Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#172002) Dudee válasza Vikthor (#171999) üzenetére


Dudee
senior tag

En tegnap vettem egy pb1000pro-t.
Itt valamiert sokan szidjak, de legalabbis nincsenek rola jo velemennyel, pedig ahogy kivettem nincs itt senkinek egy sem. Viszont sok mas kulfoldi forumon meg nagyon dicserik.
Nekem nem okoz torest, hogy valakik szerint tularazott szar, mert sokak szerint meg nem az.
De nyilvan megtalalom azt a kort is, akik szerint a denon avr egy fos. Az a lenyeg hogy nekem ez most jo, es az meg esetleg kulon jo, ha idovel rajovok, hogy tenyleg nem jo nekem, akkor le tudom cserelni, es ebbol tanulok.
A lenyeg, hogy valamikor donteni kell, es ha minden iranybol jovo szakmai ajanlasokat figyelembe veve venne csak az ember barmit is, akkor soha nem venne semmit, cserebe mindenkinek igaza lenne :)
elvezni kell azt ami van, es nem stresszelni, hogy mi lett volna ha…szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.