Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-03 18:52:36

LOGOUT.hu

Szeretettel köszöntünk a sztereó otthoni/szobai Hi-Fi világában !

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30501) Leigazoka válasza shalafi66 (#30499) üzenetére


Leigazoka
tag

És egy terjedelmesebb leírást privátba , ha tehetnél ... készítenél?
Mert megköszönném... egy http://www.teufelaudio.com/stereo/kombo-42-p3825.html néztem ki magamnak és ha minden jól megy akkor nyárra a szobába lesz :D
A leírást nagyon megköszönném

(#30502) #71562240 válasza Leigazoka (#30501) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nem azon múlik, hogy privátban jelenik-e meg, vagy itt. Összegyújteni és leírni azt amit kérsz, egy halom munka lenne, amit nyilván senki nem fog a kedvedért elvégezni. Patice kolléga is írta, hogy ne kérj lehetetlent. Naív a kérésed, és értelmetlen. Olvass kész anyagokat, és kérdezz a részletekről, ha van kérdésed. Írjunk neked egy könyvet a hirtelen ötletedtől vezérelve?

(#30503) shalafi66 válasza Leigazoka (#30501) üzenetére


shalafi66
veterán

A Háború és béke 1950-es oldalszámára lehetne számítani, ha mindent leírnék. Annyit tudok mondani egyszerűen, hogy a felhasználó szempontjából nem olyan fontos ez a dolog, mert ugyanabból az anyagból, legyen az papír, műanyag, szőtt, vagy fém, ugyanúgy lehet jó és rossz hangszórókat is készíteni. Szóval ezeket az információkat inkább a tervezőknek kellene tudni.

Neked már csak a késztermék tulajdonságaival kell foglalkozni, hogy az adott hangsugárzóban az adott hangszórókkal hogyan sikerült a gyártó munkatársainak boldogulni. A linken egy egyszerű szőtt membránt kapott a mélyközép, amennyi látszik a képen, abból egy nagy, legalább 10dB-s rezonáns kiemelésre lehet következtetni 4kHz-nél, illetve a kínai gumiszél miatt mélytartományban elég magas rezonancia pontra és jósági tényezőkre. Ezt támasztja alá amit az adatoknál is lehet olvasni, borzasztó gyenge paramétereket hoz, 80dB@1W érzékenység, 75Hz-es alsó határ a reflexnyílás ellenére. Nem egy jó ötlet megvenni.

[ Szerkesztve ]

12" 180/280W 8Ω PA hangszóró 98dB@1W https://hangszoro.net/FSL1220 Vifa DX25TG magashangszóró készletről https://hangszoro.net/DX25

(#30504) MC Pite


MC Pite
veterán

kammerer: A képről szinte mindent tudsz amit felsoroltam, a tuningot meg a kábeleket nem látod csak ;) (csináltam olyan képet is ahol a hangfal és ic kábelek látszanak, de nem túl jó, túl távoli)
Az egész elhelyezkedést nem látni persze, de sejthető hogy valahogy rá kellett férniük egy képre. ;)

A különálló polcos állvány nem rossz, csak egyelőre mezei okai vannak hogy miért nincs... Egyébként minden komponens + az asztal is rezgéscsillapítással van ellátva. Leghatásosabb teszt erre, hogy amikor elmegy a vonat, már akkor sem ugrik a cd :)

Most a faltól a közelebbi sarok 41, a távolabbi 44-45cm-re van, oldalról kb 75cm. ami első reflexnyílásos hangfalnál már elég lehet - persze ez is félnapos sakkozás volt hogy hova kerüljön, hallgatózással. Gyanítom ezek fényében már elégnek tűnik a hely.
Szerintem az lehet csalós hogy ezen a gyutávon már sűrít az objektív, ill nincs a falon referenciapont.

