Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8601) corevalue


corevalue
csendes tag

Tudnátok tanácsot adni, milyen spray-t érdemes venni klíma tisztáshoz? (sima otthoni klíma)

(#8602) Zeki válasza RaveAce78 (#8600) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nincs olyan klíma amivel te kiváltasz egy jó minőségű szobai levegőtisztítót.
Amúgy meg a plazmaszűrősek a jobbak.

Klímatisztító spray

[ Szerkesztve ]

(#8603) pjen válasza RaveAce78 (#8600) üzenetére


pjen
félisten

Az Lg t nem ismerem,a Panának valóban nincs kijelzője a készüléken,viszont van külön légtisztító funkciója.

(#8604) d@minator válasza corevalue (#8601) üzenetére


d@minator
addikt

Ezeket [link] [link] öröm nézni. :-) Csak több előkészületet igényel.

(#8605) corevalue válasza Zeki (#8602) üzenetére


corevalue
csendes tag

és jó ez a spray? :D

(#8606) Zeki válasza corevalue (#8605) üzenetére


Zeki
nagyúr

Passz.
Én sosem használtam ilyet.
Legutóbb kijött a Pannonklímás szaki, 2 klíma gőztisztítás, ózonos fertőtlenítés, és kész.

(#8607) asha07lcc válasza Zeki (#8602) üzenetére


asha07lcc
tag

Egyetértek a légtisztítás dologban. Klímát viszont ne eszerint válasszon valaki mert az nem a legjobb ötlet. A klíma hosszú ideig működjön.. nem baj ha van benne tisztító funkció de az soha nem lesz olyan mint a külön légtisztító. A spray azért nem a legjobb nem váletlenül van a Big Frigost... stb helyett a kannás komolyabb változat.... sőt egy darabokraszed(elpár nem mozgat) akcióban a Domestos és társai is jó eséllyel indulnak filléres alapon igaz ott a kézimunka öblögetés vacakolás jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#8608) asha07lcc válasza RaveAce78 (#8600) üzenetére


asha07lcc
tag

Ebben a kategóriában miért 2 készülék között kellene dönteni amikor van vagy 15-20 ami szóbajöhet?

(#8609) RaveAce78 válasza asha07lcc (#8608) üzenetére


RaveAce78
csendes tag

Minden ötletet szívesen veszek. Ez egyfajta előszűrt lista :) Nekem ez a két készülék tetszik. A funkciókon kívül a külalak is fontos, mivel elég meghatározó tud lenni egy klíma a nappaliban, nem mindegy, hogy mit néz az ember. Ebből a szempontból a Samsung klímák is tetszenének, de a sok negatív kritika miatt kiestek a "kosárból" :). Tudom, hogy a Daikin, Fujitsu is minőségi, de külsőre nem tetszenek. Vagyis a Fujitsunak
van olyan klímája ami tetszene (Fujitsu Slim Design ASYG-12LUCA/AOYG-12LUCA), de az 10-20%-kal drágább kategória.

LG ArtCoolom 10 éve van a régi lakásban, azon kívül, hoyg kicsit "zakatolós lett" az utolsó évben, teljesen meg voltam vele elégedve. Az új ArtCoolokon is be lehet kapcsolni hűtés nélkül a Plasma filteres keringetést ugye?

A Panasonic-ról pedig aránylag jó áron sok jót hallottam, és egész normálisan is néz ki.

@asha07lcc: ezek a szempontok játszottak szerepet abban, hogy 2 készülékre kérdeztem rá, de mint mondtam, minden ötletet, tanácsot, információt szívesen veszek. Per pill az LG A12LL ArtCool felé hajlok.

(#8610) koxx válasza RaveAce78 (#8609) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A Daikin emura nagyon szép [link] (csak rohadt drága :DDD )

btw, a klíma szerintem pont egy olyan eszköz amit nem a design miatt vesz meg az ember hanem azért, hogy évekig (legkevesebb) hiba nélkül kiszolgálja. Én inkább feláldoznám a designt a megbízhatóság/hatékonyság javára.

