Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:07:51

LOGOUT.hu

Szia!
Mielőtt kérdeznél , alábbiakkal kérlek egészítsd ki (FONTOS! LG monitoroknál a P végződés az új tápegységre utal!):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43201) Isual válasza andrisms (#43200) üzenetére


Isual
veterán

Úgy nézem, de azért valakit kérdezz meg, hogy biztos tudja-e a laptopod a két monitort. Mert az meg gyanús, hogy akkor miért így helyezték el a csatlakozókat. :U

Szemfáradásra nem tudok jobbat kitalálni, mint a pixelméret különbség, de nem biztos, hogy attól van. Nem olyan nagy a difi a két monitor pixelmérete között, úgyhogy valószínű, hogy nem. Hogy mitől, azt nem tudom. Ha ez zavar nagyon és a cicergés, akkor vidd vissza. Ha nem és tetszik a képe, akkor meg ne. Hogy ki, hol, mennyiért tudna szétszedni, javítani egy ilyen monitort, azt meg én nem tudom.

szerk.: "Olvastam hogy a NEC nem rossz márka..." - Az egyik legjobb, EiZO színvonalú. :K (Persze a jó minőségű, profi IPS monitorai. Ez annakidején az volt.)

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43202) TaylorPro válasza Isual (#43199) üzenetére


TaylorPro
addikt

Köszi! Igazad lett! Szinte el is tűnt a bevilágítás!

Pixel 8 Hazel

(#43203) #67688960 válasza South Velen (#43187) üzenetére


#67688960
törölt tag

én az ips idejét is észreveszem, de az viszont egyenletesebb sebességű asszem mármint színre vagy árnyalatra, annyira nem jó az se hogy ne látszódjon, szóval nekem tökmindegy, sebre mindkettő majdnem egyformán lassú, ez amolyan kinek a papné dolog
va-nak képe már hasonlít a dlp projektoroméhoz ez nekem nagyon bejön, de az ips-nek is szép képe van azt el kell ismerni

[ Szerkesztve ]

(#43204) andrisms válasza Isual (#43201) üzenetére


andrisms
aktív tag

Igen, nekem is ez volt gyanús, hogy akkor miért nincsenek messzebb egymástól a csatlakozók. De mondom, maximum egy VGA kábelembe kerül, mondjuk még utána is használható lesz, csak nem túl esztétikus.

Szerintem marad, mert a képe kárpótol, amúgy is maximum csak filmezésre fogom használni, miközben a másikon csinálom a dolgokat, akkor meg úgy sem hallom majd. Csak attól félek hogy ez a közeljövőben történő meghibásodásra utal.

Tudtam hogy nagyjából EiZO színvonal, de nem tudtam annak idején ez milyen volt. Bár prad teszt szerint sehr gut volt :)

Na nem is zavarok tovább, köszönöm a gyors és korrekt válaszokat!
:R

szerk: KAMELOT
milyen 100K? a Dell 70 volt+kalibrálás, ez 13e. A két vásárlás közt volt 3-4 hónap, akkoriban semmiképpen sem akartam annyit rákölteni, de még most sem költenék, majd idővel, amikor kelleni fog. Az U2412 szerintem korrekt monitor, -nekem- most nem érne meg többet az U2712. Amúgy HDMI-n asszem nem megy át az 1440p, nekem laptopon meg más nincs. Vagy nem jól tudom?

Rasiel: ezt megnyugtató tudni, bár néha azért zavaró a hang.

[ Szerkesztve ]

(#43205) KAMELOT válasza andrisms (#43200) üzenetére


KAMELOT
titán

Én a 100K-hoz tettem volna még és vehettél volna rendes monitort 1440p felbontással. Tiszta újat.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43206) Rasiel válasza andrisms (#43198) üzenetére


Rasiel
senior tag

A zörgő, de inkább ciripelő hangra azt tudom írni, hogy szerintem ez alapból ilyen. A nagyobbik NEC-nél nálam is lehet hallani, van, amikor erőteljesebben jön a hang a táp felől, de nem vészes a dolog. Régebben olvastam külföldi véleményeket, fórumokat, illetve tulajokat megkérdeztem erről (is). Ők azt írták, hogy náluk is van ez az érdekes jelenség. Most, hogy írom ezt a hsz-t pl. nem hallom ezt a ciripelést.