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#30505) #71562240 válasza MC Pite (#30504) üzenetére


#71562240
törölt tag

Na igen, 75cm az már nem olyan rossz, akár még ideális is lehet, a 40-45 centis faltávolságon azonban gondolom mindenképpen érdemes lenne bővíteni, még akkor is, ha az elülső reflex ilyen szempontból valóban kevésbé kényes, de még zárt doboznál is előnyösebb, ha ennél távolabb van a hátsó faltól is. Ha 2,5-3 méterre van tóled, akkor azért van hely közelebb hozni, bár ha sokat próbálgattad az elhelyezést, akár meg is találhattad a legjobb kompromisszumot.

(#30506) MC Pite válasza #71562240 (#30505) üzenetére


MC Pite
veterán

Futok vele egy kört, előrébb már nem próbáltam...

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

(#30507) Salvador20


Salvador20
őstag

Nem ide

[ Szerkesztve ]

Be Faster, be Smarter, or Cheat!

(#30508) djsensore válasza Patice (#30471) üzenetére


djsensore
tag

Bemutatnád a kábeleket amik tetszettek?

(#30509) Patice válasza djsensore (#30508) üzenetére


Patice
nagyúr

Nem a teljes lista:

Lessloss tápkábel 1 - be volt járatva, ezt használtuk inkább.

Lessloss tápkábel 2 - teljesen új volt még, inkább nem használtuk.

Hálózati kondicionáló - nagy meglepetés. Tetszett. :)

Elosztó - nem ez, hanem a 4 csatlakozós, kisebb változata. Ez is teljesen új volt még sajnos.

Az egyik hangfalkábel - bejáratott darab, nagyon jó hatással volt a kapott hangra. (Nem tudom, hogy a 2-es vagy a 3-as volt-e.)

Pár perci kipróbáltuk BBéci Kimber 8 TC kábeleit (a linkelt csak példa, Béci kábelein nem ilyen csatlakozók vannak) és az én Coincident CST-1-es hangfalkábelemet is.

IC: az egyik legújabb Lessloss fejlesztés.

Volt még ott pár érdekes darab, de azok is teljesen újak voltak.

:))

Utólagos engedelmeddel Béci. :R Remélem nem gond, hogy itt "árulkodok".

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30510) blattida válasza Patice (#30509) üzenetére


blattida
nagyúr

Szép és olcsó csomag. ;]

A lessloss számomra az egyik legszimpatikusabb kábel gyártó, mármint abból a szempontból, hogy nem hókuszpókusz húzódik meg a kábeleik, termékeik mögött, hanem tisztán tudomány, és ez jó.
Sajnos egy kicsit azonban sokba kerül.

A tűzfaluk is igen tetszetős. :K

[ Szerkesztve ]

Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

(#30511) xtremetuning válasza blattida (#30510) üzenetére


xtremetuning
addikt

Számomra is kellemes meglepetés volt. Tette a dolgát minden csiribiri nélkül.
Persze ez is szinergiában volt a legjobb. Ami nem meglepő.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30512) andorra válasza Patice (#30509) üzenetére


andorra
őstag

Mi volt a teszt célja?

(#30513) Patice válasza andorra (#30512) üzenetére


Patice
nagyúr

Tonyo jelenlegi láncát hallgattuk meg.

A linkelt kábelekkel fényt derítettünk a lánc gyenge pontjaira (= a kábelezés).

Azért a végén nem igazán volt "arányban" a rendszer értéke a lessloss tápkábel, az IC + Furutech Speakerflux hangfalkábel értékével, de szépen megmutatta, hogy mennyi múlik a kábelezésen.

Ismét csak Bécit idézném: "A kábel csak elvenni tud a hangból, hozzátenni nem."

Ezek alapján saját magamnak azt a következtetést vontam le (ismét), hogy badarság rossz kábelekkel elrontani egy rendszer hangját.