[ Szerkesztve ]

(#8611) B-L-A-C-K válasza koxx (#8610) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

+1

Illetve amit linkeltél kinézetre attól se vagyok elájulva...:)

(#8612) asha07lcc válasza RaveAce78 (#8609) üzenetére


asha07lcc
tag

A slim designes Fujitsu ASYG12LTCA vagy LUCA sem kerül többe mint az az LG.... és sokkal jobbak.

Speciel a LUCA sorozat olcsóbb mint az említett LG, az LTCA meg kb 10-el drágább.

A Gree U-Crown is az a 300K körüli árkategória és mindent tud...

profi légtisztításhoz profi légtisztító azt nem pótolja a klíma.

[ Szerkesztve ]

(#8613) koxx válasza B-L-A-C-K (#8611) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Legalább törekedtek arra, hogy jobban nézzen mint a standard klímák :)

(#8614) B-L-A-C-K válasza koxx (#8613) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt a törekedés fő célja az volt hogy így jóval többet ki is tudnak csikarni a vásárlókból...:)

(#8615) RaveAce78 válasza asha07lcc (#8612) üzenetére


RaveAce78
csendes tag

köszi a tanácsokat. a LUCA az tetszene, de 295e Ft-os árat kaptam az LG-re, ezek a Fjuitsuk pedig inkább 330e Ft körülé mozognak ahogy látom.

Összességében gondolom az LG-vel sem fognék nagyon mellé.

Légtisztító:
Hogy mennyire volt profi azt nem tudom, önmagában majdnem egy klíma ára, biztosan vannak jobbak. Mindenesetre allergia időszakban hatásosnak bizonyult, illetve télen amikor az idióta szomszéd autógumival fűt, arra is érzékeny volt.

http://www.zepter.hu/MainMenu/Products/Medical/TherapyAir/TherapyAirIon.aspx

Ezér gondoltam, hogy valamit csak használ egy klíma szűrője is, de jó lenne, ha hűtés/fűtés nélkül, csak ventillátor üzemmódban is működne :)

+1
Ami még vicces, néztem, hogy Panasonic/Fujitsu-ban van Human sensor, de pont az emberre fújja a levegőt, hogy komfortérzete legyen. Nekünk (páromnak) inkább az kellene, hoyg pont ő ne kapjon direktben hideg levegőt :)

(#8616) koxx válasza RaveAce78 (#8615) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

300k egy lg klímáért... :U

Légszűrőből inkább egy ilyet [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#8617) RaveAce78 válasza koxx (#8616) üzenetére


RaveAce78
csendes tag

Köszi a linkeket koxx,

elrakom őket, de egyelőre nem lesz új légszűrő (a párom kiutálta a helyfoglalás miatt /+1 doboz a nappaliban/), ezért is próbálok olyan klímát választani ami (legalább valamennyrie) kiváltaná ezt a funkciót, és a falon van, nem zavar senkit sem :) Tudom, hogy nem közelítheti meg tisztításban ezeket a direlt erre a célra kitalált masinákat, de talán egy picit... :)

1x ha a helyzet változik egy ilyen DAIKIN-t fogok keresni.

(#8618) koxx válasza RaveAce78 (#8617) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nagyon jó cucc, nekem még a korábbi kiadás van belőle és 2006 óta nyúzom. Allergiás időszakban na meg a poros fővárosban elég jó szolgálatot tesz.

(#8619) Quqesz válasza d@minator (#8604) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aztaqva!!! Kijött belőle a kínai hadsereg! :) .

corevaule
Az is számít mennyit használod és milyen körülmények között. Ha nem poros helyen és ritkán,akkor elég ez nagyjából ha nincs pénzed többre. Ha van akkor klímás. Én a nyaralóban szoktam ilyennel befújni,de az keveset megy faházban(ugye ott leszárad gyorsan és nincsen bent pára szemben egy tégla házzal).