[ Szerkesztve ]

(#43207) KAMELOT válasza andrisms (#43204) üzenetére


KAMELOT
titán

Ja hogy te U2412 vettél. Akkor nem szóltam semmit! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43208) #04085760 válasza Isual (#43167) üzenetére


#04085760
törölt tag

Filmezésre nem nagyon lesz használva.. inkább netezés, e-mailok olvasás stb .. helyette akkor mit ajánlanál ilyen árkategóriában ? Naponta legalább 6 órát bámulok szóval valami szemkimélőbb cucc kéne :D

(#43209) Dany007


Dany007
veterán

Ma megjött a monitor! =)
Kipróbálni, de még kicsomagolni se volt időm... A beüzemelés meg a teszt majd csak szombaton ha már lepasszoltam az asszonyt meg a gyereket anyóséknak. ;]

Viszont már a dobozon rajta volt a "flicker-free" felirat! És a product number is egyezik a villogás-mentes verzióéval. Úgyhogy fasza! :C
Lutri volt, mert a PCX-es csóka azt mondta csak akkor tudják megnézni a product numbert miután már megrendeltem és ott van a cucc náluk. De mivel az én ismeretemben csak náluk volt 1 pixelre is garancia, plusz egy rakás másik cuccot is rendeltem tőlük muszáj volt bekockáztatni.

De ezek szerint akkor már a pcx-nél is a flicker-free verziót árulják.

Amúgy egy Benq GW2450HM-ről van szó. Hátha valakinek fontos lesz még ez az infó.

Megvan a DVI-HDMI kábel is. Jó vastag, így szemre vastagabbnak tűnik, mint a TV-hez kapott HDMI-HDMI kábel. Remélem azzal se lesz gond.

Már csináltam tesztképeket. A szokásos rgb black-white, meg gradienst meg ilyen egyéni fekete szint tesztet. :)
Meg lehet megnézek majd valami alap AIDA-ba beépített monitor tesztet is. Túlzásba nem akarok esni. Néha fogom csak grafikai munkára használni. Amúgy játék, esetleg film.

(#43210) Isual válasza #04085760 (#43208) üzenetére


Isual
veterán

Akkor nincs értelme. U2412M jobb lenne erre. P2414H esetleg, ami biztosan PWM-mentes.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43211) Isual


Isual
veterán

Dell UP3214Q review a tftcentralon.

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43212) Sonja


Sonja
veterán

Végül egy ilyen DisplayPort kábelt vettem itt helyben. Van kép, eddig rendesen teszi a dolgát (kopp-kopp). :D :R

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#43213) #67688960 válasza Dany007 (#43209) üzenetére


#67688960
törölt tag

tipp.:
A normál, srgb, és felhasználó beállításon kívül valszeg majd mindenhol módosítani kell az élességbeállítást.
Felhasználó módban próbáld ki a színhőmérséklet felhasználóiba állítást elálítás nélkül.
Fényrőt mindenhol állíts, teszelésképp egyformán le.
Fullhd természetfilm. :K

[ Szerkesztve ]

(#43214) Tin


Tin
veterán

zsír, a 2 hónapos P2414H-ba belemászott valahogy egy kis bogár, apró mint egy muslinca, és bent grasszál a rétegek között. kinyírni nem merem mert tiszta mocsok lesz a kép. így nézhetem ahogy vándorol keresztbe-kasul a képernyőn. néha még így kinyitja a kis szárnyait és próbál odébbrepülni... ez mennyire gáz már... :D

(#43215) Dany007 válasza #67688960 (#43213) üzenetére


Dany007
veterán

Tyú na majd utána kell néznem ezeknek.
Gondoltam még előtte végigolvasom újra a tft centralos írást. Ott adnak egy alap beállítást. Gondoltam azt használom kiindulásinak. Aztán onnan alakítom saját ízlés szerint.
Még ezt a hülye gyorsítást is át kell olvasnom. Nem tudom minek hívják. Abban a tesztben hoz drámai javulást ahol a kisautó szaladhál ide-oda. Na erre van valami 3 opció a monitoron. És a tftcentralon a középsőt ajánlották. Na mindegy majd átolvasom.