A jó kábel meg sajna pénzbe kerül. Ha gyári, ha DIY.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30514) andorra válasza Patice (#30513) üzenetére


andorra
őstag

Ha egy rendszerbe olyan kábeleket illesztessz, ami túl drága ahhoz, hogy abba a rendszerbe érdemes legyen megvenni, azzal praktikusan nem sokra mész. Ha véglegesnek tekinthető az a rendszer, akkor olyan kábeleket célszerűbb hozzá tesztelni, amik árban is jobban illeszkednek hozzá.

(#30515) Patice válasza andorra (#30514) üzenetére


Patice
nagyúr

Tonyo nem is fog ilyen drága kábeleket venni hozzá az biztos.

De a jelenlegi megoldásainál jobb minőségűre van szüksége.

Az árban illeszkedő kábel kérdése érdekes még számomra.

Ezt most feltenném mindenkinek:

Nálatok az egész lánc értékének hány százalékát teszi ki a kábelezés értéke?

Egész lánc = jelforrás(ok) + DAC (ha van) + erősítő(k) (előerősítők) + hangsugárzók

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30516) bkercso válasza Patice (#30515) üzenetére


bkercso
nagyúr

2 :B

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#30517) #71562240 válasza Patice (#30515) üzenetére


#71562240
törölt tag

Nálam mintegy 15%-át. Ezt kb. reális aránynak is tartom, úgy értve, hogy ha tápkábellel machinálok, azt nem a kábelezés árába számítom, hanem azon készülékébe, amire vonatkozik a tápkábel.

[ Szerkesztve ]

(#30518) Patice válasza Patice (#30515) üzenetére


Patice
nagyúr

Csak hogy én is válaszoljak a saját kérdésemre: 7,7% Szarul is szól.... ;]

Szerk:

Bocsánat, rosszul írtam le. A lánc értékébe bele kell számolni az ÖSSZES kábel értékét is és úgy számolni százalékot.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30519) andorra válasza Patice (#30515) üzenetére


andorra
őstag

Nálam kb. 5%, igaz, csak hanfalkábelre van szükségem. (És nem új árban számolom a rendszert.)

[ Szerkesztve ]

(#30520) bkercso válasza Patice (#30515) üzenetére


bkercso
nagyúr

Helyesbítek, 6%. Elfelejtettem vlmt.

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#30521) Patice válasza andorra (#30519) üzenetére


Patice
nagyúr

Én is mindent úgy számoltam, amennyiért vettem. Ha új, ha használt volt.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30522) xtremetuning válasza Patice (#30515) üzenetére


xtremetuning
addikt

150 :DDD

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30523) #71562240 válasza Patice (#30518) üzenetére


#71562240
törölt tag

Úgy érted, hogy a tápkábeleket is, az elosztó vezetékét is (sőt, a falban futó vilanyvezetékeket is, mondjuk onnan kezdve, ahonnan a lakásba/házba leágazik a villanyáram a fővezetékről :D )? De akkor már az erősítőben-CD-játszóban-hangdobozban benne levő vezetékeket is a kábelezéshez kéne számítanod...
Szóval szerintem az interkonnektek és a hangszóróvezetékek tartoznak logikusan a kábelezésbe, nem véletlenül utaltam arra, hogy én az esetleg utólag vásárolt speciális tápkábelt a készülék árához számolom, hiszen annak a része, ugyanúgy, mintha kicserélem a készülék belső vezetékezését.

(Egyébként én a százalékarányomat úgy számoltam, hogy megbecsültem, ma mennyiért lennének kaphatóak újonnan a készülékek illetve a kábelek.)