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8620) Quqesz válasza Quqesz (#8619) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Miért jó ha van benne wifi egy klímában? Szorja a netet hotspotként???

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8621) pjen válasza Quqesz (#8620) üzenetére


pjen
félisten

Meló helyen géprôl indulás elôtt be tudod indítani,mire haza érsz 10 fok hideg van a nappaliban.

[ Szerkesztve ]

(#8622) Quqesz válasza pjen (#8621) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Aham. Így van értelme. Azt hittem csak sima otthoni távirányítás miatt van.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#8623) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#6783) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Sziasztok,

Korábbi h.sz.-em idézve (amire megy a válasz) az merült fel bennem, hogy a légkondi csak télen lenne használva így egy teljesen alap berendezés is elég volna. (nem kell ilyen 2-300 ezres berúházásra gondolni évi pár hónap használathoz és akkor még sokat is mondtam...)

Egy általam kinézett termék megfelelő lenne az adott célra!? :R [link] (fontos a sok év garancia) beszerelés díja 30 ezer + anyag díj és hívatalos beszerelés volna.

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8624) BlacKSouL válasza Quqesz (#8620) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mondjuk Blanes városközpontban felültem a helyi buszra, ami közvetlen járat volt Barcelona T2 Airportra. A buszon teljesen természetesen ingyen wifi. Miután megnéztem, hogy onnan 1600 km-re itthon éppen hány fok van a lakásban, és mivel 29 volt, elindítottam alacsony fokozaton 24 fokra.
Aztán felültem a gépre, hazarepültem, majd hazabuszoztam, és mire hazaértem, egyenletes 24 fok volt.

Azért 6 nappal előtte indulás után még a Volánbusz járaton (véletlenül volt ingyen wifi) lecsekkoltam, hogy mikor eljöttem, kikapcsoltam-e.

Ilyesmik.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8625) pjen válasza MaxxDamage (#8623) üzenetére


pjen
félisten

A teljesen alap klíma csak pár hetet van használva nyáron,a téli fûtés az pár hónap,pont oda kell a minôség.

(#8626) windy válasza MaxxDamage (#8623) üzenetére


windy
tag

Sikerült a legtöbbet meghibásodó márkára rálelned. Pont fűtésre, ahol a klímának a legmagasabb az igénybevétele. Tíz százalékkal magasabb áron meg vehetnél egy jó minőségű japán klímát...... :N

(#8627) MaxxDamage válasza pjen (#8625) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nyári fűtés? ☺
Emeletes családi házról van szó amiben központi fűtés van (vegyes tüzelésű kazán és gázkazán külön állítható) és csak az egyik emeleti szobában kellene a légkondi használata csukott ajtók / ablakoknál csak hűtésre (meleg nyári időszakban) kellene a klíma, vagy ez így nem megoldható!? :F Klímákhoz semmit sem értek, semmi tapasztalatom velük szemben, még csak nem is olvasgattam utána. :N (cél a nyári hűvös szobai hőmérséklet kialakítás)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8628) MaxxDamage válasza windy (#8626) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ennyire nem megbízható a Samsung? (akkor minek az a sok év garancia? :) )
Mik közül lehetne választani? :R
/sok év garancia előnyt jelent/

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8629) koxx válasza MaxxDamage (#8628) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Daikin, Toshiba, Mitsubishi az ajánlott japán trió, de a Fujitsu is jó. Utóbbinál akár 10 év gari is lehet, de évi 2x-i karbantartás a feltétele, az meg nem biztos, hogy túl nagy biznisz.

