Tengri (#43823) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Igen, az ünnepek előtti szállítmányoknál bizony voltak nagy meglepetések, mikor vizsgálgattuk, s feltünk a 20-25 fényerő alatti "pulzálás", egyből vette mindenki a mobilját "video tesztelgetésre".
Azért írtam, hogy a mai Dell bontogatásom milyen eredménnyel zárult, de szerencsére az U2414H monitor esetében megnyugvás volt látni, hogy PWM mentesek!

(#43828) old_artist válasza schawo (#43821) üzenetére


old_artist
addikt

Dupla, kérném törölni!

[ Szerkesztve ]

(#43829) old_artist válasza schawo (#43821) üzenetére


old_artist
addikt

Üdv!

Most csak pszt mondom, mivel kifutó széria az U2412M, lehet, hogy beleadnak (beleraknak) minden "apait és anyait"

yodamastah: igen, felmerülhet, de szvsz ezt a gyártó(k)nak kellene megoldani, nem a vásárlók bőrének újabb lehúzásával és elbizonytalanításával ...

[ Szerkesztve ]

(#43830) Narakh válasza Narakh (#43820) üzenetére


Narakh
senior tag

Mit gondoltok?

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#43831) yodamastah válasza Narakh (#43820) üzenetére


yodamastah
őstag

4.5 méterről néznéd a 27es monitort? Ekkora kép ilyen távról nagyjából használhatatlan. De egy 32es is. Minden lesz csak mozi élmény nem. Jó tudom ez nem a "házimozi projektorral" topic, és nem mindenki akar 3-4 négyzetméteres képet otthonra, de monitoron filmezni kb úgy lehet hogy ott ülsz előtte közel.

(#43832) Narakh válasza yodamastah (#43831) üzenetére


Narakh
senior tag

Jelenleg egy 62 centis képcsöves tévém van, nem vagyok túl nagy képernyőhöz szokva. ;]

Apám 32"-os LED-TV-je volt a fő inspiráció, annyival már baromi boldog lennék. A fő szempont, hogy direktben a PC-ről nézhessem a filmjeimet valami élvezhető méretben, mert a 19"-os monitorom e tekintetben már tényleg kritikán aluli. Erre a célra a monitor éppúgy megfelel, mint a tévé; előbbivel egyben PC-képernyőhöz, utóbbival nagyobb képátlóhoz és beépített tunerhez jutnék.

A mostani zajdoboz effektív képméretét lényegében a 27" is hozná - sőt mivel a filmek/sorozatok döntő többsége 16:9-es, felül is múlná -, csak ugye tartok attól, hogy a "nagytévéhez" képest meg ekkora összeget kiadva csalódnék.

Tudom, nekem semmi sem jó.

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#43833) Zozzer888 válasza Narakh (#43832) üzenetére


Zozzer888
addikt

Nem rég néztem a használt TVket és láttam már 40 collosokat 80 körül használtan. Persze nincs IPS, meg nincs nem tudom mi, de HDMI és VGA az van. Talán 37-es lenne olcsóbban is.Vagy használt nem játszik? Én ilyen célra ezt szavaznám meg. Mármint filmnézésre.Monitornak elég brutál a 37-es is már, sőt szerintem a 32-es is.

Más: Érdeklődtem itt korábban, azóta osztok szorzok, úgy néz ki 23-as Dell (S2340L) lesz a befutó. Ahhoz képest, hogy idejöttem, hogy nekem 21,5-es LG kéne...:D De úgy érzem ez lesz a "helyes" megoldás:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#43834) Narakh válasza Zozzer888 (#43833) üzenetére


Narakh
senior tag

Ha egy mód van rá, TV/monitorból nem vennék használtat.