[ Szerkesztve ]

(#30524) nebulo5 válasza Patice (#30521) üzenetére


nebulo5
senior tag

Most, hogy kiszámoltam, talán tékozlónak mondhattok.. Nálam a sztereó rendszer értékéből, 22% a kábelek ára!
Többet egy fillért sem költök már rá! :W (ebben a hónapban... ;]

Üdv: nebulo

(#30525) Patice válasza #71562240 (#30523) üzenetére


Patice
nagyúr

Ennyire azért ne túlozzunk. :D

A hangminőségért felelős kábelek: IC-k (analóg, digitális), hangfalkábelek és tápkábelek. Ide sorolnám még a tápszűrőket, kondicionálókat, hifi célra készített elosztókat. (A teszkós fehér nem játszik. :D )

Utólag vásárolt speciális tápkábelt miért a készülékhez számolod?

(#30522) xtremetuning:

Csak komolyan kérem szépen! :D

100% = az egész hangért felelős lánc kábelekkel együtt. Nálad lesz szerintem legalább 50%, ha nem több. ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30526) #71562240 válasza Patice (#30525) üzenetére


#71562240
törölt tag

Akkor alkudjunk meg :) :
legyen úgy, hogy a tápkábel a készülék árába tartozik, ellenben a tápszűrő, kondícionáló, hifi elosztó és hasonló, az egész rendszerre vonatkozó varázslások pedig a kábelezéshez. Szerintem így logikus, hiszen a tápkábel ugyanolyan része a készüléknek, mint a belső vezetékezése.

[ Szerkesztve ]

(#30527) xtremetuning válasza Patice (#30525) üzenetére


xtremetuning
addikt

Bocs, újraértelmeztem : 70 :DDD

kammerer : szvsz az a tápkábel a része, amit a készülékkel kaptál.
Amennyiben cseréled, már egy másik komponens.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30528) Patice válasza xtremetuning (#30527) üzenetére


Patice
nagyúr

Nálad valami ilyesmi számra számítottam. :C

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30529) #71562240 válasza xtremetuning (#30527) üzenetére


#71562240
törölt tag

És ha a belső vezetékezését cserélem?

Ha a kábelezésbe számolom a tápkábel és a készülékek belső vezetékezésének cseréjét is, akkor nálam mintegy 20% a kábelezés ára a rendszeren belül, nem pedig 15%.

[ Szerkesztve ]

(#30530) andorra válasza xtremetuning (#30527) üzenetére


andorra
őstag

Maradjunk annyiban, hogy csak akkor szólj megint, ha száznál nagyobb az eltérés :-)

Szerintem átlagban 10-20 százalék fog kijönni, a körülmények ismerete nélkül ez úgysem sokat mond.

(#30531) Dorian válasza Patice (#30515) üzenetére


Dorian
félisten

Ha jelenlegi új árakkal számolok, akkor 14,3%, ha a bekerülési költséget vesszük, akkor 21% Tápkábelt is a kábelek közé soroltam, de szűrőt a készülékhez. Lehet azt is kábelnek kéne.
Így brutális: új árakon 22,4%, bekerülés szerint 31,1%

Véleményem szerint a jelenlegi új árakkal kell számolni mindent, mert ha valami bizonyos dolgokat használtan olcsón vesz, de másokat újonnan, az teljesen eltorzítja az eredményt.

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#30532) xtremetuning válasza #71562240 (#30529) üzenetére


xtremetuning
addikt

Belső vezetékezést, ami nagyobb értéket képvisel, csak hangfal upgrade-nél tudok elképzelni, készülékekben nem. És szerintem az is kábelezés. Tehát az is beleszámít.

Andorra : viszont megragadnám a lehetőséget, hogy elismerjem egy fő tézisedet és egyben gyakran emlegetett vesszőparipádat - Állványok.
Múlt héten kicseréltem mind a 7-et. DÖBBENETES a változás a Finite Elemente belépő szintű állványához képest. Dinamika, kontrolláltság, nyugodtság. Majdnem, mintha kábelt cseréltem volna. Úgyhogy (bár tudom, hogy nem szereted) : :R

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30533) Patice válasza andorra (#30530) üzenetére