(#8630) pjen válasza MaxxDamage (#8627) üzenetére


pjen
félisten

"légkondi csak télen lenne használva"ezt Te írtad!Ezekután nemtudom... :F

(#8631) B-L-A-C-K válasza MaxxDamage (#8628) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én nem vagyok szakértő, de most rakattam én is klímát, és eléggé átrágtam a témát. A Samsung klímákról mindenkitől azt hallottam hogy jóval nagyobb a meghibásodási arány mint a kolléga által említett Daikin, Toshiba, Mitsubishi triónál.

(#8632) RaveAce78


RaveAce78
csendes tag

A Wifis megoldásokban tudnátok segíteni? Tudom, hoyg a Samsungban benne van, de azt a márkát szeretném elkerülni.

99%, hogy az LG ArtCool lesz a befutó (A12LL), ehhez kellene valami wifis dolgot összehozni.

Úgy hallottam, hogy van gyári és van külsős megoldás is...

köszi
Laci

(#8633) asha07lcc válasza MaxxDamage (#8628) üzenetére


asha07lcc
tag

A kiválasztott Samsung Good modellnek aluminium a hőcserélője a kültériben, mint az alap LG gépeknek is.... a Better sorozat rendes réz hőcserélős. Amit kinéztél az a modell csak probléma és nem megoldás 10-20 e Ft-tal többért van megbízható japán alapmodell nem is egy márkából.
[link]
A meghibásodások kezenek jönni már 3-4 db LG van ami aminek az alu kültérije javíthatatlan pontkorróziós. Gondolom a Samsung sem lesz jobb. Rezet a kültéribe!

(#8634) B-L-A-C-K válasza RaveAce78 (#8632) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem egy ilyen eszköz van hozzá (lehet van olcsóbban is máshol nem néztem utána), szinte minden elektronikai eszközt meglehet tanítani vele hogy tud kezelni telefonról, így pl a légkondit is. Itt egy videó róla.

[ Szerkesztve ]

(#8635) corevalue


corevalue
csendes tag

Nem tudom miben jobb a többi márka a SAMSUNG-nál, nálunk lassan 3 éve megbízhatóan teszi a dolgát, 1000-1200 Ft-al nő meg a villanyszámlánk a nyári hónapokban (48m2 déli fekvésű lakás 22-24 fokra hűtve). Tehát szerintem erre sem lehet panasz...

Egy negatívumot tudnék felhozni, de az szerintem minden márkánál jelen van, mégpedig az a tipikus légkondi "illat"...

[ Szerkesztve ]

(#8636) B-L-A-C-K válasza corevalue (#8635) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Tudod az a baj hogy ez a kijelentésed szinte egyenlő a nullával. Én számítógépekkel foglalkozom, ismerek olyan márkát és azon belüli típust amit ismerősöm 5 éve használ hiba nélkül, mellette másnál 100 ból 80 már meghibásodott. Szóval az hogy Te használod 3 éve a klímád és semmi baja, az nem egyenesen arányos azzal hogy az összes Samsung klíma jó. Itt szerelőket kell megkérdezni...Utánajárásaim alapján pl jóval magasabb a meghibásodási arány egy Samsungnál, mint pl egy Daikin légkondinál. Pont ezért nem is ajánlott.

[ Szerkesztve ]

(#8637) corevalue válasza B-L-A-C-K (#8636) üzenetére


corevalue
csendes tag

Tudod az a baj hogy ez a kijelentésed szinte egyenlő a nullával.

Legalább a légkondi fogyasztása is kb egyenlő a nullával :U

[ Szerkesztve ]

(#8638) molnartibor válasza atua (#8598) üzenetére


molnartibor
tag

Szia!

Fujitsu ASYG07LECA Nekem ez lett felrakva hálószobába és nagyon meg vagyok elégedve vele!
Hűtési üzembe teljesen lekapcsol még a mókuskereket is kikapcsolja onnan tudom hogy megy hogy nyitva van a lamella és világít a zöld led! 15-18nm a szoba amit hűt illetve fűt! Éjszaka asszony kiment bejött a szobából/szobába akkor visszakapcsolt kb 3-5 percre visszahűtötte a szobát, ezen felül bekapcsolt e éjszaka nem tudom mert nem hallottam egyáltalán! Fűtésnél kicsit hangosnak gondolom a kültérit de csak a hűtéshez képest mondom és az is lehet hogy csak berezonál valami kint bentre nemigazán hallani! Az a tipikus inverteres hangja van de 5m re a kültéritől már szinte egyáltalán nem hallani!

