Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#76042) kaszas19


kaszas19
senior tag

Sziasztok.
Ma vettünk egy Orion HT 800A típusú házimozit.
Beüzemelés után arra lettünk figyelmesek hogy nagy hangerő mellett pattog a zene,elsőnek azt hittük hogy a lemez pattog de USB-nél is csinálta.
Gyorsan felmentem a netre hogy találok-e valamit erről és mit ad isten
"Nagy hangerő beállításban akadozik a hang. CD lemezen előbb észlelhető, mint DVD lemezeken. A végfokokba beépített hővédelem kikapcsolgatja a rendszert. Csökkentse a csatornánkénti hangerő beállítást,és a hangerő beállítást addig, amíg a jelenség elmúlik."
És e véget nem lehet hangosan hallgatni a zenét rajta mert azonnal elkezdi.
Sajnos olvastam egy véleményt is erről a készüléknél pont ezt írta le ő is,és hiába a garancia nem csinálták meg mert ez ezzel jár szokj hozzá elküldték.
Azt írja hogy meg csinálta ő inkább kicserélte a ventilátort és tán utána megszűnt a probléma.
A kérdésem hogy mitévő legyek, felejtsem el a garanciát és bontsam meg és javítsam meg én vagy vigyük vissza hogy aztán röhögve vissza küldjék????

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.