Mindenesetre azért köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

(#43835) Tengri válasza old_artist (#43827) üzenetére


Tengri
senior tag

Egy kicsit elbizonytalanít, hogy elvileg PWM mentesnek kellene lennie és akadnak olyan darabok amik nem igazán azok........a gyártó (aki szerintem az egyik legjobb) igazán odafigyelhetne, hiszen a vásárlási kritérium lehet, hogy a monitor PWM-es vagy sem.
Tételezzük fel, hogy megveszi az ember és belefut egy "karácsony előtti darabba". Hazaviszi majd beüzemeli a monitort és utána, lesz nagy "fenékrehuppanás" :Y , hogy a PWM mentes monitor PWM-es :W .........ilyenkor mi a teendő????? hóna alá kapja és visszaviszi a boltba, hogy "elnézést de a TFT Central azt írta, hogy ez a monitor PWM mentes, de sajnos nem az, kérem cseréljék ki mentesre......." :C
Persze ez kiderülhet, ha az ember olyan helyen veszi a monitort ahol kérhet felárért kalibrálást és pixelhiba garanciát (pedig ilyen üzletben sincs "impulzusszélesség-moduláció" garancia), és arra sincs garancia, hogy az eladó az eddig el nem adott "PWM-es termékét" egy laikus vevőnek akarja értékesíteni. Arról már nem is beszélek, hogy vannak olyan üzletek ahol a monitort pixelgarancia és kalibrálás nélkül árulják.

[ Szerkesztve ]

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#43836) Jassz


Jassz
tag

Sziasztok!

Tudja esetleg valaki, hogy a Benq 2760hm és 2760hs között mi a különbség?
A Benq oldalán nagyjából ugyanaz a marketing rizsa van mindkettőről. Talán a káva vékonyabb az egyiknél?

Köszi!

(#43837) dances


dances
tag

Üdv!

A flicker-free BenQ GW sorozatú monitorokon van tükröződésgátló bevonat?
Ha igen, melyik fajta: light vagy hard?

Only the Good die young.

(#43838) dave118


dave118
senior tag

Helló

Kis tapasztalatot szeretnék megosztani egy S2340L monitorral kapcsolatban. Tegnap volt esedékes a választás, kb. 3-4 hónapja görcsölök a témán, végül a két delikvens a P2314H és az S2340L monitor maradt mint győzelmi esélyes ( utólag is kösz a fórumozók, hozzáértők segítségét!). Alapvetően az utóbbit szerettem volna, mert nagyon tetszik a tükrös felület, valamint a p23as kissé "monitoros" dizájnnal rendelkezik (fcuk me, engem a külső is érdekel ...oázisos srác jól körbeírta: faksui :DDD ). A Lényeg: egyáltalán nem bántam meg, hogy az S23at vettem, gyönyörű monitor, a szoba éke stb,stb, egyáltalán nem zavaró a tükröződés. Az asztalon felkapcsoltam közvetlenül mellette a lámpám, kb 8 óránál egy másikat is, és semmiféle zavaró hatást nem tapasztaltam. Nyilván ha közvetlenül valami belevilágít, mondjuk pont mögötted van, akkor egyértelműen látszik, mint pl. ha tévézel, lekapcsolod a dolgokat magad mögött mert zavaró. Egyébként kalibrálási fájl nélkül, vga kábellel, gyengusz exceles laptopra kötve is eszméletlen képet ad, a bevilágítás elhanyagolható, használat közben egyáltalán nem, fullsötét képernyőn pedig csak akkor venni észre feltűnően, ha arra koncentrálsz hogy észrevedd, mertazipsenvanbevilágítás. Egyelőre csak ajánlani tudom, én is f.stam a tükrös felülettől, egyáltalán nem olyan durva mint ahogy esetleg a fórumozásból lejön, ma összerakom a vasat is, ráküldök valami játékot úgy is tesztelem (meg valami fullHD cuccost mert a 720p avi-nak hat rajta annyira fullos a kép :D )

u.i: tudom ez nem a reklám helye, de az Oázisos arcoknak nagy highfive és reszpekt. A srác kibontotta, még a lámpát is kapcsolgatta, hogy megnézzük mennyire tükröződik ... aztán fél óra múlva hívott telefonon h kész a kalibrálás, mehetek a monitorért. A Dell monitorban gondolkodóknak erősen ajánlott üzlet (a reklámért nem kaptam pénzt, csak tökéletes kiszolgálást :) ).

Kösz, h olvastad :R

Üdv!

[ Szerkesztve ]

... Ami ami, az az.

(#43839) SirAlo válasza dave118 (#43838) üzenetére


SirAlo
aktív tag

kalibralas nelkul mennyire jo a dell monitorok kepe ? (gyarba nem kalibraljak ?) vagy otthoni hasznalatra nem tudom en bekalibralni szemre? Mert itt Romaniaba nem igazan tudok olyan boltot ahol kalibralnak is nem csak eladnak

(#43840) Isual válasza dave118 (#43838) üzenetére


Isual
veterán

:R

(#43839) SirAlo: Nem rossz. Nem. Nem.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43841) BomiBoogie válasza SirAlo (#43839) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Egyáltalán nem rossz. Mikor nekem Dell U2313HM-em volt, mindig gyönyörködtem benne és fogalmam sem volt arról, hogy létezik egyáltalán kalibrálás. :DDD

(#43842) Tengri


Tengri
senior tag

Sziasztok!