Patice
nagyúr

Majd a százalékok ismeretében megkérdezem mindenkitől, hogy mennyire elégedett a rendszerének hangjával (milyen visszajelzéseket kapott ismerősöktől), majd csinálok belőle egy szép diagramot egymás mellé téve a kábel százalékos értékét az elégedettség mértékével és akkor kiderülhet, hogy hol van az optimum. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30534) #71562240 válasza xtremetuning (#30532) üzenetére


#71562240
törölt tag

Én korrigáltam is eszerint felfelé 20%-ra. (CD-játszóimban, erősítőimben is szoktam a vezetékezést cserélni, nem csak a hangdobozaimban, persze CD-játszó és erősítő típusától függ, hogy mennyi benne a cserélhető/cserélendő vezeték, de a jelenlegi készülékeimben is vannak kábelek, amiket cseréltem, a hangdobozban pedig ugyebár "nem is kérdés".)

Talán Mana állványokra cserélted? Vagy légpárnás Townshendekre?

[ Szerkesztve ]

(#30535) Patice válasza Dorian (#30531) üzenetére


Patice
nagyúr

Szerintem jobban mutatná a bekerülési költség, mert ha mindent új árakkal számolnánk, akkor az adott egyén számára nem egy reális számot kapnánk.

Ha valamit használtan vettél, akkor elég valószínű, hogy ár/értékben sokkal jobb dolgot tudtál beszerezni és csak ennyit költöttél a jobb minőség érdekében.

Az új áras számolás, olyan lenne mint a fizetéseknél és adószámításnál a szuperbruttó. :D

Én a kábelezéshez sorolom a tápszűrőt is, bár tény, hogy vannak olyan tápszűrők, kondicionálók, amik akkorák, mint egy erősítő, vagy végfok.

De végső soron "csak" a tápellátásért felelősek, szóval számoljátok a kábelezéshez.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30536) Dorian válasza Patice (#30535) üzenetére


Dorian
félisten

Node a rendszer jóság-értékének a kifejezéséhez az kell, ill. a százalékos arány nem torzul.
Pont nem az adott személy az érdekes, ha általános összehasonlítást akarunk végezni.

Amúgy meg még azt se' tudom hogy szól, mert a leendő erősítőm még nem is hallottam :)

[ Szerkesztve ]

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#30537) xtremetuning válasza #71562240 (#30534) üzenetére


xtremetuning
addikt

"a hangdobozban pedig ugyebár "nem is kérdés"

Én is gyúrtam a dobozokra, de gyárilag Transparent audióval szerelik, így az maradt gyári. :B

Manától egy picivel másabb a hangja, inkább a Grand Prix Audio Monacójára hasonlít.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30538) bkercso válasza Patice (#30533) üzenetére


bkercso
nagyúr

Súlyozhatod a rendszer árával is, mert egy drága rendszerrel elégedettebb lehet valaki akkor is, ha olcsó a kábelezés. vagy nem?
Az elégedettséghez hogyan rendelsz számot? Ez nem egyszerű feladat.

[ Szerkesztve ]

Megjelentek! : MFD3 és MFA3 || bkercso HiFi készülékek: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/bkercso/keres.php?search_exac=0&search_title=0&usrid=341946&buying=0

(#30539) #71562240 válasza Patice (#30535) üzenetére


#71562240
törölt tag

Szerintem a rendszer elemeire adott időpontban egységesen érvényes új árakkal van értelme számolni, ez teremthet csak valamennyire is objektív összehasonlítási alapot. Ha már arányokat nézünk, akkor pontosan, "elvi alapon" kell meghatározni az arányosság összetevőit. :D

(#30537) xtremetuning: De nem árulod el, hogy konkrétan milyen típusok? Vagy már elárultad korábban, csak vissza kéne olvasnom?