(#8639) B-L-A-C-K válasza corevalue (#8637) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szóval szerinted csak a Samsung fogyaszt annyit mint neked? :) Más márkában ugyan olyan energia használatú típus gondolom 10 ezrekkel többet enne.

(#8640) MaxxDamage válasza koxx (#8629) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Asszem egy Daikin a korábban ajánlott eszköz.Ebből olyan kéne amin van WiFi-s vezérlés, mert napi 2hr-t utazok a munkahelyem és otthon között, így nem lenne rossz, ha tudnám pl. telefonról is vezérelni. :B
10év gar az jó dolog, de annak gondolom "ára" is volna, ami nem igazán kivitelezhető /200-at szánnék rá max. amiben WiFi és egyéb nyalánkságok elkélnek, de legyen jó a fogyasztás és teljesítmény, auto vezérlés hőmérséklet szerint/ (az éves 2x-i karbantartás, mert nem sokat volna használva, így többe kerülne a leves mint a hús) ;] :P

Tudtok ajánlani ilyen modellt amit érdemes lenne megvételezni és nincs elszállva árilag? :R
(4x5m -es emeleti szobába)

(#8630) pjen: akkor az el lett írva :U :B (csak nyáron lenne használva) :K

(#8631) B-L-A-C-K: akkor a Samu az tárgytalan. :R

(#8633) asha07lcc: :R Daikin is megfelelő, 3év garral

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8641) B-L-A-C-K válasza MaxxDamage (#8640) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én múlthéten vettem ilyet, nem mondhatom még személyesen hogy ajánlom mert még alig volt használva, azaz alig van tapasztalatom vele, de elvileg jó vétel volt.

(#8642) BlacKSouL válasza corevalue (#8635) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nálunk is Samsung van, 1 db garanciában ingyen cserélt alkatrész volt, azóta is tökéletesen működik (4. éve) Minden nyári szezont végighűtött, és minden téli szezont végigfűtött. Elég sokszor 0-24-ben.

Van Samsung telefon a családban, maximum apró szoftveres hülyeségei voltak, elektronikus, mechanikus nem.
Van Samsung tévé is, egyelőre köszöni jól van.
Van még Samsung hűtőnk is, NoFrost, kb. 13 éves, tökéletesen működik.
És ha elővenném a kb. 20-22 éves Samsung videónkat, szerintem az is tökéletesen működik. A 12 éves ugyanis egész biztosan tökéletesen működik.

Itt illik ugyan, sőt kötelező szarozni a Samsungot mint márkát, de alighanem még többet kéne lottóznunk, ha ennyire nagyon véletlenül pont szerencsénk volt minden egyes termékével. És semmi kötődésünk a márkához, nincs részesedésünk, nem a márka miatt választottuk mindig pont azt a terméket.

Csak gondoltam árnyalom a kialakult képet a saját tapasztalataimmal. Aminek az értéke mint tudjuk, nulla.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8643) B-L-A-C-K válasza BlacKSouL (#8642) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt se nagyon értem...

Itt senki se mondta hogy a Samsung mint márka rossz, mert TV-be se rosszak, telefonba se rosszak, és még sorolhatnám. Sőt vannak bizonyos márkák ahol márkán belül van nagyon jó széria, és nagyon rossz. Szóval nem értem miért kell elmondani hogy nektek mennyi Samsung dolgotok van és pedig jók. Egy ilyen és hasonló jellegű topikban szerintem a hozzáértők próbálják nekünk a legjobbat ajánlani, és ha a Samsungnál van jobb miért kellene azt ajánlaniuk?