Fényerőre leszek kíváncsi mennyire kell lowra állítani.

Na igen a természetfilm. :) Az egyik kedvenc vizuális orgiám a HOME 2009-es dokumentumfilm. Annál szebbet még nem láttam kijelzőn. De élőben sem.

@(#43214) Tin:

Na ezen jót röhögtem! :DD Elképzeltem. Meg téged is ahogy nézed és csak tátod szét a kezed... mert nincs mit tenni.
Próbáld meg kicsalogatni egy kis kolbásszal, vagy vörösborral! Esetleg mindkettővel.
Én amint kinyitok egy üveg bort, tuti megjelenik körülötte 2-3 muslinca amit addig sose láttam.

[ Szerkesztve ]

(#43216) G**@**B**!


G**@**B**!
tag

Sziasztok!

Ajánlanátok monitort általános felhaszlálásra, 27"os méretben? Leginkáb filmhez, játék minimális és inkáb régiek. A keret kb 65.000Ft.
Melyik márkát érdemes választani? Ez pl jó? BENQ GW2760

4K ULTRA beállításokon játtszom, egy GTX 1080 Titaniumot kérnék. Tessék, kettő lett maradhat?

(#43217) Tin válasza Dany007 (#43215) üzenetére


Tin
veterán

hát én sajnos csak kínomban röhögök... valahogy belemászott a rétegek közé, és most nem tud kijönni, gondolom a panelen körben nem folyamatos a szigetelés. folyton lemegy az aljára, néha széttárja a szárnyát és picit odébbrepül, de kijönni nem tud.

úgylátszik ilyen a dell minőség...

(#43218) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

7 éves 22"-es Samsung monitort szeretnék lecserélni, kicsit nagyobb, jobb monitorra, következő szempontok vezérelnek:
- játék, elsősorban játék, igaz nem überbrutál, hanem stratégia és fps (Cod stb.)
- aktív használat, aránylag sok idő képernyő előtt, netezés, filmezés
- gyerkőcök mesenézése gyakran
- minél szembarátabb (ha ez értelmezhető)

Márka mindegy, méret 24, nagyobb nem tudom kell-e, van-e értelme. Keret kb 60-70.

Ötlet, javaslat?

előre is köszönöm!

(#43219) TaylorPro válasza Tin (#43214) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ugyan így jártam! Egy garis Samsungal! Szétszedtem mérgemben. A fóliák közzé ment minden szösz, még rosszabb lett mint volt. Vidd gariba. Azóta irtom a bogarakat ha gép közelben látok valamit.

Pixel 8 Hazel

(#43220) Tin válasza TaylorPro (#43219) üzenetére


Tin
veterán

jól hangzik :F

amíg mozog, addig nem tudok mit csinálni vele. megvárom míg megdöglik, elvileg 1-2 hónap. remélem nem a monitor közepén leli halálát. gondolom a karácsonyfáról jöhetett a tenyészet :D

de amúgy nem tudnák rendesen leszigetelni oldalról ezeket a monitorokat? azért mégiscsak egy 3-4mm hosszú bogár...

erre tényleg vonatkozik a gari amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#43221) TaylorPro válasza Tin (#43220) üzenetére


TaylorPro
addikt

Ha jól emlékszem nekem már lejárt akkor a gari nem sokkal. Én tuti kiverném a balhét főleg hogy új a monitor. Azóta félek én is. :(((

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#43222) Tin válasza TaylorPro (#43221) üzenetére


Tin
veterán

egy kép jobb ezer szónál, csináltam videót, de most nem akarok tökölni a feltöltéssel. vicces ahogy a bogár mászkál a képernyőben, majd lemászik középen, pont a csillogó dell felirathoz. valami jó zene kéne alá, reklámnak sem utolsó:D

megvárom amíg megdöglik, aztán meglátjuk. idegeskedni nem akarok rajta, annyira bizarr helyzet.