[ Szerkesztve ]

(#30540) baluka26


baluka26
veterán

Azt mondja 20ezret kell elosztani 130+20+15+10-zel, az annyi, mint 10 százalék körül. :)

Fejesláncban ugyanez az arány 17ezer osztva 130+70+210+7, az annyi, mint 2 százalék körül :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30541) Patice válasza Dorian (#30536) üzenetére


Patice
nagyúr

Én arra vagyok kíváncsi, hogy ki mennyit költött a kábelezésre (százalékosan persze), mert volt róla régebben szó (ha jól emlékszem a házimozi topikban), hogy mennyit érdemes kábelre költeni.

A hétvégi tesztelés alapján nekem meggyőződésem, hogy a kábelezés igen jelentős részét kell hogy képezze ahhoz, hogy a lánc igazán meg tudja mutatni a képességeit.

Sokan szerintem 10-20%-ot mondanának, én mondok 40-50%-ot, csak hogy arányban legyen.

Az arány persze eléggé szubjektív. Mindenki maga dönti el mennyit hajlandó áldozni rá, azaz úgy is fogalmazhatnék, hogy mennyire tartja fontos elemnek a kábelezést a rendszerében.

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#30542) #71562240 válasza baluka26 (#30540) üzenetére


#71562240
törölt tag

Azt számold, hogy a rendszer egészének (amiben benne vannak a kábelek is) hány százaléka a kábel ára, és próbáld aszerint számolni, hogy a részegységek mennyibe kerülnének újonnan ma. Eléggé más arány fog kijönni nálad.

(#30543) xtremetuning válasza #71562240 (#30539) üzenetére


xtremetuning
addikt

Relovo állványok. 2 éve tesztelik őket, most kerültek piacra, nemsoká lesz honlapjuk is.
És mielőtt valaki félreértelmezné, nincsen a Grand Prix szintjén, csak arra hasonlít leginkább a hangja. A Grand Prixnek neutrálisabb a hangja és még nagyobb a felbontása.
És a madzag végén az ára....

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30544) baluka26 válasza #71562240 (#30542) üzenetére


baluka26
veterán

Fele annyi százalék lesz akkor a kábel ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#30545) andorra válasza xtremetuning (#30532) üzenetére


andorra
őstag

Na igen, a saját tapasztalat, az döntő. Ezért mondom mindíg, hogy addig tanácsot sem igazán érdemes adni, amíg az összes körülmény nem ismert. Persze akkor is nagyon nehéz.

(#30546) bajnokpityu válasza Patice (#30541) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Roteles lancban sztem arányosan volt kabelezve, ott használt,diy cuccokbol több volt, mint 50%. Ha szinten hasznalt árakat nézek most, akkor 30-40% de egyértelműen alul van kabelezve. Egyik alul felül jo,masik közepén, akkor nyilván egyik se végleges...

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#30547) #71562240 válasza andorra (#30545) üzenetére


#71562240
törölt tag

:D Karácsonyra szerzek ide a topikba egy tanácskérő valakit, gondoskodom róla, hogy ismertesse az összes lehetséges körülmény kétszeresét, és megpróbálom elintézni (megkérlek rá), hogy egy évben egyszer, karácsonyi ajándékként adjál te is itt a topikban valakinek konkrét tanácsot. :DDD Aztán fogadást szervezek, hogy megteszed-e... :DD

[ Szerkesztve ]

(#30548) xtremetuning válasza #71562240 (#30547) üzenetére


xtremetuning
addikt

De gonosz.... :DDD , bár szerintem hasonlóan rezignáltan fog válaszolni most is. Ő ilyen. El kell fogadni.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#30549) #71562240 válasza xtremetuning (#30548) üzenetére


#71562240
törölt tag

Azt azért tudni érdemes, hogy privátban már jó ideje beszélgetünk és akár adogatunk is egymásnak konrét tanácsokat andorrával... :)

[ Szerkesztve ]

(#30550) Patice válasza #71562240 (#30547) üzenetére


Patice
nagyúr

Konkrétan intézd el a leendő kérdezővel, hogy hívassa meg magát andorrához hallgatózni. ;]

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.