Én most a hetekben nem csak itt, hanem rengeteg helyen utána kérdeztem, és senki se akart rábeszélni a Samsungra, gondolom nem véletlen.

(#8644) molnartibor válasza BlacKSouL (#8642) üzenetére


molnartibor
tag

Nem teljesen ok nélkül alakul ki ez a samsung ostorozás.
Családban van két samsung telefon mind a kettő szar lassú nem lehet felvenni ha csörög stb. Nekem van samsung SSD-m az is lassu az OZC-hez képest pedig nem lehetne ilyen nagy különbség közöttük stb stb... Szóval nem kötelező meg illik szarozni a Samsungot, csak sajnos ha nem a csúcs kategóriát veszi meg az ember belőle akkor nagyon sűrűn belefuthat a minőségi problémákba! De hogy ON is legyek kicsit Van két samsung klímánk ami 12+ éves az egyik megkotlott a másik a mai napig működik! Úgy hogy ennél azért sokkal árnyaltabb a kép de tény hogy az utóbbi években már azt kell mondanom ismerős körben lassan 50/50 a panasz / dicséret a márkára!

(#8645) MaxxDamage válasza B-L-A-C-K (#8641) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:R
Tényleg jónak néz ki (tulajdonságok) [link]
Egy rossz tulajdonsága van csak:
A garancia további feltételei:
- Évenkénti kétszeri számlával igazolt klímatisztítás. (tavaszi, őszi)

Ez milyen költségeket tartalmaz ? :F

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8646) B-L-A-C-K válasza MaxxDamage (#8645) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a Pannon-klimatech kft. csinálta, ott azt mondták 1 évben 1x jönnek ki kötelezően, valami ~6500Ft-os díja van, és átnézik teljesen, meg fertőtlenítik meg ilyenek. + Nem nekem kell keresni őket hanem ők fognak ha ez esedékes.

(#8647) B-L-A-C-K válasza MaxxDamage (#8645) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Privát akart lenni sorry.

[ Szerkesztve ]

(#8648) BlacKSouL válasza B-L-A-C-K (#8643) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Olvastam már itt többször is, általános kijelentéseket, miszerint a Samsung minden téren kerülendő.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8649) MaxxDamage válasza B-L-A-C-K (#8646) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akkor az nem is sok, nem vészes költség! :N :R
Ment P.Ü. !

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8650) Zeki válasza BlacKSouL (#8648) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Samsung kommersz márka, tehát nagyobb a minőségi szórása.
Nyilván van amiben van jobb szériája, meg van amiben rosszabb.
Én egy 50 ezer Ft-os Samsung porszívóval fürödtem be, mert az az Úgy Szar Ahogy Van (USZAV) szabvány szerint készült Vietnámban, míg a gyári porzsák meg méregdrága német volt, és csak az volt jó bele. Másfél év alatt 3x lyukasztotta ki saját maga a saját gégecsövét, emellett motorcsere, új első kerék (mert letört), és megtört belül a tápkábele is, mert teljesen kihúzva nem működött.
Ez egy tökéletes méregdrága ipari hulladék volt.

Azóta megint Miele porszívónk van. A porszívóknál az a Miele, mint a klímában a Daikin, Fujitsu.

Amikor a Samsung porszívóval sorban álltam a szerviznél, épp 2 db LG tv-t adtak le, és 1-nek meg adták ki a papírját hogy nem javítható gazdaságosan, tehát vehet másikat, megkérdeztem a szervizest, ez az LG tényleg ennyire gáz? Azt mondta, nem jobban mint a többi.

Szóval ha valakinek van rálátása arra, hogy mi mennyire szar, az a szervizes.
Laptop szervizes ismerősömnek 1 keze is sok lenne hogy megszámolja melyek az ajánlható laptopok (nem márka, hanem konkrét tipus). :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.