(#43223) Dany007 válasza Tin (#43217) üzenetére


Dany007
veterán

Ja bocs, nem gúnyolódásnak szántam. Csak olyan életszerűtlen a dolog. Mármint tényleg röhej, hogy nincs körbeszigetelve a panel és bejuthat egy több mm-es bogár? :S
Mert akkor ennyi erővel a por is felgyülemlik benne egy idő után. Vagy mittudomén...

Azt esetleg megtaláltad hol juthatott be? Ha lehetne valahogy arrafelé terelni.. aztán ott mondjuk porszívóval / szűkítővel finoman kiszipkázni?

(#43224) Tin válasza Dany007 (#43223) üzenetére


Tin
veterán

ja, semmi gond:)

gondolom valahol nincs szigetelés, és ott jutott be. szét kéne szedni a kitereléshez, majd ha megdöglött, foglalkozom vele.

(#43225) TaylorPro


TaylorPro
addikt

60Hz-en megy a monitorom. Van egy játék aminél vissza
áll 50Hz-re. Hogyan tudnám fixálni a 60Hz-et? Mert így fekete keretben fut. Sehogy nem sikerül. AMD APU 6800K IGP

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 Hazel

(#43226) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Szasztok ismét. :D

A mai nap túlzás nélkül mondhatom, hogy kb. 8 órát töltöttem monitorkereséssel. :D
Már feljebb emeltem az árhatárt is.
Szóval.
Az LG 27EA63V-t kilőttem, mert mindenhol azt írják, hogy a talpa egy rakás sz@r és nagyon billeg a legkisebb hatásra is.
Maradt az
LG IPS277L - ~81-82 000
LG 27EA73LM - ~80 000
Asus VX279Q - ~80 000
Viewsonic VX2770Sml-LED - ~85 000
BenQ GW2760HS - ~73 000

Ezeknek közös jellemzője, hogy a panel kb. ugyanazt tudja :D (kivéve a Benq), ~10mm a keret és hogy a panel döntésén kívül nem támogatnak magasságállítást/fordítást/pivotot sem.
Különbség van még a csatlakozókban, de ez mellékes.
Esetleg még vmi?

Ami dönteni fog az a pixelhiba garancia. Van itt vki aki el tudja mondani, hogy melyik hogy csinálja? LG-t a monitorgurunál érdemes venni (gondolom?), Asust és Viewsonicot hol ahol házhozszállítás előtt megnézik, hogy hibás-e a monitor?

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43227) KAMELOT válasza Sonja (#43212) üzenetére


KAMELOT
titán

Nekem is ilyen van! Nincs ezzel semmi gond! :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#43228) fLeSs válasza fLeSs (#43226) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Kimaradt a Philips 274E5QHAB - ~73 000.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43229) kalozhun100


kalozhun100
őstag

Miért ment fel ennyire a Dell P2414H ára?:(

Samsung Galaxy S7 Edge

(#43230) schawo válasza fLeSs (#43226) üzenetére


schawo
titán

iRacinghez VA paneles monitort (tehát BenQ-t) ne vegyél.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#43231) Mano66 válasza kalozhun100 (#43229) üzenetére


Mano66
senior tag

Mert szar a forint!!! :DD :DD

Rancilio Silvia, Mazzer Major (151C kés),Xiaomi Mi 10T 5G 6/128 , Synology DS218+,.

(#43232) p87


p87
senior tag

Elgondolkodtam, hogy lecserélem a TN paneles monitorom egy ips-re, de valahogy mindig meggondolom magam mert igazán nincs szükségem rá. Nem szerkesztek képet vagy hasonlók ahol kellene a jó színhűség, nagyon megvagyok elégedve a mostanival.
Szóval azt kérdezném, hogy egy ips monitor hozna-e más előnyt is mint az élénkebb és színű színek?
Gondolok itt pl. arra, hogy esetleg kicsit élesebb is lenne a kép vagy szebb a betűk megjelenítése ha a felbontás változatlan?