Kérdésem a következő:
Dell U2713HM [link] és a Dell U2713H [link] között mi a különbség....csak az "évjárat" (és emiatt az ára is)?
Azt tudom, hogy az egyikben Q3-as a panel a másikban "csak Q1-es", illetve más a response time-ja 6 ms a U2713H-nak.......Felhasználás terén: Játék, munka, képszerkesztésnél, illetve videóvágásnál melyik a jobb.....árban eléggé nagy a differencia a kettő között.
Előre is köszönöm a választ!

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#43843) dave118 válasza SirAlo (#43839) üzenetére


dave118
senior tag

Az utólagos kalibrálás csak egy "extra" szolgáltatás. Egyébként gyárilag is kalibrálják a monitorokat. Nyugodtan veheted az ajánlottak közül valamelyik Dellt-t, gyönyörű képet fogsz kapni kalibráltatás nélkül is.

... Ami ami, az az.

(#43844) Isual válasza dave118 (#43843) üzenetére


Isual
veterán

Ez sajnos nem így van. Nem kalibrálják gyárilag a monitorokat és még ha igen, akkor is nevetségesen nagy hibahatárral, ami gyakorlatilag annyit ér, hogy utána ugyanúgy be kell kalibrálni.
Ezért is ajánljuk a kalibrációt, hogy az IPS-ben rejlő potenciál ne maradjon kiaknázatlanul.

(#43842) Korbel78: HM az standard színterű, H az wide gamutos, hardveres kalibrálás lehetőségével (ami mondjuk nem működik rendesen, de a lehetőség megvan :D ) . Olvass utána ezeknek, de főleg a színtér a különbség, utóbbi kifejezetten grafikai munkára szükséges, átlag usernek a standard gamut untig elég.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43845) yodamastah válasza Tengri (#43842) üzenetére


yodamastah
őstag

Az egyik standard gamut, a másik széles (standard gamut emuláció van). Tartalom fogyasztáshoz (játék, web, mozi, jpeg fotók) a standard (sRGB) gamutot kell(ene) használni. Tartalom gyártáshoz már néha a széles gamut a jobb, de csak kivételes esetkben, mert jelenleg széles körben elterjedt számítógépes tartalom sRGB gamuton fut (ahogy írtam a játékoktól a blurayen át, a digitális kamerák által kiköpött jpeg-ig minden). A széles gamut color managelt környezet használata nélkül sok bajt okozthat. Pl ha megpróbál valaki egy gyári aRGB vagy natív beállítás mellett színprofil nélkül CMYK-t, vagy sRGB-t emulálni photoshopban. Esélyes hogy rosszabb lesz a végeredmény mintha standard gamutban csinált volna mindent.

[ Szerkesztve ]

(#43846) Balage76


Balage76
senior tag

Sziasztok!

Megérkezett a Dell U2713HM monitorom, köszönöm a korábbi segítséget és az ajánlást! :R

Ez egyszerűen egy brutális darab! :) Nem álltam neki a kalibrálásos mókának, ez a dobozból kivéve is összehasonlíthatatlanul jobb mint a korábbi.

(#43847) vond válasza Isual (#43844) üzenetére


vond
MODERÁTOR

"az IPS-ben rejlő potenciál ne maradjon kiaknázatlanul"

Ejjj, ez de szép volt. ;)

VOND.HU // DESIGN • PHOTO • VIDEO • WEB • IT

(#43848) KAMELOT válasza BomiBoogie (#43818) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja és a szemedet meg nem fizeti meg senki más csak te. Nem a procit nézed egész nap! :DDD

(#43846) Balage76: +1 ember akkor végre felfedezte, hogy milyen szép és jó egy minőségi drága monitor. :)

[ Szerkesztve ]

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43849) BomiBoogie válasza KAMELOT (#43848) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Sőt, nem is kell ház, úgyis itt a csigaház. :DDD

(#43850) Isual válasza KAMELOT (#43848) üzenetére


Isual
veterán

Minőségi, de nem drága. Az odébb van. ;)

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.