Amit néztem az a P2414H-lenne, erről olvastam, hogy irtó jó az input lagja és jó monitornak tűnik.
Vagy esetleg kicsit olcsóbb és 23-as P2314H, U2312HM közül melyik lenne jobb választás?

[ Szerkesztve ]

(#43233) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Sziasztok!
Van ennél jobb minőségű monitor a piacon, ami esetleg jobb ár/érték arányú? DELL S2240L
Árban 45-7e Ft-ig szeretnék maximum elmenni.
Filmezésre, netezésre, játékra, képszerkesztésre egyaránt kéne.
A nagyobbik tesó se rossz (S2340L).

Előre is köszi az ötleteket!

(#43234) fLeSs


fLeSs
nagyúr

Csak hogy vmit hozzátegyek én is a topikhoz... :D
Ezek a monitorok jöhettek számításba. Elvileg ár szerint sorban vannak (prad.de szerint).

27 colos monitorok - keret szélességek (oldalt)

((teljes szélesség - (1920 x 0,3113 mm)) / 2

Magasságállítás van
-------------------
Iiyama XB2780HSU - 22,15 mm
Iiyama XB2783HSU - 12,88 mm !!!
LG 27EB22PY - 23,15 mm
Dell P2714H - 21,85 mm
Samsung S27C650D - 20,65 mm
HP E271i - 22,15 mm
Asus VG27AH - 22,65 mm
Asus VN279QLB - 10,75 mm !!!
Viewsonice VP2765-LED - 22,15 mm

Magasságállítás nélkül
----------------------
Benq GW2760HM - 21,65 mm
Philips 274E5QHSB - 12,05 mm
LG IPS277L - 12,65 mm
LG 27EA73LM - 12,65 mm
AOC i2757Fh - 12,2 mm
Iiyama X2783HSU - 12,45 mm
Benq GW2760HS - 12,65 mm
ViewSonic VX2770Sml-LED - 12,29 mm
LG 27EA63V - 12,65 mm
Philips 274E5QHAB - 12,05 mm
Samsung S27C570H - 22,15 mm
Samsung S27C590H - 14,25 mm
Asus VX279Q - 12,45 mm
ViewSonic VX2770Smh-LED - 12,3 mm
Dell S2740L - 22 mm

Más:
----
Dell U2414H - 6,5 mm

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43235) Dany007 válasza fLeSs (#43234) üzenetére


Dany007
veterán

Én még mindig a Dell 24-re szavazok! :P
6mm-es kávához képest a többi átlaga 20-22mm igen durva lenne. :)

(#43236) fLeSs válasza Dany007 (#43235) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Megjött az asztallap. Végre összeraktam, kpróbáltam, és 2 perce azt mondogatom magamban, hogy "ez qrvajó lett b+"... :D

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43237) fLeSs válasza Dany007 (#43235) üzenetére


fLeSs
nagyúr

Megfontolom, mert nagyon csábít az U2414H is. :D
Gyári adatok alapján egy
27-es monitor 62 x 37,5 cm
az U2414H pedig 54 x 32 cm
Azt fogom csinálni, hogy papírból kivágok ekkora méretű téglalapokat és megnézem, hogy hogyan néz ki "körülöttem" az asztalon.
ps: egy kémfotó :D egy monitorral

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43238) Rasiel válasza -Valinas- (#43233) üzenetére


Rasiel
senior tag

Dell P2214H

(#43232) p87: Ha van rá keret, akkor én a P2414H-t választanám.

(#43237) fLeSs: Azért a taknyos zsebkendők befigyelnek az asztal alatt. :P

[ Szerkesztve ]

(#43239) yodamastah válasza fLeSs (#43237) üzenetére


yodamastah
őstag

Ennél sokkal közelebb kéne hozni a monitorokat. Nekem kb 65cm-re vannak a szememtől és megfelelően beállítva a monitorok nézőpontjait iracingben nagyon király magas látómező van oldalra. [link]

[ Szerkesztve ]

(#43240) kerlac válasza kerlac (#43218) üzenetére


kerlac
senior tag

Senki?

(#43241) Isual válasza kerlac (#43218) üzenetére


Isual
veterán

Dell P2414H

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43242) Dany007 válasza fLeSs (#43237) üzenetére


Dany007
veterán

Na igen, elég jól néz ki kezdetnek! :)
Az a virág ott nagyon útban van viszont. És hogy hogy nem G25? Úgy tudtam az a No.1. kormány. Persze nem vagyok jártas ebben.

Mondom, minden attól függ milyen messze lesz a szemed a monitortól. Értelemszerűen minél közelebb kell ülnöd ahogy akarod is.
Két lehetőség van: 24x2,54x1,2 = 73cm mint minimum távolság. Vagy 27x2,54x1,2 = 82,3cm.
Ha tudsz olyan közel ülni hogy 70-75cm-re legyen a szemed végleges pozíciódban akkor a 24 colos a nyerő. Ha 80-85 vagy annál messzebb tudsz csak ülni a monitortól akkor a 27-est érdemes venni.
Persze abból is a minél kisebb kávásat és csak IPS-t. Amúgy a káva annyira nem is biztos, hogy gond. Majd elképzeled, hogy az a "bukócső" vagy "A" oszlop vagy minek nevezik.

Egyébként olcsóbb lenne ha megtartanád a jelenlegi monitort, tekernél egy spanglit és játék előtt elpippantanál egy joint-ot. :D Még talán nagyobb felss is lenne. Oh tényleg :D Ez pont neked szól! Fless felsselne vezetés közben.

Ami még tudná növelni az élvezeti faktort és legális is az egy kis 5.1-es fejhallgató valami normálisabb diszkért hangkártyáról hajtva.

(#43243) fLeSs válasza yodamastah (#43239) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A szemben lévő monitort közelebb tudom húzni, ez csak egy "early access" kép. :D + a cockipitemből még le tudok fűrészelni 5 cm-t.

Dany007: a virág csak olyankor van ott, amikor nem játszok. :D ott több fényt kap (mármint a cockpit eredeti helyén, mert ez egy gurulós cockpit). A G25 meg már régi, a G27 újabb és jobb, de nekem Fanatec cuccaim vannak, ami mégjobb. :D

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43244) Dany007 válasza fLeSs (#43243) üzenetére


Dany007
veterán

Lehet hogy egy külön íves fedlap kellene a 3 monitornak, amit egy mezei sinrendszeren - akár fiókcsúszó sin - tudnál előre - hátra tolni. És akkor nem kell fűrészelni semmiből, csak odagurulsz és magad elé húzod a 3 monitort. A kábelek meg simán engednek annyit.

"de nekem Fanatec cuccaim vannak, ami mégjobb."

Mertem remélni ha nem g25 akkor valami mégjobb. : )

[ Szerkesztve ]

(#43245) fLeSs válasza Dany007 (#43244) üzenetére


fLeSs
nagyúr

A fűrészelés olcsóbb és gyorsabb, de lehet, hogy nem lesz rá szükség.
Sztem így is elég közel lesznek a monitorok, ez a kialakítás már alapból sokkal jobb, mint a legtöbb embernek, akiknek szemben van mind3 monitor (és 4e volt az asztalos bére :D).

[ Szerkesztve ]

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#43246) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Megjött a monitorom a Monitorgurutól (Dell P2314H), megkaptam hozzá a kalibrált színprofilt. Ez eddig oké, viszont a Win\system32 mappában nincs spool mappám ahova be kellene másolni! (W7 Home Premium x64)
Valakinek valami ötlete?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#43247) Isual válasza horvathpeter (#43246) üzenetére


Isual
veterán

totalcommander

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#43248) horvathpeter válasza Isual (#43247) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Azzal csinálom! Rejtett fájlokat is bekapcsolom de akkor sincs!

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#43249) Dany007 válasza horvathpeter (#43248) üzenetére


Dany007
veterán

Egy tipp hátha: ne csak a rejtett fájlok láthatóságát kapcsold be, hanem a rendszerfájlok láthatóságát is.

(#43250) horvathpeter válasza Dany007 (#43249) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Ok, probléma megoldva! Intézőben látom, total commanderben nem! :) Érdekes!

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

Útvonal

Fórumok  »  Monitorok  »  Milyen monitort vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.